glupia sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 19:45   #1
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835

glupia sytuacja


dzisiaj bylam na zjezdzie i przyasiadl sie do mnie na zajeciach koles ,ktoremu wiem ze sie podobam (ale nie zarywa do mnie on m laske ja mam meza,pozatym nie jest w moim typie itp).Zapytalam po zajeciach czy mnie podwiezie bo ma po drodze ,oczywiscie sie zgodzil.Wsiedlismy do auta zdazyl wyjeachac i nagle jego laska jakims cudem tamtedy przechodzila i poszla on wysiadl i polecial za nia ,wraca po chwili i mowi ze sie wkurzyla ze jakies laski podwozi no to wysiadlam i poszlam na przystanek ,laska na moich oczach zaczela go odpychac a ja odeszlam zeby tego nie widziec ,nie wiem jak sie to skonczylo -wiem ze to nie moja wina ,ale mam wyrzuty ,mam wielka nadzieje ze przezemnie sie nie rozejda ,co powinnam zrobic?jakbym poszla sie tlumaczyc ze jestem kolezanka i chcialam sie zabrac to by pewnie nie uwierzyla ,nie wiem co powinnam zrobic??Nie mam numeru telefonu ani do niego ani do niej .Jego bede widziec jutro w szkole ,jej nie znam ,nawet dobrze nie wiem jak wyglada .
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 19:50   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: glupia sytuacja

Nic, po prostu nic. Nienormalnie zareagowała i tyle. Zdarza się nie raz, że mnie któryś z kolegów z pracy podwozi do centrum, często umówiony jest tam z żoną, ja wysiadam, witam się z nią, ona wsiada i tyle.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:25   #3
xenia37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 99
Dot.: glupia sytuacja

ja mam podobną sytuacje z narzeczoną z jednego freelancerów z którym pracuje, nie ma co ukrywać zaprzyjaźniliśmy się podczas pracy, ja nie widzę w nim faceta jako tako, tylko dobrego kolegę. No i dokładnie ta sama sytuacja, że jechaliśmy razem na szkolenie, a że mieszkamy blisko on zabrał mnie ze sobą... no i jego dziewczyna, była wściekła, zrobiła mu awanturę, potem pisała smsy... a w końcu pojechała na to szkolenie i się z nim wykłócała... trochę to przykre, ale ja nic złego nie zrobiłam, TY TAKŻE i nie miej wyrzutów sumienia bo oni nie mogą się dogadać, nie ufają sobie i dlatego jest taka sytuacja..
xenia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:42   #4
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: glupia sytuacja

w obu przypadkach i limetki i xeni laska jest jak wiadc strasznie zadzrosna i w sumie ok mozna byc zazdrosnym o to, ze wlasny facet wozi sie (no bo skad moze wiedziec, ze podwozi ja po drodze) z panna ktora widzi pierwszy raz na oczy (roznie sa ludzie)... ale zeby tak sceny przy ludziach robic to juz normalne nie jest a wrecz zalosne... nie ma co sobie tym glowy zaprzatac...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2010-10-08 o 20:43
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:49   #5
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: glupia sytuacja

To jest sprawa między nimi do wyjaśnienia. Jak widać zazdrość to ich problem. Ty jesteś tylko koleżanką, równie dobrze mógł wieźć inną i byłoby tak samo, prawda?
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:53   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: glupia sytuacja

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
dzisiaj bylam na zjezdzie i przyasiadl sie do mnie na zajeciach koles ,ktoremu wiem ze sie podobam (ale nie zarywa do mnie on m laske ja mam meza,pozatym nie jest w moim typie itp).Zapytalam po zajeciach czy mnie podwiezie bo ma po drodze ,oczywiscie sie zgodzil.Wsiedlismy do auta zdazyl wyjeachac i nagle jego laska jakims cudem tamtedy przechodzila i poszla on wysiadl i polecial za nia ,wraca po chwili i mowi ze sie wkurzyla ze jakies laski podwozi no to wysiadlam i poszlam na przystanek ,laska na moich oczach zaczela go odpychac a ja odeszlam zeby tego nie widziec ,nie wiem jak sie to skonczylo -wiem ze to nie moja wina ,ale mam wyrzuty ,mam wielka nadzieje ze przezemnie sie nie rozejda ,co powinnam zrobic?jakbym poszla sie tlumaczyc ze jestem kolezanka i chcialam sie zabrac to by pewnie nie uwierzyla ,nie wiem co powinnam zrobic??Nie mam numeru telefonu ani do niego ani do niej .Jego bede widziec jutro w szkole ,jej nie znam ,nawet dobrze nie wiem jak wyglada .
nic nie robic i nic nie tlumaczyc. to sie nazywa chora zazdrosc, masakra
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:56   #7
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: glupia sytuacja

Nie przepraszaj, bo nie masz za co.Nie Twoja wina, ze jest w związku z dziewczyną, która reaguje zazdrością na każdą inną w jego towarzystwie. Dziewczyna albo jest bardzo zazdrosna albo chłopak ma już swoje za uszami. To sprawa między nimi i niech on wyjaśnia swojej dziewczynie co i jak.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.