Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 20:25   #1621
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
hej
próbowałam coś dziś podczytać, ale nie bardzo mi wyszło
mam dzień z życiorysu wyjęty młody jęczy, ryczy albo histeryzuje normalnie już nie wiem, co mam z nim robić... każde karmienie to walka - chyba ze 40 razy łapie cyca possie 2 razy i puszcza, ryczy przy tym, wygina się... normalnie wymiękam
tylko słoiczek zjadł tak normalnie, a potem znowu lipa..

a teraz jak na złość zasnął! jak go właśnie miałam do wanienki wkładać! kupę zerżnął i zasnął z tą kupą i do połowy rozebrany a ja nie mam serca go na razie budzić bo spał dziś tylko raz przez pół godziny od 9 rano...

no i oczywiście wiem co to jest - zęby mu idą :/ dolne dziąsełka ma spuchnięte, widzę że go boli, że jest mu źle, jest niespokojny... smarowałam mu maścią, pomaga natychmiastowo, ale tylko na jakiś czas, no i na opakowaniu jest napisane, żeby nie częściej niż co 3 godziny
du.pa!!!!!!!! o!!!!

mam ochotę krzyczeć!!!
Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
ło matko, to serdecznie Ci współczuję
mam paracetamol dla dzieci, on chyba w czopku jest, no ale dziś to już za późno, dałam mu viburcol teraz na noc i zobaczymy co będzie się działo... w każdym razie dzięki za radę nie wiedziałam, że można na ząbki takie przeciwbóle dawać
biedna
ja mam nurofen w syropie i na nim pisze z mozna podawac w razie boli przy zabkowaniu tez
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:37   #1622
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

jaszczka mozna! w Irlandii ten jest nurofen w syropie wiec mozesz mu dawac nam na noc lekarz tez mowil zeby dac mu virbulcol nurofen i posmarowac dziasla paracetamol w czopku tez mozesz nam w sumie na zmiane kazala raz to raz to jednego dnia mi mlody przez poltora godziny plakal noszony caly czas na rekach nic nie pomagalo podobno bol przy zabkowaniu jest tak silny ze dorosla osoba mogla by go nie zniesc


---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

aniaa przelew poszedl!

Edytowane przez anoxa
Czas edycji: 2011-01-15 o 20:39
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:45   #1623
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość

aniaa przelew poszedl!
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 21:00   #1624
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Haj dziewczynki

papi nie byłam w Tychach, szwagierka dostaje newslettera z TESCO i dała mi cynk

jaszczka współczuje przebojów z Patrykiem. Oby ten nurofen pomógł, żebys nocke chociaż spokojna miała.

anecia a dynie to masz świeża do tych zupek? Zgapie od Ciebie te kombinacje, bo przerobiłam juz wszystkie mięska i mam zamiar od przyszłego tygodnia sama gotować. Tylko nie mam tak fajnie jak Ty z mięskiem.

aniu całusy dla Misia Trzymam kciuki za noc, oby dał Ci pospac. Franek tez niestety nie lepiej bo sie wybudza i musze go brać do siebie po 10 razie wstawania, bo nie mam siły i cierpliwości tak wychodzic i wchodzić do łóżka.

Jutro jedziemy na cały dzień do znajomych, bo chrześnica męża ma urodziny.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 21:41   #1625
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość


ta sama nawet w tym samym miejscu fotka robiona i podzielam zdanie niezawsze ze taka stara malutka. kurde ludzie sa nieuczciwi



slodziak z niego u nas tez zebow nie ma i myslalam ze misiek ostatni bezzebny zostanie
Ej bo mi się głupio zrobiło,bo ja też dodałam 2 zdjęcia... Zrobiłam nareszcie uśmiechnięte zdjęcie Lenki,a bardzo dawno się nie udawało,więc dodałam drugie.To konkursowe jest z września,więc hohoho. Sprawdzałam w regulaminie i nie jest to zabronione.Poprostu nie mozna wygrać 2 razy.Dostaje się tylko 1 nagrodę,jeśli się do niej zakwalifikuje.

