Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 22:48   #4741
vizz28
Raczkowanie
 
Avatar vizz28
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
GG do vizz28
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cessna84,
z karty pobiorą tyle ile trzeba i ani grosza więcej System PayPal jest bardzo bezpieczny
A z tą pielęgnacją półroczną włosów przed planowanym zabiegiem to mnie zdziwiłaś... ja zrozumiałam, że to PO zabiegu należy używać Babydream, Hipp, keratyny hydrolizowanej, dodawania jej do odżywek itd. - jako pielęgnacja pozabiegowa, ale żeby przed...? Zobacz, jakie ja miałam siano na głowie, wypadały mi od zawsze, odżywki ostatnio odstawiłam w ogóle, bo obciążały mi włosy, a moje się bardzo szybko przetłuszczają, do tego co 2 dzień męczyłam je prostownicą i zobacz jaki efekt po encanto! Mnie się właśnie wydaje, że encanto jest tak odżywczym zabiegiem na włosy, że wyciągnie z tarapatów nawet najbardziej zniszczony włos i doprowadzi do wyglądu jak z reklamy
Wczoraj 1 raz umyłam włosy po zabiegu i nie dość, że efekt zamierzony jest (prościutkie po wysuszeniu) to jeszcze podczas suszenia i czesania wypadły mi może ze 4 włosy Dotąd miałam całe sitko w umywalce od nich czarne, drugie w wannie po myciu głowy Niestety po encanto o wiele szybciej tracą świeżość, no ale... nie ma ideałów, zawsze coś za coś
__________________
zwiedzam wizaż...
_________________________ ____________
Aby być KIMŚ musisz najpierw być SOBĄ...
vizz28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 06:39   #4742
Kapisz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Serio po encanto przestały Ci wypadać z dnia na dzień?? Ale przecież to nie ma kontaktu ze skórą głowy więc teoretycznie nie powinno mieć wpływu na wypadanie wlosów
Mi teraz koszmarnie wypadają, są wszędzie, masakra
Kapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 07:40   #4743
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

moje miały kontakt ze skórą ;] robiąc samemu cięzko jest nie dotknąć w niektórych miejscach ;/
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:31   #4744
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mi po encanto też nie wypadaja włosy (myślę, że to przez to, że dużo z nich nam wypada przez szarpanie przy czesaniu... a po encanto nie ma szarpania). Choć w miarę jak się "spiera" to włosy znowu zaczynają wypadać
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:50   #4745
Cessna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

no ja mam nadzieję, że encanto uratuje moje fatalne włosy a wiem, że Wsze po zabiegu są prześliczne, oglądałąm wszystkie. Tylko całe życie myślałąm, że im droższy szampon/ odżywka tym lepiej dla włosa. Teraz wiem, że po Babydream moje włosy są w końcu lekkie i bez łupieżu Z wypadaniem też mam nadzieję po zabiegu trochę przystopują...
Cessna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:59   #4746
vizz28
Raczkowanie
 
