IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 13:56   #2251
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hej dziewczyny.Jestem poraz pierwszy na tym forum.Więc się przedstawiam.Mam na imie Kasia.mam 2 letniego synka i mieszkamy na Citywest koło Tallaght.
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:20   #2252
shamrock1
Raczkowanie
 
Avatar shamrock1
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 263
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

elcia,
no a teraz Adaś zasnął o 12.15 i śpi już 2 godz hmmm

ale generalnie to stwierdziłam, że nie będę się tak bardzo tym przejmować, moje dziecko po prostu już tak ma, jest ciekawy świata, we wszystkim chce uczestniczyć, szkoda mu chyba życia na sen
ostatnio oglądaliśmy video ze szpitala, a tu taki noworodek z szeroko otwartymi oczami, przyglądający się wszystkiemu dookoła. I tak mu zostało. Więc niech tak będzie.
Wcześniej to nie wiedziałam co robić z taką małą ilością snu w dzień, teoretycznie to trochę za mało, no ale nawet jak tak mało śpi, to nie jest bardzo marudny, więc chyba nie jest nieszczęśliwy...Biłam sie z myślami, czy usypiać go za wszelką cenę, ale mogłoby to trwać godzinami, czy nie szkoda na to czasu...Więc teraz robię tak, że jeśli uśnie to super, a jeśli nie, to nie siedzę z nim godzinami w sypialni, tylko pakuję do wózka i idziemy na dodatkowy spacer.

pcynesia
ja też nie uważam że robisz coś źle, wydaje mi się że 3 porcje mleka dla 9 mczego dziecka to jest ok. Z tego co wiem to mleko krowie rzeczywiście można stosować po 1. roku
http://www.mp.pl/artykuly/index.php?...8D82C4B0538DE6

był kiedyś nawet taki program w irlandziej tv, jak wielkie jest lobby producentów mleka modyf żeby nie przechodzić na krowie i utrzymać jak najdłużej karmienie formułą, szczególnie w Irlandii gdzie jest tak potężny rynek bo mało kobiet karmi piersią.

ale z tą wagą to jednak to monitoruj, ja miałam tak ze starszą córką, i to jeszcze było w Polsce 14 lat temu, "taka pulchniutka, śliczna, jak zacznie chodzić to schudnie". Niestety nie do końca tak się stało i w zasadzie została taka, może nie gruba ale właśnie pulchniutka.

Kat_zuk cześć witaj w naszym gronie

Edytowane przez shamrock1
Czas edycji: 2010-10-21 o 14:48
shamrock1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 15:50   #2253
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cześć!

Co do drzemek to Patryk też w sumie niewiele śpi w ciągu dnia, zdarzyło mu się nawet parę razy spać tylko 2-3 godziny między ranem a nocnym snem... teraz jakoś mu się poprawiło i trochę więcej drzemie, ale i tak szału nie ma..

Pcynesia - ja tam się nie znam za bardzo bo ten temat to dla mnie przyszłość, ale popieram Eve - nie rezygnuj z mleka, ono jest bardzo ważne, a twój malutek to przecież dopiero 9 miesięczny bobas! też ciekawi mnie co w takiej sytuacji ma do powiedzenia dietetyk, koniecznie daj znać

Kat_zuk - witaj!


aaaa było jeszcze o nocnej zmianie pampersa - ja zmieniałam jak karmiłam w nocy, bo Patryk i tak był zawsze rozbudzony. teraz śpi ok 10 godzin więc w międzyczasie mu nie zmieniam, bo musiałabym go obudzić, a to się mija z celem (on nigdy nie dał sobie nic zrobić na śpiku, zawsze się budzi), z tym że czasami niestety ten pampek już nie wytrzymuje i trochę przecieka wtedy razem z porannym karmieniem mamy mycie i przebieranie
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:06   #2254
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

dzien doberek.......

