Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 19:29   #2851
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ale sie wysilili na noworoczny prezent - kalndarzyk na 2011 rok za to ceny wesoło wędrują w górę
Chyba mają za dużo klientów,prezent suuuper
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:19   #2852
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Używam od 2 miesięcy. Nie podrażnia oczu, dość przyjemny w użytkowaniu. Nie wiem czy pomaga, bo raczej nie mam zmarszczek, nie wiem czy kupię ponownie, zużyłam póki co ok 1/3.
czyli co robi? poza przyjemnością użytkowania


dziewczyny macie coś godnego polecenia na cienie pod oczami?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:29   #2853
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
czyli co robi? poza przyjemnością użytkowania


dziewczyny macie coś godnego polecenia na cienie pod oczami?
nawilża. pod oczy używam zółtego korektora Pixie, który ma bardzo dobry skład.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:31   #2854
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kto mi pomoze?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:46   #2855
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kto mi pomoze?
Svinecko napisz do BU, oni sa mili i na pewno Ci doradzą
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 15:29   #2856
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
czyli co robi? poza przyjemnością użytkowania


dziewczyny macie coś godnego polecenia na cienie pod oczami?
Jeśli nie brać pod uwagę BU, to bodajże kolorówka radzi glicerynę.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:05   #2857
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
czyli co robi? poza przyjemnością użytkowania


dziewczyny macie coś godnego polecenia na cienie pod oczami?
Mam ten sam problem i własnie zamówiłam TO serum pod oczka z BU,zobaczymy.Ma skład który poprawia mikrocyrkulację więc powinno pomóc.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witam

mam pytanko
zamawiam sobie ten tonik z kwasem PHA
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html
i tam trzeba dac konserwant zeby dluzej "zyl"

a ja mam w domu taki konserwant:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?290,feog

moge uzyc jego do tego toniku? czy musi byc konkretnie ten, ktory jest podany na biochemii?
Jak na moje oko to się nada
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 17:12   #2858
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem i własnie zamówiłam TO serum pod oczka z BU,zobaczymy.Ma skład który poprawia mikrocyrkulację więc powinno pomóc.
mam TO w koszyku od kilku dni, ale jeszcze ciągle czytam i szukam, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia pewnie i tak zamówię, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:47   #2859
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam wszystkich, ponieważ postanowiłam się zabrać za jesienną pielęgnację to wymyśliłam sobie nieco większe zamówienie na Bu (wcześniej zamawiałam tylko puder i olej z kocanki). Mam cerę mega problematyczną, więc się wolę jeszcze poradzić, co do mojegop zestawu. W stefie T tłusta i zaskórrnikami, często niespodzianki, na policzkach raczej sucha, bardzo łatwo się podrażnia + ogólne problemy z naczynkami i początki trądziku różowatego Wymyśliłam sobie coś takiego:
Hydrolat oczarowy
Maseczka winogronowa
Peeling enzymatyczny
Serum antyok.flavo-C15EF (+ Komp.silikonowy)
Tonik z kwasem PHA 6%

Co o tym myslicie?
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 20:11   #2860
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Jak na moje oko to się nada
dziekuje

a myslisz, ze dodac tego tyle, co zalecaja tego z BU?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 21:32   #2861
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam pytanie...używam toniku aha/bha 10 % i cały wacik, którego używam do tego jest brudny ;/ to tak działa? Czy mam zły środek do mycia buźki ?? ( swoją droga olejek myjący z BU )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 09:52   #2862
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, ponieważ postanowiłam się zabrać za jesienną pielęgnację to wymyśliłam sobie nieco większe zamówienie na Bu (wcześniej zamawiałam tylko puder i olej z kocanki). Mam cerę mega problematyczną, więc się wolę jeszcze poradzić, co do mojegop zestawu. W stefie T tłusta i zaskórrnikami, często niespodzianki, na policzkach raczej sucha, bardzo łatwo się podrażnia + ogólne problemy z naczynkami i początki trądziku różowatego Wymyśliłam sobie coś takiego:
Hydrolat oczarowy
Maseczka winogronowa
Peeling enzymatyczny
Serum antyok.flavo-C15EF (+ Komp.silikonowy)
Tonik z kwasem PHA 6%

