Cilest/Elin - wątek zbiorczy! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 08:32   #841
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kaska288 Pokaż wiadomość
witam
bardzo pilnie potrzebuje cilest
czy ktoś może ma do odsprzedania??
słyszałam że w czeskich aptekach można kupic bez recepty
znacie może jakąś?????????
prosze pomóżcie bo jestem za granicą i kończą mi sie tabletki a nie mogę do polski przyjechać
najlepiej isc do ginekologa/lekarza po recepte
w aptekach zazwyczaj ciezko z tym bo prosza o recepte mi udalo sie dwa razy kupic bez sklamalam ze potrzebuje teraz tabletek a za miesiac jade do pl i bede tam u swojego lekarza aptekarka dala mi jeden blister raz za darmo innym razem placilam a przy zakupie tabsow na recepte miala to odliczyc co policzyla
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:53   #842
kaska288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

u nas tu nie sprzedadzą niestety bez recepty bo juz byłam a do lekarza tu się czeka za długo niestety
kaska288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 16:25   #843
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

a w jakim kraju jestes??
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:47   #844
kaska288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

we włoszech
kaska288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:18   #845
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

No ja się przy Cileście fatalnie czuję, co jakiś czas mam takie bóle brzucha, ciągle jakieś plamienia, właśnie teraz kończę II listek i rezygnuję, 2 listki mi zostały, bo kupiłam na zapas niepotrzebnie ehhhh w ogóle słyszałam, że to są bardzo mocne hormony i kobiety przed urodzeniem dziecka nie powinny ich stosować, bo mogą utrudniać zajście w ciążę potem. A niestety moja lekarka jak się okazała słynie z zapisywania tych tabletek wszystkim, pewnie ma umowę z firmą farmaceutyczną brrrr.
__________________

elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:48   #846
kaska288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

ja biore cilest 2 rok i bez problemu...nie kazdy organizm tak samo reaguje
chetnie odkupie od ciebie cilest jak chcesz sprzedać aja766@wp.pl to mój adres email
kaska288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:28   #847
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cilesty wcale nie są mocniejszymi tabletkami :P
Ja je biorę również juz prawie dwa lata i bardzo dobrze się czuje
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 11:07   #848
black_devil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

od ponad pol roku zazywam Cilest. na poczatku bylo calkiem niezle, ale teraz czuje sie jak balon...:/ bralam juz Mercilon, bralam je okolo 2 lat, czulam sie po nich super ale moja ginekolog stwierdzila ze czas na zmiane. Mercilon zostal zamieniony na Novynette. Totalna porażka! Po dwoch opakowaniach przytyłam 5,5kg! Ginekolog od razu zmienila mi je na Yasmin. Po tych z kolei okropnie popsula mi sie twarz:/ bralam je przez 6 miesiecy i wysypawlo mnie z dnia na dzien coraz bardziej... Teraz ten Cilest...oprocz tego ze czuje sie jak nadmuchany balon nic innego mi nie dolega. Niestety moja ginekolog nie chce wypisac mi skierowania na badania hormonalne... czuje sie jak krolik doswiadczalny:/
black_devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:37   #849
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez black_devil Pokaż wiadomość
od ponad pol roku zazywam Cilest. na poczatku bylo calkiem niezle, ale teraz czuje sie jak balon...:/ bralam juz Mercilon, bralam je okolo 2 lat, czulam sie po nich super ale moja ginekolog stwierdzila ze czas na zmiane. Mercilon zostal zamieniony na Novynette. Totalna porażka! Po dwoch opakowaniach przytyłam 5,5kg! Ginekolog od razu zmienila mi je na Yasmin. Po tych z kolei okropnie popsula mi sie twarz:/ bralam je przez 6 miesiecy i wysypawlo mnie z dnia na dzien coraz bardziej... Teraz ten Cilest...oprocz tego ze czuje sie jak nadmuchany balon nic innego mi nie dolega. Niestety moja ginekolog nie chce wypisac mi skierowania na badania hormonalne... czuje sie jak krolik doswiadczalny:/
Z jakiego powodu ginekolog zmienił Mercilon na coś innego? Tak o? Zmień ginekologa bo widać,że na oko Ci przepisuje tabletki, zmienia bez powodu i nie chce zrobić badań.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:47   #850
black_devil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Z jakiego powodu ginekolog zmienił Mercilon na coś innego? Tak o? Zmień ginekologa bo widać,że na oko Ci przepisuje tabletki, zmienia bez powodu i nie chce zrobić badań.