a Lenka tez nadal całkiem bezzębna i nawet nic się nie zapowiada,a 7 miesięcy juz skończone
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 21:46   #1626
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Aniaa, Anoxa, Marta - dzięki kochane na razie jest ok (odpukać!!) troszkę się kręci i postękuje przez sen, ale śpi

ja chyba też już pójdę spać, wczorajszej nocy mało spałam przez te jego ząbki...

hmmm....
tylko teraz jak ja się oderwę od tych cholernych minerałów?????
czytam już ze 2 godziny i powooooliiii zaczyna się wyłaniać jakiś zarys o co w tym wszystkim chodzi choć i tak najwięcej się dowiedziałam dzięki uprzejmości Dzidzi -> biję pokłony i jeszcze raz dziękuję
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 21:52   #1627
żabka19
Raczkowanie
 
Avatar żabka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Norwegia - Warszawa
Wiadomości: 497
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

agravka Ada przesliczna
jaszczka my to samo przechodzilismy w Polsce.. Byla masakra .. Pociesze Cie ,ze 2 zabki wyszly przez 2 dni.Ja dawalam masc Dentinox ,edit:Paracetamol syrop na noc -bardzo pomoglo.
Basia84 ale super ,ze synek juz sidzi i pelza . Szymo niby siedzi sam ,ale co i raz sie zachwieje na bok.

Nie wiem co sie dzieje.. Szymek jak w Polsce byl zlotym dzieckiem ,tak tutaj jakas masakra. Ciagle marudzi ,non stop chce byc noszony. No i co mnie martwi jest bardzo senny ,pobawi sie 1,5-2 godz. i chce spac. W dzien dzis spal z 5-6 godzin. Normalnie spi 3-4.
__________________
Szymon 09.07.2010
31tc


Edytowane przez żabka19
Czas edycji: 2011-01-15 o 21:54
żabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 22:27   #1628
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Witam właśnie skończyłam urządzać pokoik małej ... ufff
wczoraj kupiliśmy szafę, regały i biurko a dzisiaj składaliśmy, Milenka grzeczna chyba wiedziała że to do jej pokoiku
meble proste białe ale w pokoju kolorowo bo ściany żółte i jest dużo dodatków
musieliśmy sie wziąść za ten pokoik bo juz nie mam gdzie upychać Mileny zabawek, ubranek i innych pierdółek
ale na regałach jest jeszcze luz Milena niedługo sama zapełni zabawkami
na razie ten pokój jest i tak dla gości ale już z glowy no i może zaczniemy myśleć o przeprowadzce małej Pa zmykam spać bo padam
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 04:39   #1629
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

kurcze Adas ma goraczke i nie wiem czy to na zeby czy chorobsko go lapie wieczorem bylo 38,2 podalam panadol w syropie po 24:00 wstalam i spadlo do 36,9 wiec poszlismy spac dalej ale obudzilam sie po 4;00 a tu prawie 39 (mam elektroniczny termometr i mierze w uchu co pomiar to inaczej wychodzi ale ja i tz nawet 37 nie mamy wiec Adas temperature ma z reszta czuje jaki cieply jest.Znow podalam panadol i wlasnie sie wygrzewa.
Jak goraczka nie minie to jedziemy do przychodni dyzurujacej.
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-16 o 04:59
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 08:17   #1630
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
kurcze Adas ma goraczke i nie wiem czy to na zeby czy chorobsko go lapie wieczorem bylo 38,2 podalam panadol w syropie po 24:00 wstalam i spadlo do 36,9 wiec poszlismy spac dalej ale obudzilam sie po 4;00 a tu prawie 39 (mam elektroniczny termometr i mierze w uchu co pomiar to inaczej wychodzi ale ja i tz nawet 37 nie mamy wiec Adas temperature ma z reszta czuje jaki cieply jest.Znow podalam panadol i wlasnie sie wygrzewa.
Jak goraczka nie minie to jedziemy do przychodni dyzurujacej.
ja też bym pojechała do przychodni, trzymam kciuki aby wszystko było ok
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 08:46   #1631
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

papi też bym pojechała, trzymam kciuki za Adaśka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 10:02   #1632
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

papi
trzymam kciuki za zdrowko, koniecznie sie odewzij i daj znac jak u was!
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 10:19   #1633
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Papi mam nadzieje, że to nic powaznego i okaże sie ze to ząbki właśnie

