Nawet nie musicie tego czytać. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-31, 18:59   #1
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491

Nawet nie musicie tego czytać.


....

xyz

Edytowane przez brownayes
Czas edycji: 2013-04-16 o 16:30
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 19:24   #2
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Heh...jakbym czytała o sobie.Wczoraj rozstałam sie z Narzeczonym.Dzisiejszy dzień zamiast spędzić z Nim i jego znajomymi jak było w planach siedze z telewizorem i rodzicami.Żałosne?
Bez ludzi ciężko jest.Zamknąć się na nowe znajomości to najgorsze rozwiązanie.Wydaje mi się ,że trafiamy po prostu na te ,,złe " osoby.Ale ja ciągle mam nadzieje..Z grupy przyjaciół został jeden.Jest źle,ale co poradzic.Jak zamkniemy sie w sobie to bedzie tak cały czas ,a jak spróbujemy czegos nowego to moze byc tylko lepiej.Przynajmniej ja tego ,,lepszego" bede sobie zyczyła o 12.00
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 19:36   #3
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

[QUOTE=brownayes;24093167]Nigdy w życiu nie czułam się tak żałośnie. Żałośnie to idealne określenie... Jest 31 grudzień, godzina 19:44, a ja piję piwo. Dzisiaj coś we mnie umarło. Myślę, że zapamiętam ten czas na długo, bowiem jest to ostatni dzień w którym jestem prawdziwa i okazuje swoje uczucia. Już rozumiem te wszystkie puste osoby. Nie jest tak, że z natury człowiek jest zły. Bywa dobry dopóki ktoś go nie zrani. Koniec żali i smutków, nie będę już płakać. Pora by pomyśleć o sobie i nie angażować się w żadne znajomości, bo nawet przyjaciele zawodzą. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. Ja zamierzam się kierować tym samym, a odrobinę serca będę okazywać jedynie rodzicom i bratu. Nieważne czy oni mnie kochają. Być może tak, ale nie umieją tego wyrazić. W dzisiejszych czasach ½ ludzi ma problemy z samym sobą, świat jest pełen jedynie obłudy i kłamstwa. Byłam naiwna, myślałam, że warto być dobrym i miłym, że ludzie wokoło to doceniają. Że warto pomagać, uśmiechać się, być życzliwym, że warto dla przyjaciół wskakiwać w ogień. Tylko po co skoro każdy odchodzi?

xy
Witaj!Rozumie,ze ktos Cie Droga Autorko skrzywdził,zawiodł.Ale jedno Ci powiem,nie kieruj sie tym ,ze teraz jestes zła,rozzalona.Badz wlasnie soba.Nie prawda ,ze w zyciu liczy sie tylko kasa i uroda.Przede wszystkim liczy sie to co masz w glowie.Badz madrzejsza,nie trac swojej osobowosci.To nieprawda,ze warto byc draniem i to doprowadzi do szczescia.Nic bardziej mylnego.Dobro wraca.Nie lam sie,jutro bedzie lepszy dzien.Takie porazki ucza nas tylko zycia,kazda to nastepne doswiadczenie.Uwierz mi,nie Ty jedna przezylas rozczarowanie.W zlosci rozne rzeczy nachodza nam do glowy.W zyciu sa nie tylko sukcesy ,ale i porazki,a my musimy wyjsc z sytuacji z podniesiona glowa .Pozdrawiam i zycze powodzenia .

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

I zaloze sie ,ze to wszystko przez faceta!!!Napisz cos wiecej,wywal to z siebie,ulzy Ci,a my postaramy sie zrozumiec i Ci pomoc.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 19:43   #4
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie czułam się tak żałośnie. Żałośnie to idealne określenie... Jest 31 grudzień, godzina 19:44, a ja piję piwo. Dzisiaj coś we mnie umarło. Myślę, że zapamiętam ten czas na długo, bowiem jest to ostatni dzień w którym jestem prawdziwa i okazuje swoje uczucia. Już rozumiem te wszystkie puste osoby. Nie jest tak, że z natury człowiek jest zły. Bywa dobry dopóki ktoś go nie zrani. Koniec żali i smutków, nie będę już płakać. Pora by pomyśleć o sobie i nie angażować się w żadne znajomości, bo nawet przyjaciele zawodzą. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. Ja zamierzam się kierować tym samym, a odrobinę serca będę okazywać jedynie rodzicom i bratu. Nieważne czy oni mnie kochają. Być może tak, ale nie umieją tego wyrazić. W dzisiejszych czasach ½ ludzi ma problemy z samym sobą, świat jest pełen jedynie obłudy i kłamstwa. Byłam naiwna, myślałam, że warto być dobrym i miłym, że ludzie wokoło to doceniają. Że warto pomagać, uśmiechać się, być życzliwym, że warto dla przyjaciół wskakiwać w ogień. Tylko po co skoro każdy odchodzi?

