Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 20:43   #3301
paula7191
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 60
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam Bardzo prosze o rade. Nosze okulary jednak wolałabym soczewki. Nie mam dużej wady (-0.5 - -0.75) jednak mam astygmatyzm. Wiem, że są specjalne soczewki dla astygmatyków, drozsze od tych zwyklych. Orientujecie sie moze czy sa jakies zwykle soczewki gdzie mozna wybrac sobie krzywizne? Chciałabym kupić sobie kolorowe (podkreslajace albo zmieniajace kolor oczu)- naturalne mam niebiesko-zielone. Gdy byłam w sklepie optycznym powiedziano mi, że mozna kupic w moim przypadku zwykle soczewki ale z moca wieksza o 0.5. jednak nie wiem czy to jest bezpieczne


P.S Dodam,że nie nosiłabym ich codziennie
__________________
How I am strong
You gave me all
You gave all you had and now I am home

Edytowane przez paula7191
Czas edycji: 2010-11-11 o 20:44 Powód: błąd w zapisie
paula7191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 01:00   #3302
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Airtraffic86 Pokaż wiadomość
Nais ja powtarzam slowa mojego bardzo dobrego znajomego- optyka- jeszcze sie upewnialam przed napisaniem tego postu i to potwierdzil - wczesniej mialam soczewki 38 % a teraz mam 45% i nie mgla tak szybko jak te 38% -a to mglenie powstaje w w wyniku wysychania oka i soczewki- w kazdym badz radzie na kazde takie przypadlosci wystarczaja dobre kropelki i po klopocie
Ok - wysychanie oczu zależy przecież nie tylko od uwodnienia soczewek, ale też od konstrukcji soczewki i tego, jak układa się na oku - ja w każdym bądź razie wierzę w tej kwestii fiolce ; widać te soczewki które masz teraz są dla ciebie po prostu lepsze. Najważniejsze, że dobrze się noszą

Paula7191 - to, czy powinnaś nosić soczewki toryczne, czy w przypadku twojej wady wystarczą zwykłe, powinien orzec specjalista (najlepiej optometrysta) po badaniu, biorąc pod uwagę wielkość astygmatyzmu (a nie wady - można mieć dużą wadę wzroku przy malutkim astygmatyzmie).
Natomiast gdyby się okazało, że koniecznie potrzebujesz soczewek torycznych, to będziesz miała problem z kupieniem kolorowych - one kosztują ok. 300 zł (roczne), więc do okazjonalnego noszenia to droga impreza.
np. takie http://kontaktowy.com/index.php?prod...uct&prod_id=94
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:33   #3303
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny, ostatnio (około dwóch tygodni temu) kupiłam sobie soczewki ColorMaker w kolorze Crystal Blue ... są to moje pierwsze soczewki w życiu i muszę przyznać, że nie lada wyzwaniem było ich włożenie, jak już mi się to udało to oczy strasznie mnie piekły, łzawiły a do tego widzę za mgłą ... dopiero za trzecim razem po ok 2 - 3 minutach szczypania oko się przyzwyczaiło i mogłam wyjść na ulicę Kolor nawet fajny, zresztą same oceńcie. Pierwsze zdjęcie Crystal Blue, drugie natura
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:06   #3304
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ostatnio (około dwóch tygodni temu) kupiłam sobie soczewki ColorMaker w kolorze Crystal Blue ... są to moje pierwsze soczewki w życiu i muszę przyznać, że nie lada wyzwaniem było ich włożenie, jak już mi się to udało to oczy strasznie mnie piekły, łzawiły a do tego widzę za mgłą ... dopiero za trzecim razem po ok 2 - 3 minutach szczypania oko się przyzwyczaiło i mogłam wyjść na ulicę Kolor nawet fajny, zresztą same oceńcie. Pierwsze zdjęcie Crystal Blue, drugie natura
naturalny tez bardzo ladny, ale te soczewki wygladaja pieknie!
mozna sie utopic w Tych twoich oczach wygladaja na takie kocie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:06   #3305
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Chcialabym sobie kupic soczewki kolorowe, niekorekcyjne ale nigdy nie nosilam soczewek. musze isc do specjalisty zeby dobral jakis rozmiar itp czy moge zamowic na allegro od razu?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 23:16   #3306
frenzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hello. Przejrzałam wątek, ale nie rozwiałam swoich wątpliwości. Oczy mam w kolorze zgniło-zielono-piwnym z szarą obwódką. A chcę mieć jaśniejsze zielone lub turkusowe. Myślałam o Colorblendsach turkusowych. Czy ktoś się orientuje jakiego efektu mogę się spodziewać? A jeśli nie te, to jaka zieleń, której firmy będzie najlepsza? Podobają mi się odcienie szmaragdowe, jasne, wyraźne. Proszę o pomoc.
frenzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:00   #3307
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

