Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do celu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 22:04   #121
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

pewnie że wytrzymamy, cel jest tego wart! tylko musimy się trzymać razem!
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 22:11   #122
paulinka1670
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

mnie wyszło że w marcu lecz jeszcze stabilizacja wiec ok paźziernika;( obyśmy dały rade
__________________
było 104,6 jest 96,1 będzie 72
paulinka1670 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 23:04   #123
dziubek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 30
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez paulinka1670 Pokaż wiadomość
mnie wyszło że w marcu lecz jeszcze stabilizacja wiec ok paźziernika;( obyśmy dały rade
Ja w teście wpisałam, że chce dojść do 70, w co raczej nie wierzę. Jak strzeli 80 to pewnie przejde na stabilizację. Więc będzie wcześniej. Może na wielkanoc? dlatego ta różnica w czasie. trzymajmy się razem to się uda, nie?
__________________
Dukan od 04.10.10 - 107
I faza ( 5 dni ) - 104
II faza 5/5 - trwa 14.11 spadło - 12,5kg
małymi kroczkami do celu, a ...
cel ostateczny < 80? - może w maju? najpóźniej w czerwcu
dziubek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 23:07   #124
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

duzo nas już dziubek gratulacje
ja niestety nie mam wagi więc będe się raczej sugerować centymetrami na urodziny chce sie wbić w mega obcisła sukienke na razie przeszkadza mi wakacyjnie wyhodowany "maciek" ...
Pierwszy dzień za mną , bez odstępstw, tylko głowa coś boli ale czytałam że takie mogą być objawy szoku organizmu związanego ze zmianą diety więc może z tym żołądkiem jest podobnie...?

nie wiecie co z gumami do żucia bo nie zastanawiając się zjadłam dziś jedna, ale mam nadzieje ze to nic

u mnie jadłospis na dziś :
śniadanko
-jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem+ otręby
2sniadanko
-kawałki kurczaka usmażone na teflonowej patelni+ jogurt0% i chili (mniam)
-obiad jak wyżej
-podwieczorek
kefir 0% z biedry ( tylko później się dopatrzyłam że więcej węgli niż białka :/)

i duuużo wody cały dzień + wielki kubek czerwonej herby myślicie ze ok ?
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 23:46   #125
NaughtyBlackAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 29
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Hej Dziewczyny Ja też przeszłam na tą dietę. Postanowiłam, że muszę się za siebie wziąć bo ostatnio przybrało się zbędnych kilogramów. Zaczęłam od poniedziałku 18.10.2010 jak na razie dobrze idzie i nic nie kusi do złego Mam nadzieję, że się uda i przyjmiecie mnie do swojego grona Pozdrawiam i życzę wytrwałości
NaughtyBlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 23:57   #126
monika7903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Czesc dziewczyny ja tu od wczoraj a dzis juz tyle nowych osob. Fajnie ze jestescie, zawsze to razniej.

Patrysina ja robilam swoj chlebek z przepisu na buleczki tylko pieklam w keksowce i wyszedl chlebek calkiem niezly:

3 jajka,
otreby pszenne( ja dalam zbozowe) i owsiane,
troche drozdzy w mleku rozpuszczonych
plaska lyzeczka proszku do pieczenia,
kostka twarogu 25 dag,
czosnek( ja dalam granulowany)
przyprawy wg uznania
Ja dalam jeszcze pol szklanki mleka

Bialka ubijamy reszte skladnikow mieszamy oddzielnie. Otreby dawalam na oko do gestosci zeby mozna bylo lyzka wymieszac. Do piekarnika i gotowe.

Mam nadzieje ze ci posmakuje

Edytowane przez monika7903
Czas edycji: 2010-10-19 o 23:59
monika7903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 07:40   #127
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
duzo nas już dziubek gratulacje
ja niestety nie mam wagi więc będe się raczej sugerować centymetrami na urodziny chce sie wbić w mega obcisła sukienke na razie przeszkadza mi wakacyjnie wyhodowany "maciek" ...
Pierwszy dzień za mną , bez odstępstw, tylko głowa coś boli ale czytałam że takie mogą być objawy szoku organizmu związanego ze zmianą diety więc może z tym żołądkiem jest podobnie...?

