Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 22:18   #3451
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

hoho to mamy identyczne pierścionki
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:45   #3452
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ibyza ja rowniez jestem zdecydowanie za Krzyszfofem Rudzkim:

Letike gratuluje kochana piekny pierscien

Aleksandretta powiem ci ,ze ta mala sala w Magnolii moze i jest na 100 osob,ale miejsca siedzace ,natomiast jesli chodzi o parkiet to absolutnie nie ma mowy ,zeby tam sie nawet 50 osob pomiescilo,tam jest moze na 15 par parkiet.Na tym weselu ,na ktorym bylam ostatnio bylo strasznie ciasno ,datego miedzy innymi goscie rezygnowiali zupelnie z tancow i siedzieli cale wesele.Skoro magnolia ,castor i ameliowka wam odpadla to jakie sale bierzecie jeszcze pod uwage?I koniecznie chcecie wesele u twojego tz w miescie ,a nie u ciebie?

Alufa tez mysle,ze twojego tz przerastaja problemy ,faceci sa z reguly slabi psychicznie i nie radza sobie z problemami,moze porozmawiaj z nim ,o tym ,ze bardzo go potrzebujesz w trudnych chwilach,ze zycie to nie bajka i sielanka i tej drugiej osoby ,jej wsparcia i bliskosci potrzebujemy bardziej kiedy nam jest zle ,kiedy narastaja problemy , przed przysiega malzenska ksiadz pyta czy chcecie wytrwac w zwiazku w zdrowiu i chorobie w dobrej i zlej doli...czyli mamy bzy ze soba na dobre i zle,a nie tylko jak jest wszystko dobrze ,radosc i sielanka.

Wrzucam wam zdjecie mojego pierscienia ,bo tz mi w koncu aparat przywiozl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0069.jpg (95,1 KB, 54 załadowań)
__________________
razem 26.09.2005
zaręczyny 23.12.2010
ślub 29.06.2013 godz.16.00
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 06:26   #3453
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

alufa - jesteś tego pewna pewna? Nie wiem dokładnie jaka jest Twoja sytuacja, ale 3mam kciuki za właściwe decyzje ..

co do fotografa - ibyza - zgadzam się z dziewczynami co do pana Rudzkiego

kinia 860 - hah , a Ty masz chyba z kolei taki sam pierścionek jak ja
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 08:27   #3454
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Kinia sliczny pierścien! Gratuluje!
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 09:10   #3455
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witam Was serdecznie w Nowym Roku
Dopiero dziś tu zajrzałam. Wcześniej nie było czasu - życzenia, życzenia, życzenia....
Sylwester udany!! Wybawiłam się za wszystkie czasy. Pierwszy raz byliśmy na balu sylwestrowym - jestem baaardzo zadowolona Było dużo znajomych, pyszne jedzenie, orkiestra super grała....

Eh... święta minęły...Sylwester też... teraz pora zacząć przygotowywać się na sesję...
Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
oj daaaaaaaaawno mnie tu nie było bo i nie było o czym pisac w sumie ale od kilku godzin jestem zaręczona

a poza tym
WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO W NOWYM NASZYM ROKU
gratuluję!
Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a ja wpadłam się pożegnać nie stać nas ani na wesele, ani na mieszkanie i ogólnie nie jestem pewna czy jesteśmy sobie pisani ...

życzę Wam szczęścia w nowym 2011 i jeszcze więcej w 2012 będę trzymała za Was kciuki, żeby wszystkie ceremonie pięknie przebiegały
Myślę, że wszystko się między Wami ułoży i dalej będziesz PMką 2012.
Popieram zdanie dziewczyn - facetów często przerastają kłopoty innych. nie wiedzą jak się zachować. też pewnie to przeżywają. Więc może z nim szczerze pogadaj i powiedz mu o swoich odczuciach...
Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Dawno mnie tutaj nie było, czasami tylko wpadłam przeczytać kilka postów, ale i tak nie miałam czasu nic napisać.

W kwestii ślubu za wiele się nie działo, poza jedną małą sprawą.

W Boże Narodzenia Tż mi się oświadczył !
również gratuluję!


Dziewczyny, które pokazywały pierścionki - śliczne !

