IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 11:16   #1981
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

dzien dobry
dzieki za slowa otuchy

Glamorous
przesliczna kruszynka, przeslodka
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:18   #1982
butterfly46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 162
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Dobry laski.
My od rana pradu nie mielismy na calym Lucan awaria, wszedzie alarmy wyly u nas na szczescie piszczal po cichu a potem zdechly baterie i cisz byla przynajmniej, na szczescie juz nas dopuscili do swiata.
Mayan witaj u nas. Ja tez rodzilam w coombe i jestem bardzo zadowolona. Jak masz jakies pytania to pisz chetnie pomoge Duzo zdrowka dla malenstwa.
Zmykam bo znow dziecko sie domaga
butterfly46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:22   #1983
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hej Mayan
jak jestes na 41 stronie, to juz mnie znasz milej lektury i radze Ci czytac szybko
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:24   #1984
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Butterfly to mieszkamy zaraz obok!
Mieszkalam w Lucan na Hillcrest pierwsze 2 lata w Irlandii.

Eve, tak znam

Edytowane przez mayan
Czas edycji: 2010-10-15 o 11:25
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:28   #1985
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

pcynesia tego sie wlasnie obawiam-ze przez caly tydzien dziecka nie uwidze

elciu
- wrecz przeciwnie. wszyscy sie bardzo lubimy, ale wiesz jak to jest 9 osob w domu, kazdy ma inny charakter, ojcowie lubia cos wypic, no i po 3 dniach robi sie meczaco. z samymi mamami mozna wytrzymac nawet miesiac, albo i dluzej...

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

uciekam bo trzeba zuzolka podkarmic i wystroic na przyjazd dziadkow i babc
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:38   #1986
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość

Eve, tak znam

poczulam sie "olana" a chyba wiesz, ze baby w ciazy sa nadwrazliwe, no, ale cale szczescie przyznalas sie, ze mnie znasz



Jezu, ide stad, musze przygotowac niespodzianke dla tza biedak nadal nic nie wie... a wczoraj chcial corke robic
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:39   #1987
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość
Czesc dziewczeta!

Jestem na 41 stronie watku podstawowego i dopiero 'znam' Pakusie, Glamourous, Heksie itd i zostalo mi jeszcze z miesiac czytania by dotrzec tutaj

Jestem z Adamstown, 19t5d ciazy, synus w brzuchu a rodzic mamy w Coombe. Juz mnie zdazyli zdenerwowac, bo dopiero po miesiacu po badaniu krwi dowiedzialam sie, ze cos jest z tarczyca (na nastepnej wizycie), pobrali mi krew znow i czekam juz tydzien na info. Kolejna wizyta w 28tc i jezeli dopiero wtedy sie dowiem, ze dostane tabletki to ich rozniose.

Dzidzius juz sie intensywnie rusza, nawet Tz wyczuwa gdy polozy dlon na brzuszku

No to wracam do czytania, bo tam Glamourous niedlugo rodzi


p.s Jestem Maja, lat 30, pierwsze dziecko
No i raczej tu zostaje na forum bo nie mam za bardzo tu znajomych i doly ciagle zalapuje, ze nawet nie ma z kim poplotkowac :S

Parsk przeparsk na to ze niedlugo rodze wytrwalosci w doczytywaniu, ale ja mysle ze zamiast nadrabiac stare dzieje lepiej sie udzielaj na aktualnym forum
Maju witaj i nie martw sie, z naszych forumowych doswiadczen wiemy ze jak cos jest nie tak to oddzwanaiaja ze szpitala, sa dodatkowe wizyty poza terminami itd. wiec jesli jeszcze nie dzwonili to pewnie wszyskto jest ok

Kurcze tyle was z Lucan ze normalnie bede gwalcic TZTa zebysmy sie przeniesli czemu jak ja tam mieszkalam to nikogo nie bylo??????? zycie jest niesprawiedliwe, dawno juz to zauwazylam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 11:39   #1988
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Mayan, witaj i gratulujemy synusia

Pytaj nas o co tylko chcesz, zawsze sie znajdzie ktoras z nas i odpowie.
Aha... ten watek uzaleznia i to bardzo

Masz juz imie dla potomka?
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:40   #1989
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

a wlasnie, kiedy Pakusia wraca z Polski? ktos wie? a Mama Oliwki to juz tak calkiem na dobre przepadla?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:41   #1990
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Eve, daj znac jak zareagowal tz. Podziwiam Cie, ze tyle wytrzymalas nie mowiac mu o ciazy.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:41   #1991
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

tak a propos wie i odpowie to czy ktoras wie co ja mam teraz zrobic zeby mi mleczarnie przestaly produkowac??? bo mi sie takie jaies zastojki porobily i nie wiem co robic sciagac czy czekac az samo sie rozejdzie po kosciach? biust mi sie juz ze stanikow wylewa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 11:47   #1992
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Wstepnie mamy Adaś

Chcielismy cos co da rade i w Polsce i w Irlandii a poza tym to bylo jedyne imie, ktore oboje mielismy na swoich listach.

