Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do celu - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 13:53   #1711
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Czesc dziewczyny, mozna sie jeszcze przylaczyc do watku? Jestem na 2 dniu II fazy i chyba bede pisac piesni pochwalne dla dukana, chociaz to dopiero poczatek
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:07   #1712
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Patrysina, zazdroszczę Ci tego rowerka. Ja też kiedyś nabyłam na allegro i co? Przeskakuje mi, niepłynnie chodzi i w dodatku wcale nie można zmienić obciążenia - ściema robiąca za wieszak.
Dziękuje! Nabyłam za całe 100 zł z drugiej ręki a na dodatek rowerek jest tej niemieckiej firmy Kettler więc ma nawet regulację obciążenia, szukałam go dość długo pytając znajomych i trafił mi się taki fajny.
Hula hoop też mam ale zwykłe sportowe kupione na alegrol używam ostatnio okazyjnie bo najpierw muszę odsuwać wszystkie meble a dopiero później mogę kręcić, dlatego tu pytanie do Emilii jak tam te z wypustkami czy fajne bo zastanawiałam się też nad zakupem? Wiecie ja to jestem maniaczka bo u mnie taka mini siłownia bo i kusza do ćwiczeń mięśni brzucha i mata do gimnastyki i piłka do ćwiczeń taka duża no i skakanka też sobie leży i zwykły rower na sezon wiosna - jesień. Taka ze mnie maniaczka że szkoda gadać ale i tak najbardziej lubię rower.

RzymskaPaulinka mi do końca brakuje na dzień dzisiejszy 16,4 kg (opis usunęłam bo piszę też na forum o avon)
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:51   #1713
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
Dukan wyliczyl mi za 1 razem wage 54,5 , nie pamietalam dokladnie w ile dni wiec po rozpoczenciu diety zrobilam test jeszcze raz (wpisujac ciut nizsza wage startowa reszte tak samo) i wyszło mi 53,7
Nie dawno robilam test po raz 3 wpisując te same dane co za 1 razem i nagle stwierdzil ze moja waga jest b. dobra do wzrostu i nie jest mi potrzeba dieta... teraz co bym nie wpisała jest to samo..
Czy ktoras z was probowala teraz zrobic test? (z tych co BMI maja w normie?)
Czyzby Dukan zmienił swoje zasady polecania diety?
Ja według zwykłej wagi jestem kolo 63 a elektronicznej 64 z ogonkiem...
ale caly czas wpisywalas swoja wage poczatkowa i wszystkie dane takie same (oprocz tej wagi upragnionej) ? bo to dosc dziwne byloby
mi podczas diety kiedy po zastoju wpisalam wage chyba 62 kg to nie bylo problemu, chociaz juz wage mialam przyzwoita...


Patrycja pytalas sie o HH
hmm siniaki sie ladne robily, miesnie bolaly, hula byl ciezki wiec wszystkie miesnie pracowaly lacznie z nogami
a talia mi sie na boki zaczela rozrastac, nie mam pojecia dlaczego ale miesnie te pod zebrami jak sie patrzylo z boku ladnie wygladaly tez przydaloby sie wrocic do tego

aha tylko do tego potrzeba kupa miejsca, ja w kuchni krecilam - musialam stol i krzeselko wysokie Julki poodsuwac pod sciany, a kuchnia 16 m2 i i tak musialam uwazac zeby nie zahaczyc o cos

a rower mam megnetyczny - bezszelestny i ma 8 poziomow obciazenia - przestawiane mechanicznie a nie recznie i elektroniczne wskazniki - tetno, kalorie i inne

pilka tez jest - ulukowana na szafie w pokoju-graciarni

wiec jestem bardzo usportowiona
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 21:43   #1714
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mozna sie jeszcze przylaczyc do watku? Jestem na 2 dniu II fazy i chyba bede pisac piesni pochwalne dla dukana, chociaz to dopiero poczatek
Witaj hanieczka napisz coś więcej o sobie
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 22:04   #1715
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Henieczka, pewnie, zapraszamy. Napisz jak wyszedł test, z jakiej wagi startujesz przy jakim wzroście i jaki jest Twój cel.