Zmienila mi Mercilon, bo jak stwierdzila 2 lata na jednych tabletkach to za duzo...Jestem juz umowiona do innego ginekologa, zobaczymy co on na to powie...
__________________
Jak znajdę się w niebie, to tylko po znajomości.
black_devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:55   #851
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez black_devil Pokaż wiadomość
Zmienila mi Mercilon, bo jak stwierdzila 2 lata na jednych tabletkach to za duzo...Jestem juz umowiona do innego ginekologa, zobaczymy co on na to powie...
Bzdura kompletna. Jeśli pigułki Ci służą, nie masz po nich żadnych skutków ubocznych, to nie ma powodu byś je zmieniała. Możesz je brać i lat 8. Za to radzę zmienić ginekologa, bo traktuje Cię jak królika doświadczalnego i nie ma pojęcia o pigułkach.


Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 18:49   #852
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Hej, nie wiem czy ktoś już zwracał się na forum z podobnym problemem, nie chciałam czytać wszystkich postów...

Miałam nieregularną miesiączkę, niezależnie od tego czy się spóźniała, czy pojawiała za wcześnie- zawsze krwawienie było obfite w pierwszych 3 dniach, przy czym miałam bardzo silne bóle brzucha, które czasem prowadziły nawet do tego, że robiło mi się słabo. Poszłam do ginekologa, który przepisał mi właśnie cilest. Okres spóźniał mi się 6 dni, w piątek kiedy pojawiło się krwawienie wzięłam pierwszą tabletkę (dodam, że to moje pierwsze opakowanie). Nie wiem dlaczego, ale w sobotę rano krwawienia praktycznie nie było i tak jest do teraz. Niepokoję się dlaczego tak jest. Współżyłam z chłopakiem, ale zabezpieczaliśmy się, więc ciążę wykluczam. Czy któraś z Was miała podobny problem? Z góry dziękuję za odpowiedź
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:55   #853
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Być może z powodu gwałtownego wzrostu hormonów krwawienie jest słabe. Jak będą wyglądać Twoje miesiączki przy tabletkach dowiesz się dopiero po kilku miesiącach
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 07:19   #854
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Dzięki
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:28   #855
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Mam problem.

Od jakichs 4 lat biore Cilest. Od początku świetnie na niego zareagowalam. Żadnych skutków ubocznych.
Od jakiegos czasu zaczęłam tyć, a nie sadze, zeby bylo to spowodowane nadmiernym jedzeniem, bo nie jem duzo.
Druga sprawa, zaczeły strasznie wypadac mi włosy. Od 3 miesiecy nie uzywam farby, coprawda susze codziennie suszarka, ale dbam o własy i w zasadzie jest to ejdyny moj grzech, nigdy tak sie nie działo.

Zaczynam sie zastanawiac, czy tabletki tak nagle po 4 latach mogly przestac mi sluzyc? I nagle pojawily sie skutki uboczne?

aha do tego od jakiegos tygodnia, dwoch strasznie bola mnie piersi.

macie pomysly?? bo powaznie zastanawiam sie nad odstawieniem tabletek na jakis czas...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:20   #856
IwOOOnek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 37
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Dziewczyny a ja mam dalej problem
Jak pisałam wyżej po wzięciu tabletki mam czerwoną buzię Dzwoniłam do pani dr to mówiła że mam odstawić bo być może jestem uczulona na jakiś składnik i tak reaguje tylko że ja jestem przy 4 tabletce z drugiego opakowania- czy to znaczy że jak już teraz odstawie to znów dostanę okres i mój organizm zareaguję tak jakby to była przerwa na 7-dniowa?
Zauważyłam że podczas tej 7-dniowej przerwy moja buzia nie była czerwona i włosy przestały o połowę wypadać a teraz przy każdej kolejnej tabletce wypadanie się wzmaga i buzia również jest czerwona Co to może być? Co zrobić? Dodam jeszcze że przy tabletkach Cilest strasznie chudnę bo mogę nie jeść całymi dniami tylko że ja jestem szczupła i to jest dla mnie problem bo chciałam przytyć ale widzę że wszystko jest na odwrót
IwOOOnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:20   #857
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Pewnie dostaniesz krwawienia po ewentualnym odstawieniu ale to nie jest pewne. Proponuję Ci zmienić tabletki. Anoreksja to poważna choroba, a skoro nie jesz całymi dniami moze to tez negatywnie wpłynac tez na przyjmowanie hormonów. Twój organizm zwariuje. Także, sioooo do ginekologa
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:45   #858
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Mam problem.

Od jakichs 4 lat biore Cilest. Od początku świetnie na niego zareagowalam. Żadnych skutków ubocznych.
Od jakiegos czasu zaczęłam tyć, a nie sadze, zeby bylo to spowodowane nadmiernym jedzeniem, bo nie jem duzo.
Druga sprawa, zaczeły strasznie wypadac mi włosy. Od 3 miesiecy nie uzywam farby, coprawda susze codziennie suszarka, ale dbam o własy i w zasadzie jest to ejdyny moj grzech, nigdy tak sie nie działo.

