wyjazd z rodzicami tż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 15:52   #1
Entrixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 74

wyjazd z rodzicami tż


niedawno pisałam post o tym że moja przyszła teściowa jest jaka jest, tzn nie odpowiadają mi jej niektóre zachowania, ale z Waszych postów wynikło że chyba jednak przesadzam

niedługo trzeba było czekać aż ta pani znów wywierci mi dziure w brzuchu, w połowie listopada jedziemy na urlop do Polski z chlopakiem, zaplanowaliśmy sobie 3 dni w zakopanem, planowaliśmy to już bardzo długo, gdyż przez cały rok teraz tutaj w uk nigdzie nie bylismy z przyczyn ekonomicznych, hoteliki tutaj są bardzo drogie, ciężko wychaczyć coś taniego i w efekcie wypad na weekend jest naprawde kosztowny

do sedna, pewnego pieknego dnia, kiedy mój chlopak rozmawiał telefonicznie ze swoja mamą ona zaproponowała że ona z mężem pojadą z nami, tzn niby zapytała, podając odrazu arumenty przemawiające za tym, a bo to niby jej mąż jest chory i on samochodem daleko nie może jechać itp itd i że przez całe zycie oni nigdy nie byli bo kredyt za dom i samochody splacali - jednym słowem głupie gadanie, dodała że pewnie ja nie bede zadowolona, więc zastanawiam się po co w takim razie w ogóle zapytała !!!!!!!!!!!!!!! mojemu chlopakowi zrobiło sie głupio, głupio mu było odmówić, powiedział że fajnie fajnie ale jeszcze ze mną pogada. On doskonale wiedział że mi się to nie spodoba, zdenerwowałam się, gdyz uważam że powinien od razu powiedzieć że nie bo to jest nasz długo planowany wyjazd i my chcemy być sami !!! Ale tego nie zrobił. Kiedy ja powiedziałam że kategorycznie nie, on zaczął mi tłumaczyć że mu tak strasznie głupio odmówić itd
dziewczyny ja nie wiem co mam mysleć, wiem że to tylko 3 dni i mogła bym się z nimi przemęczyć, ale nigdzie sami nie byliśmy tak długo
siedze i rycze , bo nie rozumiem dlaczego ta kobieta weszła nam z buciorami w nasz wyjaz, jest mi strasznie smutno też ze chlopak od razu nie powiedział ze nie
czy ja jestm jakas inna nie wiem, czy uprzedzona do tej baby jestem może, może tak, ale takie zachowania z jej strony jeszcze bardziej pogarszają moje zdanie o niej
__________________


50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 -56 - 57 - 58kg
Entrixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:21   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Cytat:
Napisane przez Entrixa Pokaż wiadomość
niedawno pisałam post o tym że moja przyszła teściowa jest jaka jest, tzn nie odpowiadają mi jej niektóre zachowania, ale z Waszych postów wynikło że chyba jednak przesadzam

niedługo trzeba było czekać aż ta pani znów wywierci mi dziure w brzuchu, w połowie listopada jedziemy na urlop do Polski z chlopakiem, zaplanowaliśmy sobie 3 dni w zakopanem, planowaliśmy to już bardzo długo, gdyż przez cały rok teraz tutaj w uk nigdzie nie bylismy z przyczyn ekonomicznych, hoteliki tutaj są bardzo drogie, ciężko wychaczyć coś taniego i w efekcie wypad na weekend jest naprawde kosztowny

do sedna, pewnego pieknego dnia, kiedy mój chlopak rozmawiał telefonicznie ze swoja mamą ona zaproponowała że ona z mężem pojadą z nami, tzn niby zapytała, podając odrazu arumenty przemawiające za tym, a bo to niby jej mąż jest chory i on samochodem daleko nie może jechać itp itd i że przez całe zycie oni nigdy nie byli bo kredyt za dom i samochody splacali - jednym słowem głupie gadanie, dodała że pewnie ja nie bede zadowolona, więc zastanawiam się po co w takim razie w ogóle zapytała !!!!!!!!!!!!!!! mojemu chlopakowi zrobiło sie głupio, głupio mu było odmówić, powiedział że fajnie fajnie ale jeszcze ze mną pogada. On doskonale wiedział że mi się to nie spodoba, zdenerwowałam się, gdyz uważam że powinien od razu powiedzieć że nie bo to jest nasz długo planowany wyjazd i my chcemy być sami !!! Ale tego nie zrobił. Kiedy ja powiedziałam że kategorycznie nie, on zaczął mi tłumaczyć że mu tak strasznie głupio odmówić itd
dziewczyny ja nie wiem co mam mysleć, wiem że to tylko 3 dni i mogła bym się z nimi przemęczyć, ale nigdzie sami nie byliśmy tak długo
siedze i rycze , bo nie rozumiem dlaczego ta kobieta weszła nam z buciorami w nasz wyjaz, jest mi strasznie smutno też ze chlopak od razu nie powiedział ze nie
czy ja jestm jakas inna nie wiem, czy uprzedzona do tej baby jestem może, może tak, ale takie zachowania z jej strony jeszcze bardziej pogarszają moje zdanie o niej
osobne domki, zero kontaktu tylko w czasie jazdy?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:24   #3
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Masz do wyboru:

1) to zaplanujcie sobie 6 dni urlopu, 3 dni z nimi się przemęczysz a 3 dni będziecie odpoczywać.
2) pogadaj z lubym i niech odwoła to co powiedział. Chyba nie chce mieć zepsutego wyjazdu bo ty będziesz obrażona i nie będziesz się dobrze bawić bo teściowa jest .
3) jesli was stac zasponsorujcie osobny wyjazd rodzicom.
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:42   #4
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Myślę, że możecie wziąć oddzielne pokoje/domki i nie musicie im chyba organizować czasu przez te 3 dni. Są dorośli i nie zgubią się
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:42   #5
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

hmm... wiem że chcecie byc sami, bo raczej jak sie wyjeżdża gdzieś z partnerem to po to aby pobyć razem ... ale skoro mówisz juz o tej "babie" jak o przyszłej teściowej to powinnaś się przełamać i już niech jadą z Wami.. a czas możecie spędzać razem z Twoim TŻ a oni razem.. nie jest powiedziane że musicie być w 4 ze sobą 24/3
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:44   #6
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Cytat:
Napisane przez Entrixa Pokaż wiadomość
niedawno pisałam post o tym że moja przyszła teściowa jest jaka jest, tzn nie odpowiadają mi jej niektóre zachowania, ale z Waszych postów wynikło że chyba jednak przesadzam

niedługo trzeba było czekać aż ta pani znów wywierci mi dziure w brzuchu, w połowie listopada jedziemy na urlop do Polski z chlopakiem, zaplanowaliśmy sobie 3 dni w zakopanem, planowaliśmy to już bardzo długo, gdyż przez cały rok teraz tutaj w uk nigdzie nie bylismy z przyczyn ekonomicznych, hoteliki tutaj są bardzo drogie, ciężko wychaczyć coś taniego i w efekcie wypad na weekend jest naprawde kosztowny

do sedna, pewnego pieknego dnia, kiedy mój chlopak rozmawiał telefonicznie ze swoja mamą ona zaproponowała że ona z mężem pojadą z nami, tzn niby zapytała, podając odrazu arumenty przemawiające za tym, a bo to niby jej mąż jest chory i on samochodem daleko nie może jechać itp itd i że przez całe zycie oni nigdy nie byli bo kredyt za dom i samochody splacali - jednym słowem głupie gadanie, dodała że pewnie ja nie bede zadowolona, więc zastanawiam się po co w takim razie w ogóle zapytała !!!!!!!!!!!!!!! mojemu chlopakowi zrobiło sie głupio, głupio mu było odmówić, powiedział że fajnie fajnie ale jeszcze ze mną pogada. On doskonale wiedział że mi się to nie spodoba, zdenerwowałam się, gdyz uważam że powinien od razu powiedzieć że nie bo to jest nasz długo planowany wyjazd i my chcemy być sami !!! Ale tego nie zrobił. Kiedy ja powiedziałam że kategorycznie nie, on zaczął mi tłumaczyć że mu tak strasznie głupio odmówić itd
dziewczyny ja nie wiem co mam mysleć, wiem że to tylko 3 dni i mogła bym się z nimi przemęczyć, ale nigdzie sami nie byliśmy tak długo
siedze i rycze , bo nie rozumiem dlaczego ta kobieta weszła nam z buciorami w nasz wyjaz, jest mi strasznie smutno też ze chlopak od razu nie powiedział ze nie
czy ja jestm jakas inna nie wiem, czy uprzedzona do tej baby jestem może, może tak, ale takie zachowania z jej strony jeszcze bardziej pogarszają moje zdanie o niej
Twoj facet zachowal sie jakby mu jaja ucieli, skoro wiedzial doskonale jak bardzo zalezy Ci na tym wyjezdzie, mogl tak jak powiedzialas od razu odmowic. A tak decyzja spadla na Ciebie. Przycisnij go do muru, powiedz, ze nie zyczysz sobie tego typu sytuacji. Niech to odkreca, albo pojedzie sam z rodzicami.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:48   #7
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

