Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 13:08   #1471
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Demaskator Pokaż wiadomość
nie mam nic przeciwko nagłaśnianiu sprawy i wszelakiej dyskusji na ten temat, ale uważam ze napedzanie koniunktury wszelakim naciągaczą do których zaliczam jasnowidzów nic nie wnosi do sprawy.....a co do pana Jackowskiego to jest sprytny manipulant , który podpiera sie w wiekszosci bardzo ogólnymi podziekowaniami od policji doskonale wiedzac ze zadna z osób postronnych nie uzyska dostępu do akt sprawy
oczywiscie naciagacze tez istnieją..ale sa osoby ktore maja udokumentowane swoje sukcesy..jak rowniez jest mnostwo rodzin ktorym w ten sposob udalo sie rozwiklac zagadki...dzieki jasnowidzowi
wiesz nie życze Ci niczego zlego...ale podejzewam ze w takiej sytuacji-rowniez bys skorzystal z takiej pomocy... bezradnosc czasem czlowieka zmusza do szukania wszelakich drog pomocy
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 13:12   #1472
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

jestem właśnie w trakcie czytania książki o Krzysztofie Olewniku "Nie chodziło o okup" i powiem Wam, że ręce opadają sprawa jest tak zawiła, że głowa mała a ilośc niedociągnięc i niedołęstwa policji zatrważająca ale myślę sobie tak, że jeśli jego sprawę udało się rozwiązac, choc po wielu latach i osoby odpowiedzialne za morderstwo i porwanie poszły siedziec to jest szansa, że i za sprawę Iwony weźmie się ktoś odpowiedni i winni pójdą siedziec, a byc może Iwona będzie żywa i wróci do rodziny [/QUOTE]
Tak zatrzymali pare osob i o ile sie nie myle to z 2 osoby to jego sąsiedzi , ale skoro myslisz to to byly jakies grube ryby to sie mylisz to były te płotki. Dlaczego 3 osoby sie powiesiły?? robiąc sekcje zwłok te osoby miały zawartosc narkotyków we krwi więc musiał ktos im to dostarczyc . Policja była podobno wiele razy na miejscu gdzie był przetrzymywany Olewnik i jakos nikt nie był zainteresowany tym zeby sprawdzic przeszukac teren. Jeden z zatrzymanych sam sie przyznał ze policja go zatrzymała jak wracał samochodem po pijanemu od Krzysztofa bo on był od sprawdzania czy nie uciekł z tej studni i podawania mu jedzenia, wystarczylo sprawdzic w danych czy ta osoba nie jest poszukiwana ale tego nie zrobił i go wypuscił, straszne jest to ze w ciągu 2 lat przetrzymywania zaledwie dwu krotnie był strzyzony i golony tylko mozna sobie wyobrazic w jakich warunkach on tam siedział przykuty łancuchami. Pytanie kto zlecił porwanie i morderstwo?? porywacze od poczatku wiedzieli ze on zginie i tak predzej czy puzniej
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 13:23   #1473
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Sprawa Olewnika to zupelnie inną historia ... tam chodzilo o wykonczenie silnej osobowosci mianowicie ojca Krzysztofa...oraz calej jego rodziny. Jego ojciec jak wiemy to Potentat- ktory przeszkadzal konkurencji i nie tylko.
Rodzina Iwony to inny świat.
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:25   #1474
Demaskator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
oczywiscie naciagacze tez istnieją..ale sa osoby ktore maja udokumentowane swoje sukcesy..jak rowniez jest mnostwo rodzin ktorym w ten sposob udalo sie rozwiklac zagadki...dzieki jasnowidzowi
wiesz nie życze Ci niczego zlego...ale podejzewam ze w takiej sytuacji-rowniez bys skorzystal z takiej pomocy... bezradnosc czasem czlowieka zmusza do szukania wszelakich drog pomocy
Ja nie krytykuje ludzi którzy korzystają w takich sytuacjach z wszelkich metod czesto nawet irracjonalnych ale tych co to wykorzystują, a obiektywnych dowodów na istnienie " jasnowidztwa" nie ma żadnych , wiecej ci ludzi szkodzą niz pomagaja a w dodatku biorą za to czesto nie male pieniadze, to już lepiej pomodlic sie w kosciele czy w innym miejscu kultu(zalezy kto w co wierzy) przynajmniej to nic nie kosztuje.
Pan Jackowski w wywiadach twierdzi że dostał ten dar od Boga a na swojej stronie reklamuje kursy jasnowidzenia za jedyne 700 zł....przeciez to kpiny ....albo od boga albo za siedem stów ...na cos sie zdecydowac przeciez trzeba ....z innymi jsnowidzami jest podobnie w 99 % przypdków od ich sukcesach wiemy ...od nich samych ...ewentualnie z jakichs programów stricte rozrywkowych które z rzeczywistoscią niewiele mają wspólnego.....

