WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-09, 19:06   #2641
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
jak objawia siê u ciebie ³zs?
masakryczne przet³uszczanie, swêdzenie, i lekki ³upie¿-ogólnie jakbym nie umy³a w³osów codzien to bym sie zadrapa³a
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 06:39   #2642
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 758
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam za post pod postem



Robi³am ju¿ tu analizê sk³adu ampu³ek Vichy i L'oreala- jest praktycznie taki sam, bêdzie takie samo dzia³anie z tym¿e L'oreal ma tañsze. Dodam ¿e to ten sam koncern wiêc po prostu za Vichy p³acimy wiêcej bo marka apteczna.
Hmmm ja kupowa³am Vichy za 150 z³ 18 ampu³ek (niby promocja, ale jest ona ju¿ chyba z rok non stop ), a L'oreal te¿ kosztuje w tych granicach tyle,¿e za 10 ampu³ek
Snufki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 07:25   #2643
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ

naprawdê widzê poprawê za pomoc± tabletek wypadanie zahamowa³o siê jak za dotkniêciem magicznej ró¿d¿ki dzi¶ wypad³o mi ok 100, czyli w normie potwierdza siê moja opinia, ¿e w³osy nie wypadaj± ot tak po prostu i co¶ musi byæ nie tak szuka³am przyczyn kilka lat, wyda³am fortunê na lekarzy, badania, suplementy, kosmetyki i wreszcie co¶ drgnê³o
Trzymam za Was i Wasze w³osy kciuki
gratulacje kochana cieszê siê i zazdraszczam

muszê przyznaæ ¿e u mnie chyba te¿ jest lepiej ... przynajmniej na razie, odpukaæ mam nadziejê ¿e ten stan siê utrzyma
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 07:44   #2644
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Snufki Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm ja kupowa³am Vichy za 150 z³ 18 ampu³ek (niby promocja, ale jest ona ju¿ chyba z rok non stop ), a L'oreal te¿ kosztuje w tych granicach tyle,¿e za 10 ampu³ek
A to nie wiedzia³am My¶la³am tak bo która¶ z wiza¿anek napisa³a ¿e L'oreal taniej wychodzi a ja tylko porówna³am sk³ad.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:43   #2645
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomo¶ci: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Snufki Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm ja kupowa³am Vichy za 150 z³ 18 ampu³ek (niby promocja, ale jest ona ju¿ chyba z rok non stop ), a L'oreal te¿ kosztuje w tych granicach tyle,¿e za 10 ampu³ek

ja kupilam ampulki l'oreala 46 ampulek za 200 z³
czy 250 ,al eto i tak bardziej sie oplaca.

Ja skoncze te loreala i biore sie za vichy
przed lorealem zuzylam 12 z vichy ,ale to za malo.
Uwazam ,ze z vichy maja ladniejszy zapach i wlosy sa napewno b. zdrowsze.

Nie wiem czemu loreal ma takie dobre opinie ..
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-11-10 o 10:44
WweronikaWw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:16   #2646
Kastaliaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Hej dziewczyny! Pisalam juz wczesniej i niby wszystko u mnie w normie ale jednak...
Od jakiegos miesiaca zauwazylam, ze wypada mi wiecej wlosow, zaaplikowalam Belisse, robilam wcierki itd Nic nie pomagalo, jak w jeden dzien wypadlo 50 to w nastepny 100. W sumie wczesniej mialam sporo stresu nowa praca, masa presji itd Ale tym wypadaniem strasznie sie nakrecilam i o niczym innym nie myslalam tylko jak je zatrzymac. Ale niestety zamiast mniej ich wypadac to coraz wiecej. Poszlam do lekarza (mieszkam w UK) ogladnal mnie dokladnie,zbadal tarczyce, obejrzal glowe i paznokcie i stwierdzil ze to stres i ze na zadne badania nie ma potrzeby wysylac. Tylko jak tu sie uspokoic skoro zauwazalym ze wszystkie male wloski ktore wyrosly po Belissie zaczely wypadac... Prosze doradzcie co robic?
Czy to faktycznie stres? Czemu wypadaja mlode wloski?
Kastaliaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:29   #2647
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

nie wiem czy stres czy nie
ja siê dzis porycza³am jak umy³am w³osy, wiec nie wyobrazam sobie siê nie martwic
mam juz mysli zeby siê zgolic na ³yso i kupic perukê
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 13:44   #2648
Kastaliaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja codziennie placze, nie spie po nocach, a maz wysyla mnie do psychiatryka... Glupie wlosy!
Kastaliaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:26   #2649
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 758
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Poka¿ wiadomo¶æ
ja kupilam ampulki l'oreala 46 ampulek za 200 z³
czy 250 ,al eto i tak bardziej sie oplaca.

