Mysli i słowa rozdartego faceta. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 20:39   #241
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez kleo0
może masz nadzieję, że Cię poderwie co.... jego sztuczna postać jest katastrofalna. Będzie starym kawalerem.
Masz takie informacje z pierwszej ręki,czy tylko strzelasz .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:51   #242
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.

'Wnioski' kleo0 są cudownie wyssane z palca?
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:57   #243
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez froggie
przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.

'Wnioski' kleo0 są cudownie wyssane z palca?
Żabko ,mi to raczej na wróżbę z tarota wygląda
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:07   #244
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez Fresa
Żabko ,mi to raczej na wróżbę z tarota wygląda
faktycznie

Facecie uważaj zatem
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:24   #245
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

A ciekawe co Kleo0 ma do powiedzenia w takim razie na zasadniczy temat tego wątku
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:27   #246
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Aż mi ciarki po plecach przeszły jak to przeczytałam "...Będzie starym kawalerem..." no no Nostradamus z kleo0 zychodzi
A swoją drogą bardzo intryguje mnie to czy "0" na końcu nicka kleo0 nie oznacza przypadkiem poziomu jej IQ? Jak myślicie?Może małe głosowanko ?
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:28   #247
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Freso poczekajmy, musi pewnie zajrzeć w swoją kryształową kulę
Tylko ciekawe czy faza księżyca odpowiednia.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 21:31   #248
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Żabko ,pewnie zaraz się dowiemy .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:04   #249
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Spytajmy,moze nam cos ciekawego wywrozy,nasza wrozka Kleo.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:29   #250
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez kleo0
Dla mnie jesteś dupą, a nie facetem ! wazeliniarz
hehe, to Twoje subiektywne zdanie, na szczescie mylisz sie

Cytat:
Napisane przez kleo0
może masz nadzieję, że Cię poderwie co.... jego sztuczna postać jest katastrofalna. Będzie starym kawalerem.
hehehe, mam wrazenie ze jestes jakas osoba ktorej dał ktos popalic Nie wiem co masz na mysli piszac "sztuczna postac" - pisze tu co mysle i co czuje, bo forum to jest dla mnie anonimowe i moge pisac wszystko co mi lezy na sercu

Dziekuje Ci za uprzedzenia ze bede starym kawalerem - oczywiscie mylne - na powodzenie u plci przeciwnej nie narzekam Szczegolnie w ostatnich dniach

Czekam z niecierpliwoscia az znow napiszesz cos, co mija sie z faktem :P Poznaj mnie najpierw, jak chcesz to Ci dam moj nr gg


A tak powaznie, to u mnie jakos leci, w ogole nie mysle nad tym wszystkim i nie zastanawiam sie, spedzam fajne chwile z kolezankami i jest ok :P Ona jeszcze zadnej decyzji nie podjela, ja tez nie wiem co teraz myslec, jak juz naipsalem, jesli chodzi o ta sprawe to chyba sie zdystansowalem - ale ile razy ja to juz pisalem, znow sie moze zdazyc ze bedzie nawrot uczuc. Kto wie... Jesli sie cos zmieni to oczywiscie napisze
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:34   #251
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

nie czytalam oczywiscie calego watku bo strasznie dlugi ale wydedukowalam ze dziewczyna zarzadzila przerwe.wiem jedno przerwa nigdy dobrze nie wrozy i czesto bywa lagodniejsza forma odejscia.wg mnie calkiem dobra ,lepsza niz dramatyczne "to koniec ,zegnaj na zawsze"itd no ale to juz co kto lubi
moze sobie poszaleje pare miesiecy ,znudzi jej sie to wroci
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 23:40   #252
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

tylko ze wtedy moze byc za pozno. z reszta nie wiem czy juz nie jest za pozno.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:42   #253
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

hm no oczywiscie to zalezy tylko od Ciebie i tego czy np jestes w stanie wszystko zniesc i ew.wybaczyc.tzn czy jestes typem masochisty ktory tlumaczy sobie to dozgonna miloscia
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 08:26   #254
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Drogi facecie na pustyni
życie po to nam dano, zebyśmy z niego czerpali i dawali...Ty dałeś z siebie wiele w tym związku (z tego, co piszesz dedukuję, oczywiście) i zapewne wiele otrzymałeś, ale jakos to się rozeszło i szczerze wątpię, że się zejdzie z powrotem Jestem podobnego zdania, co bess, że takie danie sobie czasu, jest inną formą powiedzenia, że to już koniec.
Dobrze, że powoli wracasz do siebie i wychodzisz do ludzi
Powodzenia
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:28   #255
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