Weźmy za przykład to forum, mnóstwo tu roznych hipotez na temat tego co stało się z Iwoną...i suma sumarum jeżeli sprawa zostanie kiedyś rozwiązana moze sie okazać ze kogoś hipoteza była trafna albo bliska rzeczywistosci......czy znaczy to że mama do czynienia z jasnowidzem który swoje zdolnosci odkrył na forum.? Tak samo jest z jasnowidzami typu Jackowski , w setkach spraw w których bieże udzial czesto na prośbe zdesperowanych rodzin co jakis czas jego " wizje " są trafne ale bardziej wynika to z jego ogólenej wiedzy o sprawie niż ze zdolnosci paranormalnych.
Demaskator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:33   #1475
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Demaskator Pokaż wiadomość
Ja nie krytykuje ludzi którzy korzystają w takich sytuacjach z wszelkich metod czesto nawet irracjonalnych ale tych co to wykorzystują, a obiektywnych dowodów na istnienie " jasnowidztwa" nie ma żadnych , wiecej ci ludzi szkodzą niz pomagaja a w dodatku biorą za to czesto nie male pieniadze, to już lepiej pomodlic sie w kosciele czy w innym miejscu kultu(zalezy kto w co wierzy) przynajmniej to nic nie kosztuje.
Pan Jackowski w wywiadach twierdzi że dostał ten dar od Boga a na swojej stronie reklamuje kursy jasnowidzenia za jedyne 700 zł....przeciez to kpiny ....albo od boga albo za siedem stów ...na cos sie zdecydowac przeciez trzeba ....z innymi jsnowidzami jest podobnie w 99 % przypdków od ich sukcesach wiemy ...od nich samych ...ewentualnie z jakichs programów stricte rozrywkowych które z rzeczywistoscią niewiele mają wspólnego.....

Weźmy za przykład to forum, mnóstwo tu roznych hipotez na temat tego co stało się z Iwoną...i suma sumarum jeżeli sprawa zostanie kiedyś rozwiązana moze sie okazać ze kogoś hipoteza była trafna albo bliska rzeczywistosci......czy znaczy to że mama do czynienia z jasnowidzem który swoje zdolnosci odkrył na forum.? Tak samo jest z jasnowidzami typu Jackowski , w setkach spraw w których bieże udzial czesto na prośbe zdesperowanych rodzin co jakis czas jego " wizje " są trafne ale bardziej wynika to z jego ogólenej wiedzy o sprawie niż ze zdolnosci paranormalnych.

zgadzam sie z Tobą
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 15:03   #1476
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

kiedyś wróżka kładąc karty na moje zdjęcie powiedziała mojemu eks , że mam zdolność jasnowidzenia - potem inna wróżka powiedziała mi osobiście, że mam zdolności paranormalne o których nie wiem
Może się kopnę na ten kurs do Jackowskiego
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:42   #1477
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Fakty są takie że przeciętny człowiek wykorzystuje swój mózg 4-5%, a geniusz już około 10-12%. Więc nasuwa się proste pytanie: jakie mielibyśmy zdolności gdybyśmy potrafili skorzystać ze 100% ?


