Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 09:29   #1861
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez martynka_1993 Pokaż wiadomość
Witam. 2 dni temu kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. Był to mój 16 dzień cyklu, dzień płodny. Nie doszedł we mnie, ale dzis pojawiło się u mnie malutkie plamienie, malutka plamka krwi na majtkach. Czy to moze być oznaką ciaży, czy to za wcześnie? Proszę o odpowiedz.
Za wcześnie. Czemu się nie zabezpieczasz?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 17:26   #1862
muffinka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, pocieszcie bo zwariuję ;( Sprawa wygląda tak : Doszło do stosunku w 9 dniu cyklu, niestety pękła prezerwatywa, następnego dnia pobiegłam po tabletkę i przyjełam preparat "EllaOne", przestraszona tą "wpadką" umówiłam się na wizytę do ginekologa, dostałam antykoncepcję hormonalną, dzisiaj spóźnia mi się okres (32 dc), piersi mam obolałe i w ogole jestem jakaś rozbita, ale okresu jak nie było tak nie ma... Aha, dodam ze wczoraj zrobiłam test...negatywny. Powiedzcie mi czy mam już zbierać na kołyskę, bo szczerze mówiąc jestem przerażona...
muffinka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 17:37   #1863
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Czytałaś wogole ulotkę do tych tabletek?

"Możliwe skutki uboczne: Bardzo często: (...) zaburzenia miesiączkowania. (...) "
Ja przy tabletce "po" okres dostałam z 3tyg. opóźnieniem, wiec ulotka w łapy i nie panikuj.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 07:52   #1864
Paprusia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

witam was wszystkie ;*
mam takie pytanie
przedostatni okres miałam 10 września, kolejny 7 października, czyli co 27dni, wychodziło by na to że następny powinnam dostać biorąc pod uwage że październik miał 31 dni to 3 listopada. No i od 28 października kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia caly czas, okresu nie ma, ale nie wiem czy jest to prawdopodobne abym była w ciąży bo płodne dni to nie były.. A i od razu mówie, żeby na mnie nie naskakiwać, że w sumie to chcemy mieć dzidzie

pozdrawiam
Paprusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:05   #1865
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Po co piszesz dwa te same posty?
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:15   #1866
Paprusia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

bo sa te same tematy, a moze zagladaja na nie inne osoby bo sa w zupelnie innych kategoriach i chcialam zeby wiecej osob mi odpowiedzialo
Paprusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:31   #1867
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Paprusia22 Pokaż wiadomość
bo sa te same tematy, a moze zagladaja na nie inne osoby bo sa w zupelnie innych kategoriach i chcialam zeby wiecej osob mi odpowiedzialo
To są różne tematy, ale na JEDNYM forum i uwierz mi, że te same dziewczyny zaglądają tu praktycznie do wszystkich działów, szczególnie, gdy są ze sobą powiązane: intymnie, seks, ginekologia.

