exfashion-czy ktoś zna - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 11:09   #121
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Ja ostatnio kupiłam pilniki, bo musiałam. Cena kosmiczna... 3zł za pilnik, którym nie byłam w stanie zdjąć żelu z dwóch łapek :/ Na dodatek pani na stoisku nie była w tanie mi powiedzieć jaką mają gradację, a na 'wyczucie' też nie byłam w stanie określić. Ani to 100 ani 180.... delikatniejsza strona ani 180 ani 240.... dziwny taki.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:33   #122
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam pilniki, bo musiałam. Cena kosmiczna... 3zł za pilnik, którym nie byłam w stanie zdjąć żelu z dwóch łapek :/ Na dodatek pani na stoisku nie była w tanie mi powiedzieć jaką mają gradację, a na 'wyczucie' też nie byłam w stanie określić. Ani to 100 ani 180.... delikatniejsza strona ani 180 ani 240.... dziwny taki.
dokładnie
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 08:18   #123
grazi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Witam.
Kupiłam sobie z ciekawości liquid. Trzeba na nim szybko pracować. Wykorzystuję go sobie do robienia kwiatków. Mam też żel bordowy, który jest bardziej jak róż z fioletową poświatą i lilac ( taki nie bardzo). Bordowym zrobiłam sobie stopy i zaskoczyła mnie fajna konsystencja. Nic z nim się nie dzieje. Kryje po 2 warstwach. Tylko to nie mój kolor. Z lilą muszę coś wykombinować. Podobno fajny jest french.
grazi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:33   #124
agusia2912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Witam
Niedawno skusiałam się na zakup żelu clear z firmy Exfashion i muszę Wam powiedzieć że pomimo moich obaw jestem z niego zadowolona. Wcześniej używałam żelu firmy Activ ale szybko mi się zapowietrzał. Żel exfashion łatwo się nakłada i ma ładniejszy wygląd na paznokciu niż Activ także nie trzeba już używać w przypadku frencza żelu pink bo nie widać wielkiej różnicy. Jednym minusem jest to że nie za dobrze utwardza się na formie, ale na naturalny panokieć i na tips jest ok.
Także jeżeli któraś z Was jest niezbyt zadowolona z dotychczas używanego żelu to spróbujcie ten exfashion ja też tak zrobiłam i jestem zadowolona.
agusia2912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:54   #125
kkkiinnggaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 25
GG do kkkiinnggaa
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Ja równiez jestem zadowolona z żeli firmy exfashion tzrymają się bardzo długo i świetnie się na nich pracuje. Kupiłam je przed wyjazdem na wczasy i pod wpływem słonej wody Morza Czarnego również nic się z nimi nie działo. Polecam!
kkkiinnggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 07:48   #126
Aneta_Sharto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 60
Send a message via Skype™ to Aneta_Sharto
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

ja natomiast lubię ich polerki...żel finish nie utwardza mi się..wczoraj wylądował w koszu...szkoda..
Aneta_Sharto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 13:51   #127
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Witam wszystkie Wizażanki

Ostatnio byłam w tesco i tam jest stoisko exfashion kupiłam dwa żele: clear-premium i white. Z tego clear jestem zadowolona -chodź wolę "mniej gęste" ale nie narzekam Fajnie się utwardza White- zdecydowanie za rzadki;/ nie lubię na takich żelach pracować...;/ klej do tipsów tez jest niezły. Tipsy o takie o

Ale mam pytanie... Ktoś próbował lampy z exfashion? Bo niestety zamówiłam ostatnio złe świtlówki;/ no i przeniosłam klientki z piątku na poniedziałek... Ale.. Nie udało mi się ich "uruchomić";/ więc trzeba będzie pojechać do tesco i kupić tą lampę...;/ Więc któraś z Was wie jaka ona jest??

pozdrawiam
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 08:49   #128
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez Aneta_Sharto Pokaż wiadomość
ja natomiast lubię ich polerki...żel finish nie utwardza mi się..wczoraj wylądował w koszu...szkoda..
Mowisz o glossie? A ile trzymalas i w jakiej lampie?
Dziewczyny a czy zwykly clear po przemyciu wam sie blyszczy? Bo mi nie. Jest taki jakby gumowaty na powierzchni. Na poczatku myslalam, ze jest zle utwardzoy, ale chyba to nie to. Bardzo zle mi sie nim dzierga bo albo jest gesty ze az trudno go wydlubac ze sloiczka, albo, jak sie go lekko ogrzeje, to sie robi z niego woda. Na jego obrobe moge tylko dodac, ze trzyma sie rewelacyjnie. Po trzech tygodniach jak go zdejmowalam, to nic zlego sie z nim nie dzialo, nie kruszyl sie, nie zapowietrzal, nie zolkl.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:47   #129
Ewelcia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

