Wszystko o Oriflame część VII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 07:38   #1171
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Na pewno cos z niej wezme, a ulotka na 4+

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

czy ktos umie powiedziec co to za zestaw toaletowy??
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 07:41   #1172
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

czemu nie poczekalas do ulotki przecez wiadomo ze zawsze w 3 tyg katalogu cos daja.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 07:43   #1173
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

ciekawe jakie sa te rekawiczki i szalik z tej ulotki...
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 07:48   #1174
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

zobacz w opiniach tu i na stronie ori - pisza ze czapka jest duza.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:21   #1175
iness454
Raczkowanie
 
Avatar iness454
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 79
GG do iness454
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
ciekawe jakie sa te rekawiczki i szalik z tej ulotki...

jezeli to są te rękawiczki co były w zeszłym roku, taaakie długie, ktore mozna założyc na rękaw kurtki, to ja szczerze nie polecam,
wydaja sie byc grube, a rece i tak mi marzły, mechacą się szybko, a poza tym są takie wąskie ze jak sie rzeczywiiscie nałoży na kurtke to strasznie badziewnie to wygląda..
__________________
Mam ochotę wziąć to wszystko w nawias i pomnożyć przez zero.
Żeby zniknęło.
Tak po prostu!

iness454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:46   #1176
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez iness454 Pokaż wiadomość
jezeli to są te rękawiczki co były w zeszłym roku, taaakie długie, ktore mozna założyc na rękaw kurtki, to ja szczerze nie polecam,
wydaja sie byc grube, a rece i tak mi marzły, mechacą się szybko, a poza tym są takie wąskie ze jak sie rzeczywiiscie nałoży na kurtke to strasznie badziewnie to wygląda..
Właśnie chodziło mi o te rekwiczki bo fajnie wyglądaja.... ale widocznie tylko wygladaja.... szkoda... ale dzięki za info o nich
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:10   #1177
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

dla mnie też nic ciekawego niestety, a myślałam że może coś dobiorę...
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 11:21   #1178
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczynki a nie wiecie może czy te rękawiczki do nawilżania to są podobne do tych pomarańczowych z katalogu? Jeśli nie, to czym się różnią poza kolorem?

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Kochane... Klientka mnie dzisiaj zapytała o Serum energetyzujące Ecollagen [3D+] 19893. Na stronie produktu nie ma żadnych opinii. Miałyście może okazję próbować lub słyszałyście coś na ten temat? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje o tym produkcie, bo nawet nie za bardzo wiem co to jest i jak działa, a próbek jak na złość nie ma
Przypominam swoje pytanie
W katalogu jest napisane, że to serum stosuje się pod krem. Wiecie może czy można je stosować osobno? Czy to tylko jakiś środek aktywujący? Klientka uwielbia olejki w kapsułkach Time Reversing i Royal Velvet i myślała o tym serum jako zamiennik. Co o tym sądzicie? Czy to serum też jest takie jak olejek?
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 13:54   #1179
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

na szkoleniach ( lacznie z tym ostatnim) mowili ze serum mozna stosowac wylacznie pod krem. ma jego dzialanie zwiekszyc, , "otwiera" nasza skore na przyjecie kremu, jesli go nie dostanie to pochlania te wszystkie brudy ze środowiska.

zdaje sie ze cos takiego nam mowiono
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 14:15   #1180
BigDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Mam pytanie ,czy perfumy Sun moon eclipse są trwałe? Zastanawiam się nad moon i eclipse ,ale nie wiem czy są ładne i trwałe...
BigDreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 15:01   #1181
izunia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 148
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Hej! możecie mi powiedzieć czy nowi, jeszcze nie wprowadzeni konsultanci przy swoim pierwszym zamówieniu mogą zamawiać produkty z ulotki??
__________________
'Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby!' Michael Jordan
izunia95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 15:05   #1182
izunia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 148
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
izunia95 tak jak najbardziej,że mogą
Dziękuje bardzo
__________________
'Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby!' Michael Jordan
izunia95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:08   #1183
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
na szkoleniach ( lacznie z tym ostatnim) mowili ze serum mozna stosowac wylacznie pod krem. ma jego dzialanie zwiekszyc, , "otwiera" nasza skore na przyjecie kremu, jesli go nie dostanie to pochlania te wszystkie brudy ze środowiska.

zdaje sie ze cos takiego nam mowiono
Dziękuję za informację
Ale czy w takim razie serum w kapsułkach RV też najeży stosować pod krem? Bo ta moja klientka stosuje je samo (zamiast kremów, których nie używa wcale) i jest bardzo z niego zadowolona
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:24   #1184
Nankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: południe:)
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Czy ktoś z Was się orientuje, czy podkład Visions fresh face, oraz ten nowy VeryMe mają takie same składy?
__________________




Nankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 18:49   #1185
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

kurcze, cos nam mowili na szkoleniu o podkladach very me.... na pewno ze maja zmienioną kolorystyke opakowania, ksztalt zachowali taki sam...a nie wiem czy nie wspominali cos o tym, ze w środku zostaje taki sam.... ale glowy nie dam sobie uciac... ze nie zanotowalam
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:24   #1186
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczyny powiedzcie mi, jak chce zrezygnować z bycia w Klubie co muszę zrobić ?
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:54   #1187
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
Właśnie chodziło mi o te rekwiczki bo fajnie wyglądaja.... ale widocznie tylko wygladaja.... szkoda... ale dzięki za info o nich
ja chodze w nich od roku i jestem zadowolona
oczywiscie, na mrozniejsze dni sie nie nadaja, ale na wiosenno-jesienne klimaty sa w sam raz, dlugie i cieple
dla mnie minus to kolor, bo troche szybko sie brudza, ale ogolnie i tak jest na plus
a co do mechacenia to ja mam takie zboczenie, ze jak czuje pod reka takie zmechacone kulki to strasznie mnie to irytuje i od razu to obrywam. moje rekawiczki sa regularnie i wlasnorecznie odmechacane, tak jak skarpetki i swetry... to sie jakos nazywalo w psychologii, ale zapomnialam...

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez KamilaEwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi, jak chce zrezygnować z bycia w Klubie co muszę zrobić ?
a czemu juz chcesz rezygnowac? zdaje sie, ze niedawno dolaczylas?
nic nie musisz robic, wystarczy nie zamawiac
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:57   #1188
iness454
Raczkowanie
 
Avatar iness454
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 79
GG do iness454
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

[QUOTE=theMonique;22615693]ja chodze w nich od roku i jestem zadowolona
oczywiscie, na mrozniejsze dni sie nie nadaja, ale na wiosenno-jesienne klimaty sa w sam raz, dlugie i cieple
dla mnie minus to kolor, bo troche szybko sie brudza, ale ogolnie i tak jest na plus
a co do mechacenia to ja mam takie zboczenie, ze jak czuje pod reka takie zmechacone kulki to strasznie mnie to irytuje i od razu to obrywam. moje rekawiczki sa regularnie i wlasnorecznie odmechacane, tak jak skarpetki i swetry... to sie jakos nazywalo w psychologii, ale zapomnialam...[COLOR="Silver"]


czyżby nerwica natręctw??
hehe
ja nie mam cierpliwosci by je obrywac.. nie lubie jak rzeczy mi sie mechacą.. tym bardziej jezeli są to rękawiczki ;D;D
__________________
Mam ochotę wziąć to wszystko w nawias i pomnożyć przez zero.
Żeby zniknęło.
Tak po prostu!

iness454 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:57   #1189
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Aha dziękuję za odpowiedź. Muszę zrezygnować, bo niestety nie mam na razie pieniędzy na zamawianie kosmetyków, na znajdowanie klientów, brak czasu po prostu może kiedyś w przyszłości. Pozdrawiam.
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 20:58   #1190
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

A mi ulotka spasowała, bo wzięłam sobie stare serum Swedish Spa, które właśnie mi się kończy. Nowego póki co nie chcę, bo w katalogu śmierdziało mi proszkiem do prania
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:59   #1191
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez iness454 Pokaż wiadomość


czyżby nerwica natręctw??
hehe
ja nie mam cierpliwosci by je obrywac.. nie lubie jak rzeczy mi sie mechacą.. tym bardziej jezeli są to rękawiczki ;D;D
o tak, tak!!! wlasnie o to mi chodzilo!
teraz to troche zelzalo, ale kiedys pamietam, ze zamiast ogladac film czy czytac ksiazke to skubalam palcami po calej narzucie, toczylam takie duze kulki i wrzucalam to za lozko
pozniej az taki dywan z tych kulek robil sie za lozkiem
straszne
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/

Edytowane przez theMonique
Czas edycji: 2010-10-11 o 21:03
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:48   #1192
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