Faktycznie chyba zaczne czytac ten watek od poczatku, ale doczytam stary, niech sie chociaz wszystkie tamtejsze ciezaroweczki rozpakuja to bede wiedziec co i jak Juz 4 dni na tym siedzie z przerwa na prace, wiec zauwazylam ze uzaleznia
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:50   #1993
butterfly46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 162
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
tak a propos wie i odpowie to czy ktoras wie co ja mam teraz zrobic zeby mi mleczarnie przestaly produkowac??? bo mi sie takie jaies zastojki porobily i nie wiem co robic sciagac czy czekac az samo sie rozejdzie po kosciach? biust mi sie juz ze stanikow wylewa
Ja radze Ci sprzedawac bardzo tluste pewnie jest to jeszcze kase na tym zarobisz

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość
Butterfly to mieszkamy zaraz obok!
Mieszkalam w Lucan na Hillcrest pierwsze 2 lata w Irlandii.

Eve, tak znam
Mayan a Ty pracujesz czy masz wolne??? bo jak masz ochote to mozesz kiedys do nas dolaczyc na spacerek No i napisz cos wiecej o sobie. I nie czytaj wszystkiego ja wbilam sie na zywca przeczytalam 3 stronki wstecz i bylo oki reszt wyjdzie w praniu

Edytowane przez butterfly46
Czas edycji: 2010-10-15 o 11:51
butterfly46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:50   #1994
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
tak a propos wie i odpowie to czy ktoras wie co ja mam teraz zrobic zeby mi mleczarnie przestaly produkowac??? bo mi sie takie jaies zastojki porobily i nie wiem co robic sciagac czy czekac az samo sie rozejdzie po kosciach? biust mi sie juz ze stanikow wylewa

No to ja odpowiem

Ja pilam szalwie mniej wiecej po 2-3 kubki dziennie i odciagalam pokarm. Tylko z tym odgiaganiem to trzeba uwazac i odciagnac tylko troche tak, zeby napiecia w piersiach nie bylo , bo jak odciagniesz wiecej to pobudzisz laktacje.
U mnie odstawianie Adaska trwalo mniej wiecej 2 tygodnie. Zdziwiona bylam ze to w sumie tak sprawnie poszlo, bo stopniowo go odstawialam, az pozniej wcale nie dostal cycka i tyle. I pokarm przez picie tej szalwi i odciaganie zanikl wlasnie mniej wiecej po 2-3 tygodniach. No tylko ze Adas mial wtedy 5 miesiecy a nie prawie poltora roku jak Sonia, wiec rozumiem Cie ze odstawienie od cycka musi byc gwaltowne, bo tak to by chyba dziecko zglupialo.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:52   #1995
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Pcynesia
sama siebie podziwiam tym bardziej, ze on mi tego nie ulatwia, wciaz cos na temat kolejnego dziecka wspomina i az cos mi sie robilo, zeby mu juz powiedziec ale dalam rade

Mayan
uzaleznia jak cholera, jak od rana probuje sie odkleic od kompa i nie moge
a Ty masz w sumie 3 czesci do przeczytania
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:53   #1996
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość
Wstepnie mamy Adaś

Chcielismy cos co da rade i w Polsce i w Irlandii a poza tym to bylo jedyne imie, ktore oboje mielismy na swoich listach.

