facet nie pozwala mi się uczyć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 19:50   #1
kasiamarcelQa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 105
Unhappy

facet nie pozwala mi się uczyć


Jestem załamana nie mogę się skupić na nauce przez problemy osobiste. Mój facet (w sumie to już ex ale nie mogę się od niego uwolnić)jest bardzo nie zadowolony że studiuję bo chce bym była na jego poziomie czyli ledwo skończona zawodówka.
Obwinia mnie ciągle że przez moje głupie studia nie mam dla niego czasu, że on chce założyć ze mną rodzinę mieć dzieci, ślub itp. a jak to możliwe że mnie to nie w głowie. Mówi też że po co mam się kształcić bo i tak mi to nic nie da- że nie znam dnia i godziny kiedy umrę, że mam tylko myśleć o przyszłości z nim. Nachodzi mnie w domu, wydzwania telefonem i zasypuje mnie smsami, wracając skądś sprawdza z ulicy czy u mnie w pokoju świeci się światło choć ma w ogóle nie po drodze. Przychodzi do mnie pod uczelnię gdy kończę zajęcia i robi mi awantury jak się kilka minut spóźnię lub jak nie daj Boże zamienię kilka słów z kolegami z roku.
Myślałam o przeprowadzce na inną dzielnicę, bo niestety ja i on mieszkamy w tej samej dzielnicy ale niestety mnie na to nie stać.Studiów też nie chcę przez niego rzucać gdyż uczę się na uczelni płatnej i mi kasa przepadnie.
kasiamarcelQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:12   #2
msa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 123
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Skoro to były to nie wiem czemu się przejmujesz.

Olej i tyle, nie wdawaj się w dyskusje, zostań dłużej pój godziny po zajęciach, nie będzie mu się chciało czekać na mrozie... Zmień numer i przeprowadź się, w tym wypadku chcieć to móc, poszukaj a znajdziesz coś niedrogiego...
msa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:15   #3
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

skoro to ex to sie nie martw juz..


pozatym powienien byc happy ze sie chcesz rozwijac istyudiowac a nie... idiota. nie zaluj
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:15   #4
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Uciekaj od niego jak najdalej, a jak wciąż się będzie czepiał to zadzwoń na policję, że były facet Cię nachodzi i już. Olać gościa.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:18   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Zmień numer, albo nie odbieraj i nie odpisuj - na noc i czas nauki, czy spotkania z przyjaciółmi wyłączaj telefon, nie otwieraj mu drzwi, a jak przyjdzie jeszcze raz do Ciebie albo pod uczelnię, to powiedz, że następnym razem zgłosisz sprawę na policję - facet Cię po prostu nachodzi i nęka.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:19   #6
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez kasiamarcelQa Pokaż wiadomość
Jestem załamana nie mogę się skupić na nauce przez problemy osobiste. Mój facet (w sumie to już ex ale nie mogę się od niego uwolnić)jest bardzo nie zadowolony że studiuję bo chce bym była na jego poziomie czyli ledwo skończona zawodówka.
Obwinia mnie ciągle że przez moje głupie studia nie mam dla niego czasu, że on chce założyć ze mną rodzinę mieć dzieci, ślub itp. a jak to możliwe że mnie to nie w głowie. Mówi też że po co mam się kształcić bo i tak mi to nic nie da- że nie znam dnia i godziny kiedy umrę, że mam tylko myśleć o przyszłości z nim. Nachodzi mnie w domu, wydzwania telefonem i zasypuje mnie smsami, wracając skądś sprawdza z ulicy czy u mnie w pokoju świeci się światło choć ma w ogóle nie po drodze. Przychodzi do mnie pod uczelnię gdy kończę zajęcia i robi mi awantury jak się kilka minut spóźnię lub jak nie daj Boże zamienię kilka słów z kolegami z roku.
Myślałam o przeprowadzce na inną dzielnicę, bo niestety ja i on mieszkamy w tej samej dzielnicy ale niestety mnie na to nie stać.Studiów też nie chcę przez niego rzucać gdyż uczę się na uczelni płatnej i mi kasa przepadnie.
skoro nadal nachodzi, tzn, ze exem się nie czuje.