Cytat:
Napisane przez Velvet Lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie co do mojego wywoływanego porodu jutro: czy trzeba być na czczo? Gdzieś wyczytałam, ale nie sadzę żebym rano nic nie jadła, jak nie zjem to potrafię zemdleć (ostatnio jak miałam testy na tolerancje gluzkozy to mi się zdarzyło po pierwszym pobraniu krwi). TZ ma znajomą Polkę co pomaga przy porodach, musze do niej zadzwonić i się może wypytać co i jak. Zobaczymy jak to pojdzie, małemu musi być już b. ciasno bo wypycha mi się cały i jest to bolsne, nie powiem. Tak więc jutro 9 dni po terminie będzie i oby szybko mi poszło
pozdrawiam!
Mi sie wydaje ze mialo mozesz cos zjesc bo podczas porodu juz sie nie je a siły na niego sa potrzebne a jak nie zjesz to siły miec nie bedziesz takze szamaj i nie patrz na nic
No i zycze powodzenia i szybkiego i bezbolesnego porodu...........
i wracaj szybko do nas

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Hej hej! U Nas ostatnie nocki takie mocno średnie. Niech te zęby wreszcie się pojawią w komplecie i będzie z głowy! A swoją drogą znowu pojawiły mu się takie czerwone, suche plamy na buźce - myślicie że to może być spowodowane ząbkowaniem? Ostatnio nie dostawał żadnych nowych pokarmów, nie zmieniałam proszku do prania, ani płynu do kąpieli...

Kellysku - jak tam się czujesz po wyjeździe mamy i siostry? Super, że wykorzystałaś ich pobyt i się wybawiłaś z TŻ, nałądowałaś baterie.


Katia - jak Wam idzie "opróżnianie" pokoju na przyjazd rodziców?

Glam - u Nas świetnie się sprawdzają przy zatwardzeniu... powidła śliwkowe co prawda samych Ignaś jeść nie lubi, ale to piekę mu taki szybki omlet jaki pamiętamy z siostrą z dzieciństwa, smaruję go potem powidełkami i wcina że aż miło No i najważniejsze że działa

Martusiu pytałaś o te nawilżacze powietrza. Ja kupiłam jak byłam u rodziców - wypuszcza zimną parę (nawet nie wiedziałam że są takie z ciepłą . Kupiłam bo powietrze było dość suche, Ignaś miał zatkany nosek. Uczucia mam mieszane - niby lepiej się oddychało, ale znowu nie rewelacyjnie. Równie dobrze można chyba położyć mokrą pieluchę tetrową na kaloryferze.
Troche mi dziwnie po ich wyjezdzie bo znowu bede ciagle sama.......
Dobrze ze tz ma jeszcze 2 dni wolnego..............

Co do plamek to nie mam pojecia.......
No ale tez mysle ze od ząbków to wszystko moze sie dziac.........

Cytat:
Napisane przez kat_zuk Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Jestem poraz pierwszy na tym forum.Więc się przedstawiam.Mam na imie Kasia.mam 2 letniego synka i mieszkamy na Citywest koło Tallaght.

Hej.........
A jednak do nas zawitalas.....
Witam ciplutko
Napisz cos wiecej o sobie .........
Jak długo jestes w Irlandii......?
No i jak chcesz zawitac na liscie na pierwszej stronie to poprosze o dane
( twoj wiek, data ur. synka, jego imię , waga i wzrost maluszka przy porodzie i gdzie rodzilas)
Dziekuje........
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:39   #2255
Inesss_86
Raczkowanie
 
Avatar Inesss_86
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tu i tam...
Wiadomości: 309
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hej dziewczyny
Troche mnie nie bylo... Mam nadzieje, ze jeszcze mnie pamietacie. My od wtorku juz w ie albo dopiero, bo nasz przyjazd troche sie opoznil i zostalismy kilka dni dluzej.
Eve-gratuluje dzidziolka!!!
Puki co nadrobilam tylko ostatniom strone bo calkowicie brakuje mi czasu na wszytsko, a to dlatego, ze zaraz jak przylecielismy dopadlo mnie jakies zatrucie i dwa dni spedzilam w toalecie wiec mam teraz dom do gory nogami przewrocony ,nie mowiac o tym ,ze jeszcze do konca sie nie rozpakowalismy hehe
Poodpisuje jak sie troszke ogarne
Inesss_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:41   #2256
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Inesss_86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Troche mnie nie bylo... Mam nadzieje, ze jeszcze mnie pamietacie. My od wtorku juz w ie albo dopiero, bo nasz przyjazd troche sie opoznil i zostalismy kilka dni dluzej.
Eve-gratuluje dzidziolka!!!
Puki co nadrobilam tylko ostatniom strone bo calkowicie brakuje mi czasu na wszytsko, a to dlatego, ze zaraz jak przylecielismy dopadlo mnie jakies zatrucie i dwa dni spedzilam w toalecie wiec mam teraz dom do gory nogami przewrocony ,nie mowiac o tym ,ze jeszcze do konca sie nie rozpakowalismy hehe
Poodpisuje jak sie troszke ogarne
witaj Iness....... Ja za bardzo Cie nie kojarze.................. ......
hahhahahah.......
żartuje...........
Fajnie ze do nas wrócilas........
No i nadrabiaj............
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:45   #2257
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

