Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-03, 17:19   #601
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jakąś praleczkę na pewno znajdziesz
mam nadzieję...
a dziewczyny... dostalam ostrzeżenie... masakra za to że napisałam bo sie już wkurzylam że kolejna laska pisze "bląd" zamiast blond

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kochana chodzę w nim od soboty Dziś właśnie zaraz idę zmywać i włoski umyć, także napiszę wrażenia, bo jak na razie nie mogę powiedzieć nic więcej jak to, że włoski są jak po oliwce takie tłustawe (położyłam tylko na długości ale tak solidnie)
dołączam sie do postu andzi... jak zmyjesz to mów co i jak
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 17:25   #602
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam nadzieję...
a dziewczyny... dostalam ostrzeżenie... masakra za to że napisałam bo sie już wkurzylam że kolejna laska pisze "bląd" zamiast blond

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



dołączam sie do postu andzi... jak zmyjesz to mów co i jak
No co Ty.. Ja też kiedyś na forum o modzie zwróciłam, dziewczynie uwagę, że przekręca nazwę sklepu i to nie raz wcale.. Daj spokój jak się na mnie rzuciły laski Szkoda gadać..


Oczywiście dam Wam znać jak ta oliwka się sprawuję ale na razie przemóc się nie mogę żeby iść i włosy umyć, tak mi się nie chce
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 17:29   #603
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka ale na tym watku ??? chyba nie.;
tez mialam niejednego bana raz za kim kardashian bo nie moglam zniesc lasek ktore sie w niej kochaja i ja nasladuja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 17:37   #604
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
iguska, a czym robiłas, bo chyba troche włoski dostały w kośc? Na zdjeciu przeswity są rude. Jak sa tak naprawde żołte to płukanka albo szmapon fioletowy dadza rade.
tak wiem ze dostały w kość farba raz w miesiącu, a że włosy liche mam to się strasznie niszczą, największy hardkor był jak w maju zafarbowalam rozjaśniaczem 6-7 czy tam 7-8 tonów(najbardziej rozjaśniająca jaką znalazłam) i na drugi dzięń kładłam następną bo wloski były w kolorze jajecznicy albo i gorzej. Tak jak mówiłam, są takie ni to rude ni to żółte, szamponem robiłam swego czasu i strasznie mi się ten efekt nie podobał, bo były srebne
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:05   #605
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie dość, że masz piękny blond to w dodatku długie włosy i loki To i łatwo Ci mówić, że wymyślam - ciekawe czy gdybyś miała srebrno szare włosy byłabyś taka hepi



Ciężko mi stwierdzić. Choć myślałam dziś przez chwilę jak przeglądałam się w lustrze, że gdyby były dłuższe - chociażby do ramienia to też inaczej by to wyglądało - do tak krótkich włosów(w dodatku nierównych strasznie bo wycieniowane na maxa) nie wygląda to za dobrze.



Dajcie spokój ja już nie mam kasy
a moze ułóz je inaczej? nie na gładko a poczochraj gumą fryzjerską lub wywin na szczotce na zewnątrz albo zmiętos na piance i wysusz z dyfuzorem? Takie graficzne fryzurki w takim kolorze wtedy wygladają fajnie- na zamierzone

i cascada ma racje- to tylko odcien, ja tez biadoliłam a wystarczyło troche kolor podkręcić.

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za radę Tak zrobię Jak już zafarbuję to się pochwalę jaki efekt
a na jaka farbe się zdecydowałas? jakiej firmy? osobisicie odradzałabym Garniera, bo zmienili skład i teraz wychodiz buro, nawte te ciepłe odcienie..