Ja skoncze te loreala i biore sie za vichy
przed lorealem zuzylam 12 z vichy ,ale to za malo.
Uwazam ,ze z vichy maja ladniejszy zapach i wlosy sa napewno b. zdrowsze.

Nie wiem czemu loreal ma takie dobre opinie ..

Hmmm ja widzia³am je tylko w cenie o której pisa³am powy¿ej, za 46 ampu³ek op³aca³o by siê na pewno
Snufki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:50   #2650
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomo¶ci: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

U mnie wypadanie bylo spowodowane rozjasnianiem zbyt agresywnym
Teraz jest juz w normie.Strasznie wypadaj mi tylko doczepione
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:59   #2651
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ
gratulacje kochana cieszê siê i zazdraszczam

muszê przyznaæ ¿e u mnie chyba te¿ jest lepiej ... przynajmniej na razie, odpukaæ mam nadziejê ¿e ten stan siê utrzyma
to super
oby¶my tylko nie zapeszy³y
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 16:22   #2652
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomo¶ci: 1 034
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dzisiaj by³am na badaniach hormonów ... zap³aci³am (!) 230 PLN !!!!!!!!! WRRRRR cholerna s³u¿ba zdrowia ! Po co my p³acimy te wszystkie sk³adki ?!
Wyniki dopiero za 21 dni robocze ( poniewa¿ na wolny testosteron muszê czekaæ 14 dni roboczych a na androstendion w³a¶nie 21 dni )
__________________


Moda damska od zawsze by³a najdro¿sz± sztuk± opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:48   #2653
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7 112
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
to super
oby¶my tylko nie zapeszy³y
tfu tfu tfu

Cytat:
Napisane przez dorotka_wac Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj by³am na badaniach hormonów ... zap³aci³am (!) 230 PLN !!!!!!!!! WRRRRR cholerna s³u¿ba zdrowia ! Po co my p³acimy te wszystkie sk³adki ?!
Wyniki dopiero za 21 dni robocze ( poniewa¿ na wolny testosteron muszê czekaæ 14 dni roboczych a na androstendion w³a¶nie 21 dni )
oj, znam ten ból ... jak pierwszy raz bada³am hormony to te¿ mia³am l¿ejszy portfel o mniej wiêcej tyle ...
potem robi³am badania jeszcze ze dwa razy (na szczê¶cie ju¿ tylko pojedyncze) i wydawa³am kasê, rzecz jasna, a i tak ci±gle nic nie wiadomo
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:49   #2654
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez dorotka_wac Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj by³am na badaniach hormonów ... zap³aci³am (!) 230 PLN !!!!!!!!! WRRRRR cholerna s³u¿ba zdrowia ! Po co my p³acimy te wszystkie sk³adki ?!
Wyniki dopiero za 21 dni robocze ( poniewa¿ na wolny testosteron muszê czekaæ 14 dni roboczych a na androstendion w³a¶nie 21 dni )
To nie jest w refundacji NFZ? Czy lekarz Ci nie da³ skierowania?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:21   #2655
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
To nie jest w refundacji NFZ? Czy lekarz Ci nie da³ skierowania?
Nie do¶wiadczy³a¶ widocznie brutalnej prawdy o refundacji

Lekarze bardzo niechêtnie wypisuj± skierowania na badania t³umacz±c siê z limitami. Pisa³am ju¿ kilkakrotnie ¿e mnie lekarka odes³a³a mówi±c ¿e na moje widzi mi siê ona nie mo¿e rozdawaæ skierowañ na prawo i lewo.

