Atrakcyjny wygląd na uczelni - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 17:25   #31
kasiamarcelQa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 105
Dot.: Atrakcyjny wygląd na uczelni

No właśnie jaki to ma związek z kierunkiem chodzę na turystykę i rekreację na studia dzienne jestem dopiero na 1 semestrze a mam już skończone 24 lata. Chciałabym się dowartościować wyglądem zewnętrznym modnymi ciuchami, dodatkami itp. by nie wyróżniać się tym że jestem starsza od innych o jakies 5 lat . Niestety nie stać mnie na to, na rodziców niestety nie mogę liczyć i tak opłacają mi studia. Ja sobie dorabiam jako hostessa tylko w weekendy gdyż w tygodniu mam zajęcia na uczelni i wydaję tą kasę na jedzenie i opłacanie wynajętej kawalerki blisko uczelni by nie tracić kasy na dojazdy tramwajem, kolejką czy autobusem.
Wiem że wygląd nie jest w życiu najważniejszy liczy się też wiedza, dobre pisanie kolokwium i egzaminów w czasie sesji ale nie chcę się czuć gorzej od innych a własnie tak się czuję na tej uczelni.
kasiamarcelQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:30   #32
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Atrakcyjny wygląd na uczelni

No to ja dałam Ci swoje rady na poprzedniej stronie. Możesz je uwzględnić bądź nie.
Ale przede wszystkim przestań się przejmować wyglądem i ciuchami. Jeśli dla tych znajomych ciuchy są najważniejsze, to zdecydowanie nie są warci szczególnej uwagi.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:44   #33
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 091
Dot.: Atrakcyjny wygląd na uczelni

Kazdy ma tyle lat, na ile sie czuje. Wyglada na to, ze glownie przeszkadza Ci, ze osoby z Toba studiujace maja po 19 lat. A nie pomyslalas, ze wlasnie przez to, ze jestes starsza, mozesz latwiej kogos poznac i zdobyc jego sympatie? Uwierz, ze ciuchy nie rozwiaza Twojego problemu. Bedziesz miala ciuchy to pojawi sie cos nowego.

Dostalas wiele rad na 1 stronie, zastosuj je. Nie musisz miec drogich metek, wazne, bys dobrze sie czula w tym, co masz na sobie. A jesli tylko z droga metka bedziesz sie dobrze czula, tzn ze wcale nie jestes lepsza od tych, ktorzy tak sie niby lansuja.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:00   #34
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: Atrakcyjny wygląd na uczelni

Megan19, to, że ktos ma inna opinie od Ciebie nie daje ci pozwolenia na wysuwanie jakich "pseudo-psychologicznych wniosków. Może mi zaraz napiszesz, ze jestem papieżem? Prosze Cie, nie jestem autorką tego tematu, nie wiem skąd Ci to wgl na myśl przyszło. Moim zdaniem, autorka w tym momencie niczym nie zawinila, ma problem, moze i kompleksy i chyba dlatego wlasnie pisze na forum... I dlatego ja bronie bo mniewkurzaj takie osoby jak Ty , ktore w rzeczywistości sa pewnie szarmi myszkami a na forum moga sie wykrzyczec pzdr
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.