A u nas za niedługo (bo 30.01) minie rok jak TŻ mi się oświadczył... (wzruszona). Jak by to było wczoraj... Ja chcę jeszcze raz to przeżyć...
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 09:38   #3456
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Smile Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ja sylwestra spędziłam z znajomymi. Ale ogólnie to nie podobało mi się, ponieważ były tam dziewczyny które od momentu gdy jestem z TŻ są do mnie anty nastawione :/ przedtem były spoko, można było pogadać a teraz to jedna wielka katastrofa- a myślałam, że im przeszło.

mabi84- bardzo ładny pierścionek . A oświadczyny super . Moje już dawno temu były .

alufa- a może to są przejściowe problemy? Ja też miałam takie chwile, że nie mogłam na niego liczyć jednak zawsze wtedy pomagały rozmowy. Trzymam kciuki żebyś podjęła dobrą decyzję

ibyza- Krzysztof Rudzki

Letike- gratulacje! Bardzo ładny pierścionek, taki delikatny

kinia860- również masz piękny pierścionek
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 09:43   #3457
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Dziękuje za gratulacje

Małe info co do robienia zdjęć Robimy w świetle dziennym, przy oknie (ale nie w słońcu), w trybie makro, bez flesza Wtedy nie będzie błysków, a zdjęcie wyjdzie ładne

kinia860 śliczny pierścionek!

mabi84, Madziuniusia
piękne, panowie musieli być razem na zakupach:P

A jeśli chodzi o zespoły to ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację. Tż dzwonił zapytać się o cenę, pan zapytał się w jakiej sali jest wesele, po usłyszeniu odpowiedzi, zastanowił się chwile i walnął 5000 ... trochę się załamałam. Jeśli każdy nam będzie tak odpowiadał to ja nie wiem co zrobię

tusia_m
oddaj mu pierścionek niech się oświadcza jeszcze raz
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 10:36   #3458
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez kinia860 Pokaż wiadomość
Aleksandretta powiem ci ,ze ta mala sala w Magnolii moze i jest na 100 osob,ale miejsca siedzace ,natomiast jesli chodzi o parkiet to absolutnie nie ma mowy ,zeby tam sie nawet 50 osob pomiescilo,tam jest moze na 15 par parkiet.Na tym weselu ,na ktorym bylam ostatnio bylo strasznie ciasno ,datego miedzy innymi goscie rezygnowiali zupelnie z tancow i siedzieli cale wesele.Skoro magnolia ,castor i ameliowka wam odpadla to jakie sale bierzecie jeszcze pod uwage?I koniecznie chcecie wesele u twojego tz w miescie ,a nie u ciebie?
Ameliówka jeszcze nie odpadła. A co bierzemy pod uwagę? Aktualnie nie ma faworyta U mnie w mieście są 2 ładne hotele które kosztują straszn pieniądze i wymagają wynajmu całego obiektu. Sala weselna na 400 osób a po co mi taka stodoła przy 80? Dom weselny na tyłach dworca pks z widokiem na autobusy była by impreza Kilka miejsc nie remontowanych od czasów PRLu. I hotel przy głównym skrzyżowaniu gdzie przechodnie zaglądają przez okna. Ogólnie masakra z lokalami. Poza tym z miasta lubego będzie chyba więcej gości i łatwiej będzie rodzinie dojechać, bo do sando to nawet pociągi nie jeżdżą.

Piękny pierścionek
Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o zespoły to ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację. Tż dzwonił zapytać się o cenę, pan zapytał się w jakiej sali jest wesele, po usłyszeniu odpowiedzi, zastanowił się chwile i walnął 5000 ... trochę się załamałam. Jeśli każdy nam będzie tak odpowiadał to ja nie wiem co zrobię
Masakra z takimi zespołami. Co jak ładna sala to więcej kasy masz też płacić? Cennik powinien być przecież stały, no chyba, że ktoś ma dodatkowe wymagania. Swoją drogą to co się dziwić, że kilka osób chce 5000 tys. jak fotograf który jest sam ceni się podobnie.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 11:26   #3459
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o zespoły to ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację. Tż dzwonił zapytać się o cenę, pan zapytał się w jakiej sali jest wesele, po usłyszeniu odpowiedzi, zastanowił się chwile i walnął 5000 ... trochę się załamałam. Jeśli każdy nam będzie tak odpowiadał to ja nie wiem co zrobię
Weźmiesz DJa Uważam, że oprawa muzyczna to akurat element wesela, na którym nie warto oszczędzać (o ile usługodawca jest wart swojej ceny), ale 5 tys. za 1 dzień to i dla nas była horrendalna suma Nie bierzecie w ogóle pod uwagę dja?
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 11:59   #3460
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

widzę, że pierścioneczki się powtarzają na forum najważniejsze, że są na właściwych paluszkach

ibyza popieram zdanie dziewczyn.