dziewczyny a co powiecie o colorvue 3-tonowych ? interesuje mnie kolor aqua tylko boje się że nie będą naturalnie wyglądały. Mój kolor oczu to szary. Nie znalazłam zdjęć więc dlatego pytam czy któraś z Was nosiła, jakieś zdjęcia mile widziane nie wiem czy dobrze myślę ale 3-tonowe powinny wyglądać naturalniej niż fusion, czy nie?
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 16:55   #3308
frenzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hello, byłam dziś w optyku i dostałam próbki ACUVUE COLORS. To takie mocno zmieniające kolor, niebieskie. Jak pisałam powyżej, mam oczy ciemne- zgniła zieleń z miodowymi refleksami (piwnymi? ), w ciemno szarej, grafitowej oprawie. Efekt: zmiana bardzo wyraźna, wręcz spektakularna. Porażam szafirowym spojrzeniem!! przy samej źrenicy oczywiście prześwituje mój kolor, co daje troche "brudne" wrażenie, ale to pewnie widać tylko z bardzo bliska. A tak z metra to jest WOW!!! kto mnie widział, ten mówił, że pięknie! To, co mi się nie podoba: brzegi soczewki, te fragmenty barwione, mają takie nieregulane wystrzępione "końcówki", i ponieważ tęczówkę własną mam mniejszą, z bliska wygląda to jak coś...nie wiem, w każdym razie poszarpane, a w naturze tak nie ma. Gdybym miała większe oczy pewnie byłoby ok. Poza tym jest taki efekt świetny powiększonych oczu. Nie spodziewałam sie nawet. Kolejny minusik daję za ich luźność, mam wrażenie, że powinny jakoś sprytniej się trzymać, a jest malutkie, milimetrowe, ledwie odczuwalne, a jednak- zjeźdżanie soczewki w dół, oczywiście to wrażenie subiektywne, może po prostu nie ta krzywizna. polecam te soczewki komuś, kto chce wyraźnej zmiany koloru tęczówek, a ma oczy ciemne.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Oto filmik z youtube, który pokazuje colorblendsy z focusa w kolorze turquoise na bardzo ciemnych, brązowych tęczówkach, http://www.youtube.com/watch?v=n03XZt3tg3I
Obok odnosniki do innych kolorów. Ja byłam pod wrażeniem! Co myślicie? Zastanawiam się jak moje zgniło-zielone oczy wyglądałyby w tych szkiełkach.
frenzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:14   #3309
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez frenzy Pokaż wiadomość
Hello, byłam dziś w optyku i dostałam próbki ACUVUE COLORS. To takie mocno zmieniające kolor, niebieskie. Jak pisałam powyżej, mam oczy ciemne- zgniła zieleń z miodowymi refleksami (piwnymi? ), w ciemno szarej, grafitowej oprawie. Efekt: zmiana bardzo wyraźna, wręcz spektakularna. Porażam szafirowym spojrzeniem!! przy samej źrenicy oczywiście prześwituje mój kolor, co daje troche "brudne" wrażenie, ale to pewnie widać tylko z bardzo bliska. A tak z metra to jest WOW!!! kto mnie widział, ten mówił, że pięknie! To, co mi się nie podoba: brzegi soczewki, te fragmenty barwione, mają takie nieregulane wystrzępione "końcówki", i ponieważ tęczówkę własną mam mniejszą, z bliska wygląda to jak coś...nie wiem, w każdym razie poszarpane, a w naturze tak nie ma. Gdybym miała większe oczy pewnie byłoby ok. Poza tym jest taki efekt świetny powiększonych oczu. Nie spodziewałam sie nawet. Kolejny minusik daję za ich luźność, mam wrażenie, że powinny jakoś sprytniej się trzymać, a jest malutkie, milimetrowe, ledwie odczuwalne, a jednak- zjeźdżanie soczewki w dół, oczywiście to wrażenie subiektywne, może po prostu nie ta krzywizna. polecam te soczewki komuś, kto chce wyraźnej zmiany koloru tęczówek, a ma oczy ciemne.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Oto filmik z youtube, który pokazuje colorblendsy z focusa w kolorze turquoise na bardzo ciemnych, brązowych tęczówkach, http://www.youtube.com/watch?v=n03XZt3tg3I
Obok odnosniki do innych kolorów. Ja byłam pod wrażeniem! Co myślicie? Zastanawiam się jak moje zgniło-zielone oczy wyglądałyby w tych szkiełkach.
Jak będziesz miała czas i możliwość to wrzuć jakieś zdjęcia. Jestem ciekawa efektu
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:14   #3310
wstretnamalpa
Raczkowanie
 
