Bydgoskie Panny Młode - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 18:33   #4111
aniusia0930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

właściwie to jeszcze nie mamy nic poza fotografem, bo to nasza znajoma nie wiem czy już mam zacząć panikować? szczerze to my planowaliśmy zacząć załatwiać wszystko od kwietnia, ale czytając niektóre posty nie wiem czy to nie będzie późno. jak myślicie? wesele na jakieś 60-70 osób bez poprawin (ewentualnie skromne w domu).
aniusia0930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:36   #4112
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Panikować to nie, ja już w grudniu sale oglądałam, wole mieć co chce i tak jak chce niż później brać to co zostało albo zmieniać termin. Ja proponuje żebyś się zaczeła rozglądać powoli za salą bo to z tym największy problem zawsze jest robiłaś już jakiś rekonesans gdzie byś chciała ?
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 07:12   #4113
aniusia0930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Myślałam nad salą bankietową w Kruszynie, albo jakąś salą w tych okolicach, może Ślesin. nie mam pojęcia, muszę zaciągnąć mojego do obejrzenia sal i zapoznania się z menu, jak będziemy mieli informacje to z wyborem będzie łatwiej. A może macie jakieś propozycje sal z bydgoszczy?
aniusia0930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:25   #4114
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Też wcześniej myślałam nad Kruszynem ale mojemu Tż zbytnio się tam nie podobało no i jednak to że za miastem i gorzej z dojazdami.. Wybraliśmy salę Zawiszę u Pankowskich, osobiście polecam jeszcze zapoznanie się z ofertą Lewickich ( stołówka UTP, dawny Atr, dużo ludzi chwali sobie to miejsce, mój brat robił tam swoje wesele i rzeczywiście pełen profesjonalizm, ale mnie osobiście bardzo nie podoba się podłga tam, dominuje jakoś ta przestrzeń przez to że jest ciemna,a ja lubię jasne wnętrza, ale każdy lubi co innego ) warto się tam wybrać. Hmm w fordonie otworzyli również nowy dom weselny Korona ( sala rzeczywiście ładna, ale jakoś zniechęcił mnie brak informacji jakiejkolwiek odnośnie organizowania wesela, była zupełnie nie przygotowana do czego się zresztą sama przyznała, to pewnie kwestia tego że dopiero zaczynają, jednak wg. ktoś na takim stanowisku powinien chociaż mieć jakieś rozeznanie w temacie,ale jeśli ktoś ma cierpliwości sporo i nie zniechęci się szybko to polecam również odwiedzić to miejsce), hmmm co tu jeszcze Mazur ( dawna restauracja pod papugami ) śliczna sala, jednak żadnych więcej informacji nie przytoczę bo w końcu nie dotarłam tam. Jak będziesz potrzebowała pomocy w kwestii o co zapytać na rozmowach w sprawie sali, to mam jeszcze na kompie przygotowaną liste pytań
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 12:44   #4115
aniusia0930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Jeśli chodzi o Kruszyn to dla mnie lepiej bo z Sicienka to kawałek, a jeżeli zdecydujemy się na kościół na Osowej Górze to tam i tak blisko Mogłabyś, jeżeli pamiętasz, napisać mi jak w Kruszynie kształtują się ceny i jakie proponują menu??
Lista pytań z pewnością się przyda, możesz mi ją wysłać na maila, adres wyśle Ci na priva.
Wymyśliliśmy sobie, że od kwietnia zaczniemy wszystko załatwiać, bo w lany poniedziałek chcemy zaprosić rodziców na obiad, który sama zorganizuję i wtedy powiedzieć im o dacie ślubu(w dzień zaręczyn nikt o to nie pytał więc nie mówiliśmy). Teraz nie wiem czy nie zorganizować tego obiadu wcześniej, bo sierpień to "chodliwy" miesiąc na śluby. Co myślicie?
aniusia0930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 14:56   #4116
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

No zdecydowanie jeśli planujecie sierpień to szybciej musicie zacząć załatwiać, ja już w razie co sierpień rezerwowałam w grudniu bo jestem panikara czerwiec i sierpień to najbardziej oblegane miesiące, możecie przecież zarezerwować sobie sale itd. a obiad zrobić w lany poniedziałek i wtedy oficjalnie ogłosić już
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:09   #4117
aniusia0930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Ale cisza, żyje tu ktoś?? Dziewczyny możecie zamieścić informacje jakie macie o salach w bydgoszczy? przykładowe menu, cene itp?
aniusia0930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 22:30   #4118
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Dziewczyny, niedawno byłam się pochwalić naszym "zywiołem"... niestety zostaliśmy sami, teraz jest ciężko, ale wierzę, że za jakiś czas będzie lepiej...