Chocia¿ dzisiaj moja mama by³a u lekarza z gryp± jelitow± a ten dodatkowo skierowa³ j± na badania i namawia³ wrêcz bo zauwa¿y³ ¿e czerniej± jej uszy od z³otych kolczyków co mo¿e siê wi±zaæ z problemami z w±trob± wiêc trzeba trafiæ na uczciwego lekarza
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:40   #2656
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Nie kupi³am jeszcze rzepki Wybiorê siê po ni± pojutrze.
Dzisiaj z kolei wtar³am sobie wodê pokrzywow±. Na razie nie bêdê u¿ywaæ ¿adnych szamponów przeciw wypadaniu tylko w³a¶nie rzepkê i wodê pokrzywow± co kilka dni.
Dam znaæ za jaki¶ czas jak efekty
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:48   #2657
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do¶wiadczy³a¶ widocznie brutalnej prawdy o refundacji

Lekarze bardzo niechêtnie wypisuj± skierowania na badania t³umacz±c siê z limitami. Pisa³am ju¿ kilkakrotnie ¿e mnie lekarka odes³a³a mówi±c ¿e na moje widzi mi siê ona nie mo¿e rozdawaæ skierowañ na prawo i lewo.

Chocia¿ dzisiaj moja mama by³a u lekarza z gryp± jelitow± a ten dodatkowo skierowa³ j± na badania i namawia³ wrêcz bo zauwa¿y³ ¿e czerniej± jej uszy od z³otych kolczyków co mo¿e siê wi±zaæ z problemami z w±trob± wiêc trzeba trafiæ na uczciwego lekarza
Widzisz, ja mam lekarza, który daje mi skierowania bez problemu.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 22:15   #2658
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
Widzisz, ja mam lekarza, który daje mi skierowania bez problemu.
Niestety czê¶æ lekarzy lekarzami jest tylko z nazwy Chocia¿ ja bym siê zastanawia³a czy lekarz da ci skierowanie na szereg drogich badañ argumentuj±c pro¶bê wypadaniem w³osów...
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:17   #2659
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomo¶ci: 1 034
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez agison Poka¿ wiadomo¶æ
tfu tfu tfu

oj, znam ten ból ... jak pierwszy raz bada³am hormony to te¿ mia³am l¿ejszy portfel o mniej wiêcej tyle ...
potem robi³am badania jeszcze ze dwa razy (na szczê¶cie ju¿ tylko pojedyncze) i wydawa³am kasê, rzecz jasna, a i tak ci±gle nic nie wiadomo
Jak to nic nie wiadomo ? jakie wyniki mia³a¶ ? wszystko w normie , czy jak ?

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
To nie jest w refundacji NFZ? Czy lekarz Ci nie da³ skierowania?
Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
Widzisz, ja mam lekarza, który daje mi skierowania bez problemu.
uuu ... wydaje mi siê ,¿e a¿ tak wyrozumia³y Twój lekarz nie bêdzie szczerze w to w±tpiê.
To dzia³a na tej zasadzie, ¿e je¶li np. lekarz ma za jedn± wizytê pacjenta przypu¶æmy 300 z³, to w momencie kiedy Tobie przepisze skierowania na badania równowarto¶ci 250z³ to jest mu to odejmowane od tych 300 i dostaje tylko 50 za wizytê ... nie bêdzie sobie odejmowaæ ¿eby daæ Tobie ...

odk±d zaczê³am chodziæ do tych lekarzy wszystkich to najchêtniej napisa³abym jak±¶ petycjê i upowszechni³a j± w necie aby ka¿dy móg³ podpisaæ ... jednym s³owem PARANOJA
__________________


Moda damska od zawsze by³a najdro¿sz± sztuk± opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 09:58   #2660
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez dorotka_wac Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj by³am na badaniach hormonów ... zap³aci³am (!) 230 PLN !!!!!!!!! WRRRRR cholerna s³u¿ba zdrowia ! Po co my p³acimy te wszystkie sk³adki ?!
Wyniki dopiero za 21 dni robocze ( poniewa¿ na wolny testosteron muszê czekaæ 14 dni roboczych a na androstendion w³a¶nie 21 dni )
a ja na szczê¶cie dosta³am wczoraj skierowanie do szpitala na badania. bêdê mia³a zrobiony ca³y zakres hormonów za darmo bêdê tam 2-3 dni. muszê jednak trafic dobrze z okresem - 1-3 dzieñ cyklu, od poniedzia³ku do ¶rody..
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:20   #2661
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomo¶ci: 9 061
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Hej dziewczyny

