2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 12:34   #1471
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ilona - co do Sylwestra to nigdzie nie wychodzimy. Możliwe, że do nas przyjdzie max.6 osób, a możliwe, ze będziemy tylko my i jedna para w ciąży

Mój Tż nakręcił się na wyjazd na wakacje do Chorwacji. Wg mnie Szymon będzie na to za mały. Nawet w foteliku dziecko nie powinno siedzieć zbyt długo

My jedziemy na wakacje tzn lecimy samolotem pod koniec września albo na początku października No ale samolotem 3h i jestesmy na miejscu bo planumey Cypr A wcześniej może polskie morze tyle że z Krakowa to też bardzo długo wiec w połowie drogi jedno dniowy przystanek

A co do sylwestra t widzę że tak jak my hihhi My na białą salę ...czytaj łóżko
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:36   #1472
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

wklejam fotki z wczorajszej kąpieli na brzuszku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04346.jpg (27,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04345.jpg (30,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04343.jpg (31,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04340.jpg (31,0 KB, 23 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:38   #1473
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ja to sklerotyczka jestem

Moja dziecina, albo zaczyna ząbkować , albo ma już głęboko w poważaniu mojego cyca Od jakiegoś tygodnia się z nim męczę. Ssie cycka 4-5minut, puszcza, wykrzywia buźkę i ryczy Jak próbuję mu dać jeszcze raz, to jakby go cyc parzył, dosłownie. Nawet nie zaciska mocno ust, tylko lekko dotknie wargami i ucieka... Po kilkunastu podejściach przystawiam go na drugiego cycka i łapie, ale też 4-5 minuty ssie i znów to samo. Próbowałam przystawiać go drugi raz na początkowego cycka, ale nie zwsze łapie. Czasem possie jeszcze minutę, dwie i znów ryczy. Czasem walczę z nim tak 30 minut, żeby jak najwięcej zjadł. A jak go borę na odbicie, to się wije i drze dalej. Ja już nie wiem o co mu kaman. Brzuch go nie boli, uszka też, smak mleka mam ten sam. Normalnie, mam dość tego darcia. I wysiadam, jak tylko widzę tą skrzywioną minę, na chwilę przed rykiem...


Jak już pisałam, dziecko mi się popsuło...

Edytowane przez ycnan
Czas edycji: 2010-12-20 o 12:40
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:43   #1474
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ycnan - następnym razem powiedz Tż żeby dał małemu swojego cyca to będzie szybciej.
Przypomniało mi sie - wczoraj mały tak źle chwycił sutka że zajęczałam z bólu, aż oczy zamknęłam, a Tż stał obok i sie chichrał... Nosz kurna - bardzo to było zabawne

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
My jedziemy na wakacje tzn lecimy samolotem pod koniec września albo na początku października No ale samolotem 3h i jestesmy na miejscu bo planumey Cypr A wcześniej może polskie morze tyle że z Krakowa to też bardzo długo wiec w połowie drogi jedno dniowy przystanek

A co do sylwestra t widzę że tak jak my hihhi My na białą salę ...czytaj łóżko
Samolotem to tym bardziej nie chciałabym lecieć, bo sama nie lubię, a autem to zawsze można stanąć na chwilkę, odpocząć, rozprostować nogi tyle, że jak sie jedzie na 3 auta to inni mogą nie chcieć zatrzymywać sie tak często. Inni też byliby z dziećmi, ale dużo starszymi - kilkuletnimi. A z drugiej strony samolot to hop siup 3-4 godz. i na miejscu
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:45   #1475
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Ja to sklerotyczka jestem

Moja dziecina, albo zaczyna ząbkować , albo ma już głęboko w poważaniu mojego cyca Od jakiegoś tygodnia się z nim męczę. Ssie cycka 4-5minut, puszcza, wykrzywia buźkę i ryczy Jak próbuję mu dać jeszcze raz, to jakby go cyc parzył, dosłownie. Nawet nie zaciska mocno ust, tylko lekko dotknie wargami i ucieka... Po kilkunastu podejściach przystawiam go na drugiego cycka i łapie, ale też 4-5 minuty ssie i znów to samo. Próbowałam przystawiać go drugi raz na początkowego cycka, ale nie zwsze łapie. Czasem possie jeszcze minutę, dwie i znów ryczy. Czasem walczę z nim tak 30 minut, żeby jak najwięcej zjadł. A jak go borę na odbicie, to się wije i drze dalej. Ja już nie wiem o co mu kaman. Brzuch go nie boli, uszka też, smak mleka mam ten sam. Normalnie, mam dość tego darcia. I wysiadam, jak tylko widzę tą skrzywioną minę, na chwilę przed rykiem...


Jak już pisałam, dziecko mi się popsuło...
Ja też przez to przechodziłam chyba tydzięń to trwało Byłam zdesperowana i już myśląłam o mm Ale przystawiał go częsciej i najle przeszło Mi się ywdawało że ja mam kryzys laktacyjny i jest mało mleka a jemu się wysilac nie chciało i drazniło go ż emu tak słąbo leci i musi ssać mocniej ....

