Bvlgari (Bulgari) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 19:33   #61
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Perfumy Bvlgari...

Z testowanych przeze mnie Bvlgari najbardziej lubię Crystalline. Notte z poczatku mnie zachwyciło, potem zmęczyło. Ma jakąś gryzącą nutę.
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:33   #62
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Perfumy Bvlgari...

Godne uwagi są też Biała, Zielona i Czerwona Herbata.
Czerwona rozkosznie, jesiennie ciepła.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 22:42   #63
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Perfumy Bvlgari...

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Jeśli był już taki wątek to przepraszam i proszę Moderatora o połączenie - ale nie znalazłam.
Ja znalazłam bez problemu.

Tematyczne:
Bvlgari BLV Notte Pour Femme
Omnia Bvlgari
Omnia Crystalline - Bvlgari
Bulgari - Czerwona Herbata


Wracając do treści wątku, w skrócie telegraficznym:
Omnia z nut zapowiadała się pięknie, niestety na mnie kwaśnieje. Każda kolejna "wersja" coraz bardziej ;]

Mam sentyment do niveowego Blv, jest jak wspominały dziewczyny dość ostry i cytrusowy, ale później zmienia się w piękny, chłodny krem. Z nowości - uwielbiam Jasmin Noir, ze starszych - herbaty. Męski Black też jest świetny, choć ostatnimi czasy drażni mnie jednostajną słodyczą. I te flakony! Jaśminowy uparcie przypomina mi parostatek, lśniący i szklany. Cudo ;]
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"

Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2010-11-23 o 22:43
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:05   #64
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Bardzo, bardzo dziękuję Bellatrix - tyle czytania
Jestem uszczęśliwiona odkrywszy dopiero teraz tę markę, niedawno wzbogaciłam się o Pour Femme a zamówione już kolejne zapachy... Muszę jeszcze raz przetestować Crystalline, tak piękne są jej wizażowe opisy. Pamiętam ze podobała mi się, aczkolwiek miałam zastrzeżenia do trwałości. No i te lekkie omniowe-warzywne nuty koperku czy innych ogórków kiszonych...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 15:11   #65
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Moj ulubiony zapach Bulgari to Omnia Jade Green-fakt,zadna wysublimowana kompozycja z tego nie jest,ale fajny cytrynowo-pistacjowy orzezwiajacy letniak...
Ceny -jak dobrze poszperac w sieci- tez sa przystepne...
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 20:15   #66
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Jako, że ostatnio szukam czegoś na siłę do kupienia, odgrzebuję stary wątek.

Czy ktoś mógłby porównać mi Jasmin Noir do Aliena (mojego absolutnie ukochanego jaśminu w perfumach)? Zaczęłam zastanawiać się nad kupnem, a chwilowo nie mam jak przetestować...
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 20:32   #67
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Jako, że ostatnio szukam czegoś na siłę do kupienia, odgrzebuję stary wątek.

