Wszystko o Oriflame część VII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 09:24   #1711
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

to tak jak ja
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:29   #1712
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Mam nadzieję że bliżej terminu się rozkręci bo 15 katastrofalna ...
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:34   #1713
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Smile Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
Ja narazie nie mam nic... nawet wszystkich katalogow nie rozdałam....;/
TO tak jak u mnie
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:35   #1714
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

i tak kminie kminie komu i ciezko mi to idzie....
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:38   #1715
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

U mnie 15 byla dobra nawet weszlam na 12 poziom .Musialabym razem z grupa teraz przez 3 katalogi go utrzymac ale ja będę miala problem ze 100 p w tym katalogu.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Tak czuję u mnie nie chcą brać perfum ani takich kpl kosmetyków.Także będzie ciężko.
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:39   #1716
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Wow gratuluje ja mam jedna osobe pod soba ktora zrezygnowana juz jest .... zniechecila sie i nie chce wspołpracowac niestety, a zapisywanie jakos mi marnie idzie.. zwrbowanie kogos ...
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:46   #1717
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

chciałam zapytać Was jako ekspertki o paletkę do brwi na kwc nie ma jej jeszcze, może uzywałyście jej albo macie opinie od swoich klientek?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 09:57   #1718
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
Wow gratuluje ja mam jedna osobe pod soba ktora zrezygnowana juz jest .... zniechecila sie i nie chce wspołpracowac niestety, a zapisywanie jakos mi marnie idzie.. zwrbowanie kogos ...
Dziekuję, ale ja pod soba nie mam wiele może 2 osoby.Ale wiesz jak to jest te osoby kogos zapisaly i tamte znów.I tak leci dalej .
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:30   #1719
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

U mnie będzie na pewno 100 pkt, klientki zadowolone z katalogu, ja na pewno wezmę do siebie ten zestaw Divine i te męskie zestawy do twarzy na prezenty na święta, pewnie jeszcze inne wybierzemy ,w końcu święta tuż tuż
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:48   #1720
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
chciałam zapytać Was jako ekspertki o paletkę do brwi na kwc nie ma jej jeszcze, może uzywałyście jej albo macie opinie od swoich klientek?
Paleta do brwi jest bardzo fajna. Za radą dziewczyn z tego wątku najpierw maluję jasnym cieniem całą brew, potem z grubsza zaznaczam ciemniejszym cieniem. Po nałożeniu wosku brwi ładnie się układają i nabierają zdrowego połysku. Ogólnie bardzo polecam, zwłaszcza że kolorystyka pasuje prawie każdemu.
Niestety nie jest już dostępna i nie zapowiada się dostawa, bo to kolekcja limitowana Sama chciałam ją wziąć dla siebie w K15, ponieważ paleta której używałam należy do mamy

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Ja jak na razie mam jedno zamówienie, ale sama zbieram dopiero od ostatniej środy, więc jeszcze sporo czasu. Też nie dałam jeszcze wszystkich katalogów, bo jakoś tak dopiero w środę-sobotę mam się widzieć z pozostałymi klientkami...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 11:42   #1721
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

ja z katalogu 16 mam juz ok 140 PP, a jeszcze z 10 klientek nie podało mi swoich zamówień, więc nie jest źle
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 12:56   #1722
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja myślę że jeszcze trochę za wcześnie jest na zbieranie zamówień na 16 katalog, wiele ludzi myśli "dopiero październik a tu już prezenty"... Wiadomo że nie trzeba z niego już zamawiać prezentów tylko rzeczy dla siebie, ale widząc przyozdobiony świątecznie katalog większość ludzi pewnie zareaguje wrogo. Dlatego ja z 16 się na razie wstrzymuję
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:18   #1723
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Paleta do brwi jest bardzo fajna. Za radą dziewczyn z tego wątku najpierw maluję jasnym cieniem całą brew, potem z grubsza zaznaczam ciemniejszym cieniem. Po nałożeniu wosku brwi ładnie się układają i nabierają zdrowego połysku. Ogólnie bardzo polecam, zwłaszcza że kolorystyka pasuje prawie każdemu.
Niestety nie jest już dostępna i nie zapowiada się dostawa, bo to kolekcja limitowana Sama chciałam ją wziąć dla siebie w K15, ponieważ paleta której używałam należy do mamy

