Oryginał czy podróbka? Część II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 18:23   #1831
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mi wygląda ok
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Moim zdaniem OK .
Dziękuję
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:42   #1832
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Heeeeh..... o mamo, ja już wczoraj miałam pisac, że pudełko wygląda jak pudełko od testera, ale zajęłam się rurką od wankaw i mi z głowy wyleciało
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 01:16   #1833
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Ale masz jakieś konkretne zastrzeżenia do tej nowej DV? Bo jak patrzę na Twoje dwie flaszki i moją (też setka i też tester) to wydaje mi się że są takie same. Po zdjęciach sądzę, że flaszka jest ok, no chyba że z zapachem coś nie tak? Rurka troszkę wygięta, moja jest prościutka, ale to chyba nic takiego, bo nie jest jakaś obrzydliwa i "chamska" jak w Sensi powyżej
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Właśnie, a jak oceniasz zapach?
Czy przy atomizerku są mikroskopijne cyferki?
No właśnie od zapachu się zaczęło... Moim zdaniem jest jakby rozrzedzony, nie ma tej mocy co pierwowzór.

Literki na obu flaszkach (nie na spodzie ale na ściance) mają minimalnie inny krój - czcionka jest identyczna, ale na nowej flaszce odchudzona, tzn subtelniejsza, cieńsza.

Rurka jest jednak wygięta (najbardziej ze wszystkich moich flaszek).

na atomku nie ma żadnych literek, natomiast psika jak gaśnica. po lekkim (naprawdę delikatnym, niepełnym) naciśnięciu leci ciurkiem bez ciśnienia.

No i na koniec napiszę, że dzisiaj byłam w Sephorze i panie oceniły, że to oryginał. Ale coś czuję, że nawet jeśli, to coś bylo majstrowane przy atomku przez co minimalnie wydłużyła się i wygięłą rurka oraz atomek psika w sposób wyżej opisany.

No i wracam do sedna, czyli rozrzedzony zapach, na temat którego panie w S. się nie wypowiedziały. Wspomniały coś, że perfumy mogły długo leżakować (chociaż numer serii jest niemal identyczny jak w S. - u mnie 9Z01, tam 9Z02).

Wiecie coś może o sposobach ingerencji w atomizer? (bo chyba to tutaj miało miejsce....)
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:11   #1834
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
No właśnie od zapachu się zaczęło... Moim zdaniem jest jakby rozrzedzony, nie ma tej mocy co pierwowzór.

Literki na obu flaszkach (nie na spodzie ale na ściance) mają minimalnie inny krój - czcionka jest identyczna, ale na nowej flaszce odchudzona, tzn subtelniejsza, cieńsza.

Rurka jest jednak wygięta (najbardziej ze wszystkich moich flaszek).

na atomku nie ma żadnych literek, natomiast psika jak gaśnica. po lekkim (naprawdę delikatnym, niepełnym) naciśnięciu leci ciurkiem bez ciśnienia.

No i na koniec napiszę, że dzisiaj byłam w Sephorze i panie oceniły, że to oryginał. Ale coś czuję, że nawet jeśli, to coś bylo majstrowane przy atomku przez co minimalnie wydłużyła się i wygięłą rurka oraz atomek psika w sposób wyżej opisany.

No i wracam do sedna, czyli rozrzedzony zapach, na temat którego panie w S. się nie wypowiedziały. Wspomniały coś, że perfumy mogły długo leżakować (chociaż numer serii jest niemal identyczny jak w S. - u mnie 9Z01, tam 9Z02).

Wiecie coś może o sposobach ingerencji w atomizer? (bo chyba to tutaj miało miejsce....)
Ja też mam dwie DV i z jednej leci właśnie jak z kranu po naciśnięciu, ale nie mam wątpliwości co do oryginalności mam też mikroskopijne wytłoczone literki na "blaszce" psikacza.
A może poprostu wcześniej miałaś wersję sprzed reformulacji, a teraz masz nową i dlatego odczuwasz taką różnicę? Dla niektórych różnica jest niewielka między tymi dwoma wersjami, ale dla niekórych to "całe morze" .
Więc może to jest przyczyna ?
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:36   #1835
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
No właśnie od zapachu się zaczęło... Moim zdaniem jest jakby rozrzedzony, nie ma tej mocy co pierwowzór.

