Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 14:12   #2941
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Wypowiedź mamy Iwony:

http://www.wybrzeze24.pl/gazeta-gdan...-matce-macieja

Nie milkną echa wokół ujawnionych przez nas nowych tropów w sprawie zaginięcia dziewiętnastolatki z Gdańska. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Iwonę Kindę, matkę Iwony Wieczorek.

- Bardzo dziękuje za zainteresowanie tą sprawą. Każda ujawniona informacja może doprowadzić do odnalezienia mojej córki. Z drugiej strony nie chciałabym robić z tego sensacji. Nie chcę by moja tragedia była tragedią rodziny tego chłopaka. Co musi dzisiaj czuć jego matka? Najpierw musiała się zmierzyć z jego samobójstwem, a dzisiaj jej zmarły syn jest oskarżany o udział w uprowadzeniu i zgwałceniu mojej córki. Bardzo współczuje jej w tej sytuacji. Najlepiej, gdyby Maciej żył i wtedy mógł odpowiedzieć na ewentualne zarzuty. W tej chwili nie chcę przesądzać czy jest on winny, czy nie. Sprawę powinna zbadać prokuratura – przekonuje matka Iwony Wieczorek.
[COLOR="Silver"]
Pozytywna zmiana, mama wypowiada się osobiście i uspokaja sytuację.
Wcześniej, w przypadku Pawła sprawę w swoje ręce Janusz i red. Sterlingow i obserwowaliśmy spektakl zaszczuwania człowieka.

Teraz nawet na GP24 biorą na tapetę syna Janusza a biedny Janusz uderza w rzewne tony, że niby jak ktoś w ogóle śmiał wywołać syna po imieniu.
Ludzie pytają, a Janusz płacze, że znów spisek i atak...

Edytowane przez Kindersztuba
Czas edycji: 2011-01-24 o 14:13
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:29   #2942
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Podziwiam Iwony mamę za stoicki spokój i za to w jaki sposób skomentowała ostatnie doniesienia Rutkowskiego aż dziw berze ile w tej małej kobiecie siły i wytrwałości
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:55   #2943
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Podziwiam Iwony mamę za stoicki spokój i za to w jaki sposób skomentowała ostatnie doniesienia Rutkowskiego aż dziw berze ile w tej małej kobiecie siły i wytrwałości
Bez pośredników, "przyjaciół rodziny", rzeczników czy usłużnych redaktorów i innych komentatorów co to wiedzą (lub udają, że wiedzą) a nie powiedzą, tych co mówią, że są blisko, powoływanych stowarzyszeń itd.

Duże brawa dla P. Iwony.

A także za to, że tym razem już Janusz nie spędził wielu godzin z red. Sterlingowem i nie mamy efektów w postaci kolejnego szczującego artykułu pod dyktando Janusza.
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:56   #2944
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

czesc, na poczatku tej sprawy zagladalam tu, ale potem zaczely sie same klotnie, powiedzcie mi prosze jedno, pamietam ze Janusz byl przyjacielem rodziny byl blisko mamy Iwony i udzielal sie tu, o co teraz chodzi z Januszem bo nic z tego nie rozumiem
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:13   #2945
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Witam

wybaczcie , ze sie wtrace , jako nieudzielajaca sie do tej pory , ale nie sposob zdzierzyc ...Kindersztuba , prosze , skoncz juz ta krucjate , przestan powtarzac o tych co wiedza, ale nie powiedza, itd , itp , mysle ze wiekszosc naprawde dostaje tu juz mdlosci a i tak kazdy swoj rozum ma i wg niego sadzi . Oby , mimo wszystko sprawa miala pozytywne zakonczenie , a wszystkim , ktorzy bezinteresownie wykonali taki ogrom pracy na rzecz obcej przeciez osoby - wyrazy ogromnego szacunku.
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:18   #2946
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Wiolek27 Pokaż wiadomość
Witam

