Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 14:46   #2821
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

ok kochane dzieki
garnki chyba kupie te w makro

a ktoras z was kupowala teraz lodowke ?
podoba mi sie ta http://www.ceneo.pl/7763919
jest niedroga\
a fajna
tylko nie ma chyba szuflady na lod... w zamrazarce
koniecznie chce z systemem no frost i z 3 szufladami no i inosc
i nie nizsza jak 180
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 15:16   #2822
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

agus mi sie ta lodowka bardzo podoba - ogladalam ja w sklepie
Mowisz o takiej cienkiej szufladzie na lod? Ja ja chyba mam u siebie - i jak ostatnio wsadzilam woreczki z woda na nia, to mi te woreczki pekly po styknieciu z pretami chlodzacymi, i mi zalalo cala zamrqzarke, o czym nie wiedzialam, dowiedzialam sie po kilku dniach, jak mi obroslo wszytsko lodem, bo n ie mam no frosta.
no ale generalnie szuflady tej nie korzystam.
tu otwarta:
http://www.electro.pl/pictures/products/big/35177_3.jpg
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 15:19   #2823
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Marucha - gratuluje nagrody

Katunia - fajnie ze TZ pomaga... mojego tez czesto nie ma w domu ale mysle ze jak bedize T. to wiecej czasu spedzi z nami
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 15:34   #2824
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

jejku ale jestem zmęczona. Dawno mnie tak nogi nie bolały. Była ładna pogoda, więc poszłam z dziećmi na pocztę wysłać list, aże dobrze nam się szło to zaszliśmy nad rzekę na drugi koniec miesta prawie 3 godziny chodziliśmy... padam...

Katunia super, że szwy zdjęte

Gucia coż za miły telefon. Brawa dla TZ

martucha gratulacje

Ana współczuje....
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 16:55   #2825
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cześć
A ja dziś wzięłam jeszcze urlop na dziś, bo wstalam rano i taka niemoc mnie ogarnęła, że nie chciało mi się zadka podnosić. R jest na drugiej zmianie, więc poszłam na zakupy, ugotowałam zupkę meksykańską, a zaraz przychodzi koleżanka na ploteczki i z piwkiem
Jeśli chodzi o garnki, ja mam patelnie i garnki Tefala...póki co jestem zadowolona, ale jakoś wymiary tych garnków są takie jakieś dziwne i mi nie podchodzą. Mam dokladnie takie:
http://allegro.pl/garnki-tefal-class...302858889.html
A patelnie takie - z nich jestem bardzo zadowolona, są super!
http://allegro.pl/tefal-patelnia-bie...320142071.html
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png

Edytowane przez AgatkaL
Czas edycji: 2010-11-15 o 16:58
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:03   #2826
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
agus mi sie ta lodowka bardzo podoba - ogladalam ja w sklepie
Mowisz o takiej cienkiej szufladzie na lod? Ja ja chyba mam u siebie - i jak ostatnio wsadzilam woreczki z woda na nia, to mi te woreczki pekly po styknieciu z pretami chlodzacymi, i mi zalalo cala zamrqzarke, o czym nie wiedzialam, dowiedzialam sie po kilku dniach, jak mi obroslo wszytsko lodem, bo n ie mam no frosta.
no ale generalnie szuflady tej nie korzystam.
tu otwarta:
http://www.electro.pl/pictures/products/big/35177_3.jpg
ta ta
no nie wiem
tz mowi, ze za niska
w sumie obok lodowki bedzie stal komin prawie 2 metrowy z piecem mikrofala i dwoma szafkami od dolu i od gory...
wiec musi miec minimum 185 cm
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Cześć
A ja dziś wzięłam jeszcze urlop na dziś, bo wstalam rano i taka niemoc mnie ogarnęła, że nie chciało mi się zadka podnosić. R jest na drugiej zmianie, więc poszłam na zakupy, ugotowałam zupkę meksykańską, a zaraz przychodzi koleżanka na ploteczki i z piwkiem
Jeśli chodzi o garnki, ja mam patelnie i garnki Tefala...póki co jestem zadowolona, ale jakoś wymiary tych garnków są takie jakieś dziwne i mi nie podchodzą. Mam dokladnie takie:
http://allegro.pl/garnki-tefal-class...302858889.html
A patelnie takie - z nich jestem bardzo zadowolona, są super!
http://allegro.pl/tefal-patelnia-bie...320142071.html
te garnki to prawie bym kupila
a grzeja ci sie uchwyty ??????

