Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 17:07   #4771
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;23871605]A nie można obejrzeć filmu z kimś, kto jest w związku?[/QUOTE]

Każdy ma swoje zasady, ale widząc że gostek się "zasadza" na mnie, ma dziewczynę, nie jesteśmy dobrymi przyjaciółmi (czyt. mamy ustalone zasady) to ja bym nie szła. Nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny - nie rób drugiemu co Tobie niemiłe
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 18:05   #4772
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje zasady, ale widząc że gostek się "zasadza" na mnie, ma dziewczynę, nie jesteśmy dobrymi przyjaciółmi (czyt. mamy ustalone zasady) to ja bym nie szła. Nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny - nie rób drugiemu co Tobie niemiłe
Nie wiedziałam, że będzie się tak zachowywał mając dziewczynę. To było spotkanie po ok rocznej przerwie (pokłóciliśmy się i nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktów), ja szłam do niego na film i na rozmowę. Napisałam, że zwróciłam mu uwagę i nie pozwoliłam na obejmowanie, a później wyszłam, więc zachowałam się fair (w przeciwieństwie do niego). To samo mu napisałam później w wiadomości na gg, że współczuję jego dziewczynie, że takiego partnera ma. Nie mam sobie nic do zarzucenia, bo bez przesady, nie siedzę w głowie faceta i nie wiem co sobie myśli i planuje. Mówiąc FILM ja rozumię FILM (wyjątkiem są tu przypadki, kiedy ktoś mówi, że się spotkamy na kawę, a wcześniej wspominał, że kawy nie pije ). Nie będę popadać w paranoję i szukać w każdym słowie i rozmowie z jakimkolwiek mężczyzną podtekstów... A że są palanci na świecie, to każdy wie (a w tym wątku można się dowiedzieć jeszcze ilu).

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-12-19 o 18:06
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:24   #4773
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Dziwi mnie tylko, ze koles Cie wyzywa od roznych za kazdym razem, kiedy odmawiasz mu spotkania, wiec chyba o jedno mu chodzi. Inna rzecz, ze to nie on jest zalosny, tylko Ty. 'Podpuszczalam go'-po co? Nie ma innych facetow wokol, ze tzreba sie chwytac takich znajomosci?
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:11   #4774
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;23872830]Nie wiedziałam, że będzie się tak zachowywał mając dziewczynę. To było spotkanie po ok rocznej przerwie (pokłóciliśmy się i nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktów), ja szłam do niego na film i na rozmowę. Napisałam, że zwróciłam mu uwagę i nie pozwoliłam na obejmowanie, a później wyszłam, więc zachowałam się fair (w przeciwieństwie do niego). To samo mu napisałam później w wiadomości na gg, że współczuję jego dziewczynie, że takiego partnera ma. Nie mam sobie nic do zarzucenia, bo bez przesady, nie siedzę w głowie faceta i nie wiem co sobie myśli i planuje. Mówiąc FILM ja rozumię FILM (wyjątkiem są tu przypadki, kiedy ktoś mówi, że się spotkamy na kawę, a wcześniej wspominał, że kawy nie pije ). Nie będę popadać w paranoję i szukać w każdym słowie i rozmowie z jakimkolwiek mężczyzną podtekstów... A że są palanci na świecie, to każdy wie (a w tym wątku można się dowiedzieć jeszcze ilu).[/QUOTE]

Jak się idzie do faceta do domu "oglądać z nim film" sam na sam to to nie ma innego kontekstu niż erotyczny/miłosny. Chyba że, tak jak napisałam, jest to dobry przyjaciel i granice były ustalone. Nie wiem czemu na siłę próbujesz udawać naiwną przecież po jego zachowaniu doskonale widziałaś czego oczekuje od Ciebie. No i Ty, tak z nim igrając i przychodząc do niego, dałaś mu zielone światło więc nie rozumiem Twojego oburzenia że się dobierał.
Tylko jego dziewczyny szkoda.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:21   #4775
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