Cytat:
Napisane przez lamparcik84 Pokaż wiadomość
inutil a gdzie warto kupować przez internet? Ja poza allegro nic nigdy nie kupowałam. A muszę wywalić wszystkie stare biustonosze.
Gdy byłam to trafiłam na super dziewczynę taka młoda uśmiechnięta w krótkiej fryzurce. Bardzo mi pomogła, wytłumaczyła wszystko i jak coś nie grało to odradzała stanik i podawała inny. Czy jak tam trafię na kogoś innego to będzie tak samo? Bo głupio dzwonić i się pytać kto jest w sklepie ;p
ja najczęściej przeglądam dopasowaną i peachfield. Można zawsze jakieś promocje wyhaczyć...
http://www.dopasowana.pl/
http://peachfield.pl

Cytat:
Napisane przez aniusia0930 Pokaż wiadomość
Myślałam nad salą bankietową w Kruszynie, albo jakąś salą w tych okolicach, może Ślesin. nie mam pojęcia, muszę zaciągnąć mojego do obejrzenia sal i zapoznania się z menu, jak będziemy mieli informacje to z wyborem będzie łatwiej. A może macie jakieś propozycje sal z bydgoszczy?
Ja miałam wesele w sali bankietowej w Kruszynie. Tam są z tego co wiem dwie sale, chodzi o tą pod lasem (jak się jedzie od strony bydgoszczy w prawo zaraz za radarem..). Byłam bardzo zadowolona z jedzenia. kontakt z Panią Karolina (o ile dobrze pamiętam) był super, salę ustroiła tak jak chciałam, dokładnie było to o co prosiłam. jak masz jakieś pytania dot. tej sali to pisz
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 04:57   #4119
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niedawno byłam się pochwalić naszym "zywiołem"... niestety zostaliśmy sami, teraz jest ciężko, ale wierzę, że za jakiś czas będzie lepiej...
Przytulam mocno wszystko się ułoży i za jakiś czas będziecie cieszyć się nowym "żywiołem", uwierz mi
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 09:33   #4120
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:45   #4121
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niedawno byłam się pochwalić naszym "zywiołem"... niestety zostaliśmy sami, teraz jest ciężko, ale wierzę, że za jakiś czas będzie lepiej...

Na pewno będzie lepiej, musi być. Trzymaj się dzielnie.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 18:49   #4122
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

hej
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 12:22   #4123
aniusia0930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Jak tam dziewczyny rusza coś u Was w sprawie tego wielkiego wydażenia? U mnie niestety wszystko stoi w miejscu TŻ nie chce dać sie namówić na oglądanie sali itp dam mu czas do końca lutego, żeby się zdecydował i wykazał jakąś inicjatywę
Nie wiem jak to wszystko wyjdzie.
aniusia0930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:21   #4124
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

może nie jest gotowy jeszcze? albo nieświadomy ile trzeba czekać
ustaliliście już wspólnie konkretną datę?
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 20:20   #4125
Asiula 86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Dziewczyny może to głupie pytanie, ale pytam bo nie jestem przekonana.Zaproszenia gdzie zamawiałyście??Widziałam przeglądałam, ale w sumie jest tego tyle, trudno się zdecydować.W szczególności podobają mi się te ze wstążkami( należy ja ściągnąć), aby zobaczyć treść zaproszenia. Zastanawiam się czy te wstążki przesyłają gotowe, czy trzeba je samemu wiązać??Będę wdzięczna za informacje.
Asiula 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 20:26   #4126
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

asiula, ja zaproszenia robilam więc nie pomogę
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 21:29   #4127
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Asiula zaproszenia tupu rulon, najczęściej mają wstążkę związaną "na stałe", także nie ma problemu z ponownym założeniem