a patelki wiem, ze tefala najlepsze
ale drogie jak byk...
ponoc sobie chwala patelnie olkuskie
polowe tansze jak tefal a miimo to bardzo dobre
sama wyprobuje
kupie jedna na probe bo w makro na promocji
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:06   #2827
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

agus...w garnkach uchwyty się nie nagrzewają i to jest fajna sprawa
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 17:07   #2828
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

w moich gaernkach uchwyty sie nagrzewaja
agus to szukaj wyzszego modelu
tu masz 185 lodoweczki
http://www.euro.com.pl/lodowki,i16,l1.bhtml

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2010-11-15 o 17:10
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:34   #2829
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hej
My wczoraj poszliśmy na spacerek i zaliczyliśmy wizyty u kilku znajomych...i wrócilismy po 20, a od śniadania nic nie jedliśmy, więc mega głodni zrobilismy pyzy z paczki i się obżarliśmy na noc...ja potem zasnęłam na sofie a R oglądał tv. Dzisiaj mamy dzień filmowy, czyli siadamy i ogladamy filmy, bo nie mamy pomysłu dziś na siebie. A wrzucę Wam jeszcze fotkę z piątkowej imprezki
śliczna fotka!
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:59   #2830
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
(...)
Zapomniałam napisać, że teraz zimą to mało otwartych stoisk jest ruch wzmożony jest przed świętami... a potem dopiero wiosną
więc przemyślcie kiedy, żebyście na próżno nie pojechali

(...)

Oby położona rozwiązała sprawę krostek na buźce, no i tych szwów...
No ja mam do Tuszyna, jakieś 40/50km
(...)
My pewnie prędzej niż na wiosnę to się nie wybierzemy. Termin mam w czerwcu, więc nie ma sensu za szybko jechać.
Fajnie, że masz tak blisko do Tuszyna, ja mam około 100 km, ale auto na gaz, więc podróż i tak nie wyjdzie jakoś bardzo drogo.

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
nie choruj tylko kupuj!
jest na prawde fajny, mieciutki i przyjemny w dotyku
albo jak bedzie sie ktos pytac co Wam kupic to zaproponuj ten kocyk, cena nie jest duza wiec mysle ze tak wypada-ja tak zrobilam i kolezanka sie na dodatek ucieszyla ze nie musi po sklepach chodzic tylko zmowila z all z akucji ktora ja pokazywalam
Myszko i niestety - nie znasz dnia ni godziny! zna ja tylko Tomaszek
ale tomaszki lubia wychodzic na swiat o czasie moj wzorowo w dniu terminu




grzeczne dziecko



no ja mam jakie 4 razy tyle 160km

Była polożna - nasza wyspypa okazuje sie bedzie prawdopodbnie jakims uczuleniem albo wrazliwoscia na plyn czy proszek do prania. Mam prac teraz bez plynu do plukania i przemywac buzke krochmalem i dodawac go do kapania. Brzydko to moze zabrzmi ale ciesze sie ze to wlasnie to bo najbardziej balam sie alergii szczegolnie skazy bialkowej! Ja uwielbiam mleko i wszelkie przetwory i ciezko by mi bylo z tego zrezygnowac. Zaraz wiec ide wyprac wszystkie pieluszki bez plynu i z dodatkowym plukaniem, bo to pieluszki tetrowe ktorymi mu buzke wycieram maja najwiecej kontaktu z tymi miejscami gdzie jest wysypka.

aaaa usunela mi wszystkie szwy juz niby nie bedzie nic bolec, ale sie ciesze !!

