telewizor - prezent dla meza - czy ktoś może doradzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 14:21   #1
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890

telewizor - prezent dla meza - czy ktoś może doradzić?


witam wszystkich, chce kupic na gwiazdke telewizor najlepeij samsung 46 cali LED jest kilka modeli ale j jako laik nie bardzo mam pojecie ktory wybrac.... jezeli znacie sie na tym prosze doradzcie
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:01   #2
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

z własnego i znajomych doświadczenia wiem, ze produkty firmy samsung bardzo szybko i często się psuja ... moze lepiej zainwestowaś w inna marke ? ja wybrałabym sony albo LG
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:09   #3
martulijanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Witam,
co do Samsunga - moi Rodzice mają kilka lat TV tej oto firmy i jak narazie nic jeszcze nie szwankowało.
Ja mam Sony Bravia, 46 cali. Nie znam się za bardzo ale mój TŻ tak. Z naszego jestem b. zadowlona (choć mamy go dopiero rok).
Zwracaj uwagę na to, by posiadał HDMI (umożliwia to oglądanie obrazu w wysokiej rozdzielczości) oraz HD.
martulijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:34   #4
mmk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 272
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

wiem, ze to ma być prezent, ale po pierwsze odbierzesz facetowi wiele frajdy z wyboru telewizora, a po drugie choćbyś wybrała najlepszy to się okaże, ze nie o takim myślał.
Było coś niedawno na temat niechcianego laptopa (akurat tu mąż kupił żonie i usiłowała się go pozbyć nie robiąc przy tym przykrości mężowi)
Sądzę, że przy takich kwotach (chyba, ze dla ciebie to niewiele) lepiej zabrać męża do sklepu i podpytać który by mu się podobał. Ja bym tak zrobiła. Zabrałabym go do dużego marketu z RTV i spytała, cos w stylu "gdybyśmy mieli kupować, to który byś wybrał", albo po prostu patrzy ła do którego się "uśmiecha"
mmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:49   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Dokładnie ,wiesz ,że mąż będzie zadowolony z takiego prezentu ? tym bardziej ,że sie na tym nie znasz i polegasz na opinii obcych ludzi.
Osbiscie nie odważyłabym sie kupowac takiego sprzetu bo wiem ,że moj TŻ bardziej się na tym zna i ma jakiego swoje wymagania i oczekiwania.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:00   #6
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Jak kupowaliśmy TV to panowie którzy nam polecali różne marki odradzali nam samsunga. Ponoć najlepsze są sony i philipsy.Z drugiej strony dużo ludzi kupuje samsungi i jeszcze jakoś nie słyszałam żeby ktoś narzekał.
My wybraliśmy Philipsa Ambiligt 46", i jestem ogromnie z niego zadowolona. Ambiligt to tylne podświetlenie, efekt zwłaszcza wieczorem jest niesamowity!!!POLECAM
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:10   #7
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

weź meża ze sobą niech wybierze to co mu się najbardziej podoba, na pewno się lepiej zna na tym i będziesz miała pewność że ten prezent będzie udany
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 09:54   #8
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Daj mężowi pod choinką "bon" na telewizor żeby mógł sobie sam wybrać jaki chce model. Ucieszy się że dostał a jednocześnie będzie mógł sam wybrać.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:54   #9
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Ja sie przymierzam, zeby sobie kupic na gwiazdke Samsung 3D , moze taki bajer by sie spodobal Twojemu męzowi?

Obecnie mam LG 7500 ( az zadzwonilam do TZ zeby sprawdzil ) i jestem bardzo zadowolona.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 11:22   #10
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Nie wiem jak do tego podchodzi Twój mąż - ale ja sama nie chciałabym mieć odebranej frajdy z wybierania takiego prezentu pomijając, że jestem wymagająca

Szczególnie, że ta rzecz łączy kilka ważnych zagadnień: wygląd, parametry techniczne, subiektywne odczucia, równie subiektywną sympatię do konkretnej marki...

Bon i wspólna wyprawa będzie najlepszym rozwiązaniem. Chyba, że Twój mąż poda konkretną firmę i model.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:01   #11
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Nie wiem jak do tego podchodzi Twój mąż - ale ja sama nie chciałabym mieć odebranej frajdy z wybierania takiego prezentu pomijając, że jestem wymagająca

Szczególnie, że ta rzecz łączy kilka ważnych zagadnień: wygląd, parametry techniczne, subiektywne odczucia, równie subiektywną sympatię do konkretnej marki...