alufa bez względu co będzie dalej, życzę Ci podjęcia słusznych decyzji. przemyślcie wszystko na spokojnie, przeanalizujcie. faceci nie zawsze wiedzą jak pomóc, a czasem nawet wydaje im się, że jak nie będą nic robić to bedzie najlepiej.
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:34   #3461
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

tenebrosa, nie wiem, czy chciałabyś iść na piwo o 10:30 rano Bo my właśnie o tej porze tam byliśmy, a chcieliśmy jak najszybciej ruszać, żeby jeszcze przed szczytem być w Wawie... więc niestety nie mieliśmy tym razem możliwości spotkania, ale myślę, że jeszcze będzie okazja Ja mam rodzinę w Świdniku, więc kiedyś jak się wybierzemy, to się i do Was odezwiemy

kinia, śliczny pierścionek, bardzo mi się podoba, kiedyś jak sama oglądałam pierścionki, to właśnie tego typu mi się podobały

Letike, to tylko znaczy, że zespół nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, tyko chce się łatwej kasy nachapać. I spytam jak tenebrosa, nie bierzecie pod uwagę Dja? To naprawdę potrafi być tańsza, a równie dobra alternatywa.

tusia, u mnie rok od zaręczyn minie za niecałe 2 miesiące... Pewnie sobie zrobimy jakąś rocznicę, a co sobie odmawiać świętowania

Jakby ktoś chciał poczytać przydługie i wołające o pomstę do nieba wypociny, to zostawiłam coś na poczcie...

A ja się zabieram (a przynajmniej spróbuję się zabrać) za mgr... Takie mam postanowienie na dziś i coś czuję, że strasznie trudno je będzie zrealizować...
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2011-01-03 o 12:38
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 12:39   #3462
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Oni chcą od nas 5000 ale od mojego szwagra wzięli 3,500 tysiąca za dwa dni :/ a najlepsi nie są, mi się podobali z tego względu, że mieli dużo zagranicznych piosenek i nie robili długich przerw.
Ale na oku mamy też inne zespoły, które będą raczej w normalnej cenie bo po "znajomości" Bez pytania w jakiej sali itp.
A Dj mam, mieszka nade mną pewnie zmolestuje go o poprawiny
Sama osobiście pewnie wolałabym Dj, ale mój Tż bez zespołu nie przeżyje, jego rodzina uwielbia takie klimaty, ale przynajmniej potrafią się ładnie bawić, a nie "zamulać". Z resztą, wierze, że znajdziemy normalny, uczciwy zespół, którego nie będzie obchodziła jaka sala i ile mamy na wesele, a póki co wiele nie mamy. Ogólnie zaczęłam się tym wszystkim przejmować.
A do tego jeszcze mi się coś ze zdrowiem złego porobiło Pan doktor stwierdził, że to zaburzenia hormonalne. Ale dziwnie się czuje, może nawet nie fizycznie, ale jakoś mi to na psychikę weszło i nie chce wyjść. Co za tym idzie, pogorszenie nastroju, kłótnia z Tż i nieudany sylwester...
Ehh ale się wyżaliłam
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:54   #3463
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Smile Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
Oni chcą od nas 5000 ale od mojego szwagra wzięli 3,500 tysiąca za dwa dni :/ a najlepsi nie są, mi się podobali z tego względu, że mieli dużo zagranicznych piosenek i nie robili długich przerw.
Ale na oku mamy też inne zespoły, które będą raczej w normalnej cenie bo po "znajomości" Bez pytania w jakiej sali itp.
A Dj mam, mieszka nade mną pewnie zmolestuje go o poprawiny
Sama osobiście pewnie wolałabym Dj, ale mój Tż bez zespołu nie przeżyje, jego rodzina uwielbia takie klimaty, ale przynajmniej potrafią się ładnie bawić, a nie "zamulać". Z resztą, wierze, że znajdziemy normalny, uczciwy zespół, którego nie będzie obchodziła jaka sala i ile mamy na wesele, a póki co wiele nie mamy. Ogólnie zaczęłam się tym wszystkim przejmować.
A do tego jeszcze mi się coś ze zdrowiem złego porobiło Pan doktor stwierdził, że to zaburzenia hormonalne. Ale dziwnie się czuje, może nawet nie fizycznie, ale jakoś mi to na psychikę weszło i nie chce wyjść. Co za tym idzie, pogorszenie nastroju, kłótnia z Tż i nieudany sylwester...
Ehh ale się wyżaliłam
No to faktycznie chcą zarobić łatwą kasę. U mnie najpierw była cena podana a dopiero później z czystej ciekawości pan z zespołu zapytał jaką mamy salę.