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mysia witamy
A Twoje włoski
niedawno mialas takie krótkie,a juz masz prawie takie jak ja
i sliczny kolorek



I nawzajem wszystkiego dobrego



mi się podoba Twój kolorek

Dziewczyny ja mam chyba coś takiego ....
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1294060545

wiecie może jaki to numerek do tych wlosow przedluzanych
bo chcialam zamowic
hej kochana
dzieki
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam nadzieję...
a dziewczyny... dostalam ostrzeżenie... masakra za to że napisałam bo sie już wkurzylam że kolejna laska pisze "bląd" zamiast blond

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



dołączam sie do postu andzi... jak zmyjesz to mów co i jak
oo... bo w regulaminie jest, ze nie nalezy zwracac wizazankom uwagi na błedy ortograficzne. no cóż..


Cytat:
Napisane przez iguskaa Pokaż wiadomość
tak wiem ze dostały w kość farba raz w miesiącu, a że włosy liche mam to się strasznie niszczą, największy hardkor był jak w maju zafarbowalam rozjaśniaczem 6-7 czy tam 7-8 tonów(najbardziej rozjaśniająca jaką znalazłam) i na drugi dzięń kładłam następną bo wloski były w kolorze jajecznicy albo i gorzej. Tak jak mówiłam, są takie ni to rude ni to żółte, szamponem robiłam swego czasu i strasznie mi się ten efekt nie podobał, bo były srebne
a nie chcesz zrobic farbą na jakims nizszym poziomie? nie byłoby przeswitów i włosy byłyby w lepszym stanie. Dziewczyny chwaliły stokholm z loreala wychodiz bardzo jasno i chłodno.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:36   #606
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
u mnie też już coraz mniej chlopaków z opuszczonymi spodniamu
więcej dresiarzy ja też uważam ze są gusta i guściki

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



super ta muza co podałaś linka,dzięki
Cieszę się że sie spodobała- tylko wersje słabe bo to przed premiery i nie ma jeszcze calościowych nut do ściagnięcia ani wstawionych

Cytat:
Napisane przez iguskaa Pokaż wiadomość
aaa Bunny jestem zakochana w tym kawałku pomimo faktu ze raczej słucham innych klimatów ! klip też mega
Kolejna zauroczona

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdjęcia z dzisiaj.
1 i 2 zdj przy samym oknie
3 trochę dalej od okna
mnie tam sie kolorek mega podoba- jeśliby był jaśniejszy to go zamawiam!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
A mam pytanie do bunny! moja siostra o dziwo chce mieć gołębi blond nie wiem co jej sie stało... no ale ok... mysle zeby zrobiła kąpiel rozjaśniająca a potem albo A10 albo C12, wklejam jej zdjecie po szamponetce ciemno brązowej z palette co robiła z miesiąc temu
(zdjecia troche przeklamują w rzeczywistości ma troche bardziej ciemne i z mniejszym rudym blaskiem)
Niech po kapieli nalozy popielaty blond z naturals 219 palette- jest mocniejszy i lepiej pokryje po kapieli, a potem to juz może robić a10.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam nadzieję...
a dziewczyny... dostalam ostrzeżenie... masakra za to że napisałam bo sie już wkurzylam że kolejna laska pisze "bląd" zamiast blond

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



dołączam sie do postu andzi... jak zmyjesz to mów co i jak
Pewnie jakaś wielce pier*&^nięta juz cie zglosiła Jak ja nienawidzę takich suk... Niby regulamin mówi żeby nie zwracać uwagi komuś ale w sposób chamski To co mamy klaskać z radości jak ktoś jest nie wyksztalconym debilem- no super... Napisz do osoby co ci bana wlepiła, że nie bylaś zlośliwa tylko chcialaś by ta osoba pisała już bez blednie, może ci cofnie. Dlatego też nie pomagam ludziom z reguły na innym watku- nigdy nie wiadomo na jakiego ciecia trafisz...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:44   #607
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Czesc wszystkim
nie bylo mnie tu pare dni ..sylwester bylam w gorach ..
Powiem wam ,ze taka masakraa
w skrocie to wam ,az powiem Jest chlopak ,ktory ma dziewczyne i przespal sie z dwoma jej przyjaciolkami' z jedna na sylwesrze z druga wczesniej ..ona nic nie wie ,on daje,ze nic sie nie stalo
az mi sie w d*pie nie miesci.

