Jesienne Mamy 2007 cz. IV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 10:21   #3511
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Witajcie Jesienne
Na początek Moona , super nowiny, zdrówka i poprawy samopoczucia życzę.
Bianka dokładnie, bardzo szybko ten czas leci , mi też marzył się syn
Pysia Macio też wpatrzony w Agatkę, z tą różnicą, że to raczej młoda zabiera jemu zabawki
dla dzielnej Martusi
Poissy tak to jest z dzieciakami, że w innym środowisku rozwijają nowe umiejętności, brawa dla Oli
Mycha , dzielne z Was dziewczyny, dacie radę
Dorka Ty masz niespotykany egzemplarz
Witaj Elizka, wow trójeczka, podziwiam organizacji i zdrowia psychicznego
Edytka odwiedzaj nas częściej
Dziewczyny, co u Damoniczki? Mam nadzieję, że wszystko ok, pozdrówcie proszę od nas

Tak na szybko bo młody już się kotłuje w łóżeczku. U nas choróbska, Macio zastrzyki dostawał, Agatka smarka i pokasłuje, ponoć to zaczątki astmy, będzie brała leki do wiosny.
W przedszkolu nadal popłakiwania przy zaprowadzaniu, i milion razy pyta " a przyjdziesz po mnie?!" Dobija mnie to, bo staram się (!) być dobrą matką, ale widocznie za mało, bo nie ma poczucia bezpieczeństwa. Mam lenia okrutnego, nic mi się nie chce, nie mam pomysłów na obiady, ani chęci na gotowanie, wrr.
Z dobrych wieści to , że Macio przesypia nocki, budzi się na mleczko ok 5-7 rano, idą mu kolejne ząbki ( górne jedynki), trochę marudzi, ale u nas to objawia się małojedzeniem kaszek, zupek, mleczko oczyście MM w każdej ilości.
Agatka od czwartku będzie nosiła okularki, w jednym oczku +2, w drugim +1,5. W kwietniu kontrola.
W grudniu idę do pracy, na pół etatu ( do pomocy, u koleżanki w sklepie) i postaram się jakoś zorganizować, żeby po nowym roku na poważnie znaleźć pracę na stałe.
Dostałam pierwszy okres, super, bo zmalał mi w końcu apetyt i chęci na słodycze ( brzuch niestety nnnnniiiiieeeee). Staram się systematycznie ćwiczyć i używam masażera na zbicie celulitu i ujędrnienie skóry.
Zapisałam się do super lekarki (ginekolożki) po jakąś antykoncepcje, termin na..... 28 grudzień
W czwartek Agatka idzie do swoich kolegów na urodzinki ( bracia 3 i 2 latka), właśnie do takiej krainy zabaw dla dzieci, mam nadzieję, że znowu czegoś nie złapie
Anusia ( przepraszam, że tak późno)
Spadam, pa do napisania
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:10   #3512
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam

joli- fotki słodkie. dzieci juz takie duże - przy takiej 2 jeszcze bardziej widać jak ten czas szybko leci.pokaż koniecznie fotki w okularkach.dzieci tak słodko wygladają.to dobrze że udaóo sie jakąś pracę załatwić.ja chyba wolałabym tez 1/2 etatu bo mam troszke mało czasu dla Klaudi szczególnie jak ta jedna dziewczyna odeszła. kiedys miałam wolne prawie wszystkie niedziele a teraz robię co 2 tygodnie cały weekend i jest troche ciężko. oczywiscie jest wiecej kasy ale to nie wszystko.życzę duzo zdrówka i astmy nie zazdroszczę .


nie ukrywam że było i ostsnio miło bo szwagier mówił że zapisał Damianka do logopedy bo ma straszne problemy więc zapytałam z ciekawości ile taka godzina kosztuje a on mi odpowiedział- twojej córce to logopeda nie jest potrzebny.bywa ostatnio u nich na noc właśnie jak mam weekendy pracujące to widzi jaka jest moja córka.a ja sie taka dumna poczułam.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:31   #3513
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

annLee no to za kolejnadziewczynkę
Zawsze miło Cię widzieć u nas

Joli fajnie ze wpadlaś zastanawiałam się co u Was ,...zdrówka dla chorusków
jak ten czas leciiiii

Dorcia fajnie ... ja mam wrazenie że u nas będzie jednak logopeda potrzebny ...Kubuś ma klasyczny problem z wymową "r"
Już to konsultowałam, będziemy mogli mieć zajęcia indywidualne ...na razie ma grupowe ćwiczenia...ale Panie zasugerowały mi by się jeszcze wstrzymać jeszcze wcześnie on dopiero się od niedawna rozkręcił z mówieniem
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-10-26 o 17:33
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:11   #3514
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
JA teżz ...

Moona nic nie psała tylko taki kamuflarz zastosowała ...niedobra ...
Wzięła i wątek rozruszała , następnym razem już wiadomo co trzeba zrobić, jak wątek zacznie zamierać
Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki

za 2 tygodnie mam sprawe rozwodowa i niedlugo oszaleje z nerwow mam nadzieje ze to bedzie pierwsza i ostatnia sprawa i nie bedzie mezulek nic wymyslal...

poza tym wszystko u nas ok... w czwartek mialam konchoplastyke malzowin nosowych... mowie wam jaki koszmar, nigdy wiecej na to nie pojde...