Literki na obu flaszkach (nie na spodzie ale na ściance) mają minimalnie inny krój - czcionka jest identyczna, ale na nowej flaszce odchudzona, tzn subtelniejsza, cieńsza.

Rurka jest jednak wygięta (najbardziej ze wszystkich moich flaszek).

na atomku nie ma żadnych literek, natomiast psika jak gaśnica. po lekkim (naprawdę delikatnym, niepełnym) naciśnięciu leci ciurkiem bez ciśnienia.

No i na koniec napiszę, że dzisiaj byłam w Sephorze i panie oceniły, że to oryginał. Ale coś czuję, że nawet jeśli, to coś bylo majstrowane przy atomku przez co minimalnie wydłużyła się i wygięłą rurka oraz atomek psika w sposób wyżej opisany.

No i wracam do sedna, czyli rozrzedzony zapach, na temat którego panie w S. się nie wypowiedziały. Wspomniały coś, że perfumy mogły długo leżakować (chociaż numer serii jest niemal identyczny jak w S. - u mnie 9Z01, tam 9Z02).

Wiecie coś może o sposobach ingerencji w atomizer? (bo chyba to tutaj miało miejsce....)
Te maleńkie cyferki/literki powinny przy samej tej dziurce, z której psika woda , są bardzo maleńkie i trzeba się dobrze przyjrzeć .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:33   #1836
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Bardzo dziękuję za pomoc (w afekcie zapomniałam o tym wczoraj)


Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
Ja też mam dwie DV i z jednej leci właśnie jak z kranu po naciśnięciu, ale nie mam wątpliwości co do oryginalności mam też mikroskopijne wytłoczone literki na "blaszce" psikacza.
A może poprostu wcześniej miałaś wersję sprzed reformulacji, a teraz masz nową i dlatego odczuwasz taką różnicę? Dla niektórych różnica jest niewielka między tymi dwoma wersjami, ale dla niekórych to "całe morze" .
Więc może to jest przyczyna ?
No tak, ale tamtą kupowałam na poczatku tego roku a tą teraz. A kiedy mniej więcej była reformulacja?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Te maleńkie cyferki/literki powinny przy samej tej dziurce, z której psika woda , są bardzo maleńkie i trzeba się dobrze przyjrzeć .
Są te literki. Ale jeśli chodzi o opakowanie, to własicwie jedyne zastrzeżenie mam do za mocno wygiętej rurki atomizera (na fotce aukcji była prosta jak drut).

Natomiast problem jest właśnie w zapachu. Różnica jest taka jak między wodą perfumowaną a wodą kolońską, a przecież to cały czas jest woda toaletowa
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:27   #1837
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
No tak, ale tamtą kupowałam na poczatku tego roku a tą teraz. A kiedy mniej więcej była reformulacja?

Są te literki. Ale jeśli chodzi o opakowanie, to własicwie jedyne zastrzeżenie mam do za mocno wygiętej rurki atomizera (na fotce aukcji była prosta jak drut).

Natomiast problem jest właśnie w zapachu. Różnica jest taka jak między wodą perfumowaną a wodą kolońską, a przecież to cały czas jest woda toaletowa
Agnieszko, obydwa flakoniki, na moje oko, wygladaja ok.
co do podanych przez Ciebie kodow - obydwa tyczyly sie Twoich perfum czy porownalas kod ze swojego "podejrzanego" flakonika z jakims z perfumerii?

reformulacja miala miejsce chyba pare lat temu, ale dokladnie kiedy, to nie wiem. i faktycznie, tak jak ktora z dziewczyn wyzej pisala, niektorzy czuja drastyczna roznice w zapachu, inni uwazaja, ze nic sie w tym wzgledzie nie zmienilo.
jeszcze jest mozliwosc zlego przechowywania zapachu. no i nie wykluczylabym jednak "gmerania" przy atomizerze, niestety, historia zna juz takie przypadki
niepokoi mnie az taka roznica w intensywnosci zapachu. a czy jest on taki sam - znaczy, nutowo taki sam?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 13:01   #1838
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Gdzię mi się kiedyś chyba przeczytało, że po 2006 roku są już nowe DV .
No i chyba one mają korek bardziej pomarańczowy, może nie wszystkie ale moja taki ma . Ja mam sprzed reformulacji i ma kod 6H02.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:17   #1839
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Gdzię mi się kiedyś chyba przeczytało, że po 2006 roku są już nowe DV .
No i chyba one mają korek bardziej pomarańczowy, może nie wszystkie ale moja taki ma . Ja mam sprzed reformulacji i ma kod 6H02.
mozliwe, ze po 2006