Ja przed chwilą zaglądałam do działu ginekologia i na Twój post się owszem natknęłam.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 15:09   #1868
marysienkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny,-
jak bardzo wiarygodny jest test ciążowy zrobiony trzeciego dnia po dacie spodziewanej miesiączki? Ostatnio coś dziwnego dzieje się z moim organizmem, kiedyś miałam w miarę regularne cykle co 29-30 dni, ostatnio wydłużył mi się do 33, a dziś jest 36 dzień cyklu, a ja nadal nie mam miesiączki... Zrobiłam test dziś rano, wynik negatywny.
I kolejne pytanie: jak bardzo może spóźnić się okres przez stres? Czytałam, że nawet do tygodnia? W tym miesiącu byłam chora i miałam dużo stresu, rzeczywiście, ale mimo wszystko trochę się martwię... Nawet nie o samą ciąże, ale czy wszystko w porządku z moim organizmem. Czy warto iśc już do ekarza? A może panikuję?
marysienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 15:27   #1869
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez marysienkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,-
jak bardzo wiarygodny jest test ciążowy zrobiony trzeciego dnia po dacie spodziewanej miesiączki? Ostatnio coś dziwnego dzieje się z moim organizmem, kiedyś miałam w miarę regularne cykle co 29-30 dni, ostatnio wydłużył mi się do 33, a dziś jest 36 dzień cyklu, a ja nadal nie mam miesiączki... Zrobiłam test dziś rano, wynik negatywny.
I kolejne pytanie: jak bardzo może spóźnić się okres przez stres? Czytałam, że nawet do tygodnia? W tym miesiącu byłam chora i miałam dużo stresu, rzeczywiście, ale mimo wszystko trochę się martwię... Nawet nie o samą ciąże, ale czy wszystko w porządku z moim organizmem. Czy warto iśc już do ekarza? A może panikuję?
Po chorobie okres spóźnił mi się prawie 2 tygodnie oczywiście jest to bardzo indywidualna sprawa. Test największy sens ma 2 tygodnie od stosunku, po którym mogłoby dojść do zapłodnienia, najczęściej jest to właśnie czas spodziewanej miesiączki.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 19:35   #1870
marysienkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Po chorobie okres spóźnił mi się prawie 2 tygodnie oczywiście jest to bardzo indywidualna sprawa. Test największy sens ma 2 tygodnie od stosunku, po którym mogłoby dojść do zapłodnienia, najczęściej jest to właśnie czas spodziewanej miesiączki.
Dziękuję za odpowiedź.
Ale wtedy jak Ci się spóźnił, to "objawy" przedmiesiączkowe miałaś normalnie kilka dni przed? (nie wiem, ile to jest u Ciebie, ale ja zwykle mam dzień-dwa przed takie dziwne uczucie w brzuchu, co zapowiada zbliżający się okres). Pytam, bo od środy pobolewa mnie brzuch, raz mocniej, raz słabiej i już sama nie wiem, czy sobie wmawiam te bóle czy będzie mnie tak boleć np. przez dwa tyg. dopóki nie dostanę miesiączki....
marysienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 19:45   #1871
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez marysienkaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Ale wtedy jak Ci się spóźnił, to "objawy" przedmiesiączkowe miałaś normalnie kilka dni przed? (nie wiem, ile to jest u Ciebie, ale ja zwykle mam dzień-dwa przed takie dziwne uczucie w brzuchu, co zapowiada zbliżający się okres). Pytam, bo od środy pobolewa mnie brzuch, raz mocniej, raz słabiej i już sama nie wiem, czy sobie wmawiam te bóle czy będzie mnie tak boleć np. przez dwa tyg. dopóki nie dostanę miesiączki....
w sumie już nie pamiętam, bo to na początku roku było... objawy związane z okresem pojawiają się u mnie już po skończeniu owulacji, zazwyczaj 1,5 tygodnia przed okresem, często mam nawet podwyższoną temp.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 22:06   #1872
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

hej moze ktoś bedzie w stanie mi pomoc a wiec pytanie moje... czy podczas pierwszych tygodni ciązy sluz zmienia zapach?
eh miesiaczka mi sie troche spoznia a ze to u mnie normalne wiec testu nie robilam ale dzis mi chlopak powiedzial ze calkiem inaczej 'pachne' w tym miejscu wiec stad to moje pytanie... jak ktos bedzie posiadal wiedze zeby mi odpowiedziec to czekam
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:16   #1873
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
hej moze ktoś bedzie w stanie mi pomoc a wiec pytanie moje... czy podczas pierwszych tygodni ciązy sluz zmienia zapach?
eh miesiaczka mi sie troche spoznia a ze to u mnie normalne wiec testu nie robilam ale dzis mi chlopak powiedzial ze calkiem inaczej 'pachne' w tym miejscu wiec stad to moje pytanie... jak ktos bedzie posiadal wiedze zeby mi odpowiedziec to czekam
czy w ostatnim czasie zmieniłaś dietę, jadłaś coś innego niż zazwyczaj, czy zmieniłaś kosmetyki, proszek, płyn do płukania albo cokolwiek innego?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:28   #1874
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

