Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do ucha :) - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 19:04   #4111
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Parvanti
powinnaś jeść 5 posiłków dziennie!!!! To niezdrowo rezygnować z kolacji.
Mi kiedys udało sie kilkanascie kg zrzucic a jadłam 5 posiłków co 3 godziny, oczywiscie w małych porcjach! Dieta to nie musza byc az takie wyrzeczenia!!
Piszesz, że nigdy duzo nie jadłas.. Jak wiec to mozliwe, ze masz duzo nadprogramowych kilogramów? Własnie qw tym tkwi sęk- powinnas jes regularne posiłki co kilka godzin, małe ilosci, zroznicowane,-wtedy kg szybciej spadną (oczywiscie jak dodasz do tego wysiłek fizyczny)/

Co do Twojego uczulenia -jak ono sie przejawia?
Sweet ja to wszystko wiem, ale zazwyczaj jak wracam z zajęć obiad jem późno, ok. 17-18 nawet i już nie ma miejsca na kolację. A skąd u mnie za dużo kg? Chyba trochę mam w genach, po Mamie, a też na pewno od słodyczy, które uwielbiam i których jadłam sporo, a także makaronów, białego pieczywa, ogólnie węglowodanów.
Myślę, że wcale szybko nie chudnę, więc nie mam co się martwić na razie. Jem dużo warzyw, pełnoziarniste pieczywo, chude mięso. Na razie nie ćwiczę nic, ale niedługo kupuję hula-hop i będę chociaż sobie kręcić. I ja nie czuję się źle, nie czuję głodu zazwyczaj, więc nie będę chyba na siłę wmuszać w siebie jedzenia. Dziś miałam długi spacer i pewnie to mi tak zaostrzyło apetyt.

I odkąd schudłaś utrzymujesz wagę? Ile czasu Ci to zajęło, żeby zrzucić tyle?

Uczulenie przejawia się tym, że ucho mi puchnie, czasem też pojawiała się wydzielina, ogólnie ta dziurka zaczynała się mazać po włożeniu czegoś nie złotego więc wyjęłam kolczyki i wszystko zarosło.

Edytowane przez Parvanti
Czas edycji: 2010-11-21 o 19:07
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:10   #4112
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
TŻ też mi wbija do głowy, że jak się ludzie jednak dobiorą to nic ich nie złamie, że trzeba też się starać o związek itd. itp. Jak się nie pozabijamy w tym wspólnym mieszkaniu to już chyba będę bardziej optymistycznie myśleć, bo na razie to taki związek który nie wymaga zbytnich starań czy wysiłków, a każde z nas ma tak naprawdę swoje życie. Zresztą upływający czas będzie najlepszą odpowiedzią na to, czy moje obawy były słuszne...


oczko - ale ja zawsze mało jadłam w ogóle...Więc z czegoś zrezygnować muszę. Jak mam jabłko pod ręką czy mandarynkę to czasem zjem wieczorem. Ogólnie nie czuję się z tym źle, tylko dziś mam jakiś kryzysowy dzień.
Akurat jabłko czy mandarynka to najgorsza rzecz jaką można na kolację zjeść, bo jabłka są wbrew pozorom dość kaloryczne, a to prawie sam cukier, którego już nie zdążysz spalić.

Natomiast jak sobie zrobisz jajko sadzone, to to tylko 80kcal, w dodatku sporo białka, które się w organizmie nie odkłada, tylko nadmiar jest wydalany - w żaden sposób Ci się to nie odłoży, a nie będziesz głodna.

Teraz masz wygłodzony organizm, który rano wszystko co zjesz będzie usiłował odłożyć, przewidując kolejną klęskę głodu wieczorowo

Spokojnie możesz na kolację zjeść np. miseczkę chudego twarożku z przyprawami, albo rzodkiewką czy szczypiorkiem, jajko na twardo, albo jajko sadzone bez tłuszczu. Nawet na pół godziny przed snem.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:15   #4113
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cholerka, ok, to dziś mogę zjeść, ale mi się zazwyczaj nie chce nic jeść wieczorem...I rano wcale nie jestem wygłodzona, ale śniadanie jem, bo wiem, że jest ważne. Ostatnio wstałam o 13 i też mi się jeść nie chciało.