Super, że nareszcie pozbyłaś się tych szwów No i mam nadzieję, ze Tomciowi szybko zejdzie to uczulenie.
Kocyk super, jak przeglądałam all to zapisałam go sobie do katalogu dzieciowego i będę go mieć na oku. Sama mam koc z mikrofibry i jest super, więc dla dzidziusia tym bardziej kupię.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
czyli mamy takie samo zdanie

ja też w lovelli ale płyn mam zwykły nam projektor służy,czasem nawet kładziemy go pod łóżeczko żeby nie widział obrazków (np w środku nocy żeby się nie rozbudził) i mu go włączamy i słyszy odgłos wody i zasypia
super, ale Domiś już musi być silny
mam nadzieję że Andrzejki będą udane


cieszę się
Ja to bym się chyba posikała od tych odgłosów wody Pamiętam jak dawno temu byłam na jakiejś wycieczce i miałam kasetę w walkmanie, juz nie pamiętam co to była za muzyka, ale w jednym utworze był odgłos wodospadu czy czegoś. Byłam pierwszą osobą, która wypruła do lasu na siusiu podczas postoju


Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
napewnooo



a ja się chwalęęęę

dostałam właśnie list o takiej treści

Szanowna Pani, Marta C..., Niniejszym mamy zaszczyt poinformować Panią o przyznaniu nagrody Grupy Fiat za wysokie wyniki w nauce osiągnięte w okresie 2009-2010
wysokość nagrody wynosi 1500zł

no i dalej informacja co i jak kiedy przyznanie nagród szmery bajery


za lica zgarnęłam 3000, teraz 1500 bo całość nagrody jaką można dostać za studia to 4500 ale się cieszę

idę obdzwonić rodziców
Ty fuksiaro Wiadomo, że jak ktoś coś wygrywa to jest to Marta
Super, gratuluję


Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
A ja ze smutkiem przychodzę właśnie się dowiedziałam, że nie dostane stypendium
Miałam średnią 4,43 a stypendium od 4,51
Ogólnie to jest mega niesprawiedliwe, bo liczą cały kierunek zarówno dzienne i zaoczne... no i specjalizacje... kit, że ja miałam ponad 30 przedmiotów do zdania, a oni zaledwie 15 chyba się poryczę.
Przykro mi
Z tymi stypendiami to zawsze jest jakoś nie tak
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:05   #2831
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Witam
Przepraszam, za mą nieobecność, ale ostatnio dużo pracuję i szykowałam się do prezentu dla męża
Teraz się tym prezentem sama cieszę, dopóki mi nie da pospać w nocy


Oto Maja:
czesc maju

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Ale Ci fajnie my dzisiaj musimy odpompować wodę... bo na działce się staw zrobił... tzn w tym miejscu co ziemia była wybrana... no i zalało fundamenty. Wypompujemy wodę przykryjemy folia i zasypiemy piaskiem, mam nadzieję że będzie ok...
Aaa no i tż musi jeszcze okrążenie sączków zrobić, bo zostały zerwane w miejscach lania fundamentów ... i to tyle na ten rok. A od przyszłego roku, marzec/ kwiecień wznawiamy budowę




?
jak w kwietniu zaczniecie jest szansa, że do konca 2011 zamieszkacie w nowym domku. coraz blizej...

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
napewnooo



a ja się chwalęęęę

dostałam właśnie list o takiej treści

Szanowna Pani, Marta C..., Niniejszym mamy zaszczyt poinformować Panią o przyznaniu nagrody Grupy Fiat za wysokie wyniki w nauce osiągnięte w okresie 2009-2010
wysokość nagrody wynosi 1500zł :

no i dalej informacja co i jak kiedy przyznanie nagród szmery bajery


:
za lica zgarnęłam 3000, teraz 1500 bo całość nagrody jaką można dostać za studia to 4500 ale się cieszę

idę obdzwonić rodziców
marta Ty szczesciaro gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
A ja ze smutkiem przychodzę właśnie się dowiedziałam, że nie dostane stypendium
Miałam średnią 4,43 a stypendium od 4,51
Ogólnie to jest mega niesprawiedliwe, bo liczą cały kierunek zarówno dzienne i zaoczne... no i specjalizacje... kit, że ja miałam ponad 30 przedmiotów do zdania, a oni zaledwie 15 chyba się poryczę.


