co sie ze mna dzieje ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 15:31   #1
Smirnoffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piaseczno
Wiadomości: 24
Unhappy

co sie ze mna dzieje ???


.

Edytowane przez Smirnoffka
Czas edycji: 2011-03-22 o 19:51
Smirnoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 15:37   #2
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

Może po prostu jestes przemęczona, jeżeli jest taka mozliwość weź dłuższy urlop, wyjedźcie może gdzieś, albo po prostu spędźcie ten czas razem. Idą święta będziesz mogła trochę odpocząć
__________________
On ci się przygląda tak intensywnie, jakby był twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju...


pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 15:47   #3
Smirnoffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piaseczno
Wiadomości: 24
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

no troche nie bardzo urlop mi sie zacznie dopiero w styczniu a przy nm sie nie zawsze da odpoczac... jestem z nim happy i wogole ale czasami mam ochote mu przywalic nawet jedno dotkniecie mnie palcem mnie drazni ...
Smirnoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 17:01   #4
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

Ty go na pewno kochasz?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:51   #5
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

Chyba nie bardzo... a nie możesz z nim normalnie pogadać? Powiedzieć,że zamiast kilku godzinnych szaleństw w łóżku wolisz jakieś pieszczoty i spać? Albo ,żeby w ogóle nie wychodzić do klubu tylko zostać w domu i się polenić? Jeśli z nim nie porozmawiasz to kiedyś w końcu mu przywalisz.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:52   #6
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

Cytat:
Napisane przez Smirnoffka Pokaż wiadomość
mam pytanie od pewnego czasu jestem zwiazana z chlopakiem polowalam na niego i go zdobylam jego milosc i wzajemnie ale ostatnio mniej wiecej tydzen czasu ciagle chce go unikac i to robie wracam z pracy i jestem zmeczona mam ciagle zly humor brak dobrgo samopoczucia mowie mu o tym ale on udaje ze sie nic nie stalo... wiem ze go to boli ale ja nie potrafie sobie sama odpowiedziec co mi jest... co mam robic ??
Ja tak miewam czasami, ale nie tydzień. Góra 2 dni. Po prostu czasem człowiek bywa 'marudny', bo stresy, praca, ogólne przemęczenie... Teraz jeszcze brak słońca. Może idź na solarium? Mówię serio, tam się łapie 'sztuczne promienie' które pomagają jakoś rozpędzić nastroje depresyjne
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:00   #7
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

chyba się wypala miłość. Nic na to nie poradzisz, możesz tylko sprawdzić to jeszcze robiąc kilka dni przerwy od siebie. Zobaczysz czy tak czujesz się lżej czy tęsknisz. I nie patrz na to, że czujesz tęsknotę za bliskością. Ty musisz czuć tesknotę za tą konkretną osobą
Każdy chyba to w swoim życiu przechodzi
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 22:41   #8
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
chyba się wypala miłość. Nic na to nie poradzisz, możesz tylko sprawdzić to jeszcze robiąc kilka dni przerwy od siebie. Zobaczysz czy tak czujesz się lżej czy tęsknisz. I nie patrz na to, że czujesz tęsknotę za bliskością. Ty musisz czuć tesknotę za tą konkretną osobą
Każdy chyba to w swoim życiu przechodzi
i chyba najbardziej o to w tym chodzi.. Ja miałam to samo zaczął mnie denerwować jak nikt inny, im bardziej on się starał tym bardziej mnie denerwował, musiało dużo czasu minąć żebym się w końcu zorientowała ze to nie miłość a jakieś chore przyzwyczajenie..
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 22:53   #9
olusia25212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 3
GG do olusia25212
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

Ja też tak miałam i teraz żałuje, że nie potrafiłam cieszyć się taki szczęściem jakim on był. Powinnaś się zastanowić jak on jest dla Ciebie ważny, a jest ! Walczyłaś o niego, teraz jest tak, że przestałaś się starać bo juz jest twój... Nie prawda. Musisz walczyć o każdy dzień, bo jak się rozejdziecie to po jakimś czasie zrozumiesz to samo co ja. pozdrawiam i odp. co tam u was !
olusia25212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:33   #10
Smirnoffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piaseczno
Wiadomości: 24
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

nie nie tu nie chodzi o to ze to nie milosc bardzo bardzo go kocham ale po prostu czasem czuje taka monotonnosc ze mnie szlak trafia
Smirnoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:53   #11
chauffeur
Raczkowanie
 
Avatar chauffeur
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: z wnętrza :)
Wiadomości: 82
Dot.: co sie ze mna dzieje ???

Zróbcie coś nowego razem. Coś, czego jeszcze nie robiliście.
Wspólne gotowanie, odwrócenie ról jeśli chodzi o obowiązki, organizowanie sobie miłych wieczorów, nocek filmowych. Pomyśl, czy nie masz jakiś zaległości typu "zawsze chciałam wejść na najwyższy budynek w moim mieście" albo "zawsze chciałam mieć rybkę" "dawno nie byłam w teatrze" i zróbcie to. Razem. Może zaczniesz bardziej eksperymentować w kuchni, może uda Wam się pożyczyć od kogoś gitarę i wspólnie próbować nauki (w internecie jest mnóstwo kursów) albo może potrzebujesz oderwania od niego? Może jest tak, że robicie wszystko razem i dlatego brakuje Ci takiej prywatnej pasji? Zastanów się nad zajęciami Jogi, basenem, może jakieś wyszywanie lub robótki ręczne?
Może jakieś urozmaicenie w sypialni? Przejdźcie się razem do sex shopu - gwarantuję, że sama wycieczka to zabawa

A jeśli moje rady nie pomogą to może masz jakąś depresję lub rzeczywiście go nie kochasz?
chauffeur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.