dzisiaj Oriflame pogoniło mnie z zapłatą faktury - wysłało mi aż 4 esemesy a ostatnim razem prawie bym zapomniała, bo żadnego esa nie dostałam
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 23:43   #1193
reliktus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Mam taki nietypowy prblemik..Jestem nowa konsultantka-troche narwaną..zrobilam pierwsze zamowienie internetowo i na koncu troche sie rozpedzilam i sama nie wiem na czym stoje jesli chodzi o sposob platnosci.. Najpierw kliknelam na e-platnosc ale zorientowalam sie ze zrobilam cos nie tak i dalam wstecz..Potem kliknelam ta druga opcje-bodajze platnosc za pobraniem..Kurcze i co teraz?? Jak mam to zaplacic?? Wlasciwie chcialm zrobic zwykly przelew bankowy, za dwa dni ma byc u mnie kurier i nie wiem..Po prostu rozpedzilam sie a teraz sama nie wiem na czym stoje..W dodatku jak klikam na zakladke moj status w statusie oriflame wyskakuje kredyt (status) 500 zl (boooże o co chodzi?????)
a nizej place karta kredytowa oriflame (( Czy to zwiazane z moja pomylka wczesniejsza?? Jak mam to zaplacic?? Pomoozcie jestem nowa i zagubiona...
reliktus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 00:03   #1194
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Tak znalazłam przez przypadek
Gruzińska 14:
http://ge.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 07:03   #1195
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez reliktus Pokaż wiadomość
Mam taki nietypowy prblemik..Jestem nowa konsultantka-troche narwaną..zrobilam pierwsze zamowienie internetowo i na koncu troche sie rozpedzilam i sama nie wiem na czym stoje jesli chodzi o sposob platnosci.. Najpierw kliknelam na e-platnosc ale zorientowalam sie ze zrobilam cos nie tak i dalam wstecz..Potem kliknelam ta druga opcje-bodajze platnosc za pobraniem..Kurcze i co teraz?? Jak mam to zaplacic?? Wlasciwie chcialm zrobic zwykly przelew bankowy, za dwa dni ma byc u mnie kurier i nie wiem..Po prostu rozpedzilam sie a teraz sama nie wiem na czym stoje..W dodatku jak klikam na zakladke moj status w statusie oriflame wyskakuje kredyt (status) 500 zl (boooże o co chodzi?????)
a nizej place karta kredytowa oriflame (( Czy to zwiazane z moja pomylka wczesniejsza?? Jak mam to zaplacic?? Pomoozcie jestem nowa i zagubiona...
Najlepiej zadzwoń do Oriflame, podaj swój numer i zapytaj co i jak.

A przez www Oriflame wchodzisz w Strefę Klubową -> "Zamawianie" -> "Raporty" -> "Faktury". Klikasz w numer faktury. Masz tam info co zamówiłaś, a na górze miejsce odbioru i kwota do zapłaty lub za pobraniem (czyli płacisz przy odbiorze).

Ale najlepiej zadzwoń i powiedz o całej sytuacji, to najszybszy sposób.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2010-10-12 o 07:06
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 07:51   #1196
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez reliktus Pokaż wiadomość
Mam taki nietypowy prblemik..Jestem nowa konsultantka-troche narwaną..zrobilam pierwsze zamowienie internetowo i na koncu troche sie rozpedzilam i sama nie wiem na czym stoje jesli chodzi o sposob platnosci.. Najpierw kliknelam na e-platnosc ale zorientowalam sie ze zrobilam cos nie tak i dalam wstecz..Potem kliknelam ta druga opcje-bodajze platnosc za pobraniem..Kurcze i co teraz?? Jak mam to zaplacic?? Wlasciwie chcialm zrobic zwykly przelew bankowy, za dwa dni ma byc u mnie kurier i nie wiem..Po prostu rozpedzilam sie a teraz sama nie wiem na czym stoje..W dodatku jak klikam na zakladke moj status w statusie oriflame wyskakuje kredyt (status) 500 zl (boooże o co chodzi?????)
a nizej place karta kredytowa oriflame (( Czy to zwiazane z moja pomylka wczesniejsza?? Jak mam to zaplacic?? Pomoozcie jestem nowa i zagubiona...
Kredyt 500 zł, to kwota do której możesz zamawiać na kredyt. Dla nowych konsultantów jest to 500 zł. Potem kredyt rośnie do 1000, a jeśli wyraziłaś zgodę na polecenie zapłaty (faktury za ciebie płaci bank z twojego konta) to jest 2000 zł. Gdybyś zamówiła na kredyt, to wartość tego kredytu z 500 zmniejszyłaby się o wartość faktury. Ogólnie to w tym miejscu pokazuje się twój limit kredytowy do wykorzystania.
Na temat karty kredytowej masz tutaj: http://pl.oriflame.com/customer-serv...kartakredytowa Po prawej stronie masz do wyboru "sposoby płatności" i tam możesz przejrzeć sobie inne opcje.

Myślę że zamówiłaś za pobraniem i w takim razie będziesz musiała zapłacić kurierowi przy odbiorze. Przy czym kurier może być nawet dzisiaj skoro zamawiałaś wczoraj. Termin podany przy zamówieniu, to ostateczny termin dostawy. Kurierzy zwykle są 1-2 dni wcześniej.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:04   #1197
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Dziewczynki a nie wiecie może czy te rękawiczki do nawilżania to są podobne do tych pomarańczowych z katalogu? Jeśli nie, to czym się różnią poza kolorem?