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ok kochane dzieki
garnki chyba kupie te w makro

a ktoras z was kupowala teraz lodowke ?
podoba mi sie ta http://www.ceneo.pl/7763919
jest niedroga\
a fajna
tylko nie ma chyba szuflady na lod... w zamrazarce
koniecznie chce z systemem no frost i z 3 szufladami no i inosc
i nie nizsza jak 180
my ostatnio kupilismy taka samsunga side by side, ale kurcze zapomnialam model

dzis kupilismy oparwki halogenowe, ale niestety bylismy zmuszeni kupic takie zwykle. jak sie okazalo te ktore najbardziej mi sie podobaja nie pasuja do nich ledy no i wzielismy zwykłe, trudno. Tak w ogole załamka, jeden LED kosztuje 40zł na razie kupilismy 5 szt a potrzebujemy 17

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

laski ratujcie, moj TZ otrzymal dzis temat pracy "reguły odpowiedzialności za czyny zabronione jako element konstytucyjny wolności praw osobistych"

Ma napisac plan pracy, macie jakies pomysły? u mnie calkowity brak weny
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 18:14   #2832
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
czesc maju



jak w kwietniu zaczniecie jest szansa, że do konca 2011 zamieszkacie w nowym domku. coraz blizej...



marta Ty szczesciaro gratulacje!!!







my ostatnio kupilismy taka samsunga side by side, ale kurcze zapomnialam model

dzis kupilismy oparwki halogenowe, ale niestety bylismy zmuszeni kupic takie zwykle. jak sie okazalo te ktore najbardziej mi sie podobaja nie pasuja do nich ledy no i wzielismy zwykłe, trudno. Tak w ogole załamka, jeden LED kosztuje 40zł na razie kupilismy 5 szt a potrzebujemy 17

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

laski ratujcie, moj TZ otrzymal dzis temat pracy "reguły odpowiedzialności za czyny zabronione jako element konstytucyjny wolności praw osobistych"

Ma napisac plan pracy, macie jakies pomysły? u mnie calkowity brak weny
india

preczytałam temat i se siadłam

a co do ledów to to jest tak ze one sa diabelnie drogie bo są tak diabelnie żywotne

wiem bo robie z ledami (ale tymi reklamowymi) i o ile na swietlówkowe reklamy mamy non stop reklamacje to na diody sie od lat nie zdarzyła ani jedna
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:23   #2833
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ok kochane dziekuje za opinie

tz mi wlasnie pokazywal fajne garnki w makro na promocji
10 czesciowy za 270 zl
firma barton/heston

znacie??


martucha greatuluje nagrod
na swieta w sam raz hihih
Ja swoje garnki też kupowałam w Makro mam zestaw 4 garnków z uchwytaami silikonowymi, też nie mają nitów w środku. Nie pamiętam jakiej firmy a na spodkach nie ma żadnego znaczka ale są bardzo podobne do tych, dałam coś koło 200zł
http://allegro.pl/garnki-rossler-12e...183611285.html
chciałam zestaw bez patelni bo mam z Tefala i tak jak reszta dziewczyn polecam!
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:53   #2834
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

india moj maz jutro pomysli nad planem do tej pracy, a to jakas zaliczeniowa czy cos wiekszego? Napisz jakies minimalne kryteria ect?

mona stalowa patelnia jest o tyle dobra ze mozna w niej przygotowywac i przechowywac sosy. A na patelni teflonowej nie mozna tego czynic, przynajmniej sie nie powinno, nie pamietam gdzie o tym byla mowa, chyba w ddtvn
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:55   #2835
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Hej
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
atomufka noooo szłam na nogach, elegancko, Mialam niebieską sukienkę z dołem typu majka jezowska i niebieską kokarde we wlosach
Nawet mam fotke zeskanowana ze spaceru juz po chrzcinach to Ci pokaze
Eeenooo elegancko wyglądałaś

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ktosia ja nie mam zadnego ubranka dla nowoordka nowego Bo taki noworodek niewiele go ponosi i juz wyrasta - dostalam pake od siostry, kolezanki i od szwagierki. A kilka pajacow kupilam w lumpeksie
A nowe moze mam z 3 bodziaki nie oplaca sie kupowania nowych wg mnie. no chyba ze nie masz od kogo dostac w spadku.
Racja, a pomyśleć, że niektórzy takim maluszkom kupują markowe ciuchy, buty ze szpanerskim logo. Ogólnie ok, nic do tego nie mam, bo słodkie takie mini adidaski, ale to się po prostu nie opłaca na miesiąc kupować. No chyba, że ktoś ma za dużo kasy.

