Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 16:27   #1
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375

Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)


Matique-KLIK

Sklep który ma w ofercie kosmetyki ekologiczne z certyfikatami,ma w ofercie kosmetyki takich firm jak:
-Balm Balm,Madara,Lavera,Eco cosmetics,Sante,Essential Care,Dr Scheller,Ava eco,Organix Cosmetix itd...,olbrzymi wybór,zróznicowane ceny.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Złożyłam moje pierwsze zamówienie ok.2tyg. temu oczywiście już cieszę sie nowymi nabytkami jeszcze wszystkiego nie testowałam ale zakochałam sie w firmie Balm Balm zwłaszcza peeling z Kwiatu dzikiej malwy jest boski Ma konsystencje sypką więc mozna dolac niego wodę ,hydrolat lub olejek.Pachnie zabujczo jest delikatny ale niezle zdziera -to mój KWC.
Serum do twarzy tej samej firmy jest tez super mimo że olejowe wchłania się całkowicie i jest świetną bazą do tworzenia własnych specyfików,ma super prosty skład.
podpasował mi tez szampon Lavery z mleczkiem migdałowym,oczywiście bez SLS.
Obsługa super no i dostałam dużo próbek
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 22:57   #2
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Emi możemy sobie podać ręce ja też ten sklep odkryłam jakiś czas temu i doszłam do tego samego wniosku - zbankrutuję

moje zakupy to Bentley Organic Odżywka do wszystkich rodzajów włosów i mydełka GoodKaarma Mydło ekologiczne Rise & Shine i Dance of the Dakini z odżywki jestem bardzo zadowolona natomiast mydełek jeszcze nie używałam.

jestem ciekawa tego produktu Madara Fluid tonujący do twarzy Moon Flower mogłaby to być fajna alternatywa dla proszków

potwierdzam obsługa super i próbki również otrzymałam
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 19:38   #3
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
Emi możemy sobie podać ręce ja też ten sklep odkryłam jakiś czas temu i doszłam do tego samego wniosku - zbankrutuję

moje zakupy to Bentley Organic Odżywka do wszystkich rodzajów włosów i mydełka GoodKaarma Mydło ekologiczne Rise & Shine i Dance of the Dakini z odżywki jestem bardzo zadowolona natomiast mydełek jeszcze nie używałam.

jestem ciekawa tego produktu Madara Fluid tonujący do twarzy Moon Flower mogłaby to być fajna alternatywa dla proszków

potwierdzam obsługa super i próbki również otrzymałam
Muszę przyjrzeć się bliżej tej odżywce,mydełko też sobie wziełam i czeka w kolejce.
Ja poprosiłam o próbkę tego kremiku tonującego Madary tylko w odcieniu Sun Flower,wymaziam się nim jutro to zdam relację
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 07:52   #4
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Dołączam się do grona fanek Matique Uwielbiam robić tam zakupy i mam pełną przechowalnię, ciągle się zastanawiam co wybrać, bo wybór rzeczywiście ogromny i kosmetyki super. Fajnie, że jest wreszcie taki sklep, który nie odbiega od tych zachodnich internetowych z kosmetykami eko, bo w wielu naszych to niestety mydło i powidło... Ja też bardzo lubię Madarę - używałam na razie głównie ich kosmetyków do ciała - balsamu do suchej skóry i żelu pod prysznic i są super Balm Balm też znam jeszcze sprzed czasów zanim dotarł do Polski - linia bezzapachowa dla dzieci - olejek i balsam to moje zdecydowane KWC Ostatnio skusiłam się na olejek regenerujący Kaeline na noc i na razie jestem super zadowolona. Używam 3 razy w tygodniu i rano po wstaniu buźka gładka i przebarwienia jakby mniej widoczne.
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 21:14   #5
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Kremik tonujący Madara Sun Flower jednak nie dla mnie ,będzie super dla posiadaczek niemalże idealnych lekko opalonych cer,delikatnie rozswietla i wyrównuje kolor,pięknie sie wchłania i jest leciutki,niestety ja potrzebuję chociaż lekkiego krycia,no ale to w koncu krem tonujący a nie fluid.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 09:56   #6
weros80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
zakochałam sie w firmie Balm Balm zwłaszcza peeling z Kwiatu dzikiej malwy jest boski Ma konsystencje sypką więc mozna dolac niego wodę ,hydrolat lub olejek.Pachnie zabujczo jest delikatny ale niezle zdziera -to mój KWC
Zachęciłaś mnie swoim postem, szczególnie w kontekście peelingu z kwiatu dzikiej malwy - odwiedziłam więc sklep matique w poszukiwaniu owego peelingu (fakt, że rzeczywiście w sklepie jest spory wybór, a do tego jest on bardzo przyjazny i ładny) , ale nie mogę się doszukać wśród produktów Balm Balm peelingu z kwiatu dzikiej malwy - jest za to "Oczyszczająca maseczka z hibiskusa" - czy to ten produkt tak Cię zauroczył?