Jutro farbuje nutrisse 111


Kotka przykro mi ,ze ostrzezenie dostalas
bo mialas racje..
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 18:44   #608
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a moze ułóz je inaczej? nie na gładko a poczochraj gumą fryzjerską lub wywin na szczotce na zewnątrz albo zmiętos na piance i wysusz z dyfuzorem? Takie graficzne fryzurki w takim kolorze wtedy wygladają fajnie- na zamierzone


oo... bo w regulaminie jest, ze nie nalezy zwracac wizazankom uwagi na błedy ortograficzne. no cóż..
Toż to głupota. Bez względu na to jaka jest przyczyna zwracania uwagi na pisownie to tylko na dobre wyjdzie osobie która robi byki, bo jak się jej powtórzy 1 i 2 raz to może zapamięta

A co do włosków to ciężko mi sobie to wyobrazić bo są tak pocieniowane, że mało co mogę z nimi zrobić - a obcinać tego cieniowanego nie chce bo wróciłabym do długości z 1 cięcia :/
Na razie nie będę biadolić, uzbroję się w cierpliwość i poczekam co z tego wyjdzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:51   #609
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a na jaka farbe się zdecydowałas? jakiej firmy? osobisicie odradzałabym Garniera, bo zmienili skład i teraz wychodiz buro, nawte te ciepłe odcienie..
Na razie się zastanawiam, przeglądam recenzję na KWC, sama nie wiem, bo opinie są i po 5 gwiazdek i po 1 pod ta samą farbą..
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
oo... bo w regulaminie jest, ze nie nalezy zwracac wizazankom uwagi na błedy ortograficzne. no cóż..
Ale nie rozumiem wlepiania punktów za to, czasem te błędy serio aż po oczach biją..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:04   #610
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej blondyny

Mam do was pytanko, czy macie doświadczenia w związku z profesjonalnymi rozjaśniaczami? typu - kupowany w sklepie fryzjerskim, bądź też przez internet 500 g + oxydant??

Zastanawiam się nad Joanną Platinum Classic, ale nawet w necie (google) ciężko znaleźć konkretne opinie ludzi - znalazłam może kilka wybiórczych i to na zasadzie "jest dobra" "nie polecam", bez żadnych konkretnych spostrzeżeń, ech.

Jest też goldwell, ale to prawie 50 zł za sam proszek + kolejne niemalże tyle za oxydant, więc sobie podaruję a także dolce i inne nieznane mi firmy...

jedyny rozjaśniacz jaki mi kiedyś podpasował to taki niebieski z Londy - nie zniszczył mi włosów prawie wcale (tylko je przesuszył, ale szybko udało mi się je przywrócic do zdrowej kondycji), natomiast z Joanną mam złe wspomnienia ale ta profesjonalna może będzie lepsza? z szamponu fioletowego Joanna Professional jestem baaaardzo zadowolona.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam nadzieję...
a dziewczyny... dostalam ostrzeżenie... masakra za to że napisałam bo sie już wkurzylam że kolejna laska pisze "bląd" zamiast blond
hmmm nie przejmuj się, ja dostałam ostrzeżenie za naskoczenie na dziewczynę podburzającą nastrój na fajnym wątku przyszła i zaczęła mówić absurdalne rzeczy, no i oczywiście kto ucierpiał? rozjemca no ale trudno. trzeba przemilczeć i nie zwracać uwagi na delikwentów.

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2011-01-03 o 18:54
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:15   #611
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim
nie bylo mnie tu pare dni ..sylwester bylam w gorach ..
Powiem wam ,ze taka masakraa
w skrocie to wam ,az powiem Jest chlopak ,ktory ma dziewczyne i przespal sie z dwoma jej przyjaciolkami' z jedna na sylwesrze z druga wczesniej ..ona nic nie wie ,on daje,ze nic sie nie stalo
az mi sie w d*pie nie miesci.

