Ch³opak w wojsku - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-15, 07:46   #181
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Ch³opak w wojsku

taki wyjazd jest dla ni¿ bardzo kusz±cy z tego co wiem bo niez³± kasê tam mog± dostaæ i awansowaæ stopniem....
oczywi¶cie mnie siê taka idea nie podoba ;/
__________________
"Wierzysz, ¿e mo¿na kochaæ kobietê i ustawicznie j± zdradzaæ?Mniejsza o zdradê fizyczn±, chodzi o
intencje, o poezjê duszy.Có¿ nie jest to proste ale i tak mêzczy¼ni nieustannie to robi±."
Dariella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-15, 09:38   #182
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 660
Dot.: Ch³opak w wojsku

Od razu go nie wy¶l±. Musi odbêbniæ trochê s³u¿by. No a pozniej kto wie. W koñcu to ¿o³nierz a nie listonosz.
__________________
"Z u¶miechem traktuj siebie, swoje niedoci±gniêcia, swoj± duchow± nieporadno¶æ. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-15, 19:03   #183
Kimulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Ch³opak w wojsku

Witam dziewczyny !

Czy która¶ z Was ma ch³opaka w jednostce w BARTOSZYCACH??

Edytowane przez Kimulka
Czas edycji: 2010-12-15 o 19:06
Kimulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-15, 20:49   #184
Filka87
Raczkowanie
 
Avatar Filka87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cze¶æ Dziewczyny
Chyba wojsko to nie dobra rzecz dla Naszego zwi±zku. Coraz rzadsze telefony, krótsze...¯eby¶my nie stai siê dla siebie "obcy"... Trochê siê tego boje, ¿e to siê rozpadnie
Filka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-15, 21:13   #185
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Filka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny
Chyba wojsko to nie dobra rzecz dla Naszego zwi±zku. Coraz rzadsze telefony, krótsze...¯eby¶my nie stai siê dla siebie "obcy"... Trochê siê tego boje, ¿e to siê rozpadnie

oj niedobrze Ale mo¿e on po prostu nie ma czasu by dzwoniæ i pisaæ. Mój ogranicza smsy do trzech dziennie i jeden telefon tygodniowo (max 30 minut rozmowy )
Nie bój siê tylko staraj siê aby siê nie rozpad³o, jak zaczniesz siaæ sobie obawy on to wyczuje ¿e co¶ nie gra .

Nie wiem jak Ty, ale znam wiele dziewczyn które podczas roz³±ki zaczynaj± wymagaæ od swoich facetów rzeczy których nie dostawa³y bêd±c w stanie wcze¶niejszym (mam na my¶li mi³e smski, codzienne wyznania mi³o¶ci itd..). Z do¶wiadczenia wiem,¿e my kobietki powinny¶my zachowywaæ siê interakcjach z T¯ tak jak zawsze.
Faceci w koñcu nie lubi± marudzenia ani naszych smutków....
__________________
"Wierzysz, ¿e mo¿na kochaæ kobietê i ustawicznie j± zdradzaæ?Mniejsza o zdradê fizyczn±, chodzi o
intencje, o poezjê duszy.Có¿ nie jest to proste ale i tak mêzczy¼ni nieustannie to robi±."
Dariella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-15, 23:05   #186
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdañsk/Ateny
Wiadomo¶ci: 1 670
Dot.: Ch³opak w wojsku

noo mo¿e faktycznie nie ma czasu? a jak siê zachowuje? jako¶ inaczej?

informuje, ¿e jestem ju¿ pani± mgr
magda1302 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 07:21   #187
Filka87
Raczkowanie
 
Avatar Filka87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez magda1302 Poka¿ wiadomo¶æ
noo mo¿e faktycznie nie ma czasu? a jak siê zachowuje? jako¶ inaczej?

informuje, ¿e jestem ju¿ pani± mgr

Serdeczne gratulacje Pani MGR !!