Dziewczyny! Ale fart!
Siedzę sobie w pracy, dostaję smsa. Odczytuję, a tam? W fitness clubie, do którego chodziłam jakiś czas temu zrobili jakieś losowanie i wygrałam 50% rabatu na dowolny karnet. Zrezygnowałam z niego, bo był bardzo drogi, mimo że świetny, także takiej okazji przed sylwestrem nie mogę zmarnować. Ale się cieszę!:ju pi:

A cod o tych sprzetów to ja mam twister, hula hop, skakankę, ciężarki na nogi, rowerek stacjonarny i takie sprzęty do korzystania poza domem( piłki, rower, łyżwy, badminton). Co z tego, jak rowerek przeskakuje, od hula hop potwornie mnie bolą kości biodrowe, a o skakankę coraz częściej bulwersuje się tata, a na rower teraz za zimno.

a może wiecie co zrobić, żeby ten rowerek wykonywał płynne ruchy? nie obiło Wam się o uszy?

Edytowane przez CzerwonaKokarda
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:08
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 06:50   #1716
RzymskaPaulinka
Raczkowanie
 
Avatar RzymskaPaulinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 100
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Dzien dobry,

witamy Haneczka i czekamy na detale

Czerwona Kokarda - gratuluje wygranej!
a ja wlasnie myslalam zeby skakanke kupiec ( taka ze sznurowym sznurem to mniej bedzie slychac - mam wszedzie terrakote), poza tym mam tylko gume do cwiczen i 2 hantle po 2,5 kg.
na zadne duze sprzety nie ma miejsca....

co do wagi to Dukan mi wyliczyl 66,5, ale jak bedzie 67 to ja juz chyba przejde na III, bo pamietam ze 67-68 mi sie podobalo, nosilam 38 i bylo fajnie

legalna - dziwna ta sprawa z waga w tescie.... ile masz wzrostu mozesz przypomniec?

milego dnia i dukania! utro mam wolne, bede robic dekoracje swiateczne w domu
RzymskaPaulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:14   #1717
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez RzymskaPaulinka Pokaż wiadomość
Dzien dobry,

witamy Haneczka i czekamy na detale

Czerwona Kokarda - gratuluje wygranej!
a ja wlasnie myslalam zeby skakanke kupiec ( taka ze sznurowym sznurem to mniej bedzie slychac - mam wszedzie terrakote), poza tym mam tylko gume do cwiczen i 2 hantle po 2,5 kg.
na zadne duze sprzety nie ma miejsca....

co do wagi to Dukan mi wyliczyl 66,5, ale jak bedzie 67 to ja juz chyba przejde na III, bo pamietam ze 67-68 mi sie podobalo, nosilam 38 i bylo fajnie

legalna - dziwna ta sprawa z waga w tescie.... ile masz wzrostu mozesz przypomniec?

milego dnia i dukania! utro mam wolne, bede robic dekoracje swiateczne w domu
Dziękuję! A co do skakanki to naprawdę świetna sprawa, teraz nie jestem obiektywna ze względu na Dukana, ale mogę powiedzieć, że swego czasu schudłam ok 5 kg. skacząc na skakance i ograniczając jasne pieczywo i słodycze i oczywiście cukier.

Co do tej wagi, o której mówi legalna to dziwne. Wszystko wpisałaś tak samo? Nawet grubość kości i te inne bajery?

Rdzawa!!! Jesteś moim guru ds. porcelanki! Patent z kawą na czczo poskutkował! Że też wcześniej na niego nie wpadłam, wystarczyła kawa, serka już nie wpitalałam.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 08:49   #1718
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

jesli wejde z poczty na linka to tak wyglada wykres (ale wczesniej nie wpadlam na to ze tak sie da)
Na dole jest przycisk gdzie mozna wrocic do ustawien... spisalam wszystko i wpisalam jeszcze raz... i znowu est ze to jest moja prawdziwa waga, i dieta nie jest mi potrzebna... to chyba troche duza roznica jak na te same ustawienia?? nie wiem co jest grane...
A probowalas kokardo zrobic test jeszcze raz na jakis wymyślony mail?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dukan.jpg (25,3 KB, 12 załadowań)
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:59   #1719
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Nie próbowałam, ale jestem w szoku. Dobrze, że przynajmniej Ty na to wpadłaś. Wg pierwszego testu Dukana zostało mi jeszcze 1,5 kg. Co prawda chcę więcej, ale taki wynik podał Dukan. Drugiego testu nie robiłam.