A co do owoców to muszę jakieś jeść...Jabłek mam pod dostatkiem w domu, po prostu będę je zjadać na II śniadanie skoro mają aż tyle cukru jak mówisz.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:19   #4114
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Cholerka, ok, to dziś mogę zjeść, ale mi się zazwyczaj nie chce nic jeść wieczorem...I rano wcale nie jestem wygłodzona, ale śniadanie jem, bo wiem, że jest ważne. Ostatnio wstałam o 13 i też mi się jeść nie chciało.

A co do owoców to muszę jakieś jeść...Jabłek mam pod dostatkiem w domu, po prostu będę je zjadać na II śniadanie skoro mają aż tyle cukru jak mówisz.
Jak najbardziej powinno się jeść owoce, po prostu nie na kolację

I jak nie jesteś głodna, to nie jedz. Ale dziś sama mówisz, że Cię ssie, i "musisz wytrzymać" ;> Na diecie się nigdy nie powinno być głodnym, tak naprawdę.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:24   #4115
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Jak najbardziej powinno się jeść owoce, po prostu nie na kolację

I jak nie jesteś głodna, to nie jedz. Ale dziś sama mówisz, że Cię ssie, i "musisz wytrzymać" ;> Na diecie się nigdy nie powinno być głodnym, tak naprawdę.
Dziś mnie ssie i już wcześniej też tak raz miałam. Wiem, że nie powinno się być głodnym bo można się potem rzucić na jedzenie Aczkolwiek teraz zaczęłam się zastanawiać po tym co mi napisałaś Ty i sweet i myślę, że za dużo na obiad pożeram(to pora dnia kiedy zawsze mi się chce jeść) i mogłabym kosztem mniejszego obiadu zjadać jeszcze potem odrobinę na kolację, tym bardziej, że chodzę spać ok. 1-2. Dzięki za pomoc

Edytowane przez Parvanti
Czas edycji: 2010-11-21 o 19:25
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:59   #4116
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cholerko, znasz jakas strone internetowa (oczywiscie oprocz wizazu ), na ktorej sa napisane takie proste, zolnierskie zasady nt. zywnosci?
Chodzi mi wlasnie o cos takiego, ze nie powinno sie jesc owocow wieczorem, ktore potrawy sa kaloryczne, itp.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:03   #4117
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Znam, dopiero powstaje, jestem jej autorką

A tak serio - niestety, nie ma czegoś takiego. Zawsze się wkradną jakieś bzdurki o dietach-cud, itp...najlepiej przeczytać podwieszone wątki na dietetyce na wizażu właśnie
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 20:05   #4118
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Kolczykiem? O mamo To ja sobie zawsze przekłuwałam igłą, taką apteczną, a dopiero później wygotowany kolczyk wkładałam Chyba bym zemdlała, jakbym miała takim tępym/zaostrzonym kolczykiem przebijać...
kolczyk "przekówka" zakonczony jest takim szpikulcem przecież :P

Mandy pierscionek cudowny . ja tez taki chce
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png




Edytowane przez kamila2006
Czas edycji: 2010-11-21 o 20:11
kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:46   #4119
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

dokopałam się do wieści o zaręczynach w wątku

jestem zdziwiona jak dziewczyny, bo miałaś dopiero co sporo wątpliwości, ale mam nadzieję, że się Wam ułoży, zasługujesz na faceta, który Cię będzie kochał gratuluję
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:50   #4120
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
kolczyk "przekówka" zakonczony jest takim szpikulcem przecież :P

Mandy pierscionek cudowny . ja tez taki chce

Hehe
Mandy, bardzo ładny
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:08   #4121
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość

Mandy pierscionek cudowny . ja tez taki chce
Zaraz Gwiazdka, pisz list do Mikołaja Chyba, że to musi być zaręczynowy...
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 22:29   #4122
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Na marginesie, to chyba Janis ostatnio wrzuciła link do piosenki z Notre Dame de Paris - strasznie mi się wszyła ściągnęłam sobie cały musical, muszę znaleźć trochę czasu żeby obejrzeć
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:46   #4123
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cholerko, kiedys tez justynkavip o nim pisala, nie wiem czy pamietasz

A kamila, zapomnialam Ci odp - tak, zamierzam nosic te kolczyki. Wiocha czy co?
Kiedys to byl objaw mojego buntu, obecnie sentyment
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:47   #4124
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Właśnie dotarłam do Krakowa, zaraz się rozpakuję i zmykam do spania, bo straaaasznie zmęczona jestem

Cholero tak, to jak wrzucałam ten link Zdecydowanie ta piosenka uzależnia, cały musical również Zobaczyć to na żywo ehhh marzenie
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:49   #4125
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Cholerko, kiedys tez justynkavip o nim pisala, nie wiem czy pamietasz

A kamila, zapomnialam Ci odp - tak, zamierzam nosic te kolczyki. Wiocha czy co?
Kiedys to byl objaw mojego buntu, obecnie sentyment
O musicalu? Musiało mi umknąć...

Janis, jak tylko znajdę chwilę to oglądam, mam wersję dvd zajmującą ponad 7GB
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 01:44   #4126
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Cholerko, kiedys tez justynkavip o nim pisala, nie wiem czy pamietasz

A kamila, zapomnialam Ci odp - tak, zamierzam nosic te kolczyki. Wiocha czy co?
Kiedys to byl objaw mojego buntu, obecnie sentyment
Pamiętasz justynkęvip?

---------- Dopisano o 02:44 ---------- Poprzedni post napisano o 02:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Sweet ja to wszystko wiem, ale zazwyczaj jak wracam z zajęć obiad jem późno, ok. 17-18 nawet i już nie ma miejsca na kolację. A skąd u mnie za dużo kg? Chyba trochę mam w genach, po Mamie, a też na pewno od słodyczy, które uwielbiam i których jadłam sporo, a także makaronów, białego pieczywa, ogólnie węglowodanów.
Myślę, że wcale szybko nie chudnę, więc nie mam co się martwić na razie. Jem dużo warzyw, pełnoziarniste pieczywo, chude mięso. Na razie nie ćwiczę nic, ale niedługo kupuję hula-hop i będę chociaż sobie kręcić. I ja nie czuję się źle, nie czuję głodu zazwyczaj, więc nie będę chyba na siłę wmuszać w siebie jedzenia. Dziś miałam długi spacer i pewnie to mi tak zaostrzyło apetyt.

I odkąd schudłaś utrzymujesz wagę? Ile czasu Ci to zajęło, żeby zrzucić tyle?

Uczulenie przejawia się tym, że ucho mi puchnie, czasem też pojawiała się wydzielina, ogólnie ta dziurka zaczynała się mazać po włożeniu czegoś nie złotego więc wyjęłam kolczyki i wszystko zarosło.
Tak w skrócie- kilkanascie kilogramów zrzuciłam w praktycznie 4 miesiace. Odżywiałam sie regularnie, mniej wiecej co 3 godziny. Starałam sie nie łączyć węglowodanów z białkami. Piłam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo niegazowanej wody mineralnej. Zrezygnowałam z soków kartonowych, smażenia. Ograniczyłam cukier,słodycze (choć nie zrezygnowałam z nich całkowicie). Chodziłąm na saunę. 4 razy w tygodniu aerobik. Do tego rowerek kilkadziesiat minut każdego dnia po zajeciach aerobowych lub przed dla rozgrzewki.
Waga przez bardzo długi czas sie utrzymywała. Później(po roku mniej wiecej), gdy wróciłam do starych nawykow żywieniowych, zrezygnowałam z aerobiku, kilogramy wróciły (ale nie wszystkie). To mnie akurat nie dziwi, bo zajadałam wszystkie stresy i w ogóle nie przykładałam wagi do tego, co akurat znajduje sie na moim talerzu. Nie był to na pewno zaden efekt jojo.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 09:31   #4127
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Hej baby.
U mnie dobrze, weekend z TŻtem udany, z teściową nawet hehe nie było najgorzej.
Wstałam niedawno, patrzę sama w domu, mama zostawiła mi kartkę że jest z dziadkiem u lekarza, a ja oczywiśćie nic nie wiem, bo mama komórki nie ma, taka anty technologiczna jest