ja tez w to szczerze watpie, pewnie tez dlatego sie staram zdystansowac, w ostatnie dni to praktycznie w ogole nie myslalem o niej w kategoriach "chcialbym do niej wrocic" - bawilem sie, a jesli cos zaczynalem wspominac to znajome mnie od tego odciagaly, otwierajac mi oczy i pokazujac ze jednak potrzebuje kogos innego, emocjonalnie i w lozku :P Rozgladam sie i widze, ze otaczaja mnie ciekawe osoby, ciekawe dziewczyny. Oczywiscie brakuje kogos z kim moglbym pobyc sam na sam, ale czy to jest Ona ? Nie wiem. To ciekawe jak ludzkie uczucia sie zmieniaja pod wplywem zmian swoich wartosci. Kto wie, moze za pare dni znow sie cos zmieni we mnie i znow zatesknie za Nią. A moze to, te Jej wyjazdy do centrum sprawily ze sie tak zdystansowalem, ze powiedzialem sobie ze to juz nie ma sensu i cos we mnie zniknelo, cos co nalezalo do Niej. Pozyjemy zobaczymy

Cytat:
Napisane przez bess
hm no oczywiscie to zalezy tylko od Ciebie i tego czy np jestes w stanie wszystko zniesc i ew.wybaczyc.tzn czy jestes typem masochisty ktory tlumaczy sobie to dozgonna miloscia
hmm wybaczac to tu raczej nie ma czego, tak wyszlo, cos sie wypaliło, moze dlatego ze Ona chyba nie dorosla pod wzgledem emocjonalnym do pewnych rzeczy, a Ja tego oczekiwalem. Kto wie, nie bardzo sie nad tym teraz zastanawiam, mam nadzieje ze tak juz zostanie. Na dzien dzisiejszy nie wiem co bym zrobil gdybym dostal od niej maila ze chce wrocic - rozmowy z kolezanka sprawily, ze widze to, czego brakowalo mi w tym zwiazku, do tego Jej wyjazdy do centrum, ze zdystansowalem sie do jej osoby. Nie wiem czy chce wrocic. Rozmowy i rozne okolicznosci sprawily ze chyba jestem bardzo ciekaw czegos nowego. Nowej osoby, poznawania,a nawet nowego pełnego seksu - bo przeciez to tez wazne, a wiele naszych klotni wlasnie bylo wywolane ta sprawą. Typem masochisty nie jestem, co u mnie objawialo sie klotniami i 'zimnym draniem'.



Dziekuje ze pamietacie o mnie
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:41   #256
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Może to jej wyjazdy? Myślę, że to jest jeden z najważniejszych powodów zmainy Twojego zachowania. Takie rzeczy otwierają nam oczy, zaczynamy przeżyte sytuacje analizować jeszcze raz i wtedy okazuje się, że dana sytuacja wyglądała zupełnie inaczej niż ją zapamiętaliśmy
Może za kilka dni, kiedy np. będziesz siedział gdzieś sam, najdą Cię myśli i wspomnienia o niej, ale ...hehehe, zawsze w takiej sytuacji masz nas
Życie pokaże, co z Wami będzie...- kurczę, trochę się zaangażowałam w ten topik - dobrze, że korzystasz z wolnego czasu, z tej ofiarowanej wolności.
Sam na sam powiadasz Ci brakuje... jakos nie wierzę, że przystojny facet, który ma powodzenie u dziewczyn ( Twoje słowa ) nie może znaleźć kogoś do sam na sam , ja wiem, że to co innego być z kimś, do kogo czuje sie cos więcej, ale... sam napisałeś, że coś co należało do niej - zniknęło... show must go on... nikt nie może od nas wymagać, że prześpimy swoje życie w nadziei powrotu.
I nie dziękuj za to, że pamiętamy trudno nie pamiętać o facecie, któremu tak łatwo przychodzi dzielić sie uczuciami
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:02   #257
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Z uśmiechem na twarzy przeczytałam Twój ostatni post, Nasz Facecie ( ale to brzmi, jak jakiś bóg , widzisz ile masz wielbicielek? )
Zdrowiejesz! Cieszę się, że powoli otwierasz się na nowe znajomości, a tym samym na nowe wrażenia. Właśnie poruszyłeś istostną kwestię, intymną swojego związku, a której ja nie chciałam poruszać bo za osobista. Twoja babka, sam przyznasz, w niektórych sprawach zachowywała się dziwnie, w każdym bądz razie nie jak kochająca całego Ciebie babka. Pewnie wiesz o co mi chodzi. I teraz pomyśl, że otwierają się przed Tobą nowe możliwości, wrażenia których nie zaznałeś z Nią. Oczywiście, czeka Cię trud poznania osoby bliżej, ale to sama radość, a jak już to może się okazać, że owa osóbka jest wulkanem w łóżku Chyba, że preferujesz od razu do łóżeczka? Sorki, facet głupoty wypisuje, rozumiesz słoneczko przygrzewa Ale mam nadzieję, że właściwe zinterpretujesz mój post. Buziaki ( czy ja sobie za duzo nie pozwalam?? ) Już kończę, bo mnie głupawka bierze. Trzymaj się!
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:40   #258
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