Właśnie widziąłąm reklame w TV ze jutro w Real Pampersy za 39.95
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:48   #1476
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ycnan - Szymon czasami przy cycu wierzga nóżkami, puszcza sutka co chwilę, ssie sekundę i znów puszcza i znów szuka... A było też tak, że zaczynał bardzo płakać, robił się czerwony i zazwyczaj wtedy ozn. to że chce odbić.


Dziewczyny - Wasze dzieci ulewają?
Mój synek niestety tak, nawet 2 godz. po jedzeniu. Dwa dni były pod tym względem okropne, bo po odbiciu ulewał 3 razy i to sporo
Czasami jak leży i mu się chyba odbije to zaczyna machać nóżkami i rączkami, krzywi się i zaczyna płakać. To chyba dlatego, ze mu niedobrze...
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:50   #1477
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Szczesliwa takiej to dobrze... u nas max. to spanie do 9

ycnan...do calkowwitego manuala trza miec czas ... wiec najlepiej nadaje sie fotografowania widoczkow, kiedy wiesz ze góra, czy drzewko zaraz Ci sie nie rozryczy oczywiscie nie w kazdych warunkach oswietleniowych to sie sprawdza i niestety czasem trza kombinowac na trybie recznym

kotekk81... nasze dziecko tez kiedys spalo, bo ja staram sie duzo jezdzic... teraz jej sie cos popierd...ilo... no trudno jakos to trza bedzie to przezyc... takze nie ciesz sie na zapas bo z dzieciakami nigdy nic nie wiadomo


ilonan2... w warszawskiej ikei (w Jankach) jest taki malenki pokoik (zamykany od srodka) z umywalką, z fotelem, koszem na smieci i przewijakiem i na kotrym rozwiniety jest papier, (wiec nawet nie trzeba miec wlasnego podkładu)... moim zdaniem to standard w dzisiejszych czasach...na zachodzie juz takie cos funkcjonuje na stacjach benzynowych... w PL bedziemy musieli na to jeszcze sporo poczekac...:rol leyes:
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 12:52   #1478
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Wróciłam
Nie oszukujmy się, ze jestem w stanie was nadrobić Ale teraz do Świąt powinnam być na bieżąco.

Impreza bardzo udana, goście siedzieli do 2.30, ja trochę już padałam, ale było naprawdę fajnie. Tymek całą imprezę spał
Teraz mam dość imprez na następny rok!

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Moja dziecina, albo zaczyna ząbkować , albo ma już głęboko w poważaniu mojego cyca Od jakiegoś tygodnia się z nim męczę. Ssie cycka 4-5minut, puszcza, wykrzywia buźkę i ryczy Jak próbuję mu dać jeszcze raz, to jakby go cyc parzył, dosłownie. Nawet nie zaciska mocno ust, tylko lekko dotknie wargami i ucieka... Po kilkunastu podejściach przystawiam go na drugiego cycka i łapie, ale też 4-5 minuty ssie i znów to samo. Próbowałam przystawiać go drugi raz na początkowego cycka, ale nie zwsze łapie. Czasem possie jeszcze minutę, dwie i znów ryczy. Czasem walczę z nim tak 30 minut, żeby jak najwięcej zjadł. A jak go borę na odbicie, to się wije i drze dalej. Ja już nie wiem o co mu kaman. Brzuch go nie boli, uszka też, smak mleka mam ten sam. Normalnie, mam dość tego darcia. I wysiadam, jak tylko widzę tą skrzywioną minę, na chwilę przed rykiem...


Jak już pisałam, dziecko mi się popsuło...
Piszesz o mnie i Tymciu? Mam dokładnie to samo, normalnie bym go rozniosła momentami. A dziś to już w 100%!
No nie, właśnie znowu się obudził i ryczy - ja się powieszę
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:55   #1479
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
S
kotekk81... nasze dziecko tez kiedys spalo, bo ja staram sie duzo jezdzic... teraz jej sie cos popierd...ilo... no trudno jakos to trza bedzie to przezyc... takze nie ciesz sie na zapas bo z dzieciakami nigdy nic nie wiadomo
kurcze mam nadzieje ze naszej sie nie zmieni bo w przyszlym roku nad morze bedziemy jechac i nie wyobrazam sobie tak dlugiej podrozy z maruda
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:56   #1480
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Ja też przez to przechodziłam chyba tydzięń to trwało Byłam zdesperowana i już myśląłam o mm Ale przystawiał go częsciej i najle przeszło Mi się ywdawało że ja mam kryzys laktacyjny i jest mało mleka a jemu się wysilac nie chciało i drazniło go ż emu tak słąbo leci i musi ssać mocniej ....
Ale ja mleko mam. Ja on puszcza cycka, to wystarczy, że lekko ścisnę i tryska. Sprawdzam za każdym razem.