Moja Nadina juz ladnie mowi, w przedszkolu wszystko dobrze... czyli wszystko gra

ide teraz oddac sie lekturze o rozwodach
O kurde brzmi ta konchoplastyka

Ja zwiałam przed operacją prostowania przegrody nosowej

Mycha żeby już ten człowiek dał Wam spokój...
Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Witam
Spóźnione podziękowania za życzonka urodzinowe dla Darii
Mała rośnie zdrowo chodzi do przedszkolka (jej określenie)jest fajną,radosną dziewczynką
Pozdrawiam Wszystkie mamusie wrześniowo-październikowe 2007 i ich dzieciaczki
, miałam cichą nadzieję, że coś napiszesz

Iza określenie Darii przedszkolka wymiata
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
I jak czase mmyśle że moglibysmy sobie jeszcze 3 zrobić ...to jak przypomni mi się fatum dziedziczne ...aż mnie wzdryga
No Pyśka walnijcie sobie teraz bliźniaki i będzie git
Cytat:
Napisane przez edytkap Pokaż wiadomość
ma rewelacyjną pamięć- co nie do końca jest git-ostatnio przypomniała sobie po 2 dniach o jakiejs głupocie, którą jej obiecaliśmy-ryk był nie z tej ziemi.
Olka też, dzisiaj pytam, czy był w żłobku Stasio, a wiem, że od miesiąca chodzi już do przedszkola, oczywiści Olka odpowiedziała, że Stasia nie było, bo Staś w przedszkolu już jest.

U nas zaczęły się pytania "Po co", "Dlaczego" ogólnie już mnie denerwują...
Cytat:
Napisane przez elizka21 Pokaż wiadomość
Hej
Moge dołaczyc do waszego grona???
Jestem mama listopadowa 2007 Daniela
Pozdrawiam was wszyyyystkie
Jasne witaj
[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2287472 1]dzieki laski, ja sie czulam przez ost 3 tygodnie niezbyt dobrze, mam ciagle wstret do jedzenia, jak zjem dziennie 2 posilki to luz ,mdli mnie, wszystko mi smierdzi, ciagle mi slabo, w glowie mi sie kreci i w ogole jest zupelnie inaczej niz z Olim
TP na poczatek czerwca, fajnie, tak celowalismy w wiosenno-letni termin i udalo sie po 2 msc prob [/QUOTE]
Moona życzę, żeby mdlenie minęło i jadłowstręt też. Polecam przed wstaniem z łóżka wypić szklankę soku pomarańczowego, poleżeć jeszcze z 15 minut i dopiero wstać.
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Poissy tak to jest z dzieciakami, że w innym środowisku rozwijają nowe umiejętności, brawa dla Oli

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Tak na szybko bo młody już się kotłuje w łóżeczku. U nas choróbska, Macio zastrzyki dostawał, Agatka smarka i pokasłuje, ponoć to zaczątki astmy, będzie brała leki do wiosny.
W przedszkolu nadal popłakiwania przy zaprowadzaniu, i milion razy pyta " a przyjdziesz po mnie?!" Dobija mnie to, bo staram się (!) być dobrą matką, ale widocznie za mało, bo nie ma poczucia bezpieczeństwa.
Ojej, życzę Wam zdrówka
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
W grudniu idę do pracy, na pół etatu ( do pomocy, u koleżanki w sklepie) i postaram się jakoś zorganizować, żeby po nowym roku na poważnie znaleźć pracę na stałe.
To super wiadomość
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Zapisałam się do super lekarki (ginekolożki) po jakąś antykoncepcje, termin na..... 28 grudzień


Wiesz o czym pomyślałam... a zresztą nie będę Cię stresować
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Dorcia fajnie ... ja mam wrazenie że u nas będzie jednak logopeda potrzebny ...Kubuś ma klasyczny problem z wymową "r"
Już to konsultowałam, będziemy mogli mieć zajęcia indywidualne ...na razie ma grupowe ćwiczenia...ale Panie zasugerowały mi by się jeszcze wstrzymać jeszcze wcześnie on dopiero się od niedawna rozkręcił z mówieniem
Jeszcze za wcześnie na ćwiczenia Pysia. Pytałam koleżanki logopedy ze szkoły, bo moja nie wymawia dobrze "W" i zamiast dziadzio Wiesio wychodzi jej dzidzio Piesio , na co mój tata strasznie się denerwuje
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 16:49   #3515
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Kochana Malwinko w dniu Twojego Święta składam Ci najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń


P.S. Szepnij Kochanie mamusi, że za nią bardzo tęsknimy .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 20:57   #3516
Euphoria_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 80
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Witam Kochane
Mm nadzieje ze chociaz kilka z was pamieta mnie i Filipka. Dawno mnie tu nie bylo, nawet nie pamietalam hasla do starego konta. Ale od pewnego czasu podczytywalam was jako gosc i niedawno znow sie zarejestrowala.

Widze ze dzieciaczki sie bardzooo zmienily z mluszkow wyrosly takie przedszkolaki. Postaram sie bywac czesto, ide troszke was poczytac i ndrobic co obecnie dziesie sie u was i maluszkow. Pozdarwiam
Euphoria_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:07   #3517
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość

P.S. Szepnij Kochanie mamusi, że za nią bardzo tęsknimy .
Popieram...
I wszystkiego najleprzego dla Malwinki

Euphoria_ wybacz ja nie pamietam Was ...

