Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 08:30   #1381
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Czesc dziewczyny,

Ja włąśnie jakies pół godz temu zjadłam śniadanie, poczekam jeszcze jak mi to wszytsko opadnie i zrobie sobie jakiś program z Insanity.
Wiem, ze pomiary mają być dopiero 1 list, ale ja chciałam zmierzyć sobie meble, wzięłam centymetr krawiecki i przy okazji zmierzyłam sobie, co nieco. I powiem Wam tyle, że wcale mnie to nie zmotywowało, prawie 0 zmian
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:10   #1382
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ćwiczymy ćwiczymy
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:17   #1383
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja dzisiaj przyglądałam się swojemu brzuchowi i choć jest brzydki w całości to jednak lepiej wygląda niż na początku

A poza tym to coś mnie złapało i tak strasznie niemrawo się czuję, że z dietą daję spokój i zamiast ryż+kurczak będzie jakieś pół zdrowe jedzonko.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:43   #1384
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja dziś byłam na basenie = 60 długości + biczyki na ujędrnienie ciała
Do tego weider i mam wielką nadzieję zmobilizowac sie na hula hop, ale ciezko u mnie z motywacja
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 15:46   #1385
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dziewczyny, a co Wy na to, żebyśmy zrobiły sobie zdjęcia ciała i wstawiły do prywatnego albumu - albo jakiegoś klubu, żeby tu nie pokazywać, i np. co miesiąc nowe zdjęcia dodawać?
Bo może my same w sobie żadnych zmian nie widzimy bo krytycznie patrzymy ale ktoś inny jest bardziej obiektywny przecież
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 17:56   #1386
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

saming dobry ten twój pomysł Mi pasuje, możemy sobie popstrykać fotki Ja sobie zrobię 1 listopada, a kolejne za miesiąc. Może być?

Ja dzisiaj ćwiczyłam siłowy, ale coś słabo mi szło, bo jeszcze troche czułam mięśnie po wcześniejszym treningu.
Ale do tego bardzo duzo chodziłam po mieście, bo az 3,5 h Jak na tą porę roku, to pogoda była cudna, więc musiałam skorzystać. Zrobiłam sobie też mały prezencik w postaci 3 bluzek i spodni Wyjątkowo udany dzień dzisiaj miałam
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:15   #1387
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

No to niech dziewczyny pozaglądają i się wypowiedzą i robimy fotki 1 listopada, a następne za miesiąc

Mnie wreszcie przestała boleć głowa i zajadam się zupą kalafiorową
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 18:23   #1388
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
No to niech dziewczyny pozaglądają i się wypowiedzą i robimy fotki 1 listopada, a następne za miesiąc

Mnie wreszcie przestała boleć głowa i zajadam się zupą kalafiorową
O.. Ja uwielbiam zupę kalafiorową
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:16   #1389
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja w ogóle uwielbiam kalafiora, zostawiłam sobie trochę, to jutro na parze go ugotuję i do obiadku zamiast ziemniaków będzie w sam raz, ha.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:54   #1390
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja tez uwielbiam kalafior
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:07   #1391
Truskawkowy Jogurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 34
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Świetny pomysł z tymi zdjęciami Akurat na mój nastrój... jestem wkurzona. Schudłam w ciągu tygodnia 0,3 kg, czyli razem 3,6 kg. Wydaje mi się, że efekty powinny być widoczne, Zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie w bieliznie - tak samo. Tylko brzuch mniejszy, ale to dlatego, że nie jest zapchany. Jedyne, co się poprawiło - obojczyki mi trochę bardziej wystają i pupa się zmniejszyła. Czyli to, na co nie zwracam uwagi. Zaznaczę, że tyłka nie ćwicze. No, już mi przeszło. Musiałam się "wypisać ". Teraz już wiem, że w tym miesiącu @ będzie szybciej Może muszę trochę zaczekać - cellulit i tłuszcz w końcu zginą, nie ?