Demaskator - ja się nie dziwię że pan Jackowski bierze za swoją pracę pieniądze, to chyba nic dziwnego. Każdy z nas pracuje i otrzymuje za to wynagrodzenie. Przecież musimy się z czegoś utrzymywać. Jackowski pracuje w taki sposób i btw. więcej na benzynę z Człuchowa do Gdańska wydał niż wziął zapłaty.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-11-01 o 16:44
titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 16:48   #1478
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Fakty są takie że przeciętny człowiek wykorzystuje swój mózg 4-5%, a geniusz już około 10-12%. Więc nasuwa się proste pytanie: jakie mielibyśmy zdolności gdybyśmy potrafili skorzystać ze 100% ?
Jakiś czas temu obalono tezę o tym, że właśnie te 90% mózgu jest niewykorzystane.
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:53   #1479
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Dla mnie fundacja Itaka jest nieco dziwna odkąd potraktowała osoby z szukamywas.pl jako konkurencję i nie chciano ich pomocy...Pewnie tak samo postąpili z jasnowidzami...
Możesz przybliżyć mi ten temat?? Bo mnie zainteresował.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:58   #1480
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Możesz przybliżyć mi ten temat?? Bo mnie zainteresował.
Wiem tylko tyle, co stąd:

http://www.szukamywas.pl/forum/viewt...341&rowstart=0
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:07   #1481
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
jestem właśnie w trakcie czytania książki o Krzysztofie Olewniku "Nie chodziło o okup" i powiem Wam, że ręce opadają sprawa jest tak zawiła, że głowa mała a ilośc niedociągnięc i niedołęstwa policji zatrważająca ale myślę sobie tak, że jeśli jego sprawę udało się rozwiązac, choc po wielu latach i osoby odpowiedzialne za morderstwo i porwanie poszły siedziec to jest szansa, że i za sprawę Iwony weźmie się ktoś odpowiedni i winni pójdą siedziec, a byc może Iwona będzie żywa i wróci do rodziny
Ta sprawa nie została jeszcze rozwiązana. Czuję,że najgorsze dopiero przed nami, o ile prawda wyjdzie na jaw.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 17:18   #1482
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ta sprawa nie została jeszcze rozwiązana. Czuję,że najgorsze dopiero przed nami, o ile prawda wyjdzie na jaw.
Tak jest koleżanko nie została rozwiązana( źle to ujęłam wcześniej) , ale ja myślę że i nigdy nie zostanie Ci którzy wiedzieli najwięcej o tej sprawie już nie żyją, a Ci którzy zlecili porwanie zabiorą tą tajemnicę ze sobą do grobu
ale pocieszające jest to że człowiek który go zabił jednak trafił do więzienia, pomimo tego , że już nie żyje,ale jednak trafił, a to co może się okazac w dalszym dochodzeniu faktycznie może byc przerażające
czytając ja po prostu włos się jeży na głowie i nóż się sam w kieszeni otwiera krzywda która spotkała tą rodzinę i samego Krzysztofa jest niewyobrażalna
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-11-01 o 17:19
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:56   #1483
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Niewiele się dowiedziałam. ;P Ale dzięki.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:11   #1484
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Demaskator!!! Ty masz swoje wyrobione zdanie na temat Pana Jackowskiego pomimo tego iz nigdy z nim nie miales doczynienia...ja mialam i wierze w niego, mam do tego prawo, jak bylam u niego wiele lat temu nie bral pieniedzy trzeba mu bylo generalnie wcisnac pod cerate na stole...dzis fakt rzecz ma sie inaczej..ale tylko dlatego iz policjia baaardzo czesto go "wyporzyczala"..ludzi e sciagaja do niego z calego swiata ..kiedy mialby pracowac na jakimkolwiek etacie????????? teraz ma dzialalnosc zajmuje sie zjawiskami paranormalnymi..i chwala mu za to wieeeeelu osobą pomogl mam nadzieje ze jeszcze wielu osobą pomoze w sprawie Iwony oskarzyl Pawla..hmmm wielu go teraz po miesiacach podejzewa..kto wie jak to sie wyjasni...
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...

Edytowane przez ammmm
Czas edycji: 2010-11-01 o 20:12
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:22   #1485
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

cześć

Po pierwsze przepraszam za długą nieobecność, ale wyjazd do rodziców ograniczył mój dostęp do internetu

Tak sobie myślałam o Iwonie i zastanawiałam się czy ktoś próbował "zmienić" jej zdj? Tzn np włosy, ich kolor-tak jak się to robi w przypadku poszukiwanych przestępcow? Może to głupi pomysł i na nic się zda, ale chyba wszystkiego warto próbować...
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:27   #1486
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
cześć

Po pierwsze przepraszam za długą nieobecność, ale wyjazd do rodziców ograniczył mój dostęp do internetu