_________________-

Pozdrawiam Was serdecznie od Demonika
Walczy z przeziebieniami a włascie u siebie z oskrzelowym zapaleniem płuc..,trzymajcie kciuki co by szybko wyzdrowiała

Aaaa i specjalne GRATULACJE dla Moony klask i:

-----------------------------

U nas dnie pod hasłem DYNIA

I tak czestujemy ciastem DYNIOWO-KOKOSOWYM
dla chetnych przepis tu:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=3433

i nasza Dynia-lampion
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 21:01   #3518
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

hej, hej to ja
Pysia jak Ty to robisz, że masz czas na takie pyszności , wizaż...
Demoniczko zdrowiej szybko
Mamo Filipka chyba pamiętamy, pod jakim nickiem pisałaś ?
Poissy dziadzio Piesio
u nas też jest etap "dlaczego?" i tak reaguję

ja oczywiście dziękuję bardzo za miłe słowa pod naszym adresem, dziś dodam kolejne fotki.
Agatka też nie wymawia czysto "r", narazie panie nie sygnalizują tego jako problem.
Byłysmy w czwartek w figlach -miglach ma urodzinach Kacpra i Maksa. Chłopcy delikatnie mówiąc mieli wszystkich w ( pilnowała ciotka) nawet nie zeszli się przywitać ani obejrzec prezentów, mama ich wróciła ze szkoły w połowie imprezy. Był tort, ale nie było sztućców, z ręki karmiłam Agatkę. Zimno jak w psiarni ( ja stałam i marzłam) dzieciom było ciepło, bo szalały. Były również starsze dzieci, momentami królewna płakała ze strachu, bo się przepychali, biegali i nie zwracali uwagi na maluchy ani na moje prośby . Rodzice nawet nie dostali kawy ani wody. Agatka zadowolona
Dorka tak jest w takich miejscach, czy ja jakaś wymagająca jestem
Aguśka najbardziej lubi zdejmować i nosić okularki w kieszonce , ciągle powtarzam, tłumaczę itd...
Dobra na dzisiaj tylko tyle, idę spać.
P.S Macio lubi spać w takich dziwnych pozycjach
Dobranoc
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:24   #3519
Euphoria_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 80
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

pysiamn, jola mialam nich Weriidiana Moj Filipek urodzil sie 19.09. Wpdal kiedys tu poczytalam ale czesto sie nie odzywalam, ciezko bylo z moja systematycznoscia
Euphoria_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 15:29   #3520
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
hej, hej to ja
Pysia jak Ty to robisz, że masz czas na takie pyszności , wizaż...
Demoniczko zdrowiej szybko
Mamo Filipka chyba pamiętamy, pod jakim nickiem pisałaś ?
Poissy dziadzio Piesio
u nas też jest etap "dlaczego?" i tak reaguję

ja oczywiście dziękuję bardzo za miłe słowa pod naszym adresem, dziś dodam kolejne fotki.
Agatka też nie wymawia czysto "r", narazie panie nie sygnalizują tego jako problem.
Byłysmy w czwartek w figlach -miglach ma urodzinach Kacpra i Maksa. Chłopcy delikatnie mówiąc mieli wszystkich w ( pilnowała ciotka) nawet nie zeszli się przywitać ani obejrzec prezentów, mama ich wróciła ze szkoły w połowie imprezy. Był tort, ale nie było sztućców, z ręki karmiłam Agatkę. Zimno jak w psiarni ( ja stałam i marzłam) dzieciom było ciepło, bo szalały. Były również starsze dzieci, momentami królewna płakała ze strachu, bo się przepychali, biegali i nie zwracali uwagi na maluchy ani na moje prośby . Rodzice nawet nie dostali kawy ani wody. Agatka zadowolona
Dorka tak jest w takich miejscach, czy ja jakaś wymagająca jestem
Aguśka najbardziej lubi zdejmować i nosić okularki w kieszonce , ciągle powtarzam, tłumaczę itd...
Dobra na dzisiaj tylko tyle, idę spać.
P.S Macio lubi spać w takich dziwnych pozycjach
Dobranoc
no cóż - to jakieś kiepskie przyjęcie było. bywam dosyć często w takich salach zabaw i wiem że sztućce są do tortu a dla rodziców jest kawa i herbata. owszem - jest to dodatkowy koszt dla organizujacych ale powinni sie z tym liczyć. wiem jak moja siostra organizowała- były soki w kartonach i woda mineralna- i to mozna było przynieśc więc nie był to ogromny koszt bo mozna było kupić tanio w jakims markecie.
grunt że Agatka zadowolona.słodka w tych okularkach.

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Popieram...
I wszystkiego najleprzego dla Malwinki

Euphoria_ wybacz ja nie pamietam Was ...

_________________-

Pozdrawiam Was serdecznie od Demonika
Walczy z przeziebieniami a włascie u siebie z oskrzelowym zapaleniem płuc..,trzymajcie kciuki co by szybko wyzdrowiała

Aaaa i specjalne GRATULACJE dla Moony klask i:

-----------------------------

U nas dnie pod hasłem DYNIA

I tak czestujemy ciastem DYNIOWO-KOKOSOWYM
dla chetnych przepis tu:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=3433

i nasza Dynia-lampion
wyglada apetycznie. ty to masz zacięcie- podziwiam cię.
u nas tylko babeczki z konfiturą jagodową z kartonu ale i tak ładnie pachną a na jutro będzie ciasto z tuskawkami- sama zrobię. no i pyszny zurek dla całej rodziny , która jak co roku wpadnie po cmentarzu do nas sie ogrzać. szwagier przywiezie kapuste z grochem

mojej córeczce podcięłam dzis troche włoski bo końce trochę zniszczone. ale po wypłacie tz idziemy do fryzjera.już byłam się pytać u naszej ulubionej pani czy ja obetnie. tak jej sie dziś spodobało jak ja obcinałam że już chce iśc do fryzjera.

mamy juz życzenia do świetego mikołaja
- domek dla barbie(sama wymyśliła a ja bardzo sie cieszę bo tej z tż chcieliśmy kupić)
- lalka barbie z najnowszej reklamay
no i chyba damy radę no może będzie coś jeszcze
no i oczywiście nowy telewizor ale to już od nas.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:13   #3521
elizka21
Raczkowanie
 
