hula - hop 4 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 12:17   #601
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: hula - hop 4

dziewczyny mam pytanie - kiedyś świetnie mi szło kręcenie hula-hop. Jakiś czas temu kupiłam zwykłe hula hop w zabawkowym, ale nim w ogóle nie da się kręcić :/. W domu rodzinnym miałam identyczne - tylko, że miało większą średnice. Czy to może być powód tego , że moje ma mniejszą średnicę i nawet nie mogę nim zabujać w okół tali przynajmniej z 1/2 obrotu??

Myślałam też że to kwestia jego wagi i obciążyłam je trochę ziarnami fasoli i grochu, ale nie pomogło....
Chętnie bym do was dołączyła jeśli można ale z czym do ludzi......Możecie zaprezentować hula-hop jakie posiadacie?

czy takie byłoby dobre:
http://allegro.pl/bk717-odchudzajace...340289252.html
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:57   #602
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie - kiedyś świetnie mi szło kręcenie hula-hop. Jakiś czas temu kupiłam zwykłe hula hop w zabawkowym, ale nim w ogóle nie da się kręcić :/. W domu rodzinnym miałam identyczne - tylko, że miało większą średnice. Czy to może być powód tego , że moje ma mniejszą średnicę i nawet nie mogę nim zabujać w okół tali przynajmniej z 1/2 obrotu??

Myślałam też że to kwestia jego wagi i obciążyłam je trochę ziarnami fasoli i grochu, ale nie pomogło....
Chętnie bym do was dołączyła jeśli można ale z czym do ludzi......Możecie zaprezentować hula-hop jakie posiadacie?

czy takie byłoby dobre:
http://allegro.pl/bk717-odchudzajace...340289252.html




http://allegro.pl/kolo-hula-hop-z-ma...346398935.html ja mam to i drugie zwykłe o średnicy 90 cm - wypełniłam go ryżem i obydwoma kręci mi się dobrze. Ale na początku było koszmarnie, długo się uczyłam, co pół obrotu mi spadało, jednym słowem KOSZMAR, ale jak już się nauczyłam to mogę i godzinę kręcić i ani razu mi nie spadnie. Szybciej nauczyłam się kręcić tym dużym. Myślę że tym kołem co pokazałaś też powinno się dobrze kręcić, ale obawiałabym się czy te wypustki masujące nie są za twarde. Moje koło duże robiło mi potworne siniaki, przestałam nim kręcić i ze dwa tygodnie a może i dłużej kręciłam zwykłym. Teraz od paru dni wróciłam do dużego i jak na razie nie mam siniaków.
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 14:01   #603
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: hula - hop 4

ja do zwykłego wsypałam0,5 kg ryżu i jeszcze gorzej się nim kręci - normalnie zatrzymuje się i spada, bo ryż zbiera się w jednym miejscu. odsypałam trochę ryżu i to samo - Ile tego ryżu wsypujesz?

No właśnie boję się, że te duże wypustki będą strasznie boleśnie doświadczać moje ciało....
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 15:55   #604
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
ja do zwykłego wsypałam0,5 kg ryżu i jeszcze gorzej się nim kręci - normalnie zatrzymuje się i spada, bo ryż zbiera się w jednym miejscu. odsypałam trochę ryżu i to samo - Ile tego ryżu wsypujesz?

No właśnie boję się, że te duże wypustki będą strasznie boleśnie doświadczać moje ciało....




ja wsypałam tyle ryżu ile się zmieściło i jeszcze upchałam i ubiłam i jeszcze dosypałam. Jest pełno i dobrze się kręci. Od Tego co pokazywałaś, bardziej mi się podoba takie: http://allegro.pl/hula-hop-wide-masu...336135544.html lub takie: http://allegro.pl/ag36-wielkie-hula-...335316644.html - w tych kołach te wypustki są takie mniej wystające i łagodniejsze, że tak powiem. No ale to jakim kołem będziesz kręciła to oczywiście zależy od Ciebie Tylko kręć - efekty widać - a to zachęca do dalszego kręcenia. Ja przy kręceniu i stepperze oglądam filmy. Czas szybko leci przy tym
I pamiętaj że żeby osiągnąć efekt, trzeba regularnie ćwiczyć. Kołem jak już się nauczysz to będzie już czysta przyjemność
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 18:16   #605
aquaria443343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: hula - hop 4