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Ja jak na razie mam jedno zamówienie, ale sama zbieram dopiero od ostatniej środy, więc jeszcze sporo czasu. Też nie dałam jeszcze wszystkich katalogów, bo jakoś tak dopiero w środę-sobotę mam się widzieć z pozostałymi klientkami...
nie jest dostępny czyli nie dostanę jej pomimo ze jest w kat 15? Wahałam się między tą a firmy ELF z allegro
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:19   #1724
Agatka000
Raczkowanie
 
Avatar Agatka000
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja dopiero kilka katalogów rozdałam a już mam 154 PP Osoby, które zawsze najwięcej biorą jeszcze katalogów nie dostały W piątek dopiero będę się z nimi widzieć
Agatka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:50   #1725
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
Ja narazie nie mam nic... nawet wszystkich katalogow nie rozdałam....;/
a u mnie lego zamawiaja grrrrr
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:57   #1726
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
nie jest dostępny czyli nie dostanę jej pomimo ze jest w kat 15? Wahałam się między tą a firmy ELF z allegro
Ja mam zamówioną i jest jako produkt oczekujący (jak się pojawi to będę mogła go zamówić), więc może jeszcze jakaś dostawa będzie... Chociaż wątpię, bo na maila dostaliśmy informację, że zostały wyprzedane
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:12   #1727
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ta paletka jest świetna, ale ma małe "ale" - pędzelkiem da się narysować tylko grubą kreskę, poza tym delikatnie się osypuje. Za to pędzelek nie drapie i jest krótki więc łatwo się nim manewruje.
Po drugie nie mam ciemnej oprawy oczu, ale ten jaśniejszy odcień jest u mnie prawie niewidoczny. Honor paletki ratuje ciemniejszy
Jako że podobno już jej nie będzie w sprzedaży, polecam zestaw do brwi firmy Essence (w drogeriach Natura) - jest również doskonały (poczytajcie oceny na Wizażu), tyle że nie zawiera wosku. Z łatwością może go zastąpić odrobina żelu do włosów, jak ktoś bardzo potrzebuje.
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:56   #1728
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja mam nadzieję,że w tym katalogu sama dobiję do 200 pp,brakuję mi tylko 15 pp Trzy rzeczy są na brakach.Gdyby te rzeczy były to miała bym 229 punktów.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:58   #1729
Adka1989
Raczkowanie
 
Avatar Adka1989
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 404
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
(... ) Poza tym mnie się jeszcze nie zdarzyło, żeby zamówienie z piątku-niedzieli przyszło na poniedziałek
A mi się zdarzyło to moje pierwsze zamówienie.
Złożyłam zamówienie w piątek, a raczej w sobotę, bo to jakoś pół h po północy było... i dziś o 14:00 przesyłka była u mnie
Adka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 16:34   #1730
MeryLu17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 80
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dzięki W razie wątpliwości będę pisać

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anultek Pokaż wiadomość
Witam!
1) Osobiście uważam, że kosmetyki są bardzo dobrej jakości (sama jestem konsultantką i używa ich cała moja rodzina wszyscy są zadowoleni).
2) Tak, ale zależy ile zamawiasz katalogów (to cena zależy od ilości zakupionych katalogów).
3) punkty każdy produkt ma określoną liczbę punktów np. woda toaletowa ma ok. 15-20 pkt.
4) za niektóre tak, a inne dostajemy gratis
5) nowy katalog wchodzi co 3 tygodnie.
6)zamówienie możesz składać w każdej chwili obowiązywania danego katalogu począwszy od 1 dnia od 6 rano go ostatniego dnia katalogu do 21 wieczorem (internet).
Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to chętnie służę pomocą. A tak przy okazji to skąd jesteś dokładnie bo widzę, że z wielkopolski ja również. Możesz także pisać do mnie na PW. Pozdrawiam
Dzięki W takim razie jbc to będę pisać