On zachowuje siê oschle, nic mi³êgo ju¿ nie mówi..Jest gorzej ni¿ by³o. Ok, rozumiem, ¿e przy ch³opakach siê wstydzi, ale smsa czu³ego móg³by napisaæ przed snem a tu nic kompletnie... Wczoraj powiedzia³ mi nawet ¿e raczej nie bedzie przyje¿dza³ na przepustki bo jest za zimno i nie op³aca mu siê t³uc 4 godz pociagiem straszne 4 godz...tak zmarznie ¿e hoho :/ Strasznie ot przykre dla mnie....
I nawet nie umie mnie pocieszyæ.

Staram siê mu nie marudziæ, ale te¿ mam swoje uczucia. Ja staram siê byæ wyrozumia³a dl aniego, to nie rozumiem dlaczego On nie om¿e te¿ siê ciut postaraæ dla mnie....

A on tylko ¿yje wojskiem, jest podekscytowany bo wybrali go do chorogwi honorowej na przysiêdze bo najlepiej maszeruje. A czasami to nawet nie pyta siê co u mnie....
Boje siê, ¿e staniemy siê obcy dla siebie.


DARIELLA - to fajne, ¿e Wy rozmawiacie a¿ 30 min , My rozmawiamy jakie¶ 5 i Mój mowi, ¿e chce spaæ i takie tam.... W ogole siê nie stara

Edytowane przez Filka87
Czas edycji: 2010-12-16 o 07:22
Filka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 07:21   #188
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez magda1302 Poka¿ wiadomo¶æ

informuje, ¿e jestem ju¿ pani± mgr
Gratulacje! te¿ bym ju¿ chcia³a mieæ mgr :P
__________________
"Wierzysz, ¿e mo¿na kochaæ kobietê i ustawicznie j± zdradzaæ?Mniejsza o zdradê fizyczn±, chodzi o
intencje, o poezjê duszy.Có¿ nie jest to proste ale i tak mêzczy¼ni nieustannie to robi±."
Dariella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 07:55   #189
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 20 068
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Dariella Poka¿ wiadomo¶æ
oj niedobrze Ale mo¿e on po prostu nie ma czasu by dzwoniæ i pisaæ. Mój ogranicza smsy do trzech dziennie i jeden telefon tygodniowo (max 30 minut rozmowy )
Nie bój siê tylko staraj siê aby siê nie rozpad³o, jak zaczniesz siaæ sobie obawy on to wyczuje ¿e co¶ nie gra .

Nie wiem jak Ty, ale znam wiele dziewczyn które podczas roz³±ki zaczynaj± wymagaæ od swoich facetów rzeczy których nie dostawa³y bêd±c w stanie wcze¶niejszym (mam na my¶li mi³e smski, codzienne wyznania mi³o¶ci itd..). Z do¶wiadczenia wiem,¿e my kobietki powinny¶my zachowywaæ siê interakcjach z T¯ tak jak zawsze.
Faceci w koñcu nie lubi± marudzenia ani naszych smutków....
u mnie by³o na odwrót.. jak t¿ napisa³ to cieszy³am siê jak dziecko i nie wymaga³am Bóg wie czego.. ale jak zszed³ ze s³u¿by to gadali¶my bit± godzinê albo i wiêcej... rozstac przez ten telefon sie nie mogli¶my... dobrze ¿e mialam darmowe rozmowy

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Filka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Serdeczne gratulacje Pani MGR !!

On zachowuje siê oschle, nic mi³êgo ju¿ nie mówi..Jest gorzej ni¿ by³o. Ok, rozumiem, ¿e przy ch³opakach siê wstydzi, ale smsa czu³ego móg³by napisaæ przed snem a tu nic kompletnie... Wczoraj powiedzia³ mi nawet ¿e raczej nie bedzie przyje¿dza³ na przepustki bo jest za zimno i nie op³aca mu siê t³uc 4 godz pociagiem straszne 4 godz...tak zmarznie ¿e hoho :/ Strasznie ot przykre dla mnie....
I nawet nie umie mnie pocieszyæ.

Staram siê mu nie marudziæ, ale te¿ mam swoje uczucia. Ja staram siê byæ wyrozumia³a dl aniego, to nie rozumiem dlaczego On nie om¿e te¿ siê ciut postaraæ dla mnie....