A mnie w tym wszystkim najbardziej zastanawia fakt, że po pierwszej wiązance w swoją stronę, dalej utrzymywałaś z nim kontakt i pozwalałaś by traktował Cię dalej w ten sam sposób. To nawet dla zabawy nie jest śmieszne...
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:32   #4776
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
A mnie w tym wszystkim najbardziej zastanawia fakt, że po pierwszej wiązance w swoją stronę, dalej utrzymywałaś z nim kontakt i pozwalałaś by traktował Cię dalej w ten sam sposób. To nawet dla zabawy nie jest śmieszne...
Popieram, bo jakby mi ktoś puścił jakąś wiązankę, to bym podziękowała za taka "znajomość" czy to koleżeńską, czy jakakolwiek inną. Uważam, że trzeba mieć swój honor, a nie dawać się wyzywać..
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:40   #4777
csylwiac
Raczkowanie
 
Avatar csylwiac
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 404
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Zejdzcie z niej, to jest kwestia jej sumienia, nie waszego... Nie znosze wizazu za to...
__________________
Czy widząc cierpienie odwracasz wzrok...?

Dalmatyńczyki w Potrzebie - ile kropek tyle nieszczęść!
csylwiac jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 22:02   #4778
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;23870125]
Znałam takiego, co jak zadzwonił i chciał się spotkać, a ja nie miałam czasu czy ochoty się z nim widzieć (to był "kolega"), to potrafił mnie zwyzywać od najgorszych. Po paru dniach na gg udawał, że nic się nie stało, a jak byłam zdziwiona i nawiązywałam do tematu, to agresor ponownie mu się włączał i pisał coś w stylu "musisz tak wypominać, marudzić??" . Po czym specjalnie nieraz udałam, że "już zapomniałam" i był taki milutki, pisał żeby się spotkać itd... A jak napisałam, że "wiesz co, dziś już mi się nie chce", to znowu były wyzwiska . Nieraz tak go podpuszczałam a w myślach sobie powtarzałam "ty idioto, żałosny jesteś". Raz poszłam do niego obejrzeć film, przed tym parę razy odbyliśmy rozmowę, mówił, że ma dziewczynę (widziałam nawet zdjęcie na nk). Poszłam więc, puścił jakiś film, siada na łóżko i zaczyna się do mnie przytulać. Zwróciłam mu uwagę, że co robi, a on takie zdziwienie, choćby kompletnie nie wiedział o co chodzi. Sytuacja się powtórzyła, w efekcie kiedy już zdenerwowana powiedziałam "no nie wiesz o co chodzi?? Masz dziewczynę, chyba ty powinieneś o tym pamiętac!", powiedział, że to on będzie miał coś na sumieniu a nie ja i że to nic poważnego, że to taki tylko związek "przelotny". Po tym wytrzymałam jeszcze jakieś max 10 min i powiedziałam, że idę. Za mną posypały się jakieś "kur.... szm..." i tym podobne.
Dodam, że parę miesięcy później dodane były kolejne zdjęcia z dziewczyną z jego "przelotnego" związku...[/QUOTE]

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;23871058]On ma 28 albo 29 lat (wtedy jakoś 26-27)[/QUOTE]ja tez jestem ze ślaska i zastanawiam sie czy nie poznalysmy tego samego kolegi

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje zasady, ale widząc że gostek się "zasadza" na mnie, ma dziewczynę, nie jesteśmy dobrymi przyjaciółmi (czyt. mamy ustalone zasady) to ja bym nie szła. Nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny - nie rób drugiemu co Tobie niemiłe
ekhem. Ja np. chodze w takich sytuacjach bo a) od razu ustalam granice, b) nudzi mi sie i jako singiel nie mam zamiaru calego zycia przekiblowac w domu badz w towarzystwie innych singli "bo cos" Sorki. Ja idac z kolega na kawe, na film ustalam jasno granice. Jesli on jest w ziwazku to juz jego sprawa jak rozwiaze te kwestie. Mnie nic do tego.