Witajcie,
Hula-hop kupiłam kilka miesięcy temu, dość szybko nauczyłam się go "obsługiwać", całkiem szybko też skóra przyzwyczaiła się do tego typu ćwiczeń i przestała buntować się krwiakami. Jednego problemu nie potrafię tylko zlikwidować - przeokropnego bólu kolan po każdym kręceniu Generalnie mogłabym tak kręcić w nieskończoność, oglądając np. jakieś filmy, bo na brzuchu tej "obręczy" w ogóle już nie czuję, mimo kulek, hula-hop też kręci się już "automatycznie", ale po kilkudziesięciu minutach ból w kolanach staje się tak silny, że muszę przerwać. I utrzymuje się czasem nawet parę dni Nie wiem, czy coś robię nie tak, próbowałam różnych sposobów ale zawsze efekt jest ten sam. Czasem jeszcze dochodzi ból ścięgien achillesa, ale to normalne w moim przypadku, bo od zawsze mam z nimi problemy, a jednak tu ćwiczy się pod takim kątem, że nacisk na nie jest...

Zna ktoś może jakąś radę na te kolana? Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki, bo chciałam teraz zacząć regularne ćwiczenia, a boję się powtórki z rozrywki i problemów z chodzeniem... Dodam, że jak kręcę hula-hop to robię to dość szybko, wydaje mi się, że wtedy są lepsze efekty. Może powinnam jakoś pod innym kątem stopy ustawiać...? Tylko jak?

Pozdrawiam.
aquaria443343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:23   #606
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: hula - hop 4

Pierwszy raz słyszę o bólu kolan podczas kręcenia - czy taki ból występuje też przy innych ćwiczeniach, czynnościach? Może powinnaś sprawdzić, czy z kolanami wszystko w porządku?
Mogę Ci tylko doradzić, abyś podczas kręcenia nie usztywniała się w kolanach - możesz kręcić wolniej, ale bardziej swobodnie. Jeśli masz dość miejsca, możesz robić małe kroczki w przód i w tył, na boki. Możesz także obracać się wokół własnej osi, zmieniać nieco kąt nachylenia tułowia (wtedy nogi będą inaczej obciążone). Spróbuj nie stać w miejscu, kręć raz w lekkim rozkroku (na szerokość bioder), później wystaw jedną nogę do przodu, następnie znowu w rozkroku, później druga noga do przodu itp. Możesz próbować bardziej obciążać jedną nogę, a drugą wysunąć nieco do przodu i oprzeć na palcach - później zmiana.
Nie wiem, co mogę Ci jeszcze doradzić - na pewno zwróć uwagę, czy problem z kolanami występuje też w innych sytuacjach, może się okazać, że to zapowiedź jakichś zmian i powinnaś skontaktować się z lekarzem.
__________________

ulpu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:59   #607
aquaria443343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: hula - hop 4

Dziękuję za odpowiedź!

Cytat:
Napisane przez ulpu Pokaż wiadomość
czy taki ból występuje też przy innych ćwiczeniach, czynnościach? Może powinnaś sprawdzić, czy z kolanami wszystko w porządku?
Chyba wszystko jest okej. Generalnie nie bolą mnie kolana przy normalnych czynnościach, ból pojawia się po długim biegu (zwłaszcza na nierównym terenie) i w chłodne dni, kiedy długo przebywam na dworze, ale jest to wtedy ogólny ból stawów, a po użyciu hula-hop czuję go właśnie konkretnie w kolanach.