A on tylko ¿yje wojskiem, jest podekscytowany bo wybrali go do chorogwi honorowej na przysiêdze bo najlepiej maszeruje. A czasami to nawet nie pyta siê co u mnie....
Boje siê, ¿e staniemy siê obcy dla siebie.


DARIELLA - to fajne, ¿e Wy rozmawiacie a¿ 30 min , My rozmawiamy jakie¶ 5 i Mój mowi, ¿e chce spaæ i takie tam.... W ogole siê nie stara
¿e jak?? nie no nawet na przepustkê nie przyjechaæ? powinien do ciebie jak na skrzyd³ach lecieæ a nie jeszcze ci mowiæ ¿e zimno i nie bêdzie je¼dzi³ mój jak tylko mial mo¿liwo¶c przepustki zaraz j± bra³ i jecha³ do mnie...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARÊCZENI

JAKO ¯ONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podej¶ciem
madzia2306 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 09:44   #190
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdañsk/Ateny
Wiadomo¶ci: 1 670
Dot.: Ch³opak w wojsku

dziêkuje dziewczyny

mój dzwoni, pisze, coraz bardziej têskni wczoraj nawet mia³ chwile wolnego to polecia³ do kafejki i rozmawiali¶my na msn zobaczy³am go
pogadaj z nim mo¿e? czy co¶ siê zmieni³o? czy o co chodzi...
magda1302 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 10:29   #191
Filka87
Raczkowanie
 
Avatar Filka87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Ch³opak w wojsku

No widzicie jak tojest... Wasi têskni± lec± na skrzyd³ach... Mo¿e mój przesta³ mnie k...?? :/ nie wiem
Rozmawialam z nim wczoraj, ale co da rozmowa 10 minutowa i jego kapryszeine ¿e chce spaæ, ¿e to , ¿e tamto. Nie moge do niego dotrzeæ.
Bardzo mnie to zabola³o, ¿e przyje¿dzaæ mu siê nie chce... My¶la³am, ¿e to umocni Nasz zwi±zek ale chyba bêdzie na odwrót.
Dr±zni go wszystko co do niego mówie... Jest jaki¶ nerwowy, podirytowany je¶³i ja mu co¶ opowiadam co u mnie, albo podnosi g³os i mówi, ¿e nie ma czasu na s³uchanie:/ wiecie jakie to strasznie przykre...
Wczoraj po tych jego s³owach rozp³aka³am mu sie do telefonu to nie us³ysza³am NIC. Ani s³owa pociechy ani nawet z³o¶ci. NIC. Jestem roz¿alona. Mo¿e jestem histeryczk± ale tak mam on o tym wie i uwa¿am, ¿e powinien mnie wspieraæ tak jak ja jego na ka¿dym kroku. Chyba za du¿o ja daje siebie a nic ine dostaje w zamian
Filka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 10:33   #192
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 20 068
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Filka87 Poka¿ wiadomo¶æ
No widzicie jak tojest... Wasi têskni± lec± na skrzyd³ach... Mo¿e mój przesta³ mnie k...?? :/ nie wiem
Rozmawialam z nim wczoraj, ale co da rozmowa 10 minutowa i jego kapryszeine ¿e chce spaæ, ¿e to , ¿e tamto. Nie moge do niego dotrzeæ.
Bardzo mnie to zabola³o, ¿e przyje¿dzaæ mu siê nie chce... My¶la³am, ¿e to umocni Nasz zwi±zek ale chyba bêdzie na odwrót.
Dr±zni go wszystko co do niego mówie... Jest jaki¶ nerwowy, podirytowany je¶³i ja mu co¶ opowiadam co u mnie, albo podnosi g³os i mówi, ¿e nie ma czasu na s³uchanie:/ wiecie jakie to strasznie przykre...
Wczoraj po tych jego s³owach rozp³aka³am mu sie do telefonu to nie us³ysza³am NIC. Ani s³owa pociechy ani nawet z³o¶ci. NIC. Jestem roz¿alona. Mo¿e jestem histeryczk± ale tak mam on o tym wie i uwa¿am, ¿e powinien mnie wspieraæ tak jak ja jego na ka¿dym kroku. Chyba za du¿o ja daje siebie a nic ine dostaje w zamian
on mo¿e byæ zmêczony wkoñcu tam nie le¿y ale nie musi siê na tobie wy¿ywaæ odrazu bez przesady ty czekasz a¿ on sie wkoñcu po ca³ym dniu odezwie a jak juz sie odezwie to jest w z³ym humorze i jeszcze krzyczy na ciebie... mo¿e spróbuj trafic na taki dzieñ ¿eby mia³ dobry humor i wtedy zahacz o temat i wyt³umacz ¿e ciê to boli ¿e têsknisz a od niego ¿adnego wsparcia nie dostajesz itd
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARÊCZENI

JAKO ¯ONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podej¶ciem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2010-12-16 o 10:34
madzia2306 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 12:11   #193
Filka87
Raczkowanie
 
Avatar Filka87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Poka¿ wiadomo¶æ
on mo¿e byæ zmêczony wkoñcu tam nie le¿y ale nie musi siê na tobie wy¿ywaæ odrazu bez przesady ty czekasz a¿ on sie wkoñcu po ca³ym dniu odezwie a jak juz sie odezwie to jest w z³ym humorze i jeszcze krzyczy na ciebie... mo¿e spróbuj trafic na taki dzieñ ¿eby mia³ dobry humor i wtedy zahacz o temat i wyt³umacz ¿e ciê to boli ¿e têsknisz a od niego ¿adnego wsparcia nie dostajesz itd

Dziêki za rade, ale on nie jest Królem i ja nie bede czekala na jego lepszy nastrój i wyczekiwa³a dobrych momentów.
Tak samo jak on ja te¿ mam gorsze dni. tylko on tego pod uwage nie bierze to dlaczego ja mam brac jego humorki?
T³umaczy³am mu to wszystko a on nic zero reakcji.... Dlatego mnnie to denerwuje, ¿e on jest takim egoista.
A dzisiaj cisza w telefonie. Zawsze pisa³ choc zwyk³êgo byle jakieg smska a dzi¶ nic.
Jejku, ale Wam tu smêce Wybaczcie
Filka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 12:36   #194
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Ch³opak w wojsku

trochê mnie zaskoczy³o to ¿e nie chce mu siê przyjechaæ.
Bo mój jak wraca w pi±tek to nawet po 22 wpada do mnie - ale zawsze wpada!
Wiêc nie³adnie ze strony Twojego ch³opaka....
Mo¿e jednak powinna¶ przeczekaæ-bo chyba sie nie dogadacie k³óc±c siê przez telefon.

w ogóle wzburzy³am sie na zachowanie Twojego faceta...¿eby na Ciebie krzyczeæ przez telefon.Rozumiem ,¿e mo¿na mieæ gorszy dzieñ...ale ¿eby bez poprawy!?
Jak on nic nie pisze to te¿ nie pisz! Przetrzymaj go a¿ sam zmiêknie...
__________________
"Wierzysz, ¿e mo¿na kochaæ kobietê i ustawicznie j± zdradzaæ?Mniejsza o zdradê fizyczn±, chodzi o
intencje, o poezjê duszy.Có¿ nie jest to proste ale i tak mêzczy¼ni nieustannie to robi±."

Edytowane przez Dariella
Czas edycji: 2010-12-16 o 12:40
Dariella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 12:57   #195
Filka87
Raczkowanie
 
Avatar Filka87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Dariella Poka¿ wiadomo¶æ
trochê mnie zaskoczy³o to ¿e nie chce mu siê przyjechaæ.
Bo mój jak wraca w pi±tek to nawet po 22 wpada do mnie - ale zawsze wpada!
Wiêc nie³adnie ze strony Twojego ch³opaka....
Mo¿e jednak powinna¶ przeczekaæ-bo chyba sie nie dogadacie k³óc±c siê przez telefon.

w ogóle wzburzy³am sie na zachowanie Twojego faceta...¿eby na Ciebie krzyczeæ przez telefon.Rozumiem ,¿e mo¿na mieæ gorszy dzieñ...ale ¿eby bez poprawy!?
Jak on nic nie pisze to te¿ nie pisz! Przetrzymaj go a¿ sam zmiêknie...

