Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 2009 cz.6 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 14:02   #1681
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Dzięki dziewczynki, ja nadal nie mogę w to uwierzyć

Seonka, w konkursie od mleczka dostałam kartę na 100 zł, Gosikk mi ją aktywowała i teraz muszę ją zrealizować. Chciałabym Marcelowi kupić coś fajnego, mam na oku samochodzik zdalnie sterowany, musiałabym trochę jeszcze dołożyć. O Marcela się nie martwię, zostanie z babcią, ale trochę mam cykora, jeśli będę musiała jechać sama do tej Warszawy, do tego nienawidzę podróżować, bo mam chorobę lokomocyjną, na myśl o warszawskich korkach już mi niedobrze

Ursull, moje kreacje to "Zalotna i elegancka" i "Powiew wiosny"
http://www.styldoprasowany.pl/#/gallery
Fajnie, że maluszek się przekręcił, chcesz rodzić naturalnie?

Kalinka, to co piszesz o swojej Kalinie to jakbym o Marcelu czytała, zachowuje się identycznie, ryczy jak coś chce i mu nie dam, pręży się, woła ciągle endle (na ręce), pokazuje dźi (drzwi od szafek), kiedy mu otwieram szafkę po kolei wyjmuję rzeczy, które on chce, ale jak wyjmę tę rzecz i pytam to? on odpowiada nie i pokazuje kolejną rzecz albo mówi inny. Jeśli czegoś chce i mu nie daję ryczy jak opętany, jak mu w końcu dam to czego chce dla świętego spokoju zajmuje się tą rzeczą minutę, zostawia i idzie do następnej


I wszystkiego najlepszego dla Boszenki, chociaz z tego wszystkiego nie wiem z jakiej okazji

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Ursulla, wizę, że stroje się nie pokazują, musisz wejść w takim razie z lewej strony w II etap 2 tydzień i wpisać z prawej nazwy strojów czyli powiew wiosny i zalotna i elegancka.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Ursull, ma być zalotna i elegancka, pomyliłam się
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 14:26   #1682
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Katrin - gratuluję

Ursull - no niestety wiem, że nie da się ignorować za każdym razem. Ja od razu łapię nerwa w takich sytuacjach a bezradność mnie po prostu pozbawia resztek energii... Nie wiem co będzie dajlej i aż się boje, choć u nas na razie jeszcze nie osiągnęło to az takiej skali jak u was., przynajmniej Niśka mi scen przy ludziach nie robi.. współczuję naprawdę... musze poczytać jak postępować w takich sytuacjach, a wtedy na pewno podzielę się swa wiedzą
Strasznie się ciesze, że Aaronek się wreszcie przekręcił! Jeny, jestem aż podjarana, że to JUŻ może się stać
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:48   #1683
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Katrin doczytalam, ze bedziecie miec zakupy z tym samym stylista, z ktorym my mialysmy Jeszcze raz gratuluje
PS. Dziekuje za zyczenia
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:40   #1684
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Seonka, w konkursie od mleczka dostałam kartę na 100 zł, Gosikk mi ją aktywowała i teraz muszę ją zrealizować. Chciałabym Marcelowi kupić coś fajnego, mam na oku samochodzik zdalnie sterowany, musiałabym trochę jeszcze dołożyć.

O Marcela się nie martwię, zostanie z babcią, ale trochę mam cykora, jeśli będę musiała jechać sama do tej Warszawy, do tego nienawidzę podróżować, bo mam chorobę lokomocyjną, na myśl o warszawskich korkach już mi niedobrze

Ursull, http://www.styldoprasowany.pl/#/gallery
Ursull, ma być zalotna i elegancka, pomyliłam się
Ad.1. O to fajnie, że się udało

Ad.2. Nie denerwuj mnie Taka okazja, ja bym rzygała jak kot ale bym jechała

Ad.3. Nigdzie nie widzę tych strojów wpisuje i tak i siak zrzuć print screen.