produkty Exfashion nie sa nawet takie złe,poniewaz ich uzywam,ale stoisko w tarnowie a dokladnie w CH ECHO Błonie to totalna porazka!!!!w tarnowie nie ma sklepow z takimi produktami jedyny w tarnowie to w Echo ale zeby chociaz byl wybor w towaze szok!!tam nic nie ma!!na liquid pytam juz 2 tydzien i dalej nie ma oczywiscie,jak tak mozna traktowac klientow!!??myslalam ze bede tam robic czesciej zakupy ale sie zawiodlam niby cos jest a nie ma nic!!!Ale najlepsze bylo to jak kupilam zel a pani mi powiedziala ze wysusze go suszarka do wlosów!!jak mozna byc tak....hmmmm pozdrawiam
Ewelcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:49   #130
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez Ewelcia17 Pokaż wiadomość
....pani mi powiedziala ze wysusze go suszarka do wlosów!!...





Już wcześniej była mowa o niewykwalifikowanym personelu tych stoisk i o fatalnym ich zaopatrzeniu. Całkowicie się z tym zgadzam.

Sama wypróbowałam tylko biały żel z exfashion i powiem tylko, że muszę kupić następny.
Ten żel jest stanowczo za rzadki jak na mój gust i nawet przy cienkiej warstwie zalewa mi uśmiech. Może jakaś felerna partia się trafiła ale nie będę więcej ryzykować.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 02:02   #131
Palinkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Może rzeczywiście obsługa na błoniach w tarnowie pozostawia wiele do zyczenia, czasami jesli nie pokażesz palcem o co Ci chodzi to nie zorientuje sie co Wam podac a mowią, ze nie ma, ale zależy jeszcze która dziewczyna. Z tego co zauwazyłam bardzo długo pracuje tam jedna z nich i ona zna się nawet na rzeczy zawsze cos doradzi podpowie, choc moze tylko udaje ze wie o co nam chodzi :P natomiast jesli chodzi o zatowarowanie to ja nie narzekam czasami zdarza się, że czegoś nie mają np. słaby wybór w cyrkoniach svarowski, ale zostawiam nr. tel i jak jest dostawa to dzwoni ktoś od nich do mnie :P może akurat zawsze trafiasz na te dni przed dostawa?
teraz napisze coś na temat tych kosmetyków próbowałam zel clear i premium - (szczerze nie widze między nimi różnicy jedynie w cenie ) i wdł mnie sa bardzo dobrej jakosci nie sa za zadkie i długo się trzymaja do frencha polecam, żel beige ma piękny naturalny kolor. I naprawdę szczerze mogę polecic kleje sa super mocne!
Palinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 13:49   #132
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez myszunia 89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki



Ale mam pytanie... Ktoś próbował lampy z exfashion? Bo niestety zamówiłam ostatnio złe świtlówki;/ no i przeniosłam klientki z piątku na poniedziałek... Ale.. Nie udało mi się ich "uruchomić";/ więc trzeba będzie pojechać do tesco i kupić tą lampę...;/ Więc któraś z Was wie jaka ona jest??

pozdrawiam
No własnie... ja kupiłam lampę 30 czerwca i tydzien temu żarówki mi się popaliły... straciły życie... nie wiem o co chodzi

Edytowane przez butterfly92
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:52
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:03   #133
Palinkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Witam ;-)
Mam do Was pytanko odnośnie frezarek, skusiła się któraś z Was zakupic u nich? jakie one są?
Palinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 06:38   #134
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

jakość odpowiada cenie. Jeżeli nie pracujesz w salonie lub nie bedziesz używała jej codziennie to polecam
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:36   #135
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

a jaką to lampę kupiłaś?? Exfashion?
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 07:54   #136
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Tez sie nad lampa od nich zastanawialam ale taka tania podstawowa lampe to chyba lepiej zamowic od Dobera.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 23:13   #137
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez myszunia 89 Pokaż wiadomość
a jaką to lampę kupiłaś?? Exfashion?
tak, tak dlatego piszę w tym wątku
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 08:23   #138
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