Avatar wstretnamalpa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez frenzy Pokaż wiadomość
Hello, byłam dziś w optyku i dostałam próbki ACUVUE COLORS. To takie mocno zmieniające kolor, niebieskie. Jak pisałam powyżej, mam oczy ciemne- zgniła zieleń z miodowymi refleksami (piwnymi? ), w ciemno szarej, grafitowej oprawie. Efekt: zmiana bardzo wyraźna, wręcz spektakularna. Porażam szafirowym spojrzeniem!! przy samej źrenicy oczywiście prześwituje mój kolor, co daje troche "brudne" wrażenie, ale to pewnie widać tylko z bardzo bliska. A tak z metra to jest WOW!!! .
frenzy sugerując się twoją opinią na temat tych soczewek dzisiaj je zakupiłam
Będą maks za dwa tygodnie i mam nadzieję, że będę równie zadowolona z efektu !! jak już dojdą to postaram się wkleić fotki!!
..co do freshlook'ów też dosyć ładnie kryją ciemne oczy ( ja mam piwne-dość ciemne) nie pamiętam już dokładnie bo dawno nie używałam tych soczewek ale colorblendsy dają naturalniejszy efekt niz colorsy!!..

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez wstretnamalpa Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych wklejam foty Freshlook'ów Colorblends - true sapphire!! Moim zdaniem Colorsy dają lepszy efekt ale to kwestia gustu mnie sie wydaję, że przy Colorblendsach bardziej widac różnice w kolorze pomiędzy tęczówką a soczewką(mam piwne oczy)ale to moje subiektywne odczucie(na początku do Colorsów też trudno było mi sie przyzwyczaić:P na str 76 są zdjątka i można porównać)
........znalazłam stare posty

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez wstretnamalpa Pokaż wiadomość
Dotarły do mnie w końcu Freshlooki color-saphire blue
Nieco dziwnie się w nich czuje (na prawym oku mam mgławicę-mam nadzieję,że minie) i niestety prześwituje tęczówka oraz piksele są wyraźne ale z daleka mogą być do zaakceptowania!!
Wklejam zdjątka jak to wygląda na moich paczydłach
hmmmm załączniki się nie kopiują..zaraz powklejam...

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1250518155

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1250518155

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1246538573

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1246538573

Edytowane przez wstretnamalpa
Czas edycji: 2010-11-28 o 17:23
wstretnamalpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:06   #3311
Sylfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witajcie wizażanki!
Kupiłam soczewki zerówki ColourVue Party Green 15mm i chcę je Wam zaprezentować :)
Z daleka nie są aż tak widoczne, ale przy rozmowie z kimś zostają zauważone :)
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg party green 15mm circle lenses.jpg (273,7 KB, 451 załadowań)
Sylfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 14:22   #3312
Burzum
Raczkowanie
 
Avatar Burzum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 218
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

O! Te ColorVue 15mm to jakaś nowość?
Świetnie wyglądają, bardzo podoba mi się ten efekt większych oczu.
Miałam kilka par soczewek tej firmy, również powiększających,
ale nie aż tak Szkoda tylko, że nie mają takich czarnych.
Sylfa, jak je oceniasz pod kątem komfortu?
__________________
Póki co wątku wymiankowego nie ma,
powoli wkręcam się w to wszystko,
być może przyjdzie z czasem
Burzum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 17:06   #3313
deyyanira
Przyczajenie
 
Avatar deyyanira
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kuj - pom
Wiadomości: 5
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam. To mój pierwszy post, i niestety, trochę ponarzekam, ale musiałam się komuś wyżalić... Kilka dni temu kupiłam na allegro soczewki Discon 3 tonowe, blue. Czekałam na nie jak na igłach, aż w końcu przyszły. Gdy tylko je otworzyłam, coś mi się nie spodobało... Założyłam je, i po prostu się załamałam.