Dziekuje Ci za zrozumienie to mi³e

Bo ostatno nic ze str mojego T¯ nie jest mi³e. 23 przyje¿dza, zobaczymy czy przyjdzie ¿eby pogadaæ, bo mówi, ¿e przez telefon on nie hcce prowadizæ takich rozmów. Zobaczymy czy bêdzie pamiêta³.
Oczywi¶cie, ¿e nic nie pisze do niego ! Ciêzko mi ale dam rade. Jestem twarda zobaczymy kto 1 siê z³amie.
Tylko to g³€pie, ¿e podczas jego nieobecno¶ci wychodza takie kwasy. Powinno byæ w³a¶nie tak, ¿e jak skowronek chêtnie w ka¿dej chwili do mnie frunie..a tu taki kube³ zimnej wody na mnie wyla³
Filka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 13:07   #196
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdañsk/Ateny
Wiadomo¶ci: 1 670
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Filka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za rade, ale on nie jest Królem i ja nie bede czekala na jego lepszy nastrój i wyczekiwa³a dobrych momentów.
Tak samo jak on ja te¿ mam gorsze dni. tylko on tego pod uwage nie bierze to dlaczego ja mam brac jego humorki?
T³umaczy³am mu to wszystko a on nic zero reakcji.... Dlatego mnnie to denerwuje, ¿e on jest takim egoista.
A dzisiaj cisza w telefonie. Zawsze pisa³ choc zwyk³êgo byle jakieg smska a dzi¶ nic.
Jejku, ale Wam tu smêce Wybaczcie
masz racje. to, ¿e ona ma z³y humor nie znaczy, ¿e mo¿e tak siê zachowywaæ...
pogadacie jak przyjedzie i sie oka¿e. 3mam kciuki
magda1302 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-16, 13:16   #197
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Filka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje Ci za zrozumienie to mi³e

Bo ostatno nic ze str mojego T¯ nie jest mi³e. 23 przyje¿dza, zobaczymy czy przyjdzie ¿eby pogadaæ, bo mówi, ¿e przez telefon on nie hcce prowadizæ takich rozmów. Zobaczymy czy bêdzie pamiêta³.
Oczywi¶cie, ¿e nic nie pisze do niego ! Ciêzko mi ale dam rade. Jestem twarda zobaczymy kto 1 siê z³amie.
Tylko to g³€pie, ¿e podczas jego nieobecno¶ci wychodza takie kwasy. Powinno byæ w³a¶nie tak, ¿e jak skowronek chêtnie w ka¿dej chwili do mnie frunie..a tu taki kube³ zimnej wody na mnie wyla³

Musisz wytrzymaæ,cierpliwo¶æ pop³aca.
Pewnie, ¿e to g³upie bo powinien wykorzystywaæ ka¿d± chwilê dla Ciebie! Ale nie wypominaj mu tego czasem:P No i moim zdaniem podczas waszej rozmowy powinna¶ powstrzymaæ siê od os±dzania go " bo ty to i tamto"! Lepiej je¶li bêdziesz formu³owaæ zdania " ¼le siê czu³am gdy powiedzia³e¶ mi ...."
To skutkuje! A wyczyta³am to w ksi±¿ce "inteligencja emocjolanlna"( któr± wam dziewczyny polecam):P


Póki co ¿yczê Ci powodzenia i wytrwalo¶ci

A wszystkim laskom mi³ego weekendu ¿yczê !
__________________
"Wierzysz, ¿e mo¿na kochaæ kobietê i ustawicznie j± zdradzaæ?Mniejsza o zdradê fizyczn±, chodzi o
intencje, o poezjê duszy.Có¿ nie jest to proste ale i tak mêzczy¼ni nieustannie to robi±."
Dariella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-17, 17:40   #198
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 194
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez olix6 Poka¿ wiadomo¶æ
Moj T¯ dzisiaj naogl±da³ sie zdjec i filmikow z Afganistanu i zadzwonil do mnie ze stwierdzeniem ze jak tylko bedzie mial mozliwosc to chce jechac :/