Ja podobnie jak Karolca robiłam zaproszenia sama, ale właśnie zajrzałam na allegro i widzę, że wybór jest naprawdę duży. Wiele firm oferuje w ramach zakupu personalizację, co jest moim zdaniem świetnym rozwiązaniem. czasem dorzucają jakieś gratisy. Osobiście drugi raz nie bawiłabym się w hand-made
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 06:45   #4128
aniusia0930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Datę ustaliliśmy już w dniu zaręczyn, 11.08.2012, fotografa mamy już zarezerwowanego. Ale jeśli chodzi o salę, to mój TŻ twierdzi, że jeszcze czas na oglądanie, że jak zaczniemy wszystko organizować w kwietniu to będzie ok. A ja jestem w kropce, bo sama nie wiem czy ma rację, czy to będzie za późno.
aniusia0930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 08:32   #4129
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniusia0930 Pokaż wiadomość
Datę ustaliliśmy już w dniu zaręczyn, 11.08.2012, fotografa mamy już zarezerwowanego. Ale jeśli chodzi o salę, to mój TŻ twierdzi, że jeszcze czas na oglądanie, że jak zaczniemy wszystko organizować w kwietniu to będzie ok. A ja jestem w kropce, bo sama nie wiem czy ma rację, czy to będzie za późno.
Im szybciej tym lepiej. sierpien jest goracym okresem weselnym. rezerwowalam sale ponad rok przed weselem i wiekszosc terminow na sierpien byla zajeta. w kosciele jest podobnie. jak data jest ok to trzeba isc na kompromis z godzina.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 13:02   #4130
aniusia0930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Jakoś aktywność forum spada dziewczyny działacie??
Może mogły byście polecić mi jakieś fajniutkie sale na wesele w Bydgoszczy??
Ile wcześniej trzeba znaleźć kamerzystę??
Pozdrawiam
aniusia0930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:28   #4131
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niedawno byłam się pochwalić naszym "zywiołem"... niestety zostaliśmy sami, teraz jest ciężko, ale wierzę, że za jakiś czas będzie lepiej...
trzymam za Was kciuki. sama znam dwie osoby, którym nie udało się za pierwszym razem. Poczekały do pierwszej @ i udało się. Jednej znajomej dziewczynka ma już 1,5 roku (moja chrześniaczka), a kolejna rodzi za 3 miesiące. i głowa do góry

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Mnie to już trochę tu nie było, więc witam Was noworocznie
Dla mnie koniec roku był idealny sytuacja w domu wróciła do normy i TZ jest kochany, chyba nawet bardziej niż kiedykolwiek. Sam powiedział, że to dzięki temu, że tak o niego walczyłam, więc mam satysfakcję. Poza tym to zmieniłam pracę, którą zaczęłam już 27 grudnia (zaraz po świętach) i jest super. Mam dużo bardziej odpowiedzialne stanowisko, wymagające więcej rozwoju i szef jest całkiem (jeszcze nie pokazał rogów ). Codziennie pyta co słychać i jak wychodzę to dziękuje za dzień, miłe takie teksty. TZ się ze mnie śmieje z czego się cieszę, a ja się cieszę, że mam normalną pracę

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Aga daj znać jak tam Oleńka, może jakieś nowe fotki malutkiej
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:36   #4132
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kzabeczka Pokaż wiadomość
trzymam za Was kciuki. sama znam dwie osoby, którym nie udało się za pierwszym razem. Poczekały do pierwszej @ i udało się. Jednej znajomej dziewczynka ma już 1,5 roku (moja chrześniaczka), a kolejna rodzi za 3 miesiące. i głowa do góry

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Mnie to już trochę tu nie było, więc witam Was noworocznie
Dla mnie koniec roku był idealny sytuacja w domu wróciła do normy i TZ jest kochany, chyba nawet bardziej niż kiedykolwiek. Sam powiedział, że to dzięki temu, że tak o niego walczyłam, więc mam satysfakcję. Poza tym to zmieniłam pracę, którą zaczęłam już 27 grudnia (zaraz po świętach) i jest super. Mam dużo bardziej odpowiedzialne stanowisko, wymagające więcej rozwoju i szef jest całkiem (jeszcze nie pokazał rogów ). Codziennie pyta co słychać i jak wychodzę to dziękuje za dzień, miłe takie teksty. TZ się ze mnie śmieje z czego się cieszę, a ja się cieszę, że mam normalną pracę

