Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 13:35   #2521
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mierzyłam różne rodzaje i było ok, w ciemno nie weźmę-wiadomo muszę zobaczyć jaki jest jej stan itd. i czy dobrze leży, gdzie by tzreba poprawić itd.
Butter jaką Ty zamówiłaś suknię w końcu, gdzieś widziałam, ale nie chce mi się szukać a poza tym już 100 lat nie byłaś na wąciu pm2011


Ja w sumie chciałam w fasonie A,chociaż jak się przekonałam fason fasonowi nie równy. Są szersze i węższe A,zaczynające się rozkloszowywać wyżej lub niżej. No po prostu różne
Rybki przymierzałam,ale nie mogłabym się w tym ruszać.
Moja A i tak fajnie podkreśla biodra

Zmieniłam pracę i styl życia,a przez to mam mało czasu na Wizaż. Czasem w weekend uda mi się dłużej posiedzieć

Edytowane przez butterfly20
Czas edycji: 2010-12-23 o 07:11
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 18:35   #2522
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
To skoro chcesz śnieg, to może lepiej grudzień albo styczeń? Wtedy na pewno sale mają wolne terminy, a masz większe prawdopodobieństwo, że będzie śnieg, no i zyskujesz atmosferę taką przytulną - tj. wszędzie lampki, świeczuszki etc...?

Z tym, że mi listopad kompletnie nie przeszkadza Bardziej się dla mnie liczy sam fakt ślubu, a wisi mi to w jakim miesiącu. Jak komuś przeszkadza to nie mój problem Grudzień odpadł, bo strasznie nie lubię całej grudniowej-przedświątecznej otoczki, drażni mnie to wszystko, a w styczniu połowa gości by się wykruszyła "bo od pół roku mają bilety na imprezę karnawałową a nikt im o ślubie nie mówił". Listopad jest wg mnie wybitnie nijaki, jedyne czego się boję, to deszczu, który zapewne będzie, ale to tak naprawdę w środku sierpnia można trafić nawet 1.11 to nie jest, więc termin jakiś straszny nie jest
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 18:54   #2523
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Z tym, że mi listopad kompletnie nie przeszkadza Bardziej się dla mnie liczy sam fakt ślubu, a wisi mi to w jakim miesiącu. Jak komuś przeszkadza to nie mój problem Grudzień odpadł, bo strasznie nie lubię całej grudniowej-przedświątecznej otoczki, drażni mnie to wszystko, a w styczniu połowa gości by się wykruszyła "bo od pół roku mają bilety na imprezę karnawałową a nikt im o ślubie nie mówił". Listopad jest wg mnie wybitnie nijaki, jedyne czego się boję, to deszczu, który zapewne będzie, ale to tak naprawdę w środku sierpnia można trafić nawet 1.11 to nie jest, więc termin jakiś straszny nie jest
Listopad to termin na ślub, jak każdy inny. Nie pamiętam, jak to się zgrywa z adwentem, ale szczerze mówiąc, mi by to nie przeszkadzało..
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:08   #2524
asiaaa891
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa891
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 441
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość
iflower tak Mój P. ma taka sama , paseczki są z białego złota tylko nie z matowego tylko z takiego jakby chropowatego przez co delikatnie sie mienia ale nie tak nachalnie . W kazdym razie P. uznal ze bardzo mu sie podoba jego GPS;D

Wika dziekuje szukalam zupelnie innej sukni ale ta mnie zauroczyla tym ze niby prosta a jednak cale cudo tki w szczegolach takich jak ten kwiat marszczenie na tali i guziczki na plecach
ja też uważam że ten kwiat mógłby tam zostać, nadaje super wykończenia tej sukni i już tu niczego więcej nie potrzeba, jest prześliczna i bardzo Ci w niej pięknie
__________________
25 czerwca 2011 r. godz. 16:30



MICHAŁEK
18. 04. 2012 r.
asiaaa891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:05   #2525
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Listopad to termin na ślub, jak każdy inny. Nie pamiętam, jak to się zgrywa z adwentem, ale szczerze mówiąc, mi by to nie przeszkadzało..