Myślisz, że zmieniły się "kryteria" i "wymagania" Dukana?
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:07   #1720
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Dziękuję! A co do skakanki to naprawdę świetna sprawa, teraz nie jestem obiektywna ze względu na Dukana, ale mogę powiedzieć, że swego czasu schudłam ok 5 kg. skacząc na skakance i ograniczając jasne pieczywo i słodycze i oczywiście cukier.

Co do tej wagi, o której mówi legalna to dziwne. Wszystko wpisałaś tak samo? Nawet grubość kości i te inne bajery?

Rdzawa!!! Jesteś moim guru ds. porcelanki! Patent z kawą na czczo poskutkował! Że też wcześniej na niego nie wpadłam, wystarczyła kawa, serka już nie wpitalałam.

Hahahaha nie ma to jak być ekspertem w tej dziedzinie
i gratuluje tego karnetu ja bym już pędziła
a ja dzis trochę zła bo tylko -200g po środzie proteinowej ale może to dlatego ze sam nabiał i tylko rybka na kolacje ...ale jedziemy dalej grunt ze nie na plusie

dukamy dalej tak w ogóle to już prawie 2 miesiace dukamy jak ten czas leci a myślałam że to nierealne

i chcę już to 60 bo chcę zobaczyć jak bede wyglądać ;D i żeby móc sie wbić w każdą rzecz nie martwiac się że tu bozek a tam oponka :P:brzyda l:
__________________
http://www.facebook.com/Fukuizm
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:24   #1721
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Dziewczyny wiem że ten test się trochę zmienia i mimo tego że nie znam francuskiego bo na początku robienia testu miałam link i tłumaczenie testu i np pytania były poustawiane inaczej i nie wszystkie były ale to może dlatego że tłumaczenie było z przed 2 lat. hmm bo sama waga docelowa nie powinna się zmienić
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 11:29   #1722
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Dziekuje za mile przyjecie dukan jest pierwsza dieta, na ktorej wytrzymalam dluzej niz dwa dni i nie mam zachcianek i chyba moja silna wola wylazla z jakis tajemniczych zakamarkow. Bo ja to generalnie odchudzam sie od wiekow, a znienawidzone "odchudzam sie od jutra" spowodowalo, ze nie mieszcze sie w zadne ciuchy.

Mam 164cm wzrostu i startowalam z wagi 68kg. Waga z testu idealna dla mnie to 58kg, co z reszta sama zalozylam. W I fazie mialam schudnac 1.1kg w ciagu 3 dni, ale zlecialo rowniutko 2 kg. Teraz jestem na II i na nia wedlug testu mam 69 dni, ale mam nadzieje, ze pojdzie szybciej

Aha, a co do testu, to jest tez angielska strona, dukan-diet.com. Test prostszy niz po francusku :p
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.






Edytowane przez henieczka
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:36
henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:35   #1723
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Patrycja, test sie zminil jakos wtedy kiedy zaczynalam dukana w lutym... zreszta na moja prosbe dziewczyny wrzucily nowe tlumaczenie

a teraz nie wiem co sie moglo z nim stac.....

u mnie malutki spadek po wczorajszym dniu
dzisiaj robie proto
tylko za apetytu w ogole nie mam, a tym bardziej na bialko.....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:38   #1724
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Rdzawa, no dokładnie. Ja jestem pod wrażeniem jak ten czas leci i że już tyle jestem na diecie. W życiu bym nie pomyślała, że wejdzie mi to dosłownie w nawyk.
No lecę właśnie jutro wykupić ten karnet. Ale się cieszę. :P

Powiem Wam, że ja nawet nie sprawdzam już tego testu. Nie chcę się denerwować.

Henieczka, ja też zawsze "odchudzałam się od jutra". Duakan należycie zaplanowałam i jak do tej pory jestem zszokowana, że jednak można. Jak tryb wybrałaś?

