Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-24, 09:34   #2641
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego o tym piszę - mnie się czepiała a sama jak wygląda?
Myślę, że aby czepiać się kogoś to trzeba samemu być najpierw ok.

A tak na marginesie - mój image nie był ciężki, spraw sobie okularki pod choinkę Wyglądałam bardzo lekko i dziewczęco i to mówił każdy.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



Mój mąż i jego koledzy mają jednak rację - co niektóre po prostu pękają z zazdrości, że ktoś wyglądał od nich lepiej
Ale ta Wasza zazdrość to dla mnie komplement

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------
Czekałam na Twój komentarz.

Niektóre Twoje "rozwiązania", np. umieszczenie w filmie wizyty na cmentarzu, ogólny look, mi się podobały, o czym pisałam w różnych wątkach. Jeśli chodzi o Twoją stylizację, bo tego dotyczy ten wątek, pomimo tego, że uważam, iż pasowała do Ciebie i wyglądałaś ładnie, to jednak nie ma ona nic wspólnego ze skromnością i o tym też pisałam.

Tylko, że nie ma sensu z Tobą dyskutować, bo nie przyjmujesz do wiadomości faktu, że ktoś może mieć inne zdanie. Z Twoich wypowiedzi można odnieść wrażenie, że jesteś niezwykle zarozumiałą osobą, która jest przekonana o tym, że wszystko robi najlepiej. Więc może oszczędź sobie odpierania każdego komentarza, w którym ktoś ośmielił się zaprzeczyć Twojemu skromnemu wizerunkowi i zajmij się mężem Wojtusiem.

A na marginesie Twojej wycieczki osobistej do mojej osoby, gwarantuję Ci, że nie mam Ci czego zazdrościć, w żadnym aspekcie, a szczególnie urody. Kończę wymianę komentarzy z Tobą, szkoda mi na to czasu.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:35   #2642
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Arnama a mi się bardzo podoba Twój ślubny image Wg mnie welon bardzo ładny - nie słuchaj złośliwości dziewczyn. Myślę, że szukają dziury w całym, żeby się Tobie odgryźć za negatywne komentarze. Ja widzę, że nie tylko krytykujesz, ale jeśli coś Ci się spodoba to również chwalisz wybory przyszłych PM Nie daj się
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:43   #2643
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

P.S. Napisałam tyle o tym co mi się nie podoba u Arnamy przede wszystkim dlatego żeby unaocznić jak bezsensowne są takie dyskusje.
- To nie jest wątek poświęcony biżuterii i innym dodatkom, tylko sukniom.
Krytykowanie więc kogoś, że ma nie takie kolczyki albo diadem to jakby nie tutaj... Tym bardziej jeśli ktoś nie prosi o radę w tej kwestii.

Czy to, że mi się nie podoba wygląd Arnamy sprawi, że ona zmieni zdanie na temat swojego wyglądu? Nie.
Więc wystarczyłoby wypowiedzieć się na temat sukienki.
I myślę, że tego się trzymajmy. A nie oceniajmy kto ma lepszy gust, bo lubi diademy, rękawiczki, kwiatki etc. bądź nie.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
i zajmij się mężem Wojtusiem.
Komentarz rodem z poprawczaka... Może do mojego męża też masz jakies ale?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
A na marginesie Twojej wycieczki osobistej do mojej osoby, gwarantuję Ci, że nie mam Ci czego zazdrościć, w żadnym aspekcie, a szczególnie urody. Kończę wymianę komentarzy z Tobą, szkoda mi na to czasu.
No kompleksy widzę, że musisz mieć straszne. Zazdrość aż kipi.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:48   #2644
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

:d :d :d
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:37   #2645
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Anduina Pokaż wiadomość
Może wyglądać ciekawie. Ale te buciki to są całkiem płaskie? Bez obcasów?

Fajna fryzura. Podoba mi się
tak dokładnie całkiem płaskie mój przyszły jest troszke niższy więc nie mogę sobie pozwolić na obcas, z resztą bardzo ich ni lubię

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego o tym piszę - mnie się czepiała a sama jak wygląda?
Myślę, że aby czepiać się kogoś to trzeba samemu być najpierw ok.