1. Pojechać z Nimi, załatwić im nocleg daleko od Waszego, spędzać czas osobno, wrócić razem.
2. Powiedzieć, ze nie ma już miejsca, trzeba było wcześniej zarezerwować pokój, teraz nic się nie da już zrobić -> tu się może pojawić opcja 1 - nocleg gdzie indziej.
3. Powiedzieć wprost, że chcecie spędzić ten urlop sami, a jak rodzice chcą jechać też do Zakopanego to zarezerwować im pobyt w innym terminie i jak coś zawieźć ich tam lub wsadzić w pociąg/autobus.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 16:58   #8
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Niesympatycznie zachowała się ta teściowa :/ trudno, TŻ nabroił to niech on to teraz odkręca a jeśli będzie się buntować to weź kasę z wyjazdu i wyjedź na te 3 dni do spa
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:04   #9
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Niesympatycznie zachowała się ta teściowa :/ trudno, TŻ nabroił to niech on to teraz odkręca a jeśli będzie się buntować to weź kasę z wyjazdu i wyjedź na te 3 dni do spa
fajny pomysł

na mnie takie zmiany planów działają alergicznie, a jakby jeszcze miały się zmienić negatywnie, to.. powiedz tż-towi, żeby to odkręcił, doskonale wiedział, że nie będziesz chciała jechać z jego rodzicami. a jak się nie zgodzi, to spa czeka
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:06   #10
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
weź kasę z wyjazdu i wyjedź na te 3 dni do spa
porównując 3 dni w Zakopcu a 3 dni w spa-obstawiam że nie starczy.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:18   #11
Entrixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 74
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

ja narazie zakomunikowałam że skoro tak się już stało to trudno wracamy do uk i on ma mnie zabrać gdzieś na weekend i trudno że koszty, dodałam jeszcze że się nie dołoże ani grosza, bo moje wolne pieniądze idą na zakopane i nie stać mnie na drugi weekend, a jak on taki szybki do podejmowania takich decyzji to niech teraz we własnym zakresie sponsoruje mi wyjazd gdzie indziej, bo chyba mamy prawo do kilku dni sam na sam raz na rok
odpowiedział że po powrocie z Polski będzie mu ciężko z kasą, a ja na to, że trzeba było myśleć wcześniej

wiem, że to wredne z mojej strony, ale przecież to jego rodzice i to jego pytali o ten wyjazd, mógł grzecznie odpowiedzieć ''mamo nie bylismy nigdzie przez cały rok, bardzo nam zależy żeby jechać tylko we dwoje'' i myśle że nie było by to ani chamskie ani nie miłe
bo teraz kiedy on już się zgodził, i dodał że ze mna pogada to jeśli teraz powie że nie to wyjdzie że ja taka jędza jestem
ja swoim rodzicą mówie wprost jeśli coś nam się wcinają, a my mamy swoje zdanie, chyba mam prawo wymagać tego samego od niego jeśli chodzi o jego rodziców
__________________


50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 -56 - 57 - 58kg
Entrixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 17:21   #12
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Cytat:
Napisane przez Entrixa Pokaż wiadomość
ja narazie zakomunikowałam że skoro tak się już stało to trudno wracamy do uk i on ma mnie zabrać gdzieś na weekend i trudno że koszty, dodałam jeszcze że się nie dołoże ani grosza, bo moje wolne pieniądze idą na zakopane i nie stać mnie na drugi weekend, a jak on taki szybki do podejmowania takich decyzji to niech teraz we własnym zakresie sponsoruje mi wyjazd gdzie indziej, bo chyba mamy prawo do kilku dni sam na sam raz na rok
odpowiedział że po powrocie z Polski będzie mu ciężko z kasą, a ja na to, że trzeba było myśleć wcześniej

wiem, że to wredne z mojej strony, ale przecież to jego rodzice i to jego pytali o ten wyjazd, mógł grzecznie odpowiedzieć ''mamo nie bylismy nigdzie przez cały rok, bardzo nam zależy żeby jechać tylko we dwoje'' i myśle że nie było by to ani chamskie ani nie miłe
bo teraz kiedy on już się zgodził, i dodał że ze mna pogada to jeśli teraz powie że nie to wyjdzie że ja taka jędza jestem
ja swoim rodzicą mówie wprost jeśli coś nam się wcinają, a my mamy swoje zdanie, chyba mam prawo wymagać tego samego od niego jeśli chodzi o jego rodziców
a co zrobisz kiedy po powrocie nigdzie Cię nie zabierze ? Bo raczej nie zabierze bez kasy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 19:46   #13
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Cytat:
Napisane przez Entrixa Pokaż wiadomość
ja narazie zakomunikowałam że skoro tak się już stało to trudno wracamy do uk i on ma mnie zabrać gdzieś na weekend i trudno że koszty, dodałam jeszcze że się nie dołoże ani grosza, bo moje wolne pieniądze idą na zakopane i nie stać mnie na drugi weekend, a jak on taki szybki do podejmowania takich decyzji to niech teraz we własnym zakresie sponsoruje mi wyjazd gdzie indziej, bo chyba mamy prawo do kilku dni sam na sam raz na rok
odpowiedział że po powrocie z Polski będzie mu ciężko z kasą, a ja na to, że trzeba było myśleć wcześniej