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Ja nie mam firanek ani w salonie, ani w sypialni Zawsze wieczorem spuszczamy rolety w sypialni, a wczoraj sie nam zapomniało i jak TŻ wszedł goły do pokoju i to zauważył, od razu padł na podłogę


Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Mnie właśnie tego luzu też brakuje . Tym bardziej, że nawet przebieram się prawie w biegu nasłuchując czy ktoś po schodach nie idzie Męczy mnie to okropnie. Można powiedzieć, że to błahostki, ale na dłuższą metę wkurza niesamowicie
Współczuję. Mnie wkurzał taki brak prywatności i całkowicie Cię rozumiem.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
UWAGAAAAAAAA wybraliśmy meble, robi je firma helvetia i sprzedaje do różnych firm - my widzieliśmy w abrze, z podświetleniem taki zestaw
- 1 foto
http://allegro.pl/meblujemy24-meblos...304279385.html

jeszcze pojedziemy za chwile do agaty jak nic nie znajdziemy to bierzemy te -najdalej w przyszłym tygodniu...
a tak naprawdę jesteśmy na nie zdecydowani... gorzej tylko znając nasze roztrzepanie że wejdziemy do agaty i się na inne napalimy...
no ale nie ma tego złego bo już jakieś wybrane są
Świetne meble, w takim stylu co nasze, nawet komoda prawie taka sama Cena też bardzo fajna.

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Hahaha uśmiałam się. Niektórzy to mają wyobraźnię

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
tak, tak ja używam ale casting creme gloss bez amoniaku
Ja ostatnio użyłam pierwszy raz kremu koloryzującego palette, tez bez amoniaku i powiem, że nawet jestem zadowolona, ale kurczenie pamiętam nazwy. Ale ja bardzo rzadko farbuję włosy, może raz lub 2 razy na rok.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
a ja się chwalęęęę

dostałam właśnie list o takiej treści

Szanowna Pani, Marta C..., Niniejszym mamy zaszczyt poinformować Panią o przyznaniu nagrody Grupy Fiat za wysokie wyniki w nauce osiągnięte w okresie 2009-2010
wysokość nagrody wynosi 1500zł

no i dalej informacja co i jak kiedy przyznanie nagród szmery bajery


:
za lica zgarnęłam 3000, teraz 1500 bo całość nagrody jaką można dostać za studia to 4500 ale się cieszę

idę obdzwonić rodziców
Wow, gratulacje!!! Jest się czym chwalić. Kolejny raz udowodniłaś jaka jesteś zdolna

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ok kochane dzieki
garnki chyba kupie te w makro

a ktoras z was kupowala teraz lodowke ?
podoba mi sie ta http://www.ceneo.pl/7763919
jest niedroga\
a fajna
tylko nie ma chyba szuflady na lod... w zamrazarce
koniecznie chce z systemem no frost i z 3 szufladami no i inosc
i nie nizsza jak 180
My pół roku temu kupiliśmy lodówkę Bosha i jest świetna, także mogę szczerze polecić.
http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_...67915,105.html
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:05   #2836
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

laseczki....

jaki materiał zasłonowy bedzie najmniej przeswitujący???

chce zrobic nowe zasłony i musze kupic jakis materiał ale tak zemy był jak najmocniejszy mrok w pokoju

zna sie ktoras na materiałach?

kurcze e mi sie podobają tylko ja sama takich nie zrobie

http://www.firantex.pl/Komplet_zaslo...50cm_p782.html
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2010-11-15 o 19:09
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:10   #2837
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
dla męża!