xyz
Co się stało że doszłaś do takich smutnych wniosków?
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 19:43   #5
lolalolaa
Raczkowanie
 
Avatar lolalolaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 153
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Pora by pomyśleć o sobie i nie angażować się w żadne znajomości, bo nawet przyjaciele zawodzą. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. Ja zamierzam się kierować tym samym, a odrobinę serca będę okazywać jedynie rodzicom i bratu. Nieważne czy oni mnie kochają. Być może tak, ale nie umieją tego wyrazić. W dzisiejszych czasach ½ ludzi ma problemy z samym sobą, świat jest pełen jedynie obłudy i kłamstwa. Byłam naiwna, myślałam, że warto być dobrym i miłym, że ludzie wokoło to doceniają. Że warto pomagać, uśmiechać się, być życzliwym, że warto dla przyjaciół wskakiwać w ogień. Tylko po co skoro każdy odchodzi?

xyz
w czas
lolalolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 20:27   #6
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

masz rację browneyes koniec płaczu i bezkrytycznej empatii !!! czas do przodu!!! wsatańmy i walczmy o siebie!!
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 22:10   #7
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie czułam się tak żałośnie. Żałośnie to idealne określenie... Jest 31 grudzień, godzina 19:44, a ja piję piwo. Dzisiaj coś we mnie umarło. Myślę, że zapamiętam ten czas na długo, bowiem jest to ostatni dzień w którym jestem prawdziwa i okazuje swoje uczucia. Już rozumiem te wszystkie puste osoby. Nie jest tak, że z natury człowiek jest zły. Bywa dobry dopóki ktoś go nie zrani. Koniec żali i smutków, nie będę już płakać. Pora by pomyśleć o sobie i nie angażować się w żadne znajomości, bo nawet przyjaciele zawodzą. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. Ja zamierzam się kierować tym samym, a odrobinę serca będę okazywać jedynie rodzicom i bratu. Nieważne czy oni mnie kochają. Być może tak, ale nie umieją tego wyrazić. W dzisiejszych czasach ½ ludzi ma problemy z samym sobą, świat jest pełen jedynie obłudy i kłamstwa. Byłam naiwna, myślałam, że warto być dobrym i miłym, że ludzie wokoło to doceniają. Że warto pomagać, uśmiechać się, być życzliwym, że warto dla przyjaciół wskakiwać w ogień. Tylko po co skoro każdy odchodzi?

xyz
A moze warto byc dobrym czlowiekiem,milym i uczynnym,nie dla innych,nie dla odwzajemnienia dobroci ,ale dla samej siebie,dla sumienia i dobrego samopoczucia?Nie warto mierzyc siebie zlym zachowaniem innych.Nie wolno myslec takimi kategoriami,bo ktos mnie skrzywdzil,teraz ja bede bezwzgledna.I co? dobrze bedziesz sie czuc? nie wierze.Wokol ,uwierz ,jest mnostwo dobrych,madrych osob,od ktorych mozemy brac przyklad i uczyc sie i to daje nam satysfakcje i dobre samopoczucie.Dzis jestes zla ,ale to minie,zobaczysz i znow bedziesz soba a inni ,beda brac przyklad z Ciebie .W zyciu trzeba miec zasady,nie wazne ,ze nie raz, nie dwa dostanie sie w du.e .Madrzy ludzie zauwaza to,wiem co mowie.A tacy ,dla ktorych kasa i uroda jest na 1 miejscu ,nas nie obchodzia, bo nie ma czym i kim zaprzatac sobie glowy.Kazda mloda dziewczyna ,czy chlopak ma takie doswiadczenia i dylematy.Taka kolej rzeczy.Im starsza jestes, tym madrzejsza w doswiadczenia .Kazdy uczy sie zycia na wlasnych bledach,porazkach,doswiad czeniach.Glowka do gory Kochanie,jeszcze bedziesz dziekowac losowi .Nie wiem co jest przyczyna zlego samopoczucia ,ale znajac zycie to pewnie zawod milosny.Zaczyna sie nowy rok i nowe postanowienia i milosci,przyjaznie.Pozdra wiam cieplutko.I nie martw sie,bedzie dobrze.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 22:49   #8
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Trzeba zyc w zgodzie z wlasnym sumieniem . Nie dla innych ale dla samej siebie. Mozna byc milym, uczynnym, pomocnym ale nie na przekor temu w co wierzymy . Nikt nie jest wazniejszy w Twoim zyciu niz Ty sama dla siebie wiec nie warto calkowicie sie poswiecac innym.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 23:01   #9
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Nie martw sie, bedzie dobrze. 2 lata temu myslalam tak samo, swiat mi sie walil.
Siedzielam sama w sylwestra popijajac piwo. Nie, nie popijajac, upijajac sie. Dzisiaj... jestem bardzo szczesliwa, w nowym kraju, z nowymi ludzmi i nowymi perspektywami na przyszlosc. Mysl pozytywnie, zycze powodzenia w nowym roku!
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 23:39   #10
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Cytat:
Napisane przez lolalolaa Pokaż wiadomość
w czas
Lepiej później niż wcale.

