Czy ja zaszłam w ciążę ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 12:55   #31
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
nie ma to jak zjeść wszystkie rozumy ;p
Czemu zaraz 'zjeść wszystkie rozumy'?
Napisała, co uważa, co zapewne wynika z jej doświadczenia, więc nie rozumiem w czym problem.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:07   #32
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Ja was po prostu nie ogarniam. Piszę tutaj bo mam nadzieję, że mi powiecie czy mój katar, czy ten stres mógł wpłynąć na spóźnienie się miesiączki, czy może jednak jakoś zaszłam, a wy na mnie naskakujecie. Mam zamiar zrobić test, ale czy to oznacza, że nie mogę się was tutaj zapytać czy zaszłam ? Myślałam, a nawet byłam pewna tego, że może słyszałyście dużo historii zachodzenia w ciążę np. że się para dobrze zabezpieczała a jednak kobieta zaszła, albo na własnej skórze tego doświadczyłyście, lub doświadczyły tego wasze koleżanki. Ja chyba nie proszę o zbyt wiele ? Nie wiem po co w ogóle tu siedzicie. Żeby naskakiwać na inne użytkowniczki, bo się o coś zapytały ?

Widzę, że nie pomożecie mi, określić moich objawów.
Mam nadzieję, że w przyszłości się ogarniecie i będziecie z głową odpowiadać na pytania innych użytkowniczek, bo one przychodzą tutaj do was po pomoc.
Mam nadzieję, że w przyszłości się ogarniesz i zapamiętasz, że stwierdzić ciążę może test lub lekarz - oczywiście nie stomatolog. Oczekujesz odpowiedzi, której nie możemy Ci udzielić z oczywistych powodów. Interesuje mnie tylko czy wystartujesz tu z awanturą jeżeli otrzymasz ewentualną odpowiedź, że w ciąży nie jesteś a okaże się, że jednak tak. Do kogo wtedy będziesz mieć pretensje?
Obstawiam, że nie do siebie to oczywiste.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:09   #33
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisała, co uważa, co zapewne wynika z jej doświadczenia, więc nie rozumiem w czym problem.

tak, wynika z jej doświadczenia
przecież to śmieszne w tym kontekście
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:44   #34
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
hehehe i tu sie mylisz nawet przy idealnie zalozonej prezerwatywie i nawet jesli nie zsunie sie i nie peknie w sposob widoczny to nie oznacza ze jest wszystko OK rownie dobrze wszystko moze byc pieknie a prezerwatywa bedzie miec mikro pekniecia ktorych nie sposob zobaczyc golym okiem i juz wiele ludzi tak wpadlo myslac "ze dobrze uzylo prezerwatywy"
Imię i nazwisko proszę.
Cytat:
piszesz ze poki co nie zaszlas uzywajac prezerwatyw... tez bym sie cieszyl wiedzac ze mialo sie duzo szczescia... To ze ludzie uzywajac gumy nie zachodza w ciaze nie swiadczy ze dobrze zostala nalozona czy cos...
bardziej powiedzialbym ze nieplodne dni...slaba sperma faceta... okres.. moze jakies zachwiania hormonalne, stresy itp..
4 lata, w płodne i niepłodne.
Moi rodzice 20 lat, w płodne i niepłodne.
Ja i siostra byłyśmy zaplanowane.
Także.. prawda, wierzę prezerwatywom.

Nikogo nie przekonuję, żeby nie było.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 14:14   #35
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że w przyszłości się ogarniesz i zapamiętasz, że stwierdzić ciążę może test lub lekarz - oczywiście nie stomatolog. Oczekujesz odpowiedzi, której nie możemy Ci udzielić z oczywistych powodów. Interesuje mnie tylko czy wystartujesz tu z awanturą jeżeli otrzymasz ewentualną odpowiedź, że w ciąży nie jesteś a okaże się, że jednak tak. Do kogo wtedy będziesz mieć pretensje?
Obstawiam, że nie do siebie to oczywiste.