piszê tutaj, bo zauwa¿y³am ostatnio, szczególnie podczas mycia wlosów ¿e wypadaj± mi w³osy.. nie wypadaj± gar¶ciami i nie ci±gle, ale jednak. Na pocz±tku my¶la³am, ¿e to od mojego od¿ywiania, ale teraz mam w±tpliwo¶ci, bo od¿ywiam siê lepiej ni¿ kilka miesiêcy temu, kiedy w³osy mi nie wypada³y..
Dochodzê do wniosku, ¿e chyba prostowanie w³osów te¿ siê do tego przyczynia prostujê bardzo czêsto, ok. 5x w tygodniu.. najgorsze jest to, ¿e mam strasznie niesforne w³osy i najczê¶ciej gdy ich nie wyprostujê po prostu wygl±daj± tragicznie mam falowane w³osy i strasznie siê pusz±. Kiedy¶ próbowa³am ró¿nych kosmetyków przeciw puszeniu, ale albo puszy³y siê jeszcze bardziej, albo nie by³o ¿adnych zmian
By³abym w stanie odstawiæ prostownicê, ale nie chcê wygl±daæ jak potworek
moja imaginacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:03   #2662
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomo¶ci: 1 034
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
a ja na szczê¶cie dosta³am wczoraj skierowanie do szpitala na badania. bêdê mia³a zrobiony ca³y zakres hormonów za darmo bêdê tam 2-3 dni. muszê jednak trafic dobrze z okresem - 1-3 dzieñ cyklu, od poniedzia³ku do ¶rody..
no to faktycznie zazdroszczê ,¿e Ciê tak ktos pokierowa³
__________________


Moda damska od zawsze by³a najdro¿sz± sztuk± opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:03   #2663
IwOOOnek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam. Ja równie¿ borykam siê z problemem wypadaj±cych w³osów. Bêd±c u dermatolog dosta³am taki lek robiony o takim sk³adzie ( za³±czony w pliku) mo¿e komu¶ siê przyda. Ma on pomóc przy wypadaniu i przet³uszczaniu w³osów... Dodam jeszcze post w sk³adach bo mo¿e kto¶ go przeanalizuje- ja ze swojej strony wyczyta³am ¿e ma on poprawiæ ukrwienie w³osów i wzmocniæ- dodana zosta³a jeszcze witamina B6 i Biostymina.
IwOOOnek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:03   #2664
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja dzisiaj obciê³am w³osy z 50cm do 35cm Nie ¿a³ujê bo wygl±daj± na du¿o gêstsze ni¿ w rzeczywisto¶ci s±. Poza tym te d³ugie by³by przebrakowane z powodu 3 lat przelotnego wypadania a mam sporo krótkich, nowych w³osów.

Dzisiaj wpad³am na kolejny trop przyczyny wypadania u mnie w³osów. My¶lê ¿e mo¿e byæ to spowodowane nadmiarem witaminy A która m.in. powoduje w³a¶nie wypadanie. Oprócz tego mam inne typowe dolegliwo¶ci jak senno¶æ, bóle g³owy, os³abienie, bóle oczu i uczucie wysokiego ci¶nienia w g³owie. Dodam ¿e ostatnimi miesiacami codziennie bra³am suplementy gdzie zawarto¶æ by³a conajmniej 100% zapotrzebowania na tê witaminê a i tak czêsto dodatkowo pi³am np. plusz/zdrovit activ czy np z ¿eñ szeniem i do tego olej rybi który równie¿ j± zawiera, marchewki i inne takie. Wszystkie witaminy rozpuszczalne w t³uszczach: A,D,E,K mog± siê gromadziæ w nadmiarze i byæ szkodliwe. Niestety dzisiaj doczyta³am ¿e szczególnie syntetyczna witamina A bywa gro¼na dla organizmu. Dlatego od dzisiaj wszelkie witaminy syntetyczne id± w odstawkê. Bêdê pi³a jedynie herbatki: skyrzp i pokrzywê, a do tego dro¿d¿e. Oleje te¿ na jaki¶ czas odstawiam ale wrócê do nich po jakim¶ czasie jak sytuacja siê ustabilizuje. W koñcu to naturalne ¼ród³o witamin. Tymczasem trzeba bardziej zadbaæ o dietê!!!