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

jaszczka biedny Patryczek, ach ze tez to ząbkowanie tak musi boleć
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 10:47   #1634
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
aniu całusy dla Misia Trzymam kciuki za noc, oby dał Ci pospac. Franek tez niestety nie lepiej bo sie wybudza i musze go brać do siebie po 10 razie wstawania, bo nie mam siły i cierpliwości tak wychodzic i wchodzić do łóżka.
dziekuje ale niestety nie pomoglo dzis byla chyba najgorsza dla mnie noc odkad sie mlody urodzil. spalam godzine od 00:20 do 1:20 misiek cala noc jeczal stekal krecil sie. dalam mu nurofen i smarowalam dziasla ale nic nie dalo po 4 sie wogole obudzil i sie zaczal bawic i tak nie spalismy do 5:40. damian go uspil na rekach. jestem nieprzytomna i przerazona bo wieczorem damian jedzie do wawy i wraca jutro mam nadzieje ze minio bedzie laskawy

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
kurcze Adas ma goraczke i nie wiem czy to na zeby czy chorobsko go lapie wieczorem bylo 38,2 podalam panadol w syropie po 24:00 wstalam i spadlo do 36,9 wiec poszlismy spac dalej ale obudzilam sie po 4;00 a tu prawie 39 (mam elektroniczny termometr i mierze w uchu co pomiar to inaczej wychodzi ale ja i tz nawet 37 nie mamy wiec Adas temperature ma z reszta czuje jaki cieply jest.Znow podalam panadol i wlasnie sie wygrzewa.
Jak goraczka nie minie to jedziemy do przychodni dyzurujacej.
daj znac czy spadla goraczka czy jednak pojechaliscie. no i jak Adas sie czuje
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 10:50   #1635
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

heeej

niezawsze za fitnes mi się nie chce kompletnie nic jestem leń smierdzący

Basia84 fajnie Oscarek już siedzi i jaki okrąglaczek słodki

anoxa mam nadzieję, że dzisiejsza nocka lepsza

papi no ja najpierw dawałam te w kapsulkach ale drogie to jak nie wiem i mi same w aptece dały devikap i kazały donieść receptę kiedyś tam przy okazji. bo mam takie fajne kobietki, które doradzą i ogólnie znają moją rodzine więc czasem maść robioną dla aleksa moja mama przynosi do siebie do domu
to jak się poci na pleckach to może faktycznie gorąco ?
aleks poci się na główce i na karku ale najbardziej to mu się rączki pocą.
i chyba stópki bo potem śmiergają trochę
nie przypuszczałam, że małemu dzidziowi mogą stópki śmiergać

ja mam leżaczek do 9 kg a aleks już prawie 8 waży i też już boję się go w nim trzymać a u nas jest to bardzo przydatne np jak gotuję w kuchni. i nie wiem czy kupować nowy taki dla cięższych czy sobie darować bo już niedługo przecież będzie siedzieć

mam nadzieję, że gorączka szybko przejdzie dawaj znać co i jak

ogromne za koleżankę

Misiulka no własnie ja zdaję sobie sprawę z tego, że aleks w każdym momencie może fiknąć. gorzej, że do tż to nie dociera i jakoś mi nie wierzy zabronilam mu zostawiać aleksa na kanapie nawet jak tylko idzie do kuchni po wodę ale nie wydaje mi się by mnie słuchał

żabcia no u nas też kasa się rozchodzi nie wiadomo na co :P

a czy któraś ma ten niekapek LOVI 360 czy jakoś tak ? bo zastanawiam się jaki kupić rekinowi i ten wydaje się być fajny.

aneciasłonko dzięki za odpowiedź zapiszę te kombinacje bo ja jeszcze mięska nie wprowadzałam. tylko ja nie mam dostępu do takiego fajnego mięska jak ty
no to z pracą faktycznie masz zapie..prz fajnie, że mama ci pomaga. i mam nadzieję, że jak wpadniesz w rytm to będzie lepiej

Linka super avek ja to wogole uwielbiam twojego Michcia i chce zdjęć więcej

jaszczka, anoxa oby najgorsze za wami. biedne maluchy musi je to boleć u mnie ząbków jeszcze niet ale boję się histerii bo podobno jak tż zęby wychodzily i jego braciom to w domu była masakra

glooria pochwal się pokoikiem
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 10:50   #1636
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cześć dziewczyny,

chciałabym się Was poradzić.
Szymek kończy 6miesięcy i chciałabym mu podać pierwsze posiłki.
Od czego zaczynałyście? Kasza manna czy jabłko? A może marchewka?