Avatar vizz28
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
GG do vizz28
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja dzisiaj rano musiałam znowu umyć włosy, bo miałam straszne strąki (takie nieświeże)... bardzo szybko takie się robią, w sumie jeden dzień i do mycia a mam wrażenie, że naprawdę świeże i sypkie są tylko przez 2-4h Po raz 1 umyłam je szamponem Hipp. Dziwnie się nim myje... pieni się jakby chciał, a nie mógł No ale rozumiem, że to przez brak tych wszystkich sztuczności w składzie... Niestety, bardzo też plącze włosy i przez to nie miałam innej możliwości jak wyrwać ich trochę z głowy. To przetłuszczanie mnie trochę martwi, no ale trudno... plus tego wszystkiego jest taki, że nie trzeba już prostować włosów po tych częstych myciach
__________________
zwiedzam wizaż...
_________________________ ____________
Aby być KIMŚ musisz najpierw być SOBĄ...
vizz28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 08:45   #4747
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez vizz28 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj rano musiałam znowu umyć włosy, bo miałam straszne strąki (takie nieświeże)... bardzo szybko takie się robią, w sumie jeden dzień i do mycia a mam wrażenie, że naprawdę świeże i sypkie są tylko przez 2-4h Po raz 1 umyłam je szamponem Hipp. Dziwnie się nim myje... pieni się jakby chciał, a nie mógł No ale rozumiem, że to przez brak tych wszystkich sztuczności w składzie... Niestety, bardzo też plącze włosy i przez to nie miałam innej możliwości jak wyrwać ich trochę z głowy. To przetłuszczanie mnie trochę martwi, no ale trudno... plus tego wszystkiego jest taki, że nie trzeba już prostować włosów po tych częstych myciach
Po jakimś czasie ten efekt- szybkiego przetłuszczania minie. Teraz dodatkowo jest on pogłębiony przez zimę- ogrzewanie i czapki. HIPP nie będzie się pienił tak jak zwykłe szampony bo nie ma właśnie SLS ani SLES. Możesz spróbować myć metodą kubeczkową albo OMO i obowiązkowo po każdym myciu odzywka - powinno pomóc- włosy nie będą się tak plątać
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 09:34   #4748
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja robiłam zabieg wczoraj. 6 godzin męczarni mojej siostry. Jeszcze dziś mnie w nosie piecze. były proste ale trudno się dziwić żeby nie były skoro tyle razy prostowane każde pasmo a wcześniej prostowane na szczotce ( siostra bardzo dokładna ). Dziś nie wytrzymałam u już umyłam babydream. Po umyciu super się rozczesały co już mnie cieszy. A teraz czekam aż wyschną. Tylko się boję że efekt może być słaby gdyż jeszcze wczoraj miałam okres a podobno z włosami się nic nie robi w tych dniach
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:41   #4749
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nie rozjasnia się tylko. reszta nie ma znaczenia
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:13   #4750
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam wizażanki, jestem szczesliwa posiadaczka włosków po tym zabiegu, jestem bardzo zadowolona zabieg robilam juz II raz, jedyne czego mi brakuje to tych wszystkich pachnących maseczek i szamponow ktore stosowałam przed zabiegiem. Obecnie stosuje tylko babydream i biowax, ale szukam czegoś nowego Poniewaz kompletnie nie znam sie na skladzie kosmetykow, prosze o pomoc. Moja uwage przyciągneła tak odżywka:
TRESemme, Clean & Natural, Gentle Hydration Conditioner (Odżywka z witaminami C i E)
skład:Water (Aqua) , Cetyl Alcohol , Quaternium-18 , Stearamidopropyl Dimethylamine , Stearyl Alcohol , Hydroxyethylcellulose , Dimethicone , Fragrance (Parfum) , Glyceryl Stearate , Citric Acid , Quaternium-80 , Propylene Glycol , DMDM Hydantoin , Glycerin , PVP , Disodium PEG-12 Dimethicone Sulfosuccinate , Steareth-21 , Disodium EDTA , Butylphenyl Methylpropional , Limonene , Oleamine Oxide , Amyl Cinnamal , Linalool , Geraniol , Hexyl Cinnamal , Polysorbate 20 , Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein , Hydrolyzed Keratin , Tocopheryl Acetate , Panthenol , Leaf Extract , Macrocystis Pyrifera Extract , Ascorbic Acid , Aloe Barbadensis Leaf Extract , Urtica Dioica Extract (Nettle) , Citrus Aurantium Dulcis Peel Extract (Orange) , Rosa Canina Fruit Extract , Niacinamide , Biotin.

Czy moge ją stosować po zabiegu??
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:42   #4751
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

O i właśnie chciałam się też zapytać o odżywki?
Używacie jakieś bo nic nie wspominacie?
A może dobre będzie to słynne psikadełko z keratyną?
http://allegro.pl/farouk-chi-keratin...358205249.html
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 18:05   #4752
Laureane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Może też się zdecyduję..hmm..