A więc ostrzegam tych, którzy mają w planach zakup Discon'ów:

1. Miały być niebieskie (przynajmniej na allegro były takie zdjęcia), a na oku bardziej widać ten żółty kolor, niż niebieski, a z daleka wygląda jakbym miała zielony.
2. Są dość duże. Na zdjęciu można zauwarzyć mój naturalny zarys oka, a jak otwieram szerzej oczy, to wygląda to dosyć komicznie. Już nie wspomnę, że widać mój naturalny kolor...
3. Cały czas widzę za mgłą. Ciągle trę oczy, bo po prostu nie mogę tego wytrzymać.
4. Na jedno oko widzę tak, jakbym miała zerówkę. Czasem tylko widzę jak powinnam, ale tylko do czasu jak ruszę okiem, czy mrugnę.
5. Są strasznie twarde. Jak przesuwała je w dół by je zdjąć, to za nic nie chciały się zgiąć. Tak się trzymały, że aż wbijaly się w dół oka. Nawet dwoma palcami nie dałam rady ich zdjąć. Dopiero kiedy podhaczyłam paznokciem soczewkę jakoś udało mi się je zdjąć...

Tak więc prawie 50 zł wyrzucone w błoto... Szkoda, bo zawsze chciałam mieć taki czysty, niebiesi kolor oczu. Może kiedyś zdecyduję się kupno kolorowych soczewek, ale tym razem upewnię się jakie są opinie innych osób.

Sylfa świetny kolorek, a przede wszystkim efekt. Nosisz je na codzień, czy tylko od czasu do czasu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png oko4.png (467,9 KB, 294 załadowań)
deyyanira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 18:53   #3314
wstretnamalpa
Raczkowanie
 
Avatar wstretnamalpa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Sylfa efekt niesamowity!!!
A jak z komfortem noszenia??
wstretnamalpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 09:32   #3315
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez deyyanira Pokaż wiadomość
Witam. To mój pierwszy post, i niestety, trochę ponarzekam, ale musiałam się komuś wyżalić... Kilka dni temu kupiłam na allegro soczewki Discon 3 tonowe, blue. Czekałam na nie jak na igłach, aż w końcu przyszły. Gdy tylko je otworzyłam, coś mi się nie spodobało... Założyłam je, i po prostu się załamałam.

A więc ostrzegam tych, którzy mają w planach zakup Discon'ów:

1. Miały być niebieskie (przynajmniej na allegro były takie zdjęcia), a na oku bardziej widać ten żółty kolor, niż niebieski, a z daleka wygląda jakbym miała zielony.
2. Są dość duże. Na zdjęciu można zauwarzyć mój naturalny zarys oka, a jak otwieram szerzej oczy, to wygląda to dosyć komicznie. Już nie wspomnę, że widać mój naturalny kolor...
3. Cały czas widzę za mgłą. Ciągle trę oczy, bo po prostu nie mogę tego wytrzymać.
4. Na jedno oko widzę tak, jakbym miała zerówkę. Czasem tylko widzę jak powinnam, ale tylko do czasu jak ruszę okiem, czy mrugnę.
5. Są strasznie twarde. Jak przesuwała je w dół by je zdjąć, to za nic nie chciały się zgiąć. Tak się trzymały, że aż wbijaly się w dół oka. Nawet dwoma palcami nie dałam rady ich zdjąć. Dopiero kiedy podhaczyłam paznokciem soczewkę jakoś udało mi się je zdjąć...

Tak więc prawie 50 zł wyrzucone w błoto... Szkoda, bo zawsze chciałam mieć taki czysty, niebiesi kolor oczu. Może kiedyś zdecyduję się kupno kolorowych soczewek, ale tym razem upewnię się jakie są opinie innych osób.