więc;
-policja
-rodzice
chyba ze nie chcesz tak naprawde sie od niego uwolnic.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:24   #7
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

ex? olej go.....a jeśli były nadal z Tobą....to co to za egoista, który myśli, że jego zdanie jest najistotniejsze??:brzydal : nie przejmowałabym się nim....skup się na tym, co jest teraz dla Ciebie najważniejsze i tyle
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 20:24   #8
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

ja Ci radzę zgłosić całą sytuację na policje i najlepiej gdybyś miała jakiś świadków na to, że Cię nachodzi .
To już jest poważna sprawa. Nikt nie wie co mu strzeli do głowy.
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:27   #9
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
ja Ci radzę zgłosić całą sytuację na policje i najlepiej gdybyś miała jakiś świadków na to, że Cię nachodzi .
To już jest poważna sprawa. Nikt nie wie co mu strzeli do głowy.
w sumie też racja....ale najpierw uświadom go przed tym...a może wtedy się odczepi
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:32   #10
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Albo policja albo poproś znajomych (najlepiej takich większych chłopaków z grupy)/ kogoś z rodziny, zeby przez jakiś czas Cię odprowadzali...
Facet jest chory i powinien sie puknac w czoło.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 21:15   #11
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

"studiów też nie chcę rzucać, gdyż uczę się na uczelni prywatnej i mi kasa przepadnie"


Wiesz, mam nadzieję, że to tylko tak niefortunnie zabrzmiało... :/ Bo jeśli nie to naprawdę kiepskie priorytety i Twoje jak i exa, który chce Tobą rodzinę zakładać.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 22:02   #12
V88
Rozeznanie
 
Avatar V88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: M.
Wiadomości: 678
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Jeśli Ty jesteś na studiach, a on po zawodówce, to sorry, ale to chyba zbyt duża różnica wykształcenia i taki związek byłby dla Was obojga bardzo trudny. Poza tym, z tego co piszesz to gość jest niepoważny. Strach się wiązać z kimś takim.
V88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 22:06   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
"studiów też nie chcę rzucać, gdyż uczę się na uczelni prywatnej i mi kasa przepadnie"


Wiesz, mam nadzieję, że to tylko tak niefortunnie zabrzmiało... :/ Bo jeśli nie to naprawdę kiepskie priorytety i Twoje jak i exa, który chce Tobą rodzinę zakładać.
no a co niby autorka miała napisać?
Przecież to jasne i logiczne, że skoro władował w tą konkretną szkołę kasę to nie chce tej kasy stracić a na pewno byłaby mocno w plecy rzucając tą szkołę i zapisując się do innej płatnej albo w ogóle rezygnując ze studiów (gdzie wywaliłaby mnóstwo pieniędzy i została bez żadnego wykształcenia)
normalny rozsądny logiczny argument, nie wiem co w tym złego

co do tematu
ja bym sprawę zgłosiła na policję bo jak koleś za tobą łazi krok w krok i dosłownie osacza to się powoli przestaje robić bezpieczne
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 00:44   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no a co niby autorka miała napisać?
Przecież to jasne i logiczne, że skoro władował w tą konkretną szkołę kasę to nie chce tej kasy stracić a na pewno byłaby mocno w plecy rzucając tą szkołę i zapisując się do innej płatnej albo w ogóle rezygnując ze studiów (gdzie wywaliłaby mnóstwo pieniędzy i została bez żadnego wykształcenia)
normalny rozsądny logiczny argument, nie wiem co w tym złego