Wszystkiego dobrego w nowym roku
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 10:10   #11
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie czułam się tak żałośnie. Żałośnie to idealne określenie... Jest 31 grudzień, godzina 19:44, a ja piję piwo. Dzisiaj coś we mnie umarło. Myślę, że zapamiętam ten czas na długo, bowiem jest to ostatni dzień w którym jestem prawdziwa i okazuje swoje uczucia. Już rozumiem te wszystkie puste osoby. Nie jest tak, że z natury człowiek jest zły. Bywa dobry dopóki ktoś go nie zrani. Koniec żali i smutków, nie będę już płakać. Pora by pomyśleć o sobie i nie angażować się w żadne znajomości, bo nawet przyjaciele zawodzą. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. Ja zamierzam się kierować tym samym, a odrobinę serca będę okazywać jedynie rodzicom i bratu. Nieważne czy oni mnie kochają. Być może tak, ale nie umieją tego wyrazić. W dzisiejszych czasach ½ ludzi ma problemy z samym sobą, świat jest pełen jedynie obłudy i kłamstwa. Byłam naiwna, myślałam, że warto być dobrym i miłym, że ludzie wokoło to doceniają. Że warto pomagać, uśmiechać się, być życzliwym, że warto dla przyjaciół wskakiwać w ogień. Tylko po co skoro każdy odchodzi?

xyz
no tak. widac, ze pijesz piwo
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 12:59   #12
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

...

Edytowane przez brownayes
Czas edycji: 2013-04-16 o 16:30
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 13:20   #13
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Jak przyjaciółka nie zrobi nic by naprawić wyrzadzoną Ci szkode to nie warta zachodu ta przyjaciółka.Najważniejsz e by być fair wobec siebie,ona za jakis czas zrozumie,albo przynajmniej może pomysli,ze moze zrobila cos zlego.A jak nie..trudno.Dobro powraca,moze nie od razu ,ale za jakiś czas bedziesz szczesliwa.Tego sie trzymaj
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 13:49   #14
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

...

Edytowane przez brownayes
Czas edycji: 2013-04-16 o 16:30
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 14:06   #15
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Ciesze sie ,ze zaczynasz trzezwo patrzec i myslec.Wszystko bedzie dobrze.Zlosc nie jest dobrym doradca.Czas pokaze,czy przyjaciolka bedzie nadal przyjaciolka,nic na sile.Poczekaj na rozwoj sytuacji.Powodzenia i szczescia w NOWYM ROKU.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 14:33   #16
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

Cytat:
Napisane przez DO SKUTKU Pokaż wiadomość
Ciesze sie ,ze zaczynasz trzezwo patrzec i myslec.Wszystko bedzie dobrze.Zlosc nie jest dobrym doradca.Czas pokaze,czy przyjaciolka bedzie nadal przyjaciolka,nic na sile.Poczekaj na rozwoj sytuacji.Powodzenia i szczescia w NOWYM ROKU.

Dziękuje Ci kobietko za miłe słowa
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:36   #17
iris83
Przyczajenie
 
Avatar iris83
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1
Dot.: Nawet nie musicie tego czytać.

ponoć po każdej burzy się wypogadza, hhhhmmm, chciałabym by tak było. choć jeszcze nie wiadomo kiedy, kiedyś jeszcze będzie dobrze... i tej wersji się 3maj
__________________
"... z prundem to byle g*wno popłynie. pod prund ino szalacetna ryba ..."
iris83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.