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Dziwi mnie tylko, ze koles Cie wyzywa od roznych za kazdym razem, kiedy odmawiasz mu spotkania, wiec chyba o jedno mu chodzi. Inna rzecz, ze to nie on jest zalosny, tylko Ty. 'Podpuszczalam go'-po co? Nie ma innych facetow wokol, ze tzreba sie chwytac takich znajomosci?
U mnie to bylo na zasadzie. "Patrzysz, a tu przechodzi ludzkie pojecie" A w ogole nudzilo mi sie. nie moj facet, wiec niech sobie po*******i co mu slina jezyk przyniesie.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 22:29   #4779
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
ekhem. Ja np. chodze w takich sytuacjach bo a) od razu ustalam granice, b) nudzi mi sie i jako singiel nie mam zamiaru calego zycia przekiblowac w domu badz w towarzystwie innych singli "bo cos" Sorki. Ja idac z kolega na kawe, na film ustalam jasno granice. Jesli on jest w ziwazku to juz jego sprawa jak rozwiaze te kwestie. Mnie nic do tego.
No to przecież napisałam że ok jeśli są ustalone granice wcześniej I to realne a nie fikcyjne "tak tak, tylko film". A tu były ewidentne oznaki że facetowi krew płynie w okolice rozporka. Dodając do tego jej kokietowanie nic dziwnego że się dobierał.
Po prostu lepiej nie prowokować pewnych sytuacji, i nie ma argumentu "jestem singlem i mam w d****" bo kiedyś możesz być w skórze tej dziewczyny, z którym facetem się umawiasz - nawet niezobowiązująco.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:28   #4780
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

To może i ja coś napiszę

Zerwałam z exem dla innego (podła jestem, wiem). I jestem z tym nowym, nazwijmy go X, w którym kochałam się od kiedy go poznałam,ale jakoś było zawsze tak, że się kłóciliśmy najbardziej i można powiedzieć, że nie przepadaliśmy za sobą. On gwiazda i w ogóle, ja szara myszka -ciężko mi w ogóle w to moje szczęście uwierzyć, że on we mnie się zakochał. Siedzę w domu, piszemy smsy i nagle dostaję tekst "Wiesz co, muszę Ci coś powiedzieć. Ja kogoś na stałe już mam. Sorry". Ja w ryk, już w głowie ułożyłam cały scenariusz, że to było zaplanowane by się zabawić moim kosztem itd... Dzwoni telefon, patrzę, a tu X, odrzucam połączenie, on dzwoni znowu i potem jeszcze raz, za trzecim krzyczę mu by spieprzał a on "ej, żartowałem..." nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać numeru tego mu nigdy nie zapomnę, dodam tylko, że już 4 lata jesteśmy razem ale tej mojej rozpaczy trwającej 30 sekund po tym "żarcie" nie mogę zapomnieć
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2010-12-20 o 11:30
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:33   #4781
wuer
Przyczajenie
 
Avatar wuer
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 12
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Ja byłam z kimś, kilka miesięcy. Zerwał ze mną, bo stwierdził, że nasz związek zbyt chaotycznie się zaczął. I zrobił to jeszcze przez... GADU-GADU Najlepsze jest to, że w ten sam dzień widzieliśmy się, wszystko było okej, nagle cisza przez kilka godzin i wiadomość na gg
__________________
Idź z głową w chmurze,
jak Jah na górze...
wuer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 17:50   #4782
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
To może i ja coś napiszę