iness witak witaj jak tam bylo w pl wypoczelas?
kat_zuk witamy
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 18:26   #2258
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Eve no widzisz, złośliwość losu ale już wiem jeszcze raz buziaki i gratulacje, baardzo się cieszę

mushka dzięki, Basia dziękuje za buziaki

Przyznaje się bez bicia ale nie mam czasu was czytać, chcę skorzystać z pobytu w pełni a jeszcze się do chrzcin szykujemy.

Ale tylko się pochwalę że jutro Basię zostawiamy z dziadkami i idziemy na miasto, moje pierwsze takie wyjście chyba od ponad roku
__________________
Pozdrawiam
Jagoda


jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:54   #2259
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Kat_zuk witaj

Pisalyscie o mieszkankach, my z M juz prawie rok temu wynieslismy sie na wlasne smieci bo w ciagu 5 lat pare tych mieszkanek bylo, a ze kryzys to ceny jak wiadomo spadly. Nasze mieszkanie jest ok 125 tys. tansze niz 2 lata temu.
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:05   #2260
martusia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mullingar
Wiadomości: 473
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

heksia nawet mi nie mow o nockach... U nas wczoraj masakra- Nikola wstala o 1 w nocy i zasnela dopiero o 6... mi juz rece odpadaly... Tez leza jej zabki, dalej ma katar, no i od 2 dni butli z mlekiem nawet nie tknie
A wlasnie nie wiesz moze jak to jest z tymi zabkami? boli dopoki sie nie przebije i czy dopoki nie wyjdzie caly? mam nadzieje ze to pierwsze... Nikoli od sierpnia wychodzi powoli jeden za drugim, no i zostala nam czworka, 2 trojki i wszystkie piatki

dziekuje wszystkim za info odnosnie nawilzaczy Mi wlasnie lekarka polecila kupic, bo mala ma ciagle katar, i mowila ze przy tym bedziej jej latwiej oddychac, zwlaszcza w okresie grzewczym...no ale ja daqlej nie wiem jakichyba wybiore sie do jakiegos sklepu i zobacze co mi doradza...

inness welcome back. ja nawet chyba wczoraj albo przedwczoraj pytalam co z Toba

eve 5 godzin masakra... tez tak chce... Nikola jak spi godzine caly dzien to jest sukces...

shamrock moja Nikola od malego bardzo malo spala w dzien i bardzo wczesnie rano sie budzila... widocznie taka jej natura i niestety nie da sie tego zmienic... a jesli chodzi o usypianie na sile to nie ma co, bo stracisz czas na lulanie a maly i tak po paru minutach pewnie wstanie- przynajmniej Nikola tak robila

pcynesia 3 butle w ciagu dnia to wcale nie za duzo, nawet chyba tyle pisze na pudelku ze dziecko powinno zjadac... No ale masz kobitko co dzwigac Nikola wprawdzie wazy 13 no ale juz chodzi wiec mi jest troszke latwiej
__________________

Edytowane przez martusia1122
Czas edycji: 2010-10-21 o 20:08
martusia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:57   #2261
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

witam wieczorowa pora.......

pcynesia.... 3 butle to akurat... I mały moze sobie byc pulchniutki od mleczka bo to zrzuci szybko... Wazne zebys nie dawala mu ciastek i innych takich upychaczy ...
Zdrowego jedzonka nie powinno sie ograniczac....

Mayan.........Na kiedy masz termin porodu...???
bo chce Cie na liste wciagnac....

A ja dzis caly dzien proteinkami sie zywilam i praktycznie caly czas jadlam
(upieklam sernik proteinowy i zrobilam galaretki Eve)
Brzuch mam jak balon no ale to tylko proteinki
takze jutro powinno byc cosik mniej na wadze
Bynajmniej mam taka nadzieje

Martusia.......Mam nadzieje ze szybko sie to spanie Wam ureguluje.......
No a mlekiem sie nie martw...... Alan tez miesiac temu z dnia na dzien odmowil butli i
nie je do tej pory...dobrze ze je sery, jogurty i czasami wypije kakao.......