Z góry dziękuję
Hania
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 10:53   #1637
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa o matko biedna odpoczywaj cały dzień ile możesz a ja trzymam kciuki by dzisiaj Michcio ładnie spał i dał ci odpocząć
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:10   #1638
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Aniaa - jejku, biedactwo współczuję nocki... trzymam kciukasy żeby Misio był grzeczny

Hd - fajnie że jesteś, ostatnio o Tobie myślałam my zaczynaliśmy od marchewki po paru marchewkowych dniach, marchewka z ziemniaczkiem, potem ziemniaczek z czymśtam i tak jakoś poszło kaszka manna ma gluten, który powinno się wprowadzać stopniowo i po troszeczku, a jabłuszko jest słodkie i pyszne - ale jak dzieć zasmakuje to może nie chcieć jeść trochę mniej pysznych warzywek więc zasada jest taka żeby najpierw dawać warzywa a potem jak się dzieć przyzwyczai to dopiero owocki - ja się tego trzymałam i Patryk wogóle nie wybrzydza
ps. jak się sprawują pieluszki wielorazowe? ja już mam upatrzone, tylko czekam na kasę bo się strasznie spłukaliśmy



a tak wogóle to cześć!! bo się nawet nie przywitałam
będziesz karmić z zasadami BLW?
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:28   #1639
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość

Hd - fajnie że jesteś, ostatnio o Tobie myślałam my zaczynaliśmy od marchewki po paru marchewkowych dniach, marchewka z ziemniaczkiem, potem ziemniaczek z czymśtam i tak jakoś poszło kaszka manna ma gluten, który powinno się wprowadzać stopniowo i po troszeczku, a jabłuszko jest słodkie i pyszne - ale jak dzieć zasmakuje to może nie chcieć jeść trochę mniej pysznych warzywek więc zasada jest taka żeby najpierw dawać warzywa a potem jak się dzieć przyzwyczai to dopiero owocki - ja się tego trzymałam i Patryk wogóle nie wybrzydza
ps. jak się sprawują pieluszki wielorazowe? ja już mam upatrzone, tylko czekam na kasę bo się strasznie spłukaliśmy


a tak wogóle to cześć!! bo się nawet nie przywitałam
będziesz karmić z zasadami BLW?
Dobra rada z tymi warzywami Dziekuję
Szymek ma alergię na mleko krowie i soje i nie wiem co jeszcze bo jego buzia cały czas jest w plamkach Dzisiaj właśnie wpadłam na myśl, że to może marchewka go uczula??? Inne produkty zupełnie wyeliminowałam a marchewka była w mojej diecie od początku. No i teraz troche się boje podać marchewkę. Może zaczekam z nią kilka dni i równocześnie wyeliminuje ją ze swojej diety. Jak mu się poprawi to może podam i zobaczę jaka będzie reakcja.

Pytałam o kaszkę bo jakoś tego nie kumam. Manna czy ryżowa... Chyba 1,5 łyżeczki dziennie ...


Pieluszek wielorazowych używamy cały czas. Jedynie na noc i na wyjścia, wyjazdy korzystamy z jednorazowych. Jestem bardzo zadowolona

BLW - plan mam Musimy jakoś zacząć ale to jak Szymek będzie dobrze siedziałBęde mieszała style bo przecież pójdzie do żłobka i tam nikt go nie będzie tak karmił W domu zamierzam podawać wg BLW i czasem papki.