A tak na marginesie - mój image nie był ciężki, spraw sobie okularki pod choinkę Wyglądałam bardzo lekko i dziewczęco i to mówił każdy.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



Mój mąż i jego koledzy mają jednak rację - co niektóre po prostu pękają z zazdrości, że ktoś wyglądał od nich lepiej
Ale ta Wasza zazdrość to dla mnie komplement

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------
a mnie się wydaje, że bolerko pasuje do reszty jedynie welon troszkę bym dała inny, ale wydaje mi się że arnama wyglądała skromnie i elegancko a ta krytyka jest przesadzona
szczerze mówiąc wiele komentarzy arnamy podzielam, tylko wolę się nie wypowiadać, żeby nie zostać tak zjechanym np. przez Ciebie...
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:01   #2646
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Właśnie tego się spodziewałam
Widzę, że niektóre PM są mało obiektywne, bo same zostały skrytykowane, no cóż tacy już są ludzie.
To widać zwłaszcza w czepianiu się grzywki lub urody PM- tego to ja nigdy nie komentowałam jeszcze
Welon był obszyty koralikami z koronki sukni, więc z pewnością były to inne ozdoby niż na samej sukni Na prawdę już niektórzy nie mają czego się przyczepić.
Ja sama zmieniła bym w niej kilka rzeczy po obejrzeniu i przeanalizowaniu zdjęć, ale to tylko szczegóły do których mogła bym się przyczepić.

Nie będę nikogo przekonywać, że wyglądałam pięknie, jak gwiazda filmowa i wymieniała osoby które mnie pochwaliły, to bez sensu, bo wiem że jednym się spodoba innym nie, a jeszcze inni pochwalili mój wygląd, bo przecież rodzina nie powie że wyglądasz brzydko. Ja byłam zadowolona ze swojego wyglądu i tyle.

Bez sensu jest takie nastawienie że nie mogę skrytykować jeśli coś mi się nie podoba chyba po to jest forum, a jeśli ktoś przyćmi suknię dodatkami to chyba wolno to powiedzieć....

Ja osobiście bolerko miałam tylko w kościele, tj już pisałam, i chciałam ściągnąć wtedy wisiorek, no ale w dniu ślubu stwierdziłam że bez sensu takie coś, żeby zawracać sobie głowę zakładaniem wisiorka na sali i machnęłam na to ręką. Ludzie mi mówili bym je zostawiła, bo ładnie to wygląda, ale ja miałam inne zdanie i zaraz po wejściu na salę się go pozbyłam i wtedy już była taka stylizacja jaką chciałam bo bolerko to był tylko konieczny dodatek, żeby osłonić ramiona (nic innego nie pasowało, a satynowe mi się nie podobają)

Nie wiem no jakoś ja nie patrzę na to że jak ktoś mnie skomentował negatywnie to ja mu się odwdzięczę tym samym, tylko szczerze mówię co jest wg mnie ok, co nie, co lubię i co nie i o diademach czy rękawiczkach często wspominam tj o tym że dana opinia jest tylko moim zdaniem, a PM niech już robi jak chce- do tego też by się można przyczepić że ciągle to powtarzam. Jakoś nie zazdroszczę innym jak wyglądały, jakie miały sukni, bo sama jestem usatysfakcjonowana z mojego Imagu, więc ostatnią rzeczą jaką robię jest czepianie się szczegółów, byle tylko się do czegoś przyczepić czy komuś dopiec

Tyle w tym względzie
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:03   #2647
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez kotka20093 Pokaż wiadomość
ja co prawda byłam PM z 2009 ale wkleję swoja sukienkę ciekawe co powiecie dzisiaj chyba wybrałabym inną..
Hmm ogólnie to mój typ sukni czyli księżniczka. Ładna, te kwiatuszki są urocze. Kolor też ładny, jak budyń choć ten tiul faktycznie wygląda jak biały i dziwnie jest doszyty do reszty. Może powinno być więcej tej wierzchniej warstwy bo wygląda jak ucięta. A może to dlatego że ją trzymasz w dłoniach. Masz więcej zdjęć? Chętnie zobaczę.