No a spanie to u nas bajka ............ chociaz to.....
Alan chodzi spac 21:30-22:30 i wstaje 9-10
w południe spi od ok .15 do 17 z tym ze musze go budzic bo jak nie to on by
pospal 3 godziny lub dłuzej a wtedy rytm spania zachwiany i na noc nie moze zasnac
a z rana sie budzi potem za wczesnie ...........
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2010-10-21 o 22:02
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 22:11   #2262
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość

Mayan.........Na kiedy masz termin porodu...???
bo chce Cie na liste wciagnac....
6 marca 2011
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:27   #2263
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość
6 marca 2011
Juz wpisalam..... A znasz juz płec bo niewiem czy moze cos przegapiłam...
i jak juz masz to jakie imie
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:36   #2264
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość
6 marca 2011
fajnie, może będziesz miała prezent na Dzień Kobiet

Kellyss - ty Dukanujesz, prawda? mogłabyś mi powiedzieć, czy tu w Irlandii jest ten tzw cukier bez cukru? bo moja mamcia też na Dukanie i dostała od ciotki jakiś taki właśnie "cukier" co go można używać, ale niemiecki jakiś bo w PL podobno nie ma takich wynalazków. no i zastanawiałam się, czy tu by można takie "cuś" zakupić i mamie dać?
ale zakręciłam, mam nadzieję że pojmiesz o czym bredzę





pozwolę sobie wkleić parę zdjęć Patryczka i poproszę o opinię - czy uważacie, że on jest przypasiony? gruby? czy mieści się w normach?
bo miałam ostatnio taką sytuację: spotkałam znajomych w parku, nie widzieliśmy się szmat czasu, oni mają 2 chłopców - 3 latka i półrocznego - jak zobaczyli Patryka to się okazało, że jest on wielkości ich półroczniaka (tzn ich Scott wyraźnie starszy z twarzy i głowę miał większą, no i siedział sobie sam, ale wzrostowo-wagowo praktycznie tak samo), i oni się nadziwić nie mogli, że Patryk taki duży i "wypasiony" i okrąglutki i czym ja go karmię? i już nie pamiętam co jeszcze mówili, bo się trochę zeźliłam...
dodam, że Patryk ma 65cm i około 7,5kg (widziałam, że koleżanki córeczka też ma 65 i 5,5kg dlatego się zaczęłam zastanawiać, może on rzeczywiście "spaślak" jest )
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice

Edytowane przez jaszczka
Czas edycji: 2010-10-21 o 22:38
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:48   #2265
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Inesss
dziekuje

Jagdeb
ciesze sie, ze sie cieszysz, ja tez sie ciesze

Jutro prosze o kolejne gratulacje

Jaszczka
Patrys slodziak i jak dla mnie wyglada jak normalne male dziecko. Ja Ci odpisze, ze jest cukier bez cukru Chyba Splenda, widzialam go w dunness, ale drogi dosc, bo opakowanie cos ok. 7e. Lepiej slodzik kupic.


__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:57   #2266
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Inesss
dziekuje

Jagdeb
ciesze sie, ze sie cieszysz, ja tez sie ciesze

Jutro prosze o kolejne gratulacje

Jaszczka
Patrys slodziak i jak dla mnie wyglada jak normalne male dziecko. Ja Ci odpisze, ze jest cukier bez cukru Chyba Splenda, widzialam go w dunness, ale drogi dosc, bo opakowanie cos ok. 7e. Lepiej slodzik kupic.


dzięki Eve!
przez tą twoją ciążę to zapomniałam, że ty też Dukanowa
taaaa nawet słyszałam kiedyś o tej Splendzie będę musiała się rozejrzeć bo wiesz, moja mama nie tknie słodzika, coś jej tam nie pasuje a taka z niej "słodka dziewczyna" że bez cukru żyć nie może
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:08   #2267
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Jaszczka

ja to kawe musze miec turbo slodka, jeszcze sie nie zdarzylo ze jak ktos posmakowal mojej kawy, to jej nie wyplul jak landrynki, ale tak sie nauczylam i tak pije, ale za to czarna jak smole. Kiedys gdzies slyszalam, ze kawa musi byc czarna, goraca i slodka - idealnie mi to pasuje.