[img src="https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta//images/banery/baner-1.jpg"]
Laureane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:25   #4753
Cessna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

tak jak wspominałam wcześniej dołączam zdjęcie moich włosów naturalnych. Żadna prostownica jeszcze nie dała im rady, bo nawet jak się wyprostują to za pół godziny robi się z nich puszące się siano. Także liczę na encanto Właśnie na allegro coś widziałąm się znowu pojawiło i chyba się zdecyduję, żeby przed świętami i na sylwka mieć ładne włoski;];]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (69,8 KB, 145 załadowań)
Cessna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:29   #4754
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Cessna84 Pokaż wiadomość
tak jak wspominałam wcześniej dołączam zdjęcie moich włosów naturalnych. Żadna prostownica jeszcze nie dała im rady, bo nawet jak się wyprostują to za pół godziny robi się z nich puszące się siano. Także liczę na encanto Właśnie na allegro coś widziałąm się znowu pojawiło i chyba się zdecyduję, żeby przed świętami i na sylwka mieć ładne włoski;];]
takie piękne włoski a Ty chcesz je prostować
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:56   #4755
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A nie chcesz miec kreconych? Twoje wloski przy minimum wysilku bylyby extra krecone i piekne!!!
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:39   #4756
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Cessna84 Pokaż wiadomość
tak jak wspominałam wcześniej dołączam zdjęcie moich włosów naturalnych. Żadna prostownica jeszcze nie dała im rady, bo nawet jak się wyprostują to za pół godziny robi się z nich puszące się siano. Także liczę na encanto Właśnie na allegro coś widziałąm się znowu pojawiło i chyba się zdecyduję, żeby przed świętami i na sylwka mieć ładne włoski;];]
Nieeeee!!! Nie prostuj!!! Wejdź na wątek dla zakręconych i walcz o zdrowe kręciołki! Piękne będą...obejrzyj chociaż diametralne zmiany dziewczyn może zdjęcia przekonają.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:43   #4757
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witajcie dziewczyny!
Od jakiegoś czasu śledzę wątek, bo zainteresował mnie jego kuszący temat. Jestem właścicielką puszących się włosów, czasami lekko falujących włosów.
Oczywiście prostuje je od dawien dawna -bo zdecydowanie wole je w takiej formie.
Jestem taką osobą, że obawiam się każdej ingerencji w moje zdrowie, wygląd itd. Dlatego zainteresowana tym wątkiem postanowiłam zasięgnąć rady w specjalistów -renomowanych fryzjerów z Krakowa ( w tym jeden bliski znajomy).Oto rezultaty mojego "śledztwa":
-salon oferujący prostowanie keratynowe za 600zł. : Pani poinformowała mnie, że "może zagwarantować rezultat na 3 miesiące, powiedziała że jeśli jestem alergikiem to odradza zabieg -ponieważ stężenie środków chemicznych w tych preparatach może wywołać silną reakcje alergiczną zagrażająca zdrowiu"
-znajomy fryzjer "osobiście nie polecam Ci tego, firmy robią dużą reklamę a tak na prawdę to kolejne chemiczne prostowanie, chociaż trochę łagodniejsze niż parę lat temu, ale na 100% zniszczy włosy"
-salon który zaproponował mi zabieg za 350zł-ENCANTO. Na starcie zostałam zbesztana za używanie nazwy "keratynowe prostowanie" Właścicielka poinformowała mnie, że jest to "zabieg chemicznego prostowania włosów na bazie keratyny". Zostałam zapewniona że efekt jest łady, ale do póki nie wypłucze się z włosów. Kiedy zobaczyła moje naturalne włosy-powiedziała że nie ma sensu prostować chemicznie encanto. Zaproponowała mi serie 4 ampułek z keratyną (ampułka kosztuje ponoć 20zł.) i to powinno wygładzić moje włosy.

