Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 11:06   #931
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
a tu dla przypomnienia jak Milena wygląda
sliczna i masz to krzeselko zabaw czy jak tam sie to nazywa

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
co dajecie dziciaczkom do picia... wodę?
ja daje soczki rozcienczone i herbatki. wody nie chce pic
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:06   #932
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
co dajecie dziciaczkom do picia... wodę?

Ja daję wodę z sokiem porzeczkowym mojej mamy (z cukrem), dosyć rozrobione. A to dlatego, że samej wody nie chciał pić (choć koleżanka mówiła, żebym uczyła, ale uwierzcie nie pił i już). Z kolei kupcze soki w większości na bazie jabłka, które na razie nam nie podeszło więc taki sok, niech już od czegoś dostanie tej próchnicy
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:10   #933
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

zaczynamy pakować rzeczy w kartony żeby nie zostawić na ost. chwilę i na razie do piwnicy znosimy, bo nam pozwolili jeszcze klucze do piwnicy potrzymac. Do 15 musimy się wyprowadzić. Na razie do teściowej brrr...

ale mały śpi więc wykorzystuję czas na wizaż

a wogóle wszyscy i ja tez nie możemy się nadziwić jak maly się zmienil w przeciągu tych 2 tyg. we Włoszech - siedzi stabilnie, staje na nóżki, piszczy, interesują go grające zabawki, jest taki jakiś dojrzały i świadomy wielu rzeczy, no i pije pięknie mleko z butli, je zupki i owocki

Edytowane przez ola_k11
Czas edycji: 2011-01-06 o 11:18
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:05   #934
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość
przed świętami siedzieliśmy u niej 4 dni bo nam samochód sie popsuł i nie mieliśmy jak wrócic z malutką wózkiem i wszystkimi tabołami więc siedzieliśmy o 1 dzień dłuzej, bo pojechaliśmy na weekend, sama nas zapraszala .... a jak ten 1 dzień dłużej przyszło nam zostac to ona z tekstem do tż-ta "nie mam wam co dac na kolację i co jutro zrobić na obiad"
chyba bym padla niech szlak ich trafi no normalnie oczadziec idzie a z twoim tz'tem bym porzadek zrobila wszystko zalezry od tego w jakim stopniu ci na nim zalezy bo jesli nie bardzo to bym go pogonila dostaniesz alimenty i dodatek z opieki spolecznej jako matka samotnie wychowujaca dziecko a pobierasz rodzinne? niby 68zl ale zawsze bedziesz miala na pampki i chustki mokre czy cos innego a dla samotnie wychowujacej matki ze 300zl tez dostaniesz tym bardziej przy rencie socjalnej nie bedziecie przekraczaly dochodow bo chyba 504zl na osobe i plus alimenty jak on 2000zl zarabia to z 500zl dostaniesz to ladnie ponad tysiac sie wam uzbiera a jesli chcesz z nim zyc to nie wyobrazam sobie zeby sie nie dokladal do zycia bo te pieniadze co twoi rodzice wydaja na jego jedzenie to mogli by na wnuczke wydac! ot co mialam na pisac wogole sobie nawet nie wyobrazam takiej sytuacji gno.jek z niego i tyle a ty musisz powaznie przemyslec wszystko bo jak ty nie bedziesz szczesliwa to dzidzia tez nie bedzie szczesliwa a puki co zdazysz sobie ulozyc zycie z kims kto bedzie tego wart

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość

anoxa fajne to 1 krzesełko miałam je brać ale wtedy było tylko pomarańczowe :/ a jakbym wiedziała że to materiał a nie folia to bym się nie zastanawiala :/
no i właśnie tak powinien się zachowywać facet tylko skoro was chce zabrać to koniecznie niech wykombinuje dla ciebie neta !!
no i chyba ze wzgledu na material sie na nie zdecyduje bo niedlugo bedzie cieplo i nie chce zeby mu sie dupka odparzala i przyklejala do ceraty