wybaczcie , ze sie wtrace , jako nieudzielajaca sie do tej pory , ale nie sposob zdzierzyc ...Kindersztuba , prosze , skoncz juz ta krucjate , przestan powtarzac o tych co wiedza, ale nie powiedza, itd , itp , mysle ze wiekszosc naprawde dostaje tu juz mdlosci a i tak kazdy swoj rozum ma i wg niego sadzi . Oby , mimo wszystko sprawa miala pozytywne zakonczenie , a wszystkim , ktorzy bezinteresownie wykonali taki ogrom pracy na rzecz obcej przeciez osoby - wyrazy ogromnego szacunku.
Każdy potrafi się wypowiedzieć i wypowiada się za siebie. A ty nie musisz swoich mdłości i innych dolegliwości przypisywać ogółowi.
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:23   #2947
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Naprawde mozesz udawac, ze to pierwsza taka wzmianka od -jak to ujales - ogolu . Mozesz nie odpowiadac, nie dam sie sprowokowac do walki na sarkazm i aluzje.
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 15:25   #2948
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Wiolek27 Pokaż wiadomość
Witam
wszystkim , ktorzy bezinteresownie wykonali taki ogrom pracy na rzecz obcej przeciez osoby - wyrazy ogromnego szacunku.
Wszyscy szacunek dla nich mają.
Za wyjątkiem tego pana, który te osoby od kur... i piz... podsumował.
Od tego też można dostać...
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:27   #2949
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ale zrozum , ja nie neguje wszystkiego co tutaj piszesz .
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:23   #2950
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
To tylko jedna z wielu hipotez.
A ja sam, kiedy byłem w wieku Iwonki tez święty nie byłem.
Piło się i bawiło nie raz do białego rana.
Lepiej by było, gdyby Jej za wszelka cenę, wręcz karykaturalnie nie wybielali, bo taka akcja zawsze wywołuje reakcję.
dokladnie
Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość

2. Jak bańka mydlana pękł mit Janusza, który będąc przyjacielem rodziny i bezpośrednio przy Mamie wie więcej i jest zawsze lepiej poinformowany.
Moze Pani Iwona w koncu zrozumiala, ze lepiej jest samemu sie wypowiadac. dzieki temu uniknac mozna jakis nieporozumien, przeklaman.
A w ogole to wydaje mi sie, ze Janusz jest czlowiekiem pokroju Krzysztofa Rutkowskiego. Chce narobic szumu, byc w centrum zainteresowania, co niestety daje skutek taki a nie inny.

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Wypowiedź mamy Iwony:

http://www.wybrzeze24.pl/gazeta-gdan...-matce-macieja

Nie milkną echa wokół ujawnionych przez nas nowych tropów w sprawie zaginięcia dziewiętnastolatki z Gdańska. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Iwonę Kindę, matkę Iwony Wieczorek.

- Bardzo dziękuje za zainteresowanie tą sprawą. Każda ujawniona informacja może doprowadzić do odnalezienia mojej córki. Z drugiej strony nie chciałabym robić z tego sensacji. Nie chcę by moja tragedia była tragedią rodziny tego chłopaka. Co musi dzisiaj czuć jego matka? Najpierw musiała się zmierzyć z jego samobójstwem, a dzisiaj jej zmarły syn jest oskarżany o udział w uprowadzeniu i zgwałceniu mojej córki. Bardzo współczuje jej w tej sytuacji. Najlepiej, gdyby Maciej żył i wtedy mógł odpowiedzieć na ewentualne zarzuty. W tej chwili nie chcę przesądzać czy jest on winny, czy nie. Sprawę powinna zbadać prokuratura – przekonuje matka Iwony Wieczorek.


--
Podziwiam jej mame i ciesze sie, ze w koncu zaczela sama sie wypowiadac, nie zdajac sie na pomoc:
Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
tego pana, który te osoby od kur... i piz... podsumował.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:24   #2951
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Wiolek27 Pokaż wiadomość
Witam

wybaczcie , ze sie wtrace , jako nieudzielajaca sie do tej pory , ale nie sposob zdzierzyc ...Kindersztuba , prosze , skoncz juz ta krucjate , przestan powtarzac o tych co wiedza, ale nie powiedza, itd , itp , mysle ze wiekszosc naprawde dostaje tu juz mdlosci a i tak kazdy swoj rozum ma i wg niego sadzi . Oby , mimo wszystko sprawa miala pozytywne zakonczenie , a wszystkim , ktorzy bezinteresownie wykonali taki ogrom pracy na rzecz obcej przeciez osoby - wyrazy ogromnego szacunku.
Nie wiem, czy większość, ale ja na pewno. To jest wręcz żenujące co ta osoba pisze i jak wałkuje ciągle to samo. Ta osoba ma jakieś problemy.
Nie lubię pana Janusza, ale wiadomości osoby na K. mnie wyciągają do kibelka na
EOT (eleganckie olanie tematu)