Edytowane przez CzerwonaKokarda
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:42
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:43   #1725
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

test jest potrzebny tylko do uderzeniowki, pozniej i tak sie chudnie tyle ile sie chce, i napewno nie w takim czasie w jakim tam mowi...
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:45   #1726
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Henieczka, ja też zawsze "odchudzałam się od jutra". Duakan należycie zaplanowałam i jak do tej pory jestem zszokowana, że jednak można. Jak tryb wybrałaś?
Mam tryb 1/1, wydaje mi sie, ze to jakos zdrowiej. Teraz tylko musze male zaburzenia wprowadzic, bo moj maz tez zaczal dukac, niestety dzien pozniej ode mnie i nasze dni PW beda wypadac na zmiane. Chyba zrobie dwa dni P pod rzad, zeby wyrownac, inaczej bez sensu jest gotowanie A potem znowu 1/1.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:52   #1727
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Mam tryb 1/1, wydaje mi sie, ze to jakos zdrowiej. Teraz tylko musze male zaburzenia wprowadzic, bo moj maz tez zaczal dukac, niestety dzien pozniej ode mnie i nasze dni PW beda wypadac na zmiane. Chyba zrobie dwa dni P pod rzad, zeby wyrownac, inaczej bez sensu jest gotowanie A potem znowu 1/1.
nie mozesz zrobic dwoch dni PP pod rzad, nie robiac dwoch dni PW po nich....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:57   #1728
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
nie mozesz zrobic dwoch dni PP pod rzad, nie robiac dwoch dni PW po nich....
A chodzi tylko o przyjmowane witaminki czy cos wiecej? Lepiej, zeby moj maz przedluzyl uderzeniowke?
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:05   #1729
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
A chodzi tylko o przyjmowane witaminki czy cos wiecej? Lepiej, zeby moj maz przedluzyl uderzeniowke?
nie tylko o witaminki, ale tez o blonnik, o odpoczynek po dniach PP dla ogranizmu, zeby mogl zregenerowac sily na kolejne dni PP
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 13:14   #1730
RzymskaPaulinka
Raczkowanie
 
Avatar RzymskaPaulinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 100
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Dziękuję! A co do skakanki to naprawdę świetna sprawa, teraz nie jestem obiektywna ze względu na Dukana, ale mogę powiedzieć, że swego czasu schudłam ok 5 kg. skacząc na skakance i ograniczając jasne pieczywo i słodycze i oczywiście cukier.

Co do tej wagi, o której mówi legalna to dziwne. Wszystko wpisałaś tak samo? Nawet grubość kości i te inne bajery?

Rdzawa!!! Jesteś moim guru ds. porcelanki! Patent z kawą na czczo poskutkował! Że też wcześniej na niego nie wpadłam, wystarczyła kawa, serka już nie wpitalałam.

Jak macie problem z porcelanka to proponuje: 2 kiszoniaki z kawa i jogurtem. ja mam zazwyczaj odwrotny problem wiec jak ostatnio przez pomylke wykonalam takie polaczenie to bardzo zle sie skonczylo ( skrety kiszek w korku w samochodzie o 6 rano.........w polowie drogi do pracy!!!) ale jak jestescie w domu to ok

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Dziekuje za mile przyjecie dukan jest pierwsza dieta, na ktorej wytrzymalam dluzej niz dwa dni i nie mam zachcianek i chyba moja silna wola wylazla z jakis tajemniczych zakamarkow. Bo ja to generalnie odchudzam sie od wiekow, a znienawidzone "odchudzam sie od jutra" spowodowalo, ze nie mieszcze sie w zadne ciuchy.