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
aniaa, kochana jesteś
Ja mam właśnie taki nebulizator (a mówiłam na niego inhalator).
Co do zakraplania - ja zawsze robiłam na leżąco, jutro spróbuję tak, jak on pokazywał, może będzie mniejszy ryk.
Bardzo dziękuję
tez to ogladalam i o tobie myslalam

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
tez je ogladalam

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
Tak żłobek,bo niańki co przychodziły na rozeznanie były tragiczne..a w tym żłobku 10 dzieci,3 opiekunki i monitoring (tz jest informatykiem więc non stop będzie patrzył co u Patuni się dzieje ) Gina powiedziała,że za wcześnie aby coś tam dojrzeć,zrobiła usg i cytologię,jak okresu nie będę miała jeszcze przez 2 tyg mam ponownie przyjść..
no to czekamy

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość

Dziewczyny dzięki za kciuki. Chyba będzie dobrze, bo już po 2h od spotkania zadzwonili z zaproszeneim na spotkanie do prezesa a to drugi i ost. etap rekrutacji (podobno nie sposób nie spodobać się prezesowi)
No ale nie zapeszam.

Aaaa zapomniałabym w poniedziałek podpisaliśmy akt i mamy swój domek jupiii!!!Teraz tylko wykańczanie i roboty, to mnie przeraża czy kasy starczy i wogole...
kciuki dalej trzymamy! pochwal sie zdjeciem nowego domu i trzymam kciuki za mieszkanie z tesciami

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
rossmanowskie babydrem ja mam akurat w rozm.6-9kg 46 szt. 19.90zł są naprawde fajne dla
mnie niewiele różnią się od pampers
roznia sie gruboscia i chlonnoscia pampersy bardziej chlonne sa i cienkie ale ja te baby dream tez lubie


Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość


co do naszych przygód nocnikowych - dzisiaj rano TŻ po raz pierwszy wysadzał małego i Kuba mu prysnął prosto do buzi
(a zawsze mąż na mnie krzyczał, że co ja mu tego psiurka tak poprawiam, czemu mu tam ruszam, a ja się bałam, bo mi też raz tak prysnął, że w oko dostałam- Kuba ma duże ciśnienie i te siki jak się odbiją o ściankę nocnika to do góry lecą);
a dzisiaj po rannej drzemce zrobił kupkę do nocnika, pierwszy raz taki fart
ale super tez musze kupic ten nocnik

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
marta wspolczuje nocki. u nas tak od 20 grudnia wiec wiem o czym mowisz

a ranek mielismy fajny. 1,5 h lezelismy sobie w czworke (bo pies z nami ) na lozku i sie wyglupialismy
Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
ja uwielbiam urządzać mieszkanie szkoda tylko że nie moge zaszaleć i kupić wszystkiego od razu tylko tak na raty trochę nowych rzeczy troche starych trochę w spadku i powstaje taki styl mieszany

co dajecie dziciaczkom do picia... wodę?
ja daje herbatki i soczki samej wody nie chce pic
ja tez lubei urzadzac ae powiem ci ze mam juz dosyc


do mnie przyjechala babcia i juz mam jejtroche doscy "kasia on chce chyba jesc... pic... spac... o zakaszlal... o kichnal... o napewno mu zimno.... a moze spac z toba puki jestem..." itd no ale nie moge tego jej odmowic

no i sprzedalam mondeo
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:55   #935
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

witam
snieg pada
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:10   #936
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
(...)do mnie przyjechala babcia i juz mam jejtroche doscy "kasia on chce chyba jesc... pic... spac... o zakaszlal... o kichnal... o napewno mu zimno.... a moze spac z toba puki jestem..." itd no ale nie moge tego jej odmowic (...)
Strasznie mnie to denerwuje, ale mówię wtedy bezpośrednio, że przepraszam, ale to ja wiem, co jest lepsze dla mojego dziecka.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:14   #937
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