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-01-24 o 16:26
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 16:25   #2952
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kurcze. Wkrotce bedzie mijac 2 doba od czasu kiedy K.R. ujawnil informacje na temat ewentualnych losow Iwony i dalej nic nie wiadomo
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:44   #2953
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Robi się tu jarmark w tym momencie
Kindersztuba każdy już tu wchodzący i czytający zna Twoje zdanie na temat Janusza, Queenn oraz redaktora....Tyle,że piszesz w koło macieju to samo tylko inaczej ubierając w słowa....i swoją drogą to również jak ktoś wyżej czy poniżej uważam, że możesz byc Kingiem z gp i przyszedłeś się tu poużalac jacy to oni wszyscy źli, a Ty pokrzywdzony....nie znam sytuacji czy był proszony o odejście czy co, a może po zeznaniach na policji musiał zniknąc, ale to już się robi nudne... nabijasz licznik, podciągasz temat do góry podobnie jak dziewczyny piszące Up Up tyle tylko, że my piszemy tak bo chcemy by wątek nie wygasł i był na pierwszej stronie, by o Iwonie nie zapomniano, a Ty piszesz długie tyrady ciągle na ten sam temat.....pana J. I kto tu mówił, że się pcha sam na tapetę ??? Zapewniasz mu ciągłe i nie przerwane zainteresowanie jego osobą co dla mnie jest bezsensem już zupełnym....
Każdy ma swój rozum i opinię na temat pana J. wyrobioną

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Każdy potrafi się wypowiedzieć i wypowiada się za siebie. A ty nie musisz swoich mdłości i innych dolegliwości przypisywać ogółowi.
Jak widzisz już parę osób pod tym się podpisuje....I ja również

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Postanowiłam się odezwać po długiej nieobecności
Jednak cały czas Was podczytywałam.
Jak dla mnie nic w tej sprawie nie jest jasne i niczego nie jestem pewna... ale gdyby okazało się, że motyw sponsoringu jest prawdziwy to wcale bym się nie zdziwiła.
Ciekawi mnie teraz czy ślad z ostatnich dni się potwierdzi czy znów sprawa ucichnie na jakiś czas... Ech...
Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość


To tylko jedna z wielu hipotez.
A ja sam, kiedy byłem w wieku Iwonki tez święty nie byłem.
Piło się i bawiło nie raz do białego rana.
Lepiej by było, gdyby Jej za wszelka cenę, wręcz karykaturalnie nie wybielali, bo taka akcja zawsze wywołuje reakcję.
Właśnie po raz kolejny motyw sponsoringu zaczyna się przewijac
Nie wiem co na celu by miało takie głupie pisanie, że dziewczyna zwyczajnie po prostu miała sponsora czy paru panów z którymi chadzała na kolacje czy jakieś imprezki Bo to byłoby głupie i myślę, że podchodziłoby pod zniesławienie czy coś w tym stylu.
Dziewczynę wybielano, robiono z niej prawie anioła.....co również jest dziwne i wzbudza ciekawośc.....po co i w jakim celu to robiono???
Nie znam w ogóle Iwony, ale to, że znajomi się nie wypowiadali również daje dużo do myślenia, ale jednocześnie pisałam z jej koleżanką na pw i wiem, że bardzo właśnie ją te pomówienia na temat Iwony denerwowały i nie mogła zwyczajnie tego czytac, więc może jednak to nie prawda, ale również jak Vision jeśli okaże się prawdą to nie będę jakoś bardzo zdziwona

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

To była zaplanowana akcja- Iwonę Wieczorek miano uprowadzic

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=675
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2011-01-24 o 16:45
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:49   #2954
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość

To była zaplanowana akcja- Iwonę Wieczorek miano uprowadzic

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=675
Mi sie wydaje ze to wymysl redaktorów (ze niby to byla zaplnowana akcja). A jesli tak, to niby dlaczego?
W ogole w artykule nie ma ani slowa, ze to byla zaplanowana akcja.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:18   #2955
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze to wymysl redaktorów (ze niby to byla zaplnowana akcja). A jesli tak, to niby dlaczego?
W ogole w artykule nie ma ani slowa, ze to byla zaplanowana akcja.
Chwytliwy tytuł zapewnia więcej czytelników...ot tyle
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:47   #2956
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Po wczorajszych doniesieniach o nowym tropie w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek sprawdzeniem tych informacji zajmie się gdańska prokuratura. W środę rano przesłucha ona Krzysztofa Rutkowskiego, który po wizycie u prokuratora zorganizuje konferencję prasową na temat zaginionej gdańszczanki.

http://www.dziennikbaltycki.pl/stron...wony,id,t.html

Czyli już po konferencji Pewnie szybko się nic nie dowiemy.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Po przekazaniu nowych materiałów w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, poprosiliśmy o skomentowaniu wagi dowodów przekazanych przez detektywa Rutkowskiego.
- Każda informacja, która pojawia się w sprawie Iwony Wieczorek jest bardzo ważną informacja podlegającą weryfikacji. Również i ta informacja, którą przekazał detektyw Rutkowski. Dopóki nie zostanie ona jednak dokładnie zweryfikowana trudno powiedzieć, czy jest ona istotna z punktu widzenia śledztwa. Na razie jest jeszcze za wcześnie żeby mówić o jakimkolwiek przełomie w tej sprawie - informuje Grażyna Wawryniuk, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.


http://www.wybrzeze24.pl/gazeta-gdan...ic-o-przelomie
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:52   #2957
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Wypowiedź mamy Iwony:

http://www.wybrzeze24.pl/gazeta-gdan...-matce-macieja

Nie milkną echa wokół ujawnionych przez nas nowych tropów w sprawie zaginięcia dziewiętnastolatki z Gdańska. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Iwonę Kindę, matkę Iwony Wieczorek.

- Bardzo dziękuje za zainteresowanie tą sprawą. Każda ujawniona informacja może doprowadzić do odnalezienia mojej córki. Z drugiej strony nie chciałabym robić z tego sensacji. Nie chcę by moja tragedia była tragedią rodziny tego chłopaka. Co musi dzisiaj czuć jego matka? Najpierw musiała się zmierzyć z jego samobójstwem, a dzisiaj jej zmarły syn jest oskarżany o udział w uprowadzeniu i zgwałceniu mojej córki. Bardzo współczuje jej w tej sytuacji. Najlepiej, gdyby Maciej żył i wtedy mógł odpowiedzieć na ewentualne zarzuty. W tej chwili nie chcę przesądzać czy jest on winny, czy nie. Sprawę powinna zbadać prokuratura – przekonuje matka Iwony Wieczorek.


---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Czy będzie sensacyjny przełom w sprawie zaginionej Iwony Wieczorek? Detektyw Rutkowski znalazł nowy trop. Niestety scenariusz prawdopodobnych wydarzeń jest tragiczny...

http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...wiadomosc.html
No muszę przyznać,że jestem pozytywnie zaskoczona tą wypowiedzią mamy Iwony, bo do tej pory ona, J. i inni z jej otoczenia przyjmowali zasadę,że "Iwona jest najważniejsza i skoro oni cierpią,to inni też powinni" (np. odnośnie podejrzeń skierowanych na Pawła). A tu proszę jaka duża odmiana.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



A co do Kindersztuby - mi on tu absolutnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - lubię go czytać, trafne ma chłopak analizy i spostrzeżenia i nie boi się pisać tego co myśli.