AleksisM, damy radę te słodycze zostaw za sobą, ćwiczymy i 0 słodyczy bo

A co do kalafiora - ja również go lubię

sreberko4, skomponowałam sobie trening ze strony, którą podała mi Mary, poszukałam kilku w internecie i jest. Jestem szczęśliwa razem z tobą, to dobrze że możesz się odchudzać

linkaaaa12, i jak tam z dietką i ćwiczeniami ?

makkapakka, bardzo się cieszę, że wracasz

O jak wspaniale, że jest zmiana czasu na zimowy. Błogosławieństwo. Dodatkowa godzina to dla mnie zbawienie, dodatkowa godzina spania

Edytowane przez Truskawkowy Jogurt
Czas edycji: 2010-10-30 o 21:08
Truskawkowy Jogurt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 21:15   #1392
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć laski, melduję się wreszcie, ale dobrych wieści nie mam wczoraj imprezka, więc przepadła mi siłownia a jak imprezka to wiadomo jakie to miało skutki dla mojego zdrowego i regularnego jedzonka... niestety dziś poprawiłam i wcale nie czuję się z tym dobrze, ale chyba musiałam odreagować, potrzebowałam tego. ostatnio jestem strasznie zmęczona i jakoś marnie funkcjonuję, mam trochę roboty, trochę problemów ze zdrowiem, mnóstwo wydatków (a kasy oczywiście niedobór), wszystko się skumulowało i mam nadzieję, że jutro już wrócę do moich posiłków, ćwiczenia to pewnie dopiero we wtorek (siłownia), chyba że zrobię coś w domu.

Rayo dziękuję ja Tobie również gratuluję tylu km! jesteś lepsza ode mnie - tylko podziwiać i brać za motywację

Oleńka pompki są super skuteczne obciążenie jest w postaci naszego ciała, więc to spory bodziec dla różnych grup mięśniowych

Silenzio jak będziesz miała czas to wrócisz dobrze, że dietka ok

Beatiska u mnie jest podobnie - też marne efekty, chociaż odrobinę lepszy wygląd i na pewno kondycja, ale strasznie wolno to idzie i jakoś nie widać efektów, jakie ja JUŻ bym chciała...

Saming, Mary - te zdjęcia w prywatnym albumie to w sumie fajny pomysł, jednak dla mnie chwilowo niewykonalny - awaria aparatu robiłam sobie zdjęcia gdzieś chyba na początku roku, więc może kiedyś będę miała jakiś punkt odniesienia (o ile je znajde)

Truskawkowy jogurt ja też się cieszę na dodatkową godzinę snu
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:31   #1393
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

mimo choroby ćwiczyłam dziś hip hop abs. i jakoś tak mało zjadłam... kalorii sporo wciągam, bo non stop mleko z miodem. wracam pod kołderkę.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:36   #1394
AleksisM
Raczkowanie
 
Avatar AleksisM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 431
GG do AleksisM
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć dziewczyny
u mnie nadal kiepsko ciągle słodycze, wczoraj miałam 18-nastke i tyle łakoci było dziś jeszcze pozostawało i kusi strasznie no i stwierdziłam, że biorę się za siebie 1 listopada, a dziś dam sobie jeszcze dzień ulgowy mierzyć się w tym miesiącu nie będę, ale przed świętami i owszem a i jak tylko gdzieś u kogoś dorwę aparat to dodam słodką fotkę grubego, brzydkiego brzuszka
Dostałam wreszcie ten twister i po 10 min jestem tak wykończona jak po 30 min hh muszę się wprawić

Kurcze a ja właśnie nie lubię kalafiora, może kiedyś się przemogę

makkapakka - podziwiam: ćwiczenia jak się jest chorym ja już zdrowieję

plastikowa biedronka - świetnie Cię rozumiem, więc masz moje rozgrzeszenie

Truskawkowy jogurt - ja obiecuję od jutra, proszę nie bij
__________________

Olejmy wszystko, liczy się tylko to co
teraz,
Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś
umierać!


60kg->58->55->54->53




AleksisM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:36   #1395
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja się ostatnio załamałam, na wadze nie schudłam nic a w centymetrach tylko w tylku 1 cm. Jakaś masakra, jak tak dalej pójdzie to szybko się poddam bo jakiekolwiek efekty chciałabym zauważyć.

makkapakka aż tak dobry jest ten twister?
saming też lubie kalafior właśnie dzisiaj będe miała na kolacje...
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:59   #1396
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja też mam twisterka, i jak oglądam jakiś serial to sobie nim kręcę
Ja kalafior zrobię na obiad... Zresztą mój dzisiejszy obiad będzie mega kaloryczny ale mam to gdzieś. Tak wyjątkowo
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:09   #1397
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej hej
u mnie słaby dietowo weekend,bo piątek i wczoraj ciągle coś podjadałam...jabłecznik u mamy...mmmm
Wczoraj mialam wolne od ćwiczeń,za to był 2 godz spacer z psiakami Dzisiaj z resztą też już zaliczone 3 godz łażenia a później interwały i stretch.