Avatar elizka21
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Goszczyn
Wiadomości: 51
GG do elizka21 Send a message via Skype™ to elizka21
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

hej
u nas walka z przeziebieniem i dlatego sie nie odzywam. ledwo zyje, teraz glos mi sie zmienia, do tego chyba szkliwo mi peklo na jedynce i mnie boli albo to cos gorszego :O no jestem nie do zycia ehhh
do tego mały wstaje o 5 codziennie... no nie mam juz sily... co za zycie
Pozdrawiamy was serdecznie...
No i prosimy o głosiki na mikusia, w tym miesiacu chcemy cos wygrac;-)
__________________
Potrójna mama
Hani: 27.10.2006r. 3400g, 56cm, g.8:50 , sn - 4,5l.
Daniela: 18.11.2007r. 4220g, 55cm, g.4:10, sn - 3,5l.
Mikołaja: 8.06.2010r. 4070g, 57cm, g.2:24, sn - 10mies. 11-ty leci
Tyle jestesmy razem...
Starość nie radość...
elizka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 20:46   #3522
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Dorcia
ps I po fryzjerze koniecznie daj fotkę ślicznotki

Elizka kuruj się

Joli miło Cię widzieć

_________________________ ___

Ja od kilku dni mam wstręt do kompa zasadniczo do NET-u ...usiadłam by zgrać zdjęcia...
Ale Wizaż mnie znęcił

Od kiedy usłyszałam o wirtualnym cmetarzu ...
Wirtualnych grobach i zniczach które moga się palić dobe/ tydzien lub na stałe ...w zależności od tego ile kasy się wyśle Sms-em jestem mocno zniesmaczona

------------------------------

Ponadto u nas bardzo rodzinnie spędziliśmy owe 3 dni...
Pogoda dopisała więc więcej nas w domu nie było niż byliśmy


ps
Chciałam Wam pokazać mojego przedszkolaczka odważniaczka
Fotka z piątku ...Lekcja Przyrody na żywo ...były węże, jaszczurki itp
Zdjęcie zrobiła jego Pani
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 08:39   #3523
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
_________________________ ___

Ja od kilku dni mam wstręt do kompa zasadniczo do NET-u ...usiadłam by zgrać zdjęcia...
Ale Wizaż mnie znęcił

Od kiedy usłyszałam o wirtualnym cmetarzu ...
Wirtualnych grobach i zniczach które moga się palić dobe/ tydzien lub na stałe ...w zależności od tego ile kasy się wyśle Sms-em jestem mocno zniesmaczona

------------------------------

Ponadto u nas bardzo rodzinnie spędziliśmy owe 3 dni...
Pogoda dopisała więc więcej nas w domu nie było niż byliśmy


ps Chciałam Wam pokazać mojego przedszkolaczka odważniaczka
Fotka z piątku ...Lekcja Przyrody na żywo ...były węże, jaszczurki itp
Zdjęcie zrobiła jego Pani
ale masz odważnego syna
fotki wstawię tylko to nie będzie duza zmiana bo chcemy tylko końce przyciąć. nie chce obcianać włosów na krótko.

my tez sporo czasu spedzilismy na swieżym powietrzu.pogoda cudna. nawet w niedziele była paiskownica bo jest w samym słońcu i do południa było super.a wczoraj tez było rodzinnie jak co roku. wszyscy przyszli. szwagier przywiózł kapuchę. żurek wyszedł mi super. upiekłam ciasto z truskawkami i zebrę- całkiem sama. wyszło całkiem dobre więc jestem z siebie dumna bo nie jestem mistrzem w pieczeniu ciast.
a dzis cóz- czas do przedszkola- az z radoscia poszła po 3 dniach wolnych.a ja sie niedługo szykuje do pracy.

miłego dnia.
a sr i czwartek wolne to chyba jakos dzis wytrzymam
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 08:50   #3524
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Dorcia dzięki


My wczoraj też spacerowaliśmy ...
Zebraliśmy dyżo pieknych liści...

nie wiedziałam co z nimi zrobic i zrobiliśmy jesienne bukieciki:
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 16:30   #3525
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Najserdeczniejsze życzenia dla Patryczka

Cytat:
Napisane przez Euphoria_ Pokaż wiadomość
Witam Kochane
Mm nadzieje ze chociaz kilka z was pamieta mnie i Filipka.

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Pozdrawiam Was serdecznie od Demonika
Walczy z przeziebieniami a włascie u siebie z oskrzelowym zapaleniem płuc..,trzymajcie kciuki co by szybko wyzdrowiała
Bidulka nasza...
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
U nas dnie pod hasłem DYNIA

I tak czestujemy ciastem DYNIOWO-KOKOSOWYM
dla chetnych przepis tu:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=3433

i nasza Dynia-lampion


A na lampion to zrobię tak: , cudny normalnie
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Poissy dziadzio Piesio
u nas też jest etap "dlaczego?" i tak reaguję
Mnie już tak denerwują te jej pytania, że wrrrr

Najgorsze, że ona drażni się ze mną. Teraz jak zaczyna swoje "gry" to na "Po co?" odpowiadam "Po to", na "dlaczego?" odpowiadam "dlatego".
Skutkuje .
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Byłysmy w czwartek w figlach -miglach ma urodzinach Kacpra i Maksa. Chłopcy delikatnie mówiąc mieli wszystkich w ( pilnowała ciotka) nawet nie zeszli się przywitać ani obejrzec prezentów, mama ich wróciła ze szkoły w połowie imprezy. Był tort, ale nie było sztućców, z ręki karmiłam Agatkę. Zimno jak w psiarni ( ja stałam i marzłam) dzieciom było ciepło, bo szalały. Były również starsze dzieci, momentami królewna płakała ze strachu, bo się przepychali, biegali i nie zwracali uwagi na maluchy ani na moje prośby . Rodzice nawet nie dostali kawy ani wody. Agatka zadowolona
Naprawdę?
Ja byłam na takim przyjęciu w sierpniu (jakiś tam chyba Figo raj, czy jakoś tak) i obsługa rewelacyjna. Może rodzice nie zapłacili za kawę, bo wiem, że moja przyjaciółka płaciła dodatkowo za kawę i herbatę serwowaną rodzicom. Ale talerzyki, sztućce, wszystko bardzo fajnie wspominam. Do tego coś, co przy 30 stopniach bardzo się przydało, czyli klimatyzacja sądzę więc też, że i w tym okresie temperatura jest ok.
A to, że nie rozpakowali prezentów, to już jest wina rodziców uważam. Moja koleżanka zarządziła po dmuchaniu świeczek i zjedzeniu tortu rozpakowywanie prezentów .
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
P.S Macio lubi spać w takich dziwnych pozycjach