martysek ja zawsze tez mowilam ale jak dzisiaj chciala mu dac herbate lyzeczka to powiedzialam ze nie bo herbata byla ze slodzikiem i jak powiedzialam ze nie bo to sama chemia to mowi a no tak a nie chce sie z nia przekomarzac bo to starsza osoba i w sumie chcialam zeby przyjechala bo nie wiem ile pozyje i wiem ze jej to sprawia duza radosc bo uwielbia hubcia
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 16:16   #938
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

wczoraj albo dzis ktoras z Was pisala o tym, ze chce sprzedac bujaczek ( niezawsze?papeteria?) a moja kolezanka bardzo potrzebuje. jak jeszcze nie poszedl to jestem zainteresowana
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 18:03   #939
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anoxa, rozumiem. Moja babcia też starowinka i bardzo schorowana, ale i tak mówię jej, jeśli chce robić wbrew temu, co ja ustaliłam. Tłumaczę, że teraz jest inaczej niż kiedyś, a Natalka przez ponad 4 miesiące od urodzenia jest zdrowa, więc świadczy to o tym, że moje zasady są ok
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:00   #940
mamba88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej! Mogę do was dołaczyć?
mamba88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:18   #941
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
do mnie przyjechala babcia i juz mam jejtroche doscy "kasia on chce chyba jesc... pic... spac... o zakaszlal... o kichnal... o napewno mu zimno.... a moze spac z toba puki jestem..." itd no ale nie moge tego jej odmowic
no rozumiem...ona napewno chce dobrze!
Cytat:
Napisane przez mamba88 Pokaż wiadomość
Hej! Mogę do was dołaczyć?
jasne! zapraszamy, ale napisz cos o sobie koniecznie!
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 20:27   #942
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

ale tu dzisiaj cisza przy swiecie
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:05   #943
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
A jak dlugo masz zamiar karmic piersia? Od 6 miesiecy to juz trzeba cos wprowadzac, bo mleko nie bedzie wystarczjace.
Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
kasienka2607 - a mi się wydaje, że lepiej jest wprowadzać, roczne ma jeść prawie wszystko, więc kiedy wprowadzisz inne jedzenie? i na raz dasz mm i zupki i mięsko i owocki ?
poza tym dziecko może być na samym cycu do 6tego miesiąca tylko
Hej właśnie nadrabiam i miałam nie komentować starszych postów żeby było szybciej, ale muszę się nie zgodzić. Do roku mleko matki jest w zupełności wystarczające i dietę jedynie się rozszerza a nie uzupełnia. No chyba, że mama chce ograniczyć ilość posiłków mlecznych
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13

Edytowane przez roztrzepaniec989
Czas edycji: 2011-01-06 o 21:09
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:10   #944
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
no i sprzedalam mondeo
Że co kurna? To ja jak szalona szukałam mondeo, a Ty swoje sprzedałaś?
Jakie...proszę mi się tu spowiadać!
Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
witam
snieg pada
Żartujesz? :/
A my jutro jedziemy

Cytat:
Napisane przez mamba88 Pokaż wiadomość
Hej! Mogę do was dołaczyć?
Zapraszamy

