Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do ucha :) - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 22:00   #4351
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
No racja.

Ja też przeglądam i niestety sądzę, że Magda nie powinna wygrać.
A tak w ogóle szkoda mi się zrobiło tej pary tanecznej, która się pomyliła podczas występu.

Moim zdaniem nie powinna wygrać. Irytuje mnie ta mała, mam wrażenie, że jej teksty są wyuczone na pamięć. Denerwuje mnie jej smutna mina i zaraz nagle szybki 'uśmiech nr 5' i znów smutna mina. Bardzo nie lubie takiego typu dzieci. I teksty, że marzy jej się dom, że nie mają pieniędzy i płacz. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że sporo osób oddających na nią głos (oczywiście nie wszyscy) trochę się nad nią zlitowali. Nie podoba mi się 11 letnia dziewczynka śpiewająca podniosłe, patetyczne piosenki, które brzmią realistycznie w ustach dorosłej doświadczonej przez życie kobiety. Owszem, na pewno potrzebne były jej te pieniądze. Ale wydaje mi się jednak, że to opowiadanie o swojej biedzie i szarej codzienności było trochę pod publiczke + podniosłe, smutne polskie stare pieśni = mase głosów dla biednej dziewczynki, która POTRZEBUJE POMOCY.
Nie zrozumcie mnie dosłownie, zaśpiewała ładnie. Ale nie była autentyczna w tym co robi. Po prostu sztuczna.

Co do Sabiny zarówno mnie i jak i tżtowi się nie spodobała. Twarz jak u Frytki za czasów Big Brothera. Troszkę zbyt 'wulgarna' uroda w taki dziwny sposób. Dziwnie szerokie biodra i ramiona. Wlosy nie dodawały jej uroku. W dodatku irytowały mnie jej ruchy. Jeżeli Apart kierował się urodą i talentem, to dla mnie o wiele ładniejszą buzię, PIĘKNE oczy i fantastyczny głos miała ta ruda, która wystąpiła na początku (Wojewodzki powiedział, że jest najbardziej seksualna finalistką).
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 22:29   #4352
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie powinna wygrać. Irytuje mnie ta mała, mam wrażenie, że jej teksty są wyuczone na pamięć. Denerwuje mnie jej smutna mina i zaraz nagle szybki 'uśmiech nr 5' i znów smutna mina. Bardzo nie lubie takiego typu dzieci. I teksty, że marzy jej się dom, że nie mają pieniędzy i płacz. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że sporo osób oddających na nią głos (oczywiście nie wszyscy) trochę się nad nią zlitowali. Nie podoba mi się 11 letnia dziewczynka śpiewająca podniosłe, patetyczne piosenki, które brzmią realistycznie w ustach dorosłej doświadczonej przez życie kobiety. Owszem, na pewno potrzebne były jej te pieniądze. Ale wydaje mi się jednak, że to opowiadanie o swojej biedzie i szarej codzienności było trochę pod publiczke + podniosłe, smutne polskie stare pieśni = mase głosów dla biednej dziewczynki, która POTRZEBUJE POMOCY.
Nie zrozumcie mnie dosłownie, zaśpiewała ładnie. Ale nie była autentyczna w tym co robi. Po prostu sztuczna.

Co do Sabiny zarówno mnie i jak i tżtowi się nie spodobała. Twarz jak u Frytki za czasów Big Brothera. Troszkę zbyt 'wulgarna' uroda w taki dziwny sposób. Dziwnie szerokie biodra i ramiona. Wlosy nie dodawały jej uroku. W dodatku irytowały mnie jej ruchy. Jeżeli Apart kierował się urodą i talentem, to dla mnie o wiele ładniejszą buzię, PIĘKNE oczy i fantastyczny głos miała ta ruda, która wystąpiła na początku (Wojewodzki powiedział, że jest najbardziej seksualna finalistką).

Red wyjelas mi z ust te wszystkie slowa zarowno o tej malej jak i o Sabinie
oo dokladnie wlasnie ten sztuczny usmiech poprzedzony smutna minka mnie najbardziej irytowal w tej malej...
a TZ dobrze, ze sie przyznal, ze mowil tylko tak o tej Sabinie zeby mnie wkurzyc, bo juz bym pomyslala, ze co to mu sie podoba, szok... ale ma takie zdanie ja Ty, twoj TZ i ja widze, ze tez zauwazylas te dziwne szerokie ramiona
a ta ruda ma za***isty kolor wlosow, ze sie tak wyraze