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ycnan - Szymon czasami przy cycu wierzga nóżkami, puszcza sutka co chwilę, ssie sekundę i znów puszcza i znów szuka... A było też tak, że zaczynał bardzo płakać, robił się czerwony i zazwyczaj wtedy ozn. to że chce odbić.
Ja go biorę na odbicie, tylko on nawet po, dalej się drze. A czsem nie odbija mu się wcale. Tzn, trzymam go 30minut, klepę po pleckach, kładę raz na jakiś czas i znów podnoszę. Zawsze się doczekuję, ale czasem to dłuugo trwa.
Borys też ulewa. Nie ma znaczenia ile czasu minęło od karmienia. Nie są to jakieś duże ilości. Jak ma czkawkę, to zawsze coś mu poleci. No, i jak się wysila, żeby "r" powiedzieć, to ślina mu się dosłownie leje co chwilę z buźki I to takie ilości, że szok
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:58   #1481
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

ycnan, Pomidora... ej wezcie mnie nie straszcie... moze tak tylko chlopcy maja... a dziewczynyki to ominie? No co? Musze sie jakos na duchu podniesc...

malwina... a dlaczego ona w czapeczce? tak zimno macie w domu? i znowu flashem po oczach... kurde, moje dziecko wczoraj dostalo seria flashow po oczach (bo przeciez teraz kazda ciotka ma swojego cyfraka) i ewidetnie jej sie to nie podobalo... jak nie wiem jak wasze dzieci to znosza...
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna

Edytowane przez mszu
Czas edycji: 2010-12-20 o 13:03
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 13:04   #1482
falbala
Raczkowanie
 
Avatar falbala
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: szkocja-perth/polska-warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

dziewczyny ponawiam pytanie, czy jest dalej w tesco promocja 2 słoiczki +1 za free hippa bo nie wiem czy jechac a mam kawałek.
falbala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:11   #1483
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ycnan, my mamy chyba to samo dziecko Normalnie jakbym o nas czytała, łącznie z tym ulewaniam.
Jednak śpi, a dziś zrobił mi taki koncert ponad dwugodzinny, że normalnie myślałam, ze rozpłaczę sie z razem z nim pierwszy raz odkąd był noworodkiem I spać nie chce w dzień, Łatwy plan wziął w łeb, bo nie śpi prawie wcale, a jak śpi to po jedzeniu, a przed następnym jedzeniem się budzi i chce się bawić.; I nie ma, że mu włączę karuzelę czy położę na macie - nie ma tak dobrze On musi być stale w centrum uwagi. A miałam takie grzeczne dziecko

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
ycnan, Pomidora... ej wezcie mnie nie straszcie... moze tak tylko chlopcy maja... a dziewczynyki to ominie? No co? Musze sie jakos na duchu podniesc...
Podnoś się podnoś na duchu, może ciebie to nie spotka. Nam sie dzieci popsuły i już

Padło pytanie o Sylwka - my siedzimy w domu, po Świętach będziemy wiedzieć czy przyjeżdża brat z bratową. I bardzo się cieszę, bo mam dośc imprez A po 24 idę spać, o!
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:13   #1484
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

mszu- zawsze po kąpieli 30 minut do 1h zakładam małej czapeczke ,zdjecia robił mąz na szybko
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:42   #1485
fem
Raczkowanie
 
Avatar fem
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: hollyłódź
Wiadomości: 351
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

witam dziewczęta po weekendzie...
mam chwilkę, bo udało mi się uspic tego mojego urwisa...
ale chyba cos jest na rzeczy, bo ostatnio mamy duży prolblem z jego zasypianiem... widać, że jest zmęczony i chce mu się ewidentnie spać, ale nie może usnąć... musimy się z mężem nakombinować, żeby zasnął w dzień, bo w nocy po kąpieli nie ma problemu zasypia koło 21 przy karmieniu i śpi zwykle do 7:40 z jedna przerwą na karmienie, po której też szybko usypia... ale w dzień to trzeba się nagimnastykować... echsss... mam nadzieję, że to chwilowy kryzys spaniowy mojego synka...

co do prezentów dla maluszków jestem tego samego zdania co po niektóre z was, nie kupuje specjalnie prezentu Kubusiowi, bo wszystko co go interesuję juz ma, a poza tym moja mama juz mi zapowiedziała, że będziemy musieli wynająć ciężarówkę, żeby się ze wszystkim zabrać... tylko mnie zasatanawia jedna rzecz gdzie ja to wszystko pomieszczę w naszych kawalerkowych 30 metrach...

któraś pytałą o ilość wypijanego mleczka...
Kuba od kilku dni unormował sobie rytm co 3,5-4 h, ale mam wrażenie że zjada więcej, bo częściej zdarza się, że obje się z dwóch piersi, które czuję że są mega napełnione...
wogóle to ostatnio mam wrażenie, że przechodzę kolejny raz nawał pokarmowy, potrafię nawet z jednej piersi odciąnąć nawet 200ml... ale może dlatego że wydłużył sobie przerwy miedzy karmieniami...
generalnie nie narzekam, bo i tak miałam zrobić jakieś zapasy na święta, bo mam zamiar objeść się grzybową, makiełkami, karpiem i pierogami z kapusta i grzybami... a to niekoniecznie może mieć dobry wpływ na brzuszek mojego maluszka....ale jestem wstrętna

widzę, że sezon ząbkowania rozpoczęty na dobre ...