Faktycznie chyba zaczne czytac ten watek od poczatku, ale doczytam stary, niech sie chociaz wszystkie tamtejsze ciezaroweczki rozpakuja to bede wiedziec co i jak Juz 4 dni na tym siedzie z przerwa na prace, wiec zauwazylam ze uzaleznia
o to jak sie urodzi to bedzie przewaga Adasiow na tym forum
Bo ja mam Adaska, Shamrock ma no i Ty tez bedziesz miala Adasia
fajowsko
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:57   #1997
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Pcnesiu dzieki no to zaraz lece po szalwie. no u nas poszlo szybko i zdecydowanie- ale prawda ze Adas byl wyedy jeszcze malutki i dopiero na etapie wprowadzania nowosci pokarmowych a ona juz jest duza pannica, w ciagu dnia je wszystko a w nocy tak sobie lubila pomlaskac.a te 2 noce pokazuja ze niepotrzebnie ja tak dlugo trzymalam bo wlasciwie lepiej spi bez cyca....oby tak dalej

nie wiem co to jest, jak tylko zostawie Sonie z tztem na 5 minut to zaraz oboje usypiaja
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:57   #1998
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Pracuje w Lucan 3 dni w tyg 8-18, dwojka dzieci sie juz od 5 lat zajmuje Zaczelam gdy malutka miala 4.5 miesiaca a teraz juz taka dorosla i do szkoly chodzi...chlip. 3 lata pracowalam 4 dni po 10 godzin, ciagle z dziecmi wiec ani angielski sie nie polepszyl specjalnie ani zycie towarzyskie nie mialo jak ruszyc. No ale moja szanse widze teraz

Kto wie, czy sie z kims juz nie znam z widzenia

A w Adamstown siedzimy od 1.5 roku.
Co jeszcze...po slubie 6.5 lat, staranka zaczelismy zaraz miesiac po moich 30 urodzinkach (biba byla ze hej!)
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:10   #1999
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

a Shamrock gdzie sie podziewa? zaglada tu jeszcze?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość
Kto wie, czy sie z kims juz nie znam z widzenia

A w Adamstown siedzimy od 1.5 roku.
Co jeszcze...po slubie 6.5 lat, staranka zaczelismy zaraz miesiac po moich 30 urodzinkach (biba byla ze hej!)

a gdzie wszesniej mieszkalas? przepraszam jesli juz pisalas a ja przeoczylam ...i w ktorym miejscu pracujesz?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 12:18   #2000
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Mieszkalam na Hillcrest a pracuje w Lucan Village.

Przy okazji, czy jest mozliwosc zmienienia GP w tym maternity scheme? U mojego bylam tylko na pierwszej wizycie, kolejna ma byc za miesiac i szczerze mowiac chcialabym zamienic sobie np na dr Dybkowskiego z centrum bo by za darmo zawsze mnie obejrzal...
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:23   #2001
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

mozna, ja zmienialam ale juz nie pamietam jak...chodzilam do takiej polskiej babki, GP w Ballyowen Medical center
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:30   #2002
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Super, ze mozna, musze sie dowiedziec. Bo jestem w Lucan Med Centre, dr Hayes...same rozumiecie...a bardzo bym chciala by od czasu do czasu choc ktos szyjke obejrzal, bo skurcze macicy czuje od kiedy dzidzia sie rusza, wiem, ze to normalne, ale wole to kontrolowac.

A w ogole to z Adamstown mam do Coombe bezposredni autobus, jedzie 45 minut, ale za to czesto

Edytowane przez mayan
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:35
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:44   #2003
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Witaj Mayanko!

Pytacie o Pakusię - wraca 23 albo 24, dokładnie nie pamiętam. Teraz pewnie już u teściówki siedzi bidula
Mamy Oliwki nie widziałam od sierpnia.... ale dodawała w tym czasie kilka fotek Oliwci więc podejrzewam, że wszystko u nich ok. Mam taką nadzieję.

Co tam jeszcze.... kostiumy halloweenowe dla maluchów są też w mamasandpapas i mothercare. Zazdroszczę Wam baby wspólnej imprezki U Nas tegoroczne Haloween będzie wyjątkowo smutne bo TZ pracuje ;(
Glam aż dziw bierze, że udało Ci się pstryknąć fotkę Soni w tej opasce nim ją z głowy zdjęła
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:55   #2004
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

mayan witaj ja tez sie kiedys przez prawie 3 lata zajmowalam dziecmi w Anglii i bardzo mi tego teraz brakuje. Moglabym do konca zycia pracowac jako niania bo uwielbiam prace z maluchami.