AleksisM - najlepszego kochana za wczoraj jesteś totalnie usprawiedliwiona

ja też lubię kalafiora
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:09   #1398
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

To co z tym twisterem? Bardzo wyraźne efekty?
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:15   #1399
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja zaraz biorę się za hip hop bo muszę spalić 3 mega naleśniki z obiadu (z farszem z pieczarek, kiełbaski i kukurydzy). od wtorku znów ruszam z insanity!

Edytowane przez makkapakka
Czas edycji: 2010-10-31 o 15:18
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 18:22   #1400
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Truskawkowy Jogurt tłuszcz i cellulit na pewno znikną Mi zniknęły, to tobie miałby nie zniknąć U mnie z tymi obojczykami było podobnie, najpierw one, a reszta brzucha później. Niestety z tym brzuchem to jest tak, ze chudnie on jako ostatni I jedyne co można zrobić to cierpliwie czekać.
plastikowa biedronka nie martw się, teraz są świetą to troche sobie mozna pozwolić. W końcu będzie dużo chodzenia po cmentarzach i wogóle, to spalimy
makkapakka gratuluje cwiczeń pomimo choroby Mi jak jestem chora ćwiczenia bardzo poprawiają nastrój i się po nich lepiej czuje
dorka_tw efekty będą, tylko potrzeba trochę czasu niestety

Ja dzisiaj bardzo lajtowy trening, ok.40 minutek różnych cwiczeń na brzuch. Miał być rower, ale wogóle ochoty nie miałam. Próbowałam ćwiczyć Tamilee, ale cos nie dla mnie te cwiczenia. Jak muszę patrzeć na ekran to nie moge się skoncentrować Myślę też nad a6w, ale na razie tylko myślę
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:35   #1401
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

U mnie dzisiaj był siłowy- nogi, pośladki, plecy góra i dół i klatka piersiowa i 35 min na rowerze.
Teraz czuję, że żyję
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:34   #1402
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A ja jeszcze nic nie zrobiłam, ale jeszcze cała noc przede mną. Mam zamiar zrobić 8 min buns, tamilee na brzuch i rowerek. Tylko z tym rowerkiem mam problem, bo jest rozregulowany i ciężko zmienić poziom trudności. Pedałuje 5 min i mam dość. Ale cóż robić, nic nie spada to trzeba rzucić do walki wszystkie siły

Mary333 A możesz coś więcej o tych efektach powiedzieć? Po jakim czasie, jak długo dziennie trzeba ćwiczyć?
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:47   #1403
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez dorka_tw Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nic nie zrobiłam, ale jeszcze cała noc przede mną. Mam zamiar zrobić 8 min buns, tamilee na brzuch i rowerek. Tylko z tym rowerkiem mam problem, bo jest rozregulowany i ciężko zmienić poziom trudności. Pedałuje 5 min i mam dość. Ale cóż robić, nic nie spada to trzeba rzucić do walki wszystkie siły

Mary333 A możesz coś więcej o tych efektach powiedzieć? Po jakim czasie, jak długo dziennie trzeba ćwiczyć?
O moich efektach? Hmm... Największe i najszybsze efekty zauważyłam kiedy połączyłam siłowy z interwałami. Wtedy cwiczylam na zmiane siłowy na całe ciało (ok.50 min) z interwałami na rowerku (2o min). Efekty było widać już po 2-3 tygodniach. Oczywiście dieta tez jest bardzo ważna.
Najważniejszy jest według mnie siłowy + dieta. Reszta, czyli aeroby/interwały również, ale siłowy podkręca metabolizm i zapobiega katabolizmowi mięśni.
Ale efekty u kazdego przychodzą po innym czasie, u niektórych szybciej, a u innych wolniej. Jak zaczynałam moje odchudzanie to pierwsze widoczne efekty dopiero po 1,5 miesiąca były, więc radze cwiczyć i cierpliwie czekać
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:44   #1404
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Nie wiem czy to już gdzies było a ciężko przebrnąć przez wszystkie wpist od początku. Czy 8 minutówki dają efekty? Czy tylko się zmęczymy a centymetry nie polecą?


Chora, ciężko zmusić się do czegokolwiek
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...