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Hmm.... Może dlatego, że tych negatywnych jest bardzo dużo...? Nie tylko bardzo lubisz krytykować, ale wręcz narzucać swoje zdanie ("Ariena szkoda, że nie zdjęłaś rękawiczek; dobrze, że zdjęłaś welon, ale szkoda, że nie zrobiłaś tego wcześniej"... etc.)
No właśnie

Co do image Arnamy to na mnie wrażenia nie robi. Jesteś za bardzo opalona, albo za dużo podkładu czy nie wiem, ale właśnie wyglądasz jakoś staro, a może palisz papierosy?
Welon jakby jaśniejszy od reszty i jakiś dziwny jakby błyszczący.
Fryzura - nie cierpię ulizanych, w takiej to ja po domu chodzę, nic specjalnego. Z sukni to podoba mi się jedynie góra, dół wcale bo nie cierpię takiego materiału.

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
A tak na marginesie - mój image nie był ciężki, spraw sobie okularki pod choinkę Wyglądałam bardzo lekko i dziewczęco i to mówił każdy.
Mi się podobał Twój image. Wyglądałaś właśnie dziewczęco i ślicznie i wcale nie ciężko.
Choć nie mój typ sukni ale Tobie to pasowało i całość robiła wrażenie, fryzura też świetna.

A swoją drogą może zrobimy konkurs: najładniejsza panna młoda 2010. I wtedy przestaniecie sobie docinać.

Generalnie jak mi się nie podoba suknia to się nie wypowiadam bo większość prostych sukni, albo obcisłych mi się nie podoba a tutaj większość takich. Może też tak róbcie i będzie mniej kłótni.
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2010-12-24 o 11:07
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 11:44   #2648
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Właśnie tego się spodziewałam
Widzę, że niektóre PM są mało obiektywne
No tak - obiektywne jest tylko to, co podoba się Tobie

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
To widać zwłaszcza w czepianiu się grzywki lub urody PM- tego to ja nigdy nie komentowałam jeszcze
Jak to urody? Fryzura, makijaż i opalenizna to część image - tak samo jak diadem, rękawiczki, bolerko etc.
Dlaczego Ty możesz krytykować czyjś image, a na krytykę swojego się obruszasz?

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Welon był obszyty koralikami z koronki sukni, więc z pewnością były to inne ozdoby niż na samej sukni
No wiesz, przynajmniej na zdjęciach wygląda jakby był z innego kompletu. Ja sugeruję się tylko zdjęciami.

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ja byłam zadowolona ze swojego wyglądu i tyle.
No widzisz, ja ze swojego także - szalenie! I myślę, że większość obecnych tu młodych mężatek również wyglądało tak jak sobie to wymarzyło. Po co na siłę wmawiać komuś, że wyglądał brzydko?

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Bez sensu jest takie nastawienie że nie mogę skrytykować jeśli coś mi się nie podoba chyba po to jest forum
Możesz, ale nie wypowiadaj się w taki sposób, jakbyś to tylko Ty miała dobry gust, a reszta była bezguściami i nie miała w domu luster.
No i jeśli już 3 razy napisałaś, że nie lubisz diademów i rękawiczek, to pisanie tego po raz setny nie jest już wyrażaniem swojej opinii, a narzucaniem swojego zdania i przekonywaniem, że panna młoda, która jedno czy drugie ma to już z założenia wygląda brzydko.

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
a jeśli ktoś przyćmi suknię dodatkami to chyba wolno to powiedzieć....
O właśnie - a ja nie uważam żebym swoją suknię przyćmiła.
Ty masz prawo oczywiście tak uważać, ale myślę, że skoro sama przyćmiłaś suknię bolerkiem, to w tej sytuacji mogłabyś się jednak od komentarza powstrzymać.
Co z tego, że tylko do kościoła miałaś bolerko? - Czyli w najważniejszym, centralnym punkcie dnia wyglądałaś najmniej korzystnie.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:49   #2649
agnieszkak23
Raczkowanie
 