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
Hej właśnie nadrabiam i miałam nie komentować starszych postów żeby było szybciej, ale muszę się nie zgodzić. Do roku mleko matki jest w zupełności wystarczające i dietę jedynie się rozszerza a nie uzupełnia. No chyba, że mama chce ograniczyć ilość posiłków mlecznych
No ja niestety muszę się nie zgodzić z tym co Ty napisałaś.
Dietę należy UZUPEŁNIAĆ, ponieważ mleko matki nie jest już wystarczająco zbilansowane i kaloryczne, by zapewnić dziecku w pełni zdrowy rozwój. I najdalej po 6-tym miesiącu istnieje konieczność uzupełnienia diety niemowlaka.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:14   #945
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzidzia
juz przestalo a jutro chyba odwilz, oby nie przymarzlo
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:18   #946
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
dzidzia
juz przestalo a jutro chyba odwilz, oby nie przymarzlo
Obyś miała rację.
U nad też dziś cały dzień padało, ale mam nadzieję, że na trasie nie będzie ślizgu . Dobrze, że auto zmienione, to znacznie bezpieczniej...
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:38   #947
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
No ja niestety muszę się nie zgodzić z tym co Ty napisałaś.
Dietę należy UZUPEŁNIAĆ, ponieważ mleko matki nie jest już wystarczająco zbilansowane i kaloryczne, by zapewnić dziecku w pełni zdrowy rozwój. I najdalej po 6-tym miesiącu istnieje konieczność uzupełnienia diety niemowlaka.
Nie chcę się kłócić, ale jeśli pierś jest na żądanie to dziecku spokojnie wystarcza się prawidłowo i zdrowo rozwijać A ROZSZERZAĆ warto ze względu na poznawanie nowych smaków i możliwość rzadszego przystawiania do piersi. Sama tak zresztą robię Ale gdyby mała nie chciała nic poza mlekiem np. przez 9-10 miesięcy to nie martwiłabym się o nią (musiałabym tylko zainwestować w lepszy laktator, bo bym nie podołała z zapasami - od lutego do szkoły )
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:51   #948
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
a tu dla przypomnienia jak Milena wygląda
Ale super
Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
wczoraj albo dzis ktoras z Was pisala o tym, ze chce sprzedac bujaczek ( niezawsze?papeteria?) a moja kolezanka bardzo potrzebuje. jak jeszcze nie poszedl to jestem zainteresowana
wczoraj juz sprzedalismy
Cytat:
Napisane przez mamba88 Pokaż wiadomość
Hej! Mogę do was dołaczyć?
hej
mozesz tylko pisz cesto najlepiej
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2011-01-06 o 22:19
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:56   #949
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
Nie chcę się kłócić, ale jeśli pierś jest na żądanie to dziecku spokojnie wystarcza się prawidłowo i zdrowo rozwijać A ROZSZERZAĆ warto ze względu na poznawanie nowych smaków i możliwość rzadszego przystawiania do piersi. Sama tak zresztą robię Ale gdyby mała nie chciała nic poza mlekiem np. przez 9-10 miesięcy to nie martwiłabym się o nią (musiałabym tylko zainwestować w lepszy laktator, bo bym nie podołała z zapasami - od lutego do szkoły )
Witaj, wiem, ze sa rozne opinie na rozne tematy, ale ta jest chyba troszke przesadzona. A poza tym zalecenia zmieniaja sie co jakis czas, sa to najnowsze badania?
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 22:11   #950
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Witaj, wiem, ze sa rozne opinie na rozne tematy, ale ta jest chyba troszke przesadzona. A poza tym zalecenia zmieniaja sie co jakis czas, sa to najnowsze badania?
Hm.. nie nazwałabym tego zaleceniami. Wiem po prostu z różnych źródeł (w tym od naszej pediatry), że nic złego się dziecku nie stanie i gdy poczuje potrzebę to zacznie jeść Znam nawet jednego takiego "małego delikwenta", który pluł dalej niż widział, gdy poczuł, że próbuje się go karmić czymś innym niż mleko mamy i tak przez właśnie ponad 9 miesięcy i wcale źle nie wyglądał(wręcz przeciwnie).
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:13   #951
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

A zamierzasz wprowadzac tak pozno?
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:33   #952
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Już pisałam Będę Misiulce wprowadzać wszystko normalnie o ile się nie zbuntuje Mała chętnie próbuje "nowości" z czego się bardzo cieszę
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:36   #953
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

oj, przepraszam roztrzepaniec , przeczytalam po lebkach....