Następne zakupy zrobię u nich i zacznę właśnie od tej maseczki (o ile to o niej pisałaś). Oczywiście podzielę się wrażeniami
weros80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 17:23   #7
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez weros80 Pokaż wiadomość
Zachęciłaś mnie swoim postem, szczególnie w kontekście peelingu z kwiatu dzikiej malwy - odwiedziłam więc sklep matique w poszukiwaniu owego peelingu (fakt, że rzeczywiście w sklepie jest spory wybór, a do tego jest on bardzo przyjazny i ładny) , ale nie mogę się doszukać wśród produktów Balm Balm peelingu z kwiatu dzikiej malwy - jest za to "Oczyszczająca maseczka z hibiskusa" - czy to ten produkt tak Cię zauroczył?

Następne zakupy zrobię u nich i zacznę właśnie od tej maseczki (o ile to o niej pisałaś). Oczywiście podzielę się wrażeniami
Tak tak to ta,tylko ja ją głównie jako peeling używam,jeżeli chcę potrzymac na twarzy jako maseczkę to dodaję troszkę jakiegoś olejku bo dość mocno ściąga twarz
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 11:28   #8
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

ale cuda w tym sklepie

może któraś z dziewczyn miała dezodorant z tego sklepu? zainteresowały mnie bardzo , ale nie miałam nigdy naturalnego deo i zastanawiam się czy one w ogóle działają?
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 12:11   #9
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Sklep wizualnie ładny, ale chyba dosyć krótko działa.
Jak dla mnie mają trochę mały wybór kosmetyków, w sensie producentów dużo ale ich produktów to tylko kilka.

Ja majątek wydaję natomiast w sklepie Kosmetyki Natury, polecam szczególnie bo mają darmową wysyłkę.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ale cuda w tym sklepie

może któraś z dziewczyn miała dezodorant z tego sklepu? zainteresowały mnie bardzo , ale nie miałam nigdy naturalnego deo i zastanawiam się czy one w ogóle działają?

Z naturalnych deo polecam Ci Lavere albo Miessence.
tutaj masz bardzo duży wybór.
http://www.kosmetyki-natury.eu/Dla_P...3-default.html

Powodzenia.
Daj znać co kupiłaś i jak wrażenia.
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 12:25   #10
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

dzięki za linka

myślałam o tym różanym z lavery,ale jeszcze się zastanawiam
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 12:35   #11
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Alu, dezodoranty naturalne nie działaja tak mocno jak chemiczne, z tym trzeba się liczyć, zwłaszcza np. w upały. Ja Ci polecam Sanoflore, Madarę albo Miessence. Lavera też jest ok, ale te poprzednie jednak u mnie lepiej sie sprawdziły. Co do Kosmetyków Natury, to sklep może i ok, ale wszystko to samo co w każdym innym sklepie z kosmetykami naturalnymi, niczym się jak dla mnie nie wyróżnia. Ja tam wolę mieć trochę większy wybór Patrze jeszcze, że tą darmową wysyłkę chyba trochę rekompensują wyższymi cenami...