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
1) Czy kosmetyki Oriflame są dobrej jakości? Bo nie chciałabym zawieść potencjalnych klientów
tak. ale wiadomo, niektory kosmetyk moze trafic w gusta klietnta, niektory nie. ale ja jestem w oriflame od 2007 roku i na palcach u reki policzyc jakies info ze kosmetyk uczulil, poszedl w odstawke itd. trzeba tez go dobrze dobrac, aby nie bylo takich akcji

2) Czy za katalogi płacimy z własnej kieszeni?
tak. w prezencie dostajemy przy zamowieniu chyba jeden. w zalezności od biura czy filli katalogi kosztuja już od 30 gr ( u mnie tak jest, jeśli bylam na szkoleniu), przez 60 gr, 90, 1,20... zalezy gdzie i np. od tego ile punktow uzbieralas w poprzednim katalogu ( jesli zdobylas 200pp to mozesz zamowiec sobie 10 katalogow po 6 zl).

3) O co chodzi z tymi punktami?

kazdy produkt ma swoja liczbe punktow. zalezy to głownie od ceny. np. zel pod prysznic ktory w promocji kosztuje 7,90 ma 2 pp, wody toalet. np. po 16 pp... itd. punkty zbierasz by miec darmowa przesylke, tansze probki, prezenty z programu lojalnościowego itd. wiecej na pierwszej stronie wątku

4) Czy za próbki kosmetyków płacimy my?

tak. ceny regularne to zwykle 1,50, 2,00 itp. jesli uzyskamy 200pp probki mamy za 50 gr. czasem oriflame dorzuca nam darmowe probki. mozna tez kupic na poczatku swej kariery w oriflame zestaw probek, plus torbe na nie , ulotki itd. nie pamietam ile ja placilam....40 zl? to malo, a mialam na start sporo probek


5) Co jaki czas wchodzi mowy katalog?


co 3 tygodnie

6) Co jaki czas można składać zamówienie?

mozna co katalog, mozna zlozyc piec zamowien z jednego katalogu, mozna raz na rok... nie ma zadnych obostrzeń
Dzięki jesteście cudowne!
__________________
Fotografia.
Muzyka.
Sztuka.

MeryLu17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:36   #1731
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Adka1989 Pokaż wiadomość
A mi się zdarzyło to moje pierwsze zamówienie.
Złożyłam zamówienie w piątek, a raczej w sobotę, bo to jakoś pół h po północy było... i dziś o 14:00 przesyłka była u mnie
No ja dawno nie zamawiałam w weekend, bo zawsze zamawiam w poniedziałek, a potem domawiam najczęściej na filię Może się coś zmieniło... Co nie zmienia faktu, że można sprawdzić czy wysłane
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:58   #1732
izunia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 148
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
hejo

jak tam wasze zamowienia w kat, 16???
Cienko niestety... Z 15 miałam 29 pkt i PL przeszedł mi koło mosa niestety...
A z 16 to nawet nie mam komu katalogu pokazać. Też macie taki problem, że nawet jak się bardzo staracie to ledwo macie kilkadziesiąt pkt?? Chyba znowu będę musiała za przesyłkę zapłacić... Mam 3 osoby, którym pokazuje katalog i tyle. Teraz jedną wprowadziłam, jedna nic nie zamówiła, a trzecia na kilka punktów. Nikt inny już nic nie zamawia...
__________________
'Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby!' Michael Jordan
izunia95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:05   #1733
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez izunia95 Pokaż wiadomość
Cienko niestety... Z 15 miałam 29 pkt i PL przeszedł mi koło mosa niestety...
A z 16 to nawet nie mam komu katalogu pokazać. Też macie taki problem, że nawet jak się bardzo staracie to ledwo macie kilkadziesiąt pkt?? Chyba znowu będę musiała za przesyłkę zapłacić... Mam 3 osoby, którym pokazuje katalog i tyle. Teraz jedną wprowadziłam, jedna nic nie zamówiła, a trzecia na kilka punktów. Nikt inny już nic nie zamawia...
3 osoby to malo... Dlatego masz takie male zamowienia.. Porozgladaj sie, moze jest ktos, komu moglabys pokazac katalog