Edytowane przez dorka_tw
Czas edycji: 2010-10-31 o 23:26
dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 06:55   #1405
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Kurcze, znów minął tydzień i jak patrzę na niego w całości, to wiem, że nie dałam z siebie wszytskiego.
dzisiaj pomiary! Ja już się pomierzyłam porządnie, drobne efekty są Niestety spadło mi w biuście, co mnie najbardziej dołuje

Czy któraś mogłaby podrzucić linka do naszej tabelki, by wprowadzić zmiany, bo niestety nie mogę tego znaleźć?


AleksisM to sto lat! Tylko żeby ta pełnoletnośc nie skusiła Ciebie do częstszego, legalnego kupowania piwka

dorka_tv Same 8 minutówki chyba na nie wiele się zdadzą. Ja je czasami stosuję razem do treningu siłowego Albo jak akurat na nic nie mam ochoty, to je sobie szybciutko robię
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 07:40   #1406
aleksmaslanka
Raczkowanie
 
Avatar aleksmaslanka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 379
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

U mnie kiepsko.. Diety nie trzymam przez te święta, a wręcz przeciwnie. Z ćwiczeniami też brak postępu ( no chyba że weźniemy pod uwagę sprzątanie domu i poza domem). Jestem pewna, że przez to rozleniwienie i brak pohamowania w jedzeniu, maja waga i wymiary są już większe Zobaczymy juro

Buziaki
aleksmaslanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 07:42   #1407
AleksisM
Raczkowanie
 
Avatar AleksisM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 431
GG do AleksisM
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Rayo, beatiska - bardzo dziękuję za życzenia

Ja jestem trochę zdołowana, bo 1,5 miesiąca ćwiczeń poszło na marne po 2 tyg. obżarstwa
ale dziś już wracam do ćwiczeń i na tyle ile się da do diety
__________________

Olejmy wszystko, liczy się tylko to co
teraz,
Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś
umierać!


60kg->58->55->54->53




AleksisM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:04   #1408
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

AleksisM ode nie też wszystkiego najlepszego Gdzieś mi musiał umknąć twój wpis
beatiska ja tez na razie szukam tej tabelki, jak znajdę to wkleję
dorka_tw same za dużych efektów raczej nie dadzą. A jeśli chodzi o spadające cm to na pewno nie od straconego tłuszczu, bo owe 8 minutówki go nie spalają. Jedynie brzuch może się trochę spłaszczyć, bo mięśnie będą go trzymać

Dziewczyny, czy któraś z was spotkała się kiedyś z programem na brzuch ABS II ? Słyszałam, ze mocno obciążą dolne partie brzucha (o zgrozo ) i chcę się za niego zabrać. Wiem, ze w poprzednim poście pisałam, ze myslę o a6w, ale poszperałam trochę w necie i efekty były, ale głównie w górnych partiach. Na szczęście posiadam drążęk (nawet dwa) i mogłabym ABS spokojnie wykonywać (tylko najpierw trza się nauczyć porządnie zwisy robić ).
Ze względu na wieczorne wyjścia do rodziny i tak dalej, ćwiczyć idę teraz. Dzisiaj rower i kolejne 22 km (może więcej)
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:44   #1409
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

AleksisM Wszystkiego najlepszego

beatiska / Mary333 Dzięki, to chyba sobie to odpuszcze
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:47   #1410
Truskawkowy Jogurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 34
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

https://spreadsheets.google.com/ccc?...2c&hl=en#gid=0
tu macie tabelkę

plastikowa biedronka, czasami trzeba sobie pozwolić na odrobinę luzu, tobie się należy – tyle kilometrów mało kto przebiegnie
makkapakka – podziwiam Cię – instanity, ćwiczenia w chorobie. Ciebie nic nie zatrzyma
AleksisM, 18 nastka zdarza się raz w życiu – wszystkiego najlepszego i życzę Ci wymarzonej wagi Jak miło mówić komuś życzenia, wiedząc, że się spełnią i trzymam Cię za słowo, bo będzie bicie

Mary333, skoro tak mówisz to znaczy że tak będzie grunt to cierpliwość

A ja wczoraj wieczorem miałam „imprezkę „ rodzinną. Nie tknęłam żadnego ciasta, ciastka, chlebka, a zaznaczę, że leżały naprzeciwko mnie wypiłam tylko 2 herbaty i zjadłam jabłko

Edytowane przez Truskawkowy Jogurt
Czas edycji: 2010-11-01 o 09:06
Truskawkowy Jogurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.