No i kurcze...jestem totalnie zbita z tropu. Z jednej strony czytałam wasz wątek -i zdaje sobie sprawę że skoro przy encanto jest taki smród że szczypie w oczy i dusi-to wybaczcie, ale nazywanie tego "keratyną" jest mocną przesadą wiadomo że to chemia! A z drugiej strony kuszące jest mieć proste włosy bez wysiłku....chociaż później ponosić konsekwencje ich zniszczenia...
Co o tym wszystkim myślicie? Będę wdzięczna za prawdziwe i szczere wypowiedzi. Te negatywne też!
Pozdrawiam!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:49   #4758
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
O i właśnie chciałam się też zapytać o odżywki?
Używacie jakieś bo nic nie wspominacie?
A może dobre będzie to słynne psikadełko z keratyną?
http://allegro.pl/farouk-chi-keratin...358205249.html
ja polecam isane z rossmanna w zupelnosci wystarczy, no i nie ma silikonów
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:07   #4759
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja tak sie napalilam na ten zabieg,ale mam luszczyce skory glowy i fryzjerka najpierw zrobila mi probke na jedym pasemku i niestety strasznie mnie pieklo i swedzialo,wiec to nie dla mnie,chcialam zeby mi zrobila od polowy dlugosci wlosow ,ale stwierdzila ze bedzie to glupio wyglodalo,wiec chyba odpuszczam,bo z tego co tu podgladam to wiekszosc dziewczyn robi zabieg od skory glowy.robila ktoras od polowy dlugosci?wlosy mam proste,ale marzy mi sie taka tafla

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2010-12-17 o 08:09
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 08:35   #4760
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ivonka7

każdy fryzjer na dobrą sprawę powiedział to samo: efekt na 3 miechy. Włosy będą zniszczone to fakt, ale nie po keratynie tylko po tym że były one zniszczone przed!
Do tego prostowanie podczas zabiegu, nikt normalny nie prostuje tyle razy w takiej temperaturze jednego pasma, z tym się trzeba liczyć. Nie oczekujmy że po nałożeniu Encanto na nasze mega zniszczone włosy(rozjaśnianiem, farbowaniem, prostowanie, suszeniem, brakiem pielęgnacji) po zabiegu będą jak nowe i to na stałe!! nie nie nie kochane, wrócą do stanu zniszczenia jak się wypłucze keratyna. Gdyby to był zabieg faktycznie odbudowujący i stawiał nasze włosy "na nogi" by Encanto kosztowało krocie.... a nie 50zł w przełożeniu na jeden zabieg.....
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:11   #4761
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja tak sie napalilam na ten zabieg,ale mam luszczyce skory glowy i fryzjerka najpierw zrobila mi probke na jedym pasemku i niestety strasznie mnie pieklo i swedzialo,wiec to nie dla mnie,chcialam zeby mi zrobila od polowy dlugosci wlosow ,ale stwierdzila ze bedzie to glupio wyglodalo,wiec chyba odpuszczam,bo z tego co tu podgladam to wiekszosc dziewczyn robi zabieg od skory glowy.robila ktoras od polowy dlugosci?wlosy mam proste,ale marzy mi sie taka tafla
tak jedna dziewczyna tutaj robila od polowy dlugosci
a Ty masz proste wlosy cale, czy jak?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:14   #4762
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak jedna dziewczyna tutaj robila od polowy dlugosci
a Ty masz proste wlosy cale, czy jak?
proste z wywiajacymi sie koncami

w sumie to taniej by mnie wyszlo kupic zestaw,ale nie mialaby mi kto zrobic i nie mam prostownicy
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:22   #4763
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Robilam zabieg ok 1, 5 miesiaca od zabiegu , wlosy nadal proste teraz sie chociaz odbijaja od skory , myje szamponem BIovax , bo po tamtych nabawilam sie takiego lupiezu , ze szok, owszem na pocztaku wogole wlosy nie wypadaja przez ok tydz , ale pozniej juz tak , od suszarki troche koncowki sie rozdwajaja, powtornego zabiegu raczej nie wykonam Odzywki uzywam Isany , najlepiej to bym myla wlosy codzien , bo nastepnego juz sa mniej swierze , mysle , ze kazdy musi to wyprobowac na wlasnej skorze
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:32   #4764
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
proste z wywiajacymi sie koncami