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

dziewczyny ide jutro na rozmowe o prace:
+ praca nie najgorsza, zarobki jak dla poczatkujacej osoby bez zadnego doswiadczenia super
- praca takze w co ktores tam weekendy, czasem po 12 godzin... ale trzymajcie kciuki
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 22:39   #4353
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
Red wyjelas mi z ust te wszystkie slowa zarowno o tej malej jak i o Sabinie
oo dokladnie wlasnie ten sztuczny usmiech poprzedzony smutna minka mnie najbardziej irytowal w tej malej...
a TZ dobrze, ze sie przyznal, ze mowil tylko tak o tej Sabinie zeby mnie wkurzyc, bo juz bym pomyslala, ze co to mu sie podoba, szok... ale ma takie zdanie ja Ty, twoj TZ i ja widze, ze tez zauwazylas te dziwne szerokie ramiona
a ta ruda ma za***isty kolor wlosow, ze sie tak wyraze

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

dziewczyny ide jutro na rozmowe o prace:
+ praca nie najgorsza, zarobki jak dla poczatkujacej osoby bez zadnego doswiadczenia super
- praca takze w co ktores tam weekendy, czasem po 12 godzin... ale trzymajcie kciuki

Już myslałam, że jestem jedyna, która tak myśli (wśród zazdrośnic) . Po prostu podobaja mi się inne typy kobiet.

Trzymam kciuki za rozmowę!
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 22:51   #4354
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Jak czytam takie wypowiedzi to wydaje mi sie, ze w powietrzu unoszą sie drobinki kobiecej zazdrosci...
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 22:57   #4355
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

oj sweet w tym wypadku moge sie przyznac bez bicia, ze zazdrosna nie jestem po prostu podobaja mi sie kobiety o totalnie innym typie urody i sylwetce (jak TZ sie poczatkowo nia zachwycal to oczywiscie troche mnie ruszylo ale to nie byla zazdrosc tylko zdziwienie jak mu sie moze podobac jak przeciez tez woli calkiem inny typ urody)
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 23:04   #4356
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Jak czytam takie wypowiedzi to wydaje mi sie, ze w powietrzu unoszą sie drobinki kobiecej zazdrosci...
Czemu tak sądzisz? Czy o każdą kobietę, którą uważasz za mało atrakcyjną jesteś zazdrosna? Na pewno nie. Gdy w tv widze jakąś śliczną dziewczynę, potrafię rozpływac sie zachwalając jej urodę i wykłócać się z tż (któremu np. akurat ta się niezbyt podoba i wytyka jej mankamenty - mój tż zwraca uwagę na takie szczegóły, że głowa mała), żeby nie przesadzał bo jest na prawdę piękna.
Zazdrosna to mogłabym być o jakąs bliską koleżankę tż, która byłaby w jego typie. Ale nie o jakąś dziewczynę z tv (która w dodatku nie podoba się również mojemu tż) . Zupełnie nie wiem, czemu odmienny od całego tłumu gust od razu oznacza według niektórych zazdrość. Czuję się atrakcyjna i wiem, że za taką ma mnie tż więc nie mam z tym problemu.
Zresztą podobnie jak Wojewódzki, zachwycałam się hipnotyzującymi oczami Patrycji. Dla mnie Sabina ma banalny typ urody i przeciętną sylwetkę (jest wysportowana i szczupła + szpilki daje swój efekt, ale bez tych szpilek nie byłoby już tak 'fajnie').
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 23:18   #4357
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Ok, ok....
take it easy
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 09:56   #4358
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

witajcie po przerwie
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:05   #4359
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Nareszcieeeeeeeeeeeeeee dziala!!!!
Jak na zlosc przez te ostatnie dwa dni mialam kilka watpliwosci i chcialam je sprawdzic na wizazu, ale oczywiscie nie bylo jak :/

Red, zgadzam sie z Toba co do Sabiny. I zazdrosc ma z tym niewiele wspolnego.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:17   #4360
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

a ja podtrzymuja moja opinie, ze Sabina spoko laska ja lubie takie typy sylwetki umiesnione wysportowane uważam za ochydne sylwetki dziewczyn z top model wąskie biodra i plaski tylek jest okropne [ btw i nie pisze tego dlatego ze mam szerokie biodra tylko uwazam ze waskie biodra z malym plaskim tylkiem to domena meżczyzn a przeciez kobieta od faceta poza cyckami powinna sie czyms jeszcze roznic ]


nie kloccie sie mowcie jak żyłyście bez wizazu
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:18   #4361
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Witajcie! Stęskniłam się

Zostawiłam wam monolog w klubie..