Zaczynam sie zastanawiac, czy tabletki tak nagle po 4 latach mogly przestac mi sluzyc? I nagle pojawily sie skutki uboczne?

aha do tego od jakiegos tygodnia, dwoch strasznie bola mnie piersi.

macie pomysly?? bo powaznie zastanawiam sie nad odstawieniem tabletek na jakis czas...
Czy to skutki uboczne akurat tych tabletek to się nie wypowiem. Ale może warto byloby na początek zrobić sobie zwykłą morfologię, żeby zobaczyć czy aby osłabienie, ubytki we krwi, albo za mało żelaza nie powoduje wypadania włosów. na każdego przychodzą czasem takie chwile osłabienia, a jak raz zaczną, to włosy lubią wypadać dobre pół roku. Pierwsze do rodzinnego po skierowanie na morfologię, jak wykluczysz tą przyczynę to skupić się na tabletkach. A przy okazji morfologii można sobie przy okazji próby wątrobowe walnąć, żeby sprawdzić jak się ma ten narząd po tylu latach na tabletkach. Może to on się buntuje
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 08:10   #859
BANANOWA_259
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez słodkaaa Pokaż wiadomość
mam problem.

Od jakichs 4 lat biore cilest. Od początku świetnie na niego zareagowalam. żadnych skutków ubocznych.
Od jakiegos czasu zaczęłam tyć, a nie sadze, zeby bylo to spowodowane nadmiernym jedzeniem, bo nie jem duzo.
Druga sprawa, zaczeły strasznie wypadac mi włosy. Od 3 miesiecy nie uzywam farby, coprawda susze codziennie suszarka, ale dbam o własy i w zasadzie jest to ejdyny moj grzech, nigdy tak sie nie działo.

Zaczynam sie zastanawiac, czy tabletki tak nagle po 4 latach mogly przestac mi sluzyc? I nagle pojawily sie skutki uboczne?

Aha do tego od jakiegos tygodnia, dwoch strasznie bola mnie piersi.

Macie pomysly?? Bo powaznie zastanawiam sie nad odstawieniem tabletek na jakis czas...
witam
ja wypowiadałam się na 27 stronie i też brałam przeszło 3 lata cilest ale w końcu postanowiłam powiedziec dośc !!!
W tej chwili dziękuję Bogu że podjełam taką decyzję ponieważ już po 2 tygodniach czułam się o niebo lepiej a w tej chwili to jest rewelacja )
nie zastanawiaj się ani minuty dłużej tylko przestań brac to świństwo - szkoda naszego zdrowia
pozdrawiam bardzo serdecznie
BANANOWA_259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 10:54   #860
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.

Morfologie robiłam całkiem niedawno i wyniki są dobre. Takze to wykluczam.

Postanowiłam odstawic tabletki na conajmniej 3 miesiące. W ostatni czwartek wzięłam ostatnią. teraz mam okres. Zobaczymy jak pójdzie dalej

Dzięki
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 22:00   #861
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

bez sensu jest robić przerwe na trzy miesiace , kazdy ginekolog Ci to powie. Tylko rozregulujesz sobie wszystko. Mimo wszystko, powodzenia...
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:44   #862
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez natulka2807 Pokaż wiadomość
bez sensu jest robić przerwe na trzy miesiace , kazdy ginekolog Ci to powie. Tylko rozregulujesz sobie wszystko. Mimo wszystko, powodzenia...

Czytamy ze zrozumieniem?? Napisałam ze co najmniej 3 miesiace
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:34   #863
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez natulka2807 Pokaż wiadomość
bez sensu jest robić przerwe na trzy miesiace , kazdy ginekolog Ci to powie. Tylko rozregulujesz sobie wszystko. Mimo wszystko, powodzenia...
To co piszesz to nieprawda i bzdura. Przerwa od pigułek powinna trwać co najmniej 3 miesiące, bo tyle organizm dochodzi do równowagi po pigułkach.

Bezsensu by było gdyby chciała zrobić przerwę miesięczną. 3 miesiące to już konkretna przerwa, którą poleca prawie każdy ginekolog (niektórzy zalecają trochę dłuższe).

Nie wiem gdzie takich rzeczy się naczytałaś.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:08   #864
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Nigdzie się nie naczytałam po prostu chodzę do ginekologa. Albo się odstawia pigułki albo się je bierze, tyle.

Po jakim czasie stosowania pigułek antykoncepcyjnych należy zrobić przerwę?
Nie trzeba robić przerwy nawet, jeżeli bierze się pigułki kilka lat.