glamourous pcynesia dobrze pisze. Napar z szalwi i delikatnie odciagaj mleko. Ja jeszcze robilam oklady z bialej kapusty, to tez dziala na zmniejszanie sie laktacji i na bol. Napiecie tak czy siak i tak pewnie bedzie, to podobno typowe jak sie odstawi od piersi. Ja karmilam Natalke tylko 7-8 miesiecy, a pokarm mialam jeszcze przez pol roku, tyle ze z dnia na dzien coraz mniej A tak w ogole, to super, ze nie macie problemow z calkowitym odstawieniem, u nas bylo podobnie. Kazde mleko Natalii smakowalo, i naturalne i w proszku. Nawet nie mialo znaczenia, czy daje jej Cow&Gate, Aptamil czy Bebiko. Wszystko pila i bez problemu przestawila sie z naturalnego na formule. Tylko teraz nie wiem czemu nie chce krowiego pic, a krowie jest moim zdaniem duzo smaczniejsze niz formula i nawet slodsze

martusia jak sie ma Nikola?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość


Co tam jeszcze.... kostiumy halloweenowe dla maluchów są też w mamasandpapas i mothercare.
Przechodzilam kilka razy kolo Mamas&Papas w Blanchardstown, ale nigdy nie bylam w srodku.
Maja tam jakies fajne ciuszki dla maluchow, w rozsadnych cenach?

Edytowane przez lissome
Czas edycji: 2010-10-15 o 13:59
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 15:18   #2005
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

mayan
witaj
gratuluje synusia!
A powiec mi w której części adamstown mieszkasz? I jak ci się tam mieszka? Pytam bo słyszałam ze tam niebezpiecznie jest...
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 15:24   #2006
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

W Adamstown jest cichutko i spokojnie, to plotki, ze niebezpiecznie (nawet jakis raport Gardy na forum Adamstown ktos zapodal). Mieszkam niedaleko szkol a i tak jest cicho No i mam blisko do centrum bo stacja kolejowa w poblizu.
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 15:37   #2007
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lissome, nastepnym razem jak bedziesz w Blanch to krzycz glosno, przeciez ja rzut beretem od shopping centra mieszkam. jesli chodzi o ciuszki to uwazam ze ceny maja nieco zawyzone jak na dzieciece fatalaszki, ale to kwestia gustu. a w blanch otworzyli teraz nowy sklep z ubrankami dla dzieci- jakies little pumpkins czy cus takiego. i akurat maja mid season sale jesli ktoras to zainteresuje.

Heksa dorze ze jestes, juz sie za wami stesknilam wlasnie powiedz mi czy ty dajesz jeszcze Ignasiowi mleko w butli???? bo Sonia tak czasem ze 2 lyczki sie napije z kubeczka ale ogolnie to do picia tylko i wylacznie wode przyjmuje. fakt ze je duzo sera, jogurtow, kaszki na mleku itd ale sie zastanawiam czy powinnam jeszcze jej dodatkowo mleko podawac?
u nas tez w Haloween tzt pracuje no ale coz u niego to norma,piatek swiatek czy niedziela



Mayan, mi ta polska lekarka nigdy szyjki nie badala. jest bardzo polecana dr Antepowicz w medicusie i teraz tez przyjmuje w EMC Health ale nie jestem pewna czy jeszcze mozna ja wziac na lekarza prowadzacego- bo kiedys to na pewno mozna bylo

dobra spadam troszke kuchnie ogarnac bo bajzel na kolkach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 15:41   #2008
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cześć i czołem!


Mayan - cześć! ja też najpierw czytałam, dłuuuuuugo czytałam trochę tego było

Glam - mięta (mocny napar) też hamuje laktację no i jak będziesz się myć to unikaj ciepłej wody na cycuchy bo to wbudza wypływ mleczka


czy u was też taka "śpiąca" pogoda dzisiaj? ja czuję się jak zombie jakieś
zaraz jedziemy na spacerek do Tramore, może się obudzę jak mi bryzą w trwarz zapoda a jak nie to chyba se głowę w tą zimną wodę wsadzę
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 16:37   #2009
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

no dobra, dziec mi wstanie to polecimy do sklepow po miete, szlawie i insze specyfiki...a moze miete gdzies mam nawet.
no u nas juz od 3 dni taka pogoda do d...zupelny brak slonca, az sie wychodzic nie chce, ja wlasnie 3 dzis kawe walnelam tez bym chciala pojsc na spacerek ale krolewna uspiona przez tatusia pospala 15 minut a teraz odbebnia drzemke poobiednia...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 16:42   #2010
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

hej lasencje
mayan witaj
eve kochana koniecznie opowiedz jak TZ zareagowal bom ciekawa
rusalko to trzymam kciuki zeby tym razem wizyta byla lepsza i co bys sie nie meczyla zbytnio
pcynesiu jak pokazalam TZowi te Ptysie to pytal czy moge zrobic juz dzisiaj nagrzal sie na nie jak szalony
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.