im wiekszej liczbie ludzi pokazesz katalog, tym masz wieksza szanse na zdobycie pp
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:34   #1734
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja z 16 nie będę mieć problemu- zawsze zamawiam sporo dla siebie, poza tym wezmę sobie kilka drobiazgów na koszt TŻ-ta (już na mikołaja). Zrób sobie listę znajomych, to bardzo pomocne w zbieraniu zamówień. No i zawsze miej przy sobie katalog i proponuj komu tylko możesz- może powiedzieć "nie" ale może też powiedzieć "tak" i będziesz mieć punkciki
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:37   #1735
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

http://www.papilot.pl/uroda/10363/WA...-Oriflame.html

to są nowe produkty ????
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:58   #1736
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Tak, to nowości 17stki Zapowiada się ciekawie
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:03   #1737
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

a ja chyba w koncu się zdecyduję i wstapie do grona konsultantek Tak sobie myślę że jesli nie będę uzyskiwała zadowalających wyników podczas 5,6 katalogów to dam sobie spokoj, ale własnie stąd moje pytanie: czy mozna odejść z ori bez konsekwencji i tak z miejsca?
I teraz kwestia wstąpienia do ori - mam się zalogować na stronie? Czy iść najpierw do biura w moim mieście i tak mi wszystko powiedzą?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:22   #1738
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
a ja chyba w koncu się zdecyduję i wstapie do grona konsultantek Tak sobie myślę że jesli nie będę uzyskiwała zadowalających wyników podczas 5,6 katalogów to dam sobie spokoj, ale własnie stąd moje pytanie: czy mozna odejść z ori bez konsekwencji i tak z miejsca?
I teraz kwestia wstąpienia do ori - mam się zalogować na stronie? Czy iść najpierw do biura w moim mieście i tak mi wszystko powiedzą?
Najlepiej iść, bo przez internet Cię wpiszą do jakiejś losowej osoby, a tak na żywo to jeszcze będziesz mogła uciec, jakby potencjalny Sponsor miał być jakimś potworem I można odejść wypisując wniosek albo po prostu przestać zamawiać i nie wznawiać członkostwa Jak już się wpiszesz to opłaca się zostać, bo zawsze masz możliwość skorzystania z promocji albo oferty dla nieaktywnych
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:30   #1739
reliktus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Mam pytanie, troche glupie ale jestem nowa i nie popelnic tego bledu co ost- a mianowicie placic kurierowi przy odbiorze..Dostaje paczke na domowy adres kurieriem DHL, i tak..robie zamowienie uproszczona na internecie, dodaje przedmioty do koszyka, nast wybieram domowy adres i potem pojawia sie moj problem (bo cyba trzeba wybrac opcje platnosci zeby zakonczyc zamowienie)..Chcialam po prostu odebrac paczke, a potem zrobic przelew..Ale nie ma takiej opcji do wybrania..Sa 3, e-platnosc, platnosc przy odbiorze i na kredyt..Co mam wiec zrobic?? Chce po prostu wziac od kuriera paczke i zaplacic przelewem...POMOZCIE!!
reliktus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:35   #1740
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
a ja chyba w koncu się zdecyduję i wstapie do grona konsultantek Tak sobie myślę że jesli nie będę uzyskiwała zadowalających wyników podczas 5,6 katalogów to dam sobie spokoj, ale własnie stąd moje pytanie: czy mozna odejść z ori bez konsekwencji i tak z miejsca?
I teraz kwestia wstąpienia do ori - mam się zalogować na stronie? Czy iść najpierw do biura w moim mieście i tak mi wszystko powiedzą?
jak się zdecydujesz zapisać przez internet to zapraszam do mnie akurat mam katalogi 16 do rozdania potencjalnym moim zwerbowanym :P
a takto to możesz się wybrać do tego swojego biura, jeżeli jest tam jakaś fajna miła pani to się zapisuj do niej, a na pewno będzie Ci się miło pracować :P Tylko warto najpierw wybadać czy potencjalnemu sponsorowi bardzo zależy na wynikach, bo jak ma Cię naciskać ciągle to nie ma sensu.. bo w końcu powiesz, ze głupio odmawiać - a przecież robisz to przede wszystkim dla siebie
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.