nie wiecie co z gumami do żucia bo nie zastanawiając się zjadłam dziś jedna, ale mam nadzieje ze to nic

u mnie jadłospis na dziś :
śniadanko
-jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem+ otręby
2sniadanko
-kawałki kurczaka usmażone na teflonowej patelni+ jogurt0% i chili (mniam)
-obiad jak wyżej
-podwieczorek
kefir 0% z biedry ( tylko później się dopatrzyłam że więcej węgli niż białka :/)

i duuużo wody cały dzień + wielki kubek czerwonej herby myślicie ze ok ?
myśle ,że w porządku
na tej diecie niby mozna jesc ile sie chce ale no wlasnie czy przy wiekszej ilosci jednak nie chudnie sie wolniej ,jednak wszystko ma kalorie .
ja wole nie przesadzac ,jem tyle zeby nie czuc głodu ,nie zapycham sie.
lepiej czesciej a mniejsze porcje ,żeby metabolizm chodził na wysokich obrotach.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 07:52   #128
coconut87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 127
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cześć !

Jak tam poranne ważenie? u mnie spadek - 0.6 kg Ciesze się i mimo iż wieczorem jakoś podupadłam i już chciałam rzucić Dukana, to teraz weszły we mnie nowe siły

Wiem, że mogę i Wy też możecie

Miłego środowego dukania. Ja dziś na obiadek planuję albo rybkę pieczoną, albo udka lub pierś, zależy co kupię..
coconut87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:08   #129
0llcia
Raczkowanie
 
Avatar 0llcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 121
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

witam z herbatką zieloną

Monika 7903 - a ile piec chlebek i w jakiej temperaturze?

fajnie że wklejacie wasze menu zawsze można poczytać i coś dorzucić do swojego jadłospisu

a ja dzisiaj rano odwiedziłam netto i kupiłam tuńczyka w puszcze na śniadanko ale nie mam czym ją otworzyć bo nie mam otwieracza do konserw

aha, znalazłam Mozarelle Light i serek wiejski ze szczypiorkiem light i jest jeszcze ser hohland w plasterkach light białko 19g, węglowodany 6g, tłuszcz 16g - można kupić?

dobra spadam po młotek i przecinak do konserwy
0llcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:43   #130
paulinka1670
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Dziewczyny właśnie się ważyłam, na wadze jest już dwu cyfrowa liczba
__________________
było 104,6 jest 96,1 będzie 72
paulinka1670 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:09   #131
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Mogę się przyłączyć?

Ja już dukam ponad 2 tygodnie, czuję się dobrze, ale przez ostatnie dwa dni wszystko mnie kusiii
Wczoraj zjadłam jednego michałka
A dzisiaj zdąrzyłam zjeść kawałeczek dukanowego piernika z łyżeczką naturalnego sosu z truskawek ( roboty teściowej) bo straaasznie chciało mi się czegoś owocowego i słodkiego
Powinnam dostac ostre baty za to.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 09:23   #132
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Hej
ja również ta z dukających
dukam dlugo bo od stycznia, ale z przerwami, grzeszkami itp. od jakiegoś miesiąca staram się nie grzeszyć-nie powiem czasami mi sie zdarza, ale już nie w takich ilościach jak kiedyś, wiec ide w dobrym kierunku
narazie jestem na 1/1, bo to jest najlepszy dla mnie system. na 5/5 czulam sie zle, a 1/1 jest idealny waga tez ladnie spada, wiec czego chciec wiecej dzisiaj mam PW i planuje sałatkę ciekawe jak będzie smakować
do zrzucenia mam jeszcze ok 18kg ale jak 10 schudne to tez bedzie dobrze ogolnie schudłam juz ponad 45kg przez parę lat, stosując przeróżne diety, ale dieta Dukana jest najlepsza
w planach mam zrcucic jeszcze ok 4 kg do 10 grudnia, bo chce sie wcisnac i ladnie wygladac w sukience na wigilii pracowniczej reszte mam do zrzucenia do mojego slubu-11.06.2011 wiec motywacja jest moj przyszły Małż musi mnie przenieść przez próg na weselu, a teraz to w stanie zbytnio nie bedzie
miłego dukania
duk duk

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć?