__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:10   #2268
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Dzięki kobietki

Jaszczka, Patryś fajniutki i też mi się wydaje że jest takim normalnej wielkości bobaskiem, ani nie za chudym ani nie za grubym.

Iness, witamy z powrotem jak tam wypad w góry się udał?

ehh... a ja juz ledwo żyję po dzisiejszym dniu, więc spadam się myć i spaciować

dobranoc babole
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:15   #2269
shamrock1
Raczkowanie
 
Avatar shamrock1
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 263
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

jaszczka
z tych zdjęć to Patryk wygląda bardzo proporcjonalnie, jest duży po prostu, ale proporcjonalny, super chłopczyk A znajomym trzeba było powiedzieć, że je pierogi i inne takie i może to od tego...
shamrock1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 23:16   #2270
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Jaszczka

ja to kawe musze miec turbo slodka, jeszcze sie nie zdarzylo ze jak ktos posmakowal mojej kawy, to jej nie wyplul jak landrynki, ale tak sie nauczylam i tak pije, ale za to czarna jak smole. Kiedys gdzies slyszalam, ze kawa musi byc czarna, goraca i slodka - idealnie mi to pasuje.


to ja na odwrót z mlekiem ale bez cukru ale też gdzieś słyszałam o tej "twojej" wersji

Pcynesia - dzięki dobranoc!




ja też już uciekam spać, może chociaż raz się wyśpię
pa!
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:28   #2271
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

No hej.Dzięki za podpowiedz o forum na wizazu.Konto tyutaj mam juz troche czasu,ale jakos nigdy nie wpadlam aby poszukac tematu na forum.Mieszkam tutaj 2 lata z przerwami bo każde wakacje z małym spedzam u moich rodzicow w Polsce i mamy mojego meza.Moj maz mieszka tu juz 5 lat.Obecny moj adres to Citywest,Dublin24 ale jeszcze tylko tydz.poniewaz szykujemy sie do przeprowadzki.


A to dane o które prosiłaś mam 28 lat,data urodzenia synka 19.11.2008.Brajan waga w 3.240 dł.54 cm.urodzony w Coomb hospital
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:11   #2272
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Juz wpisalam..... A znasz juz płec bo niewiem czy moze cos przegapiłam...
i jak juz masz to jakie imie

Podobno jest synus i wstepnie Adam
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:44   #2273
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

hej dziewczyny tylko sie witam i spadam bo mala jakos wczesnie wstala- a myslalam ze jeszcze kawe wypije
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:54   #2274
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hej lasencje znow nie mam czasu na nic , rodzice juz wsiadaja do samolotu a ja nawet pokoju Jeszcze nie mam dla nich gotowego...
Ale za to rosolek się już gotuje i zaraz będę robić ciasto- pewnie nie wyjdzie bo ja z tych nie piekacych hehe
Moj ostatni weekend wolności, a na dodatek jutro czeka mnie impreza z ludźmi z pracy, bo kolega robi pozegnalna bo wraca do hiszpani, jezu jak mi się nie chce iść , gdyby nie to ze bardzo go lubię to wcale bym nie szła...
Dobra zmykam miłego weekendu . I sorka ze tylko tak wpadam i pisze o sobie
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:04   #2275
malou2008
Raczkowanie
 
Avatar malou2008
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 311
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hejka

Ja tak samo jak Katia wpadam na chwile.
Maly mi cos przeziebionylekki katarek ma-na szczescie nie ma zatkanego noska no i jakby chrypke-ale malo pokasluje.
A ja cala zestresowana przez to jestem.
Mam nadzieje,ze to moje wymysly...teraz spi,a ja mam caly dom do sprzatniecia,pranie,praso wanie,gotowanie i pieczenie.
Chce dzis wszystko zrobic,bo tz od jutra wolne ma -3dni wiec chce zebysmy jak najwiecej czasu razem spedzili,a nie mysleli o sprzataniu itd.

Jeju ale mam stersa,zeby tylko maly nie byl chory.

Jaszczka ogladalam zdjecia Patryczka.Sliczny chlopczyk i gdzie tam spasionySlodziak i tyle.
Moi znajomi tez mowia,ze Miki wyglada na polroczne dziecko,ze maly grubasek,a we mnie az kipi,bo po prostu duzy sie urodzil,a na wadze normalnie przybiera. Wiec wiem,co czujesz
Najwazniejsze,ze zdrowo rosnie!