hmm wode (przeprowadzilam sie i ta jest strasznie chlorowa) i zel pod prysznic ale przeciez nie myje sie nim 'dokładnie w miejscach intymnych'
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 05:53   #1875
aubergine_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Mam podobną sutyację, co marysienkaaa. W tym miesiącu chorowałam (jeszcze w czasie trwania poprzedniej miesiączki i po niej), przyjmowałam antybiotyki prez 8 dni, no i jestem po przeprowadzce na studia, a adaptacja i pierwszy miesiąc przyniosły trochę stresu. Czasem zdarza mi się niedojadać , chociaż rzadko, bo przeważnie sobie gotujemy.
Wszystko sobie ładnie pięknie wytłumaczyłam, ciąża to raczej nie jest, bo ciężko o ciążę przy uważnym pettingu, robiłam zresztą test 2 dni po dacie spodziewnego krwawienia, a 10 dni od ostatniego zbliżenia - negatywny.
Jestem jakaś przewrażliwiona, sprowadźcie mnie na ziemię
Paradoksalnie, następuje taka sytuacja, że stresując się, jeszcze sobie ten okres "oddalam". Od dwóch dni pobolewa mnie brzuch, piersi też miałam i mam wrażliwsze, nawet cera mi się pogorszyła kilka dni temu, ale @ jak nie było, tak nie ma. Wrr.
__________________
I w ogóle czas się ogarnąć.
aubergine_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:08   #1876
magda121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Witam
Jestem tu nowa i prosze was o radę,a dokładnie kobiety które stosowały metodę yuzpe.sprawa przedstawia sie następująco.
16października miałam miesiączkę-31października mieliśmy z mężem stosunek i pękła prezerwatywa(jakim cudem nie wiem zdarzyło się to po raz pierwszy)-1 listopada(dokładnie 17 godz później) wzięłam 4tabl.Microgynon21/po 12 godz. kolejną dawkę.Zawsze cykle mam co 26-27 dni,więc dość regularnie.
Wiem że na miesiączkę jest za wczesnie,ale martwi mnie to że od 2 listopada mam ciagle rzadki sluz koloru mleka.Często boli mnie tez brzuch w okolicach jajników,a takze plecy.
Czy którakolwiek z Was miała również podobne objawy?
Dodam że krwawienia zadnego u mnie nie było.Dziś rano(choć wiem że to za wcześnie)zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny.
magda121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:14   #1877
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez magda121 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tu nowa i prosze was o radę,a dokładnie kobiety które stosowały metodę yuzpe.sprawa przedstawia sie następująco.
16października miałam miesiączkę-31października mieliśmy z mężem stosunek i pękła prezerwatywa(jakim cudem nie wiem zdarzyło się to po raz pierwszy)-1 listopada(dokładnie 17 godz później) wzięłam 4tabl.Microgynon21/po 12 godz. kolejną dawkę.Zawsze cykle mam co 26-27 dni,więc dość regularnie.
Wiem że na miesiączkę jest za wczesnie,ale martwi mnie to że od 2 listopada mam ciagle rzadki sluz koloru mleka.Często boli mnie tez brzuch w okolicach jajników,a takze plecy.
Czy którakolwiek z Was miała również podobne objawy?
Dodam że krwawienia zadnego u mnie nie było.Dziś rano(choć wiem że to za wcześnie)zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny.
wiesz jaki wpływ na organizm mają hormony?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:21   #1878
magda121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
wiesz jaki wpływ na organizm mają hormony?
Owszem niby wiem ale po prostu panikuję bo po raz pierwszy stosowałam tę metodę a antykoncepcji ni stosowałam wcale
Obawiam się ciąży bo mam wyjątkową skłonność do bliźniąt.Otóż dwa razy byłam już w ciąży i obie skończyły sie bliźniętami(chłopcami).Ta k więc mam czwórkę dzieciaków.
Zastanawiam się tylko czy te objawy to przez hormony czy coś innego
magda121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:08   #1879
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez magda121 Pokaż wiadomość
po raz pierwszy stosowałam tę metodę a antykoncepcji ni stosowałam wcale
Obawiam się ciąży bo mam wyjątkową skłonność do bliźniąt
Dlaczego się nie zabezpieczasz w takim razie (dopiero teraz ta prezerwatywa)? To raz, a dwa - hormony mają to do siebie, że mogą nieźle namieszać we cyklu (mam na myśli takie dawki z doskoku, typu tabletka PO).
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 06:59   #1880
magda121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Limonko
Chodziło mi o to że antykoncepcji hormonalnej nidgy nie stosowałam,a prezerwatywa to standard
Zastanawiają mnie tylko te objawy które mam bo w tym stresie to już nawet nie pamiętam jak to było miesiac temu przed miesiączka.
magda121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 07:06   #1881
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

dzisiaj powinnam miec okres, trzymajcie kciuki
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 07:15   #1882
magda121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
dzisiaj powinnam miec okres, trzymajcie kciuki
Witaj

Powodzenia
magda121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:56   #1883
Salina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Salina Pokaż wiadomość
Witajcie,
czytam Was od jakiegoś czasu, ale nie miałam nigdy potrzeby się zarejestrować, bo bałam się totalnego uzależnienia ale teraz... teraz panikuję i muszę o coś spytać.