Zerwałam z exem dla innego (podła jestem, wiem). I jestem z tym nowym, nazwijmy go X, w którym kochałam się od kiedy go poznałam,ale jakoś było zawsze tak, że się kłóciliśmy najbardziej i można powiedzieć, że nie przepadaliśmy za sobą. On gwiazda i w ogóle, ja szara myszka -ciężko mi w ogóle w to moje szczęście uwierzyć, że on we mnie się zakochał. Siedzę w domu, piszemy smsy i nagle dostaję tekst "Wiesz co, muszę Ci coś powiedzieć. Ja kogoś na stałe już mam. Sorry". Ja w ryk, już w głowie ułożyłam cały scenariusz, że to było zaplanowane by się zabawić moim kosztem itd... Dzwoni telefon, patrzę, a tu X, odrzucam połączenie, on dzwoni znowu i potem jeszcze raz, za trzecim krzyczę mu by spieprzał a on "ej, żartowałem..." nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać numeru tego mu nigdy nie zapomnę, dodam tylko, że już 4 lata jesteśmy razem ale tej mojej rozpaczy trwającej 30 sekund po tym "żarcie" nie mogę zapomnieć
no to chamski ten żart ci zrobil
odrazu mi sie przypomniało jak to moi dwaj "przyjaciele" sprawdzali mnie jako swoją przyjaciółke. Nazwijmy ich X i Y. Rozmawiałam przez komputer z X który twierdził, że sie strasznie pokłócił z Y a dodam, że byli to najlepsi przyjaciele. X zaczął wymyślać różne rzeczy jaki ten Y jest głupi (i gorzej) i że już nigdy sie z nim nie pogodzi. i czekał na moją reakcję, czy też się z nim zgodze i zwymyślam X. Na szczęście lubiałam ich obu i nie dałam się wkopać. Okazało się oczywiście, że siedzą przed kompem razem i wymyślają tę piękną historię nieźle sie wtedy na nich wkurzylam. żeby nie prowokować komentarzy, że to dziecinne zachowanie to dodam, że mielismy wtedy po 15-16 lat
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:55   #4783
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;23871605]A nie można obejrzeć filmu z kimś, kto jest w związku?[/QUOTE]

Można, ale to nie był żaden Twój wielki kolega - nie utrzymywaliście kontaktów dłuższy czas, nie szanowałaś go, ani on Ciebie (te wyzwiska, dziwne, agresywne zachowania - brrr), w sumie mało znany Ci facet tak naprawdę. Nieco to dziwne... Chyba tak naprawdę znowu go chciałaś podpuścić - tym razem na żywo. Ciesz się, że nie zrobił Ci nic złego, skoro miał takie dziwne zachowania.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Dziwi mnie tylko, ze koles Cie wyzywa od roznych za kazdym razem, kiedy odmawiasz mu spotkania, wiec chyba o jedno mu chodzi.
(...)
Jak wyżej. Po co utrzymywać kontakt z kimś, kto nas wyzywa, jest agresywny? Nie moja bajka po prostu...

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-12-20 o 18:57
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:00   #4784
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

pewnien facet zerwał ze swoją dziewczyna, bo ja stwierdził: " gdybysmy wpadli, to nie mógłbym znieść myśli, że muszę być z tobą do końca życia"...

dziewczynie szczęka opadła.
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:49   #4785
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Ja z tego samego powodu zerwalam z facetem, z ktorym bylam 4 lata... taka mysl przyszla nagle, jak olsnienie. Tyle, ze nie powiedzialam mu tego prosto w twarz...

(choc z drugiej stroiny ja nie z tych co uwazaja ze jak sie ma z kims dziecko w wyniku "wpadki" to trzeba byc razem do konca zycia i terroryzowac malucha brakiem uczucia miedzy rodzicami, dla "dobra dziecka")
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 08:24   #4786
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
pewnien facet zerwał ze swoją dziewczyna, bo ja stwierdził: " gdybysmy wpadli, to nie mógłbym znieść myśli, że muszę być z tobą do końca życia"...

dziewczynie szczęka opadła.
Romantyk-filozof.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 09:29   #4787
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Facecinie znaja pojecia DO KONCA ZYCIA
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 20:07   #4788
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Uwielbiam ten wątek Przeczytałam większość opowieści ale stron jest tyle, że nie jestem pewna czy czegoś nie ominęłam.