Olka mi się przypomniała
Cytat:
Napisane przez elizka21 Pokaż wiadomość
hej
u nas walka z przeziebieniem i dlatego sie nie odzywam. ledwo zyje, teraz glos mi sie zmienia, do tego chyba szkliwo mi peklo na jedynce i mnie boli albo to cos gorszego :O no jestem nie do zycia ehhh
do tego mały wstaje o 5 codziennie... no nie mam juz sily... co za zycie
Pozdrawiamy was serdecznie...
No i prosimy o głosiki na mikusia, w tym miesiacu chcemy cos wygrac;-)
Zdrówka życzymy
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Od kiedy usłyszałam o wirtualnym cmetarzu ...
Wirtualnych grobach i zniczach które moga się palić dobe/ tydzien lub na stałe ...w zależności od tego ile kasy się wyśle Sms-em jestem mocno zniesmaczona
Bez komentarza miało być..., ale jednak muszę powiedzieć jedno, debilizm ludzki nie zna jednak granic...

Ja to już kiedyś widziałam, że 3 lata temu i szczerze mówiąc nie reaguję już tak emocjonalnie, bo jak mój ginekolog twierdzi, denerwować się nie można, bo samej sobie szkodzę , więc wrzucam na luz
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
ps Chciałam Wam pokazać mojego przedszkolaczka odważniaczka
Fotka z piątku ...Lekcja Przyrody na żywo ...były węże, jaszczurki itp
Zdjęcie zrobiła jego Pani
Ależ odważnego masz przedszkolaczka .
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
nie wiedziałam co z nimi zrobic i zrobiliśmy jesienne bukieciki:
Pyśka ja Ciebie strasznie podziwiam za pomysły Ty to z niczego zawsze coś zrobisz.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2010-11-05 o 16:33
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 08:12   #3526
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Ja to już kiedyś widziałam, że 3 lata temu i szczerze mówiąc nie reaguję już tak emocjonalnie, bo jak mój ginekolog twierdzi, denerwować się nie można, bo samej sobie szkodzę , więc wrzucam na luz
jestes w ciazy?

dziewczynki a ja mam pojutrze sprawe w sadzie i ledwo zyje z nerwow..mialam juz etap plakania, wsciekania sie, zalu, zlosci na meza, litosci do niego a teraz mam juz jakas glupawke i smiac mi sie chce z tego rozwodu... mozna zwariowac mam nadzieje ze dostane rozwod i w srode bede w lepszym stanie hehe
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:58   #3527
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
jestes w ciazy?

dziewczynki a ja mam pojutrze sprawe w sadzie i ledwo zyje z nerwow..mialam juz etap plakania, wsciekania sie, zalu, zlosci na meza, litosci do niego a teraz mam juz jakas glupawke i smiac mi sie chce z tego rozwodu... mozna zwariowac mam nadzieje ze dostane rozwod i w srode bede w lepszym stanie hehe
trzymam kciuki

a ty sie trzymaj buziaki



a u nas ok. klaudia zdrowa, chetnie chodzi do przedszkola. martwi mnie tylko to że ma samych kolegów no i jedną Weronisię.

a mąż dostała całkiem fajną wypłatkę i w tym miesiacu poszalejemy- pewnie jak zwykle hello kitty.
a zapomniałam że ma 2 nowe torebki- czarną i różową ale dostała od swojej ulubione pani ze sklepu.
a tak poza tym pogoda okropna i nic mi sie niechę. po pracujacym weekendzie troche sie poobijałam , zaraz zbieram się do solarium to może mi sie lepiej zrobi.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 01:03   #3528
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
jestes w ciazy?

Nie ... choć czasami mam takie zachciewajki, Olka niestety ciągle mi powtarza, że ona dzidzi małej w domu nie chce

A denerwować nie wolno się, bo naprawdę to wpływa na nasz układ immunologiczny, więc lepiej wrzucić na luz bez względu na to, czy w ciąży jest się, czy też nie
Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
dziewczynki a ja mam pojutrze sprawe w sadzie i ledwo zyje z nerwow..mialam juz etap plakania, wsciekania sie, zalu, zlosci na meza, litosci do niego a teraz mam juz jakas glupawke i smiac mi sie chce z tego rozwodu... mozna zwariowac mam nadzieje ze dostane rozwod i w srode bede w lepszym stanie hehe
I bardzo dobrze Kochanie, właśnie odreagowuj stres śmiechem, to najlepsze co możesz zrobić