Jutro farbuje nutrisse 111


Kotka przykro mi ,ze ostrzezenie dostalas
bo mialas racje..
o jaaa.. Niezły kur***iarz z niego.. ale jak to mogło się stać ,że one nic nie wiedzą a są przyjaciółkami. Dziwna sytuacja

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Dzisiaj farbowałam tym Natural and Easy 532 w sumie mało co się zmieniło. Odrost nadal jest cieplejszy niż reszta włosów, ale już nie rudawy. Teraz może płukanka to zgasi. Tylko boje się tych pasemek niebieskich znowu. A może ja źle robię daje tak pół nakrętki na miskę wody? to dobrze czy źle?
a tak w ogóle jak robicie płukanki to najpierw płukanka a potem mycie włosków,czy na odwrót?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 19:15   #612
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a nie chcesz zrobic farbą na jakims nizszym poziomie? nie byłoby przeswitów i włosy byłyby w lepszym stanie. Dziewczyny chwaliły stokholm z loreala wychodiz bardzo jasno i chłodno.
Mysia to jest problem, że właśnie tym stockholmem farbuje od trzech miesięcy i widzisz jaki efekt
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:24   #613
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a moze ułóz je inaczej? nie na gładko a poczochraj gumą fryzjerską lub wywin na szczotce na zewnątrz albo zmiętos na piance i wysusz z dyfuzorem? Takie graficzne fryzurki w takim kolorze wtedy wygladają fajnie- na zamierzone

i cascada ma racje- to tylko odcien, ja tez biadoliłam a wystarczyło troche kolor podkręcić.



a na jaka farbe się zdecydowałas? jakiej firmy? osobisicie odradzałabym Garniera, bo zmienili skład i teraz wychodiz buro, nawte te ciepłe odcienie..



hej kochana
dzieki

oo... bo w regulaminie jest, ze nie nalezy zwracac wizazankom uwagi na błedy ortograficzne. no cóż..




a nie chcesz zrobic farbą na jakims nizszym poziomie? nie byłoby przeswitów i włosy byłyby w lepszym stanie. Dziewczyny chwaliły stokholm z loreala wychodiz bardzo jasno i chłodno.
To jest właśnie trochę bez sensu To co na forum ma się szerzyć analfabetyzm? Powinno być właśnie na odwrót, że we właściwy sposób powinno się zwracać uwagę na takie "byki" Przecież nie każdy robi to przez złośliwość a właśnie często chęć pomocy, zwrócenia uwagi w czym tkwi błąd. No ale cóż

Nikola a może po prostu nakładaj płukankę na sam odrost? Np wacikiem kosmetycznym, maczaj go w roztworze w szklance i pojeździj nim po przedziałku Ja tak robiłam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-03 o 19:25
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:29   #614
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To jest właśnie trochę bez sensu To co na forum ma się szerzyć analfabetyzm? Powinno być właśnie na odwrót, że we właściwy sposób powinno się zwracać uwagę na takie "byki" Przecież nie każdy robi to przez złośliwość a właśnie często chęć pomocy, zwrócenia uwagi w czym tkwi błąd. No ale cóż

Nikola a może po prostu nakładaj płukankę na sam odrost? Np wacikiem kosmetycznym, maczaj go w roztworze w szklance i pojeździj nim po przedziałku Ja tak robiłam
dzięki za radę a tak do szklanki to ile mam wlać tej płukanki? nie chce znowu przesadzić żeby nie było siwych pasemek
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:31   #615
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dobra laski ja uciekam cos obejrzec w tv i takie tam...
dobranocki

yattamanka nie scinaj juz wlosow zachoduj nie ma sensu scinac tego co ci rosnie...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-03 o 19:36
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:33   #616
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
o jaaa.. Niezły kur***iarz z niego.. ale jak to mogło się stać ,że one nic nie wiedzą a są przyjaciółkami. Dziwna sytuacja