Bon i wspólna wyprawa będzie najlepszym rozwiązaniem. Chyba, że Twój mąż poda konkretną firmę i model.
Uważam dokładnie tak samo jak Dzustam
od siebie dodadam ze jestem świeżo po zakupie nowego tv i padło właśnie na samsunga 26" jak na razie jestem zadowolona, Pan w sklepie polecił ten tv, powiedział ze jest jednym z najlepszych, natomiast odradził Toshibe... Najciekawsze jednak było to że gdy zapytaliśmy o awaryjność Pan powiedział, ze niestety teraz telewizory już nie są tak wytrzymałe jak stare dobre kineskopowe bo producentom nie opłaca się produkować tv, które nie psują się przez 20 lat

__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...
Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 12:18   #12
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Fajne są też telewizorowy z wifi (wiem że na 100% ma je samsung i philips). Głównie modele z tego roku.
Można wtedy bezprzewodowo oglądać film czy zdjęcia z laptopa na telewizorze
Mój mąż akurat chciałby taki
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:25   #13
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Cytat:
Napisane przez Tinkerbell_ Pokaż wiadomość
z własnego i znajomych doświadczenia wiem, ze produkty firmy samsung bardzo szybko i często się psuja ... moze lepiej zainwestowaś w inna marke ? ja wybrałabym sony albo LG
W tym momencie nie mają znaczenia różne produkty, bo co to ma do rzeczy, że komuś zepsuł się telefon, kiedy ktoś inny chce kupić telewizor? Akurat jeśli chodzi o telewizory, z doświadczenia mojego i sprzedawców, Samsung ma jeden z najlepszych stosunków cena/jakość. Nie są najdroższe, ale są bardzo dobre i wytrzymałe. W domu rodzinnym jest Samsung ponad 20-letni i działa kupili też LCD-ka Samsunga i bez problemów dobrze się sprawuje. LG było nam odradzane przez wszystkich sprzedawców, akurat telewizorów zbyt dobrych nie robią, słabo się sprzedają.

ALE i tak uważam, że lepiej by było, gdyby mąż sobie sam wybrał telewizor, ponieważ to jest za drogi prezent, żeby można było sobie pozwalać na "nietrafienie". No i telewizor to jest inwestycja na parę lat, więc lepiej, żeby wybrał sobie taki, jaki naprawdę chce i na jaki Was stać. Nie zawsze niespodzianki są najfajniejsze, dla wielu facetów zakupy elektroniczne to duża frajda
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:35   #14
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Samsungi są ok. Mam dwa w domu i działają bez zarzutu. Jeśli chcesz Sony to Bravia jest tania, przykładowy model --> http://www.gral.pl/Sony+40+cali+KDL-40L4000K_084.html Tylko... czy to nie jest zbyt drogi prezent? ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 01:23   #15
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Odkopałam ten stary watek ponieważ nie chciałam zakładać nowego a potrzebuję rady z tym samym problemem. Poszukuje telewizora Led tak do 42 cali. Czy ktos może doradzić ja wogule się na tym nie znam, albo chociaż na co zwracać uwagę,
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 22:05   #16
kam1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Też się właśnie zastanawiam nad zakupem telewizora w ramach świątecznego prezentu i nie wiem czy nie porywam się z motyką na słońce Sprawdzam fora i porównywarki telewizorów, i z tego co widzę dobrą opinią cieszą się telewizory LG. No i nie zrujnowałby mnie taki finansowo.
Ma któraś z Was telewizor tej marki? Jak to wygląda "w praniu"?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-23 o 01:26 Powód: Link.
kam1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 22:32   #17
asos_
Zakorzenienie
 
Avatar asos_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 606
Dot.: telewizor - prezent dla meza - czy ktos moze doradzic?

Cytat:
Napisane przez kam1988 Pokaż wiadomość
Też się właśnie zastanawiam nad zakupem telewizora w ramach świątecznego prezentu i nie wiem czy nie porywam się z motyką na słońce Sprawdzam fora i porównywarki telewizorów, i z tego co widzę dobrą opinią cieszą się telewizory LG. No i nie zrujnowałby mnie taki finansowo.
Ma któraś z Was telewizor tej marki? Jak to wygląda "w praniu"?
mam telewizor LG, jakoś niecałe 50 cali, z funkcją smart tv. Jestem bardzo zadowolona, znajomi, którzy mają philipsa mają o wiele gorszy obraz. Podoba mi się, że ma sporo funkcji, największą zaletą jest właśnie smart tv. Jako że wcześniej uważałam zakup telewizora za średnio potrzebny to kupiłam używany, ma już 2 lata i kompletnie nic się z nim nie dzieje, choć moim zdaniem to krótki okres czasu. Mógłby mieć lepszy dźwięk, jedyne zastrzeżenie.
__________________
Ubrania i kosmetyki

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-23 o 01:26 Powód: Link w cytacie.
asos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 23:32:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.