Po poronieniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 19:03   #1
KENE26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Thumbs down

Po poronieniu


Witam mam 26 lat poroniłam w 6tc zabieg odbył się 24 sierpnia ,po odebraniu wyniku histopatologicznego poszłam na wizytę kontrolną ale lekarz powiedział że wszystko ok i za 3 mies.mogę dalej próbować nawet mnie nie zbadał ,więc udałam się do innego.Pani doktor zbadała mnie i stwierdziła na prawym jajniku torbiel dała luteinę na wywołanie okresu i regulon.Okres dostałam 2o września do 26 ale 27 pojawiły się plamienia więc znowu udałam się do lekarza.Tym razem pani doktor kazała odstawić regulon i miał się pojawić okres a zapomniałam dodać torbiel się wchłonęła.Ale dziś mamy 29 października a okresu nie ma w ciąży nie jestem więc o co chodzi czy może mi ktoś pomóc wizytę mam dopiero pod koniec listopada ....

Edytowane przez KENE26
Czas edycji: 2010-10-29 o 19:59
KENE26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:31   #2
KENE26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Po poronieniu

Czy jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc....
KENE26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 22:23   #3
Robaczeczek
Raczkowanie
 
Avatar Robaczeczek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Po poronieniu

Trudno mi cokolwiek doradzić Poronienie bardzo rozreguluje wszystko, także okres może pojawiać się różnie, już minął grubo ponad miesiąc, więc zaczyna być niepokojące, dlatego na Twoim miejscu chciała iść już teraz do lekarza jak mieszkasz w mieście, może spróbuj do innej przychodni, może szybciej mają jakiś wolny termin, może warto spróbować prywatnie, zawsze to szybciej...
Robaczeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:56   #4
KENE26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Po poronieniu

Dzięki że chociaż ty się odezwałaś właśnie o to chodzi że ta wizyta jest umówiona prywatnie ponieważ to chyba jedyna osoba która potrafi mi pomóc jeśli chodzi o lekarzy.Chociaż nie lekarz który stwierdził ciąże też był w porządku tylko najgorsze było to że przed zabiegiem w szpitalu nie potrafił mi spojrzeć prosto w oczy...A le i tak wygrał lekarz który mnie przyjmował na oddział stwierdził że to jakaś pomyłka że on nic nie widzi że chyba nie jestem w ciąży ,masakra .Wiem że to jaką opiekę miałam w szpitalu zawdzięczam pewnej osobie że gdyby nie jej wpływ nie miałabym takiej opieki dziękuję ....
KENE26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.