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Dzisiaj farbowałam tym Natural and Easy 532 w sumie mało co się zmieniło. Odrost nadal jest cieplejszy niż reszta włosów, ale już nie rudawy. Teraz może płukanka to zgasi. Tylko boje się tych pasemek niebieskich znowu. A może ja źle robię daje tak pół nakrętki na miskę wody? to dobrze czy źle?
a tak w ogóle jak robicie płukanki to najpierw płukanka a potem mycie włosków,czy na odwrót?
Najpierw mycie włosów potem płukanka bez spłukiwania ja mam płukankę z Delii daję tak jedną nakrętkę na hm.. taki niewielki garnek- gdzieś z litr-półtorej litra wody...

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dzięki za radę a tak do szklanki to ile mam wlać tej płukanki? nie chce znowu przesadzić żeby nie było siwych pasemek
ja bym zrobiła metodą prób i błędów. Jak na miskę dajesz pół nakrętki to tu by wychodziło, że może z pół łyżeczki do herbaty? Ja patrzę z reguły na kolor wody nie ilość
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-01-03 o 19:38 Powód: zjedzone słowo
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:43   #617
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Najpierw mycie włosów potem płukanka bez spłukiwania ja mam płukankę z Delii daję tak jedną nakrętkę na hm.. taki niewielki garnek- gdzieś z litr-półtorej litra wody...
tak właśnie mam taką samą płukankę. Łoo ja daje tak z pół nakrętki najwięcej na miskę wody tak z ok 3l i starsznie szybko mi łapie i właśnie mam mega siwe pasemka

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

hmn.. chyba muszę właśnie brać bardzo malutko. Żeby woda była delikatnie fioletowa, zazwyczaj wychodzi mi mocno fioletowa jak ten pasek szybka odpowiedz

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

dziewczyny macie jakieś dobre patenty na pozbycie się śliwy kurna koleżanka mi dziś na nogę stanęła..
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:44   #618
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
tak właśnie mam taką samą płukankę. Łoo ja daje tak z pół nakrętki najwięcej na miskę wody tak z ok 3l i starsznie szybko mi łapie i właśnie mam mega siwe pasemka

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

hmn.. chyba muszę właśnie brać bardzo malutko. Żeby woda była delikatnie fioletowa, zazwyczaj wychodzi mi mocno fioletowa jak ten pasek szybka odpowiedz
hm.. mnie zazwyczaj też taki kolor wychodzi ale na włosach potem fioletowego nie widać..lekko ochładza tylko kolor.. teraz nie mogę używać bo rudawe pasma ciemnieją bardzo po płukance.. Twoje włosy muszą chyba jakoś 'bardziej przyjmować' kolor płukanki..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:55   #619
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
hm.. mnie zazwyczaj też taki kolor wychodzi ale na włosach potem fioletowego nie widać..lekko ochładza tylko kolor.. teraz nie mogę używać bo rudawe pasma ciemnieją bardzo po płukance.. Twoje włosy muszą chyba jakoś 'bardziej przyjmować' kolor płukanki..
no najwidoczniej muszę pokombinować z odpowiednimi proporcjami żeby było ładnie
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 19:56   #620
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześc dziewczyny....
Adzi mam prośbe napisz dokładnie nazwe tej maseczki z której jesteś tak zadowolona kupiłas na allegro tak?może jakis link bede wdzięczna





czy to jest ta?a moze któras z dziewczyn wie o jaką maske chodzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maska.jpg (9,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2011-01-03 o 20:07
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:03   #621
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dzięki za radę a tak do szklanki to ile mam wlać tej płukanki? nie chce znowu przesadzić żeby nie było siwych pasemek
Ja zawsze wlewam pół szklanki ciepłej wody i do tego z 5 kropelek płukanki (mam flor illum) i jeszcze nigdy nie miałam niebieskich pasemek