Sk±d ja to znam.. Ale ¿eby wys³aæ na tak± wojnê to trzeba mieæ do¶wiadczenia, same takie szkolenie nie wystarczy. Z reszta my dziewczyny wojaków te¿ mamy co¶ do powiedzenia i ja swojego na 1000000000000 % a nawet wiêcej nie puszcze choæby nie wiem co
Kalunia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-17, 18:18   #199
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 660
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Poka¿ wiadomo¶æ
Sk±d ja to znam.. Ale ¿eby wys³aæ na tak± wojnê to trzeba mieæ do¶wiadczenia, same takie szkolenie nie wystarczy. Z reszta my dziewczyny wojaków te¿ mamy co¶ do powiedzenia i ja swojego na 1000000000000 % a nawet wiêcej nie puszcze choæby nie wiem co
Nie chcê Ciê do³owaæ, ale jak dostanie rozkaz to choæby¶ góry przenosi³a to nic nie zdzia³asz.
__________________
"Z u¶miechem traktuj siebie, swoje niedoci±gniêcia, swoj± duchow± nieporadno¶æ. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 21:26   #200
Lue
Raczkowanie
 
Avatar Lue
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Ch³opak w wojsku

A s± tu jakies dziewczyny maj±ce ch³opaków na WAT w Warszawie??

Pytam bo mój jest teraz na 1 roku... Jest cie¿ko, ale juz przez te kilka miesiecy roz³±ki mo¿na siê przyzwyczaic ;/ Na pocz±tku by³o zdecydowanie gorzej...
__________________

Lue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-19, 12:32   #201
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 194
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chcê Ciê do³owaæ, ale jak dostanie rozkaz to choæby¶ góry przenosi³a to nic nie zdzia³asz.
Wiem, ¿e tak mo¿e byæ ale na razie jest na SZKOLENIU i to nie jest jeszcze takie prawdziwe wojsko. Jak wczoraj do mnie dzwoni³ to mówi, ¿e musza podpisaæ co¶ z NSR a To jest do dupy i tego nie podopsze.
Kalunia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 09:13   #202
gosiek071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Ch³opak w wojsku

Czesc dziewczyny Jak tak czytalam to forum od poczatku to przypomnialo mi sie jak ja na poczatku przezywalam Moj chlopak jest w wojsku juz 3 miesiace . W czwartek wychodzi a wraca 2 stycznia I Tylko jeszcze miesiac szkolenia specjalistycznego i koniec !! . Ja mam o tyle szczescie ze jest w jednostce w naszym miescie .. Jedzie do domku bez korkow az cale 20 minut . I co tydzien w piatki wychodzi i wraca w niedziele na jednostke . W tygodniu maj± sta³ki , czyli mog± na kika godzin wyjsc , to jest co prawda od 17 do 21.30 , ale moj Adrian zawsze do domku przyjezdza Na komampani ma takze z 5 dziewczyn , ale jak on mowi ¿e to nie s± dziewczyny tylko ¯O£NIERZE , haha . Tak na serio to z tego co widzialam to takie typowe babochlopy ;d Skoro im sie podoba rano bieganie 3 km , czas na poranna toalete 7 minut i czolganie sie w jakims blocie ;d ... Heh . Dziewczyny dobrze bedzie Zleci szybciutko , poza tym rozlaka tez dobrze robi . 4 pazdziernika poszedl do wojska , i do tego czasu widywalismy sie codziennie , a jestesmy razem 4 lata , takze nam pomoglo Trzymajcie siê
gosiek071 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 09:43   #203
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Lue Poka¿ wiadomo¶æ
A s± tu jakies dziewczyny maj±ce ch³opaków na WAT w Warszawie??

Pytam bo mój jest teraz na 1 roku... Jest cie¿ko, ale juz przez te kilka miesiecy roz³±ki mo¿na siê przyzwyczaic ;/ Na pocz±tku by³o zdecydowanie gorzej...