Avatar agnieszkak23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Witam wszystkie przyszłe panny młode
Jestem tu nowa
Ślubuje 30 lipca 2011 i właśnie zaczynam przygodę z mierzeniem sukienek.
Jak na razie udało mi się przymierzyć na targach ślubnych suknie firmy annais, model bonnie.
Co o niej myślicie?
We wtorek po świętach wybieram się do salony Madonny w Poznaniu na mierzenie Marzyły mi się koronki z długim trenem. Super byłoby gdyby nie była prosta do dołu, tylko trochę rozszerzana do dołu. Znacie może takie modele?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg.jpg (77,1 KB, 163 załadowań)
agnieszkak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:50   #2650
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieszkak23 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe panny młode
Jestem tu nowa
Ślubuje 30 lipca 2011 i właśnie zaczynam przygodę z mierzeniem sukienek.
Jak na razie udało mi się przymierzyć na targach ślubnych suknie firmy annais, model bonnie.
Co o niej myślicie?
We wtorek po świętach wybieram się do salony Madonny w Poznaniu na mierzenie Marzyły mi się koronki z długim trenem. Super byłoby gdyby nie była prosta do dołu, tylko trochę rozszerzana do dołu. Znacie może takie modele?
Ta jest śliczna
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:59   #2651
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Nie wiem no jakoś ja nie patrzę na to że jak ktoś mnie skomentował negatywnie to ja mu się odwdzięczę tym samym
Ty "odwdzięczyłaś się" już pare stron temu, zanim jeszcze pokazałaś swoje zdjęcia.
I widzisz teraz jak to jest? Jak Ciebie ktoś krytykuje, to uważasz to za złośliwe, nieobiektywne uwagi w stosunku do Twojej urody - jak Ty krytykujesz, to uważasz, żewszystko jest ok...

Widzisz, ja celowo napisałam to wszystko co mi się nie podoba w Twojej stylizacji, żeby pokazać Ci, że każdy ma inny gust i tym sposobem można by się było czepiać wszystkiego.
W normalnej sytuacji nie napisałabym nic poza tym, że bardzo ładna suknia i ślicznie na Tobie leży. A jeśli już bardzo chciałabym zaznaczyć, że coś mi się nie podoba, to napisałabym coś w stylu "osobiście tylko źle bym się czuła w mocnym makijażu".
Chyba inna jest w odbiorze taka wypowiedź niż ta, którą napisałam wcześniej?
I na pewno bardziej na temat...
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 12:06   #2652
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Droga Armano ja też liczyłam na to, że na Twoje foty zrobię tak , ale niestety i nie piszę tego złośliwie , tym bardziej, że moja sukmana przez Ciebie akurat chyba nie zostałą skomentowana z tego co pamiętam suknia najgorsza nie jest chociaż wiele jej brakuje do ideału w moim mniemaniu ale co najbardziej mnie "uderzyło" po oczach to Twój makijaż piszesz o skromnośći, ale miałąś dość mocny makeup
ja mam moją kochaną Lornę, która niektórym się kojarzy z firanką ale jest dla mnie najpiękniejsza
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2010-12-24 o 12:15
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:06   #2653
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Mi się podobał Twój image. Wyglądałaś właśnie dziewczęco i ślicznie i wcale nie ciężko.
Choć nie mój typ sukni ale Tobie to pasowało i całość robiła wrażenie, fryzura też świetna.
Ślicznie dziękuję!

I to jest właśnie przykład obiektywnej wypowiedzi - choć coś nie jest w typie Wizażanki, to nie kieruje się ona osobistymi preferencjami w ocenianiu i nie mówi "be", bo suknia prosta, ale patrzy na całokształt i końcowy efekt.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:08   #2654
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość



Jak to urody? Fryzura, makijaż i opalenizna to część image - tak samo jak diadem, rękawiczki, bolerko etc.
Dlaczego Ty możesz krytykować czyjś image, a na krytykę swojego się obruszasz?

Póki co, chyba jedyną osobą, która się oburza i jadzi jesteś Ty
Wypowiedź o urodzie, to dla mnie powiedzenie że ktoś wygląda staro. To tak jak byś komuś powiedziała, że wygląda grubo, albo że ma dziwną twarz. To są rzeczy na które nie mamy wpływu, więc do imagu się nie zaliczają.