co do kąpania maluszka Ilonko, to Kuba uwielbia się pluskać w wodzie i staramy się z mężem przynajmniej koł 10 minut go kąpać przy okazji zabawiając i zauważyłam, że ten czas się nieraz wydłuża... jak tylko zacznie juz siadać samodzielnie to przeniose go do brodzika, bo mi cały pokój zachalapuje wierzgając swoimi kuloskami...
u nas też musi być sauna jak u Weronisi, bo inaczej to jest jeden wielki krzyk...
pierniczki TŻ bardzo oryginalne

boże Zuziczka... całe szczęście, że nic poważniejszego się nie stało... mój mąż też ostanio miał stłuczkę, ale też naszcześćie tylko zderzak poszedł... przez śliską drogę nie mógł wychamować dojeżdźając do świateł i wjechał wtył jakiegoś faceta a tamten w taksówkarza... dziękuję bogu, że nic się poważnego nie stało...

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
ycnan... kiedys zasypiala, ale wszytskim sie pochwalilam dookola ze lubi wozic dupę i ostatnio jej sie odmienilo... jak zreszta w wielu kwestiach w kotrych ja pochwalilam, chociazby w kwestii kąpieli- teraz za kazdym razem jest ledwo wloze ją do woady.... to ryk, wiec kąpiemy ja raz na 3/4 dni, a tylko tylek w zlewie podmywam codziennie i reszte myje na sucho... bo wole tak niz sluchac jej darcia
kochana... chyba musisz przestać chwalić swoje dziecię, może ona jest jedną z tych co zwracanie uwagi działa bardziej rowijająco i mobilizująco niz chwalenie...hehe...:brzyd al:

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
nie wiem jak u was to wyglada, ale u mnie to wyglada to tak ja wystawiam cycka i Nadia po porstu sie podlacza, a jak sie naje to sie rozlącza i koniec...
a informuje mnie ze jest glodna... po prostu ryczac
taki sam schemat jest u nas, przy czym jak go ktoś ma na rękach i mały wyczuję kawałak czegoś co może ssać, to sie przysysa, a po chwili orientuje się, że nic z tego nie leci i w ryk

co do zachowań dziadków, to u mnie bardziej zwariowali moi rodzice i ciągle seplenią, ściskają i całuja Kubusia, a on robi wtedy kwasne minki... mam wrażenie jakby zdziadzieli od kiedy jest z nami Kuba...
aczkolwiek nie znaczy to że źle zajmują się moim synkiem, bo moge na nich polegać w potrzebie...
natomiast bardziej dogaduję się w kwestii wychowania z teściową, bo to otwarta kobieta i nie narzuca nic na siłe, co mi sie bardzo podoba... choć nie twierdzę, że nie podobją mi sie jej niektóre zachowania...

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Kochana Ciociu Monisiu, i inne zainteresowane ciocie
mama w końcu dała mi upragnione brokułki, aż się wczoraj popłakałem bo tak szybko zjadłem całą zawartość słoika, no ale w zamian zrobiłam dziś rodzicom niespodziankę.
Uwaliłem cudowną shrekową kupę taką jak brokułki, ale żeby nie było im za łatwo, kupka nie tylko była w pieluszce ale i na moich plecach udach łydkach a nawet na kostce nie mówiąc o pobrudzonej piżamce i śpiworku
ale miałem ubaw jak rodzice nie potrafili się za mnie zabrać, wkońcu wylądowałem w wannie było fajnie chce jeszcze raz.
Pozdrawiam Patrol
dobre przynajmniej mu smakowały, a wy mieliście kupę roboty

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
mam pytanie
czym czyścicie nosek dziecku?
ja mam sopelek ale Pat sie strasznie drze, i nie wiem czy się drze bo nie lubi czy coś jest nie tak? gruszka odpada, ale jak z fridą?
FRITA, ale czasem jest krzywienie się... mój synek podczas odciągania ciągnie glutki razem ze mną tzn. ja próbuje ciągnąć przez fridę a Kubuś wciąga je spowrotem... ale i tak frida wygrywa tę bitwę, bo wychodzą wszystkie, z tymże wcześniej zwilżam nosek solą morską

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Pytanie do karmiących cycusiem - jecie zupę pomidorową?
Ugotowałam sobie taką na przecierze pomidorowym z makaronem Durum i nie wiem czy powinnam zjeść... A w brzuchu burczy
oczywiście że jem

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
o to widzę tak jak ja tyle że śniadanie zaliczyłam o 7 A teraz ugotowałam biały barszcz i zamierzam go zjeść A tak w ogóle to można jak się piersią karmi ??

Dziewczyny czy któraś z Was wybiera się na sylwestra na wychodne?
barszcz biały tez juz jadłam...
my sie wybieramy na sylwestra

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie sie moze czy któreś z sieci polskich stacji benzynowych maja cos takiego jak "pokoj malucha", gdzie ma sie mozliwosc przewiniecia i nakarmienia malucha...???
w IKEA wiem ze na pewno jest bo niedawno obczajalam , a to mi tylko kolo uszu przemknelo...
niestety nie mam pojęcia, aczkolwiek w mcdonaldach chyba w każdym są przewijaki, ale pokoju do karmienia nie ma... myslę, że podobnie będzie na stacjach benzynowych... takie pokoje to bardziej w jakiś centrach handlowych, galeriach...