Adzi i Kotka olejek zmyty a włosy są rewelacyjne Ja rzadko na nie narzekam ale teraz to jestem w szoku są mięciutkie, śliskawe, błyszczą się na potęgę i takie lekkie się wydają Ja go polecam, nie wiem jak to jest jak ktoś używał oleju kokosowego, może być rozczarowany? Ja wymagająca nie jestem bo nigdy nie stosowałam takich rzeczy na włosy ale jestem bardzo zadowolona z tego olejku fur mama
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-03 o 20:07
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:12   #622
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny....
Adzi mam prośbe napisz dokładnie nazwe tej maseczki z której jesteś tak zadowolona kupiłas na allegro tak?może jakis link bede wdzięczna





czy to jest ta?a moze któras z dziewczyn wie o jaką maske chodzi?
magda tak to ta maska- moja ulubiona i zaraziłam nią kolejne blondyny
Najbardziej opłaca sie 1 litr opakowanie bo już ok 40zl mozna kupić.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:19   #623
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dzieki Bunny ja kupiłam kalloss latte i czekam na paczke ale ta mnie tez kusi czy one sa podobne moze najpierw jedna zuzyje a potem ta kupie aczkolwiek kusi....
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:23   #624
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny....
Adzi mam prośbe napisz dokładnie nazwe tej maseczki z której jesteś tak zadowolona kupiłas na allegro tak?może jakis link bede wdzięczna





czy to jest ta?a moze któras z dziewczyn wie o jaką maske chodzi?
Madziu ja jej używam - mam litrowe opakowanie i jest rewelacyjna

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja zawsze wlewam pół szklanki ciepłej wody i do tego z 5 kropelek płukanki (mam flor illum) i jeszcze nigdy nie miałam niebieskich pasemek


Adzi i Kotka olejek zmyty a włosy są rewelacyjne Ja rzadko na nie narzekam ale teraz to jestem w szoku są mięciutkie, śliskawe, błyszczą się na potęgę i takie lekkie się wydają Ja go polecam, nie wiem jak to jest jak ktoś używał oleju kokosowego, może być rozczarowany? Ja wymagająca nie jestem bo nigdy nie stosowałam takich rzeczy na włosy ale jestem bardzo zadowolona z tego olejku fur mama
Na wątku olejowym dziewczyny się nim zachwycały na potęgę Ja na razie tylko kokoskiem się zachwycałam, jak mi się skończy to może pomyślę o tym rossmanowskim Miałam go kupić już jakiś czas temu ale mam trzy oleje i jakbym dokupiła jeszcze ten to ja nie wiem kiedy ja to wszystko zużyje

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobra laski ja uciekam cos obejrzec w tv i takie tam...
dobranocki

yattamanka nie scinaj juz wlosow zachoduj nie ma sensu scinac tego co ci rosnie...

nie ścinam , każdy milimetr na wagę złota - ale sama widziałaś od przedziałka do połowy włosów (to co mi odrosło) ładne gładkie, a dalej to stare pocieniowane i nie wygląda najlepiej - wypadałoby to ściąć. Ale muszę poczekać conajmniej do wiosny by móc podciąć choć cm

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobra laski ja uciekam cos obejrzec w tv i takie tam...
dobranocki

yattamanka nie scinaj juz wlosow zachoduj nie ma sensu scinac tego co ci rosnie...

nie ścinam , każdy milimetr na wagę złota - ale sama widziałaś od przedziałka do połowy włosów (to co mi odrosło) ładne gładkie, a dalej to stare pocieniowane i nie wygląda najlepiej - wypadałoby to ściąć. Ale muszę poczekać conajmniej do wiosny by móc podciąć choć cm
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:33   #625
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Mam pytanie do blond bunny jak robi się odrosty po pasemkach, tzn. odświeża je to fryzjerki robią je tylko po wierzchu czy na całej głowie?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:33   #626
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mysia jak dobrze ze jestes znowu z nami
Piekne wloski
Czy widziałaś juz moje zdjecia?