Ja już dukam ponad 2 tygodnie, czuję się dobrze, ale przez ostatnie dwa dni wszystko mnie kusiii
Wczoraj zjadłam jednego michałka
A dzisiaj zdąrzyłam zjeść kawałeczek dukanowego piernika z łyżeczką naturalnego sosu z truskawek ( roboty teściowej) bo straaasznie chciało mi się czegoś owocowego i słodkiego
Powinnam dostac ostre baty za to.
za michałka
za truskawki
nie wolno.
jesli masz ochote na słodycze zjedz serek homogeniozwany czekoladowy domowej roboty, albo zrob sobie dukanowska nutelle zaspokaja słodyczowy głód

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinka1670 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie się ważyłam, na wadze jest już dwu cyfrowa liczba
fajne uczucie jak waga pokazuje 2 cyfry a nie 3 co???
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:29   #133
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

karolinusienka:
Dzięki za baciki
Nutelka mi już nie wystarcza, tak samo piernik, sernik, galaretka, ptasie mleczko i inne desery dukanowe to jest najgorsze
Uwielbiam słodkie ehh...

I też idę 1/1 bo mi najbardziej pasuje. bo bardzo lubię warzywa

U mnie dzisiaj: PP
- śniadanie: jajecznica z dwóch jaj z chudą wędliną
-II śniadanie: dwa kawałki piernika ( w tym jeden z tą nieszczęsną łyżeczką truskawek) i kawa z mlekiem
-III śniadanie- rolmopsy z śledzika ( kilka)
-Obiad: placki z kurczaka w sosie czosnkowym http://redandpale.blox.pl/html
-Podwieczorek: serek wiejski z korniszonem i koperkiem
-Kolacjawsianka albo budyń
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:30   #134
muffina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Smile Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Dziewczyny , zrobilam ten test i wyszło mi ze nie musze sie odchudzac !
Cos tu nie tak bo mam 171 cm i 76 kilo i wyglądam masakra. Musze zrzucic 10 kg.
Nic nie rozumiem.
Nie wiem tez o co chodzi z tym ile ma trwac dana faza dla poszczegolnych osob , jak to sprawdzacie?

Aha i na czym polega II faza bo to tez tak roznie?

prosze o pomoc
muffina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:34   #135
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Paulinka gratulejszyn i oby tak dalej

dziś drugi dzień zaczęłam od omleta (1 jajko +jedno białko co by nie przesadzać z il. cholesterolu) dodałam szczypiorek i trochę kurczaka z wczoraj a teraz siedze z czerwoną herbatką
co do jedzenia myśle ze 4 , 5 małych posiłków jest ok i co jest najdziewniejsze zjadam w sumie dość mało, a czuje się jakbym zjadla nie wiem jak wielką porcje:0 mam nadzieje ze tak będzie do końcai motywacja nie minie.
ja już się nie moge wagi doczekac

dukamy dukamy
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:36   #136
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
karolinusienka:
Dzięki za baciki
Nutelka mi już nie wystarcza, tak samo piernik, sernik, galaretka, ptasie mleczko i inne desery dukanowe to jest najgorsze
Uwielbiam słodkie ehh...

I też idę 1/1 bo mi najbardziej pasuje. bo bardzo lubię warzywa

U mnie dzisiaj: PP
- śniadanie: jajecznica z dwóch jaj z chudą wędliną
-II śniadanie: dwa kawałki piernika ( w tym jeden z tą nieszczęsną łyżeczką truskawek) i kawa z mlekiem
-III śniadanie- rolmopsy z śledzika ( kilka)
-Obiad: placki z kurczaka w sosie czosnkowym http://redandpale.blox.pl/html
-Podwieczorek: serek wiejski z korniszonem i koperkiem
-Kolacjawsianka albo budyń
polecam sie na przyszłość
ja dzisiaj na obiadzik watrobka dorbiowa, i surówka
w planach oprocz sałatki, również - upieczenie ciacha

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
Paulinka gratulejszyn i oby tak dalej

dziś drugi dzień zaczęłam od omleta (1 jajko +jedno białko co by nie przesadzać z il. cholesterolu) dodałam szczypiorek i trochę kurczaka z wczoraj a teraz siedze z czerwoną herbatką
co do jedzenia myśle ze 4 , 5 małych posiłków jest ok i co jest najdziewniejsze zjadam w sumie dość mało, a czuje się jakbym zjadla nie wiem jak wielką porcje:0 mam nadzieje ze tak będzie do końcai motywacja nie minie.
ja już się nie moge wagi doczekac

dukamy dukamy
tez miałam na śniadanie zjeść omleta ale nie zdążyłabym go usmażyć wolałam polezec w lozeczku
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:45   #137
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez muffina Pokaż wiadomość
Dziewczyny , zrobilam ten test i wyszło mi ze nie musze sie odchudzac !
Cos tu nie tak bo mam 171 cm i 76 kilo i wyglądam masakra. Musze zrzucic 10 kg.
Nic nie rozumiem.
Nie wiem tez o co chodzi z tym ile ma trwac dana faza dla poszczegolnych osob , jak to sprawdzacie?