Czy ktoś mógłby porównać mi Jasmin Noir do Aliena (mojego absolutnie ukochanego jaśminu w perfumach)? Zaczęłam zastanawiać się nad kupnem, a chwilowo nie mam jak przetestować...
Jest szansa, że polubisz.
Jasmin N jest bardziej przylegający do skóry niż Alien, bardziej fizjologiczny. Na mnie niestety przekracza już granicę i nie gra właściwie, czego żałuje bardzo, bardzo, bo sam w sobie jest, ach
Na innych pokazuje milszą twarz-jest mrocznawy, soczysty, zamglony acz intensywny, no, piękny, piękny.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 20:48   #68
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Jest szansa, że polubisz.
Jasmin N jest bardziej przylegający do skóry niż Alien, bardziej fizjologiczny. Na mnie niestety przekracza już granicę i nie gra właściwie, czego żałuje bardzo, bardzo, bo sam w sobie jest, ach
Na innych pokazuje milszą twarz-jest mrocznawy, soczysty, zamglony acz intensywny, no, piękny, piękny.
A jest bardzo jaśminowy? To znaczy, jak pierwszy raz powąchałam Aliena to aż mnie odurzyła ta dawka jaśminowego kwiecia. W Jasmin Noir jest podobny efekt czy jest raczej dyskretniej?
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:03   #69
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
A jest bardzo jaśminowy? To znaczy, jak pierwszy raz powąchałam Aliena to aż mnie odurzyła ta dawka jaśminowego kwiecia. W Jasmin Noir jest podobny efekt czy jest raczej dyskretniej?
Chyba trochę dyskretniejszy od A. Muszę przypomnieć sobie Aliena, z tego wynika, bo nie jestem pewna.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 07:22   #70
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Chyba trochę dyskretniejszy od A. Muszę przypomnieć sobie Aliena, z tego wynika, bo nie jestem pewna.
Chyba jednak będzie rozsądniej wybrać się na jakieś testy. Wszak jaśmin jaśminowi nierówny
Dziękuję za pomoc
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 07:38   #71
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Chyba jednak będzie rozsądniej wybrać się na jakieś testy. Wszak jaśmin jaśminowi nierówny
Dziękuję za pomoc
Dzisiaj porobię sobie test porównawczy ich obu, zobaczę bom ciekawa, jak będą równolegle na obu nadgarstkach się kształtować.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 08:06   #72
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Dzisiaj porobię sobie test porównawczy ich obu, zobaczę bom ciekawa, jak będą równolegle na obu nadgarstkach się kształtować.
Opiszesz efekty porównania??
Bo nie wiem kiedy o Sephorę uda mi się zahaczyć
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 08:11   #73
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
A jest bardzo jaśminowy? To znaczy, jak pierwszy raz powąchałam Aliena to aż mnie odurzyła ta dawka jaśminowego kwiecia. W Jasmin Noir jest podobny efekt czy jest raczej dyskretniej?
dla mojego nosa Alien to jakby pudrowy jasmin, "z moherowym meszkiem", ostry, az drapie w gardle. Jasmin Noir jest bardziej gladki, "sliski" jak satyna, wilgotny i zielonkawy- wyczuwam w nim tez soczyste nuty zielonych lisci/galazek i kwiaty bzu.
co wazne; edp i edt roznie ukladaja sie na skorze, wiec najlepiej przetestowac obie wersje.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 08:23   #74
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
dla mojego nosa Alien to jakby pudrowy jasmin, "z moherowym meszkiem", ostry, az drapie w gardle. Jasmin Noir jest bardziej gladki, "sliski" jak satyna, wilgotny i zielonkawy- wyczuwam w nim tez soczyste nuty zielonych lisci/galazek i kwiaty bzu.
co wazne; edp i edt roznie ukladaja sie na skorze, wiec najlepiej przetestowac obie wersje.
Och, ten Jasmin Noir zaczyna mi się przeradzać w jakąś mini obsesję, bylebym tylko nie skusiła się na klik w ciemno....
Kattarino to, co napisałaś bardzo mnie zachęciło Szczególnie ten bez (który w naturze też uwielbiam).
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 08:34   #75
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Och, ten Jasmin Noir zaczyna mi się przeradzać w jakąś mini obsesję, bylebym tylko nie skusiła się na klik w ciemno....
Kattarino to, co napisałaś bardzo mnie zachęciło Szczególnie ten bez (który w naturze też uwielbiam).
nie, nie! nie kus sie w ciemno moze sie okazac, ze JN bedzie dla ciebie za 'rzadki', rozcienczony- bo tak moze byc odebrany, w porownaniu z esencjonalnym Alienem.

mam dzisiaj kiepski dzien, pod wzgledem samopoczucia i boje sie zaryzykowac test porownawczy- wiesz, pomimo, ze sama kompozycja mi sie podoba, nigdy nie wiem czy mnie Alien nie powali ciosem w glowe i zoladek, ale wlasnie mam na przedramieniu Jasmin Noir edp i jak zawsze zastanawiam sie, dlaczego ja tak rzadko po nie siegam.
to bardzo harmonijny zapach, wywazony, powiedzialabym: elegancki.
podejrzalam nuty, na Fragrantice i widze, ze wcale nie ma w nich bzu a ja naprawde go czuje- co wiecej, wymienianego migdala tez nie czuje- raczej 'migdalowawy' zapach jaki maja polamane galazki i liscie bzu- zwlaszcza zerwane zaraz po deszczu. pamietasz ten upojny aromat?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 08:55   #76
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
nie, nie! nie kus sie w ciemno moze sie okazac, ze JN bedzie dla ciebie za 'rzadki', rozcienczony- bo tak moze byc odebrany, w porownaniu z esencjonalnym Alienem.

mam dzisiaj kiepski dzien, pod wzgledem samopoczucia i boje sie zaryzykowac test porownawczy- wiesz, pomimo, ze sama kompozycja mi sie podoba, nigdy nie wiem czy mnie Alien nie powali ciosem w glowe i zoladek, ale wlasnie mam na przedramieniu Jasmin Noir edp i jak zawsze zastanawiam sie, dlaczego ja tak rzadko po nie siegam.
to bardzo harmonijny zapach, wywazony, powiedzialabym: elegancki.
podejrzalam nuty, na Fragrantice i widze, ze wcale nie ma w nich bzu a ja naprawde go czuje- co wiecej, wymienianego migdala tez nie czuje- raczej 'migdalowawy' zapach jaki maja polamane galazki i liscie bzu- zwlaszcza zerwane zaraz po deszczu. pamietasz ten upojny aromat?
Wiem doskonale co masz na myśli- Aliena kocham nad życie, ale zauważyłam, że używam go raczej rzadko. Chyba właśnie trochę obawiam sie jego mocy.