Kamila ja co chwilę sprawdzałam i myslałam, że coś u mnie w kompie nie tak.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 10:35   #4362
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Hej, wskoczyłam się tylko przywitać

EJ, widzę Cię, co u Ciebie?
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:37   #4363
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

W takich chwilach wychodzi użaleznienie od Wizażu!
U mnie bardzo dobrze, póki co, zero problemów a nawet miłe niespodzianki.

EJ, odezwij się, co tam u Ciebie?

Kamila, ja tez lubię szersze bioderka (sama nie mam wąskich:P), ale mnie bardzo nie podoba się twarzy Sabiny . Poza tym nie wiem czy widziałyście, ale ona totalnie skopiowała występ od Alexandry Burke z X factor. Obejrzycie to -> http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...LA_wystep.html
__________________

Edytowane przez Red Lipstick
Czas edycji: 2010-12-01 o 10:45
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:38   #4364
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

E.J pozdrawiam.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:06   #4365
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Kamila, ja tez lubię szersze bioderka (sama nie mam wąskich:P), ale mnie bardzo nie podoba się twarzy Sabiny . Poza tym nie wiem czy widziałyście, ale ona totalnie skopiowała występ od Alexandry Burke z X factor. Obejrzycie to -> http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...LA_wystep.html


no wlasnie ona skopiowala czy moze ona niewiele miala do powiedzenia, bo ja tam nie wiem, ale w takich programach uczesnik ma najmniej do powiedzenia -ona ma talent- śpiewa, ale to co spiewa, jak spiewa, sceneria, ubrania, to przeciez nie ona ustala.

pal licho z tą Sabiną, powiedzcie mi kiedy w koncu stopnieje snieg ?
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png




Edytowane przez kamila2006
Czas edycji: 2010-12-01 o 11:07
kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:10   #4366
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Czeeeść
Ja też się za Wami stęskniłam

Zima u mnie w pełni
Kilka dni temu znów się rozchorowałam i ponownie lekarka przepisała mi antybiotyk, ale go nie wzięłam, bo chyba więcej szkód by przyniósł niż korzyści... Leczę się domowymi metodami i jestem już prawie zdrowa
Dziś jadę do Krk, a jutro lecę do Brukseli...
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:15   #4367
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja tych programów nie oglądam bo 1) nie mam TV (chociaż mogłabym obejrzeć przez internet ale) 2) strasznie mnie to żenuje..zawsze to samo, te same komentarze, takie same "talenty" (śpiewające dziecko, jakiś niepełnosprawny robiący cośtam), zawsze wygrywa ktoś tańczący/śpiewający z ładną buzią...denerwuje mnie to trochę

Ale przyznaję się, że oglądam czasami kuchenne rewolucje Gessler, chociaż strasznie jej nie lubię

Ja mam dziś dość udany dzień - udało mi się za 15zł wylicytować tunikę która mi się strasznie podoba ( http://allegro.pl/item1332159632.html), będę robić pierogi ruskie, z TŻ spędziłam całkiem miło dzień, i mogę się lenić cały wieczór a wczoraj na stoisku dziecięcym kupiłam sobie rękawiczki: http://i17.photobucket.com/albums/b8...rkawiczken.jpg
I jeszcze umówiłam się z przyjacielem na przyszły tydzień, może zrobi mi jakieś fajne zdjęcia
zakochalam sie w nich cudne gdzie takie dostac
a tak wogole to witam

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość
Czeeeść
Ja też się za Wami stęskniłam

Zima u mnie w pełni
Kilka dni temu znów się rozchorowałam i ponownie lekarka przepisała mi antybiotyk, ale go nie wzięłam, bo chyba więcej szkód by przyniósł niż korzyści... Leczę się domowymi metodami i jestem już prawie zdrowa
Dziś jadę do Krk, a jutro lecę do Brukseli...
ale Ci dobrze z tymi wycieczkami
oj uwazaj na siebie (wiem mowi to osoba ktora przez mokre wloski miala zapalenie ucha)

mam jedno pytanie o czym moze swiadczyc bol stawu biodrowego podczas chodzenia po sniegu czy lodzie, tamtego roku mialam to samo i wczoraj znowu sie powtorzylo(mialam plaskie butki). Na wiosne gdy nie ma sniegu nic mnie nie boli ale wiadomo wtedy sie lepiej chodzi...
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:23   #4368
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Ja myslalam, ze nie przezyje - serio!
Wczesniej myslalam, ze juz mi przeszlo z uzaleznieniem, ale to jednak nieprawda :P
Nie umiem zyc bez KWC, kazdy zakup kosmetyczny wczesniej tam sprawdzam. Inne pytania/watpliwosci wizaz tez potrafi rozwiac

Aaaaaaaa zapomnialam sie Wam pochwalic
Od dzis jestem licencjatka filologii polskiej
W koncu sie obronilam, i to jeszcze na 5!