Co o tym myslicie?
Na Twoim miejscu przemyslalabym dodatkowo serum Lemon na noc, wg BU mozna go stosowac przy tradziku rozowatym i naczynkach, pozbedziesz sie sporej ilosci niespodzianek a przy okazji nawilzysz (no i pieknie pachnie ). Maseczki winogroneowej nie znam, ale wyglada zachecajaco. Serum i peeling jak najbardziej
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:37   #2863
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

@dudkaaa dziękuję bardzo w takim razie pomyśle jeszcze nad tym drugim serum, ale nie wiem czy moja kieszeń to wytrzyma
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 12:00   #2864
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
@dudkaaa dziękuję bardzo w takim razie pomyśle jeszcze nad tym drugim serum, ale nie wiem czy moja kieszeń to wytrzyma

Az za dobrze Cie rozumiem... Bede tez niedlugo pewnie musiala zlozyc zamowienie, boje sie policzyc Za to pocieszeniem moze bedzie dla Ciebie to, ze cera ma szanse sie sporo poprawic
Oczywiscie mozesz produkty wprowadzac stopniowo, ja wyprobowalam sporo z BU, a zostalam tylko przy kilku. Selekcja nastepuje z czasem, a do tego poznajesz swoja cere, co jej sluzy a co nie. Zeby Cie jeszcze dodatkowo pokusic to wspomne, ze dla wiekszosci BUchemiczek niezbednikiem jest olejek myjacy
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 12:24   #2865
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Az za dobrze Cie rozumiem... Bede tez niedlugo pewnie musiala zlozyc zamowienie, boje sie policzyc Za to pocieszeniem moze bedzie dla Ciebie to, ze cera ma szanse sie sporo poprawic
Oczywiscie mozesz produkty wprowadzac stopniowo, ja wyprobowalam sporo z BU, a zostalam tylko przy kilku. Selekcja nastepuje z czasem, a do tego poznajesz swoja cere, co jej sluzy a co nie. Zeby Cie jeszcze dodatkowo pokusic to wspomne, ze dla wiekszosci BUchemiczek niezbednikiem jest olejek myjacy
No to faktycznie kusisz, bo o olejku nawet nie myślałam, a teraz zaczęłam się zastanawiać Ale niestety i olejek i drugie serum będą jednak musiały poczekać, bo już teraz wyszło zamówienie za 100 zł. W tym serum LEMON niepokoi mnie trochę kwas BHA, co prawda piszą, że jest bardzo łagodny, ale ja mam wyjątkowo wrażliwą cerę, więc wstrzymam się póki co, żeby nie łączyć tego jeszcze z tonikiem PHA

Kurczę patrzę teraz na te olejki i faktycznie brzmi świetnie! Jakoś do tej pory mi nie przyszło do głowy, żeby zajmować się olejkami do mycia przy mojej zapychającej się skórze.

Edytowane przez Linka_
Czas edycji: 2010-11-19 o 12:30
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 12:29   #2866
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Zeby Cie jeszcze dodatkowo pokusic to wspomne, ze dla wiekszosci BUchemiczek niezbednikiem jest olejek myjacy
a ten olejek jest rzeczywiście tłusty?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 13:00   #2867
kawa83
Przyczajenie
 
Avatar kawa83
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ten olejek jest rzeczywiście tłusty?
Jak się go wyleje na dłoń to jest tłusty, ale gdy już go zmyjesz woda z twarzy to żadnej tłustości na buźce nie czuć
kawa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 13:22   #2868
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Szczerze mowiac, to juz nie kupuje tego olejku z BU, tylko biore zwykly slonecznikowy i przelewam do buteleczki. Biore troche na mokra reke, dodaje kapke lagodnego srodka myjacego (np zelu do higieny intymnej powiedzmy ze w proporcji 2 lub 3 czesci olejku na jedna czesc zelu) spieniam i tym zmywam buzke. Zanim kupicie olejek z BU, mozecie wyprobowac, czy w ogole taka forma Wam pasuje, bo pewnie, ze szkoda pieniazki wywalac. No i jest to czysty olej, bez dodatkow zapachowych, ktore niektorych moga zapchac. Olejek zmywa bardzo dobrze nawet makijaz
Mialam kiedys cere sucha ale tlusta, z wypryskami, teraz na pewno nie jest sucha a wypryski przed okresem, a i to nie za duzo .
Na pewno bardzo mi pomoglo wprowadzenie kilkustopniowego oczyszczania twarzy co wieczor. Nie zdawalam sobie sprawy ze mycie samym zelem nie wystarcza W ogole Wizaz otwiera oczy
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:36   #2869
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy kupowała któraś z Was dziewczyny hydrolat oczarowy na naturaliskosmetyki? Ten z mazideł uwielbiam również za zapach a mój nowy hydrolat śmierdzi, nie wiem czym ale zapach w niczym nie przypomina tego z mazideł
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 14:59   #2870
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziekuje

a myslisz, ze dodac tego tyle, co zalecaja tego z BU?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:01   #2871
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Szczerze mowiac, to juz nie kupuje tego olejku z BU, tylko biore zwykly slonecznikowy i przelewam do buteleczki. Biore troche na mokra reke, dodaje kapke lagodnego srodka myjacego (np zelu do higieny intymnej powiedzmy ze w proporcji 2 lub 3 czesci olejku na jedna czesc zelu) spieniam i tym zmywam buzke. Zanim kupicie olejek z BU, mozecie wyprobowac, czy w ogole taka forma Wam pasuje, bo pewnie, ze szkoda pieniazki wywalac. No i jest to czysty olej, bez dodatkow zapachowych, ktore niektorych moga zapchac. Olejek zmywa bardzo dobrze nawet makijaz
Mialam kiedys cere sucha ale tlusta, z wypryskami, teraz na pewno nie jest sucha a wypryski przed okresem, a i to nie za duzo .
Na pewno bardzo mi pomoglo wprowadzenie kilkustopniowego oczyszczania twarzy co wieczor. Nie zdawalam sobie sprawy ze mycie samym zelem nie wystarcza W ogole Wizaz otwiera oczy
Bardzo ciekawą metodę podałaś,ale czy olej słonecznikowy na pewno nie zapcha cery skłonnej do tego?
Mam ochotę wypróbować ale się cykam
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 16:44   #2872
jugr-a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z północy :)
Wiadomości: 34
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Svinecko, konserwantu używaj zgodnie z jego przeznaczeniem - każdy ma swoje proporcje, że tak powiem. Tak więc zobacz na ZSK ile masz dodać kropelek do konkretnej pojemności i wszystko będzie jasne
__________________
Nasz ślub

Edytowane przez jugr-a
Czas edycji: 2010-11-19 o 17:08 Powód: błąd
jugr-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 16:48   #2873
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez jugr-a Pokaż wiadomość
Svinecko, konserwantu urzywaj zgodnie z jego przeznaczeniem - każdy ma swoje proporcje, że tak powiem. Tak więc zobacz na ZSK ile masz dodać kropelek do konkretnej pojemności i wszystko będzie jasne
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:29   #2874
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawą metodę podałaś,ale czy olej słonecznikowy na pewno nie zapcha cery skłonnej do tego?
Mam ochotę wypróbować ale się cykam
Oj, nie chce brac takiej odpowiedzialnosci!!! Ten olejek z BU to wlasnie slonecznikowy zimnotloczony z dodatkiem witaminy E
http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html
wiec wymyslilam ze wezme moj z kuchnii
Wpadlo mi to do glowy jak mi sie konczyla ktoras tam z kolei buteleczka olejku pomaranczowego, a szkoda mi bylo 10 zl na przesylke z jednym produktem.
Mi nie robi zadnej krzywdy-moze mam szczescie, ale co buzia to kazda inna. Z reszta podalam ten sposob zeby ktos kto sie waha bo nie zna takiej formy zmywacza "dobuźnego" mogl sprobowac czy mu to by odpowiadalo (ciezko uwierzyc ze olej moze tak czyscic).
Teraz sie martwie
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 16:20   #2875
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

witajcie, dziewczyny czy nie wiecie może czy BU bierze udział w akcji "1 grudnia nie płacisz za przesyłkę"?
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 17:50   #2876
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
witajcie, dziewczyny czy nie wiecie może czy BU bierze udział w akcji "1 grudnia nie płacisz za przesyłkę"?
A skąd takie informacje?
No ale nie powiem,byłoby baardzo miło
Zamówiłabym coś,ale właśnie teraz nie szykują mi się duże zakupy i szkoda tracić na przesyłce