Niedługo Wam pokażę dzieło moje i TŻta z soboty. Tort naleśnikowy, jak jeść to jeść haha
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 09:42   #4128
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Witam, niedawno wstałam.

Pogoda jest okropna, nie mogę się dobudzić.. gdzie nie pójdę tam zasypiam chyba się muszę kawy napić.

I jeszcze zajęcia do 20
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:06   #4129
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Hej baby.
U mnie dobrze, weekend z TŻtem udany, z teściową nawet hehe nie było najgorzej.
Wstałam niedawno, patrzę sama w domu, mama zostawiła mi kartkę że jest z dziadkiem u lekarza, a ja oczywiśćie nic nie wiem, bo mama komórki nie ma, taka anty technologiczna jest

Niedługo Wam pokażę dzieło moje i TŻta z soboty. Tort naleśnikowy, jak jeść to jeść haha
Super, że wszystko się układa. I czekamy na tort!

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Witam, niedawno wstałam.

Pogoda jest okropna, nie mogę się dobudzić.. gdzie nie pójdę tam zasypiam chyba się muszę kawy napić.

I jeszcze zajęcia do 20
U mnie też pogodowa tragedia. Do tego jest strasznie zimno! Miałam dziś iść na pocztę, ale chyba dam sobie spokój i pójdę jutro. W dodatku nauka mnie goni.


Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość



Tak w skrócie- kilkanascie kilogramów zrzuciłam w praktycznie 4 miesiace. Odżywiałam sie regularnie, mniej wiecej co 3 godziny. Starałam sie nie łączyć węglowodanów z białkami. Piłam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo niegazowanej wody mineralnej. Zrezygnowałam z soków kartonowych, smażenia. Ograniczyłam cukier,słodycze (choć nie zrezygnowałam z nich całkowicie). Chodziłąm na saunę. 4 razy w tygodniu aerobik. Do tego rowerek kilkadziesiat minut każdego dnia po zajeciach aerobowych lub przed dla rozgrzewki.
Waga przez bardzo długi czas sie utrzymywała. Później(po roku mniej wiecej), gdy wróciłam do starych nawykow żywieniowych, zrezygnowałam z aerobiku, kilogramy wróciły (ale nie wszystkie). To mnie akurat nie dziwi, bo zajadałam wszystkie stresy i w ogóle nie przykładałam wagi do tego, co akurat znajduje sie na moim talerzu. Nie był to na pewno zaden efekt jojo.

A propo odchudzania, to też kiedyś przez to przechodziłam. Jadłam 5 posiłków dziennie, z tym, że o dokładnych godzinach. Jadłam ogólnie bardzo mało i z zegarkiem w ręku czekałam do następnej pory posiłkowej. U mnie to podchodziło pod paranoję. Dziś już jem normalnie (a nawet sporo jeżeli chodzi o przegryzki czy słodycze ), a waga nie wróciła.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 10:14   #4130
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość


U mnie też pogodowa tragedia. Do tego jest strasznie zimno! Miałam dziś iść na pocztę, ale chyba dam sobie spokój i pójdę jutro. W dodatku nauka mnie goni.
U mnie też zimno i w ogóle.
A co do nauki .. to też mam duużo do czytania.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:21   #4131
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Red, ależ proszę:
http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=3513

__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:26   #4132
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Czesc Wam
wrocilam po weekendzie...dni mi minely super z TZtem
u mnie pogoda rozniez masakryczna, nawet mi sie z lozka nie chce wstac...