A ja mam dzisiaj dokładnie 600 dni do ślubu
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:17   #3464
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Pierścionki śliczne
Ja obchodziłam w sylwestra rocznice zaręczyn Coś w okolicach godziny 24:15 Tż mi się oświadczył rok temu i oczywiście w tego sylwestra wspominaliśmy Oznajmiłam mu, że mam jeszcze 9 wolnych palców

Sylwester spokojny, może nie za fajny, ale od 3 lat tak jakoś spokojnie jest, nie bawi chyba nas już ta sylwestrowa noc i bale. Wolimy posiedzieć, pooglądać filmy z wypożyczalni, napić się winka i szampana na toast

alufa będzie dobrze
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:21   #3465
misia88czyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cześć dziewczyny!!!! Bardzo dawno mnie tu nie było ale chciałam się z wami odzielic cudowna wiadomoscia nasz slub bedzie juz tego roku. Moj mis stwierdzil ze nie chce na mnie wiecej czekac no i nie nie zaciaylam
misia88czyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:49   #3466
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Chatka trzymam kciuki za postanowienie jakby co, to pomożemy

misia88czyca
no to gratuluję

Letike ten dj na poprawiny to już sprawa przesądzona? bo jeśli oni chcieli 5000 za jeden dzień to kiedy był ślub szwagra? bo podejrzewam, że zespół doliczył sobie pare stówek na poczet 2012 roku.
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:58   #3467
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

alufa Mam nadzieję, że to przejściowe wątpliwości. Kiedyś z Tż też mieliśmy podobną sytuację, ale wszystko minęło bardzo szybko Nie musicie rezygnować ze ślubu. Skromne przyjęcie też może być piękne. Trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło dobrze

Pierścioneczki wszystkie śliczne
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:44   #3468
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

misia88czyca to super
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:50   #3469
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
Letike ten dj na poprawiny to już sprawa przesądzona? bo jeśli oni chcieli 5000 za jeden dzień to kiedy był ślub szwagra? bo podejrzewam, że zespół doliczył sobie pare stówek na poczet 2012 roku.
Ślub Szwagra był w październiku zeszłego roku, czyli dość nie dawno, wątpię, żeby z góry mieli cenę 5000 ustawioną na 2012 rok... albo nie lubią organizatora, albo stwierdzili, że jeśli kogoś stać na taką salą to będzie też stać na droższy zespół. Przeliczyli się, bo za takie nastawienie, na pewno ich nie wybierzemy. Ja nawet nie wiem czy nas na tę salę stać, boje się myśleć o reszcie

ewika19 też tak myślę

misia88czyca zazdroszczę i gratuluję!
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 20:18   #3470
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
ja mam teraz BARDZO trudną sytuację w domu, a on w ogóle mi nie pomaga. sama równie dobrze dałabym sobie radę. zupełnie nie czuje żeby mu na mnie zależało

nie traktuje mnie jak narzeczoną i przez to nie czuje się szcześliwa


zgadzam się z dziewczynami, faceci często nie wiedzą jak reagować w trudnych sytuacjach... nie oznacza ze im nie zależy...
ułoży się
Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość

A jeśli chodzi o zespoły to ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację. Tż dzwonił zapytać się o cenę, pan zapytał się w jakiej sali jest wesele, po usłyszeniu odpowiedzi, zastanowił się chwile i walnął 5000 ... trochę się załamałam. Jeśli każdy nam będzie tak odpowiadał to ja nie wiem co zrobię
faktycznie niefajnie
Cytat:
Napisane przez misia88czyca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!! Bardzo dawno mnie tu nie było ale chciałam się z wami odzielic cudowna wiadomoscia nasz slub bedzie juz tego roku. Moj mis stwierdzil ze nie chce na mnie wiecej czekac no i nie nie zaciaylam
super