Nie będę się z Tobą kłócić, ani Cię przekonywać do swoich racji tj Ty to robisz

Jeśli Ci się nie podoba, to ok i tyle, po co nad tym dyskutować?

Dzięki za opinie póki co, nieźle się z niektórych uśmiałam
Dzięki innym dziewczynom za wsparcie, na pewno się nie dam, bo to wolny kraj, więc mam prawo wypowiadać swoje zdanie a nie uważam bym kogokolwiek obrażała

Ariena: "Generalnie jak mi się nie podoba suknia to się nie wypowiadam bo większość prostych sukni, albo obcisłych mi się nie podoba a tutaj większość takich. Może też tak róbcie i będzie mniej kłótni. "

Chyba to nie jest forum pochwal moją suknię Tylko dziewczyny pytają o opinie, a do takich należą również te negatywne.

iflower: "szczerze mówiąc wiele komentarzy arnamy podzielam, tylko wolę się nie wypowiadać, żeby nie zostać tak zjechanym np. przez Ciebie... "

Tak, a ja właśnie się tym nie przejmuję że zostanę zjechana i wypowiadam co myślę na prawdę nic nie udając, ale rozumiem Twoje podejście
Raz tylko zdarzyło mi się nie skomentować wyglądu PM, z grzeczności i jakiegoś dziwnego sentymentu, a kompletnie nie podobało mi się jak wyglądała.
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:20   #2655
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Arnama a Ty miałaś 2 częściową suknię???
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:21   #2656
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego o tym piszę - mnie się czepiała a sama jak wygląda?
Myślę, że aby czepiać się kogoś to trzeba samemu być najpierw ok.

A tak na marginesie - mój image nie był ciężki, spraw sobie okularki pod choinkę Wyglądałam bardzo lekko i dziewczęco i to mówił każdy.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



Mój mąż i jego koledzy mają jednak rację - co niektóre po prostu pękają z zazdrości, że ktoś wyglądał od nich lepiej
Ale ta Wasza zazdrość to dla mnie komplement

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Twoje przytyki są tak śmieszne,że aż żałosne.
Osobiście nie mam czego zazdrościć- ślubu jeszcze nie brałam więc nie wybiegałabym z tymi wnioskami aż tak daleko w przyszłość.Gdybym była zazdrosna o Twój wygląd,to z pewnością starałabym się kupować suknię i dodatki na wzór Twoich. Niestety,ale to zupełnie nie mój styl i może mi się to po prostu nie podobać (chciałam zaznaczyć,że do tej pory nigdy nie komentowałam Twojego wyglądu).

Po prostu stwierdziłam fakt-dziwne,że Ty jako osoba,która miała "strojny look" dokucza tak drugiej osobie o podobnych upodobaniach.
Pewnie,że można napisać:
"Wyglądasz ładnie,ale trochę za dużo tego wszystkiego";
ty natomiast poleciałaś na Arnamę z niezłym jadem,wymieniając każdy szczególik jej stroju. Kiedy Arnama pisała takie rzeczy to również nam się to nie podobało.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:27   #2657
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Póki co, chyba jedyną osobą, która się oburza i jadzi jesteś Ty
Bo zapomniałaś o sobie

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Wypowiedź o urodzie, to dla mnie powiedzenie że ktoś wygląda staro. To tak jak byś komuś powiedziała, że wygląda grubo, albo że ma dziwną twarz. To są rzeczy na które nie mamy wpływu, więc do imagu się nie zaliczają.
Na makijaż ma się wpływ - Zawsze można zrobić próbny, a ostatecznie zmienić kosmetyczkę na taką, która potrafi zrobić świeży, lekki ślubny makijaż. Twój bardzo postarza - Twój makijaż postarza. Nigdzie nie napisałam, ze Twoja twarz naturalnie wygląda staro.
Ale ok - mogę to ująć inaczej: po prostu przyćmiłaś ładną suknię takim mocnym, nienatualnym makijażem i mocną opalenizną.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie póki co, nieźle się z niektórych uśmiałam
ła.
No widzisz, a komuś powiesz, że to ktoś nie umie przyjąć krytyki
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:27   #2658
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

tak szczerze mówiąc okiem widza to arnama mimo nielicznych mankamentów miała o niebo lepszą stylizację niż klarnetos...