Zaczynam się tez zastanawiać czy mały nie ma AZS ale nawet nie chce o tym myśleć... Czy któreś z Waszych dzieci ma stwierdzony AZS?
__________________
HAART.pl blog DIY



Edytowane przez hd2005
Czas edycji: 2011-01-16 o 11:48
hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 11:50   #1640
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Ola_k11 w szpitalu z malym ma zapalenie pluc i oskrzeli
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 11:54   #1641
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ola_k11 w szpitalu z malym ma zapalenie pluc i oskrzeli
o matko a gdziesz złapał to chole...rstwo. Trzymam mocno kciuki aby szybko z tego wyszedł. Biedny Niuniek. Pzodrów ich seredcznie i powiedz, ze trzymamy za nich kciuki aby jak najszybciej wrócił maluszek do zdrowia
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 12:21   #1642
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ola_k11 w szpitalu z malym ma zapalenie pluc i oskrzeli
ojej mam nadzieję, że szybko z tego wyjdą


Hd - ja też do końca nie ogarniam tych kaszek, wiem tylko że manna ma gluten, a ryżowa nie. wczoraj pierwszy raz dałam małemu moje mleczko zagęszczone kleikiem ryżowym, ale wogóle tego nie chciał, pluł strasznie... za parę dni spróbuję ponownie
co do marchewki to podobno może mocno uczulać, spróbuj zrobić tak jak mówisz - to chyba najlepszy sposób żeby zobaczyć reakcję małego
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 12:35   #1643
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
Hd - ja też do końca nie ogarniam tych kaszek, wiem tylko że manna ma gluten, a ryżowa nie.
ooo, cenna uwaga

OLA trzymam kciuki
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 13:09   #1644
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

chciałabym się Was poradzić.
Szymek kończy 6miesięcy i chciałabym mu podać pierwsze posiłki.
Od czego zaczynałyście? Kasza manna czy jabłko? A może marchewka?

Z góry dziękuję
Hania
fajnie ze jestes
ja zaczynalam od marchewki ale nie posluzyla miskowi w sumie to mozna powiedziec ze najpierw dostawal kaszke ryzowa do mleka na noc potem stopniowo sloiczki. najlepiej szla dynia z ziemniakami.
manna jak wiolek pisala ma gluten. skoro maly ma alergie to ja bym uwazala. wielu pediatrow dziewczynom mowilo ze u alergikow gluten kolo 10 m-ca dopiero. moja kazala mi w 6 wprowadzac i misio mial bole brzuszka itp wiec odstawilam i nie dostaje wcale glutenu

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
aniaa o matko biedna odpoczywaj cały dzień ile możesz a ja trzymam kciuki by dzisiaj Michcio ładnie spał i dał ci odpocząć
Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
Aniaa - jejku, biedactwo współczuję nocki... trzymam kciukasy żeby Misio był grzeczny


Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ola_k11 w szpitalu z malym ma zapalenie pluc i oskrzeli
biedactwo. mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 14:00   #1645
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ola_k11 w szpitalu z malym ma zapalenie pluc i oskrzeli
O matko, Zdrowka dla Robercika!
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 14:22   #1646
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
heeej

ja mam leżaczek do 9 kg a aleks już prawie 8 waży i też już boję się go w nim trzymać a u nas jest to bardzo przydatne np jak gotuję w kuchni. i nie wiem czy kupować nowy taki dla cięższych czy sobie darować bo już niedługo przecież będzie siedzieć
JA BYM JUZ NIE KUPYWAŁA zreszta ja juz dawno sprzedałam ale mam jumpera i jak gotuje to tam Mienę wkładam

a czy któraś ma ten niekapek LOVI 360 czy jakoś tak ? bo zastanawiam się jaki kupić rekinowi i ten wydaje się być fajny.
ja kupiłam Milenie i swietnie sobie daje z nim radę tylko trzeba mało lac wody do niego bo ciężki jest jak pełny Specjalnie dla ciebie zdjęcie z kubkiem zobacz jak spoważniała jak już nie pije z butelki mam jeszcze filmik jak pije ale to kiedy indziej