wiem, że to wredne z mojej strony, ale przecież to jego rodzice i to jego pytali o ten wyjazd, mógł grzecznie odpowiedzieć ''mamo nie bylismy nigdzie przez cały rok, bardzo nam zależy żeby jechać tylko we dwoje'' i myśle że nie było by to ani chamskie ani nie miłe
bo teraz kiedy on już się zgodził, i dodał że ze mna pogada to jeśli teraz powie że nie to wyjdzie że ja taka jędza jestem
ja swoim rodzicą mówie wprost jeśli coś nam się wcinają, a my mamy swoje zdanie, chyba mam prawo wymagać tego samego od niego jeśli chodzi o jego rodziców
Ale to on powinien powiedziec rodzicom, ze doszedl do wniosku, ze chce spedzic urlop tylko i wylacznie z Toba, a nie zwalac na Ciebie wine. W jakim on swietle Cie stawia? Co do tego weekendu w uk, to zebys sie nie przeliczyla
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 21:10   #14
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

o boże, taka sytuacja w głowie mi się nie mieści mocno niezdrowo
a to chłopakowi nie przeszkadza taki wyjazd z rodzicami?
ja wolałabym w ogóle zrezygnowac niż się męczyć 3 dni. skoro rodzice wpieprzyli się w wyjazd to nie sądze, żeby w jego trakcie chcieli spedzac czas osobno
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 22:10   #15
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

ja bym tez zrezygnowala z wyjazdu, chce niech sobie jedzie z rodzicami ja zostaje.. nie po to planuje cos zeby miec towarzystwo.. dziwie mu sie, ze nie powiedzial odrazu wprost, ze prawie w ogole nie wyjezdzacie teraz jest okazja i chcialby spedzic ten czas tylko z toba itp...
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 23:06   #16
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

W ogóle to Twój facet zawinił, bo powinien był zdecydowanie odmówić. A tak winę zwala na Ciebie. Bo to Ty będziesz teraz tą, której wspólny wyjazd nie pasuje.
Może wyhacz inny pensjonat w Zakopanem i w ogóle tam zakwaterujcie rodziców TZta. Najwyżej zahaczycie o jakiś wspólny bar wieczorem, ale generalnie nie będziecie wtedy mieć rodziców TŻta 24 h na głowie.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 06:12   #17
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Ja bym się wściekła i po prostu nie pojechała. Jak taki mądry, to niech sam sobie z mamusią jedzie na urlop. No porażka jakaś. A ta kobieta to też jakaś nieżyciowa... Nie wyobrażam sobie, żeby moja mama kiedyś mi się tak do związku wtryniała... Skąd się w ogóle tacy ludzie biorą, ja to myślałam, że tylko w filmach tak jest.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 06:28   #18
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Nie wiem jaki problem wziac osobne kwatery? A niech sobie tez jadą, skoro przyszły tesc nie moze prowadzic . Generalnie nie dziwie sie, ze chcesz spedzic urlop tylko z Tz,ale wg mnie jestes samolubem. Zakopane jest wystarczajaco duze zeby pomiescic was i tesciów.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 07:07   #19
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Trochę głupia sprawa, ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Przecież nie musicie spędzać tego urlopu razem z nimi. Jeśli oni chcą - niech sobie jadą, ale co to jakieś kolonie, że musicie z nimi być w pokoju?

Twój chłopak mógł odmówić, jednak jestem w stanie zrozumieć, że mu się to nie udało bo nie każdemu łatwo przychodzi odmawianie rodzinie - no np. ja bym nie umiała.
A co Twojej wypowiedzi o tym odwołaniu weekendu, to wybacz, ale zachowałaś się jak obrażona królewna na ziarnku grochu.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 07:51   #20
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

a na ile jedziecie do Polski? Na np. 2 tygodnie czy tylko na 4-5 dni?