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Aga daj znać jak tam Oleńka, może jakieś nowe fotki malutkiej
Ale super, że Ci się wszystko ułożyło
Gratuluję nowej pracy!
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:38   #4133
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

kzabeczka, bo normalna atmosfera w pracy to podstawa. Cieszę się, że udało się wam wyjść na prostą i życzę szczęścia

I podpisuję się pod apelem do Agi - daj znać jak Oleńka, bo na FB też wiele jej nie pokazujesz
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:53   #4134
szychciolinka
Przyczajenie
 
Avatar szychciolinka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Witam Was Wizażanki!
Nie wiem czy takie pytanie już padło ale szukam bardzo dobrego fryzjera który mi zrobi fryzurę ślubną..ślub mam w Maju..jest taka rotacja wśród fryzjerów w salonach że nie nadążam a może któraś z Was wiem na ten czas gdzie znajdę kogoś dobrego?może coś polecicie??
Pozdrawiam
szychciolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:23   #4135
lamparcik84
Przyczajenie
 
Avatar lamparcik84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 7
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

ja najczęściej przeglądam dopasowaną i peachfield. Można zawsze jakieś promocje wyhaczyć...
http://www.dopasowana.pl/
http://peachfield.pl

inutil dzięki za namiary ja szperając znalazłam też sklep internetowy Gorseterii do której trafiłam http://sklep.biustomania.pl/index.php
Adres strony mają jak jakiś portal dla facetów ciekawe jak ludzie na ulotkę reagują

A czy wy na zaproszeniach miałyście coś o nie przynoszeniu kwiatów? Jeżeli tak to napiszcie czy goście się zastosowali.
My chcemy by zamiast kwiatów goście podarowali nam przybory, pomoce szkolne i zawieziemy to do placówki wychowawczo opiekuńczej. Taki bukiet kosztuje sporo kasy a i tak trafi do kosza. A z tego co zbierzemy ktoś może skorzystać.
Tylko mam wątpliwości czy rodzina się zastosuje.
W każdym razie wygodniej zabrać ze sobą torebkę z kredkami, zeszytami niż wlec bukiet przez pół Polski
lamparcik84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:38   #4136
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

lamparcik, ja prosiłam aby goście NIE przynosili kwiatów, a bukiety dali WSZYSCY.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:50   #4137
lamparcik84
Przyczajenie
 
Avatar lamparcik84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 7
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

oj to mnie nie pocieszyłaś. Ja jestem strasznie praktyczna i jak widzę ile pieniędzy z tymi bukietami trafi na śmieci to mnie skręca.
Muszę wymyślić sposób na zdyscyplinowanie gości znajomi się zastosują gorzej z ciociami :p
lamparcik84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:42   #4138
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Ale super, że Ci się wszystko ułożyło
Gratuluję nowej pracy!
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
kzabeczka, bo normalna atmosfera w pracy to podstawa. Cieszę się, że udało się wam wyjść na prostą i życzę szczęścia

I podpisuję się pod apelem do Agi - daj znać jak Oleńka, bo na FB też wiele jej nie pokazujesz
Dzięki
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:12   #4139
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Lamparcik, u mnie był problem z gośćmi "starej daty". Babcie i ciotki nie wyobrażają sobie ślubów bez kwiatów. Z młodszym pokoleniem nie było problemu
Także przygotuj się na to, że na 100% ktoś się wyłamie
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:41   #4140
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

My też pisaliśmy, że nie chcemy kwiatów, i żaden z gości weselnych nie przyniósł nam bukietu, zdarzyło się tylko kilka od osób nie zaproszonych, które przyszły na sam ślub do kościoła. Z tym, że my zaznaczyliśmy na zaproszeniach, że zamiast kwiatów zbieramy dary dla dzieci niepełnosprawnych, może dlatego tak nam się goście dostosowali...
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-11 12:48:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.