ja tez mialam bardziej pomaranczowy korek, ale chyba Layila wspominala, ze jej pozolkl korek ze starosci w innymi Poisonie <mysli>

co do kodu, to ja mialam nawet kod z pieciu znakow sie skladajacy, to musial byc chyba prawdziwy staruszek! acz zapach byl intensywny i trwaly
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:39   #1840
kasia_heaven
Raczkowanie
 
Avatar kasia_heaven
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 100m od morza :)
Wiadomości: 253
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez moonadam Pokaż wiadomość
Przecież na aukcji podanej przez kasia_heaven pisze jak byk że jest to tester więc jak wy chcecie na nim folię i identyczne pudełko ?
Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Ano widzisz, się wyjaśniło ja nie wchodziłam w tą aukcję, mówiłam tylko po tym co widziałam na zdjęciach wklejonych przez Kasię. A nie pisała, że to tester flacha wygląda dobrze, pudełko- nie. Ale skoro to tester to wszystko się zgadza
Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Heeeeh..... o mamo, ja już wczoraj miałam pisac, że pudełko wygląda jak pudełko od testera, ale zajęłam się rurką od wankaw i mi z głowy wyleciało
Dzięki Dziewczyny, o to mi właśnie chodziło... ja zupełnie nie wiedziałam, że tester może się tak różnić. Dziękuję Wam bardzo za wyjaśnienie zagadki
__________________
kasia_heaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 23:01   #1841
Frezja80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 34
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Dziewczyny a wiecie coś może o zmianie logo na flakonie Lacoste Pour Femme?jak do tej pory kupowałam z wytłoczonym wyczuwalnym w dotyku logo na flakonie a teraz w większości drogerii i sklepów internetowych pojawiły się flakony z logo jakby wtopionym w szkło
Frezja80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 09:03   #1842
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Agnieszko, obydwa flakoniki, na moje oko, wygladaja ok.
co do podanych przez Ciebie kodow - obydwa tyczyly sie Twoich perfum czy porownalas kod ze swojego "podejrzanego" flakonika z jakims z perfumerii?

reformulacja miala miejsce chyba pare lat temu, ale dokladnie kiedy, to nie wiem. i faktycznie, tak jak ktora z dziewczyn wyzej pisala, niektorzy czuja drastyczna roznice w zapachu, inni uwazaja, ze nic sie w tym wzgledzie nie zmienilo.
jeszcze jest mozliwosc zlego przechowywania zapachu. no i nie wykluczylabym jednak "gmerania" przy atomizerze, niestety, historia zna juz takie przypadki
niepokoi mnie az taka roznica w intensywnosci zapachu. a czy jest on taki sam - znaczy, nutowo taki sam?
Porównałam kod z felernej flaszki 9Z01 z kodem z testera z Sephory.

Myślę, że obie DV, które kupiłam u tej samej Sprzedającej są z okresu po reformulacji, więc chyba jednak "gmeranie" miało miejsce.
Zapach niby nutowo jest taki sam, ale mimo, że nie jest on tak intensywny jak pierwowzór (to mój głowny niestety zarzut), to w trakcie testów globalnych wywołał u mnie potworny ból głowy, co rzadko mi się po perfumach zdarza, a napeno nie zdarzało się po poprzedniej flaszcze DV.



Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Gdzię mi się kiedyś chyba przeczytało, że po 2006 roku są już nowe DV .
No i chyba one mają korek bardziej pomarańczowy, może nie wszystkie ale moja taki ma . Ja mam sprzed reformulacji i ma kod 6H02.
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mozliwe, ze po 2006

ja tez mialam bardziej pomaranczowy korek, ale chyba Layila wspominala, ze jej pozolkl korek ze starosci w innymi Poisonie <mysli>

co do kodu, to ja mialam nawet kod z pieciu znakow sie skladajacy, to musial byc chyba prawdziwy staruszek! acz zapach byl intensywny i trwaly
Moje obydwie flaszki mają korki idealnie przezroczyste.
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:02   #1843
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Porównałam kod z felernej flaszki 9Z01 z kodem z testera z Sephory.

Myślę, że obie DV, które kupiłam u tej samej Sprzedającej są z okresu po reformulacji, więc chyba jednak "gmeranie" miało miejsce.
Zapach niby nutowo jest taki sam, ale mimo, że nie jest on tak intensywny jak pierwowzór (to mój głowny niestety zarzut), to w trakcie testów globalnych wywołał u mnie potworny ból głowy, co rzadko mi się po perfumach zdarza, a napeno nie zdarzało się po poprzedniej flaszcze DV.

Moje obydwie flaszki mają korki idealnie przezroczyste.
Agnieszko, zatem albo zle przechowanie tej drugiej flaszki wchodzi w gre (acz wtedy, to chyba zapach szybciej by lekko "skisl" i odbieralabys go, hm, jako nieswiezy), albo faktycznie - "gmeranie" mialo miejsce

kontaktowalas sie ze sprzedajaca?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2010-11-07 o 13:04
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:28   #1844
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

http://www.e-glamour.pl/product-pol-...na-tester.html mam pytanie czy wiecie moze czy sa produkowane testery 50-tki??

http://www.e-glamour.pl/product-pol-...rfumowana.html

http://allegro.pl/calvin-klein-eupho...286985774.html Jak myslicie to oryginały ?? ;( pomozcie prosze z gory dziekuje ;*
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:30   #1845
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Na e-glamour sa oryginaly - bierz w ciemno
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:28   #1846
Irek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

sprzedawca: sylo007
na aukcji jest w opakowaniu nieotwierana a zdjecia przedstawiaja wode sprzedawcy którą podobno sam używa jest atka sama jak na aukcji.
http://allegro.pl/chanel-allure-homm...309340771.html
dodatkowe zdjecie o ktore poprosilem w emailu:
http://img816.imageshack.us/i/s7300174.jpg/
Orginał czy podróba?
Irek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:33   #1847
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Irek88 Pokaż wiadomość
sprzedawca: sylo007
na aukcji jest w opakowaniu nieotwierana a zdjecia przedstawiaja wode sprzedawcy którą podobno sam używa jest atka sama jak na aukcji.
http://allegro.pl/chanel-allure-homm...309340771.html
dodatkowe zdjecie o ktore poprosilem w emailu:
http://img816.imageshack.us/i/s7300174.jpg/
Orginał czy podróba?
podrobka, chanela nie daja na wyprzedazach, a juz na pewno nie za 100 zl
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:02   #1848
Irek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
podrobka, chanela nie daja na wyprzedazach, a juz na pewno nie za 100 zl
Jak to nie, są promocje na perfumy marki CHANEL.
Irek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:21   #1849
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Agnieszko, zatem albo zle przechowanie tej drugiej flaszki wchodzi w gre (acz wtedy, to chyba zapach szybciej by lekko "skisl" i odbieralabys go, hm, jako nieswiezy), albo faktycznie - "gmeranie" mialo miejsce

kontaktowalas sie ze sprzedajaca?
Dzisiaj byłam w drugiej Sephorze i tam też panie stwierdziły, że to raczej oryginał... Do Sprzedającej nie pisałam, bo chciałam zaczekać, czy moje przypuszczenia się potwierdzą. A skoro się nie potwierdziły, to już chyba jej nic nie napiszę.

Ale jakoś nie jestem na tyle przekonana do zakupu, żeby wystawić pozytyw, więc pewnie skończy się bezkomentarzowo. W każdym razie ja już nic u niej nie kupię.

