szara suknia ślubna;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 15:01   #1
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995

szara suknia ślubna;(


witajcie, zwracam sie z problemem.. a mianowicie takim: odkupiłam suknię ślubną od pewnej dzioewczyny na innym portalu... suknia jest sliczna ale .. szara!! slub 8 styczna... wyprałam ja recznie z nadzieja ze zbieleje ale nic, i moje pytanie czy po praniu chemicznym bedzie bielsza?????? ratujcieeeeeeee
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:38   #2
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: szara suknia ślubna;(

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
witajcie, zwracam sie z problemem.. a mianowicie takim: odkupiłam suknię ślubną od pewnej dzioewczyny na innym portalu... suknia jest sliczna ale .. szara!! slub 8 styczna... wyprałam ja recznie z nadzieja ze zbieleje ale nic, i moje pytanie czy po praniu chemicznym bedzie bielsza?????? ratujcieeeeeeee
Jak to? To nie mierzyłaś jej przed kupnem? Nie widziałaś, że szara??? Czym prędzej oddaj kieckę do pralni chemicznej, i to najlepiej takiej zwykłej jakiejś osiedlowej - nie w żadnym tam supermarkiecie, bo w takich to fuszerkę robią a nie czyszczenie. Ale ja to bym na cuda nie liczyła. Skoro nie są to jakieś miejscowe przybrudzenia, tylko cała sukienka jest szara, to może być po prostu taki materiał.
Na wszelki wypadek pochodź już dziś po salonach żeby awaryjnie mieć coś upatrzone.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:12   #3
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: szara suknia ślubna;(

no nie:/ widziałam tylko na fotce:/
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:31   #4
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: szara suknia ślubna;(

Ona ją kupiła w salonie czy szyła?...Najlepiej zapytaj tą dziewczynę czy suknia od razu taka była czy ją czymś zafarbowała na taki kolor? ...Może to po prostu taki gołębi odcień bieli i żadna pralnia tu nie pomoże.
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 08:30   #5
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: szara suknia ślubna;(

tzn .. zauważyłam, że sukienka w słońcu jest biała, ale w cieniu szara:/ pokryta jest takim tiulem, i mam wrażenie ze to on powoduje takie "coś" ale juz sama nie wiem w oczach mi sie mieni:/
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:06   #6
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: szara suknia ślubna;(

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
tzn .. zauważyłam, że sukienka w słońcu jest biała, ale w cieniu szara:/ pokryta jest takim tiulem, i mam wrażenie ze to on powoduje takie "coś" ale juz sama nie wiem w oczach mi sie mieni:/
a może to poprostu taki materiał i tak wygląda albo to wina oświetlenia w pokoju..skoro w słoncu jest biała to suknia jest biała..niektore materiały w zaleznosci od tego jak pada światło na nie takie wrazenie stwarzają..
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 12:00   #7
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: szara suknia ślubna;(

Zrób tak jak Ci radzą dziewczyny, oddaj do pralni chemicznej Też wychodzę za mąż 8 stycznia
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 17:44   #8
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: szara suknia ślubna;(

No i jak? Udało Ci się coś zrobić z suknią?
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:00   #9
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: szara suknia ślubna;(

najlepiej oddaj do pralni tam ja ladsnie wypiora i wyprasuja
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:10   #10
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: szara suknia ślubna;(

no mysle mysle...http://szafa.pl/c3981765-bajkowa-suknia-slubna.html bo ona z takiego materiału jest i ta tez wyglada na szara,jamam identyczny materiał
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:23   #11
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: szara suknia ślubna;(

a ja się obawiam, że nie można jej już "wybielić". Szkoda, że nie widziałaś jej na żywo przed zakupem. I szkoda, że osoba, która Ci ją sprzedawała nie była szczera...
zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby ją oddać. W końcu można uznać, że nikt nie chce szarej sukni i zostałaś wprowadzona w błąd. Masz prawo rozwiązać transakcję.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-11-26 o 11:24
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 12:01   #12
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: szara suknia ślubna;(