Czytam sobie właśnie opinie o JN, bo wydaje mi się bardzo intrygującą kompozycją. Obym tylko się nie rozczarowała, bo nadzieje wobec tego zapachu narobiłam sobie wielkie.

Życzę rychłej poprawy samopoczucia

Edit: Trochę mnie martwi opisywana słaba trwałość zapachu...

Edytowane przez Mendosita
Czas edycji: 2011-08-05 o 09:01
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:10   #77
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Wiem doskonale co masz na myśli- Aliena kocham nad życie, ale zauważyłam, że używam go raczej rzadko. Chyba właśnie trochę obawiam sie jego mocy.

Czytam sobie właśnie opinie o JN, bo wydaje mi się bardzo intrygującą kompozycją. Obym tylko się nie rozczarowała, bo nadzieje wobec tego zapachu narobiłam sobie wielkie.

Życzę rychłej poprawy samopoczucia

Edit: Trochę mnie martwi opisywana słaba trwałość zapachu...
mam nadzieje, ze sie jednak nie rozczarujesz chetnie poratowalabym Cie probka, ale nie mam zadnej fioleczki
u mnie trwalosc edp jest swietna, circa 8 godzin, (ale ja uzywma ok. 5 psikow, na rozne czesci ciala), z czasem zapach robi sie bardziej przestrzenny, otacza delikatna, slodkawa chmurka; w bazie wyraznie czuje tonke i lukrecje, podobna do tej z Ultrared

(i serdecznie dziekuje )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:18   #78
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze sie jednak nie rozczarujesz chetnie poratowalabym Cie probka, ale nie mam zadnej fioleczki
u mnie trwalosc edp jest swietna, circa 8 godzin, (ale ja uzywma ok. 5 psikow, na rozne czesci ciala), z czasem zapach robi sie bardziej przestrzenny, otacza delikatna, slodkawa chmurka; w bazie wyraznie czuje tonke i lukrecje, podobna do tej z Ultrared

(i serdecznie dziekuje )
Dziękuję za dobre chęci, po pracy pojadę jednak do Sephory, coś czuję, że te testy już nie mogą dłużej czekać
Tymczasem wracam na makeupalley czytać recenzje

PS. Też zwykle aplikuję sobie jakieś 5-6 psików, wszystkie za uszy (tylko Angela nakładam nieco bardziej oszczędnie. I Sensuous Noir)
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:26   #79
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dziękuję za dobre chęci, po pracy pojadę jednak do Sephory, coś czuję, że te testy już nie mogą dłużej czekać
Tymczasem wracam na makeupalley czytać recenzje

PS. Też zwykle aplikuję sobie jakieś 5-6 psików, wszystkie za uszy (tylko Angela nakładam nieco bardziej oszczędnie. I Sensuous Noir)
kurczę, jestem b. ciekawa wynikow testow. opiszesz, prawda?

za uszami i po bokach szyi boje sie aplikowac, bo mam sklonnosci do przebarwien, (zazywam uczulajace leki), dlatego zazwyczaj zapodaje 2 psiki na kark, ze 2-3 w dekolt, ale juz prawie 'pod biustem' i w zaleznosci od mocy perfum- w zgiecia lokci

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

co do Twojego podpisu: kiedy, dawno temu, jako nastolatka, uzywalam Vanilla Fields, kojarzyly mi sie one z Casmirem Choparda

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2011-08-05 o 09:27
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 09:32   #80
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

A może mi ktoś powiedzieć czy jest duża różnica między Jasmin Noir, a Mon Jasmin Noir? Znam tylko ten drugi i zastanawiam się nad kupnem, ale może warto poczekać i przetestować JN...?
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:45   #81
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
A może mi ktoś powiedzieć czy jest duża różnica między Jasmin Noir, a Mon Jasmin Noir? Znam tylko ten drugi i zastanawiam się nad kupnem, ale może warto poczekać i przetestować JN...?
niestety nie znam jeszcze wersji Mon JN, ale jestem bardzo ciekawa, co im wyszlo
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:55   #82
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
kurczę, jestem b. ciekawa wynikow testow. opiszesz, prawda?
Pewnie, że opiszę

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
za uszami i po bokach szyi boje sie aplikowac, bo mam sklonnosci do przebarwien, (zazywam uczulajace leki), dlatego zazwyczaj zapodaje 2 psiki na kark, ze 2-3 w dekolt, ale juz prawie 'pod biustem' i w zaleznosci od mocy perfum- w zgiecia lokci