Aha i na czym polega II faza bo to tez tak roznie?

prosze o pomoc

muffinko, jestes pewna że wszytsko dobrze wypełniłaś ? bo ja mam 170 i napisałam że mam 73 kg ( nie mam wagi więc orientacyjnie) i że chce 60 kg to wyszło że idealną wagą będzie 62 kg ... i obliczone poszczególne fazy wraz z orientacyjnym spadkiem ( wszystko zaznaczone na wykresie) po wykonaniu testu powodzenia

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

tez własnie miałam małego lenia, ale te omlety są dla mnie mega sycące ( zapomniałam dodac że wrzucam dzienną porcje otrąb) więc jak pomyślałam o takich pysznościach to zwlekłam sie z łózka mimo że pół nocy zasnać nie mogłam przez ból głowy ale już jest ok i zapał od nowa
i na szczescie przed rozpoczęciem diety tak się napchałam słodkim że teraz nawet jeżyki mnie nie ruszają ale jak coś to chętnie wypróbuje jakies słodkie propozycje już nawet kumpele z grupy przekonałam że to nie takie starszne wiec nie będzie mnie kusiła do złego ( w przerwie między zajęciami zawsze biedra i chipsy albo kaszka albo czeko brrr) a potem cellulit galopujący i faałdki tu i tam ...

własnie co do cellulitu te które już stosują jakiś czas diete zauważyłyscie poprawe ?? oczywiście jeśli posiadacie tą fatalną przyjemność posiadania cellulitu:P
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:48   #138
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
muffinko, jestes pewna że wszytsko dobrze wypełniłaś ? bo ja mam 170 i napisałam że mam 73 kg ( nie mam wagi więc orientacyjnie) i że chce 60 kg to wyszło że idealną wagą będzie 62 kg ... i obliczone poszczególne fazy wraz z orientacyjnym spadkiem ( wszystko zaznaczone na wykresie) po wykonaniu testu powodzenia

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

tez własnie miałam małego lenia, ale te omlety są dla mnie mega sycące ( zapomniałam dodac że wrzucam dzienną porcje otrąb) więc jak pomyślałam o takich pysznościach to zwlekłam sie z łózka mimo że pół nocy zasnać nie mogłam przez ból głowy ale już jest ok i zapał od nowa
i na szczescie przed rozpoczęciem diety tak się napchałam słodkim że teraz nawet jeżyki mnie nie ruszają ale jak coś to chętnie wypróbuje jakies słodkie propozycje już nawet kumpele z grupy przekonałam że to nie takie starszne wiec nie będzie mnie kusiła do złego ( w przerwie między zajęciami zawsze biedra i chipsy albo kaszka albo czeko brrr) a potem cellulit galopujący i faałdki tu i tam ...

własnie co do cellulitu te które już stosują jakiś czas diete zauważyłyscie poprawe ?? oczywiście jeśli posiadacie tą fatalną przyjemność posiadania cellulitu:P
dokładnie trzeba wypełnić, bo inaczej bzdury wychodza
mnie wyszlo, ze mam wazyc ok 6kg wiecej niz chcialam-ale sie nie dam i bede wazyc tyle ile chce

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
muffinko, jestes pewna że wszytsko dobrze wypełniłaś ? bo ja mam 170 i napisałam że mam 73 kg ( nie mam wagi więc orientacyjnie) i że chce 60 kg to wyszło że idealną wagą będzie 62 kg ... i obliczone poszczególne fazy wraz z orientacyjnym spadkiem ( wszystko zaznaczone na wykresie) po wykonaniu testu powodzenia

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

tez własnie miałam małego lenia, ale te omlety są dla mnie mega sycące ( zapomniałam dodac że wrzucam dzienną porcje otrąb) więc jak pomyślałam o takich pysznościach to zwlekłam sie z łózka mimo że pół nocy zasnać nie mogłam przez ból głowy ale już jest ok i zapał od nowa
i na szczescie przed rozpoczęciem diety tak się napchałam słodkim że teraz nawet jeżyki mnie nie ruszają ale jak coś to chętnie wypróbuje jakies słodkie propozycje już nawet kumpele z grupy przekonałam że to nie takie starszne wiec nie będzie mnie kusiła do złego ( w przerwie między zajęciami zawsze biedra i chipsy albo kaszka albo czeko brrr) a potem cellulit galopujący i faałdki tu i tam ...