Moze jego rodzice chca spedzic troche czasu z synem

Cytat:
, a bo to niby jej mąż jest chory i on samochodem daleko nie może jechać itp itd i że przez całe zycie oni nigdy nie byli bo kredyt za dom i samochody splacali - jednym słowem głupie gadanie,
Tak samo oni moge powiedziec, ze Twoje gadanie jest glupie, bo przeciez masz faceta caly rok dla siebie a jestes taka zaborcza w stosunku do jego osoby.

Przestan byc taka egoistka i spojrzyj troche dalej, niz na czubek wlasnego nosa.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 08:55   #21
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

A mnie się wydaje, że jak pojadą razem, to nici ze spędzenia czasu we dwoje. Co z tego, że osobne kwatery? Mamusia przyjdzie na śniadanko, zaproponuje obiadzik, a wieczorem to może poszlibyśmy we czwórkę tu i tu?

Skoro nie ma oporów, żeby wtrącać się w wyjazd pary to nie będzie mieć też oporów, żeby na tym wyjeździe spędzać z parą czas. Zwłaszcza, jeśli faktycznie wg słów miphuhiz po prostu tęskni za synem i chce z nim spędzić trochę czasu.

Jak na moje jechać gdzieś we czwórkę i spędzić razem tylko podróż, a potem się unikac na posiłkach, przy zwiedzaniu itd. jest bardziej niegrzeczne i zostanie gorzej odebrane niż stanowcze powiedzenie - "Nie, mamo, przepraszam, ale chcielibyśmy spędzić ten weekend sami".

Ja myślę, że tutaj został zaproponowany gdzieś wyzej dobry pomysł:

Uprzejmie odmówić mamie i tacie, podając wyżej wspomniane argumenty, a następnie polecić dobrą kwaterę, pomóc w rezerwacji w innym terminie (np. tydzień później) i zawieźć ich tam, a potem po nich przyjechać. Jeśli was już wtedy nie będzie w Polsce, to załatwić znajomego, który tę przysługę wyświadczy.


Swoją drogą, twój facet za bardzo jaj nie ma.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2010-11-02 o 08:56
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 09:42   #22
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

dokladnie mysle tak jak Merys;

Twoj facet zachowal sie jakby mu jaja ucieli, skoro wiedzial doskonale jak bardzo zalezy Ci na tym wyjezdzie, mogl tak jak powiedzialas od razu odmowic. A tak decyzja spadla na Ciebie. Przycisnij go do muru, powiedz, ze nie zyczysz sobie tego typu sytuacji. Niech to odkreca, albo pojedzie sam z rodzicami.

Dodam jeszcze,ze twoj facet to jak widac straszny maminsynek,jak teraz odpuscisz to bedzie tak zawsze.Twoje zdanie nigdy nie bedzie na 1 miejscu ,tylko mamusi.Nie dopusc do tego.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:29   #23
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

Teściowe się faktycznie niegrzecznie wprosiła (nieładnie z jej strony). Zgadzam się tez z tym że Twój chłopak jeżeli nie chciał żeby oni jechali powienien był to zdecydowanie powiedzieć.

Trzeba jednak spojrzeć na sprawe trochę szerzej. Powiedz na jak długo przyjechaliście do Polski (juz chyba ktos o to pytał) bo to ważne, jeżeli faktycznie tylko na ten urlop to nie dziwie się że teściowa chce pobyć tez troche z synem a nie tylko go zobaczyć w przelocie miedzy jednym wyjazdem a drugim. Jak długo jestescie za granicą? Jak czesto przyjezdzacie do kraju? Podejrzewam że mieszkacie razem więc macie dużo prywatności. Wynika z tego że masz go na co dzień (tak wiem że to nie to samo co beztroskie wakacje i wspólne chwile romantycznego relaksu). Rodzice są ważni i nie powinno się ich całkowicie olewać. JEżeli wyjazd dojdzie do skutku to faktycznie najlepiej byłoby załatwic im kwatery gdzies dalej. Nie musicie byc cały czas przyklejeni do siebie, ale nie wyobrazam sobie tez totalnego olanie teściów. Mozna z nimi np na obadek pójsc czy wieczorem gdzieś na kolacje. Ważne zeby nie przykleili się "na stałe" bo wtedy faktycznie urlop moze nie nalezeć do udanych.

Heh.. tak czy siak przykro mi że tak brzydko ci sie plany zmieniły
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 13:24   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: wyjazd z rodzicami tż

mysle ze powinnas jechac do zakopca. wezmiecie osobne domki/pokoje i powiesz TZtowi ze jezeli chce z toba tam byc to musicie miec czas TYlko dla siebie. Alez musisz zrozumiec takze ze jego rodzice za nim tesknia i tez potrzebuja jego obecnosci.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.