A ja zostałam zakwalifikowana (tzn. Pati) jako jedna ze 150 osób do testowania kosmetyków Johnson's Baby Trzeba pisać blog i najciekawszy wygrywa. Może się uda, chociaż dostałam pudło kosmetyków i to już dla mnie wygrana Kosmetyki są super i obłędnie pachną i sama ich też używam
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:44   #1685
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Seonko gratuluje Podeslij pozniej namiar na bloga, to bedziemy Cie wspierac
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:51   #1686
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Esti strasznie drogo u Ciebie ja teraz za ścięcie z modelowaniem zapłaciłam 35 zł. Bucików jeszcze nie mamy, kupiliśmy na razie kombinezon, czapkę i szaliczek

Boszenka Wszystkiego najlepszego

Ursull Dawid ma coś koło 80 cm. Super wieści

Katrin gratuluję i po cichu zazdraszczam

Seona Wam też gratuluję
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:18   #1687
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Siemka
U nas nic ciekawego. Ja namietnie oglądam szpilki na giewoncie o do spanka.

malutka - ciekawe kiedy się rozgadają te nasze łobuzy. A jeste Dawidek zainteresowany jak np. leci bajka, czytasz mu książeczki lub cokolwiek tłumaczysz? bo u nas zainteresowania brak .

esti - ja za full wypas nigdy nie zapłaciłam więcej niż 70-80zł nawet z 3 kolorkami na łepie. A 200-300zł to bym za nic nie dała. A słyszałam że często jest się niezadowolonym po wizytach u takich artystów - fryzjerów. Bucików zimowych jeszcze nie mamy, ale trza sie juz za czymś rozglądac.

boszenka - sto latek , imprezujecie? Studia dopiero w połowie listopada, więc cieszę się wolnością .

Madzia - u nas igor na same słowa dawaj d-u-p-k-ę ucieka na koniec mieszkania i sie smieje więc samo przewijanie nie jest proste. Na dworze w wózku siedziec nie chce a jak łazi ti ucieka i nic sie nie słucha. Chyba rzeczywiście trzeba to przecierpiec.

gosikk_s - pokaż nam te spodnie i kuteczkę cio?

katrin - nagroda za 20 000zł? łoooo matko to może sobie jakiś lifling zrobisz albo biuscik? , superrrr Gratulacje. A juz myslalam że te wszystkie konkursy to lipa.

Agusia - kurcze ale super wieści nam przyniosłaś od połoznej .

Boszenka - ja uważam oduczenie igora od smoka za ogromny sukces, bo był od niego uzależniony. Ale przy ząbkowaniu może się jeszcze przydac. U nas na szczęście wyskoczyły wszystkie ząbki, i na co ja teraz zwalę złe zachowanie krasnalka . Ja tez mam taki plan jak Ty a później stwoerzymy rodzeństwo starszemu braciszkowi .
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 08:33   #1688
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Katrin gratuluje super nagroda, a Warszawa jest bardzo fajna

Seona ja bym nie uzywala johnsona, choc jasne, tyle ludzi uzywa, ale ma bardzo nie ladny skład (olej mineralny)
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:47   #1689
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Hej

Boszenka, wszystkiego najlepszego

Katrin, woow, super Gratuluję ale będziesz miała przeżycie. Ale też nie mogę znaleźć Twoich kreacji

Ursull, super strasznie się cieszę że Aaronek ułozył się już lepiej, pewnie do porodu będzie już idealnie Aleks zachowuje się dokłądnie jak Milenka, tylko jeszcze dochodzą problemy z jedzeniem

Kaalinaa, o rany, to u nas odwrotnie, Aleks mógłby niemal nie jadać

Marika, porobię fotki to wkleję
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:31   #1690
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Dziewczynki, oto moje kreacje))
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:44   #1691
Angel_1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 432
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Heloł to sem ja


Katrin
Super wieści gratulacje:ju pi:

Uczysz się czeskiego jeszcze?