Radziła bym Ci nie być taką mądrą, nie wiem co z Ciebie za kobieta, gdy tak się czepiasz mnie, bo ja zamiast pójść do lekarza to ''śmiałam'' się na forum zapytać o coś co mnie trapi, jesteś kobietą jak mniemam i powinnaś mnie zrozumieć. Takie fora powstają właśnie po to, żeby się o coś zapytać, nieprawdaż ?
Ale jak nie masz nic konkretnego do przekazania i masz zamiar tu filozofować, to sie lepiej nie wysilaj. Twoje gadki typu ''lekarz - oczywiście nie stomatolog'' wcale nie są takie fajne jak Ci się za pewne zdawało.
mrsunknown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 17:02   #36
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Radziła bym Ci nie być taką mądrą, nie wiem co z Ciebie za kobieta, gdy tak się czepiasz mnie, bo ja zamiast pójść do lekarza to ''śmiałam'' się na forum zapytać o coś co mnie trapi, jesteś kobietą jak mniemam i powinnaś mnie zrozumieć. Takie fora powstają właśnie po to, żeby się o coś zapytać, nieprawdaż ?
Ale jak nie masz nic konkretnego do przekazania i masz zamiar tu filozofować, to sie lepiej nie wysilaj. Twoje gadki typu ''lekarz - oczywiście nie stomatolog'' wcale nie są takie fajne jak Ci się za pewne zdawało.
A z Ciebie jest w ogóle kobieta? Z Twoich postów wyziera niedoedukowane dziecko które zabrało się za seks, a teraz przy każdej jakiejś zmianie - wpada w panikę. I zamiast kupić po ludzku test ciążowy - zadaje pytania na forum tym i być może w panice - na paru innych dodatkowo Czy dostaniesz niedługo okres i czy jesteś w ciąży? Nie jesteśmy wróżkami ani Twoimi jajnikami - możemy jedynie filozofować.

Tak, wiem - nikt nie prosił mnie o zdanie, ale takie fora są po to, by się wypowiedzieć nawet nieproszonym, nieprawdaż?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 17:06   #37
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Takie fora powstają właśnie po to, żeby się o coś zapytać, nieprawdaż ?
Jak zapamiętasz prostą prawdę, że zawsze jest możliwość zajścia w ciążę, jeżeli doszło do stosunku, to nie będziesz musiała więcej pytać
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 13:21   #38
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Radziła bym Ci nie być taką mądrą, nie wiem co z Ciebie za kobieta, gdy tak się czepiasz mnie, bo ja zamiast pójść do lekarza to ''śmiałam'' się na forum zapytać o coś co mnie trapi, jesteś kobietą jak mniemam i powinnaś mnie zrozumieć. Takie fora powstają właśnie po to, żeby się o coś zapytać, nieprawdaż ?
Ale jak nie masz nic konkretnego do przekazania i masz zamiar tu filozofować, to sie lepiej nie wysilaj. Twoje gadki typu ''lekarz - oczywiście nie stomatolog'' wcale nie są takie fajne jak Ci się za pewne zdawało.
A jednak trudno mi zrozumieć jak możesz pytać nas o to czy jesteś w ciąży.
Możesz zapytać jakie miałyśmy objawy w pierwszych tygodniach, po jakim czasie test wykaże ciążę, po jakim czasie może to stwierdzić lekarz, jaki test możemy polecić, ale nikt tutaj nie odpowie Ci czy jesteś w ciąży, czy nie. Pomyśl racjonalnie i przestać się obrażać jak małą dziewczynka, bo to świadczy tylko o Twojej niedojrzałości.
O stomatologu napisałam,bo masz wyraźne braki w wiedzy o antykoncepcji i rozmnażaniu się naszego gatunku. Zawsze lepiej uściślić w takim wypadku.


Daruj sobie swoje rady, bo o nie nie prosiłam. Zresztą nie można przestać być mądrą, bo Ty tego chcesz. Jedni po prostu są, inni tylko by chcieli.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.

Edytowane przez Karena 73
Czas edycji: 2010-12-16 o 13:26
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 14:08   #39
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
piszesz ze poki co nie zaszlas uzywajac prezerwatyw... tez bym sie cieszyl wiedzac ze mialo sie duzo szczescia... To ze ludzie uzywajac gumy nie zachodza w ciaze nie swiadczy ze dobrze zostala nalozona czy cos...
bardziej powiedzialbym ze nieplodne dni...slaba sperma faceta... okres.. moze jakies zachwiania hormonalne, stresy itp.. poza tym mowi sie ze o wpadke nie latwo ale tez zaplodnic to wcale nie taka latwa sprawa jak sie wydaje plemniki musza byc silne musi byc duzo nasienia aby w srodowisku kobiety mogly szybko i sprawnie sie poruszac..