Koniecznie zrób imprezę rozwodową z przyjaciółkami, czy znajomymi , mam nadzieję, że pójdzie gładko w środę i będziesz już wolna .
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
a u nas ok. klaudia zdrowa, chetnie chodzi do przedszkola. martwi mnie tylko to że ma samych kolegów no i jedną Weronisię.
U mnie to samo... Tomasz i Paweł, a poza tym to tylko jeszcze Malwinka bodajże...
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
a mąż dostała całkiem fajną wypłatkę i w tym miesiacu poszalejemy- pewnie jak zwykle hello kitty.
a zapomniałam że ma 2 nowe torebki- czarną i różową ale dostała od swojej ulubione pani ze sklepu.
a tak poza tym pogoda okropna i nic mi sie niechę. po pracujacym weekendzie troche sie poobijałam , zaraz zbieram się do solarium to może mi sie lepiej zrobi.
Ja już mam etap torebkowy poza sobą, butowy też, perfumowy także... u mnie to etapami idzie. Po ostatnim moim wyczynie i zakupie potwornie drogich szpilek Guessa (12 cm , jeden ze znajomych stwierdził, że dzielna jestem), to chyba butami nasyciłam się (muszę część wyrzucić, bo mój mąż mówi, że gdzie nie zajrzy to buty, aby patrzeć jak otworzy lodówkę, a tam buty )... Na serio naliczyłam ze 40 par butów, mam je upchane w 5 różnych szafach i szafeczkach. Dodam, że w 1/3 nie chodzę, a są i takie, których jeszcze na nogach nie miałam . Aczkolwiek moja teściowa ma większego hopla na tym punkcie, no tą to trudno pobić, bo może z 70 par butów .
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:05   #3529
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Ivy ja nie wiedziałam że ty Butoholiczka jesteś
Ale też znam taką jedną co uwielbia buty ma nawet jakieś których nigdy nie ubrała czekaja na lepsze czasy


JA mam może 1-15 par ...ale niestety ja bardzo lubie chodzić w ulubionej parze ...i biegam codziennie aż sięrozlecą ...potem biore kolejne...A jak idę do sklepu i mi się jakies podobaja to potrafię kupić np klapki razy 2 tylko 2ch różnych kolorach bo nie mogę siezdecydować

Dorka, Ivy Wam martwi że córcia bawi sięz chłopcami ?

_________________
U nas Kubuś też lubi chodzić do przedszkola chociaż cięzko mu się wstaje bo lubi pospać

Od listopada chodzi w przedszkolu na basen z instruktorem 2 razy w tygodniu jest zachwycony....a Pani jego mówi że nie dzieciaki nie chcą wychodzić z wody...paluszki pomarszczona ale mało i więcej by sie chciało

Julka przeszła 3dniówkę ...napociłam się by zbić jej temp. miała od 38,5 do 40,5 C i tak w koło


Anetko
jak ciasto ? udało się ?
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 20:12   #3530
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ivy ja nie wiedziałam że ty Butoholiczka jesteś
Ale też znam taką jedną co uwielbia buty ma nawet jakieś których nigdy nie ubrała czekaja na lepsze czasy
No niestety ja jestem prawie wszystko "holiczka"

Nie ukrywam, że najdroższe jest bycie perfumoholikiem (ileż kasy wydałam...). Ostatnio jakoś nie chce mi się perfum kupować.
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
JA mam może 1-15 par ...ale niestety ja bardzo lubie chodzić w ulubionej parze ...i biegam codziennie aż sięrozlecą ...potem biore kolejne...A jak idę do sklepu i mi się jakies podobaja to potrafię kupić np klapki razy 2 tylko 2ch różnych kolorach bo nie mogę siezdecydować
No to ja muszę mieć kilka kolorów do wybory wiem, że to staromodne, ale lubię mieć buty pod kolor torebki. I tak podstawowy zestaw to: brąz, zieleń, czerń i ukochana czerwień . W lecie dochodzi jeszcze beż i biel. No i moje buty muszą być koniecznie ze skóry naturalnej.

No i tym samym każda torebka dobrana jest do butów...
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Dorka, Ivy Wam martwi że córcia bawi sięz chłopcami ?
Nie wiem, jak Klaudia, ale Olka strasznie rozrabia z Pawłem i Tomaszem
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Julka przeszła 3dniówkę ...napociłam się by zbić jej temp. miała od 38,5 do 40,5 C i tak w koło
Ojej mam nadzieję, że już jest ok

----------------------------
Ola emigruje na długi weekend do dziadków do Lublina
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 23:02   #3531
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

haj
dla odważnego Kubusia i dzielnej Królewny Myszki vel Królik
Mycha
Poissy weźcie też moją królewnę podrzućcie dziadkom , może się nie zorientują
40 par , po ciążach i eliminacji starych modeli mam może 8
Dorka to poszalałaś , z hello kitty Aguśka na tylko " zestaw" majtek, 5 par w paczce było
Idę spać, jutro mamy pasowanie na przedszkolaczka, pewnie Gutka ( Motylkowe określenie ) rozbeczy się i nie zlezie z kolan do wieczora.
Serio , dziennie beczy
dobranoc
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:44   #3532
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam

pewnie gdybym miała wiecej kasy byłabym butoholiczka a tak mam jakieś 20 par w tym kilka ulubionych. no i kilka torebek.


a szalejemy z tym hello kitty bo klaudia uwielbia. w piatek jedziemy po upatrzona sukienke no i pewnie cos jeszcze bedzie.

jej sie to podoba a ja nie moge jej odmówić a tz mówi że nadgodziny będzie robił to damy radę.

2 dni do pracy i weekend wolny.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 08:39   #3533
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Poissy weźcie też moją królewnę podrzućcie dziadkom , może się nie zorientują
40 par , po ciążach i eliminacji starych modeli mam może 8
A nie ma problemu, moja mama uwielbia dzieci , miała nawet ambicje adoptować porzucone dziecko w jej szpitalu, ale ponieważ jej koleżanka, która również była mocno zainteresowana, a swoich dzieci nie mogła mieć, to zrezygnowała.