Edytowane przez tequilla78
Czas edycji: 2010-11-09 o 12:40
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 12:46   #12
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez tequilla78 Pokaż wiadomość
Alu, dezodoranty naturalne nie działaja tak mocno jak chemiczne, z tym trzeba się liczyć, zwłaszcza np. w upały. Ja Ci polecam Sanoflore, Madarę albo Miessence. Lavera też jest ok, ale te poprzednie jednak u mnie lepiej sie sprawdziły. Co do Kosmetyków Natury, to sklep może i ok, ale wszystko to samo co w każdym innym sklepie z kosmetykami naturalnymi, niczym się jak dla mnie nie wyróżnia. Ja tam wolę mieć trochę większy wybór Patrze jeszcze, że tą darmową wysyłkę chyba trochę rekompensują wyższymi cenami...
dzięki
wiem,że to nie to samo co antyperspirant ,w sumie nie mam z tym dużego problemu,więc myślałam,żeby na sezon jesienno -zimowy zrezygnować z antyperspirantów, bo w lecie nie wiem czy bym się odważyła

sanflore ostatnio widziałam w aptece i się nad nim zastanawiałam,przeglądam strony sklepów i sama nie wiem na jaki się zdecydować,chyba za duży wybór
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:18   #13
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Też się zastanawiam nad tymi dezodorantami. Ostatnio wszystkie antyperspiranty mnie podrażniają, tzn. swędzą mnie po nich pachy :-( Już sama nie wiem czego używać. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z uczuleniem na cokolwiek.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:44   #14
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Ja się zdecydowałam na dezodoranty eko, bo sie wystraszyłam tych strasznych historii o tym jak to antyperspiranty zatykaja pory i potem ludzie maja jakieś torbiele itp. Teraz jest z tym bardzo dobrze, ale w ostatnie lato kiedy były te upały przyznaję, że zdradziłam eko na rzeczFa, ale też nie antyperspirantu tylko dezodorantu takiego w różowym opakowaniu o przezroczystej konsystencji - ale to był tylko chwilowy skok w bok Teraz jestem wierna jednak tym eko i mam do nich zaufanie, aczkolwiek co do uczuleń to pozostaje pytanie co Cię uczula...
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:15   #15
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez tequilla78 Pokaż wiadomość
Alu, dezodoranty naturalne nie działaja tak mocno jak chemiczne, z tym trzeba się liczyć, zwłaszcza np. w upały. Ja Ci polecam Sanoflore, Madarę albo Miessence. Lavera też jest ok, ale te poprzednie jednak u mnie lepiej sie sprawdziły. Co do Kosmetyków Natury, to sklep może i ok, ale wszystko to samo co w każdym innym sklepie z kosmetykami naturalnymi, niczym się jak dla mnie nie wyróżnia. Ja tam wolę mieć trochę większy wybór Patrze jeszcze, że tą darmową wysyłkę chyba trochę rekompensują wyższymi cenami...
Może i nie działają tak mocno, do nich trzeba cierpliwości i czasu tak jak do kosmetyków naturalnych. Nie działają cudów w trzy minuty tylko dzięki systematyczności. Co do Sanflore gdzieś ostatnio czytałam, że nie wyszystkie ich produkty są eko.
Co do cen to raczej wszystko maja w takich samych cenach, a wybór bardzo duży ale kwiestia co kto szuka
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 15:06   #16
weros80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Tak tak to ta,tylko ja ją głównie jako peeling używam,jeżeli chcę potrzymac na twarzy jako maseczkę to dodaję troszkę jakiegoś olejku bo dość mocno ściąga twarz
No to zamówiłam tą maseczkę z hibiskusa i skusiłam się jeszcze na relaksujący olejek do kąpieli , a i dodałam sobie do przechowalni kilka innych produktów

I muszę przyznać - też jestem pod wrażeniem tego sklepu. Wszystko intuicyjne, we właściwym miejscu, szybko i łatwo - pokazało mi czas realizacji 1 dzień - zobaczymy czy są słowni ...
weros80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:39   #17
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez weros80 Pokaż wiadomość
No to zamówiłam tą maseczkę z hibiskusa i skusiłam się jeszcze na relaksujący olejek do kąpieli , a i dodałam sobie do przechowalni kilka innych produktów

I muszę przyznać - też jestem pod wrażeniem tego sklepu. Wszystko intuicyjne, we właściwym miejscu, szybko i łatwo - pokazało mi czas realizacji 1 dzień - zobaczymy czy są słowni ...
Zdaj koniecznie relację