Też chciałam opowiedzieć co nieco.
Więc był sobie taki kolega. Nigdy nawet nie pomyślałam, żeby być z nim w związku, ogólnie tak sobie czasem pogadaliśmy. Był to typ faceta, który jest zbyt pewny siebie, dlatego zawsze trzymałam go na dystans.
Pewnego razu chciał mnie odprowadzić po szkole do domu. Zgodziłam się, a co. Wszystko fajnie, odprowadził, stoję w bramie, żegnam się, otwieram sobie drzwi a ten się pcha razem ze mną do środka. Powiedziałam, że nie ma mowy, żeby teraz do mnie szedł, że tego nie chce... Ten zaczął mi opowiadać co zrobimy jak wejdziemy do mojego domu. Ja zszokowana - co on sobie w ogóle wyobraża Myślał chyba, że go wpuszczę i sobie orgie zrobimy w środku dnia Stanowczo mu odmawiałam, a że się dość spieszyłam to zaczęłam wchodzić na górę, ale ten wchodzi za mną, w ogóle się nie przejmując moimi reakcjami. Wchodził coraz wyżej a ja coraz bardziej wkurzona, traciłam cierpliwość, zaczęłam w końcu na niego wrzeszczeć. No nie sposób było stać na tej klatce cały dzień. Weszłam więc na samą górę (mieszkam aż na 6piętrze) wściekła, on oczywiście za mną, wchodzę do domu i na szczęście był tam mój ojciec, który coś zaczął mówić do mnie z pokoju obok. Koleś usłyszał, że ktoś jest i w końcu zwiał spod moich drzwi Ciekawe co by było gdyby akurat dom był pusty

Dalej...
Ten sam typ, duuużo czasu później, mówił, że się zmienił, był tak autentyczny, że nie sposób było mu nie uwierzyć. Myślę sobie, że proszę bardzo, nawet ktoś taki potrafił się zmienić... Parę razy się spotkaliśmy w mieście ot tak pogadać - wszystko fajnie, zachowywał się w porządku dłuższy czas. Któregoś razu zaproponował, żebym wpadła do niego na chwilę piwko po szkole (akurat mieszka blisko szkoły). Pomyślałam... co mi szkodzi. Jestem u niego, pijemy piwo, szukamy czegoś w necie, rozmawiamy na neutralne tematy. Przychodzi jego ojciec do domu z jakimś kolegą. Ale nie szkodzi, my piliśmy w jego pokoju i tylko po jednym piwie (w dodatku ja jakiegoś zaledwie Reddsa). Potem oczywiście musiałam odwiedzić toaletę, także wyszłam na chwilę... Za moment wracam do pokoju, patrzę a ten leży na łóżku półnagi - w samej koszulce i bez gaci (pragnę zaznaczyć, że przed moim wyjściem z pokoju był w pełni ubrany) Jeszcze zamiast zobaczyć moją mine, to ten gada, że on myślał na początek o lodziku Obrzydzen ie mnie ogarnęło, nawet silniejsze niż ten cały szok. Nawet się nie przejął, że jego ojciec jest w pokoju obok !! Oczywiście znów chyba wymarzył sobie numerek. Nic z tego, wyszłam, chociaż nawet nie chciał mnie puścić na początku. Później gdy nie chciałam mieć z nim nic wspólnego, tłumaczył, że on jest młody i chce zdobyć doświadczenie , dlatego ciągle sypia z coraz to nowymi dziewczynami i że to normalne. W dodatku mi radził to samo (tj. sypiać z kim popadnie, żeby mieć doświadczenie bo to niby takie ważne i potrzebne później w związku)
Facet z kosmosu, ale już chyba nawet nie z Marsa. Nie wiem skąd takie poglądy wziął ale jaki dobry aktor... Tyle udawał, żeby mnie do łóżka zaciągnąć...

Edytowane przez patrzacwniebo
Czas edycji: 2010-12-23 o 20:36
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 23:04   #4789
csylwiac
Raczkowanie
 
Avatar csylwiac
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 404
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Skad sie takie ciezkie przypadki biora...
__________________
Czy widząc cierpienie odwracasz wzrok...?