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Oj, nie chce brac takiej odpowiedzialnosci!!! Ten olejek z BU to wlasnie slonecznikowy zimnotloczony z dodatkiem witaminy E
http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html
wiec wymyslilam ze wezme moj z kuchnii
Wpadlo mi to do glowy jak mi sie konczyla ktoras tam z kolei buteleczka olejku pomaranczowego, a szkoda mi bylo 10 zl na przesylke z jednym produktem.
Mi nie robi zadnej krzywdy-moze mam szczescie, ale co buzia to kazda inna. Z reszta podalam ten sposob zeby ktos kto sie waha bo nie zna takiej formy zmywacza "dobuźnego" mogl sprobowac czy mu to by odpowiadalo (ciezko uwierzyc ze olej moze tak czyscic).
Teraz sie martwie
Rozumiem
Wizażanka w kuchni nie zawsze oznacza jakąś smakowitą potrawę,częściej chyba nowy pomysł na stworzenie jakiegoś mazidła dla siebie
Na razie pozostanę przy babydream nagietkowym w zmywaniu twarzy i ściereczce z mikrofibry.
Tą metodę naprawdę polecam,bo wtedy widać że zmyłyśmy wszystko z siebie do końca
Teraz nie wyobrażam sobie wieczoru bez niej

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-11-21 o 17:53
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 16:05   #2877
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Przepraszam ze nie odpowiedziałam,ostatnio tu nie zaglądałam

Cytat:
Napisane przez jugr-a Pokaż wiadomość
Svinecko, konserwantu używaj zgodnie z jego przeznaczeniem - każdy ma swoje proporcje, że tak powiem. Tak więc zobacz na ZSK ile masz dodać kropelek do konkretnej pojemności i wszystko będzie jasne
Zgadzam się
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:52   #2878
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
A skąd takie informacje?
No ale nie powiem,byłoby baardzo miło
Zamówiłabym coś,ale właśnie teraz nie szykują mi się duże zakupy i szkoda tracić na przesyłce

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------



Rozumiem
Wizażanka w kuchni nie zawsze oznacza jakąś smakowitą potrawę,częściej chyba nowy pomysł na stworzenie jakiegoś mazidła dla siebie
Na razie pozostanę przy babydream nagietkowym w zmywaniu twarzy i ściereczce z mikrofibry.
Tą metodę naprawdę polecam,bo wtedy widać że zmyłyśmy wszystko z siebie do końca
Teraz nie wyobrażam sobie wieczoru bez niej
Mikrofibre tez mam, Jan Niezbedny, tez wyciagnieta z mojej kuchnii ale oczywiscie nowa. Ta kuchnia to prawdziwy skarbiec!
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:00   #2879
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Na przykład:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...wa_bedzie.html

W akcji chodzi o to, że zamawiając ze sklepu internetowego (z tych, które biorą w niej udział) dnia 1 grudnia nie płacimy za przesyłkę.
Napisałam e-maila do BU i niestety oni nie biorą udziału w akcji.
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:37   #2880
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
No to faktycznie kusisz, bo o olejku nawet nie myślałam, a teraz zaczęłam się zastanawiać Ale niestety i olejek i drugie serum będą jednak musiały poczekać, bo już teraz wyszło zamówienie za 100 zł. W tym serum LEMON niepokoi mnie trochę kwas BHA, co prawda piszą, że jest bardzo łagodny, ale ja mam wyjątkowo wrażliwą cerę, więc wstrzymam się póki co, żeby nie łączyć tego jeszcze z tonikiem PHA

Kurczę patrzę teraz na te olejki i faktycznie brzmi świetnie! Jakoś do tej pory mi nie przyszło do głowy, żeby zajmować się olejkami do mycia przy mojej zapychającej się skórze.
A może serum azelo-oliwkowe zamiast lemon?
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ten olejek jest rzeczywiście tłusty?
Z emulgatorem na twarzy tworzy postać emulsji, która łączy ze sobą brud
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.