U nas też trzeba było złożyć indeks do któregoś i później termin składania wniosków o stypendium też był wyznaczony i na pewno było to przed wrześniem, więc ludzie, którzy mieli poprawki nie mogli się ubiegać o stypendium.
Szkoda, że u nas tak nie jest

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
Ana gratulacje dla meża a z twoim stypendium trudno czasem i tak bywa...
niestety

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
współczuje, następnym razem się uda, u nas było fajnie bo każda specjalizacja miała swoją pulę - 18% specjalności, mi się zawsze udawało dostać, dużo nie dużo bo 300zł, ale kasa piechotą nie chodzi..
a za 3 rok ubiegać się będziesz już na nowej uczelni
i u nas nie trzeba było składać wniosków sami liczyli i wypisywali listy
No u siebie na specjalności to na bank bym dostała... ehś... najgorsze to, że my siedziemy tyle w szkole, masa przedmiotów, a liczą nam razem... grrr
Inne specjalności np. od tego roku mają zajęcia w zasadzie tylko w soboty... i to krótko, a my od rana do nocy w sobotę i niedzielę... eh


Nie wiem jeszcze czy pójdę na nowa uczelnią, bo tu się jednak już wszystko zna, wykładowców, zakątki, zasady itp ale przeraża mnie to, że na mgr w mojej szkole jest ciąg dalszy lektoratów, na wyższym poziomie, gdzie i tak to nie daję większych uprawnień, no a język obcy nie jest moją mocna stroną... no a na innych uczelniach nie ma... na licu się kończy i tyle...

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
na nastepnej uczelni
ja tez robilam mgr na innej uczelni nic lic i musialam miec zaswiadczenie o sredniej z ostatniego roku studiow jak dobrze pamietam

ja siedze kolejny dzien sama w domu...sobota,nd M. mial dniowke, dzis pojechal do katowic na lotnisko"poszalec" karetkami-takie ekstremalne jazdy cwiczeniowe maja i idzie dzis na nocke troche mnie juz plecy bola od dzwigania, noszenia i karmienia malego bola... jak jest M.to duzo pomaga,jesli nie zawisnie na necie albo playstation...
Ojjj biedna, cacyyy

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
jejku ale jestem zmęczona. Dawno mnie tak nogi nie bolały. Była ładna pogoda, więc poszłam z dziećmi na pocztę wysłać list, aże dobrze nam się szło to zaszliśmy nad rzekę na drugi koniec miesta prawie 3 godziny chodziliśmy... padam...
Jak wychodzisz na taką wycieczkę, to sama idziesz z dziećmi czy bierześ jeszcze jakąś osobę dorosłą?

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
My pewnie prędzej niż na wiosnę to się nie wybierzemy. Termin mam w czerwcu, więc nie ma sensu za szybko jechać.
Fajnie, że masz tak blisko do Tuszyna, ja mam około 100 km, ale auto na gaz, więc podróż i tak nie wyjdzie jakoś bardzo drogo.

Przykro mi
Z tymi stypendiami to zawsze jest jakoś nie tak
Na pewno zakupy się udadzą...
A no bywa i tak....

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
jak w kwietniu zaczniecie jest szansa, że do konca 2011 zamieszkacie w nowym domku. coraz blizej...
Ojjj wątpię aż tak bardzo nam się nie spieszy, bo nie chcemy się tak bardzo zadłużyć ...tym bardziej, że domek będzie z podwójnego muru, z cegły- co zajmuje murarzowi duuuzo więcej pracy no i będzie prawdopodobnie murowany na czysto, czyli też musi uważać no i mamy te komplikacje z niskim terenem...
Będziemy szczęśliwi jeżeli wyprowadzimy się do nowego domku, gdzieś tak w 2013r. to już będzie dobrze aaa zapomniałam dodać, że nie bierzemy ekipy budującej, tylko jednego murarza, a pomocnikiem będzie tż
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:16   #2838
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Agatka takiej to dobrze wolne na życzenie

Aguś ja polecam moją lodówkę electroluxa wysokość 201 cm

Ana ja mam swoją pomoc która daje dzieciom obiady, sprząta po nich i wychodzi z nim do wc więc na wycieczce szła z tyłu i pilnowała