Podczas kręcenia mam dość ograniczone pole ruchu. Ale staram się cały czas ruszać, przy czym dość dziwnie to musi wyglądać z boku (małe kroki w przód, tył, bok, wokół własnej osi, zginanie nóg w kolanach, czasem nawet jakieś "wyskoki", zmiana kąta nachylenia, ułożenia nóg itd.), właśnie z powodu bólu, jaki w krótkim czasie po rozpoczęciu ćwiczeń czuję w kolanach. Nie mogę znaleźć jednak "pozycji idealnej", w której dyskomfort ustępuje i pozwala mi na czasowe "znieruchomienie". A nie chcę przerywać kręcenia, bo w sumie robiąc przerwy co 10-15 minut nie osiągnę zbyt dobrych rezultatów...

Wydaje mi się, że ból pojawia się od zbyt dużego nacisku - czyli chyba jedyną metodą jest tutaj zmiana szybkości i natężenia na mniejsze, ale wtedy z kolei wydaje mi się, że niewiele daje pod kątem samych ćwiczeń, bo i efekty są dużo gorsze niż w przypadku szybszego kręcenia. Przy czym zauważyłam, że kiedy mam kolana ugięte, ból występuje dużo później niż w przypadku trzymania ich prosto, tyle, że to dość męczące - bo staram się ćwiczyć co najmniej godzinę, bez przerw, a pozycja "z ugiętymi kolanami" źle z kolei działa na moje ścięgna...

Edytowane przez aquaria443343
Czas edycji: 2010-12-07 o 15:00
aquaria443343 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 19:29   #608
lamaggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 16
GG do lamaggie
Dot.: hula - hop 4

matko, w końcu wróciłam ;] zaczynam kręcić od jutro i porządnie biore sie za siebie daje sobie jakieś 3-4 miesiace, na zrzucenia x kg (tzn. dużo)
Wiecie ? Brakowało mi was jak postępy ;>
lamaggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:40   #609
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: hula - hop 4

aquaria443343 mnie też kiedyś bolało,ale tylko jedno kolano. Po jakimś czasie przerwałam kręcenie. Nie kręciłam chyba ze 2 czy 3 miesiące. I teraz zaczęłam i nic mi się już nie dzieje. To nie wiem skąd u mnie były te bóle Mam nadzieję,że Ci przejdą

Oj kręciłam ostatnio w piątek Ale mi się nie chce dzisiaj kręcić
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:45   #610
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

Ja dzisiaj sprzedałam moje duże koło i mam doła zostało mi tylko małe - ale kiedyś kupię sobie jeszcze takie duże - już ostatnio nawet siniaki mi się nie robiły.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

lamaggie - dobrze że wróciłaś - będzie nas więcej.


Dzisiaj ostatni raz kręciłam dużym kołem przez godzinkę - aż mi się płakać chce jak pomyślę, że już go nie mam
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:47   #611
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: hula - hop 4

Hehe widział ktoś?
http://www.youtube.com/watch?v=QrNj9...eature=related
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 19:49   #612
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

dobre
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 06:34   #613
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj sprzedałam moje duże koło i mam doła zostało mi tylko małe - ale kiedyś kupię sobie jeszcze takie duże - już ostatnio nawet siniaki mi się nie robiły.
Dzisiaj ostatni raz kręciłam dużym kołem przez godzinkę - aż mi się płakać chce jak pomyślę, że już go nie mam

Jak to ?? Czemu sprzedałaś to duże hula hop?? co się stało??

Ja kupiłam sobie takie (mam nadzieję, że średnica nie jest za mała) :
http://allegro.pl/rewelacyjne-hula-h...348872006.html

dziękuję za pomoc przy wyborze.
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 09:21   #614
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
Jak to ?? Czemu sprzedałaś to duże hula hop?? co się stało??

Ja kupiłam sobie takie (mam nadzieję, że średnica nie jest za mała) :
http://allegro.pl/rewelacyjne-hula-h...348872006.html

dziękuję za pomoc przy wyborze.