ale przecież nie o to tu chodzi by się nawzajem oczerniać...tylko dać komuś radę, która może akurat zostanie doceniona i w czymś pomoże

wydaje mi się, że arnama formułuje konstruktywne wypowiedzi co do sukni i całościowych stylizacji, to tylko sugestia nie nakaz...nie ma się co obrażać może akurat warto się nad tym zastanowić...

a Ty klarnetos nie wierzę, że byłaś ze wszystkiego w 100% zadowolona bo nikt nie jest ideałem, nawet fachowe stylistki popełniają blędy a Ty chyba nią nie jesteś? więc nie traktuj swojego ślubnego image jako idealnego bo na pewno można znaleźć w nim rzeczy które można byłoby zrobić inaczej-lepiej

trochę dystansu do własnej osoby...widzę, że niektóre mężatki obrosły w piórka...
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:38   #2659
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Twoje przytyki są tak śmieszne,że aż żałosne.
Żałosne są twoje wypowiedzi - bo nawet nie śmieszne.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Po prostu stwierdziłam fakt-dziwne,że Ty jako osoba,która miała "strojny look" dokucza tak drugiej osobie o podobnych upodobaniach.
Szkoda, że nie byłaś taką obrończynią praw człowieka, kiedy to Arnama dokuczała mi.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
poleciałaś na Arnamę z niezłym jadem,wymieniając każdy szczególik jej stroju.
Nie poleciałam z żadnym jadem. Po prostu jej stylizacja mi się nie podobała i napisałam konkretnie co. - Dokładnie tak samo jak czyni to Arnama.

Edytowane przez klarnetos
Czas edycji: 2010-12-24 o 13:00
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 12:42   #2660
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

dziewczyny bo to już idzie nie w tym kierunku
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:47   #2661
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
tak szczerze mówiąc okiem widza to arnama mimo nielicznych mankamentów miała o niebo lepszą stylizację niż klarnetos...
Skoro tak piszesz, to mogę się tylko cieszyć - kiedy kobieta tak krytykuje ładnie wyglądającą kobietę, to może to być tylko i wyłącznie zazdrość, że sama nigdy tak pięknie nie wyglądała i nie będzie wyglądać

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
a Ty klarnetos nie wierzę, że byłaś ze wszystkiego w 100% zadowolona
Wyobraź sobie, że byłam - ze wszystkiego w 100%
Było tak jak chciałam i jak sobie wymarzyłam ja oraz mój mąż - mąż nawet zarezerwował nam już domek na terenie restauracji weselnej na I na rocznicę i poprosił żebym wyglądała dokładnie tak samo jak w dniu ślubu - a to dla mnie największy komplement i najlepszy dowód na to, że wyglądałam najpiękniej jak to było możliwe.

Edytowane przez klarnetos
Czas edycji: 2010-12-24 o 12:52
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:56   #2662
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Skoro tak piszesz, to mogę się tylko cieszyć - kiedy kobieta tak krytykuje ładnie wyglądającą kobietę, to może to być tylko i wyłącznie zazdrość, że sama nigdy tak pięknie nie wyglądała i nie będzie wyglądać

nie mam o co być zazdrosna... poprostu z was dwóch wolę stylizację arnamy...jest mi bliższa i tyle

Wyobraź sobie, że byłam - ze wszystkiego w 100%
Było tak jak chciałam i jak sobie wymarzyłam ja oraz mój mąż - mąż nawet zarezerwował nam już domek na terenie restauracji weselnej na I na rocznicę i poprosił żebym wyglądała dokładnie tak samo jak w dniu ślubu - a to dla mnie największy komplement.
facetom zawsze podobają się żony w dniu ślubu...

mój post był swoistym sprawdzianem i tak jak początkowo założyłam atakujesz każdego kto Cię skrytykuje...

oj nie dobrze, nie do tego służy forum...