Anika fajna ta zasłonka. A nie możesz gotowej kupić?? chyba w jysku takie widziałam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:19   #2839
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
laseczki....

jaki materiał zasłonowy bedzie najmniej przeswitujący???

chce zrobic nowe zasłony i musze kupic jakis materiał ale tak zemy był jak najmocniejszy mrok w pokoju

zna sie ktoras na materiałach?

kurcze e mi sie podobają tylko ja sama takich nie zrobie

http://www.firantex.pl/Komplet_zaslo...50cm_p782.html
My kupilimy ostatnio fajne zasłony w Carrefourze, brązowe, takie jakby z misia, coś ala alcantara i sa świetne, nie przepuszczają światła. Chyba 100% bawełny są, ale nie dam ręki uciąć, bo wyrzuciłam opakowanie.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 19:22   #2840
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
My kupilimy ostatnio fajne zasłony w Carrefourze, brązowe, takie jakby z misia, coś ala alcantara i sa świetne, nie przepuszczają światła. Chyba 100% bawełny są, ale nie dam ręki uciąć, bo wyrzuciłam opakowanie.

kochanie ale m sie marzą takie fioletoweeee

ostre takie zeby dopasowac do ostrej zieleni
a o byly gotowe zasłony? czy na metry?
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:30   #2841
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Chomik, chomik
Szczura bym nie kupiła, rośnie strasznie duży i śmierdzi oraz ma taką szorstką sierść miałam, za młodu
ble nie lubię gryzoni chomiki też nie pachną perfumami

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
napewnooo



a ja się chwalęęęę

dostałam właśnie list o takiej treści

Szanowna Pani, Marta C..., Niniejszym mamy zaszczyt poinformować Panią o przyznaniu nagrody Grupy Fiat za wysokie wyniki w nauce osiągnięte w okresie 2009-2010
wysokość nagrody wynosi 1500zł

no i dalej informacja co i jak kiedy przyznanie nagród szmery bajery


:
za lica zgarnęłam 3000, teraz 1500 bo całość nagrody jaką można dostać za studia to 4500 ale się cieszę

idę obdzwonić rodziców
o nie jak Ty to robisz! szczesciara! gratulacje!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ta ta
no nie wiem
tz mowi, ze za niska
w sumie obok lodowki bedzie stal komin prawie 2 metrowy z piecem mikrofala i dwoma szafkami od dolu i od gory...
wiec musi miec minimum 185 cm

te garnki to prawie bym kupila
a grzeja ci sie uchwyty ??????

a patelki wiem, ze tefala najlepsze
ale drogie jak byk...
ponoc sobie chwala patelnie olkuskie
polowe tansze jak tefal a miimo to bardzo dobre
sama wyprobuje
kupie jedna na probe bo w makro na promocji
fajna ta lodówka.
A patelnię tefal miałam i nie polecam ,wydałam na nią kupę kasy i bardzo szybko zaczął mi się ścierać teflon a używałam tylko drewnianych i plastikowych łopatek.Teraz mam patelnię z ikei za kilka euro i jest świetna.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:34   #2842
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
kochanie ale m sie marzą takie fioletoweeee

ostre takie zeby dopasowac do ostrej zieleni
a o byly gotowe zasłony? czy na metry?
Właśnie Ci znalazłam fioletowe z Carrefoura,
http://inspiracje.leroymerlin.pl/ost...135,86151.html

To są gotowe zasłony, wys. 260xszer 135cm 69zł/szt.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:42   #2843
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Właśnie Ci znalazłam fioletowe z Carrefoura,
http://inspiracje.leroymerlin.pl/ost...135,86151.html

To są gotowe zasłony, wys. 260xszer 135cm 69zł/szt.

tyko ja musze miec takie szer 150 cm x 190 cm wysokości
poszukam na metry takiego materiału: moze znajde

ale kolorek ładniutki
jeszcze lepszy byłby taki fuksjowy ale ten tez super
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:48   #2844
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Anika ja też mam w sypialni fioletowe zasłony, ale tylko do dekoracji ( a ty chcesz nimi zasłaniać okno tak??) bo ja po prostu kupiłam kawałek materiału i opięłam, więc się już nie bawiłam nic.