Niewiele pomyliłam się... około 38 par (nie wiem dokładnie, bo jeszcze mam w szkole i tam nie pamiętam ile mam )

W tym roku to z butami muszę chyba zrobić czystki, bo prawda jest taka, że w 20% nie chodzę wcale. Na wiosnę wyrzuciłam też ze 4 pary.
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
witam

pewnie gdybym miała wiecej kasy byłabym butoholiczka a tak mam jakieś 20 par w tym kilka ulubionych. no i kilka torebek.
Dorka ja owszem przepuszczam sporo kasy na buty, ale to znowu nie majątek (majątek to ja puściłam na perfumy, kiedyś nawet liczyłam, to mi wyszło jakieś 5000zł, ja już nawet nie liczę ile ja tych flakonów ze 2 lata temu to było coś około 40 + odlewki (coś około 50) + próbki - ponad 200). Uwielbiam polować na okazje. Czasami na all można kupić buty o połowę tańsze niż w sklepie.
Np. na lato kupiłam drewniaczki za 50zł+przesyłka, które w sklepie takie same spotkałam za 100zł (firmy Carinii) i praktycznie pół lata w nich schodziłam.

----------------------------------------
U mnie błogie lenistwo, mąż w pracy, dziecko u dziadków, żyć nie umierać. Jak tylko oderwę się od kompa, to wsiadam w samochód i bzyk do sklepu (jak ja kocham mieć swój samochód)

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2010-11-12 o 08:44
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:31   #3534
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość

Dorka ja owszem przepuszczam sporo kasy na buty, ale to znowu nie majątek (majątek to ja puściłam na perfumy, kiedyś nawet liczyłam, to mi wyszło jakieś 5000zł, ja już nawet nie liczę ile ja tych flakonów ze 2 lata temu to było coś około 40 + odlewki (coś około 50) + próbki - ponad 200). Uwielbiam polować na okazje. Czasami na all można kupić buty o połowę tańsze niż w sklepie.
Np. na lato kupiłam drewniaczki za 50zł+przesyłka, które w sklepie takie same spotkałam za 100zł (firmy Carinii) i praktycznie pół lata w nich schodziłam.

----------------------------------------
U mnie błogie lenistwo, mąż w pracy, dziecko u dziadków, żyć nie umierać. Jak tylko oderwę się od kompa, to wsiadam w samochód i bzyk do sklepu (jak ja kocham mieć swój samochód)
tak tak wiem że mozna upolować okazje i tak tez robie szczególnie z ciuchami ale jak sama wiesz po perfumach że tu jedne tu drugie i robi sie spora sumka. ja kupuję po kilka par na sezon inne wyrzucam bo sie zużyły. teraz to wiekszość kasy pochłania moja mała modelka. ona ma wszystekiego dużo.
dzis zbankrutowałam jak wybrała sobie sweterek barbie. i stanęła zamrugała oczkami i mówi- mamo ale on mi sie tak podoba - i nie mogłam jej odmówić. były jeszcze getry, tunika i bluzeczka z długim rekawe ale udało nam się bo na bluzki są juz całkiem fajne obniżki. i o dziwo- nic z hello kitty- ogladałysmy tyle rzeczy w h&m i nic jej sie nie podobało.

a na koniec obiiadek w wegatariańskiej restauracji i miałysmy super dzionek.dziś to był prawdziwy aniołek.
a teraz stoi nade mną i mnie czesze.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:16   #3535
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV


Mycha jak poszło
Poissy ja bym chętnie oddała, ale nie pójdzie nawet do babci na pół dnia to " a kiedy mama przyjdzie?!"
fajnie mieć swoje autko...
Dorka to poszalałaś, niedługo mikołaj, gwiazdka, wiosna....

Na na pasowaniu spoko było. Aguśka stała grzecznie z resztą dzieciaków, czasem pośpiewała, czasem pokazała ( gestykulacja ilustrująca piosenkę ) a czasem obgryzała paznokcie . Składali przyrzeczenie, dostali dyplomy i książeczki w nagrodę. Dla rodziców przyjęcie, pyszna kawa i smaczne łakocie, oczywiście większość maluchy wtrąbiły.
Spisała się moja królewna, oczywiście zaraz potem z nami zwinęła się do domu.

Pogoda beznadziejna, dzieciakom się udzieliło, Maciek maruda ząbkuje, smarka, Agatka też pociąga, kaszle i nudzi się w domu.
Wrrr... oddam dwoje w dobre ręce ( na kilka dni, coby się wyspać, ogarnąć chatę, poprasować i odpocząć)

Edytowane przez joli31
Czas edycji: 2010-11-12 o 21:19
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 10:21   #3536
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość

Mycha jak poszło
Poissy ja bym chętnie oddała, ale nie pójdzie nawet do babci na pół dnia to " a kiedy mama przyjdzie?!"
fajnie mieć swoje autko...
Dorka to poszalałaś, niedługo mikołaj, gwiazdka, wiosna....

Na na pasowaniu spoko było. Aguśka stała grzecznie z resztą dzieciaków, czasem pośpiewała, czasem pokazała ( gestykulacja ilustrująca piosenkę ) a czasem obgryzała paznokcie . Składali przyrzeczenie, dostali dyplomy i książeczki w nagrodę. Dla rodziców przyjęcie, pyszna kawa i smaczne łakocie, oczywiście większość maluchy wtrąbiły.
Spisała się moja królewna, oczywiście zaraz potem z nami zwinęła się do domu.