A jaka?
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 21:44   #139
Dorka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Przeczesywałam z nudów forum i natrafiłam na wypowiedź pewnej pani. Pisze, że pani sprzedawczyni kazała jej suszyć paznokcie suszarką. Dziwny zbieg okoliczności, ale byłam swiadkiem zdarzenia, kojarzę panią kupującą i chyba nie chciała bym na miejscu pani ze stoiska traficna taka klientkę. Stałam, bo chciałam uzupełnić sobie buteleczke woda toaletową, no i chwile sobie postałam, taka pani była zainteresowna wszystkim i niczym
A z tą suszarką to raczej było tak, ze kupujaca zapytała czy mozna suszyć suszarka. Pani sprzedawczyni powiedziała, że nie spotkała sie i ze raczej odradza próbować, ale za to poleca lampę. babka natomiast się uparła, że ona jednak spróbuje suszarka. Nie wtracałam się, no bo i co mi do tego. Stałam w kolejce w swojej sprawie.
Pewnie próba z suszarka nie powiodła sie, więc trzeba na kims kota zawiesić. a potem pojawia się idiotyczna plotka o złej obsłudze
Pozdrawiam wszystkich kupujących wody toaletowe w ch echo. Polecam nr wody 102 i 119!
Dorka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 22:19   #140
Palinkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

heh no to nieźle wyszło z tą suszarką.. dziwne, że Pani która wtrąciła ten wątek wogóle nie wypowiada się na ten temat. ? ja natomiast polecam nr 52
Palinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:22   #141
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez Ewelcia17 Pokaż wiadomość
produkty Exfashion nie sa nawet takie złe,poniewaz ich uzywam,ale stoisko w tarnowie a dokladnie w CH ECHO Błonie to totalna porazka!!!!w tarnowie nie ma sklepow z takimi produktami jedyny w tarnowie to w Echo ale zeby chociaz byl wybor w towaze szok!!tam nic nie ma!!na liquid pytam juz 2 tydzien i dalej nie ma oczywiscie,jak tak mozna traktowac klientow!!??myslalam ze bede tam robic czesciej zakupy ale sie zawiodlam niby cos jest a nie ma nic!!!Ale najlepsze bylo to jak kupilam zel a pani mi powiedziala ze wysusze go suszarka do wlosów!!jak mozna byc tak....hmmmm pozdrawiam
Nieprawda, drugi exfashion jest w galerii tarnovia :P Produkty innych firm dostaniesz w AFK koło sądu czy też we fryzjerskim na Rynku, mamy także hurtownię Nail Design i Gabrielle (za bankiem ING).

Na pewno Pani dodała, że do włosów ta suszarka? Faktycznie, osoby, które sie nie znają często lampę nazywają suszarką :P ale w te włosy to nie bardzo chce mi się wierzyć :P
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 15:55   #142
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

No a moze chodzilo o to, ze lampa jest z wiatraczkiem i stad ta suszarka
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:04   #143
eWuUsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Mam pytanko dziewczyny czy do żeli exfashion używacie primera tylko tej samej firmy czy można łączyć primer i żel z innych firm? bo przeczytałam kiedyś że najlepiej jak firma jest ta sama
pozdrawiam
eWuUsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:21   #144
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

E tam! Ja do ich zeli uzywalam primera z Silcare i dobrze bylo. Nie nalezy mieszac firm przy akrylu i liquidzie i tyle.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:28   #145
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Ale powiem Wam, że tipsy clear z krotka kieszonka maja calkiem w deche
Bo te z Basica-Silcare mi całkowicie nie pasują ;-/
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 22:05   #146
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Cytat:
Napisane przez eWuUsia Pokaż wiadomość
Mam pytanko dziewczyny czy do żeli exfashion używacie primera tylko tej samej firmy czy można łączyć primer i żel z innych firm? bo przeczytałam kiedyś że najlepiej jak firma jest ta sama
pozdrawiam

ja akurat mam z tej firmy primer i sobie chwale a żelki od dobrej rady, spn i pb Także łączyc mozna spokojnie wszystko...

Pisałam kiedys ,że kupiłam lampe u nich. Niestety po dwoch miesiacach żarówki popalone... Zaniosłam do sklepu i za niecałe 3 tyg dostalam nową lampe... oczywiscie na nią tez jest gwarancja
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 15:06   #147
eWuUsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

a żel clear gel jest jednofazowy??
;*
eWuUsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 16:20   #148
Elanice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

na stronie exfashion ani w ich sklepie internetowym też nie ma opisów
Elanice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 08:26   #149
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

Tak, zwykly clear jest jednofazowy. Oczywiscie nigdzie nie jest to napisane Robilam nim pazurki jak zwykla jednofazowka i wszystko sie ladnie trzymalo. Jedynie co mi nie pasuje to to, ze na stronie podaja, ze jest mocno blyszczacy, a moj taki blyszczacy wcale nie byl (jednofazowka po przemyciu powinna miec polysk). No ale czym sie rozni zwykly clear od clear premium to nadal nie wiem
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 10:44   #150
eWuUsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: exfashion-czy ktoś zna

ja też nie wiem ale napewno tym że premium jest droższy
pozdrawiam;*
eWuUsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-16 17:28:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.