Mandy
tez jestem w szoku tak jak dziewczyny ale gratuluje, oby sie Wam udalo
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:56   #4133
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
Czesc Wam
wrocilam po weekendzie...dni mi minely super z TZtem
u mnie pogoda rozniez masakryczna, nawet mi sie z lozka nie chce wstac...

Mandy
tez jestem w szoku tak jak dziewczyny ale gratuluje, oby sie Wam udalo
Ja dzisiaj zostałam w domu i grzeję się w łóżku... ból nie chce przejść
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 11:00   #4134
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
U mnie też zimno i w ogóle.
A co do nauki .. to też mam duużo do czytania.
Zaraz chyba zasnę .

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Mniam, ja chce taki!
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 11:10   #4135
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Zaraz chyba zasnę .
Nie śpij.

Ja idę się uczyć, miłego dnia
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 11:27   #4136
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zostałam w domu i grzeję się w łóżku... ból nie chce przejść
oj wspolczuje, zycze szybkiego powrotu do zdrowia

dziewczyny co myslicie o takim kolorku?
http://www.moda.com.pl/moda/common/v...YgUHJlc3NbfF0x
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 11:40   #4137
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Bo taka prawda, niestety.


O jakie pyszności, smacznego.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



Ja już z najgorszego wyszłam ale przestałam wierzyć w słowo ,,miłość''
Takie coś istnieje tylko w bajkach.

(jeśli o takie moje myślenie Ci chodzi)
nie mow tak malenka
Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Witam, niedawno wstałam.

Pogoda jest okropna, nie mogę się dobudzić.. gdzie nie pójdę tam zasypiam chyba się muszę kawy napić.

I jeszcze zajęcia do 20
u mnie tak samo, pozatym glowa mnie boli...

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zostałam w domu i grzeję się w łóżku... ból nie chce przejść
a moze jednak wybierz sie do lekarza, mnie w sumie tez boli ucho nadal ale bylam wczoraj na polu

jej ale ja potrzebuje MĘŻCZYZNY, chcialam naladowac latarke, potem ja wyciaglam i w gniazdku zostala ta jedna metalowa koncowka, z tego gniazdka czasem ida iskierki, a ja je potrzebuje i nie wiem co robic, wlozylam ponownie latarke i nadal ja laduje ale jak wyciagne to i tak to metalowe zostaje....

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
oj wspolczuje, zycze szybkiego powrotu do zdrowia

dziewczyny co myslicie o takim kolorku?
http://www.moda.com.pl/moda/common/v...YgUHJlc3NbfF0x
mi sie takie kolorki podobaja
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 11:52   #4138
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
chcialam naladowac latarke, potem ja wyciaglam i w gniazdku zostala ta jedna metalowa koncowka, z tego gniazdka czasem ida iskierki, a ja je potrzebuje i nie wiem co robic, wlozylam ponownie latarke i nadal ja laduje ale jak wyciagne to i tak to metalowe zostaje....


Eve,
ale z Ciebie dziecinka kochana
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 12:15   #4139
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość


Eve,
ale z Ciebie dziecinka kochana
a wiesz, ze maz mi mowi tak samo
ale dlaczego tak myslisz? chodzi o te zdrobnienie(kolorki, iskierki), nawet nie zauwazylam ich
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 12:19   #4140
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

16. LISTOPADA W KRAKOWIE
ZAGINĘŁA


MAŁGORZATA SZABATOWSKA


lat 31, 160cm wzrostu, niebieskie oczy, blizna nad prawym okiem

okoliczności zaginięcia i wątek poświęcony tej sprawie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=484640

jej zdjęcia w załączniku (zaczerpnięte z portalu zaginieni.pl)

informacje o zaginięciu na portalu zaginieni.pl- http://zaginieni.pl/baza-danych-osob...03231303130323

plakat do rozwieszenia w okolicy- wersja do druku ze strony zaginieni.pl KLIK


Proszę o zamieszczenie tych informacji na profilu NK, Facebook itp.
zwłaszcza te osoby, które są z województwa małopolskiego. Miejmy nadzieję, że szybko się odnajdzie.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2010-11-22 o 12:20
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.