Przyszedl dzisiaj nasz fotelik samochodowy, trzeba tylko znalezc miejsce na przechowanie do csu jak Ali urosnie. Przez te nasze zakupy przedvetowe dom wygada jak magazyn
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:50   #954
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

i tym optymistycznym akcentem mowie dobranoc
ciekawy artykul
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 23:01   #955
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

roztrzepaniec szczerze mówiąc jesteś 1 osobą która tak twierdzi odnośnie żywienia

ja tam się nie znam ale w życiu nie spotkalam się z taką opinią raczej wszędzie mówią góra 6 miesięcy

wiadomo co lekarz to opinia ale tą to naprawdę 1 raz widzę
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 01:28   #956
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

A ja pierwsze słyszę, że z dniem wybicia sześciu miesięcy życia dziecka mleko "słabnie" i już nie jest tak dobre jak tydzień wcześniej.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 07:40   #957
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
i tym optymistycznym akcentem mowie dobranoc
ciekawy artykul
ale chyba artykul nie jest ci potrzebny zeby to wiedziec

dzien dobry
nocka do kitu i misiek znow nie zjadl mleka rano
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 07:50   #958
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

witam! przyszlam sie pochwalic, ze wczoraj karmilam Ade tylko o 11 w dzien a potem caly czas butla odciagniete moje, a na noc zjadla pol na pol z bebilonem. noc jednak zwyczajna... i z cycusiem. ale ciesze sie ze je butle, w zwiazku z tym w sobote ide na calodniowe zakupy z kolezanka, a tz zostaje z mala!!!!pierwszy raz nie bede sie spieszyc, bo glodna!!!
wczoraj Ada powiedziala "ma-ma" i "da-da"chyba sie zaczelo!!!
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:04   #959
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
witam! przyszlam sie pochwalic, ze wczoraj karmilam Ade tylko o 11 w dzien a potem caly czas butla odciagniete moje, a na noc zjadla pol na pol z bebilonem. noc jednak zwyczajna... i z cycusiem. ale ciesze sie ze je butle, w zwiazku z tym w sobote ide na calodniowe zakupy z kolezanka, a tz zostaje z mala!!!!pierwszy raz nie bede sie spieszyc, bo glodna!!!
wczoraj Ada powiedziala "ma-ma" i "da-da"chyba sie zaczelo!!!
gratulacje

anoxa wlasnie byl u nas listonosz
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:37   #960
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
Pocieszaj się tym, że mieszkacie sami....
no to mnie pocieszyłaś
@neczk@ słodka niunka
Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam dziś u lekarza i co i mam zapalenie oskrzeli

Kurcze tak piszecie, że dzieci wam się po nocach budzić zaczęły i np. wstajecie raz dwa razy w nocy i jesteście nie tomne a ja wam zazdroszczę, i co byście powiedziały gdyby wasze pociechy budziły sie tak jak moja niunia co dwie godziny bez względu na to ile zje i czy to jest pierś czy mm, a po 4 to już co godzinę chce cyca pocyckać i za chiny ludowe nie da się jej oszukać smoczkiem. Teraz to jeszcze pół bidy ale w luty do pracy wracam i to na 6 godzinę więc już chyba wogóle sypiać nie bedę...
kuruj się kochana

a z nockami i powrotem do pracy mam identyczną sytuację !!!

ania Misiu jak zwykle cudny.
Ładne to krzesełko do karmienia ale szwagierka od pół roku ma takie samo i aby wyprać pokrowiec to popruła te pasy (nie zdziwiłabym się gdyby się dało to ściągnąć bez prucia bo ta moja szwagierka to taki zakręt trochę )
Recaro też fajnie się zapowiada.My chyba jednak kupimy maxi cosi....zobaczymy...
modro dobrze,że zrobiłaś po swojemu i poszłaś do lekarza
niezawsze fajne to krzesełko i Maja
zabcia ja tez nierzadko przebieram Adasia raz w nocy bo cale plecki ma mokre i tez nie przegrzewam ale on chyba taki goracy chlopak jest ,ale lekarz nie dopatrzyl sie u niego krzywicy a moze jednak warto zrobic takie badania


jestem na 29 str ...skończę później jak mi Adasiek pozwoli
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.