Pijemy!!!!!!
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:28   #4369
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
no wlasnie ona skopiowala czy moze ona niewiele miala do powiedzenia, bo ja tam nie wiem, ale w takich programach uczesnik ma najmniej do powiedzenia -ona ma talent- śpiewa, ale to co spiewa, jak spiewa, sceneria, ubrania, to przeciez nie ona ustala.

pal licho z tą Sabiną, powiedzcie mi kiedy w koncu stopnieje snieg ?
Nie mam pojęcia, ale jezeli to realizatorzy wpadli na ten cudowny pomysł, to lipnie im wyszło.

Kiedy w końcu stopnieje? Leży raptem trzeci dzień. Jak stopnieje, to będzie pełno wody, brudno, szaro i mase kupek psów:P. Ja tam się cieszę, lepsze to niż deszcz i plucha. Wczoraj obrzucalismy się z tż śniezkami, robiliśmy orzełki w śniegu . Osobiście mam nadzieję, że temperatura się troszkę podniesie, ale śnieg wciąż będzie padał.

Nafi gratulacje!
__________________

Edytowane przez Red Lipstick
Czas edycji: 2010-12-01 o 11:30
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 11:33   #4370
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja myslalam, ze nie przezyje - serio!
Wczesniej myslalam, ze juz mi przeszlo z uzaleznieniem, ale to jednak nieprawda :P
Nie umiem zyc bez KWC, kazdy zakup kosmetyczny wczesniej tam sprawdzam. Inne pytania/watpliwosci wizaz tez potrafi rozwiac

Aaaaaaaa zapomnialam sie Wam pochwalic
Od dzis jestem licencjatka filologii polskiej
W koncu sie obronilam, i to jeszcze na 5!

Pijemy!!!!!!
gratuluje
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:35   #4371
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Red ja sie nie ciesze dzis pol godziny odsniezałam auto mialam grube rekawiczki a i łapy mi przemarzły na zajecia sie spozniłam i jeszcze w korku postałam dosc tego sniegu

Nafi gartulacje ))
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:43   #4372
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Nafi, witam w gronie licencjatów hehe

A ja siedzę, mięsko odgotowuję na pomidorówkę i się nudzę. Zrobiłam rekonstrukcję artykułu na zajęcia. Spać mi się chce, na dworze zimno jak cholera!
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 11:56   #4373
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
Red ja sie nie ciesze dzis pol godziny odsniezałam auto mialam grube rekawiczki a i łapy mi przemarzły na zajecia sie spozniłam i jeszcze w korku postałam dosc tego sniegu
Rozumiem..ja na razie nie patrzę na to z perspektywy kierowcy, bo póki co korzystam z komunikacji miejskiej (która oczywiście również zawiodła w poniedziałek). Ale wkurza mnie to, że o śniegu trąbią od dwóch tygodni, a miasta się do tego w ŻADEN sposób nie przygotowały. I te reportaże na tvnie..muzyka grozy jak podczas powodzi i materiał filmowy jak facet strzepuje z maski samochodu śnieg bez najmniejszego wkładu energii, ot tak, i ten wielki złowieszczy napis ZIMA NIE USTĘPUJE! , a tu raptem trzeci dzień jak śnieg leży . Faktycznie, normalnie szok, że spadł śnieg...apokalipse mamy!
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:10   #4374
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
ale Ci dobrze z tymi wycieczkami
oj uwazaj na siebie (wiem mowi to osoba ktora przez mokre wloski miala zapalenie ucha)

Niby uważam na siebie, ale ostatnio coś słabą odporność mam

Nafi gratuluję!

Dziś finał Tap madl, szkoda, że nie obejrzę
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:16   #4375
jagaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar jagaaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 222
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
witajcie po przerwie
Witamyyy

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Nafi Gratulacje
jagaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:28   #4376
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Moja sąsiadka (której nie znoszę) urodziła dziecko, teeeeż chcę
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:31   #4377
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

nafi - gratuluję

Janis - ja też na siebie uważam a ciągle chora
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:14   #4378
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Dziekuje Wam wszystkim laski!!!
Bylam z TZ, rozmieszal mnie przed swoim glupokowatym humorem, ale pomagalo

Ja tam bym chciala snieg... Jak juz jest zimno to niech chociaz on lezy!! A tu tylko mroz i jakies marne pozostalosci...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:34   #4379
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Witam z powrotem!
Od 3 dni siedzę w domu, bo nie jestem w stanie dojechać na uczelnię.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:17   #4380
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Nafi gratuluję !
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.