Mam 164cm wzrostu i startowalam z wagi 68kg. Waga z testu idealna dla mnie to 58kg, co z reszta sama zalozylam. W I fazie mialam schudnac 1.1kg w ciagu 3 dni, ale zlecialo rowniutko 2 kg. Teraz jestem na II i na nia wedlug testu mam 69 dni, ale mam nadzieje, ze pojdzie szybciej

Aha, a co do testu, to jest tez angielska strona, dukan-diet.com. Test prostszy niz po francusku :p
dzieki Hanieczka za angielska strone, rzeczywiscie lepiej.
zrobilam 2 raz test i teraz mi wyszlo o 300 gramow mniej waga docelowa ( nie pamietam czy identyczne pytania byly). wg tego testu jeszcze 11 kilo przede mna ufff dluga droga!
RzymskaPaulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:16   #1731
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Rzymska Paulinka, o matko! jaka mieszanka wybuchowa!
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:18   #1732
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

na mnie kawa zawsze dzialala.... a raczej dzialala bo teraz juz problemow nie ma

sernik pieke - na obiad bedzie
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:21   #1733
RzymskaPaulinka
Raczkowanie
 
Avatar RzymskaPaulinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 100
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

aha i wczesniej mi wyszla uderzeniowka 4 dni a teraz 6 dni... a ja zrobilam 5... wiec jest ok dalam troche d... bo test zrobilam w 6 dniu diety ( wtedy kiedy wpadlam na wasze forum).... czyli w 1 dniu 2 fazy...

czerwona kokarda - szkoda ze nie pomyslalam zanim ta mieszanke sporzadzilam byla jazda!!! mi wystarcza codziennie otreby i i tak odwiedzam przybytek calkiem czesto ....
RzymskaPaulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 22:54   #1734
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

ale tu cichutko pewnie wszyscy już grzecznie śpią
wyobraźcie sobie że zrobiłam sobie dziś królewski deser:
potrzebne ciasto wersja cynamonowa z mikrofali, serek homo nat, nutelka
Serek przekładać kawałkami ciasta i nutelki - Pycha
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 08:58   #1735
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

U mnie + 0,1 niby zaraz będzie @ moze po niej troche spadnie (jestem 0,6 na plusie)

patrysina - brzmi pysznie... ale do tego trzeba pewnie proszek do pieczenia no i nutelke

henieczka - szybciej zrób sobie 2dni PW.. tylko zjedz np. tyle warzyw ile bys normalnie na 1 zjadła...

wypiłam rano duuuza kawę później serek homo i zobaczymy... na razie nico...
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:06   #1736
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

A ja mam takie pytanie: mialyscie jakies, ze tak powiem, dolegliwosci nerkowe? Od wczoraj delikatnie cos mnie pobolewa z tylu pleckow na wysokosci nerek, heh, tzn nie zeby mocno, poprostu czuje tam cos. Pije duzo. Dodam, ze czasem mam hipohondryczne sklonnosci

Legalna blondynka - tez na to wpadlam i robie dwa pw, wyjdzie dla zdrowka lepiej
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.






Edytowane przez henieczka
Czas edycji: 2010-12-10 o 09:07
henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:37   #1737
Shakta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 51
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Henieczka no niestety ale dieta Dukana obciąza nerki.. przy tak dużym spozyciu bialek. Dlatego nie jest polecana osobom ktore mają predyspozycje do chorob nerek.
Pij duzo duzo duzo za duzo wody. Moze przejdzie.
Na uklad moczowy swietnie tez dziala zurawina, profilaktycznie mozna lykac tez urosept, zuravit.
__________________
65 62,3 62 61,4 60,2 59 58 57 56 55



Shakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 11:06   #1738
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

nie musi to byc od razu bol nerek, ale wzdecia
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:07   #1739
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Znowu stanęłam w miejscu. Tkwię na 63,5 kg. Ech.

Ja bardzo długo byłam pod opieka poradni nefrologicznej, ale badałam niedawno i nie ma żadnych nawrotów. Ja na szczęście miałam tylko piasek na nerkach i doszukali się tego, ze mam różnokształtne nerki, także nic poważnego. Dużo wody pij henieczka i najlepiej zrób badania.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:44   #1740
Rdzawa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 189
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

fuck, byłam wczoraj na imprezie i zamast uczty wypiłam 3 piwa i cytrynówke i masakra jak szybko mnie wzięło a dzis kac :? na szczęście na razie waga ta sama mam nadzieje że się nie odbije to za bardzo :/

Kokardko cierpliwości na pewno się ruszy a z jakiej wagi startowałas ? i do jakiej zmierzasz bo nie pamiętam ...
__________________
http://www.facebook.com/Fukuizm
Rdzawa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.