glooria pochwal się pokoikiem
kilka ujęć pokoika ale jest wąski więc musicie sobie jakoś go wyobraźić będzie więcej miejsca jak zamiast łóżka będzie łóeczko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16-01-2010 015.jpg (41,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16-01-2010 032.jpg (37,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16-01-2010 028.jpg (30,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16-01-2010 040.jpg (34,7 KB, 43 załadowań)
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 14:38   #1647
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
anecia a dynie to masz świeża do tych zupek? Zgapie od Ciebie te kombinacje, bo przerobiłam juz wszystkie mięska i mam zamiar od przyszłego tygodnia sama gotować. Tylko nie mam tak fajnie jak Ty z mięskiem. Jutro jedziemy na cały dzień do znajomych, bo chrześnica męża ma urodziny.
Ostatnią świeżą dynię,którą rodzice trzymali w letniej kuchni wykorzystałam w zeszłym tyg.W tym tyg będzie już taka pokrojona w kosteczkę,którą wcześniej do zamrażarki włożyłam
Nom z mięskiem mam super,udało się nam
Baw się dobrze na urodzinkach chrześnicy

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
kurcze Adas ma goraczke i nie wiem czy to na zeby czy chorobsko go lapie wieczorem bylo 38,2 podalam panadol w syropie po 24:00 wstalam i spadlo do 36,9 wiec poszlismy spac dalej ale obudzilam sie po 4;00 a tu prawie 39 (mam elektroniczny termometr i mierze w uchu co pomiar to inaczej wychodzi ale ja i tz nawet 37 nie mamy wiec Adas temperature ma z reszta czuje jaki cieply jest.Znow podalam panadol i wlasnie sie wygrzewa.
Jak goraczka nie minie to jedziemy do przychodni dyzurujacej.
Daj koniecznie znać co z Adasiem!!

aniu współczuję.Widzę,że coś nasze dzieciaczki ostatnio dają nam w kość...

wiolek jak znajdę i przetestuję jakieś inne kombinacje,to też podeślę ja też mam nadzieję,że jak wpadnę w rytm to jakoś to inaczej będzie..ale powiem Wam szczerze,gdybym tylko mogła to bym siedziała z małą w domku i wcale nie tęskniła za pracą ( a kiedyś póki Patryśki na świecie nie było,było całkiem odwrotnie)

hd ja zaczynałam od kleiku kukurydzianego do mleka na wieczór,a potem marchewka (niestety mała jest uczulona),jabłko(też uczulona),ziemniaczek(ok) i po kolei warzywka i owoce.Co u Was słychać??Jak Szymek?
Ola trzymam kciuki,oby szybko choróbsko przeszlo!
glooria pokoik śliczny,a Milena boska

U nas dziś lepiej..mała nadal marudna,ale nie aż tak jak wczoraj i przedwczoraj..no i zjadła pierwszy raz od kilku dni obiadek!Miała rzadką kupkę ale tak poza tym to niebo a ziemia w porównaniu z tym co było..
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 15:57   #1648
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ola_k11 w szpitalu z malym ma zapalenie pluc i oskrzeli
Oby szybko wrócił do zdrówka.

aniaa biedna ty. Może dzisiaj będzie lepiej

papeteria co z Adasiem?

Weronika kończy dzisiaj 5miesięcy

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

glooria cudny pokoik. Ja się nie mogę doczekać kiedy będę urządzać pokój moim dziewczynom. Mam nadzieję że to już wnet, bo w tym roku się planujemy wynieść od teściów do swojego domku
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:19   #1649
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
kilka ujęć pokoika ale jest wąski więc musicie sobie jakoś go wyobraźić będzie więcej miejsca jak zamiast łóżka będzie łóeczko
fajnie i juz nawet biurko ma

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
Weronika kończy dzisiaj 5miesięcy
wszystkiego najlepszego

damian pojechal wlasnie
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:40   #1650
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
papeteria co z Adasiem?
W dzien bylo 37 i troche teraz 38,5 , nie bylismy jednak nigdzie bo nawet sie bawil i bylo ok ale teraz jest znowu ospaly jutro i tak planowalam z nim isc i z rana wysle tzta by zarejestrowal bo dzodzwonic sie graniczy z cudem.... mysle ze to albo ta trzydniowka albo na zabki ale predzej to jakies wirusisko cos mi sie wydaje...kurcze dziewczyny nie zdawalam sobie sprawy jak matki sie martwia o swoje dzieci dopoki sie nie pojawil moj syneczek
anoxa pamietam ze chyba Hubcio przechodzil trzydniowke i po tych 3 dniach mial wysypke tak?ktos wam to zdiagnozowal?

uciekam do mojego synusia
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.