Sylfa świetny kolorek, a przede wszystkim efekt. Nosisz je na codzień, czy tylko od czasu do czasu?
też miałam soczewki Discona i powiem tylko- PORAŻKA, widzenie nieostre, za mgłą.... szkoda mówić.
Uważajcie też na soczewki HDX, zsuwają się z oka, czasem gdy mrugnę, poruszę powieką, to one się marszczą i chcą wypaść z oka (okropne uczucie, zwłaszcza gdy się jest gdzieś w miejscu publicznym i trzeba wykonywać "akrobacje" gałką oczną )
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 10:42   #3316
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja ostatnio zamawiałam z Hamerlika soczewki ColorVue green yellow - już któryś raz z rzędu, mam je sprawdzone na swoich (brązowych) oczach Tylko zamówiłam 2 pary w cenie promocyjnej, i przyszły ważne tylko do grudnia, więc musiałam wymieniać Ale nie robili z tym problemu
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 17:47   #3317
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zamawiałam z Hamerlika soczewki ColorVue green yellow - już któryś raz z rzędu, mam je sprawdzone na swoich (brązowych) oczach Tylko zamówiłam 2 pary w cenie promocyjnej, i przyszły ważne tylko do grudnia, więc musiałam wymieniać Ale nie robili z tym problemu
kupiłaś je na allegro? Bo szukam ale nie mogę znalezc
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:30   #3318
Jamellia212
Przyczajenie
 
Avatar Jamellia212
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Maybe California-Salinas
Wiadomości: 2
GG do Jamellia212
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Miał ktos soczewki natural ring bądź green yellow lub blue yellow jeśli tak to mógłby ktoś wstawić zdjęcia ?
z góry wielkie dzięki
Jamellia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:55   #3319
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
kupiłaś je na allegro? Bo szukam ale nie mogę znalezc
Ja kupowałam z tego linka
http://hamerlik.com/p/7/1917/colourv...ontaktowe.html

Ale musiałam wejść w historię zamówień, żeby je znaleźć, bo normalnie na stronie ich nie widzę chyba lepiej zadzwonić przed zamówieniem No i musiałam kupić 2 pary, bo mam dwie różne wady - a nie sprzedają już pojedynczo

Jamellia212 - mam takie dwie fotki, green yellow, naturalne mam brązowe jak widać... A to jak soczewki wyglądają zależy od tego jak powiększy się źrenica :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00487 (2).jpg (13,2 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00444.jpg (16,1 KB, 241 załadowań)
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2010-12-04 o 22:17
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 22:00   #3320
Sylfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

@Burzum nie orientuje się czy to nowość
Czarne na pewno są, bo się na takowe natknęłam, ale są innej firmy.
@wstretnamalpa Jeżeli chodzi o komfort, to są wygodne, w ogóle ich nie czuje, ale gdy zakładałam po raz pierwszy to męczyłam się 10 minut!
@deyyanira noszę je codziennie, ale tak do sześciu godzin, potem wkładam do płynu na jakiś czas i znowu zakładam
Sylfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 22:52   #3321
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
dziękuje . Mam jeszcze jedno pytanko, one są miesięczne tak?
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 22:55   #3322
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Nie, kwartalne - tam niżej w tabelce jest tak napisane... Nie wiem czemu pokazują się pod miesięcznymi, i czemu ich nie ma na liście kolorowych, może dlatego że 'promocyjne' mają krótszą datę ważności? Zadzwoń w poniedziałek i zapytaj, ja je od 'zawsze' noszę jako kwartalne, i wszędzie są tak opisane... No i dziwne jest to że normalnie na stronie w kolorowych ich nie ma
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 14:19   #3323
deyyanira
Przyczajenie
 