Pomidora, ycnan mój Kuba właśnie tez krzyczy żeby matka wreszcie się ną zajęła, a nie przy lapku siedziała, musi być w centrum zainteresowania i kiedy nie śpi to trzeba sie nim zajmować...

zmykam poczytać i pobawić się z moim dzieckiem, bo zaraz wyjdzie z siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01566.jpg (65,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01562.jpg (57,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01555.jpg (62,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01547.jpg (62,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01536.jpg (79,3 KB, 14 załadowań)
__________________
RAZEM 3.10.09
już prawie 5 lat...
http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz26lhpn9qe.png

KUBUŚ 5.09.10
już prawie 4 latka...
http://www.suwaczki.com/tickers/17u9j44jq7vw38gx.png

MILENKA 12.08.14
już tydzień za nami...
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv7372ulrj0c.png
fem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:50   #1486
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Fem, Kubuś świetnie wygląda w tym czerwonym wdzianku. A pierwsze zdjęcie z zamkniętymi oczkami super!

Wiecie, nie miałam kiedy ostatnio zaglądać i teraz, kiedy przekonałam się, ze nie tylko Tymek zwariował, to jakoś mi lżej Nie to, że źle wam życzę, ale widzę te same schematy zachowań, a już myślałam, że rzeczywiście coś mu jest albo na ciele, albo na umyśle ( no nam na umyśle to niedługo będzie ). Oby tym naszym dzieciom znowu wszystko się unormowało...
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:54   #1487
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ycnan - Szymon czasami przy cycu wierzga nóżkami, puszcza sutka co chwilę, ssie sekundę i znów puszcza i znów szuka... A było też tak, że zaczynał bardzo płakać, robił się czerwony i zazwyczaj wtedy ozn. to że chce odbić.


Dziewczyny - Wasze dzieci ulewają?
Mój synek niestety tak, nawet 2 godz. po jedzeniu. Dwa dni były pod tym względem okropne, bo po odbiciu ulewał 3 razy i to sporo
Czasami jak leży i mu się chyba odbije to zaczyna machać nóżkami i rączkami, krzywi się i zaczyna płakać. To chyba dlatego, ze mu niedobrze...
Nasz tez ulewa, dlatego zageszczamy mu mleczko nutritonem (przy piersi tez mozna, po prostu przed jedzeniem trzeba podac papke na lyzeczce, mozna podawac od samego poczatku )
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:10   #1488
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

To teraz juz nie bedzie blyskotliwie tylko konkretnie, bo mi Olo marudzi (tez mi nowosc )

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
BTW, Zuziczka, Ty, przy skazie Olka, jesz pomidorówkę? Ze śmietaną?
IlonaN2, barszczu białego nie jadłam, ale zalewajkę na barszczu z butli - tak.
A na Sylwestra, oczywiście, że wychodzimy ...do kuchni
Ja tez moze z raz pomidorowe zjadlam. i bez smietany Ja w ogole smietany do zup nie daje Rzadko kiedy.
A czy barszcz bialy to zurek? bo ja tej zupy nie znam

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Moja dziecina, albo zaczyna ząbkować , albo ma już głęboko w poważaniu mojego cyca
Jak już pisałam, dziecko mi się popsuło...
No Olek ma to samo z cykiem, tyle ze juz od dawna. Ja to go nawet karmie na stojaco lub chodzaco. Pomaga jak mu na maksa szumie do ucha, no i karmienie na lezaco tez sie sprawdza.
Moje dziecko juz sie popsuc bardziej nie moze, ale Tobie i Pomi wspolczuje, bo juz mialyscie fajny komfort z dzieciakami swoimi.

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Piszesz o mnie i Tymciu? Mam dokładnie to samo, normalnie bym go rozniosła momentami. A dziś to już w 100%!
No nie, właśnie znowu się obudził i ryczy - ja się powieszę
Oj bidne wy z Ania.


Moje dziecko guga, giga, gega, grucha i eja. Po kim ono takie rozgadane?
Ooo, wlasnie ryczy.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Mialam Wam napisac (szzegolnie do mam skazowych).
Wypilam wczoraj przez przypadek mleko .. w kawie.

Przyszla do nas sasiadka, starsza bardzo fajna pani, bo wlasnie wrocila od syna w australii i chciala zobaczyc olka. I tak sie zagadalam, ze sobie nalalam mleka do kawy, wypilam, a uswiadomilam to sobie jakas godzine temu (refleks szachisty normalnie).
No i Olek wcale nie jest bardziej wysypany!!!!?? (mleko bylo spozywcze, nie uht) i zglupialam. Myslicie, ze jeszcze moze mu ta skaza wyjsc pozniej po tym mleku?

a moze to wcale nie aleriga na mleko? z deczka bym sie wtedy wkurzyla, nie zaprzeczam..