Zapomniałam wspomnieć, że robiłam u niej już zakupy kilka razy (w tym wspomniane pierwsze DV), zapachy zawsze były super. Raz skusiłam się na róż Shiseido za 1/3 ceny i niestety okazał się podróbą (potwierdzną przez konsultantki w S. ) Może teraz zaczęła też oszukiwać na zapachach ...
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 06:55   #1850
NikitaGrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 160
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Jak dla mnie zdecydowanie oryginał .
__________________
So life's a bitch. What do you want to do, cry about it?
NikitaGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:58   #1851
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Irek88 Pokaż wiadomość
Jak to nie, są promocje na perfumy marki CHANEL.
To jest podróbka.
W życiu nie widziałam promocji a tym bardziej wyprzedaży perfum Chanel. A nawet jeśli cudem by zrobili to na pewno nie sprzedawaliby perfum za 100zł.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:08   #1852
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
To jest podróbka.
W życiu nie widziałam promocji a tym bardziej wyprzedaży perfum Chanel. A nawet jeśli cudem by zrobili to na pewno nie sprzedawaliby perfum za 100zł.
Zgadzam się .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:23   #1853
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
To jest podróbka.
W życiu nie widziałam promocji a tym bardziej wyprzedaży perfum Chanel. A nawet jeśli cudem by zrobili to na pewno nie sprzedawaliby perfum za 100zł.
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Zgadzam się .
dziewczyny, zajrzyjcie w moj profil
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:15   #1854
malami_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

hej dziewczyny chciałam na allu kupić wodę gucci envy me wybrałam kilka aukcji która według was jest najbardziej wiarygodna???

http://allegro.pl/gucci-envy-me-edt-...304277450.html

http://allegro.pl/gucci-envy-me-woda...312154697.html
malami_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:20   #1855
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez malami_89 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny chciałam na allu kupić wodę gucci envy me wybrałam kilka aukcji która według was jest najbardziej wiarygodna???

http://allegro.pl/gucci-envy-me-edt-...304277450.html

http://allegro.pl/gucci-envy-me-woda...312154697.html
Tu masz 30 ml za 99 zł i sprzedawca sprawdzony .
Drugi sprzedawca sprzedaje podróby, ma Mademoiselle 100 ml edp za 175 zł .

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2010-11-09 o 17:23
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:29   #1856
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dziewczyny, zajrzyjcie w moj profil
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:33   #1857
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dziewczyny, zajrzyjcie w moj profil
Otóż to;-)) Sygnaturka Siarki krąży na forum a jednak do niektórych jej treść zupełnie nie dociera;-))))
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:19   #1858
Irek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Otóż to;-)) Sygnaturka Siarki krąży na forum a jednak do niektórych jej treść zupełnie nie dociera;-))))
Widze ze siarka to wasza bogini, no to narobię siarce troche siary
mam paragon oraz ta wodę która została zakupiona w renomowanym Macys 72$ za Chanel Egoiste Platinum:
http://img249.imageshack.us/img249/3416/pb090347.jpg
a poniżej druga strona paragonu żebyś mi nie ględziła ze to jakis chinatown a nie macys:
http://img255.imageshack.us/img255/3759/pb090348.jpg
i co wy na to czarownice? już dociera?
Irek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:35   #1859
emila730
Zadomowienie
 
Avatar emila730
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 964
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

prosze o odp czy to podróbka, wydaje mi sie ze zapach jest inny niz probki tej wody ktore mam z perfumerii. mam watpliwosci co do korka - to ma byc taka kostka czy powinna byc z 1 str szersza? i ten wezyk? na 1 fotce jest tester zdj z netu, czy na oryginalach tez na tylniej sciance powinien byc taki rysunek?
__________________
Nowe stanik i koszula do karmienia itp.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=761907



Edytowane przez emila730
Czas edycji: 2010-11-09 o 19:36
emila730 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:41   #1860
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez emila730 Pokaż wiadomość
prosze o odp czy to podróbka, wydaje mi sie ze zapach jest inny niz probki tej wody ktore mam z perfumerii. mam watpliwosci co do korka - to ma byc taka kostka czy powinna byc z 1 str szersza? i ten wezyk? na 1 fotce jest tester zdj z netu, czy na oryginalach tez na tylniej sciance powinien byc taki rysunek?
To podróba niestety .
Rysunek jest tylko na testerach .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.