mialam na mysli wybaczanie jej ewentualnych wyskokow podczas tej przerwy o ktorych na razie moze nie wiesz
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:31   #259
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Kleo wpis do pamiętknika. Takim zachwaniem jesteś na najlepszej drodze do dostania BANa.


A resztę proszę, nie zwracajcie uwagi na Trolla.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 14:51   #260
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

madziunia80: i bardzo sie ciesze ze mam Was i ze moge sie tu wyzalic. Zauwazyelm ze strasznie sie dziwicie ze facet jest szczery :P ja mam wielu kolegow ktorzy rownie bolesnie przezywaja rozne rozstania, to jest normalna rzecz. Tylko ze jesli rozmawialbym z Wami normalnie, nie przez forum, to pewnie nie bylbym taki jak teraz, anonimowosc sprawia ze nie czuje zadnych zahamowan. W realnym zyciu bywa to inaczej, chyba ze spotkam sie ze znajomą sam na sam i rozmawiamy szczerze.
Hehe mowiac sam na sam, mialem bardziej na mysli mizianie sie, zeby sie do kogos przytulic i chyba juz nie mysle w kategoriach ze tym kims ma byc Ona, tylko chyba ktos nowy. Bardzo mozliwe ze to te jej wyjazdy sprawily ze nabralem takiego dystansu, dochodza tez szczere rozmowy i dowartosciowanie mnie przez znajome. Nie twierdze ze jestem przystojny, nigdy tak o sobie nie myslalem, wrecz przeciwnie, nie odbierajcie mnie jako pewniaczka Chodzi tylko o powodzenia u kobiet, na to nie moge narzekac i chyba dobrze ze w takiej sytuacji ktos sie mna interesuje - to bardzo mile Wspominajac o seksie - tez cholernie mi tego brakuje - napalony facet po 20-stce hrrrr... jak to brzmi

kitosa: nie boj sie pytac, dla mnie nie ma tematow tabu, a o seksie lubie rozmawiac Fakt faktem, w lozku nie bardzo nam sie ukladalo, bylem Jej pierwszym i moze nie dojrzala do seksu pomimo swojego wieku. Racja tez, ze to jak sie zachowywala jesli chodzi o seks, to bardzo mnie bolało, czesto nie zachowywala sie tak, jakby mnie kochała - coz nie zycze Jej zle, roznica temperamentow, mam nadzieje ze spotka rownego sobie faceta
Jesli mam byc szczery to nie mialem jeszcze nigdy okazji byc z kims na jedna noc, albo uprawiac seks "przyjacielski" Zawsze bylem w jakims zwiazku, z reguly mialem pecha i nie trafialem na wulkan Moze teraz to sie zmieni, mam nadzeje Nie piszesz glupot, dla mnie to normalna rzecz pogadac o 'oczekiwaniach'

bess: na dzien dzisiejszy jakos nie widze przyszlosci wspolnej z nia, moze wlasnie przez te jej wyjazdy, ale nie czuje sie teraz z tym zle - wlasnie dziwnei, ze czuje sie wolny i widze rozne mozliwosci, rozne plusy z bycia singlem Nie twierdze ze tak bedzie caly czas, bo w koncu juz mialem moment kiedy to bylo bardzo dobrze a pozniej mnie wziela tesknota. Cóż, pozyjemy zobaczymy. Nie wiem naprawde co bym zrobil gdyby zechciala wrocic, moze bym odmowil...