Tak sobie myślałam o Iwonie i zastanawiałam się czy ktoś próbował "zmienić" jej zdj? Tzn np włosy, ich kolor-tak jak się to robi w przypadku poszukiwanych przestępcow? Może to głupi pomysł i na nic się zda, ale chyba wszystkiego warto próbować...
Też o tym myślałam. Jej mama jest fryzjerką,więc zapewne miała do czynienia z takim programem komputerowym,więc gdyby uważała to za koniecznie i słuszne,to sama mogłaby wykonać taką symulację.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:35   #1487
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
cześć

Po pierwsze przepraszam za długą nieobecność, ale wyjazd do rodziców ograniczył mój dostęp do internetu

Tak sobie myślałam o Iwonie i zastanawiałam się czy ktoś próbował "zmienić" jej zdj? Tzn np włosy, ich kolor-tak jak się to robi w przypadku poszukiwanych przestępcow? Może to głupi pomysł i na nic się zda, ale chyba wszystkiego warto próbować...
Ja już dawno zrobiłam. Ale nie miałam pomysłu gdzie to teraz wstawić i po co. No i czy mamie Iwony to nie będzie przeszkadzać.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:40   #1488
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dzisiejszy reportaż "Uwaga TVN" pt. "Życie toczyło się wokół jednego..." o sprawie Olewnika.

część 1
http://uwaga.onet.pl/39475,wideo,212...,reportaz.html

część 2
http://uwaga.onet.pl/39475,wideo,212...,reportaz.html

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-11-01 o 20:51
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:45   #1489
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

[QUOTE=titina;22992672]Fakty są takie że przeciętny człowiek wykorzystuje swój mózg 4-5%, a geniusz już około 10-12%. Więc nasuwa się proste pytanie: jakie mielibyśmy zdolności gdybyśmy potrafili skorzystać ze 100% ?


Ja wykorzystuje swoj na 100 %
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 20:49   #1490
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Ja już dawno zrobiłam. Ale nie miałam pomysłu gdzie to teraz wstawić i po co. No i czy mamie Iwony to nie będzie przeszkadzać.
Ja bym chętnie zobaczyła te zdjęcia.
A możesz chociaż powiedzieć jak je poprzerabiałaś (na jaki kolor, na jakie ścięcie)?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:52   #1491
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie zobaczyła te zdjęcia.
A możesz chociaż powiedzieć jak je poprzerabiałaś (na jaki kolor, na jakie ścięcie)?
No takich programów jest masa. Zrobiłam z kilku zdjęć jakieś mixy - rude włosy, blond ale krótkie, czarne, pododawałam makijaż. Pytanie tylko gdzie to dalej posłać? Przyjmując rozumiem że została porwana czy "pracuje" za granica?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:55   #1492
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Niewiele się dowiedziałam. ;P Ale dzięki.
Gdzieś na tej stronce czytałam, że Itaka "cieszy się", że taka inicjatywa istnieje ale po prostu nie widzi możliwości formalnej współpracy, głównie ze względu na "brak osobowości prawnej" uczestników tej strony jako grupy ludzi czy coś w tym stylu
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:07   #1493
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy reportaż "Uwaga TVN" pt. "Życie toczyło się wokół jednego..." o sprawie Olewnika.

część 1
http://uwaga.onet.pl/39475,wideo,212...,reportaz.html

część 2
http://uwaga.onet.pl/39475,wideo,212...,reportaz.html
Pani Danuta, siostra Krzysztofa Olewnika (bardzo mądra i odważna kobieta, co już kiedyś pisałam) mówi,że korzystali oni z hipnozy szukając Krzysztofa. I tak sobie myślę kogo niby mieli zahipnotyzować?? Potencjalnych sprawców?? Podejrzanych??

P.S. Fajnie wypowiedziała dwa słowa: "tragiedia" i "na dyskotekię".

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
No takich programów jest masa. Zrobiłam z kilku zdjęć jakieś mixy - rude włosy, blond ale krótkie, czarne, pododawałam makijaż. Pytanie tylko gdzie to dalej posłać? Przyjmując rozumiem że została porwana czy "pracuje" za granica?
A nie możesz chociaż kilku tutaj wstawić, na forum??