Gratuluję wszystkim pięknych pierścionków
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 07:12   #3471
PrzyszlaZona
Raczkowanie
 
Avatar PrzyszlaZona
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 116
GG do PrzyszlaZona
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witajcie kochane!!
tenebrosa witaj
kinia śliczny pierścionek gratulacje
Letike gratulacje
Już w przyszłym roku nasz Ślub
Szukamy właśnie sali, nie możemy się na nic zdecydować
I w tym miesiącu jedziemy podpisać umowę z kamerzystą i fotografem

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
PrzyszlaZona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:10   #3472
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

misia88czyca Fajnie, że nie musicie tyle czekać już

My w sumie jeśli byśmy mieli możliwość zrobienia w tym roku to chyba byśmy nie przekładali nic. Za dużo planów mamy na ten rok i zamieszanie by było duże. Nie wiem czemu, ale ten 2012 jakoś mi się bardziej podoba z daty hehe Już się nastawiłam, że to ten rok i tyle.

Muszę się pochwalić, że właśnie widziałam zaćmienie słońca
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:16   #3473
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witam dziewczyny
Chętnie dołączę do grona oczekujących na ślub w 2012 roku
Ślub planujemy na 6 października 2012r,sale mamy już wybraną pod koniec tygodnia jedziemy dogadać szczegóły i podpisujemy umowę
Powoli rozglądamy się również za orkiestra,fotografem oraz kamerzystą.

Pozdrawiam Serdecznie
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:39   #3474
PrzyszlaZona
Raczkowanie
 
Avatar PrzyszlaZona
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 116
GG do PrzyszlaZona
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

niki19 witaj wśród nas
opowiadaj o sobie, o Was
PrzyszlaZona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:41   #3475
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez misia88czyca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!! Bardzo dawno mnie tu nie było ale chciałam się z wami odzielic cudowna wiadomoscia nasz slub bedzie juz tego roku. Moj mis stwierdzil ze nie chce na mnie wiecej czekac no i nie nie zaciaylam
Gratuluję! A jaką datę ustaliliście?
My też byśmy nie przekładali, bo specjalnie na 2012 sobie zaplanowaliśmy, żeby pokończyć szkoły, trochę odłożyć itd... Jak bym zresztą już teraz miała się zająć drobiazgami, to chyba bym wpadła w panikę, bo u nas wszystko musi być dopracowane
Poza tym wciąż jeszcze nie znaleźliśmy odpowiedniego operatora kamery, co jest bardzo ważną dla nas sprawą.

Nattiv, zaćmienie słońca?? To u Ciebie było widać słońce?? Ale fajnie... u mnie tylko szaro, buro i ponuro za oknem.

PrzyszlaZona, a nie boicie się podpisywać umów z kamerzystą i fotografem kiedy jeszcze nie macie sali? Ja bym się nie zdecydowała, bo w końcu termin sali dopiero determinuje wszystko inne, przynajmniej dla mnie.

niki19, witaj z naszych radosnych szeregach, znajdziesz tu najfajniejsze dziewczyny na całym wizażu A teraz opowiedz nam coś więcej o Was, o Waszych wyobrażeniach dotyczących wesela, pokaż pierścionek jeśli jest, no i jeśli coś już innego masz na oku, to też się chwal A ja dopisuję do kalendarza.

Obudził mnie dziś rano kurier z przesyłką dla TŻta i jeszcze trochę nie ogarniam rzeczywistości... Ale powiem Wam dzień dobry
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:01   #3476
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witam Was kochane!
Witam też nowe PMki
Dziewczyny u mnie tyle sie dzieje że nie jestem w stanie Wam opowiedzieć wszystkiego...
Mam męża w szpitalu bo dzień przed sylwestrem połknął kość i miał w sylwestra rano operację... a ja jak na złość dostałam okropnego kataru....
Ale pisze do Was z prośbą... Dziś o 12 jest sprawa mam nadzieję ostatnia o pobicie mojego synka przez "super tatusia" i proszę Was abyście trzymały kciuki mocno bo jak dziś się uda i wygramy to już z górki powinno być
Poza tym u mnie nadal wszystko stoi w miejscu... nawet temat zawiesiłam bo czekam na sąd biskupi cały czas.... jak tylko będę mogła już bezpiecznie coś robić w kierunku ślubu to będę działać
Lecę już kochane i jeszcze raz proszę o Wasze czary
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:08   #3477
PrzyszlaZona
Raczkowanie
 