źródło: http://www.ponton.org.pl/faq.php?cat_id=13&rowstart=15

Jeśli czytać to na sprawdzonych stronach. Pozdrawiam !
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 13:21   #865
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez natulka2807 Pokaż wiadomość
Nigdzie się nie naczytałam po prostu chodzę do ginekologa. Albo się odstawia pigułki albo się je bierze, tyle.

Po jakim czasie stosowania pigułek antykoncepcyjnych należy zrobić przerwę?
Nie trzeba robić przerwy nawet, jeżeli bierze się pigułki kilka lat.

źródło: http://www.ponton.org.pl/faq.php?cat_id=13&rowstart=15

Jeśli czytać to na sprawdzonych stronach. Pozdrawiam !

O matko Zdarza się, że dziewczyna zaczyna brać pigułki, bo ma problemy z miesiączkowaniem, hormonami itp. bierze je jakiś czas, a potem musi zrobić przerwę na te 3 miesiące, albo troszkę dłużej, by zobaczyć czy wszystko jej się uregulowało. Potem może do nich wrócić w celach antykoncepcyjnych.

Poza tym przy długotrwałym braniu pigułek, też należy czasem zrobić przerwę (nie mówię po roku, bo to za szybko) ale co 2 - 2,5 roku można, właśnie po to by zobaczyć co tam się z naszym naturalnym cyklem będzie działo.

Nie mówiąc o tym, że przez te 3 miesiące wątroba, która jest obciążana hormonami również odpocznie.

Przerwę można robić i czasem warto dać organizmowi odpocząć.

Gadanie albo się bierze albo nie, jest - wybacz - idiotyczne.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:17   #866
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Natulka idac Twoim tokiem rozumowania skor zdecydowalam sie odstawic tabletki to nie powinnam juz nigdy no nich wracac?

A na tym pontonie to jakies bzdury pisza, jak sie tam bedziesz edukowac, to daleko nie zajedziesz...

Np tekst ze nie nalezy robic przerw nawet przy kilkuletnim stosowaniu tabletek...

Otóż przypminam ze przy stosowaniu tabletek nie pracuja np jajniki, macica ( a raczej jej "wysciułka" nie pracuje jak nalezy... Nieuzywany narzad zanika, zmniejsza sie jego wielkosc... Wiec nalezy robic przerwe co jakis czas (oczywiscie nie co rok) na jakis czas aby jajniki i inne kobiece narzady zaczely troche pracowac...

Moj ginekolog zawsze robi mi USG i patrzy na wielkosc macicy, niedawno z nim na ten temat rozmawialam i mialam odstawic tabletki po kolejnym usg w okolicach stycznia, odsawilam samowolnie sama... bo niedlugo zostane lysa i nie zmieszcze sie w zadne ubranie...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 21:58   #867
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Krytykujesz ponton a wolontariusze na tym portalu są własnie edukowani przez ginekologów i u nich przechodzą kursy i szkolenia. Sama sobie zaprzeczasz...

Nie mam zamiaru się wykłócać bo nie mam na to czasu, ale widać kto tu daleko nie zajdzie...

Edytowane przez natulka2807
Czas edycji: 2010-11-24 o 22:13
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:15   #868
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Moja droga, daleka jestem od wykłócania . Próbuje Ci tylko udowodnic, ze nie masz racji. Na tym pontonie jest bzdura napisana i tyle. Widocznie Ci wolontariusze nie odrobili zadania domowego, albo mieli kiepskich nauczycieli...

Nalezy robic przerwy w tabletkach, bo zadne CIAGLE zazywania jakichs leków nie wychodzi na dobre, a zwlaszcza watrobie..
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 11:39   #869
Karolina_ri7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Kupie Cilest, jestem z Gdańska i potrzebuje na czwartek. Zamuliłam z lekarzem
Karolina_ri7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:14   #870
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

hej
mam pytanie kochalam sie wieczorem z chlopakiem, rano wzielam tabletke tak jak zawsze o 7.30 ok 12 zwymiotowałam czyli minęlo ponad 4 godz byla to moja 19 tabletka nie bralam dodatkowej drugiej, ale jeszcze tego samego dnia kochalam się bez zabezpieczenia czy wszystko ok? czy powinnam isc do lekarza po tabletke PO chociaz nie wiem czy juz nie jest za pozno? dzis wzielam ostatnia tabletke z blistra robic normalnie przerwe i jest wszystko ok? nie wiem mam schizy, ze moze cos nie tak, albo owulacja mi sie przesunela juz wymyslam panikuje niby w ulotce napisane jest, że wchlania sie 3 godz ale...
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-14 10:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.