własnie co do cellulitu te które już stosują jakiś czas diete zauważyłyscie poprawe ?? oczywiście jeśli posiadacie tą fatalną przyjemność posiadania cellulitu:P
jesli chodzi o celulit to ja zauwazylam poprawe skora stala mi sie jedrniejsza nawet TŻ mi to powiedział staram sie balsamowac codziennie, ale ciezko z tym bywa, ale chyba musze sie spiac, bo bez pracy nie ma kolaczy

jezyki uwielbiam je ale teraz wszystkie sklepowe slodycze wydaja mi sie za slodkie wiec mi lepiej juz i nie mam ciagat wole grzecznie dukac i cieszyc sie z efektow niz pozniej miec wyrzuty sumienia, ze zjadlam cos niedozwolonego
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:55   #139
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

no to genialnie, czyli jest nadzieja dla moich ud też używam jakieś balsamu odchudzająco cellulitowego, ogólnie genialny jest bo skóra gładziutka w dotyku ale żeby cellulit wyparował to niekoniecznie zwłaszcza przy diecie jaką prowadziłam :P od miesiąca nie byłam w domu i jade dopiero na wszytskich świętych i zamierzam zadziwić moich kumpli bo za każdym razem jak mówiłam że diete zaczynam to było : yhm jak zwykle ile ty już tych diet robiłaś? wiec teraz nic nikomu nie mówie tylko działam i czekam na efekty

a co do jeżyków wczoraj byłam u kumpeli kawka coś no i jeżyki ale nawet nie miałam ochoty i aż sama sie zdziwiłam jak to możliwe xD w ogóle chyba założe sobie jakiś zeszyt z przepisami bo tego tyle i co fajniejsze potem zapominam a tak wszytsko byłoby ładnie i przejrzyście

a uprawiacie jakieś sporty ? bo ja zaczęłam biegać przed ducanem ale teraz na uderzeniówke sobie odpuściłam , i w piątek zamierzam dalej działać
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 10:11   #140
NaughtyBlackAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 29
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Witam Ja dziś na śniadanko jem sobie serek wiejski i 2 jajeczka A na obiadek gyrosik robiony bez tłuszczu na patelni teflonowej I właśnie dziewczyny co z tymi serkami z Hochlandu light, fit? Można czy nie ? Bo niby maja dużo białka mało węgli ale za to tłuszczy też w nim jest dużo... I tu nasuwa się pytanie co teraz ?
__________________
Dukam sobie od 18.10.2010
Jest 71 kg ...
Będzie 60 kg
FAZA I - ?
FAZA II ... ?
FAZA III ... ?
Zaczynam wszystko od początku w walce o bycie piękną ...
NaughtyBlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:18   #141
muffina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Exclamation Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Moze rzeczywiście coś nie tak wypełniłam .
Jak możecie to podajcie mi proszę jakis link do strony ... z testem i wykresem

Bardzo proszę
I może jakieś przepisy na uderzeniówke

p.s. czytałam ze nie można za dużo wysiłku na dukanie , bo za mało wegli
muffina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:21   #142
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
no to genialnie, czyli jest nadzieja dla moich ud też używam jakieś balsamu odchudzająco cellulitowego, ogólnie genialny jest bo skóra gładziutka w dotyku ale żeby cellulit wyparował to niekoniecznie zwłaszcza przy diecie jaką prowadziłam :P od miesiąca nie byłam w domu i jade dopiero na wszytskich świętych i zamierzam zadziwić moich kumpli bo za każdym razem jak mówiłam że diete zaczynam to było : yhm jak zwykle ile ty już tych diet robiłaś? wiec teraz nic nikomu nie mówie tylko działam i czekam na efekty

a co do jeżyków wczoraj byłam u kumpeli kawka coś no i jeżyki ale nawet nie miałam ochoty i aż sama sie zdziwiłam jak to możliwe xD w ogóle chyba założe sobie jakiś zeszyt z przepisami bo tego tyle i co fajniejsze potem zapominam a tak wszytsko byłoby ładnie i przejrzyście

a uprawiacie jakieś sporty ? bo ja zaczęłam biegać przed ducanem ale teraz na uderzeniówke sobie odpuściłam , i w piątek zamierzam dalej działać
ja plauje areobik od listopada
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:27   #143
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

tez myslałam o aerobiku ale stwierdziłam że bieganie wyjdzie taniej :P

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez muffina Pokaż wiadomość
Moze rzeczywiście coś nie tak wypełniłam .
Jak możecie to podajcie mi proszę jakis link do strony ... z testem i wykresem