w sumie to taniej by mnie wyszlo kupic zestaw,ale nie mialaby mi kto zrobic i nie mam prostownicy
no to pewnie, ze wystarczy zrobic tylko od polowy dlugosci po co nakladac na calosc
Anwen robila wlosy od polowy dlugosci tutaj jej blog http://anwena.blogspot.com/ na watku tez sie udzielala, moze napisz do niej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:04   #4765
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Robilam zabieg ok 1, 5 miesiaca od zabiegu , wlosy nadal proste teraz sie chociaz odbijaja od skory , myje szamponem BIovax , bo po tamtych nabawilam sie takiego lupiezu , ze szok, owszem na pocztaku wogole wlosy nie wypadaja przez ok tydz , ale pozniej juz tak , od suszarki troche koncowki sie rozdwajaja, powtornego zabiegu raczej nie wykonam Odzywki uzywam Isany , najlepiej to bym myla wlosy codzien , bo nastepnego juz sa mniej swierze , mysle , ze kazdy musi to wyprobowac na wlasnej skorze

Można wiedzieć dlaczego nie chcesz sobie prostować 2raz?
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:23   #4766
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

je jestem 3.5 miesiaca po keratynie a wlosy wciaz sa proste ale przejezdzam je prostownica na niskiej temperaturze bo sie puszą troche, od 2 tygodni uzywam normalnego szamponu bo juz mialam dosc babydreama, kupilam sobie garniera mango - nareszcie duuuzo piany i zapach zobaczymy co bedzie dalej, ja bede zabieg powtarzac ale na razie nie mam kasy, jesli kolo lutego bedzie zamowienie to zamowie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:40   #4767
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no to pewnie, ze wystarczy zrobic tylko od polowy dlugosci po co nakladac na calosc
Anwen robila wlosy od polowy dlugosci tutaj jej blog http://anwena.blogspot.com/ na watku tez sie udzielala, moze napisz do niej
dzieki
poczytam watek
Ty robilas Encanto?dlugo trzyma?

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2010-12-17 o 11:42
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:45   #4768
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
dzieki
poczytam watek
Ty robilas Encanto?dlugo trzyma?
tak, ja robiłam, ale mi na wlosach krotko sie efekt utrzymal najlepsze jest to, ze na tych od spodu mam niektore pasma do dzis proste a z wierzchu, gdzie wlosy sa bardziej zniszczone bardzo szybko keratyna sie wyplukala i wlosy sie puszyly i krecily no trudno, zabieg nie dla mnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:51   #4769
Cessna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

w końcu zakupiłam encanto na allegro jestem strasznie podekscytowana,mam nadzieję, że szybko dojdzie i koło środy będę mogła wykonać zabieg. pochwalę się oczywiście efektami a nad loczkami pomyślę, tzn. poczytam na forum, może po 3 miesiącach jak efekt encanto zejdzie zajmę się lokami na razie mam ich serdecznie dosyć
Cessna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:11   #4770
xxPauluSxx
Raczkowanie
 
Avatar xxPauluSxx
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 48
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
proste z wywiajacymi sie koncami

w sumie to taniej by mnie wyszlo kupic zestaw,ale nie mialaby mi kto zrobic i nie mam prostownicy

mi by było szkoda pieniędzy a na pewno jakaś koleżanka by ci pożyczyła prostownicy, mi na przykład będzie robiła znajoma fryzjerka w domu tylko muszę załatwić encanto
zawsze też mozesz iść do jakiegoś niedrogiego salonu i spytać czy fryzjerka by się nie podjęła
__________________

xxPauluSxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.