Pomadka:
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:11   #261
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
madziunia80: i bardzo sie ciesze ze mam Was i ze moge sie tu wyzalic. Zauwazyelm ze strasznie sie dziwicie ze facet jest szczery :P ja mam wielu kolegow ktorzy rownie bolesnie przezywaja rozne rozstania, to jest normalna rzecz. Tylko ze jesli rozmawialbym z Wami normalnie, nie przez forum, to pewnie nie bylbym taki jak teraz, anonimowosc sprawia ze nie czuje zadnych zahamowan. W realnym zyciu bywa to inaczej, chyba ze spotkam sie ze znajomą sam na sam i rozmawiamy szczerze.
Hehe mowiac sam na sam, mialem bardziej na mysli mizianie sie, zeby sie do kogos przytulic i chyba juz nie mysle w kategoriach ze tym kims ma byc Ona, tylko chyba ktos nowy. Bardzo mozliwe ze to te jej wyjazdy sprawily ze nabralem takiego dystansu, dochodza tez szczere rozmowy i dowartosciowanie mnie przez znajome. Nie twierdze ze jestem przystojny, nigdy tak o sobie nie myslalem, wrecz przeciwnie, nie odbierajcie mnie jako pewniaczka Chodzi tylko o powodzenia u kobiet, na to nie moge narzekac i chyba dobrze ze w takiej sytuacji ktos sie mna interesuje - to bardzo mile Wspominajac o seksie - tez cholernie mi tego brakuje - napalony facet po 20-stce hrrrr... jak to brzmi
anonimowość anonimowością, jednak ...no nie wiem, może masz rację, że wspominamy często o tym, że faceci rzadko tak szczerze i otwarcie mówią o swoich uczuciach i może to już nie jest aż tak prawdziwe stwierdzenie...nie wiem. Ja mam wielu znajomych, którzy zawsze zwierzają mi się ze swoich problemów i niby nie powinnam się dziwić, ale jednak, żaden z "moich chłopaków" nie założyłby wątku na forum, żeby usłyszeć opinię dziewczyn i to jest dla mnie nie tyle dziwne, ile pozwalające mieć nadzieję, że coś się zmienia na tym świecie
Może nie stwierdziłeś, że jesteś przystojny, może to ja sobie dopowiedziałam ...nieważne, na powodzenie u kobiet nie narzekasz, więc nie możesz być tylko troszkę ładniejszy od diabła, jak to mówiła moja św.p. babunia ...bardzo dobrze, że dziewczyny się Tobą w tej sytuacji interesują, bo taki obrót spraw może Ci pokazać, że wcale nie musisz być z tamtą dziewczyną, że jest tych babeczek trochę więcej niż ta jedna i pewnie niejedna chciałaby Ci pokazać, co potrafi

napalony facet po 20-stce brzmi ...mrrrraaaauuuu i tyle
buziaki w czółko i korzystaj z tej wolności
A pisałeś tutaj komuś, że nigdy nie miałeś możliwości poseksić sie tak przygodnie....hmmm może teraz będziesz miał ku temu okazję...czasami to pomaga
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:19   #262
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

a ja mysle ze bys ja przyjal.kurcze chyba siade i przeczytam caly ten watek bo nic nie wiemmnie nie dziwi ze jestes szczery,znam paru takich i sa az przesadnie wrazliwi ,nawet bardziej niz kobiety tylko ze zwykle dostaja po pupie
jedno wiem ze niedopasowanie seksualne i tak wylazi na wierzch predzej czy pozniej.
a jak sex jest udany to mozna z tego powodu tkwic nawet w bardzo toksycznym zwiazku
ciekawi mnie ile tu jest facetow,co Cie sklonilo zeby wpasc na taka babska a strone?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:29   #263
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