Bardzo proszę
I może jakieś przepisy na uderzeniówke

p.s. czytałam ze nie można za dużo wysiłku na dukanie , bo za mało wegli
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=dieta+ducana na początku tego wątku jest podana strona z testem i tłumaczenie
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:33   #144
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
tez myslałam o aerobiku ale stwierdziłam że bieganie wyjdzie taniej :P

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=dieta+ducana na początku tego wątku jest podana strona z testem i tłumaczenie
ja tam sie boje biegac na moim wygwizdowie...w lodzi to co innego a tutaj sie po prostu boje
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:36   #145
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

aż tak źle ?to namów kogoś na wspólne bieganie , w grupie raźniej i motywacja w razie gorszego dnia mój współlokator gra w noge więc poza treningami biega i ostatnio stwierdził że moge biegac z nim ale najpierw chyba z 2 tyg bym musiała sama bo z moją kondycją to pewnie byśmy nie pobiegali:P
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:53   #146
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
aż tak źle ?to namów kogoś na wspólne bieganie , w grupie raźniej i motywacja w razie gorszego dnia mój współlokator gra w noge więc poza treningami biega i ostatnio stwierdził że moge biegac z nim ale najpierw chyba z 2 tyg bym musiała sama bo z moją kondycją to pewnie byśmy nie pobiegali:P
nie mam nikogo, bo dopiero tutaj sie przeprowadziłam wiec kicha. zostaje areobik
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:58   #147
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

aerobik też spoko bo ogólnorozwojówka w sumie cisne na zajęcia i na małe zakupy musze upichcic kotleciki z tuńczyka na jutro bo cały dzień w szkole.... tylko się zastanawiam czy zapachem ludzi nie odstrasze:P i jakieś warzywaa hmm na to pomysłu nie mam jakoś:P a jutro PW
do później
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:03   #148
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Rdzawa_ Pokaż wiadomość
aerobik też spoko bo ogólnorozwojówka w sumie cisne na zajęcia i na małe zakupy musze upichcic kotleciki z tuńczyka na jutro bo cały dzień w szkole.... tylko się zastanawiam czy zapachem ludzi nie odstrasze:P i jakieś warzywaa hmm na to pomysłu nie mam jakoś:P a jutro PW
do później
ja dzisiaj na obiad coleslawa robie i polecam bedzie idealnie smakowac do watrobki
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:23   #149
0llcia
Raczkowanie
 
Avatar 0llcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 121
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Karolinusienka - ja też 1/1 jakoś ciężko widzę się w 5/5 i motywacja sylwestrowa taka jak moja trzymam kciuki mocno i co tam wrzucasz do kolesława oprócz kapuchy ?

Marta - dobry był Michałek obi więcej Michał cię nie podkusił

Muffina - na pewno coś źle wpisałaś - spróbuj jeszcze raz (słownik google jest bardzo pomocy )

Rdzawa - daj przepis na omlety - jutro do pracy bym sobie zrobiła a co do cellulitu tez mam i nie nawiedzę GO ale po lekturze książki ponoć widać poprawę

co do wysiłku ja kupiłam wczoraj Hula Hop i zamierzam się kręcić - tylko muszę to robić w godzinach nocnych bo moje Słoneczko też chce

a co z tym Hohland LIGHT - można?
0llcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:42   #150
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez 0llcia Pokaż wiadomość
Karolinusienka - ja też 1/1 jakoś ciężko widzę się w 5/5 i motywacja sylwestrowa taka jak moja trzymam kciuki mocno i co tam wrzucasz do kolesława oprócz kapuchy ?

Marta - dobry był Michałek obi więcej Michał cię nie podkusił

Muffina - na pewno coś źle wpisałaś - spróbuj jeszcze raz (słownik google jest bardzo pomocy )

Rdzawa - daj przepis na omlety - jutro do pracy bym sobie zrobiła a co do cellulitu tez mam i nie nawiedzę GO ale po lekturze książki ponoć widać poprawę

co do wysiłku ja kupiłam wczoraj Hula Hop i zamierzam się kręcić - tylko muszę to robić w godzinach nocnych bo moje Słoneczko też chce

a co z tym Hohland LIGHT - można?
ja go robie tak: http://dukan.blox.pl/2010/03/Coleslaw.html
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.