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Mi po zwykłych antyperspirantach robiły sie guzki pod pachami,od 2 lat używam anyperspirantu Dr,Nona ,jest super poza ceną i brudzeniem ubrań.Przy kolejnych zakupach w matique zaopatrze sie w jakiś antek pod paszkę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 16:09   #18
weros80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Zdaj koniecznie relację
oczywiście

w sumie jak już piszę to nadmienię, że pierwszy test zaliczyli - jeszcze wczoraj dostałam informację, że paczka, "została przygotowana do wysyłki", a dziś przed 9 przyszedł kolejny mail, że "zamówienie zostało zrealizowane"

czekam z niecierpliwością aż przyjdzie i przetestuję produkty na sobie
weros80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:10   #19
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

apropos kosmetyków Balm Balm - dla mieszkanek Warszawy, znalazłam je ostatnio w sklepie ekologicznym "Trawa" na Pl. Grzybowskim - ta maseczka z hibiskusa całkiem ładnie pachnie i jako peeling jest rzeczywiście bomba, buzia idealnie "oczyszczona" i jednocześnie czysta przyjemność, plus zaopatrzyłam się w mój KWC balsam dla dzieci Bam Balm, którego używa cała moje rodzina he he
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 19:39   #20
weros80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

No to już wszystko przetestowane! Maseczka super - ja stosuję ją tylko na strefę T, bo mam skórę mieszaną, a potem jako peeling na całą twarz. Nie podrażnia, sama przyjemność stosowania, a co do działania oczyszczającego to muszę trochę poużywać, żeby ocenić efekty Olejek relaksujący używam do kąpieli - fakt nie ma pianki, ale dla mojej skóry to dobre bo pianki ją niestety często wysuszają - a po tym olejku nie muszę używać balsamu, bo po wyjściu z wanny skóra jest idealnie natłuszczona i nawilżona. Olejku nie stosowałam jeszcze do ciała, tylko trochę na rękę na próbę - konsystencja fajna, ładnie się wchłania i bardzo ładnie pachnie, a jak trochę więcej poużywam to dam znać co i jak.
weros80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 04:01   #21
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Krem tonujący Madara - szkoda, że nie można zobaczyć kolorów
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 09:27   #22
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Krem tonujący Madara - szkoda, że nie można zobaczyć kolorów
Mam ci doslać korektor(dzisiaj go kliknę),to podeślę ci próbkę-Sun Flower użytą raz ,jeszcze jest tam sporo
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:31   #23
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

dziewczyny, czy któraś może się podzielić wrażeniami na temat mydełek goodkaarma z matique, mam zamiar się właśnie zaopatrzyć w nowe i zastanawiam się, które wybrać? macie jakieś typy?
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:23   #24
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Dzieki za link
Swietny sklep, duzy wybor i marki, o ktorych do tej pory nie mialam pojecia. Juz sie zastanawiam czy nie zakupic kilku prezentow gwiazdkowych wlasnie tam
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:45   #25
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez tequilla78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś może się podzielić wrażeniami na temat mydełek goodkaarma z matique, mam zamiar się właśnie zaopatrzyć w nowe i zastanawiam się, które wybrać? macie jakieś typy?
ja mam rice&shine jeszcze nie używałam ,bo mam spory zapas mydel ,ale pachnie bardzo ładnie pomarańczą i geranium
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 02:22   #26
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mi po zwykłych antyperspirantach robiły sie guzki pod pachami,od 2 lat używam anyperspirantu Dr,Nona ,jest super poza ceną i brudzeniem ubrań.Przy kolejnych zakupach w matique zaopatrze sie w jakiś antek pod paszkę
Potwierdzam co do dezodorantu Dr Nony, jest świetny poza ceną (Ale mi nigdy nie brudził ubrań w porównaniu do jakichkolwiek drogeryjnych dezodorantów, które zawsze zostawiały białe smugi na ciemniejszych kolorach). Poza tym jeden z naprawdę porządnie działających dezodorantów naturalnych. Ja używam zapachu kiwi już od prawie 2 lat, bo tylko ten zapach mi się podoba, ale szukam też jakiegoś tańszego zamiennika. Jak do tej pory jednak inne firmy sprawdziły się średnio (np Kiss my Face działa krócej, dezodorant Aloe Ever Shield z Forever Living products nie był zły, ale Nona lepsza) .