co do tematu
ja bym sprawę zgłosiła na policję bo jak koleś za tobą łazi krok w krok i dosłownie osacza to się powoli przestaje robić bezpieczne
to zabrmialo tak, jakby autorka byla w stanie rzucic studia ot tak, gdyby za nie nie placila.
co do policji sie zgadzam
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:24   #15
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
to zabrmialo tak, jakby autorka byla w stanie rzucic studia ot tak, gdyby za nie nie placila.
co do policji sie zgadzam
Dokładnie o to chodziło.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:49   #16
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 484
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Powiedz mu wprost: jeżeli kogoś się kocha to pcha się go w górę, a nie ciągnie w dół. Rodzinę chce zakładać? - mógłby pomyśleć o przyszłości i zdobyć wykształcenie.
W związku każda strona musi się rozwijać, żeby być interesującym dla partnera nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim intelektualnie. trzeba tą fascynację podtrzymywać. Być ciągłą zagadką i wyzwaniem-bodźcem do dalszego rozwoju. Kocham, więc chcę dać kochanej osobie to co we mnie najlepsze, więc dążę do bycia najlepszą. i vice versa.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:38   #17
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Po pierwsze- rozwiąż tę kwestię czy to eks czy nie eks.
Jeśli eks to:
Zablokuj jego nr. w telefonie.
Jeśli będzie Ciebie dalej nachodził dzwoń na policję.
Nie wdawaj się z nim w dyskusje żadne.
Użyj instynktu samozachowawczego???!
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:12   #18
agnieszkalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 55
GG do agnieszkalove
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez v88 Pokaż wiadomość
jeśli ty jesteś na studiach, a on po zawodówce, to sorry, ale to chyba zbyt duża różnica wykształcenia i taki związek byłby dla was obojga bardzo trudny. Poza tym, z tego co piszesz to gość jest niepoważny. Strach się wiązać z kimś takim.
ja po studiach on po zawodówce i ??? Dlaczego tak twierdzisz ... Nie rozumiem co ma jedno z drugim. Ja tworze taki zwiazek i nie widze w tym znaczących róznic wiec co ma piernik do wiatraka)) pozdrawiam
agnieszkalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 16:44   #19
Pumcia 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez agnieszkalove Pokaż wiadomość
ja po studiach on po zawodówce i ??? Dlaczego tak twierdzisz ... Nie rozumiem co ma jedno z drugim. Ja tworze taki zwiazek i nie widze w tym znaczących róznic wiec co ma piernik do wiatraka)) pozdrawiam

popieram koleżankę! Ja mam taką samą sytuację- mąż zawodówka, ja studiuję i tworzymy super związek (wiadomo,że facet nawet bez wykształcenia jest w stanie zarobić więcej niż kobieta z )

do autorki wątku:
fakt- najpierw trzeba się zastanowić czy to już eks... bo bardzo mu ulegasz i dajesz mu się podporządkować ( te spotkania z awanturami), widać, że koleś ma mocno nierówno pod sufitem i szans dla związku z takim kimś nie widzę wcale ( toksyczny związek). Jego zachowanie podlega już pod jakiś paragraf o nękaniu, prześladowaniu... Taka prawda. Chcesz z tym skończyć- zacznij działać! Policja itp. inaczej będzie co raz gorzej!
Życzę sił i powodzenia!
Pumcia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 22:01   #20
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez V88 Pokaż wiadomość
Jeśli Ty jesteś na studiach, a on po zawodówce, to sorry, ale to chyba zbyt duża różnica wykształcenia i taki związek byłby dla Was obojga bardzo trudny. Poza tym, z tego co piszesz to gość jest niepoważny. Strach się wiązać z kimś takim.
padłam dosłownie powiedz, że zartujesz az mi sie humor poprawił w momencie czytając cos takiego... czyli jak mezczyzna ma zawod (jest po zawodowce) kobieta po studiach to nie moga sie zwiazac bo ? no wlasnie bo co ? roznica wyksztalcenia ? taa chłop po zawodowce to tuman i imbecyl a kobieta po studiach to Bóg wie jak wykształcona osoba no normalnie mózg straszny (szkoda, że obecnie nawet największe tumany kończą studia ) zastanawia mnie dlaczego miałby być trudny ba ! bardzo trudny ? wiec może koleżanka wyjaśni czy tak tylko na język się napatoczyło ?
Moim zdaniem nie poważny to jest człowiek, który ocenia inteligencję, poziom wiedzy innych ludzi nie mając o nich pojęcia jedynie pod względem wykształcenia - skończenia szkoły - świat nie jest czarno biały... i tak masz racje też bym się nie chciała związać z osobą, która uważa, że np. ja mam licencjat dopiero a ona już magisterkę i jest super, świetna, wspaniała a ja be bo poprostu szkoda by mi było swojego czasu marnować dla tak próżnej osoby ( piszę ogólnie podając przykład, nie mając na myśli Ciebie)

a co do autorki- idz do niego i powiedz wprost żeby się ładnie mówiąc odwalił bo jak nie to inaczej będziesz to załatwiać i więcej ostrzegać nie będziesz z racji tej iż masz obecnie ważniejsze sprawy na głowie niż jakiś zakompleksiony dzieciak
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2011-01-25 o 22:05
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 23:10   #21
V88
Rozeznanie
 