16-go uprawiałam petting z moim facetem. Nie doszło do wytrysku, ale preejakulat oczywiście był. Bardzo się pilnujemy, żebym nie dotykała siebie po tym, jak pieszczę jego, i odwrotnie, jednak tutaj wystąpiła raz taka sytuacja, że poprawił "się" ręką, a potem dotknął mnie - bez wkładania palca do pochwy, jedynie po wargach. Był to dosłownie moment.
Obecnie problem jest taki, że... tydzień temu powinnam dostać okres. I nic. Mam raczej mało regularne cykle, i przeważnie dość długie (35 dni, plus minus - od zawsze). Do tego stres - zaczęłam nowe studia, w trybie organizacji indywidualnej, więc strasznie dużo biegania, załatwiania, strachu czy się uda, czy się wyrobię. Do tego kiepsko się czułam ostatnio... a teraz sobie wkręcam, że może wpadłam, na co nie mogę sobie pozwolić.
Jest taki ryzyko w ogóle?
Zdrowy rozsądek mówi mi, że nie, ale fajnie jakby się wypowiedział ktoś bardziej obeznany...
Cytuję sama siebie, bo panika nadal trwa i chyba się pogłębia, choć mi za siebie wstyd

Do chwili obecnej - minęło 45 dni od ostatniej miesiączki, nowej ani widu, ani słychu. Byłam u gin, ale nie u swojego, tylko u kobiety której nie znałam, i niestety trafiłam na panią, która nie przeprowadza badania u dziewczyn posiadających błonę i nawet mnie nie dotknęła. Stwierdziła, że w takiej sytuacji szans na ciążę "praktycznie nie ma", zapisała mi proverę - na wywołanie okresu, albo kazała czekać.
Wykupiłam tabletki, dzisiaj wzięłam, ale schizuję nadal. Chłopak stwierdził, że kupi mi jutro test, żebym wreszcie przestała panikować, ale tu pojawia się pytanie - wzięłam tę nieszczęsną proverę (jest w niej medroksyprogesteron) - czy nie wpłynie to na wynik testu?

Cytując za ulotką:
- zmniejsza stężenie ACTH i hydrokortyzonu we krwi
- zmniejsza stężenie testosteronu w krwi obwodowej
- zmniejsza stężenie estrogenów w krwi obwodowej
- hamuje wydzielanie gonadotropin przysadkowych - FSH i LH

Pomocy...?
Salina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 19:47   #1884
magyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Myślę, że przesadzasz To praktycznie nie możliwe.. Twoje ew. zajście w ciąże uważałabym za cud! Także głowa do góry to raczej nierealne!
magyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 06:34   #1885
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

a ja mam okres :P
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:28   #1886
AnitkaKotek
Raczkowanie
 
Avatar AnitkaKotek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Witam serdecznie.
Biore Yasmin i nigdy nie zdazylo mi sie zapomniec tabletki,
ale niestety akurat wtedy gdy przyjechal maz, zapomnialam;/
to byla chyba 5 tabletka po okresie i zamiast o 20.30 zwielam ja ok. 10 rano;( po wczesniejszym stosunku ok.6 rano...
Czy jest duza szansa ze zaszlam w ciaze?
pozdrawiam
AnitkaKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:45   #1887
Wiks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

moim zdaniem powinnaś jak najszybciej zadzownić do swojego lekarza.. ja biorę yaz i tam wyraźnie jest napisane, że jeżeli zapomni się tabletki w pierwszym tygodniu i odbyło się stosunek, to trzeba skontaktować się z lekarzem. ja ostatnio też miałam przypał z tabletkami, ale wszystko dobrze się skończyło
Wiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:30   #1888
AnitkaKotek
Raczkowanie
 
Avatar AnitkaKotek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

To mnie teraz nastraszylas...;(
mam juz jednego babelka w domku ma raptem 5,5 miesiaca a tu by mialo byc drugie?;( szok.
a test? moze zrobic test ciazowy...
AnitkaKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:32   #1889
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez AnitkaKotek Pokaż wiadomość
To mnie teraz nastraszylas...;(
mam juz jednego babelka w domku ma raptem 5,5 miesiaca a tu by mialo byc drugie?;( szok.
a test? moze zrobic test ciazowy...
masz już dziecko a nie wiesz że test dopiero po 14 dniach od stosunku?

btw czytałaś w ogóle ulotkę od tabletek?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:37   #1890
AnitkaKotek
Raczkowanie
 
Avatar AnitkaKotek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
masz już dziecko a nie wiesz że test dopiero po 14 dniach od stosunku?

btw czytałaś w ogóle ulotkę od tabletek?

Nie pamietam juz jak to bylo... spoznial mi sie okres to zrobilam test.
Tak czytalam ulotke, ale kiedys, juz dawno...
Poczekam na okres i bede dobrej mysli.
Chyba za mam faktycznie dzwonic do gina mojego?
wariuje juz!
AnitkaKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.