A tak poza tym to chciałam powiedzieć, że kusicie mnie niemiłosiernie tym wątkiem, dziewczyny! Uwielbiam kosmetyki naturalne za to jak poprawiły stan mojej cery i włosów, ale niedługo pójdę z torbami
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 16:56   #27
Karolis
Raczkowanie
 
Avatar Karolis
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

hej, piszcie co jeszcze kupujecie w matique!!! i opinie

ja kupiłam piankę logony z miętą i ziemię wulkaniczną z paczulą również logony - opinie zamieściłam pod produktmi na matique.

teraz zamówilam balsam do twarzy balm balm różany i z tej samej serii balsam do ust oraz tonik madary balansuący do cery mieszanej. już nie mogę się doczekać paczuszki ,ale w tym okresie to różnie bywa ;/
ja wypróbuję - zdam relację
__________________
17.06.2011 - Teosyal Kiss

zapuszczam i odżywiam włosa
Karolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 00:11   #28
weros80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez Karolis Pokaż wiadomość
hej, piszcie co jeszcze kupujecie w matique!!! i opinie

ja kupiłam piankę logony z miętą i ziemię wulkaniczną z paczulą również logony - opinie zamieściłam pod produktmi na matique.

teraz zamówilam balsam do twarzy balm balm różany i z tej samej serii balsam do ust oraz tonik madary balansuący do cery mieszanej. już nie mogę się doczekać paczuszki ,ale w tym okresie to różnie bywa ;/
ja wypróbuję - zdam relację
Ja ostatnio skusiłam się na żel od prysznic florame zmysłowość i olejek do ciała wyszczuplający. Żel juz przetestowałam - pieni się wcale nie gorzej niż żele syntetyczne, pachnie super, nie wysusza. Z olejku zdam relację jak trochę dłużej poużywam, jeśli chodzi o stosowanie, wchłanianie, zapach itd to rewelacja, ale jak działa na ujędrnianie to muszę poczekać żeby ocenić efekty
weros80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 07:44   #29
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Też zastanawiałam się nad tą maseczką z hibiskusa, wasze opinie utwierdziły mnie w przekonaniu i zamówię. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś kremem na dzień, mam cerę niby mieszaną, ale wrażliwą na alkohol i skłonną do przesuszeń na całości. 29 lat. Może macie już jakieś doświadczenia z kremami z ich asortymentu?
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:40   #30
markiza_deGalzain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Żnin
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy sklep z ekologicznymi kosmetykami-Matique-pójdę z torbami:-)

Cytat:
Napisane przez marylisek Pokaż wiadomość
Też zastanawiałam się nad tą maseczką z hibiskusa, wasze opinie utwierdziły mnie w przekonaniu i zamówię. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś kremem na dzień, mam cerę niby mieszaną, ale wrażliwą na alkohol i skłonną do przesuszeń na całości. 29 lat. Może macie już jakieś doświadczenia z kremami z ich asortymentu?
Ja trafiłam na ten sklep kiedy szukałam w Polsce kosmetyków Balm Balm, które poznałam kiedy mieszkałam w UK (tam są bardzo popularne). Na ich temat mogę powiedzieć dużo bo przetestowałam prawie wszystkie ich produkty. Do cery mieszanej super jest różany balsam do twarzy. Na zimę idealny na dzień i na noc, w lato bardziej na noc, bo nie wchłania się tak od razu. Za to rano buzia rewelacyjna, szybciej znikają przebarwienia, nawilża świetnie i ma bardzo ładny zapach (no chyba, że ktoś nie lubi geranium i co bardzo ważne nie zapycha. Do mieszanej cery (i też tłustej) b. dobry jeż ten ten balsam niebieski, ale on już ma trochę ostrzejszy zapach - mi nie przeszkadza, ważne, że działa antybakteryjnie, ale co kto lubi. Przy takiej cerze jak piszesz - mieszanej, ale skłonnej do przesuszeń wydaje mi się, że oba te balsamy mogą się sprawdzić bardzo dobrze.
markiza_deGalzain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.