snowhitee
Ty sie znasz widzę, powiedz mi kiedy te wyprzedaże się skończą (moze jeszcze cos kupie) i kiedy wchodzi wiosna w sklepach?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:35   #627
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
hm.. mnie zazwyczaj też taki kolor wychodzi ale na włosach potem fioletowego nie widać..lekko ochładza tylko kolor.. teraz nie mogę używać bo rudawe pasma ciemnieją bardzo po płukance.. Twoje włosy muszą chyba jakoś 'bardziej przyjmować' kolor płukanki..
rudawe pasma ciemnieją? czyli nie ma co używać na rudawe włosy bo rudy będzie intensywniejszy?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:38   #628
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Madziu ja jej używam - mam litrowe opakowanie i jest rewelacyjna



Na wątku olejowym dziewczyny się nim zachwycały na potęgę Ja na razie tylko kokoskiem się zachwycałam, jak mi się skończy to może pomyślę o tym rossmanowskim Miałam go kupić już jakiś czas temu ale mam trzy oleje i jakbym dokupiła jeszcze ten to ja nie wiem kiedy ja to wszystko zużyje

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------




nie ścinam , każdy milimetr na wagę złota - ale sama widziałaś od przedziałka do połowy włosów (to co mi odrosło) ładne gładkie, a dalej to stare pocieniowane i nie wygląda najlepiej - wypadałoby to ściąć. Ale muszę poczekać conajmniej do wiosny by móc podciąć choć cm

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------




nie ścinam , każdy milimetr na wagę złota - ale sama widziałaś od przedziałka do połowy włosów (to co mi odrosło) ładne gładkie, a dalej to stare pocieniowane i nie wygląda najlepiej - wypadałoby to ściąć. Ale muszę poczekać conajmniej do wiosny by móc podciąć choć cm
Nie dziwię się, że się nim zachwycały Ja też jestem cała w skowronkach
Aż TŻ ma mnie dość bo podchodzę ciągle do niego i się go pytam, zobacz jakie mam włoski, mięciuśkie co?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia jak dobrze ze jestes znowu z nami
Piekne wloski
Czy widziałaś juz moje zdjecia?

snowhitee
Ty sie znasz widzę, powiedz mi kiedy te wyprzedaże się skończą (moze jeszcze cos kupie) i kiedy wchodzi wiosna w sklepach?
mniej więcej 2tyg po pierwszych obniżkach wchodzi II tura czyli jeszcze niższe ceny , wyprzedaże trwają gdzieś do końca stycznia i wtedy też wchodzi nowa kolekcja, w niektórych sklepach nawet szybciej Przyszedł dziś do mnie magazyn Halens i on jest już w całości na wiosnę/lato
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:40   #629
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dzieki Bunny ja kupiłam kalloss latte i czekam na paczke ale ta mnie tez kusi czy one sa podobne moze najpierw jedna zuzyje a potem ta kupie aczkolwiek kusi....
anti age jest mocniejsza o wiele- odbudowuje wlosy, wypelnia ich ubytki ale obciąża i nie nadaje sie do stosowania co mycie. A latte jest lekka, mozna co mycie używac ale efektow takich nie daje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:43   #630
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
rudawe pasma ciemnieją? czyli nie ma co używać na rudawe włosy bo rudy będzie intensywniejszy?
Tzn nie tyle intensywniejszy co ciemniejszy.. chłodny się robi ale ciemny. Ja mam takie ryżawo blond pasemka i potem w tym miejscu robi mi się taki ciemny blond jakby..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-01-03 o 20:59
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.