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2010-11-12 o 18:05
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:11   #2665
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 11 587
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj wpad³am na kolejny trop przyczyny wypadania u mnie w³osów. My¶lê ¿e mo¿e byæ to spowodowane nadmiarem witaminy A która m.in. powoduje w³a¶nie wypadanie. Oprócz tego mam inne typowe dolegliwo¶ci jak senno¶æ, bóle g³owy, os³abienie, bóle oczu i uczucie wysokiego ci¶nienia w g³owie. Dodam ¿e ostatnimi miesiacami codziennie bra³am suplementy gdzie zawarto¶æ by³a conajmniej 100% zapotrzebowania na tê witaminê a i tak czêsto dodatkowo pi³am np. plusz/zdrovit activ czy np z ¿eñ szeniem i do tego olej rybi który równie¿ j± zawiera, marchewki i inne takie. Wszystkie witaminy rozpuszczalne w t³uszczach: A,D,E,K mog± siê gromadziæ w nadmiarze i byæ szkodliwe. Niestety dzisiaj doczyta³am ¿e szczególnie syntetyczna witamina A bywa gro¼na dla organizmu. Dlatego od dzisiaj wszelkie witaminy syntetyczne id± w odstawkê. Bêdê pi³a jedynie herbatki: skyrzp i pokrzywê, a do tego dro¿d¿e. Oleje te¿ na jaki¶ czas odstawiam ale wrócê do nich po jakim¶ czasie jak sytuacja siê ustabilizuje. W koñcu to naturalne ¼ród³o witamin. Tymczasem trzeba bardziej zadbaæ o dietê!!!
Tak, nadmiar witaminy A jest gro¼ny dla naszych w³osów. Ja biorê pochodn± witaminy A - retinoidy doustne na tr±dzik i niestety jednym ze skutków ubocznych jest nadmierne wypadanie w³osów. Ech, niestety tak to ju¿ w ¿yciu jest, nie mo¿na mieæ wszystkiego - albo ³adne, gêste w³osy albo zdrowa cera
__________________
Notorycznie padam ofiar± w³asnej wyobra¼ni.



otako jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:30   #2666
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Odzywam siê ja, testuj±ca Himalaye Herbal!
S³uchajcie, u¿ywam kremu od tygodnia i nie wiem czy dobrze go u¿ywam. Jest napisane ¿eby zastosowaæ krem na noc i rano ewentualnie umyæ w³osy. Otó¿ ja myjê w³osy przed pój¶ciem spaæ i nak³adam krem na umyte ju¿ w³osy. Z racji tego, ¿e myjê w³osy co 2 dni, to na drugi dzieñ po prostu nak³adam go na noc i rano... w³osy s± takie jakby lekko t³uste, ale bardzo mi to nie przeszkadza. Nie wiem tylko, czy prawid³owo go aplikujê, bo w sumie ciê¿ko wetrzeæ krem tylko w sam± skórê. Biorê go naprawdê niewielk± ilo¶æ i mam wra¿enie, ¿e on siê w ogóle nie rozprowadza... Czy efekty s±? Na razie jako tako bez poprawy. Po umyciu szamponem zt tej samej serii w³osów z wanny wyci±gam wiêcej
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:29   #2667
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 429
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Mnie tez wypada wiecej w³osów ze wzgledu na Diane i retinoidy. Poza tym mam wrazliwe receptory na androgeny wiec poza braniem leków tez mi wypadaja garsciami.. No jakos trzeba zyc.
Od jakiegos czasu, okresowo pomaga mi:
-2-3 razy w tyg umyc nizoralem (nie mam lupiezu ale pomaa mi na skore glowy), potrzymac chwile na glowie
-maseczka z olejku rycynowego/zó³tka/nafty - tradycja
-fajne efekty da³a seria Seboradin niger- mam ampu³ki, tonik (tonik wygodniejszy w aplikacji bo nie klei w³osów bo mozna celnie napryskac na skóre g³owy majac g³owe w dó³... z ampu³kami juz sie tego nie zrobi. Jednak ampu³ki sa bardziej stêzone) oraz ostatnio zachwyci³ mnie balsam. Mozna (a nawet trzeba) go wcierac w skórê g³owy co przynios³o mi ulgê bo teraz w³osy przy nasadzie o wiele lepiej mi sie rozczesuja.
- komplex minera³ów w formie chelatu - do nabycia w necie, chelaty to podobno najbardziej przyswajalna dla organizmu forma.
-podcinanie, szczotkowanie, masowanie skóry i nie farbowanie.. Ale kusiiii oj kusi!