I bardzo dobrze,że wychodzisz do ludzi,że spotykasz się z koleżankami,znajomymi.Ile można siedzieć w domu i się gryźć czekaniem -w sumie nie wiadomo na co.
Tak mi przyszło do głowy,że może sobie w centrum jakąś pracę na wakacje znalazła-dlatego tam jeździ,to też jest możliwe .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:33   #264
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

a np zona mojego kolegi tez zarzadzila przerwe.on czekal czekal niewiadomo na co ,az ja zobaczyl z innym.a wczesniej byla z niej tzw latawica.latala latala i wylatala
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:47   #265
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Facecie-pozwol,ze cie ucaluje(nikt nie patrzy) .A to za to,ze wraca ci zdrowy rozsadek.Zdrowe spojrzenie na swiat,na zabawe,na zycie i na kobiety-na nowe kobiety,na nowe mozliwosci.
Takiego cie znam z tego forum,podoba mi sie twoje meskie spojrzenie na pewne rzeczy,podoba mi sie twoja szczerosc.Dobrze,ze czujesz sie coraz lepiej.Trzymaj sie
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 17:59   #266
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

madziunia80: dokladnie, dlatego lubie przebywac w gronie znajomych kolezanek :P kolega pocieszy, postawi piwo, ale mysli nie mijają. Dziewczyna powie co mysli, dowartosciuje, otworzy oczy ze jednak sa inne wartosciowe dziewczyny, ktore moga byc lepsze i ciekawsze. To mile i czlowiek najpierw przestaje sie dolowac, a pozniej juz w ogole mysli o nowej osobie
A co do seksu przelotnego - pare dni temu umowilem sie z kolezanka na piwo, mi sie nudzilo, Jej tez. Posiedzielismy do nocy i tak ni z owąd padla propozycja, myslalem ze zartuje, jednak jej zachowanie wskazywalo na cos innego. Stwierdzilem ze jest podchmielona i nie wykozystywalem sytuacji, po drugie wiem ze jest w zwiazku, to nie dla mnie, wpychac sie komus w buciorach do lozka. Na drugi raz znow rozmawialismy o tym wszystkim, Ona przyjmuje to strasznie łatwo, dla mnie zas to by byla nowosc i gryzlo by mnie sumienie, pozniej zmienilismy temat i tyle. Dziewczyna nie jest puszczalska, tylko facet ja strasznie zaniedbuje, mam nadzieje ze im sie ulozy.
A pomoglo by to napewno Mi owszem, Jej moze tez, ale nie chcialbym byc w roli tego faceta zdradzonego.

bess: chyba zbyt duzo sie zmienilo we mnie i w niej pewnie tez, wydaje mi sie ze gdyby kochala i Jej zalezalo to by sie dawno odezwala, moj mail by na nia podziałał na 100%. Teraz jest mi dobrze, usmiecham sie, zyje normalnie, ile bym dal zeby to sie nie zmienilo i zeby nie bylo znow powrotu tesknoty. Chyba chcialbym poznac kogos nowego.

Co do drugiego postu, to Ona nie byla nigdy łatwa, zawsze trzymala sie mnei, na imprezach tylko sie miziać ze mną, nigdzie nie odchodziła. Ale jesli uczucie wygaslo w niej to moze sie tak zdazyc ze spotkam Ją kiedys z jakims facetem. Napewno poczuje sie okłamany jesli nie wysle mi przedtem maila. Z reszta teraz ten mail to chyba tylko formalnosc, jestem przekonany ze Ona juz dawno podjela decyzje, tylko teraz moze sie chce upewnic, albo nie wie jak to napisac i woli czekac zeby mnie nie ranic - ja tez teraz.. ciezko mi zobaczyc nasza wspolna przyszlosc.

Aha i co mnie sklonilo ? Heheh, kiedys od znajomej jakiejs dostalem linka do tekstu ze jakas panna zabawiala sie oralnie i napletek zostal Jej miedzy aparatem ortodontycznym Ciekawe ile ludzi z poslki widzialo tego linka haha. No i tak sie wkrecilem w czytanie tego tematu i postawnoilem napisac o swoim problemie, bardzo mnie ciekawilo zdanie kobiety na ten temat. Tak sie zaczelo Z reszta jesli chodzi o sprawy facet-kobieta to zawsze lazilem z problemami do kolezanek czy tak jak teraz na to forum, bo czego mozna sie dowiedizec o kobiecie od kolegi ?


fresa: ona prace, nie w zyciu :P Ale moze jezdzi na basen, to juz nie istotne. Tak czy siak, jak juz pisalem, gdyby kochala i jej zalezalo to juz dawno bysmy byli razem.