Ursull
nio to chłopczyk przygotowany...zuch...wys koczy jak z procy za kilka tygodni zobaczysz...Milcią sie nie martw przejdzie jej jak zobaczy braciszka, to dopiero będzie mieć zajęcie

Mell
moja Ty kochana

Mariczko
fajny kierunek studiujesz, bardzo przyszłościowy

boszenko
ja "urody" nie mogę dostać jak widzisz, ale poczekam na relacje zdjęciową jak skompletujesz

GOSIKK
przecież od razu Ci mówiłam żę będzie piękna lokata blondyneczka...gratulacje

Kalinna
bużki dla dziewczynek

Seona
Mmalutka

Esti
Mmagducha

Więcej nie pamiętam, za dużo nie popisałyście ostatnio i to chyba najważniejsze wydarzenia ostatniego czasu, a jak nie to proszę poprawcie mnie albo wybaczcie

U nas dużo zmian, przez najbliższe 2 tygodnie będę częściej wpadać więc będę na bieżąco.
Angel_1232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 17:56   #1692
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

A moj Dzidziol nie jest juz konikiem morskim ma lapki i kopytka
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 18:07   #1693
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Kurcze no zbytnio to żeście nie poszalały .

Kurka - gdzies Ty się podziewała? Może napisz co u was?

gosikk_s - no to Igor tez z tych co bez jedzenia potrzafią życ, mało mi je, w szczególności obiadkami gardzi. To czekam na fotki.

katrin - w powiew wiosny sama bym się ubrala gdybym miała odpowiednią figurę .

Ewcia - , niech rośnie ta mała księżna .

Angel - może kierunek przyszłościowy ale chyba nie w dziurze w jakiej mieszkam . A dlaczego Cię tak długo nie było? Jak Jasiu?

A ja dzisiaj bawiłam się zaś w kuchareczkę bo robiłam u rodziców gołąbki z sosikiem pomidorowym, wyszły 2 gary . mieliśmy jutro jechac na 2 dni do teściów, lecz szef Tz robi mu problemy z wolna sobotą więc nie wiem jak będzie wyglądał nasz długi weekend .
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.

Edytowane przez marika2121
Czas edycji: 2010-10-29 o 18:09
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 18:19   #1694
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Marika

ksieciunio ksieciunio
Przez Ciebie tez mam dzisiaj golabki.... ze sloika
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 19:23   #1695
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Czesc Dziewczęta!
Ja juz nadaję z Polszy
Jutro idziemy na wesele wiec dzisiaj robiłam ostatnie zakupy, a dokladnie torebka i kolczyki.

Katrin a widzisz, teraz to i Ty szczesciarą jestes! Gratuluje! A kiedy to bedzie?

Angel no w koncu zawitałas! Trzymam za słowo, ze przez najblizsze 2 tygodnie bedziesz tu czesciej. A co to za zmiany u Was
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 19:30   #1696
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Boszenka Wszystkiego najlepszego
Dziekuje
Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
boszenka - sto latek , imprezujecie? Studia dopiero w połowie listopada, więc cieszę się wolnością .

Boszenka - ja uważam oduczenie igora od smoka za ogromny sukces, bo był od niego uzależniony. Ale przy ząbkowaniu może się jeszcze przydac. U nas na szczęście wyskoczyły wszystkie ząbki, i na co ja teraz zwalę złe zachowanie krasnalka . Ja tez mam taki plan jak Ty a później stwoerzymy rodzeństwo starszemu braciszkowi .
Dziekuje Jak to w polowie listopada? Ale Ci dobrze
Imprezki nie bylo, za to torcik, chinszczyzna i podrinowalismy troszke jak juz mala zasnela
A co do smoczka to naleza Ci sie wielkie

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość

Boszenka, wszystkiego najlepszego
Dziekuje
Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, oto moje kreacje))
Super Obie bardzo mi sie podobaja
Cytat:
Napisane przez Angel_1232 Pokaż wiadomość
boszenko
ja "urody" nie mogę dostać jak widzisz, ale poczekam na relacje zdjęciową jak skompletujesz
Pewnie moja mama wykupila caly naklad
Nadal czekam na fotki. Jak juz bede cos wiecej wiedziec to dam Wam znac
Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
A moj Dzidziol nie jest juz konikiem morskim ma lapki i kopytka
Rosnie malenstwo blyskawicznie A Ty jak sie czujesz?