Noz kurna, nie wiem o co kaman.
Olek ogolnie dalej w tradziku na polikach, cale cialko suche, oprocz tylka i stopek. Pediatra grzmi- DIETA!!
a ja zaczelam jesc ciasto, czasem troche twarozku, maslo. Sama nie wiem co robic, a na lekarzy liczyc nie moge.

a moze to AZS?
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:16   #1489
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Pomidora, też się "cieszę", że nie tylko moje dziecko się spsuło

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Moje dziecko guga, giga, gega, grucha i eja. Po kim ono takie rozgadane?
Ooo, wlasnie ryczy.
Czemu mnie to nie dziwi?
Biedna i Ty


Przyszła mi paczuszka z Hipp (chyba ze szpitalnej ankiety - niebieskie pudełko) i co? W środku słoiczek - pierwsze jabłka, czy jakośtak , łyżeczka, próbka mleka hipp2 i herbatki jablkowej z melisa. Plus kupony do rossemanna na 20-25% znizki Miło
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 14:17   #1490
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

My w tym roku odpuszczamy zabawe sylwestrowa,zostajemy w domku z Amelią!

pytanie do dziewczyn biorących AZALIEpojawił wam się okres???Bo mi gin mówił że moze mi sie pojawić okres lub plamienie i wczoraj dostałam plamienia myslałam ze to okres ale dzis czysto.Jka bierzecie jak macie okres bierze sie tabletki???Pytam bo gina nie zapytałam a musze wiedziec jak dostane
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:18   #1491
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

witam po 3 dnoiowej nieobecności

w piatek dopadla mnie grypa zoladkowa.. dalej wymiotowalam niz widzialam, myslalam ze umre, trzymalo mnie do wczoraj choc sobota byla lzejsza a wczoraj to juz przechodzilo, no i w piatek przestalam karmic cycem bo musialam wziasc leki zeby mi przeslo, dzisiaj wieczorem zamierzam wrocic dokarmienia cyckiem... mala jest chetna bo jak ja przytulam to szuka... ale pokarmu mam malutko w ciagu tych 3 dni sciagalam ok 5 razy

dzisiaj bylam od 9 do 12 u fryzjera, maz zajmowal sie Ola i dala mu popalic, podobno darla sie wnieboglosy niewiadomo dlaczego no z jednej strony szkoda mi dziecka a z drugiej strony niech zobaczy jak mi dobrze w domu siedziec
pierwszy raz bylam na odrostach u chlopaka i grzebal sie strasznie no i efekt niezadowalajacy, miały byc jasniejsze a sa ciemniejsze

w niedziele chrzciny malej juz sie niemoge doczekac...
ide Was nadrobić bo przez moja grype jestem w plecy i nie wiem co tam u Was
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:22   #1492
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

He mamuski..
j a tak na szybcika dziś..

1. dostałam wczoraj okres buuu...

2. moje dziecko też mega maruder sie zrobił..teraz lezy na bujaczku i jęczy..buu, błaa, czyt. niedobra mamo weź mnie na ręce

3. upiekłam dzis pierniczki..pachna rewelacyjnie....al e zeby sobie można na nich połamać

4. wczoraj bylam z tztem na zakupach..całe 1,5 godziny z tym że droga do nieszczesnych sklepów trwałą 1 godzine
później kłótnia..i chałpa

5. kazde zdiecie wizazowego dzieciaczka jest przesliczne..nie ważne że czasem jakościowo do du.y
udały nam sie dzieciaki oj udały

6. jutro konczymy 3-m-ce

7. pomodora, ycnan..tez miałąm grzeczne dziecko..a od kilku dni..masakra jakaś

8..Sylwester...jaki sylwester...jak to moja mama mówi "teraz masz dzieci..a nie imprezy'. czyli biała sala

nosz kurka..lece..nie wiedzialam moje dziecko potrafi tak glosno sie drzec
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:24   #1493
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Zuzka, miałam ci już wcześniej napisać, ale zapomniałam. Tymcia obsypało po raz drugi w życiu jak jasny gwint. Cały w kaszce, czasem czerwonej, czasem cielistej, ale ciągłej. No i skóra sucha jak nie wiem, aż się place porobiły. I lekarka powiedziała, ze żadnej oliwki broń Boże, bo to jest do nieobsypanej skóry i kazała kupić maść w aptece bez recepty - DIPROBASE. To jest taka natłuszczająca maść, całe ciałko można smarować. Uzywamy dopiero kilka dni, ale już widzę, że skóra nie jest taka sucha. Ja to AZP uważam za ostateczność, bo jak zacznie się od razu od ciężkiej artylerii, to potem na co się przerzucić, kiedy ona zawiedzie? Spróbuj, to jest 11zł, a może pomoże?

Ycnan, też dostałam tę paczkę Tylko my zaczynamy wprowadzanie w styczniu, więc jeszcze chwilę poczeka.