Potrzebowałam pieniędzy, ostatnie choroby dzieci trochę mnie ogołociły z pieniędzy ale w styczniu mam urodziny i myślę, że dostanę jakieś pieniądze - wtedy kupie sobie znowu - tylko jakieś tańsze pewnie napisz jak Ci się kręci takim kołem - ja nauczyłam się tamtym dużym kręcić i potrafiłam tak godzinę stać, coś oglądać i kręcić i przez ten czas ani razu mi nie spadało. No nic, jak na razie mam to małe koło i zaraz zaczynam kręcenie a w styczniu znowu będzie duże

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

właśnie wpadłam na genialny pomysł (pewnie mnie wyśmiejecie, al ja i tak to zrobię) : kupie grubą fasolę, przykleję klejem "magikiem" gruby groch od środka co parę cm i wszystko okleję porządnie taśmą izolacyjną i będę miała cięższe koło z masażerem
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:14   #615
jeannique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: hula - hop 4

Hej! Przyłączam się do Was, mogę?
Jakieś 2 tygodnie temu kupiłam koło i już wkręciłam się w kręcenie Mam anionowe Step1 - 105 cm, 0,75 kg. Na początku szło tak sobie bo po pierwsze po 15-20 obrotach spadało a po drugie trochę obiło mi biodra i wyszły siniaki na żebrach pod biustem (tzn w miejscu gdzie pod kołderką tłuszczu powinny znajdować się żebra). Więc wytrzymywałam 10-15 min co 2-3 dni. Ale ostatnie 3 dni kręciłam 40, 60 i wczoraj znów 40 minut i prawie nic mnie już nie boli (kości biodrowe najwolniej się przyzwyczajają), siniaków nie widać. Kręcę po 10 min w 1 stronę i zmiana.




Cel – zrzucić ok. 15 kg , do końca roku 4 (do 70) , reszta do kwietnia. Tak sobie założyłam.
Wasze osiągnięcia w zrzucaniu wagi i cm dodają motywacji. Gratuluję i oby tak dalej. Pozdrawiam gorąco!!!
jeannique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:12   #616
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez jeannique Pokaż wiadomość
Hej! Przyłączam się do Was, mogę?
Jakieś 2 tygodnie temu kupiłam koło i już wkręciłam się w kręcenie Mam anionowe Step1 - 105 cm, 0,75 kg. Na początku szło tak sobie bo po pierwsze po 15-20 obrotach spadało a po drugie trochę obiło mi biodra i wyszły siniaki na żebrach pod biustem (tzn w miejscu gdzie pod kołderką tłuszczu powinny znajdować się żebra). Więc wytrzymywałam 10-15 min co 2-3 dni. Ale ostatnie 3 dni kręciłam 40, 60 i wczoraj znów 40 minut i prawie nic mnie już nie boli (kości biodrowe najwolniej się przyzwyczajają), siniaków nie widać. Kręcę po 10 min w 1 stronę i zmiana.



Cel – zrzucić ok. 15 kg , do końca roku 4 (do 70) , reszta do kwietnia. Tak sobie założyłam.
Wasze osiągnięcia w zrzucaniu wagi i cm dodają motywacji. Gratuluję i oby tak dalej. Pozdrawiam gorąco!!!






Witamy ja mam jeszcze do zrzucenia 13 kg. W poniedziałek mam dzień ważenia i mierzenia, zobaczymy czy coś się ruszyło przez ostatnie półtora tygodnia, czyli od 2 grudnia. Trochę się boję, że nie będzie żadnego ani centymetra mniej
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:42   #617
jeannique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Witamy ja mam jeszcze do zrzucenia 13 kg. W poniedziałek mam dzień ważenia i mierzenia, zobaczymy czy coś się ruszyło przez ostatnie półtora tygodnia, czyli od 2 grudnia. Trochę się boję, że nie będzie żadnego ani centymetra mniej

Nie martw się na zapas, nawet gdyby było pół cm mniej to zawsze jakiś sukces I tak sporo schudłaś - 9 kg Podziwiam, ja nigdy nie mam samozaparcia i zawsze tylko co jakiś czas waha się +/-5