Little Angel: dziekuje bardzo za Twoje slowa, to bardzo mile co napisalas
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:09   #267
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

widze ze tworzy sie wokol Ciebie wianuszek kobiet zarowno w realu jak i tu. Co do realu to uwazaj zebys nie wpadl z deszczu pod rynne i w ramach terapii nie zaplatal sie w cos po czym nie bedziesz mial do siebie szacunku.Bo mniemam ze wiele harpii z pozoru wygladajacych niewinnie(,jak to na poczatku przy pocieszaniu)zarzucilo juz na Ciebie swe sidla
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:15   #268
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez bess
widze ze tworzy sie wokol Ciebie wianuszek kobiet zarowno w realu jak i tu. Co do realu to uwazaj zebys nie wpadl z deszczu pod rynne i w ramach terapii nie zaplatal sie w cos po czym nie bedziesz mial do siebie szacunku.Bo mniemam ze wiele harpii z pozoru wygladajacych niewinnie(,jak to na poczatku przy pocieszaniu)zarzucilo juz na Ciebie swe sidla
Ale w razie czego korzystaj ile dusza zapragnie.Tylko jedno zycie mamy
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 00:04   #269
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez kleo0
Dla mnie jesteś dupą, a nie facetem ! wazeliniarz
Dobrze, że tobie wizażanki nie napisały kim ty dla nich jesteś.

Zachowujesz się beznadziejnie i widzę, że nic na ciebie nie działa, odporna jesteś. Zatem jeśli masz tak pisać i obraźliwie zwracać się do innych to lepiej poszukaj innego forum!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 07:40   #270
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
madziunia80: dokladnie, dlatego lubie przebywac w gronie znajomych kolezanek :P kolega pocieszy, postawi piwo, ale mysli nie mijają. Dziewczyna powie co mysli, dowartosciuje, otworzy oczy ze jednak sa inne wartosciowe dziewczyny, ktore moga byc lepsze i ciekawsze. To mile i czlowiek najpierw przestaje sie dolowac, a pozniej juz w ogole mysli o nowej osobie
A co do seksu przelotnego - pare dni temu umowilem sie z kolezanka na piwo, mi sie nudzilo, Jej tez. Posiedzielismy do nocy i tak ni z owąd padla propozycja, myslalem ze zartuje, jednak jej zachowanie wskazywalo na cos innego. Stwierdzilem ze jest podchmielona i nie wykozystywalem sytuacji, po drugie wiem ze jest w zwiazku, to nie dla mnie, wpychac sie komus w buciorach do lozka. Na drugi raz znow rozmawialismy o tym wszystkim, Ona przyjmuje to strasznie łatwo, dla mnie zas to by byla nowosc i gryzlo by mnie sumienie, pozniej zmienilismy temat i tyle. Dziewczyna nie jest puszczalska, tylko facet ja strasznie zaniedbuje, mam nadzieje ze im sie ulozy.
A pomoglo by to napewno Mi owszem, Jej moze tez, ale nie chcialbym byc w roli tego faceta zdradzonego.
Cieszy mnie niezmiernie, że należysz do tych, którzy nie korzystają z durnych sytuacji...tym większe AVE dla Ciebie.
Fakt, coś w tym jest, że facetowi babka doradzi lepiej i odwrotnie..ja jakoś nigdy z psiapsiółkami nie potrafiłam rozmawiać o problemach w związku i tym podobnych rzeczach, tzn. coś tam wspomniałam, ale koleżanki zawsze doradzają troszkę inaczej niż koledzy...jak facetowi powiesz co się stało, to on od razu wie, co i jak...facet faceta nie oszuka, podobnie jak babka babki no oczywiście nie ma co generalizować, ale w większości przypadków tak to jest.
I cieszę się, jak widzę, że ktoś w Twoim otoczeniu rzucił Ci drabinkę do Twojego dołka hehe i że z niego wychodzisz...
Trzymaj się ciepło
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.