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------


Przypominam swoje pytanie
W katalogu jest napisane, że to serum stosuje się pod krem. Wiecie może czy można je stosować osobno? Czy to tylko jakiś środek aktywujący? Klientka uwielbia olejki w kapsułkach Time Reversing i Royal Velvet i myślała o tym serum jako zamiennik. Co o tym sądzicie? Czy to serum też jest takie jak olejek?
Odnośnie serum znalazłam następujące informację:

Latem: Gdy masz tłustą lub mieszaną skórę, której nie trzeba dodatkowo nawilżać, serum może zastąpić krem – tego typu kosmetyk ma zwykle lekką konsystencję.

Serum można stosować na noc, na dzień, codziennie lub tylko jako czasową kurację. Działa intensywniej od kremu.

Co to jest serum?
- Choć nie istnieje ścisła definicja tego kosmetyku,
generalnie przyjmuje się, że będzie działał silniej niż krem, a przy tym miał zdecydowanie lżejszą konsystencję. Często tak jest, choć na rynku można też spotkać serum o gęstszej, kremowej postaci (raczej jednak nie zastąpi kremu).
- Zazwyczaj producenci deklarują, że kosmetyk ma większe stężenie substancji aktywnych. Jeśli znajdziesz taką deklarację, to bądź pewna, że jest prawdą. Ustawa zabrania umieszczania na opakowaniu fałszywych informacji. Większe nie musi oznaczać jednak – bardzo duże! Dlatego też skuteczność nawet podobnych typów serum może być bardzo zróżnicowana.
- Nie każde serum zawiera wyższe stężenie składników aktywnych, czasem jego intensywniejsze działanie spowodowane jest dodaniem większej ilości związków o różnorodnym działaniu, przez co kosmetyk ten staje się multifunkcyjny np. nawilża, odmładza, regeneruje i liftinguje.

Jak je stosować
Najlepiej według zaleceń producenta, a te bywają bardzo różne:
1. Nawilżające i ochronne serum warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji (na dzień i na noc). Pamiętaj, że profilaktyka jest najlepszą kuracją przeciwstarzeniową.
2. Jeśli twoja skóra jest w nieco gorszej kondycji, np. po lecie, zastosuj kilkutygodniową kurację regenerującą. Czasem producent od razu zamyka serum w ampułkach czy saszetkach – do stosowania przez określony czas (np. przez cztery tygodnie). Jeśli używasz zwyczajnie zapakowanego serum, nie musisz go jednak nakładać codziennie. Wystarczy trzy razy w tygodniu, abyś szybko zobaczyła rezultaty. Kiedy skóra wróci do dobrej kondycji, ty możesz wrócić do wcześniejszej pielęgnacji.
3. Jeśli zauważyłaś, że skóra zaczęła tracić jędrność i pojawiły się pierwsze zmarszczki, zastosuj intensywne serum przeciwzmarszczkowe. Dzięki niemu kolejne linie i bruzdy mogą pojawić się zdecydowanie później. Wiele takich preparatów daje dodatkowo natychmiastowy efekt wygładzenia już istniejących załamań skóry. Świetnie sprawdzają się również jako ratunek przed wielkim wyjściem, stosowane doraźnie. Błyskawicznie wygładzają!
4. Po 35. roku życia serum anti-age na stałe powinno zagościć w twojej łazience. Dojrzała skóra potrzebuje intensywnej stymulacji.
5. Serum zawierające nietrwałe składniki, jak np. witaminę C (szybko ulega utlenieniu), wymaga stosowania dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia. Bardzo dobrze sprawdza się za to jako kosmetyk na noc.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:25   #1198
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Odnośnie serum znalazłam następujące informację:
...
Dziękuję bardzo Właśnie przesłałam klientce.
Tak właśnie zawsze o serum myślałam, ale oni w katalogu i na stronie piszą, żeby stosować pod krem. Na dodatek to samo twierdzi asia27100, więc nie jestem pewna czy oni prawidłowo to nazywają. Poza tym interesuje mnie też konsystencja tego serum, bo klientce TR i RV pasują, ale Oxygen Boost już nie, bo nie są oleiste
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:28   #1199
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Tak znalazłam przez przypadek
Gruzińska 14:
http://ge.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml
strasznie mi się podoba ta fioletowa kolekcja - torebka, kosmetyczka, bransoletka i naszyjnik, tutaj str. 50-51. widzę ją już w drugim zagranicznym katalogu. myślicie,że u nas też kiedyś będzie?

Edytowane przez samaraNW
Czas edycji: 2010-10-12 o 08:30
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:03   #1200
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziekuje bardzo zainformacje o rekawiczkach ale w takko widzialam w ulotce super
co do ulotki wzielam tylko krem ogorkowy jeden dla mamy...
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.