Avatar deyyanira
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kuj - pom
Wiadomości: 5
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sylfa Pokaż wiadomość
@deyyanira noszę je codziennie, ale tak do sześciu godzin, potem wkładam do płynu na jakiś czas i znowu zakładam
Pytam dlatego, że raczej do naturalnego koloru nie bardzo należą i chciałabym wiedzieć co inni mówią na Twój widok, bo wygląda to po prostu nieziemsko ... Bo jakby do mnie podszedł ktoś z takimi oczkami to chyba by mnie paraliżowało :P
__________________
We were the Kings and Queens of promise.
We were the victims of ourselves.
deyyanira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:34   #3324
koyot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam, czy są jakieś soczewki które wybielają gałki oczne? nie chodzi mi o tęczówkę. ogólnie mam czerwone oczy a od paru lat mam taką czerwoną dużą dziarę, nawet nie wiem od czego. Fatalnie to wygląda. Już od lat nie potrafię w żaden sposób wybielić tych czerwonych przekrwionych oczu, nie pomaga wyspanie się, używanie kropli (visine zmęczone oczy), jedzenie nabiału itd.
Czy są jakieś soczewki które są w stanie wybielić gałki oczne? ewentualnie znacie jakiś inny dobry sposób? jeżeli są to nie służyłyby mi tylko do wybielania oczu gdyż jestem krótkowidzem.
pozdrawiam
koyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 19:00   #3325
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez koyot Pokaż wiadomość
Witam, czy są jakieś soczewki które wybielają gałki oczne? nie chodzi mi o tęczówkę. ogólnie mam czerwone oczy a od paru lat mam taką czerwoną dużą dziarę, nawet nie wiem od czego. Fatalnie to wygląda. Już od lat nie potrafię w żaden sposób wybielić tych czerwonych przekrwionych oczu, nie pomaga wyspanie się, używanie kropli (visine zmęczone oczy), jedzenie nabiału itd.
Czy są jakieś soczewki które są w stanie wybielić gałki oczne? ewentualnie znacie jakiś inny dobry sposób? jeżeli są to nie służyłyby mi tylko do wybielania oczu gdyż jestem krótkowidzem.
pozdrawiam
Tobie mogę polecić wizytę u specjalisty od chorób oczu Ogólnie mając takie problemy z oczami nie powinno się nosić soczewek wcale. A wieczne przekrwienie to się raczej samo z siebie nie bierze - może alergia a może jakieś zapalenie... Więc najlepiej to iść do lekarza.
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:42   #3326
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

to prawda, możeszmieć alergie i stąd czerwone oczy, albo może Twoje oczy nie tolerują soczewek i są zaczerwienione...

u mnie na zaczerwienienie pomagały krople Starazolin, poleciła mi je ciocia, kosztują coś ok. 8- 9 zł, a jeśli to nie pomoże to idź do okulisty
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 09:29   #3327
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny poszukuje takich soczewek jak na zdjęciu w załączniku.
Ma któraś z Was?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczka.jpg (18,7 KB, 225 załadowań)
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:38   #3328
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam

Soczewki noszę od 2 lat, zazwyczaj kupowałam Jonsony jednodniowe, ale teraz zapragnełam zmiany i pukiłam kolorowe Freshlook colors Sapphire blue.

I mam problem chyba oznaczenia są źle wydrukowane. Wiem ,że poprawnie jest gdy z zewnątrz widać FL a u mnie to na żadnej stronie tak nie wygląda. Jest albo FL do góry nogami albo jeszcze inaczej

załączam obrazek. Proszę poradzicie mi jak w końcu mam je założyć ? Po kształcie nic nie da się powiedzieć bo są bardzo duże i odkształcają się dziwnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FL.jpg (18,1 KB, 17 załadowań)
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 17:26   #3329
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Kurcze ja nigdy nie patrzyłam po tym, zawsze po kształcie zakładam albo metodą prób i błędów jak ciężko poznać która strona która (jak szczypie i drażni oko, to wyciągam i daję na dobrą stronę )
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 18:09   #3330
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Witam

Soczewki noszę od 2 lat, zazwyczaj kupowałam Jonsony jednodniowe, ale teraz zapragnełam zmiany i pukiłam kolorowe Freshlook colors Sapphire blue.

I mam problem chyba oznaczenia są źle wydrukowane. Wiem ,że poprawnie jest gdy z zewnątrz widać FL a u mnie to na żadnej stronie tak nie wygląda. Jest albo FL do góry nogami albo jeszcze inaczej

załączam obrazek. Proszę poradzicie mi jak w końcu mam je założyć ? Po kształcie nic nie da się powiedzieć bo są bardzo duże i odkształcają się dziwnie.
a gdy obrócisz soczewkę do góry nogami, jak ta po prawej stronie tu : http://www.selectio.pl/wp-content/uploads/2009/08/2.jpg ??? Może to w ten sposób się patrzy??
kurcze nie wiem dziwne
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.