takze z tym uwywaniem prezerwatyw i twierdzeniem ze dobrze zalozona = nie ma ciazy daleko zajsc sie nie da no moze do sklepu po wozek
wybacz ale takich głupot to ja dawno nie czytałam
czyli że każdy kto nie zachodzi współżyjąc z gumką to nie dlatego, że gumka została wymyślona, żeby chronić przed ciążą, tylko dlatego, że zrządzeniem losu zawsze się kochają w niepłodne dni albo któreś z nich jest bezpłodne? ciekawa teoria

powiedz mi w takim wypadku, SKĄD mają się wziąć mikropęknięcia w gumce dobrze przechowywanej. jak ktoś sobie je smaży na słońcu albo trzyma na mrozie to ok ale wszyscy, których znam, o których słyszałam że pękła im gumka przyznali, że kupowali je w kiosku czy w innych miejscach narażonych na niekorzystne warunki
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:09   #40
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
hehehe i tu sie mylisz nawet przy idealnie zalozonej prezerwatywie i nawet jesli nie zsunie sie i nie peknie w sposob widoczny to nie oznacza ze jest wszystko OK rownie dobrze wszystko moze byc pieknie a prezerwatywa bedzie miec mikro pekniecia ktorych nie sposob zobaczyc golym okiem i juz wiele ludzi tak wpadlo myslac "ze dobrze uzylo prezerwatywy".. prezerwatywa jak dla mnie to tylko daje mi swiadomosc ze "nie skoncze w kobiecie tylko w gumie" ze jej "nie zabrudze nasieniem"

piszesz ze poki co nie zaszlas uzywajac prezerwatyw... tez bym sie cieszyl wiedzac ze mialo sie duzo szczescia... To ze ludzie uzywajac gumy nie zachodza w ciaze nie swiadczy ze dobrze zostala nalozona czy cos...
bardziej powiedzialbym ze nieplodne dni...slaba sperma faceta... okres.. moze jakies zachwiania hormonalne, stresy itp.. poza tym mowi sie ze o wpadke nie latwo ale tez zaplodnic to wcale nie taka latwa sprawa jak sie wydaje plemniki musza byc silne musi byc duzo nasienia aby w srodowisku kobiety mogly szybko i sprawnie sie poruszac..

takze z tym uwywaniem prezerwatyw i twierdzeniem ze dobrze zalozona = nie ma ciazy daleko zajsc sie nie da no moze do sklepu po wozek
Jak dla mnie to piszesz bzdury. Znam ludzi, którzy przez długie lata zabezpieczali się prezerwatywami robiąc przerwy jedynie na poszerzenie rodziny więc teoria o słabej spermie, szczęściu i dniach niepłodnych nie ma zastosowania. A teoria o mikroporach jest rodem z Gościa Niedzielnego
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:03   #41
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Imię i nazwisko proszę.

4 lata, w płodne i niepłodne.
Moi rodzice 20 lat, w płodne i niepłodne.
Ja i siostra byłyśmy zaplanowane.
Także.. prawda, wierzę prezerwatywom.

Nikogo nie przekonuję, żeby nie było.
Zgadzam się Ja z Tż stosujemy od dwóch lat prezerwatywy, bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń, w dni płodne również i w ciąży nie jestem
Moja siostra od pięciu lat i jakoś też dziecka nie bawi Obie nie możemy stosować hormonów.

A o rzekomych zajściach w ciąże przy prawidłowo używanej prezerwatywie słyszałam tylko na forum, i to zawsze od osób z małą ilością postów
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 07:00   #42
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
A o rzekomych zajściach w ciąże przy prawidłowo używanej prezerwatywie słyszałam tylko na forum, i to zawsze od osób z małą ilością postów
Pewnie dlatego że prezerwatywa jest bardzo skuteczną metodą antykoncepcji, ale nie jest absolutnie niezawodna. Co potwierdzają obiektywna badania naukowe, producenci etc.
Oczywiście bzdurą jest twierdzenie, że osoby, które uprawiają seks z użyciem prezerwatywy i nie zachodzą w ciążę mają jakiś problem z płodnością, ale równie wielką bzdurą jest pogląd, że przy prawidłowym stosowaniu prezerwatywy nie ma szans na zaciążenie

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2010-12-17 o 07:04
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:27   #43
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Zrobiłam test ciążowy, i wynik wyszedł negatywny, czyli nie jestem w ciąży. Robiłam go dzień po tym jak zapytałam się was o to na tym forum, ale jak do dzisiaj okresu nie dostałam. Przytyło mi się 3-4 kilo. Po weekendzie idę do ginekologa, więc może wszystko się wyjaśni w końcu.