W końcu wybraliśmy choinkę 190 cm fajnieeeeee
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:52   #2845
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Anika ja też mam w sypialni fioletowe zasłony, ale tylko do dekoracji ( a ty chcesz nimi zasłaniać okno tak??) bo ja po prostu kupiłam kawałek materiału i opięłam, więc się już nie bawiłam nic.

W końcu wybraliśmy choinkę 190 cm fajnieeeeee

no tak zasłony muszą dac mi mrok pokoju bo tylko tak arek nie budzi nas o 6 swoim gadulstwem
mam jedne złote grube i jedne z pomaranczowej organdyny i mamy przy tych pomaranczowych pobudki o 6 rano jak tylko sie jasno zrobi.

ale nei obszywałas tego mateiału wcale?

a ty nei dawąłas makaronów??? jako firane i zasłone?

mnie nei chodzi specjalnie jak je zrobic tylko o rodzaj tkaniny
bo organdyna odpada kresz odpada tafta tez przeswituje..
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2010-11-15 o 19:54
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:56   #2846
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Anika ale my makarony mamy tylko w salonie i jadalni. a w małym pokoju i w sypialni mamy firanki i zasłonki ( tylko w sypialni). Kupiłam materiał na metry i babci mi tylko boki przejechała maszyną alby się nie strzępiło i potem to ładnie upięłam, dałam ozdobną klamrę na górze i heja ale skoro Ty musisz zasłaniać to tak się nie da.... bo moich się nie przesuwa.

ps. wklejałam kiedyś zdjęcia mieszkania i tam była ta zasłona

ja mam z tafty i nie prześwitują (dość gruba ta tafta jest)
__________________


Edytowane przez Madzialenka12344321
Czas edycji: 2010-11-15 o 19:58
Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:58   #2847
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Ja mam problem z kupieniem grubych zasłon, ale czarnych, nigdzie nie mogę znaleźć. Widziałam fajne grube na allegro, ale za 250zł :/
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:12   #2848
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

anika - ja ci polecam grubą tafte !
jesli tym bardziej chcesz miec fiolet to bedziesz miala mrok jak w noc
Ja mam w salonie fioletowe zaslony z tafty i jak ja zaslonie to jest na prawde ciemno
tu masz ten material
http://allegro.pl/mg-tt58-tkanina-ta...280612474.html

http://allegro.pl/tafta-gladka-tkani...305302890.html

albo drugi material szantung
http://allegro.pl/tkanina-zasl-szant...314806969.html
tez nie przeswituje
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:17   #2849
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

ooo ja mam podobną fioletową taftę jak w drugim linku
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:31   #2850
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
india moj maz jutro pomysli nad planem do tej pracy, a to jakas zaliczeniowa czy cos wiekszego? Napisz jakies minimalne kryteria ect?[COLOR=Silver]

kliwia byłabym wdzięczna. to ma byc praca licencjacka, na nastepny zjazd potrzebny mu plan pracy czyli na 5.12. cos wiecej od mojego TZa ciezko sie dowiedziec, jest na III roku administracji, a dopiero dzis dowiedzial sie jaki ma tytul pracy i to na dodatek przez tel



Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

Ojjj wątpię aż tak bardzo nam się nie spieszy, bo nie chcemy się tak bardzo zadłużyć ...tym bardziej, że domek będzie z podwójnego muru, z cegły- co zajmuje murarzowi duuuzo więcej pracy no i będzie prawdopodobnie murowany na czysto, czyli też musi uważać no i mamy te komplikacje z niskim terenem...
Będziemy szczęśliwi jeżeli wyprowadzimy się do nowego domku, gdzieś tak w 2013r. to już będzie dobrze aaa zapomniałam dodać, że nie bierzemy ekipy budującej, tylko jednego murarza, a pomocnikiem będzie tż
a no to rzeczywiscie nie ma pospiechu najwazniejsze zeby bylo solidnie i tak jak wam sie wymarzy my wspieralismy sie kredytem, wiec szybko poszlo blyskawicznie. no teraz wykonczeniowka sie rozwlecze
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.