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

co do Twojego podpisu: kiedy, dawno temu, jako nastolatka, uzywalam Vanilla Fields, kojarzyly mi sie one z Casmirem Choparda
No właśnie używałam Vanilla Fields jako piętnastolatka, to były moje pierwsze ukochane perfumy i jestem ich teraz, po latach, bardzo ciekawa.
Casmir miałam i wiadomo- waniliowe, ale jednak Vanilla Fields zapamiętały mi się inaczej. Upolowałam próbkę na Targowisku, w przyszłym tygodniu okaże się co i jak
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:55   #83
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
niestety nie znam jeszcze wersji Mon JN, ale jestem bardzo ciekawa, co im wyszlo
Bardzo delikatny, ale też trwały. Sugerując się kolorem flakonu myślę, że Jasmin Noir będzie wyraźniejszy, mocniejszy. Na pewno skuszę się na jeden z nich.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:56   #84
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Dla mnie te dwa zapachy łączy tylko kategoria... Mon Jasmin Noir pachnie inaczej, lżej, bardziej transparentnie, nadal kwiatowo, ale nie czuć tam mocy, tajemnicy jak w wersji wyjściowej. Bzu i zieleni też nie czuję, w klasyku natomiast - mnóstwo. Nie radzę kupować kierując się podejrzeniami o znaczne podobieństwo obu wersji.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:01   #85
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Bardzo delikatny, ale też trwały. Sugerując się kolorem flakonu myślę, że Jasmin Noir będzie wyraźniejszy, mocniejszy. Na pewno skuszę się na jeden z nich.
a Mon JN jest bardzo slodki? i czy mocno czuc w nim cytrusy i konwalie? i jak trwalosc oraz moc?


Jasmin Noir edp , ktory mam na przedramieniu juz sie ladnie umoscil na skorze i zachwyca mnie przy kazdym ruchu reki po prysznicu uzyje ich globalnie

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Dla mnie te dwa zapachy łączy tylko kategoria... Mon Jasmin Noir pachnie inaczej, lżej, bardziej transparentnie, nadal kwiatowo, ale nie czuć tam mocy, tajemnicy jak w wersji wyjściowej. Bzu i zieleni też nie czuję, w klasyku natomiast - mnóstwo. Nie radzę kupować kierując się podejrzeniami o znaczne podobieństwo obu wersji.
Piniu, czyli tez czujesz ten "bez widmo"?
podoba mi sie okreslenie "tajemnica"- idealnie oddaje charakter JN
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:04   #86
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Piniu, czyli tez czujesz ten "bez widmo"?
podoba mi sie okreslenie "tajemnica"- idealnie oddaje charakter JN
Czuję czuję, podoba mi się, że dodaje zapachowi takiego jakby dystansu? Celowego niedopowiedzenia?
Natomiast co do pytania o cytrusy i konwalie, to tych pierwszych niewiele, może w otwarciu, ale szybko ulatuja. Konwalię czuć bardziej, ale ja najbardziej czułam tam fiołka podobnego do tego w Insolence Eau Glacee
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:06   #87
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Czuję czuję, podoba mi się, że dodaje zapachowi takiego jakby dystansu? Celowego niedopowiedzenia?
Natomiast co do pytania o cytrusy i konwalie, to tych pierwszych niewiele, może w otwarciu, ale szybko ulatuja. Konwalię czuć bardziej, ale ja najbardziej czułam tam fiołka podobnego do tego w Insolence Eau Glacee
dziekuje za opis. wiedze, ze sporo pomajstrowali ze skladem Mon JN
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:09   #88
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
dziekuje za opis. wiedze, ze sporo pomajstrowali ze skladem Mon JN
Oj tak. Mon Jasmin Noir są ładne, ale przystępniejsze, łatwiejsze w odbiorze, bo opowiedziane do końca.
Z klasykiem trzeba kombinować i samemu sobie dopowiadać, co nie zawsze jest łatwe.
To jest według mnie największa różnica.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:22   #89
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
a Mon JN jest bardzo slodki? i czy mocno czuc w nim cytrusy i konwalie? i jak trwalosc oraz moc?
Ja wyczuwam tylko konwalie.

Pin up girl, z jednej strony dobrze, że są różne. Mogę zdecydować się na Mon JN, z drugiej strony wasze opinie co do JN zachęcają do wypróbowania a kupno obu w moim przypadku nie wchodzi w rachubę.

Edytowane przez krasulka7399
Czas edycji: 2011-08-05 o 10:26
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 08:13   #90
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Nic nie wyszło z moich planów testowych, siedzę w domu ze spuchniętą połową twarzy :/ Jasmin Noir musi poczekać do przyszłego tygodnia
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-20 23:12:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.