I ja się nie obrażam jak mała dziewczynka.

To proszę bardzo, powiedźcie Ci jakie miałyście pierwsze objawy gdy zaszłyście z ciążę (jeśli oczywiście zaszłyście).
mrsunknown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:04   #44
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
To proszę bardzo, powiedźcie Ci jakie miałyście pierwsze objawy gdy zaszłyście z ciążę (jeśli oczywiście zaszłyście).
W obu ciążach pierwszym objawem było swędzenie brodawek piersi...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 18:53   #45
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego że prezerwatywa jest bardzo skuteczną metodą antykoncepcji, ale nie jest absolutnie niezawodna. Co potwierdzają obiektywna badania naukowe, producenci etc.
Oczywiście bzdurą jest twierdzenie, że osoby, które uprawiają seks z użyciem prezerwatywy i nie zachodzą w ciążę mają jakiś problem z płodnością, ale równie wielką bzdurą jest pogląd, że przy prawidłowym stosowaniu prezerwatywy nie ma szans na zaciążenie
To w jaki sposób można zajść w ciąże o ile prezerwatywa się nie zsunie ani nie pęknie? Nie pytam złośliwie, tylko serio - z ciekawości.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:29   #46
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Zrobiłam test ciążowy, i wynik wyszedł negatywny, czyli nie jestem w ciąży. Robiłam go dzień po tym jak zapytałam się was o to na tym forum, ale jak do dzisiaj okresu nie dostałam. Przytyło mi się 3-4 kilo. Po weekendzie idę do ginekologa, więc może wszystko się wyjaśni w końcu.
W ciąży nie tyje się od razu, czasem dopiero po kilku miesiącach dopiero.

Cytat:
To proszę bardzo, powiedźcie Ci jakie miałyście pierwsze objawy gdy zaszłyście z ciążę (jeśli oczywiście zaszłyście).
Pierwsyzm objawem ciąży występującym u wszystkich kobiet zawsze jest temperatura 37 stopni utrzymująca się przez pierwsze tygodnie ciąży. Ja nie odbiegałam od reszty i ten objaw plus test ciążowy a potem test z krwi potwierdziły moją ciążę. Pozostałe moje objawy ciąży były identyczne jak objawy zbliżającej się miesiączki
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:31   #47
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Pokaż wiadomość
Zrobiłam test ciążowy, i wynik wyszedł negatywny, czyli nie jestem w ciąży. Robiłam go dzień po tym jak zapytałam się was o to na tym forum, ale jak do dzisiaj okresu nie dostałam. Przytyło mi się 3-4 kilo. Po weekendzie idę do ginekologa, więc może wszystko się wyjaśni w końcu.

I ja się nie obrażam jak mała dziewczynka.

To proszę bardzo, powiedźcie Ci jakie miałyście pierwsze objawy gdy zaszłyście z ciążę (jeśli oczywiście zaszłyście).
I- brak okresu

II ciaza--brak okresu, bol jajnikow i bolesnosc piersi jak przed okresem

edit- ta temp. to chyba w pochwie< gdzies mi sie to obilo o uszy.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)

Edytowane przez enii
Czas edycji: 2010-12-17 o 19:33
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:40   #48
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

Cytat:
Napisane przez enii
edit- ta temp. to chyba w pochwie< gdzies mi sie to obilo o uszy.
Zgadza się. Sprawdzanie temp. pod pachą nic nie da.
mrsunknown - do ginekologa marsz! Ciążę praktycznie można wykluczyć, ale możesz mieć jakieś problemy zdrowotne, których bez badania nie wykryjesz.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:43   #49
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

jejku myślałam że o ciąży i jej objawach wiem wszystko a tu się dowiaduję o bólu jajników i tym śluzie..

fajnie się dowiedzieć czegoś nowego
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 09:39   #50
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Czy ja zaszłam w ciążę ?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;23839257]jejku myślałam że o ciąży i jej objawach wiem wszystko a tu się dowiaduję o bólu jajników i tym śluzie..

fajnie się dowiedzieć czegoś nowego [/QUOTE]


Ja tak mialam i moja kolezanka tez
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.