Elenko biedna, ale się wymęczyłaś. Dobrze, że już doszłaś do siebie

Aaneczko, czyli nie jesteśmy same z popsutymi dziećmi :/
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014






Edytowane przez Pomidora
Czas edycji: 2010-12-20 o 14:26
Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:24   #1494
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
My jedziemy na wakacje tzn lecimy samolotem pod koniec września albo na początku października No ale samolotem 3h i jestesmy na miejscu bo planumey Cypr A wcześniej może polskie morze tyle że z Krakowa to też bardzo długo wiec w połowie drogi jedno dniowy przystanek

A co do sylwestra t widzę że tak jak my hihhi My na białą salę ...czytaj łóżko

ja tez z checia bym gdzies poleciala ale bardziej stawiamy na bułgarię samolotem
a my na sylwestra umowilismy sie ze znajomymi z małymi dziecmi KINDER PARTY

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
wklejam fotki z wczorajszej kąpieli na brzuszku
fajna Wasza Amelcia i widze ze tez podczas pielęgnacji maluszka TV włączony tak jak u mnie

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ycnan - Szymon czasami przy cycu wierzga nóżkami, puszcza sutka co chwilę, ssie sekundę i znów puszcza i znów szuka... A było też tak, że zaczynał bardzo płakać, robił się czerwony i zazwyczaj wtedy ozn. to że chce odbić.


Dziewczyny - Wasze dzieci ulewają?
Mój synek niestety tak, nawet 2 godz. po jedzeniu. Dwa dni były pod tym względem okropne, bo po odbiciu ulewał 3 razy i to sporo
Czasami jak leży i mu się chyba odbije to zaczyna machać nóżkami i rączkami, krzywi się i zaczyna płakać. To chyba dlatego, ze mu niedobrze...
moja córka ulewa jak je mleko z piersi, jak je modyfikowane to nie... normalnie po cycu za kazdym razem uleje... i czesto zdarza jej sie połknąć te rzygowinki i wtedy to jest dopiero płacz
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:29   #1495
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

malwina1204, ja właśnie kończę pierwsze opakowanie i okresu nie mam. Przy tych tabletkach okres pojawia się w zasadzie wtedy kiedy pojawił by się i bez tabletek. Nie mają one wpływu na owulację. A że nie wywołuja krwawienia z odstawienia, to nawet tego sztucznego okresu nie ma.
Tabletki bierze się non stop. A plamienie to niby norma przy tych tabletkach.

elenka1, bidulko. Współczuję grypska
Mam nadzieję, że mleka napłynie Ci znów dużo i będziesz mogła spokojnie karmić piersią.

Moje dziecię zjadło godzinkę temu. Oczywiście, sytuacja bez zmian. Od tego czasu 3 razy chlusnął śliną i raz zwrócił kawał mleka A teraz leży i się cieszy nie wiadomo z czego. Ja zwariuję

Za to chociaż zaczął się znów lekko podnosić na brzuszku. Nisko bo nisko i wypina przy tym nadal dupkę do góry, ale zawsze to coś.

Edytowane przez ycnan
Czas edycji: 2010-12-20 o 14:33
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:29   #1496
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość

Mialam Wam napisac (szzegolnie do mam skazowych).
Wypilam wczoraj przez przypadek mleko .. w kawie.

a moze to wcale nie aleriga na mleko? z deczka bym sie wtedy wkurzyla, nie zaprzeczam..

Noz kurna, nie wiem o co kaman.
Olek ogolnie dalej w tradziku na polikach, cale cialko suche, oprocz tylka i stopek. Pediatra grzmi- DIETA!!
a ja zaczelam jesc ciasto, czasem troche twarozku, maslo. Sama nie wiem co robic, a na lekarzy liczyc nie moge.

a moze to AZS?
Zuzi ja do tych skaz białkowych to mama dystans Sama znam chyba 3 mamy co im lekarz kazał na diecie być bo niby skaza A mamy po jakimś czasie dołączały produkty mleczne i jakoś tak chyba cudem ta skaza mijała więc wiem że w tym temacie taż są pomyłki

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość

pytanie do dziewczyn biorących AZALIEpojawił wam się okres???Bo mi gin mówił że moze mi sie pojawić okres lub plamienie i wczoraj dostałam plamienia myslałam ze to okres ale dzis czysto.Jka bierzecie jak macie okres bierze sie tabletki???Pytam bo gina nie zapytałam a musze wiedziec jak dostane
Ja dostałam okres po tygodniu brania tabletek Pierwsze dwa dni lekkie plamienie a potem wylew I trwa do dziś choć też już jest plamienie (a wczoraj jeszcze było ful i nawet myślałam czy do lekarza nie zadzwonić bo się trochę bałam tyle ze mnie leciało no ale dziś już jest chyba końcówka) i normalnie bierzesz dalej te tabletki w trakcie okresu i po nim Po prostu ciągle je łykasz

Moje dziecko dziś ma dzień śpiocha Je i śpi
Tz pojechał na Wigilię w pracy nie wiem kiedy wróci a mi się nudzi Ja też miałam Wigilie na uczelni ale mi się nie chciało zostawać bo nie znoszę mojego szefa katedry bleeeee
Spakowałam już nas na wyjazd i już się doczekać nie mogę Wreszcie się z siostrami zobaczę i z ich dzieciakami Prezenty kupiłam więc ciotka może przyjechać
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:34   #1497
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez falbala Pokaż wiadomość
zapomnialam dodac, że w koncu sie wysypiam )) bo jest tylko jedno karmienie w ciągu nocy i to też z reguły nad ranem ))