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
no mysle mysle...http://szafa.pl/c3981765-bajkowa-suknia-slubna.html bo ona z takiego materiału jest i ta tez wyglada na szara,jamam identyczny materiał
ta na zdjęciu jest oki--ten materiał chyba tak ma
to jest tiul czy jakoś tak i przy większej ilości warstw materiału tak załamuje światło
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:42   #13
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: szara suknia ślubna;(

uuu lipa... nie chce Cię straszyć ale jeśli jest to tiulowa suknia i zauwazyłas dopiero teraz , że jest szara to może być wpadka jednym słowem ;/
Kiedy ta dziewczyna miała ślub , od której ją kupowałas? Czemu o to pytam, dlatego , ze materiały z jakich sa wykonywane suknie ślubne typu tiul organza lubią szarzeć ze starości im dłużej wisi tym gorzej dla sukienki i jej " świerzości "
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 14:03   #14
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: szara suknia ślubna;(

Nie wiem na jaką skalę jest ta 'szarość' ale proponuje się tak nie przejmować i dla uspokojenia sumienia oddać do pralni lub salonu do czyszczenia. Ja też miałam suknie z tiulu - z 7 warstw, wewnętrzne były ze sztywnego, zewnętrzne z innego, delikatnego - i ten faktycznie odcieniem bieli jakoś mi się odcinał ,ale uwierz mi, rodzaj materiału też wpływa na wrażenie szarości ale wyglądała bardzo naturalnie, na zdjęciach nic nie odbiegało od normy, więc to była typowa panika przedślubna
nie martw się i dla spokoju oddaj do czyszczenia. I może nam wstaw kawałek sukni, zobaczymy na zdjęciu czy coś jest nie tak
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:25   #15
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: szara suknia ślubna;(

sammi masz rację ale jeśli tamta dziewczyna przechowywała bardzo długo swoją suknię to są nikłe szanse i dlatego też warto by sie dowiedzieć na początek kiedy był ślub tej dziewczyny , od której jest odkupowana sukienka
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 16:21   #16
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: szara suknia ślubna;(

Ja też chciałam kupić suknię z tiulu. Jednak zarówno panie w sklepach, jak i krawcowa mówiły, że tiul po prostu z czasem (dość szybko) zbiera kurz i nie da się go doprać :/ Dlatego zrezygnowałam z wyprzedazowych czy używanych sukienek tiulowych.. Z tym, że on zwykle ma inny odcień niż śnieżnobiała tafta, czy satyna..Może w tym rzecz, jeśli to nie jest jakaś stara suknia?
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 16:34   #17
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: szara suknia ślubna;(

no neistety zbiera kurz ale to też zależy ile czasu ma taka kiecka jak ma już na liczniku ileś lat no to lipa ale jeśli ma kilka miesięcy to mysle , że jakos by dalo rade
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:58   #18
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: szara suknia ślubna;(

Ja oczywiscie nie chce nikogo straszyc, ale sama osobiscie widzialam suknie Justina Alexandra w kolorze ivory na dodatek, ktora po czyszczesniu wygladala po porstu na brudna...:/ Widzialam nowa w salonie i te po czyszczeniu (wiadomo, ze tam jest bardziej esploatowana, ale miala raptem pare miesiecy)..Gora, ktora byla z innego materialu miala ladny kolorek, a ten dol taki brzydko szary.. ale mozna zawsze zewnetrzna warstwe tiulu wymienic u krawcowej, ponoc nie ma wiekszych problemow z tym.. Jesli przy tej suknie jets taka mozliwosc to szukaj krawcowej. Tiul jest bardzo tanim materialem, wiec i koszty nie powinny byc wielkie

Edytowane przez soundaddicted
Czas edycji: 2010-12-06 o 20:36
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 18:52   #19
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: szara suknia ślubna;(

mam ciocie krawcową i podejrzewam , że wymiana takiego tiulu to duzy koszt pewnie by musiala cała taka suknie rozpi.. ać niewiem czy ktoś by sie tego podjął znaczy no podejrzewam że wsyztsko sie da zrobić ale kwestia za ile Ale powiedz mi czy warto tak sie bawić ? a jak coś nie daj boże schrzani ?
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 20:40   #20
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: szara suknia ślubna;(

Dżagódka mi to mówiła krawcowa też. Pewnie zależy to od kroju sukni..ale to z pewnością ryzyko, jak zawsze z krawcową. Pytanie jak z tą suknią rzeczywiście jest..Bo może to tylko stres przedślubny?? Ja, gdybym miała iść w takiej, jak ta, którą widziałam, to na pewno szukałabym krawcowej albo nowej sukni..A nie można jej oddać? Ustawowo mamy chyba prawo do zwortu towaru kupionego przez internet do 10 dni.. Tylko nie wiem, czy to obowiązuje, gdy kupujemy prywatnie..znaczy, nie w sklepie internetowym :P
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.