Ok,spadam brac sie za lazienke,potem kuchnie
malou2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:12   #2276
ania_tb
Raczkowanie
 
Avatar ania_tb
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Éire-Sandyford
Wiadomości: 308
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cze Dziewczynki

Ja dzisiaj padam na nos, wczoraj późno się położyłam, mała szalała całą noc, a dziś musiałam wcześniej wstać Idę sobie zrobić mega mocną kawę...albo nie, lepiej trzy

Mushka, mam pytanko odnośnie tego zagęszczacza o którym pisałaś - czy gęstnieje dopiero po zjedzeniu czy już w butelce ?


Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość


Wyszlo na jaw, ze jedna i ta sama dziewczyna stworzyla sobie na wizazu kilka kont pod roznymi profilami.
Oto one:
jagda22i Motylicaja i Molalala i Irysowa i Jaga1111 i Flicka88 i karmelka1987 i dudziakowa i Rozaliontka i chrupcia i dagoja_ja,
zwierciadelko, kociakowa, mojra89, Malga19
Istnieje na wielu watkach mamusiowych, wszedzie z jakimis tragicznymi historiami poronien (przewaznie blizniakow), maz ja zostawil, lezy w szpitalu na podtrzymaniu itp. Ale tez na watkach plotkowych istnieje jako osoba bez dzieci za to jest niania....
Ja osobiście nie wyobrażam sobie udzielania się na trzech wątkach jako trzy różne osoby, a cóż dopiero na tylu...laska musi mieć kilkanaście osobowości jak nic Że też jej się chce... można tylko współczuć

Jaszczka jak dla mnie Patryczek wygląda idealnie Zdrowe, radosne dziecko

Katia
udanego wypieku Ja osobiście bardzo lubię piec ciasta...niestety jeść też, więc staram się nie piec za często Ale w Święta w Polsce będę miała pole do popisu
No i baw się dobrze na imprezce Ile ja bym dała, żeby gdzieś wyjść i zaszaleć...niestety nie prędko
ania_tb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:22   #2277
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Czesc Cudowne

Katia
mysle, ze to nie odchodzacy kolega, a Ty bedziesz gwiazda imprezy i czeka Cie milion pytan Baw sie dobrze.

Czy mozemy dzisiaj wszystkie zajac sie domem i nie siedziec tutaj Bierzcie sie dziewczyny za odkurzacze, scierki, pralki, zelazka, bo ja zostaniecie na wizazu i w dodatku bedziecie pisac, to ja znowu nic nie zrobie

Alez mnie czesc krzyzowa kregoslupa nawala


__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:25   #2278
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Witam przy kawce

Jaszczka...Mały jest w sam raz.....Po prostu duzy z niego chłopczyk i juz.....
Nie słuchaj głupot.......... My ostatnio tez bylismy na placu zabaw i widzialam
dwójke dzieci mniejszych od Alana i patrzylam na nie a one same na tych zjezdzalniach i jakos tak bylo widac ze lepiej skakały i mialy lepsza sprawnosc ruchowa no i tak z ciekawosci
pytam mamy ile oni maja to ten mniejszy o ok 5 cm mial 3 lata a dziewczynka była
mniejsza o cała głowe i miala dwa latka....... Alanowi brakuje jeszcze 3 miesiace do 2 latek i
naprawde przy nich wyglada jak olbrzym.......... Az ta matka tak dziwnie patrzyla z niedowierzaniem..........

Katia..... Milej imprezki i udanego wypieku

malou.......... My juz od tygodnia chorzy i na antybiotyku wiec wspolczuje i łacze sie w bólu.......

Kat_zuk.........Fajnie ze do nas dolaczylas To ja Ci pisalam na baby boom
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:48   #2279
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

eve hmmm nie raczej nie ja wczoraj posrzatalam jak Szymek spac wiec bym sie nudzila
jaszczka nie wydaje mi sie zeby byl za gruby jest idelany jak na moje oko i slodkasny
katia no to udanej imprezy zycze
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:59   #2280
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Elcia
czekaj, czekaj, zemszcze sie


tz mi dzisiaj swoim zwyczajem liscik zostawil i w p.s. czytam : "pseudonim malej istoty zjedzonej przez Ciebie to FOCH "

Na Olka mowilismy Tuptus i tz ciagle mi powtarzal z wyrzutem, ze zezarlam Tuptusia
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.