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczęta!
Ja juz nadaję z Polszy
Jutro idziemy na wesele wiec dzisiaj robiłam ostatnie zakupy, a dokladnie torebka i kolczyki.
Mell pochwal sie kreacja i zakupami
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 19:40   #1697
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, oto moje kreacje))
Super


Cytat:
Napisane przez Angel_1232 Pokaż wiadomość
Heloł to sem ja


Katrin
Super wieści gratulacje:ju pi:

Uczysz się czeskiego jeszcze?

Ursull
nio to chłopczyk przygotowany...zuch...wys koczy jak z procy za kilka tygodni zobaczysz...Milcią sie nie martw przejdzie jej jak zobaczy braciszka, to dopiero będzie mieć zajęcie

Mell
moja Ty kochana

Mariczko
fajny kierunek studiujesz, bardzo przyszłościowy

boszenko
ja "urody" nie mogę dostać jak widzisz, ale poczekam na relacje zdjęciową jak skompletujesz

GOSIKK
przecież od razu Ci mówiłam żę będzie piękna lokata blondyneczka...gratulacje

Kalinna
bużki dla dziewczynek

Seona
Mmalutka

Esti
Mmagducha

Więcej nie pamiętam, za dużo nie popisałyście ostatnio i to chyba najważniejsze wydarzenia ostatniego czasu, a jak nie to proszę poprawcie mnie albo wybaczcie

U nas dużo zmian, przez najbliższe 2 tygodnie będę częściej wpadać więc będę na bieżąco.
Dzięki
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:39   #1698
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Marika opowiadam mu co jest na rysunkach i co w TV, prawie zawsze słucha z zainteresowaniem, a bajki swoje ulubione może oglądać i oglądać

Angel a cóż to za zmiany?

Mell udanego weselicha
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:40   #1699
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Boszenka
szczeze mowiac nigdy nie czulam sie gorzej... Masakra
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 21:05   #1700
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Boszenka zakupami się nie pochwalę, bo nie mam aparatu, a sukienkę mogę Ci pokazac w linku http://www.steps.nl/dresses/jurk12-zoom.html

Eve czy czujesz się tak jak wyglądasz w avatarze?!!!





O Boże
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:31   #1701
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Mellka

no mniej wiecej tak wlasnie sie czuje

jak jeszcze raz wspomnisz cos o blizniakach to
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:22   #1702
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Melduje sie i informuje że znikam na 2 dni bo jade do teściów, pewnie będzie bosko, jak to z teściami . Za godzinke rurszamy, az sie boję jak Igor mi będzie cyrkował.
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:34   #1703
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Seona ja bym nie uzywala johnsona, choc jasne, tyle ludzi uzywa, ale ma bardzo nie ladny skład (olej mineralny)
Ja kiedyś uważałam i wczytywałam się w składy, studiowałam nawet biochemię kosmetyczną tutaj na wizażu Używałam wtedy złuszczających kremów i musiałam stosować wielkie filtry +50, podkłady nie gryzące się z filtrami, bez talku i miki, kupowałam żele bez SLS, ale jak zakończyłam terapię, to to też zakończyłam Nadal pudruję się mąką ziemniaczaną, bo nie znalazłam lepszego pudru

Teraz już nie patrzę na to A jeszcze jak Kolastyna splajtowała i nie ma już mojego ulubionego żelu do higieny intymnej (tego zielonego) bez Sodium Laureth Sulfate to mi się nie chce nawet szukać zamiennika innego Ot, lenistwo i brak czasu poniekąd, kupuję to co mi się spodoba, nie czytam składów.

Cytat:
Napisane przez katrin1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, oto moje kreacje))
Zalotna i elegancka baaardzo mi się podoba Lubię takie proste zestawy

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
A moj Dzidziol nie jest juz konikiem morskim ma lapki i kopytka
Fajnie

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
Melduje sie i informuje że znikam na 2 dni bo jade do teściów, pewnie będzie bosko, jak to z teściami .