Zawsze można zrobić filmik na YouTube o tym,jak teraz może wyglądać Iwona.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość


Gdzieś na tej stronce czytałam, że Itaka "cieszy się", że taka inicjatywa istnieje ale po prostu nie widzi możliwości formalnej współpracy, głównie ze względu na "brak osobowości prawnej" uczestników tej strony jako grupy ludzi czy coś w tym stylu
Te "cieszy się" w cudzysłowiu to ironia czy nie?? Bo już nie wiem. ;P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:11   #1494
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kasy mają jak lodu skoro tyle ich pokazują w tv chyba za stary Olewnik ma jakies wpływy -kontakty w PO bo chyba kazdy wie ze Tvn to sami prywaciarze łagodnie to powiem ;-)
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:12   #1495
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Te "cieszy się" w cudzysłowiu to ironia czy nie?? Bo już nie wiem. ;P
Nie, nie ironia, po prostu nie pamiętam dokładnie, jak organizatorki strony to opisywały, ale taki był wydźwięk, więc dlatego wstawiłam w cudzysłów
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:34   #1496
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że Iwona bądź jej ciało znajdzie się przypadkiem.
Nie wierzę w to, że prokuratura czy Rutkowski wpadną na trop. Za dużo już czasu minęło.

jestem tego samego zdania, może po zimie, po roztopach, na wiosnę przez przypadek ktoś znajdzie ciało...

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Muszynianka swego czasu dokładnie mi wytłumaczyła co się dzieje z ciałem pod woda po takim czasie. Nie chcę powtarzac bo to okropne. Ale nie ma szans, żeby nie wypłynęło pomimo obciążenia.

Pisałam pisałam, nawet jeśli obciążymy płytami betonowymi to i tak wypłynie (chociażby szczątki), patrz przykład żeglarza z Gdyni którego zwłoki po bodajże 2 miesiącach wypłynęły (gangsterzy dobrze to przemyśleli, płyty chodnikowe i te sprawy) jednak z naturą się nie wygra.
Chyba że ktoś wymyśli jakieś bóg wie co - betonowe skrzynie, no ale błagam to nie jest CSI ...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:37   #1497
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość

A nie możesz chociaż kilku tutaj wstawić, na forum??

Zawsze można zrobić filmik na YouTube o tym,jak teraz może wyglądać Iwona.
Wolę wysłać mailem żeby nie siać paniki Wysłalam Ci PW z prośbą o adres mailowy bo przez PW sie nie da wysłać zdjęć.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:40   #1498
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A mi sie wydaje ze jak do tej pory nie znalezli ciała to nie znaja wcale. To nie było przypadkowe porwanie mówie to od początku , nie ma sladów to juz nie będzie
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:49   #1499
Tomasz Matkowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
cześć

Po pierwsze przepraszam za długą nieobecność, ale wyjazd do rodziców ograniczył mój dostęp do internetu

Tak sobie myślałam o Iwonie i zastanawiałam się czy ktoś próbował "zmienić" jej zdj? Tzn np włosy, ich kolor-tak jak się to robi w przypadku poszukiwanych przestępcow? Może to głupi pomysł i na nic się zda, ale chyba wszystkiego warto próbować...
To bardzo dobry pomysł. Nie slyszałem żeby coś takiego zrobiono.
wiem ze robi się takie symulacje po latach pt. jak ten ktoś może teraz wyglądać. Ale to mówisz to byłoby też bardzo dobre. jeżeli została porwana i jednak żyje i na przyklad gdzieś pracuje przymusowo jako prostytutka, to na pewno ją zmienili. Usunęli jej ten kolczyk, zmienili fryzurę, przemalowali wlosy.
Boję się jednak, ze przy tym całym szumie medialnym przestraszyli się że ktoś z klientów ją rozpozna i zmienili ją radykalnie - w sensie z żywej na martwą.
Ale Twój pomysł wart spróbowania. To musiałby zrobić jakiś grafik chyba, bo ja nie potrafię. trzeba by przekleić jakąś inną fryzurę itp. ciekawe...
Tomasz Matkowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 00:02   #1500
Demaskator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cosmopolitan Virtual Makeover--- typowy program fryzjerski, wstawiamy zdjecie i dopasowujemy fryzury(program do znalezienia w sieci jesli ktos ma ochote sie pobawic)
Demaskator jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.