Pogoda beznadziejna, dzieciakom się udzieliło, Maciek maruda ząbkuje, smarka, Agatka też pociąga, kaszle i nudzi się w domu.
Wrrr... oddam dwoje w dobre ręce ( na kilka dni, coby się wyspać, ogarnąć chatę, poprasować i odpocząć)
u nas pasowanie było bez rodziców i może lepiej bo moje dziecko by sie rozpłakało. za to mam pierwsze zdjecia z przedszkola. troche drogie były ale są cudne.
no cóż- ja swojej królewny za nic w siwcie babci bym nie oddała. jak do nas przyjedzie to ok ale tam nigdy w zyciu. tesciowa nadal pije i to w sporych ilosciach.

spoko o mikołajki i gwiazdke sie nie martwie. tz teraz dostał siwtna wypłatke a w grudniu dostanie jeszcze wiecej do tego 13 i bony do smyka także damy radę . a on swojej córeczce nie potrafi odmówić.
cieszę się bo w końcu jakoś to sie fajnie układa. niestety bez kasy to jakos ciężko a od jakiegos czasu nam sie lepij zrobiło i z kazdym miesiacem jest coraz lepiej.

ja moge odpocząć bo tż bardzo mi pomaga a i córka jest kochana i kocykiem mnie przykrywa i mizia po włosach a ja zasypiam a ona cichutko sie bawi.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 07:45   #3537
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość

Mycha jak poszło
poszlo hmm... dziwnie... wypytali nas o wszystko, pozniej kazali mi podac 1 swiadka ktory to potwierdzi i wyznaczyl sprawe na grudzien... wiec znowu czeknie... sprawa trwala ok 8 minut

ale co najlepsze -pogodzilam sie z mezem i teraz ustalamy wspolnie "warunki" zeby juz nie przedluzac rozwodu.. ale i tak nie mozemy dojsc do porozumienia
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 09:29   #3538
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Mu chorzy znowu nas dopadło
Kuba z tatusiem juz na prostej ale teraz ja z Julką sie mecze

myycha to jakieś światelko w tunelu jest

Moona jak się czujesz /czujecie ?

Ivy fajnie z tym autem bez 2ch zdań zazdraszczam


Wkelam wczorajsze kociaki
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-11-15 o 09:30
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:31   #3539
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Któregoś tu dnia zaczęłam płodzić posta, ale niestety moja kablówka siadła i mi całe moje wypociny poszły sobie w las
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Poissy ja bym chętnie oddała, ale nie pójdzie nawet do babci na pół dnia to " a kiedy mama przyjdzie?!"
fajnie mieć swoje autko...
Etam do mojej mamy poszłaby

Oj cudnie, wczoraj kupiłam sobie nowe kołpaki
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Na na pasowaniu spoko było. Aguśka stała grzecznie z resztą dzieciaków, czasem pośpiewała, czasem pokazała ( gestykulacja ilustrująca piosenkę ) a czasem obgryzała paznokcie . Składali przyrzeczenie, dostali dyplomy i książeczki w nagrodę. Dla rodziców przyjęcie, pyszna kawa i smaczne łakocie, oczywiście większość maluchy wtrąbiły.
Spisała się moja królewna, oczywiście zaraz potem z nami zwinęła się do domu.
dzielna Królewna
Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Pogoda beznadziejna, dzieciakom się udzieliło, Maciek maruda ząbkuje, smarka, Agatka też pociąga, kaszle i nudzi się w domu.
Wrrr... oddam dwoje w dobre ręce ( na kilka dni, coby się wyspać, ogarnąć chatę, poprasować i odpocząć)
Och Joli mam nadzieję, że już wszystko ok z dzieciakami i Tobie trochę luźniej
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
ja moge odpocząć bo tż bardzo mi pomaga a i córka jest kochana i kocykiem mnie przykrywa i mizia po włosach a ja zasypiam a ona cichutko sie bawi.
Jak ja lubię, jak Ola mnie czesze i zapina spinki
Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
poszlo hmm... dziwnie... wypytali nas o wszystko, pozniej kazali mi podac 1 swiadka ktory to potwierdzi i wyznaczyl sprawe na grudzien... wiec znowu czeknie... sprawa trwala ok 8 minut

ale co najlepsze -pogodzilam sie z mezem i teraz ustalamy wspolnie "warunki" zeby juz nie przedluzac rozwodu.. ale i tak nie mozemy dojsc do porozumienia
Kurcze mam nadzieję, że w końcu jakoś ułoży się to wszystko.
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Mu chorzy znowu nas dopadło
Kuba z tatusiem juz na prostej ale teraz ja z Julką sie mecze
Mam nadzieję, że już jesteście na prostej
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ivy fajnie z tym autem bez 2ch zdań zazdraszczam
Najlepsze jest to, że w mogę jechać sobie do sklepu, nie jestem od mężula uzależniona.

Co prawda trzeba też od czasu do czasu umyć corsinkę i wtedy ubaw ze mnie faceci mają, bo zawsze jestem na myjni jedyną kobitką i bawię się tymi tryskawkami i szczotkami .Wczoraj właśnie byłam na myjni i było naprawdę śmiesznie, bo wytarłam uszczelki do sucha i szybki, ale patrzę z ukosa na tych wszystkich facetów, a oni szmatkami czyszczą karoserię do sucha (normalnie każdy ), no więc złapałam za Olciową pieluszkę flanelową (tak na wszelki wypadek leżała w schowku) i do sucha lakier wytarłam...
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Wkelam wczorajsze kociaki
Cudne te Twoje kocięta
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:33   #3540
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam

puściutko tu jakoś.

u nas ok. klaudia zdrowa ale to chyba nic nowego. codziennie stroi sie do przedszkola-a dzis zdjecia na wilebłądzie- mam nadzieję że ładnie wyjdzie.

i ostatnio miała sie nauczyć wierszyka. dziadek spisał sie na medal. mam pracowała a dziadek prze weekend ją nauczył.

a tak u nas bez zmian - praca a wolny dzień leniuchowanie, sprzatanie, solaruim i szperanie w lumpkach.
dziś przychodzi po południu klaudi jedyna kolezanka Weronika.
i niedługo niedaleko naszego domku otwierają nowy figloraj.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-20 01:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.