---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
sukienkę mogę Ci pokazac w linku http://www.steps.nl/dresses/jurk12-zoom.html
Suuuper Baaardzo oryginalna, ale śliczna Pokaż się w niej

Cytat:
Napisane przez Angel_1232 Pokaż wiadomość
U nas dużo zmian, przez najbliższe 2 tygodnie będę częściej wpadać więc będę na bieżąco.
Jakie to zmiany?

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Podeslij pozniej namiar na bloga, to bedziemy Cie wspierac
Nie wiem czy wygrywa się od ilości odwiedzin? Ma wygrać najciekawszy
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:45   #1704
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

hej
dziewczyny mam problem od tygodnia u mojej werci wokolo ust i na brodzie pojawily sie czerwone krostki..poradzcie mi od czego to moze byc??
__________________
Weronisia20.05.2009






Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 13:03   #1705
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez Ewelain1987 Pokaż wiadomość
hej
dziewczyny mam problem od tygodnia u mojej werci wokolo ust i na brodzie pojawily sie czerwone krostki..poradzcie mi od czego to moze byc??
Ewelain, może coś brudnego włożyła sobie do buzi? Ja smarowałam maścią cynkową zawsze. Krostki przysychały i przechodziło

A Ty dalej u swojej Mamy jesteś? Mąż jedzie jednak do UK? I jak dieta? Bo u mnie skończyło się po miesiącu Zaczynam codziennie od nowa
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2010-10-30 o 13:04 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:08   #1706
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Marika spokoju życzę


Ewelain a te krostki bolą albo swędzą Wercię? może to zwykle zajady? jak Cię to niepokoi to idź do lekarza z nią
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:28   #1707
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Boszenka
szczeze mowiac nigdy nie czulam sie gorzej... Masakra
Biedactwo Powiem Ci, ze ja to juz nawet nie pamietam jak to jest byc w ciazy i jak sie wtedy czlowiek czuje... Wydaje mi sie, ze to bylo jakies wieki temu
Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Boszenka zakupami się nie pochwalę, bo nie mam aparatu, a sukienkę mogę Ci pokazac w linku http://www.steps.nl/dresses/jurk12-zoom.html
Bardzo oryginalna Na pewno wygladasz w niej oblednie
Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
Melduje sie i informuje że znikam na 2 dni bo jade do teściów, pewnie będzie bosko, jak to z teściami . Za godzinke rurszamy, az sie boję jak Igor mi będzie cyrkował.
Powodzonka kochana! Trzymaj sie
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:33   #1708
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

hej ja dzis z samego rana wrocilam bo rano mielismy przykry telefon w nocy moj tesc mial stan przedzawalowy, lezy w szpitalu na oiomie.. w nocy przechodzil operacje mial jakis zator w zyle obok serca..
co do krostek to jej nie bola a ni nie swedza, pojde z nia do pediatry po wszystkich swietych.
__________________
Weronisia20.05.2009






Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:00   #1709
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez Ewelain1987 Pokaż wiadomość
hej ja dzis z samego rana wrocilam bo rano mielismy przykry telefon w nocy moj tesc mial stan przedzawalowy, lezy w szpitalu na oiomie.. w nocy przechodzil operacje mial jakis zator w zyle obok serca..

co do krostek to jej nie bola a ni nie swedza, pojde z nia do pediatry po wszystkich swietych.
Ad.1.

Ad.2. Jasne, idź sprawdzić, jeśli się martwisz
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:13   #1710
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Hej babeczki ja juz w Pl. Pogoda taka ładna, ze wogole nie czuję, ze dzisiaj takie swieto
Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Mellka

no mniej wiecej tak wlasnie sie czuje

jak jeszcze raz wspomnisz cos o blizniakach to
W koncu zareagowałas!
Tyle razy o tym wspominałam, a Ty nic!
Myslałam, ze nie widzialas mojej wiadomosci
Teraz juz wiem, ze cieszyłabys sie z bizniakow

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
napisano o 11:31 ----------

Suuuper Baaardzo oryginalna, ale śliczna Pokaż się w niej
Dziekuje
Nie mam aparatu wiec nie mam dobrego zdjecia, ale moze uda mi sie jakies znalezc i potem wkleje do albumu
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.