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

wiec jak tylko mąż znajdzie jakas lepsza robote(to może potrwac), to zamierzam produkowac drugą dzidzie )
mój narazie nawet nie chce gadac o drugim, no ale mysle ze za 3 lata chyba ze wczesniej wygramy w TOTKA
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:36   #1498
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Zuzka, miałam ci już wcześniej napisać, ale zapomniałam. Tymcia obsypało po raz drugi w życiu jak jasny gwint. Cały w kaszce, czasem czerwonej, czasem cielistej, ale ciągłej. No i skóra sucha jak nie wiem, aż się place porobiły. I lekarka powiedziała, ze żadnej oliwki broń Boże, bo to jest do nieobsypanej skóry i kazała kupić maść w aptece bez recepty - DIPROBASE. To jest taka natłuszczająca maść, całe ciałko można smarować. Uzywamy dopiero kilka dni, ale już widzę, że skóra nie jest taka sucha. Ja to AZP uważam za ostateczność, bo jak zacznie się od razu od ciężkiej artylerii, to potem na co się przerzucić, kiedy ona zawiedzie? Spróbuj, to jest 11zł, a może pomoże?
Dzieki Pomi- chyba w koncu kupie cos takiego tez. A tak w ogole to wszystki masci ze slowem BASA sie nadaja lipobase, dermobase, diprobase itd. Olek ma tak dziwna skore na nozkach, cos jak waz w dotyku
Elenka- witaj w klubie grypowcow, u mnie tez trzymalo trzy dni, ale ja w tym czasie normalnie karmilam. Ale mialam zgona, wiec ci nie zazdroszcze Pij dzo!
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:43   #1499
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
tabletkach.

elenka1, bidulko. Współczuję grypska
Mam nadzieję, że mleka napłynie Ci znów dużo i będziesz mogła spokojnie karmić piersią.

Moje dziecię zjadło godzinkę temu. Oczywiście, sytuacja bez zmian. Od tego czasu 3 razy chlusnął śliną i raz zwrócił kawał mleka A teraz leży i się cieszy nie wiadomo z czego. Ja zwariuję

Za to chociaż zaczął się znów lekko podnosić na brzuszku. Nisko bo nisko i wypina przy tym nadal dupkę do góry, ale zawsze to coś.
właśnie otworzyłam karmi.. a na mnie to działa wiec mam nadzieje ze jeszcze dam rade napełnić dojki i moja mała bedzie mamusinym mlekiem karmiona do końca stycznia

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Elenka- witaj w klubie grypowcow, u mnie tez trzymalo trzy dni, ale ja w tym czasie normalnie karmilam. Ale mialam zgona, wiec ci nie zazdroszcze Pij dzo!
tez bym karmiła gdyby teściowa nie przyniosła mi tabletek...no a ja ledwie juz wtedy zywa bez wachania je połknęłam po czym przeczytałam na ulotce ze kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny zarzywać leku a dzisiaj mąż narzeka na brzuch... oby tylko mała się nie zaraziła
ale meksyk, ja pierwszy raz w zyciu miałam grypę zołądkową
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:45   #1500
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez pandziolka Pokaż wiadomość
u nas nocka spokojna,mały budził się 2 razy,a my z tż znowu ze sobą gadamy. wczoraj siedzieliśmy do północy żeby sobie wszystko wyjaśnić.fajnie,że się udało,bo myślałam,że ciężka atmosfera się zapowiada na święta.
To super że dogadaliście się z tż-tem . No i gratuluję spokojnej nocki.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
A ja sie chce pochwalic: po kilku dniach walki z twardymi bobkami (2 tygodnie) dzis Pascalek wytloczyl jajeczniczke
klask i:

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
my mamy meksyk na 14 mamy to eeg. od 10 patryk nie śpi coby tam zasnął drze się nosimy go na zmianę, mały się nauczył że śpi sobie o 12 i teraz dupa zasypia nam na rekach co chwile go budzimy co za beznadziejne badanie...
Oj bidulek,mam nadzieję,ze dacie radę jakoś z tym badaniem no i że wynik będzie pomyślny, na pewno będzie

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - Wasze dzieci ulewają?
Mój synek niestety tak, nawet 2 godz. po jedzeniu. Dwa dni były pod tym względem okropne, bo po odbiciu ulewał 3 razy i to sporo
Czasami jak leży i mu się chyba odbije to zaczyna machać nóżkami i rączkami, krzywi się i zaczyna płakać. To chyba dlatego, ze mu niedobrze...
Oj MArta na początku wohóle nie ulewała, ostatnio coś się pokićkało i raz na dzień, no może dwa, jej się zdarzy,ale malutko.

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
ja tez z checia bym gdzies poleciala ale bardziej stawiamy na bułgarię samolotem
a my na sylwestra umowilismy sie ze znajomymi z małymi dziecmi KINDER PARTY
To podobnie jak u nas, imprezka z dziećmi
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.