Dziś się zmierzyłam żeby w przyszłości ocenić efekty:
talia 76
biodra na wysokości kości 100
pupa w najszerszym miejscu: NN - brak skali. Gdzieś zgubiłam normalny centymetr i mierzyłam się krótkim metrowym
Mam wrażenie, że po tych 2 tygodniach ubijania kołem brzuch jakby się ujędrnił i nieco mniej przypomina flaczek. Albo mam urojenia przez moje pozytywne nastawienie do świata (po zakupach )

jeannique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:34   #618
cukierkovax3
Raczkowanie
 
Avatar cukierkovax3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: hula - hop 4

Hej dziewczyny wracam do kręcenia, w wakacje kręciłam i efekty były super ; DD
teraz znów się zapuściłam i muszę zgubić pare cm w talii (mam 66... ;/ ) a jeszcze więcej z brzucha i tych nieszczęsnych boczków xD
cukierkovax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:06   #619
jeannique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: hula - hop 4

50 minut
hah dziś poza standardowym hulaniem udało mi się chwilę utrzymać koło i kręcić na pupie a tam szczególnie przyda się rozbić tłuszczyk
jeannique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 10:33   #620
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

A ja po drugiej nieprzespanej nocy nie mam siły na kręcenie i inne ćwiczenia Wczoraj jeszcze się zmusiłam, ale dzisiaj nie wiem czy dam radę. Może wieczorkiem jeżeli uda mi się chociaż ze dwadzieścia minut w dzień przespać
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:01   #621
cukierkovax3
Raczkowanie
 
Avatar cukierkovax3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: hula - hop 4

dzisiaj 1.5h ; )
cukierkovax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 10:43   #622
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: hula - hop 4

Witam! PO chyba roku powracam do HH!

Wczoraj 20 min! po 10 na kazdą stronę!
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:07   #623
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula - hop 4

Hej dziewczęta;* Wracam do kręcenia po przerwie Ostatni raz kręciłam na koniec wakacji później już mi się nie chciało, ale ostatnio się rozpuściłam i wróciłam do dawnych rozmiarów czyli w tali 67 natomiast w boczkach 78;( kiedy regularnie kręciłam w tali pamiętam że miałam 64 i teraz chce do tego wrócić! Więc wieczorem zamierzam kręcić!
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:37   #624
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

ja kręcę tylko przez weekend jak jestem w domu, bo tutaj mam hula.. piątek i sobota zaliczone po 30 minut, dzisiaj jestem przed kręceniem
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:18   #625
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: hula - hop 4

czesc, dziewczyny
strasznie lubie hh, bo wzmacnia miesnie jak czort, natomiast to, co mnie martwi, to to , ze gdzies po 10 minutach zaczyna mnie bolec w dole plecow;/
nie chcialabym rezygnowac, pomozecie?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:21   #626
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

Witam ja ostatnie dni się zaniedbałam, dzisiaj tylko z dziesięć minut kręciłam - ale od jutra się poprawię
kiciakasia - nie wiem co można poradzić na ból pleców, też mi często dokucza. Ale z pewnością ktoś coś Ci poradzi
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 23:03   #627
jeannique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
czesc, dziewczyny
strasznie lubie hh, bo wzmacnia miesnie jak czort, natomiast to, co mnie martwi, to to , ze gdzies po 10 minutach zaczyna mnie bolec w dole plecow;/
nie chcialabym rezygnowac, pomozecie?
A masz ugięte czy wyprostowane kolana? Jeżeli trzymasz sztywno to nogi nieprawidłowo przenoszą obciążenia, powinny być rozluźnione, wtedy amortyzują. I najlepiej kręć na miękkim dywanie, nie na gołej podłodze. To są moje amatorskie sposoby, może bardziej doświadczone hulaczki coś więcej poradzą