Nijak się nie zgrywa, bo już u księdza byliśmy
Wedle mnie obeszło by się bez niego (bez księdza i kościelnego ślubu), ale TŻ nie odpuści

No i wg mnie też termin jak każdy inny
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2010-12-19 o 21:24
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:33   #2526
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

dziewczyny dzisiaj kupiłam suknię kocham ją jest najpiękniejsza na świecie
Pronovias Lorna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27878.jpg (16,5 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lorna 1.jpg (14,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lorna 2.jpg (10,4 KB, 77 załadowań)
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2010-12-19 o 21:38
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 22:33   #2527
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

kaska87 jak dla mnie bardzo ładna . Cieszę się bo wiem ile miałaś problemów z decyzją i zakupem sukni .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 07:17   #2528
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dziewczyny dzisiaj kupiłam suknię kocham ją jest najpiękniejsza na świecie
Pronovias Lorna
Gdzie kupiłaś?
Nie wygląda mi to na rybkę
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 07:34   #2529
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
kaska87 jak dla mnie bardzo ładna . Cieszę się bo wiem ile miałaś problemów z decyzją i zakupem sukni .
no miałam problemy, bo za duża urosłam
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś?
Nie wygląda mi to na rybkę
nie rybka? no ja rybka mówię na wszystko co jest przy ciele ona jest od bioder prosta, nie robię się w A na dole, jak zwał tak zwał jest najpiękniejsza kupiłam z drugiej ręki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lorna_1.jpg (13,4 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lorna przód.jpg (17,4 KB, 97 załadowań)
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 08:06   #2530
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

dziewczyny spójrzcie na tą suknię.Piekne plecy.No i jaka cudna bez tiulu http://www.pudelek.pl/artykul/29207/...e/:love::love:
Heh a jaka cena
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 08:46   #2531
daydreamer
Raczkowanie
 
Avatar daydreamer
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Kaśka gratulacje ! też odkupiłam od kogoś Lornę ale bez welonu ani bolerka. Jaki zamierzasz mieć welon do tej sukni, dłuuugi ? A bolerko ?
__________________

Nasza córeczka jest z nami od 8.III.2013

7.03.2015 dwie kreseczki
daydreamer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 09:41   #2532
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

kaska87, no gratulacje
I w końcu stanęło na jednej z faworytek - swoją drogą trzymałam za to kciuki, bo te które po drodze wynajdowałaś, to były takie "w zastępstwie" ale widzę, że szybka akcja była. A ile w końcu za nią dałaś? z welonem i bolerkiem jest?
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:15   #2533
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

kaska gratuluje ja też od początku chciałam ta suknie, ale jak przymierzyłam, to stwierdziłam, ze może mam za duże biodra stosunkowo do biustu i nie wydawała mi się wygodna . Nie mniej jednak pewnie jakby udało się dorwac używaną to bym się na nią zdecydowała mimo wszystko bo wygląda przeeepięknie
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:02   #2534
asiaaa891
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa891
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 441
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dziewczyny dzisiaj kupiłam suknię kocham ją jest najpiękniejsza na świecie
Pronovias Lorna
bardzo ładna
__________________
25 czerwca 2011 r. godz. 16:30



MICHAŁEK
18. 04. 2012 r.
asiaaa891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:35   #2535
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Dawno nie bylo takiego tłoku na forum
Do do cen sukienek... gdbym tylko miała więcej kasy to od razu leciałabym do salonu gdzie maja pronovias
Myślała, że kupie sukienkę asporo taniej no ale trafila sie TA I RZADNA INNA a mama tylko pokiwała glową że zgadza się na cenę

Cytat:
Napisane przez olewka12 Pokaż wiadomość
Hej

Nie udzielalam sie na tym forum wczesniej, ale od jakiegos czasu podczytuje Slub mam we wrzesniu, kilka dni temu zamowilam sukienke Fauna http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=8.fauna Doradzcie mi prosze co mozna do niej zalozyc na gore? Poki co mysle o szalu, ale gdyby bylo jednak zimno?
mi to chyba wszystkie pronovias sie podobają

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
podziwiam, że aż tyle ich przymierzyłaś ale w sumie czego się nie robi żeby znaleźć to jedną jedyną. Ja przymierzyłam tylko 3 sukienki i od razu wiedziałam, którą chcę
nie no sukienka jest cudna, dla mnie dół idealny io ten kwiat dodaje trochę zadziorności chociaz widać, że chyba nie dopasowana? chyba za duża trochę. Do tej sukni bym zrobiła jakies delikatne upięcie(uszy można jakoś zaslonić). W luźno upiętych i to raniączko to jednak chyba treochę za dużo. Ale to tylko moje zdanie

Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Macie racje sukni w salonach jest niesamowity wybór ... ja zgłupiałam Kiedy zamawiałam swoją to nawet Pan który sprzedawał garnitury w salonie w którym kupowałam suknie powiedział ze wygladam olsniewajaco ja mam jednak duze watpliowsci co do swojej sukni ... narazie jest duzo za dluga bede miala wysokie szpilki bo az 15 cm no ikwiat na ramieniu tez bedzie zmniejszany ale czy dokonalam dobrego wyboru to pewna nie jestem zamieszczam kilka zdjęc Pozdrawiam buziaki
byłam w 2. W pierwszym przymierzyłam kilka sukienek ale nic mnie nie urzekło(chociaz ceny mnie przystępne) w drugim 4 p[rzymierzona i już wiece co

Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość
Też mi to mówili ... Ale ja mam jeden problem... tak strasznie mi sie nie podobaja buty ślubne i w dodatku są strasznie drogie , że stwierdziłam , że wole zapłacić za szpilki które gdzieś potem jeszcze założe i zdecydowałam sie na buty Aldo na cieliste buty na platformie dzieki czemu są super wygodne i polecam)

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

ale zaplątałam się w tej swojej wypowiedzi ale wiadomo o co chodzi:P
pokaż buciki bo mi też nei podobają sie typowo ślubne( w szpic, koronka i pasek na kostce) równiez myślalam o cielistych

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Z tym, że mi listopad kompletnie nie przeszkadza Bardziej się dla mnie liczy sam fakt ślubu, a wisi mi to w jakim miesiącu. Jak komuś przeszkadza to nie mój problem Grudzień odpadł, bo strasznie nie lubię całej grudniowej-przedświątecznej otoczki, drażni mnie to wszystko, a w styczniu połowa gości by się wykruszyła "bo od pół roku mają bilety na imprezę karnawałową a nikt im o ślubie nie mówił". Listopad jest wg mnie wybitnie nijaki, jedyne czego się boję, to deszczu, który zapewne będzie, ale to tak naprawdę w środku sierpnia można trafić nawet 1.11 to nie jest, więc termin jakiś straszny nie jest
w moje imieniny

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
dziewczyny spójrzcie na tą suknię.Piekne plecy.No i jaka cudna bez tiulu http://www.pudelek.pl/artykul/29207/...e/:love::love:
Heh a jaka cena
sukienka okropna fakt, plecy całkiem ciekawe, ale styl "na łabędzia "...
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:08   #2536
cynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

A to moja sukienka, typowa w literkę A. Tuszuje to co ma tuszować, a eksponuje też to co trzeba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aiai.jpg (19,8 KB, 194 załadowań)
__________________
04.06.2011

Edytowane przez cynowa
Czas edycji: 2010-12-20 o 19:10
cynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:51   #2537
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
A to moja sukienka, typowa w literkę A. Tuszuje to co ma tuszować, a eksponuje też to co trzeba
Moja to chyba nie jest taka typowa A,bo jest opięta na biodrach i nic nie tuszuje

W sumie już sama nie wiem-są rybki,A,balowe i pomimo to co jedna to inaczej wygląda
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:17   #2538
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Z tym, że mi listopad kompletnie nie przeszkadza Bardziej się dla mnie liczy sam fakt ślubu, a wisi mi to w jakim miesiącu.
Wiesz, myślę, że dla każdej z nas niepodważalnie najważniejszy jest fakt ślubu - nie sądzę, żeby któraś z dziewczyn myślała inaczej

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Jak komuś przeszkadza to nie mój problem
To prawda. Przecież przychodzić nie musi


Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
a w styczniu połowa gości by się wykruszyła "bo od pół roku mają bilety na imprezę karnawałową a nikt im o ślubie nie mówił".
Tym się nie sugeruj. Prawda jest taka, że kto będzie chciał to na ślubie/weselu będzie - no pomijam oczywiście wypadki losowe. A ci co nie będą chcieli przyjść, to i tak nie przyjdą - czy to listopad, czy maj czy sierpień... W końcu zawsze można "nie mieć się w co ubrać"?

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Listopad jest wg mnie wybitnie nijaki, jedyne czego się boję, to deszczu, który zapewne będzie
No jest nijaki stąd ktoś zadał pytanie dlaczego listopad ale co do deszczu - tak jak napisałaś, tego w naszym klimacie nigdy nie przewidzisz. Parasolkę trzeba mieć w zanadrzu o każdej porze roku. Bardziej bałabym się, że zmarznę.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
1.11 to nie jest, więc termin jakiś straszny nie jest
Pewnie, że nie straszny - no może tylko dla gości - zmarźluchów - jest tylko nietypowy, tzn. mało osób decyduje się na ślub w tym miesiącu.
No ale dobrze, że w chłodniejszych miesiącach cześć osób się jednak decyduje, bo przecież gdyby wszyscy chcieli w lecie, to chyba po 4 lata trzeba by było czekać na wolny termin
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:24   #2539
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie straszny - no może tylko dla gości - zmarźluchów - jest tylko nietypowy, tzn. mało osób decyduje się na ślub w tym miesiącu.
No ale dobrze, że w chłodniejszych miesiącach cześć osób się jednak decyduje, bo przecież gdyby wszyscy chcieli w lecie, to chyba po 4 lata trzeba by było czekać na wolny termin