Avatar PrzyszlaZona
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 116
GG do PrzyszlaZona
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Chatka ja Cię proszę Ty mnie nie stresuj
Ja mam nadzieję, że do końca miesiąca to znajdziemy tą salę.
Ale masz rację jak będzie pewna sala to podjedziemy do kamerzysty podpisać umowę, termin nam zaklepał
Już się nie mogę doczekać tego dnia tak jestem nakręcona na niego
Tylko ta sala to mój największy problem

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

moniczka_2010 my to się chyba nie miałyśmy okazji poznać
Tak więc witaj

Oczywiście trzymamy kciuki bardzo mocniutko!!
PrzyszlaZona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:16   #3478
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość

tusia_m
oddaj mu pierścionek niech się oświadcza jeszcze raz
a wiesz, że to bardzo dobry pomysł?
Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
tusia, u mnie rok od zaręczyn minie za niecałe 2 miesiące... Pewnie sobie zrobimy jakąś rocznicę, a co sobie odmawiać świętowania
jasne, jeśli jest okazja, by świętować coś z ukochaną osobą (w tym wypadku tak ważny dla nas moment) to jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez misia88czyca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!! Bardzo dawno mnie tu nie było ale chciałam się z wami odzielic cudowna wiadomoscia nasz slub bedzie juz tego roku. Moj mis stwierdzil ze nie chce na mnie wiecej czekac no i nie nie zaciaylam
gratuluję
Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
misia88czyca Fajnie, że nie musicie tyle czekać już

My w sumie jeśli byśmy mieli możliwość zrobienia w tym roku to chyba byśmy nie przekładali nic. Za dużo planów mamy na ten rok i zamieszanie by było duże. Nie wiem czemu, ale ten 2012 jakoś mi się bardziej podoba z daty hehe Już się nastawiłam, że to ten rok i tyle.

Muszę się pochwalić, że właśnie widziałam zaćmienie słońca
ja też, ja też
A kolejne ma być ponoć za 19 lat....

Moniczka - fajnie, że do nas wpadłaś
Kurcze, dobrze, że Twój TŻ z tego wyszedł. Głupia kość a człowiek może skończyć na stole operacyjnym.
Trzymam kciuki za dzisiejszą sprawę

niki19 - witaj
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:27   #3479
PrzyszlaZona
Raczkowanie
 
Avatar PrzyszlaZona
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 116
GG do PrzyszlaZona
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

http://allegro.pl/suknia-slubna-38-4...389737217.html


Zobaczcie dziewczynki podoba Wam się ta sukienka, jest b. tania a tak jakoś mi wpadła w oko. Co sądzicie?

Załączam moje zdjęcie żebyście mogły zobaczyć czy mi będzie pasować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02851.jpg (236,0 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez PrzyszlaZona
Czas edycji: 2011-01-04 o 09:30
PrzyszlaZona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:31   #3480
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Chętnie dołączę do grona oczekujących na ślub w 2012 roku
Ślub planujemy na 6 października 2012r,sale mamy już wybraną pod koniec tygodnia jedziemy dogadać szczegóły i podpisujemy umowę
Powoli rozglądamy się również za orkiestra,fotografem oraz kamerzystą.

Pozdrawiam Serdecznie
Witaj

Cytat:
Napisane przez moniczka_2010 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane!
Witam też nowe PMki
Dziewczyny u mnie tyle sie dzieje że nie jestem w stanie Wam opowiedzieć wszystkiego...
Mam męża w szpitalu bo dzień przed sylwestrem połknął kość i miał w sylwestra rano operację... a ja jak na złość dostałam okropnego kataru....
Ale pisze do Was z prośbą... Dziś o 12 jest sprawa mam nadzieję ostatnia o pobicie mojego synka przez "super tatusia" i proszę Was abyście trzymały kciuki mocno bo jak dziś się uda i wygramy to już z górki powinno być
Poza tym u mnie nadal wszystko stoi w miejscu... nawet temat zawiesiłam bo czekam na sąd biskupi cały czas.... jak tylko będę mogła już bezpiecznie coś robić w kierunku ślubu to będę działać
Lecę już kochane i jeszcze raz proszę o Wasze czary
Mam nadzieje, że Twój mąż szybko z tego wyjdzie. A kciuki za sprawę to będę trzymać! I na pewno wszystko będzie dobrze
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.