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Żałosna to jesteś Ty.
a co to? jak dla mnie powinien być BAN nie wolno obrażać wizażanek...opinie na temat ubrań...to jak najbardziej...ale przytyki personalne?? przesada:confus ed:
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:57   #2663
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
facetom zawsze podobają się żony w dniu ślubu...

mój post był swoistym sprawdzianem i tak jak początkowo założyłam atakujesz każdego kto Cię skrytykuje...

oj nie dobrze, nie do tego służy forum...

A Ty nie atakujesz? Oj nie dobrze....
Najpierw samemu trzeba być w porządku, dopiero potem krytykować innych.
Bardzo nieładnie.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:58   #2664
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

klarnetos skoro jesteś chodzącym ideałem to po co się denerwujesz?? ideały się nie denerwują takimi rzeczami;>
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:58   #2665
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Agnieszkak23 to wolałabyś szerszą? Ladna ta suknia, śliczna koronka. Kokardka może by lepiej wyglądała na środku. Pomierz trochę więcej sukni i będziesz wiedzieć w czym Ci najlepiej.

Co do makijażu to ja miałam problemy bo na tydzień przed ślubem miałam próbny i siedziałam 3 godziny i nadal nic. :/ Byle jak, dziwne kolory, róż na powiekach i efekt śliwy na oku.
Poszłam na drugi dzień do innej i całe szczęście zrobiła mi go w 20 minut i całe szczęście miała za tydzień wolne więc od razu zaklepałam ją na ślub.
Byłam bardzo zadowolona. Na zdjęciu efekt
Tak wiem Arnama chwalę się, ale może komuś się spodoba i będzie chciał podobny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KKL_6084 copy.jpg (32,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KKL_6074 copy.jpg (34,6 KB, 116 załadowań)
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2010-12-24 o 13:14
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:58   #2666
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
a co to? jak dla mnie powinien być BAN nie wolno obrażać wizażanek...opinie na temat ubrań...to jak najbardziej...ale przytyki personalne?? przesada:confus ed:
Ok, edytowałam.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 13:00   #2667
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

klarnetos: żal <- to mój komentarz i więcej nie będę się zniżać do Twojego poziomu



kaska87 Suknię miałam jednoczęściową


A tak w ogóle drogie PMki to życzę Wam Miłych, spokojnych, udanych świąt pełnych miłości i rodzinnej atmosfery
Bo już pomału szykujemy się do wigilii więc nie wiem czy jeszcze tu zajrzę.
Jeszcze raz wszystkiego dobrego na te święta
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 13:00   #2668
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

przynajmniej nie wyzywam Wizażanek od "żałosnych"

dyskusję z Tobą uważam za zakończoną, nie jesteś odpowiednim partnerem do prowadzenia rozmowy, to nie ma sensu...
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 13:05   #2669
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
klarnetos skoro jesteś chodzącym ideałem to po co się denerwujesz?? ideały się nie denerwują takimi rzeczami;>
Kochana, jestem oazą spokoju i niczym się nie denerwuję.
A zwłaszcza dzisiaj... Na pewno nie.

Nie jestem ideałem, nikt nie jest. I nigdzie tak nie napisałam. Dlaczego usiłujesz sprowokować kolejną kłótnię?
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 13:07   #2670
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Agnieszkak23 to wolałabyś szerszą? Ladna ta suknia, śliczna koronka. Kokardka może by lepiej wyglądała na środku. Pomierz trochę więcej sukni i będziesz wiedzieć w czym Ci najlepiej.

Co do makijażu to ja miałam problemy bo na tydzień przed ślubem miałam próbny i siedziałam 3 godziny i nadal nic. :/ Byle jak, dziwne kolory, róż na powiekach i efekt śliwy na oku.
Poszłam na drugi dzień do innej i całe szczęście zrobiła mi go w 20 minut i całe szczęście miała za tydzień wolne więc od razu zaklepałam ją na ślub.
Byłam bardzo zadowolona. Na zdjęciu efekt
Tak wiem Arnama chwalę się, ale może komuś się spodoba i będzie chciał podobny.
jaka powaga na zdjęciu, trochę więcej uśmiechu ale makijaż na prawdę ładny, taki naturalny i delikatny i ten róż na policzkach ładny (chyba o taki efekt Ci chodziło prawda?)
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.