Dalmatyńczyki w Potrzebie - ile kropek tyle nieszczęść!
csylwiac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 10:06   #4790
avantikaa
Raczkowanie
 
Avatar avantikaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 105
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

patrzacwniebo powaliłaś . co za typ...
__________________


Edytowane przez avantikaa
Czas edycji: 2011-01-12 o 22:44
avantikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 01:20   #4791
Nataala
Rozeznanie
 
Avatar Nataala
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Wiadomości: 678
GG do Nataala
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Czytając ten tekst "jesteś fajna z ryja" czy coś takiego, przypomniało mi się jak ostatnio szlam z koleżanką korytarzem w szkole i słyszymy za sobą z ust jakiś, jak ja to nazywam cepów: "Z ryja nie za bardzo, ale fajne dupy" Myślałam że padniemy tam ze śmiechu. ^^
__________________
19.04.2009

Some people believe in God
I believe in music.
Some people pray
I turn up the radio.

Nataala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:38   #4792
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

tż znajomej nie dawał ŻADNEGO znaku życia przez ponad tydzień... Nic, zero, kom nie odbierał czy tam miał ją wyłączoną. Kumple też nic nie wiedzieli. Okazało się, że po drugim dniu ciszy bał się, że będzie na niego wściekła, więc nie odzywał się dalej (dziewczyna z tych, co potrafi przyłożyć). Dziś są szczęśliwą parą : )

znam za to takie ziółko, wiem że aktualnie ma dwie dziewczyny, a jeszcze z trzema flirtuje . Gdybym po lepiej znała powiedziałabym mu jak skończył mój brat po związku na drwa fronty .
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 17:53   #4793
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez kangurrr Pokaż wiadomość
tż znajomej nie dawał ŻADNEGO znaku życia przez ponad tydzień... Nic, zero, kom nie odbierał czy tam miał ją wyłączoną. Kumple też nic nie wiedzieli. Okazało się, że po drugim dniu ciszy bał się, że będzie na niego wściekła, więc nie odzywał się dalej (dziewczyna z tych, co potrafi przyłożyć). Dziś są szczęśliwą parą : )

znam za to takie ziółko, wiem że aktualnie ma dwie dziewczyny, a jeszcze z trzema flirtuje . Gdybym po lepiej znała powiedziałabym mu jak skończył mój brat po związku na drwa fronty .
ciekawa jestem jak skonczyl ;p ;>
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 18:49   #4794
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

heh, przyjaciel mojego TŻa umawia się z dziewczyną, która jest narzeczoną sąsiada TŻa. TŻ oczywiście nie wie co robić - czy pogadać z przyjacielem, czy powiedzieć sąsiadowi, czy nie mówić nic...
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 19:10   #4795
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
heh, przyjaciel mojego TŻa umawia się z dziewczyną, która jest narzeczoną sąsiada TŻa. TŻ oczywiście nie wie co robić - czy pogadać z przyjacielem, czy powiedzieć sąsiadowi, czy nie mówić nic...
Wg mnie powinien pogadać z przyjacielem, a gdy ten nic z tym nie zrobi i będzie chciał ciągnąć to dalej i dalej oszukiwać, to powinien pogadać z sąsiadem.
Chociaż swoją drogą głupio się tak wtrącać w czyjeś życie, no ale..
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 23:02   #4796
Miauzi
Przyczajenie
 
Avatar Miauzi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
GG do Miauzi
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