Nimi się kompletnie nie sugerowałam, bo szczerze nienawidzę upału, a on mnie w listopadzie na pewno nie dopadnie Przy ustalaniu terminu miesiące od czerwca do sierpnia odpadły od razu, ani ja ani tż nie mamy ochoty umierać bo duszno
A na weselu byłam dwa tygodnie temu i nikomu niska temperatura nie przeszkadzała. Pomijam, że na wesele miałam ok 750 km-było w Niemczech
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 23:07   #2540
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
A to moja sukienka, typowa w literkę A. Tuszuje to co ma tuszować, a eksponuje też to co trzeba
Kolejny tort weselny na sukni
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:58   #2541
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
A to moja sukienka, typowa w literkę A. Tuszuje to co ma tuszować, a eksponuje też to co trzeba
czy to typowe A to nie wiem. Ale sukienka taka sobie, przeładowana.
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:02   #2542
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
A to moja sukienka, typowa w literkę A. Tuszuje to co ma tuszować, a eksponuje też to co trzeba
a masz moze jej zdjęcie w rzeczywistości?? bo z tego co wiem, w rzeczywistości zdjęcia trochę się różnią od tych salonowych
suknia bardziej bym powiedziała, że balowa
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:45   #2543
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
A to moja sukienka, typowa w literkę A. Tuszuje to co ma tuszować, a eksponuje też to co trzeba
A mi się podoba.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:00   #2544
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
A to moja sukienka, typowa w literkę A. Tuszuje to co ma tuszować, a eksponuje też to co trzeba
Mi się nie podoba. Góra może być ale te marszczenia na dole nie wyglądają fajnie. Na żywo może prezentuje się lepiej
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:13   #2545
cynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

widze, że wam się nie podoba, trudno ważne, że mi się podoba
Wolę wyglądać jak tort weselny niż paradować w dniu ślubu w koszuli nocnej
__________________
04.06.2011
cynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:38   #2546
Jessiorek
Raczkowanie
 
Avatar Jessiorek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 93
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
widze, że wam się nie podoba, trudno ważne, że mi się podoba
Wolę wyglądać jak tort weselny niż paradować w dniu ślubu w koszuli nocnej
Dziewczyny tylko wyraziły swoje opinie i nie były one podszyte żadnymi złośliwościami natomiast Ty, jak tylko poczułaś się skrytykowana, od razu rzuciłaś tym cynicznym tekstem o koszulach nocnych. Nieładnie.
__________________
Razem od: 12.09.2009
Zaręczeni od: 09.08.2010
Będziemy małżeństwem od: 27.05.2011


The best time of my life...
Jessiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:46   #2547
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
widze, że wam się nie podoba, trudno ważne, że mi się podoba
Wolę wyglądać jak tort weselny niż paradować w dniu ślubu w koszuli nocnej
Do wyboru jest tyle sukien ślubnych, że można wybrać coś ładnego nie wyglądającego ani jak beza, ani jak koszula nocna
Nie wiem po co te nerwy Wrzuciłaś zdjęcie więc każdy wyraził swoje zdanie. Najważniejsze że Tobie się podoba.
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:14   #2548
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
A to moja sukienka, typowa w literkę A. Tuszuje to co ma tuszować, a eksponuje też to co trzeba
Mi się podoba
Aczkolwiek, że to typowe A to bym nie powiedziała
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:32   #2549
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
Wolę wyglądać jak tort weselny niż paradować w dniu ślubu w koszuli nocnej
No właśnie. Też nie lubię takich sukien w stylu koszul nocnych.
Zaręczam że wszystkim się będzie podobać.
Ja też uwielbiam suknie księżniczkowe, będziesz pięknie wyglądać, tylko nie przesadź z dodatkami bo jest strojna.
Z chęcią zobaczę zdjęcia jak będziesz ją miała na sobie.

W sumie podobna jest do modelu Anges 4715 i 4764 (tą mierzyłam i była śliczna na żywo).
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2010-12-21 o 12:38
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:03   #2550
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no miałam problemy, bo za duża urosłam

nie rybka? no ja rybka mówię na wszystko co jest przy ciele ona jest od bioder prosta, nie robię się w A na dole, jak zwał tak zwał jest najpiękniejsza kupiłam z drugiej ręki

super Kasiu, że udało Ci się kupić tak tanio i że wybrałaś suknię, pamiętam jeszcze jak Twoim ideałem była carrera Samoa brała ślub w tej samej sukni. Kasia tak Ci zazdroszczę, że ten wspaniały dzień jeszcze przed Tobą
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.