Po takiej pielegnacji z ok 200-300 wlosow dziennie, a w wannie okolo 50-80, wypada mi w wannie okolo 10-20 a w ciagu calego dnia mysle ze..100-150.
Pozniej ta ilosc stopniowo sie zwieksza niestety, zalezy od wieu czynnikow.
Ale polecam
Ewuska_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-12, 22:22   #2668
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj obciê³am w³osy z 50cm do 35cm Nie ¿a³ujê bo wygl±daj± na du¿o gêstsze ni¿ w rzeczywisto¶ci s±. Poza tym te d³ugie by³by przebrakowane z powodu 3 lat przelotnego wypadania a mam sporo krótkich, nowych w³osów.

Dzisiaj wpad³am na kolejny trop przyczyny wypadania u mnie w³osów. My¶lê ¿e mo¿e byæ to spowodowane nadmiarem witaminy A która m.in. powoduje w³a¶nie wypadanie. Oprócz tego mam inne typowe dolegliwo¶ci jak senno¶æ, bóle g³owy, os³abienie, bóle oczu i uczucie wysokiego ci¶nienia w g³owie. Dodam ¿e ostatnimi miesiacami codziennie bra³am suplementy gdzie zawarto¶æ by³a conajmniej 100% zapotrzebowania na tê witaminê a i tak czêsto dodatkowo pi³am np. plusz/zdrovit activ czy np z ¿eñ szeniem i do tego olej rybi który równie¿ j± zawiera, marchewki i inne takie. Wszystkie witaminy rozpuszczalne w t³uszczach: A,D,E,K mog± siê gromadziæ w nadmiarze i byæ szkodliwe. Niestety dzisiaj doczyta³am ¿e szczególnie syntetyczna witamina A bywa gro¼na dla organizmu. Dlatego od dzisiaj wszelkie witaminy syntetyczne id± w odstawkê. Bêdê pi³a jedynie herbatki: skyrzp i pokrzywê, a do tego dro¿d¿e. Oleje te¿ na jaki¶ czas odstawiam ale wrócê do nich po jakim¶ czasie jak sytuacja siê ustabilizuje. W koñcu to naturalne ¼ród³o witamin. Tymczasem trzeba bardziej zadbaæ o dietê!!!
Te¿ kiedy¶ co¶ takiego prze¿y³am - pi³am wtedy olej lniany i bra³am tran. Odstawi³am tylko tran i po jakim¶ tygodniu zaczê³o siê stabilizowaæ
Z witamin± a naprawdê nie ma ¿artów, trzeba uwa¿aæ na wszystkie objawy jej nadmiaru, bo w bardzo du¿ych dawkach mo¿e prowadziæ nawet do ¶mierci.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-13, 08:50   #2669
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ kiedy¶ co¶ takiego prze¿y³am - pi³am wtedy olej lniany i bra³am tran. Odstawi³am tylko tran i po jakim¶ tygodniu zaczê³o siê stabilizowaæ
Z witamin± a naprawdê nie ma ¿artów, trzeba uwa¿aæ na wszystkie objawy jej nadmiaru, bo w bardzo du¿ych dawkach mo¿e prowadziæ nawet do ¶mierci.
Wiedzia³am o tym ale jako¶ nie powi±za³am faktów Mam omega 3 z olimpu z du¿± dawk± (1 tabletka równa ok 6 przeciêtnych tranowych) wiêc z 2 tygodnie nie bêdê bra³a. Zacznê od 1 kapsu³ki na dwa dni pewnie. Oleje przyjmujê od sierpnia i wtedy jako¶ siê zaczê³y bóle g³owy a z w³osami ró¿nie by³o. Aczkolwiek my¶lê ¿e jednak same oleje nie s± z³e tylko ¿e ja bra³am suplementy z witamin± A i tak jak mówi³am by³o to np olimp vitamin sport dla kobiet gdzie by³a podwójna dawka wit. A, albo ³yka³am typowo w³osowe suplementy i do tego pi³am jakie¶ takie zwyk³e witaminki do rozpuszczania w wodzie. Kompletna g³upota ale my¶la³am ¿e mam raczej niedobór ni¿ nadmiar i dziennie dostarcza³am ok 300% zapotrzebowania a tê witaminê przez prawie 4 miesi±ce.

Ju¿ przerzuci³am siê na dro¿d¿e Jeszcze dokupiê skrzyp i pokrzywê dzisiaj i tylko czekaæ na efekty.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:20   #2670
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2 235
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

do ¶mierci o bo¿e a ja tyle tego ³ykam
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.