Wracam od jutra do kręcenia. Miałam 2dni przerwy, z tego powodu że 3 dni temu zaczęłam BBL. Myślałam że to w miarę lekkie ćwiczenia i w piątek zrobiłam sobie pólgodzinną rozgrzewkę hh. Eh, co za dużo to niezdrowo. Jutro dzień przerwy od BBL więc nareszcie wyszaleję się z kołem, później stopniowo aż kondycja wróci. Czemu ja się tak zapuściłam przez jesień
jeannique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 16:45   #628
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez jeannique Pokaż wiadomość
A masz ugięte czy wyprostowane kolana? Jeżeli trzymasz sztywno to nogi nieprawidłowo przenoszą obciążenia, powinny być rozluźnione, wtedy amortyzują. I najlepiej kręć na miękkim dywanie, nie na gołej podłodze. To są moje amatorskie sposoby, może bardziej doświadczone hulaczki coś więcej poradzą

Wracam od jutra do kręcenia. Miałam 2dni przerwy, z tego powodu że 3 dni temu zaczęłam BBL. Myślałam że to w miarę lekkie ćwiczenia i w piątek zrobiłam sobie pólgodzinną rozgrzewkę hh. Eh, co za dużo to niezdrowo. Jutro dzień przerwy od BBL więc nareszcie wyszaleję się z kołem, później stopniowo aż kondycja wróci. Czemu ja się tak zapuściłam przez jesień
krece na ugietych, czasem na zmiane zginam i prostuje kolana na zmiane; podobno mam jakis jeden dziwny kreg w kregoslupie, ale rok temu jak krecilam, to nic nie bolalo;/
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:07   #629
aquaria443343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: hula - hop 4

Witajcie!

Chyba zacznę się tu dopisywać, może pomoże mi to w motywacji do codziennego ćwiczenia...
Pokręciłam dziś swoje 60-70 minut i jestem zadowolona.
Waga od jakiegoś czasu stoi w miejscu, a nawet w przypływach złośliwości skacze nieznacznie ku górze, centymetr też ani myśli odpuścić choć paru milimetrów... To nic, postanowiłam zrobić dokładne pomiary jutro rano i powtórzyć je nie wcześniej niż za 10 dni. Mam głupi zwyczaj ważenia i mierzenia się parę razy dziennie, ale już przynajmniej nie przeraża mnie tak "dwa kilo więcej", bo to normalne, że waga w ciągu dnia się waha, a moja waga jest ponadto dość dziwna i chyba niezbyt dokładna... =)
Mój cel nie jest dokładnie określony, chcę schudnąć "parę kilogramów", lecz na dzień dzisiejszy nie wiem, ile to tak naprawdę znaczy. Wcześniej myślałam, że schudnę ok. 6 i będzie okej, cel został osiągnięty i... no cóż, "okej" nie jest. Nie poddaję się jednak i po krótkiej przerwie powracam do regularnych ćwiczeń
Postaram się codziennie tu zaznaczać swą obecność, mam nadzieję, że nikogo nie zirytuje takie "nabijanie postów" =D
Dziś pochwalę się, że tym razem bolało mnie tylko jedno kolano i nie było to już zwyczajowe "rwanie". Więc głęboko wierzę, że jeszcze trochę pracy nad stylem kręcenia i wszystko będzie dobrze. Uwielbiam hula-hop, to chyba moje ulubione ćwiczenia. Mam nadzieję, że dzięki nim uda mi się wreszcie wyrobić upragnione wcięcie w talii =)

Uch, rozpisałam się...
Pozdrawiam Was ciepło! =)
aquaria443343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:38   #630
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: hula - hop 4

aquaria443343 - pewnie, że możesz się codziennie wpisywać ja dzisiaj na koło jak na razie nie miałam czasu, za to zaliczyłam bieganie po lekarzach z dzieckiem i pół godz stepper. Teraz chwilkę odsapnę i biorę się za sprzątanie i gotowanie obiadu, a potem jadę na urodziny i wrócę późnym wieczorem. Ale jutro nadrobię - włączę sobie dobry film i będę kręciła
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.