>Witam wszystkie kobitki,Czytam sobie od jakiegoś czasu wasze posty i więc wypadałoby napisac o sobie..A własciwie o swojej naiwności...
Hmm..Jestem wdową od kilku lat..(Liczę sobie 38 wiosen)I postanowiłam ,że nadszedł ten czas .....Przygarnąć kropka... Garbata nie jestem,ale jednak zapracowana(własna Firma):palaPoznałam męzczyznę na sympatii...Byliśmy ze sobą 15 miesięcy...Moje
> kolezanki przyłapały go jak zalogował się na portalu..Z początku kłamał,że to jego kolega podszywa się pod niego,że zalogował się dla żartu..Póżniej była zmiana wersji,że zalogował się ,żeby porozmawiać tylko z dziewczynami...Ot tak pogadać o życiu ..Bo Ja tępa blondyna nie chce dzieci i ślubu....Oczywiś cie,że nie byliśmy nawet zaręczeni...Panu podziekowałam za dalszą znajomość ..Oczywiście,że usłyszałam,że nie jestem wyrozumiała bo to nie jest jeszcze zdrada...Czy któraś z kobiet jest wstanie w to uwierzyć..??Szczyt bezczelności.....Powinnam dodac ,że pan jest 40 letnim kawalerem mieszkającym z rodzicami i dość często bezrobotnym... Jak twierdzi nie ma pracy dla inzynierów...Zawsze słyszałam ,ze zarabiam krocie bo prowadze Firme.Dlatego prawie za wszystko płaciłam Ja...Wyjście do kina ,kawiarni itp...
>
Miauzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 23:16   #4797
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Miauzi Pokaż wiadomość
>Witam wszystkie kobitki,Czytam sobie od jakiegoś czasu wasze posty i więc wypadałoby napisac o sobie..A własciwie o swojej naiwności...
Hmm..Jestem wdową od kilku lat..(Liczę sobie 38 wiosen)I postanowiłam ,że nadszedł ten czas .....Przygarnąć kropka... Garbata nie jestem,ale jednak zapracowana(własna Firma):palaPoznałam męzczyznę na sympatii...Byliśmy ze sobą 15 miesięcy...Moje
> kolezanki przyłapały go jak zalogował się na portalu..Z początku kłamał,że to jego kolega podszywa się pod niego,że zalogował się dla żartu..Póżniej była zmiana wersji,że zalogował się ,żeby porozmawiać tylko z dziewczynami...Ot tak pogadać o życiu ..Bo Ja tępa blondyna nie chce dzieci i ślubu....Oczywiś cie,że nie byliśmy nawet zaręczeni...Panu podziekowałam za dalszą znajomość ..Oczywiście,że usłyszałam,że nie jestem wyrozumiała bo to nie jest jeszcze zdrada...Czy któraś z kobiet jest wstanie w to uwierzyć..??Szczyt bezczelności.....Powinnam dodac ,że pan jest 40 letnim kawalerem mieszkającym z rodzicami i dość często bezrobotnym... Jak twierdzi nie ma pracy dla inzynierów...Zawsze słyszałam ,ze zarabiam krocie bo prowadze Firme.Dlatego prawie za wszystko płaciłam Ja...Wyjście do kina ,kawiarni itp...
>
to jednak nie ten kropek hehehe . On to chyba sobie szukał sponsora a nie partnerki
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 23:27   #4798
Miauzi
Przyczajenie
 
Avatar Miauzi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
GG do Miauzi
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Ale to jest ...Pikuś ....Przypomniałam sobie świeta ..Cudowna atmosfera i moja nastoletnia córka otwiera prezenty a tam ,,Toffifi,,ale spoko otwieram swój prezen a tam od mojego ukochanego ,,krem ido rak Duff,, I dwie kostki mydła z promocjii..Muszę powiedzieć ,że dawno się tak nie ubawiłam..)Od tamtej pory moja córka nazywała go ,,EKONOMICZNY,,)
Miauzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 23:37   #4799
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Miauzi Pokaż wiadomość
Ale to jest ...Pikuś ....Przypomniałam sobie świeta ..Cudowna atmosfera i moja nastoletnia córka otwiera prezenty a tam ,,Toffifi,,ale spoko otwieram swój prezen a tam od mojego ukochanego ,,krem ido rak Duff,, I dwie kostki mydła z promocjii..Muszę powiedzieć ,że dawno się tak nie ubawiłam..)Od tamtej pory moja córka nazywała go ,,EKONOMICZNY,,)
gość naprawde ma wyczucie i gest!! haha
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!




Edytowane przez ekscentryczna
Czas edycji: 2010-12-27 o 23:39
ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 23:38   #4800
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

minimalista wręcz
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.