Ja mam najciê¿sza by³a unitarka
klaki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 13:37   #204
anjax89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Ch³opak w wojsku

Facetów ci±gnie do Afganistanu najbardziej ze wzglêdu na kase. £adn± pieni±dze siê dostaje. Uwa¿am, ¿e jak ch³opak bêdzie chcia³ to pojedzie, je¿eli Ty bêd±c jego kobiet± siê sprzeciwisz to on pewnie bêdzie Ciê w stanie ok³amaæ, ¿e ma rozkaz, ¿e musi. Tam gdzie jest mój T¯ narazie zbieraj± chêtnych na wyjazd, wcze¶niej maj± mieæ kilkumiesiêczne szkolenie pod tym k±tem. On nie chce jechaæ teraz. Ale jego dowódca mu powiedzia³, ¿e jak on wyjdzie (czyt. dowódca) to jego kompania, dru¿yna czy jak to siê nazywa te¿. Dostan± rozkaz i tyle.
__________________

' Cokolwiek prawdziwie siê zaczyna - nigdy siê nie koñczy. '

anjax89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-22, 09:39   #205
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 194
Dot.: Ch³opak w wojsku

Jejku nie rozumiecie..
Mój ch³opak pojecha³ tylko na szkolenie i nie bêdzie podpisywa³ czego¶ z NSR nie wi±¿e przysz³o¶ci z wojskiem zosta³ jeszcze miesi±c szkolenia i wraca do cywila. A cywilów nie bior± na wojny tylko ju¿ zawodowych ¿o³nierzy.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

gosiek071
Fajnie masz. Mój ch³opak te¿ jest od 4.10 ale bardzo daleko ode mnie i widzê siê z nim co miesi±c na parê godzin ehh.. teraz przyjedzie w czwartek tylko nie wiadomo czy na poci±g zd±¿y.
Kalunia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-23, 08:00   #206
Kimulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cze¶æ
A s± tu jakie¶ dziewczyny maj±ce ch³opaków na szkoleniu w Bartoszycach??
Kimulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-23, 08:53   #207
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 881
Dot.: Ch³opak w wojsku

hej dziewczyny ! jak u was bêdzie wygl±da³a przerwa ¶wiateczna?
Bo mój T¯ bêdzie tylko na ¶wiêta...a sylwester to wielki znak zapytania
__________________
"Wierzysz, ¿e mo¿na kochaæ kobietê i ustawicznie j± zdradzaæ?Mniejsza o zdradê fizyczn±, chodzi o
intencje, o poezjê duszy.Có¿ nie jest to proste ale i tak mêzczy¼ni nieustannie to robi±."
Dariella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-23, 09:56   #208
gosiek071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Dariella Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny ! jak u was bêdzie wygl±da³a przerwa ¶wiateczna?
Bo mój T¯ bêdzie tylko na ¶wiêta...a sylwester to wielki znak zapytania
U mojego wygl±da to w ten sposób ¿e dzisiaj tj.23.12 wychodzi z jednostki i wraca 2 stycznia wieczorem . I w kazdej jednostce powinno tak byæ . Dostaja nie przepustke a rozkaz . Mojego Adriana kolega , nie ma kasy na poci±g , ale musi kombinowaæ bo na jednostce zostaæ nie mo¿e ..
gosiek071 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-23, 10:12   #209
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdañsk/Ateny
Wiadomo¶ci: 1 670
Dot.: Ch³opak w wojsku

Cytat:
Napisane przez Dariella Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny ! jak u was bêdzie wygl±da³a przerwa ¶wiateczna?
Bo mój T¯ bêdzie tylko na ¶wiêta...a sylwester to wielki znak zapytania
mój we wtorek wyszed³ na ¶wiêta, ale sylwestra spêdza w jednostce.
magda1302 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-23, 10:33   #210
Filka87
Raczkowanie
 
Avatar Filka87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Ch³opak w wojsku

Hej

Mój T¯ wyszed³ wczoraj tj. 22.12i wraca 2 stycznia
Filka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-01-07 11:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.