Avatar V88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: M.
Wiadomości: 678
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez kasiamarcelQa Pokaż wiadomość
Jestem załamana nie mogę się skupić na nauce przez problemy osobiste. Mój facet (w sumie to już ex ale nie mogę się od niego uwolnić)jest bardzo nie zadowolony że studiuję bo chce bym była na jego poziomie czyli ledwo skończona zawodówka.
.
Asiaa90 - Zasugerowałam się tym zdaniem. Nie twierdzę, że osoby po zawodówce są w czymkolwiek gorsze niż jak to określiłaś "mózgi" po studiach. Po prostu moim zdaniem ta różnica wykształcenia w pewnych sytuacjach będzie odczuwalna. Ale ludzie są różni i nie twierdzę, że taki związek jest niemożliwy. Po prostu wyraziłam swoje zdanie
V88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 14:08   #22
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Cytat:
Napisane przez V88 Pokaż wiadomość
Asiaa90 - Zasugerowałam się tym zdaniem. Nie twierdzę, że osoby po zawodówce są w czymkolwiek gorsze niż jak to określiłaś "mózgi" po studiach. Po prostu moim zdaniem ta różnica wykształcenia w pewnych sytuacjach będzie odczuwalna. Ale ludzie są różni i nie twierdzę, że taki związek jest niemożliwy. Po prostu wyraziłam swoje zdanie
ok ok skoro się sugerowałaś w takim razie zle zrozumiałam - zwracam honor
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:14   #23
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Już nie tyle moim zdaniem o tą całą różnicę w wykształceniu chodzi, co o podejście do życia i rozumienie nawzajem swoich celów. Facet Cię autorko chce sobie podporządkować, a boi się że stajesz się coraz bardziej samodzielna, masz własne zdanie którego się trzymasz. Widzi że mu się wymykasz, że macie coraz mniej wspólnego ze sobą. Nie chce Cię stracić. Ale próbuje Cię zachować przy sobie wrednymi metodami – zniszczyć Twoje poczucie własnej wartości, niezależności właśnie, chce żebyś uwierzyła że bez niego nic nie znaczysz i nie dasz sobie rady. To jak najgorzej rokuje na przyszłość, chyba nie chciałabyś żeby tak wyglądało Twoje z nim życie. Myślę że jesteś dla niego za silna i mu się nie poddasz. Gdybym ja była na Twoim miejscu to bez względu na to co byłoby wcześniej, w obecnej sytuacji dążyłabym do zerwania wszelkich kontaktów z tym osobnikiem. Jest chory!
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:55   #24
Pablo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Olej faceta ucz się studiuj a przy okazji na pewno znajdziesz kogoś lepszego
Pablo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:45   #25
czarna888lilia
Przyczajenie
 
Avatar czarna888lilia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

Jak na mój gust to nie jest miłość, tylko ZABORCZOŚĆ, która jest cechą ludzi zakompleksionych o niskiej inteligencji emocjonalnej. Prawdziwa miłość polega na tym, że wspieramy ukochaną osobę, dodajemy jej skrzydeł i bardzo cieszymy się z jej rozwoju, sukcesów. Ten facet ma własny, moim zdaniem mało ambitny plan na Twoje życie i WYMAGA byś się do niego dostosowała. Tylko osobniki leniwe i prymitywne nie cierpią wykształciuchów i nie szanują wiedzy.
Warto zaprzyjaźnić się a następnie związać z kimś kto ma podobne plany, poglądy i zainteresowania. Chęć samodoskonalenia u partnera lepiej rokuje na przyszłość gdyż związek ludzi pragnących się rozwijać jest pełniejszy a ich życie ciekawsze. Małżeństwo z człowiekiem, który próbuje Tobą rządzić będzie toksyczne i bardzo dalekie od szczęśliwego. Pamiętaj, że tak naprawdę dorośli ludzie niezmiernie rzadko się zmieniają. Szczerze mówiąc mężczyzna tego typu za mną zobaczyłby tyko opadający na drodze kurz
__________________
Piękno jest tylko obietnicą szczęścia.

Edytowane przez czarna888lilia
Czas edycji: 2011-01-28 o 14:47 Powód: literówka
czarna888lilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 23:54   #26
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: facet nie pozwala mi się uczyć

W ogóle olej go i nawet nie słuchaj, telefonów nie odbieraj, z uczelni wyjdź np. drugim wyjściem, a jak będzie Cię nachodził postrasz policją i jak to nie pomoże zgłoś to jej.
Facet wydaje się niebezpieczny i radziłabym na niego uważać, bo nie wiadomo do czego jest się skłonny posunąć.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.