Jeśli już mam się do czegoś doczepić, to do wywlekania tutaj brudów z gp i oficjalnej, a co nie dotyczy Wizażu.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:30   #2958
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dziewczyny, nie bardzo jestem na biezaco, wiec moglby mi ktos wylumaczyc dlaczego nie wiadomo co stalo sie dalej, skoro doszli do tego,ze prawdopodobnie zostala wciagnieta do auta i zgwalcona? Nie wiedza co stalo sie potem, dlaczego?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:41   #2959
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mnie również podoba się styl Kinderszuby,również mi nie przeszkadza a,że ciągle pisze o P J to widać bardzo Go ubodło to w jaki sposób sie w sprawę "zaangażował" GP nie podczytuje i tylko z info które tutaj wklejacie dowiaduję się co tam się dzieje więc mam tak na prawdę dwa w jednym
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 19:49   #2960
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bardzo jestem na biezaco, wiec moglby mi ktos wylumaczyc dlaczego nie wiadomo co stalo sie dalej, skoro doszli do tego,ze prawdopodobnie zostala wciagnieta do auta i zgwalcona? Nie wiedza co stalo sie potem, dlaczego?
Bo ten,który rzekomo miał to zrobić,nic więcej nie zdradził - i już nie zdradzi, 3 stycznia popełnił samobójstwo.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:55   #2961
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Bo ten,który rzekomo miał to zrobić,nic więcej nie zdradził - i już nie zdradzi, 3 stycznia popełnił samobójstwo.
Rozumiem, wyczytalam gdzies to przypadkiem, ale myslalam,ze moze wiadomo cos wiecej..dziekuje
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:28   #2962
Soemi
Raczkowanie
 
Avatar Soemi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 237
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Widze ze w tym Radziejowie to sami psychopaci mieszkaja. Zabójca Eweliny S. tez pochodzil z tej miejscowosci
Ja jestem z Radziejowa, tak tego Radziejowa na Kujawach, Maćka znałam z widzenia. Nie chce wieżyć w to co podał Rutkowski. Wydaje się to dla nas bardzo dziwne i nie pasujące do tej osoby. a tak dla sprostowania u nas nie jest dużo psychopatów.

A co do zabójcy Eweliny S. to on nie pochodził z Radziejowa tylko z Dobrego. To jest ok. 7-8 km od Radziejowa.
http://www.wprost.pl/ar/227096/Zaboj...il-do-aresztu/

Więc jak nie wiesz dokładnie to nie pisz takich pierdół.

Edytowane przez Soemi
Czas edycji: 2011-01-24 o 20:49
Soemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:32   #2963
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Sprawa odżyła w mediach, kolejny artykuł - wywiad z Rutkowskim:

http://www.wybrzeze24.pl/gazeta-gdan...oznania-prawdy
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:33   #2964
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

weszłam na facebook a tam na stronie Iwonki jakaś laska pisze ze ona sie już dawno odnalazłą
http://www.facebook.com/#!/pages/Szu...19803348068520
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:03   #2965
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

nawet jeśli to jakaś prowokacja to dała oczekiwany efekt po m-cach ciszy o Iwonie znowu piszą w gazetach,portalach.... a o to chodzi by sprawa nie ucichła puki nie będzie rozwiązana,szkoda tylko,że czyimś kosztem.... czekam z zapartym tchem na dalsze efekty tych najświeższych informacji oby to był ten trop,oby było już blisko...

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
weszłam na facebook a tam na stronie Iwonki jakaś laska pisze ze ona sie już dawno odnalazłą
http://www.facebook.com/#!/pages/Szukamy-Iwony/119803348068520

o looosie no tak bo wejść w google i wpisać Iwona Wieczorek to już zbyt wielki wysiłek intelektualny bądź fizyczny by nie szerzyć bzdurnych informacji
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:18   #2966
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Sprawa odżyła w mediach, kolejny artykuł - wywiad z Rutkowskim:

http://www.wybrzeze24.pl/gazeta-gdan...oznania-prawdy
Komentarz pod artykułem:

Jeszcze raz napiszę. Maciek ze swoją dziewczyną przebywali na Kujawach w dniach 12-19 lipca (dokładnie Ania do 19. Maciek do 20.). Wieczorek zaginęła 16 lipca. Tego dnia Maciek z Anią przebywali w Połajewie nad Gopłem - myślę, że wiele osób ich widziało. Co jeszcze można dodać. Myślę, że prokuratura sprawdziła logowania się do sieci komórki Maćka i Ani. Dla mnie brak reakcji prokuratury - zabezpieczenie komputera, telefonu itp. Maćka jest dostatecznym dowodem na brak powiązania jego z zaginięciem dziewczyny.
"Ile można udowadniać, że nie jest się wielbłądem." - szczególnie jak się nie żyje.
Cóż to za detektyw, który nie potrafi (chyba nie chce) sprawdzić, gdzie przebywał Maciek w dniach zaginięcia dziewczyny.
Ile czasu można się lansować krzywdząc rodzinę, dziewczynę i znajomych Maćka?



Znajomi Macka piszą i pod artykułami ale i tu na wizażu taka osoba jest....
Znajomi Iwony jakoś nie napracowali się by potwierdzic bądź zaprzeczyc brudom jakie na nią były od samego początku wywlekane (oprócz jednej koleżanki na wizażu w pierwszym bodajże wątku )
Tu znajomi szukają mu nawet "alibi" i próbują pomóc....
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:27   #2967
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Komentarz pod artykułem:

Jeszcze raz napiszę. Maciek ze swoją dziewczyną przebywali na Kujawach w dniach 12-19 lipca (dokładnie Ania do 19. Maciek do 20.). Wieczorek zaginęła 16 lipca. Tego dnia Maciek z Anią przebywali w Połajewie nad Gopłem - myślę, że wiele osób ich widziało. Co jeszcze można dodać. Myślę, że prokuratura sprawdziła logowania się do sieci komórki Maćka i Ani. Dla mnie brak reakcji prokuratury - zabezpieczenie komputera, telefonu itp. Maćka jest dostatecznym dowodem na brak powiązania jego z zaginięciem dziewczyny.
"Ile można udowadniać, że nie jest się wielbłądem." - szczególnie jak się nie żyje.
Cóż to za detektyw, który nie potrafi (chyba nie chce) sprawdzić, gdzie przebywał Maciek w dniach zaginięcia dziewczyny.
Ile czasu można się lansować krzywdząc rodzinę, dziewczynę i znajomych Maćka?



Znajomi Macka piszą i pod artykułami ale i tu na wizażu taka osoba jest....
Znajomi Iwony jakoś nie napracowali się by potwierdzic bądź zaprzeczyc brudom jakie na nią były od samego początku wywlekane (oprócz jednej koleżanki na wizażu w pierwszym bodajże wątku )
Tu znajomi szukają mu nawet "alibi" i próbują pomóc....
Dokladnie
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:03   #2968
Sweet Chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 385
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

.
__________________
.

Edytowane przez Sweet Chocolate
Czas edycji: 2012-10-24 o 19:02
Sweet Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:09   #2969
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
nawet jeśli to jakaś prowokacja to dała oczekiwany efekt po m-cach ciszy o Iwonie znowu piszą w gazetach,portalach.... a o to chodzi by sprawa nie ucichła puki nie będzie rozwiązana,szkoda tylko,że czyimś kosztem.... czekam z zapartym tchem na dalsze efekty tych najświeższych informacji oby to był ten trop,oby było już blisko...

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------




o looosie no tak bo wejść w google i wpisać Iwona Wieczorek to już zbyt wielki wysiłek intelektualny bądź fizyczny by nie szerzyć bzdurnych informacji
Może byc i tak, że to prowokacja by znów zwrócic uwagę na Iwonę....bo było nie było pół roku już minęło i co po niektórzy na pewno już zapomnieli, ale z drugiej strony takie zwracanie tematu to raczej by mi pasowało do pana J. i jego kolegi Sterlingowa, a nie do kogoś innego....a tu widac Rutek podał to do wiadomości innej gazecie, a co ciekawsze ponieważ nie każdy gp czyta, a ja z ciekowści przeglądam to powiem że pan J. dowiedział się o tym z artykułu w gazecie, a nie od mamy Iwony i również Queenn pozostała niedoinformowana w temacie i oboje byli zszokowani takim obrotem sprawy.....
Pani Iwona była poinformowana wcześniej przez Rutkowskiego o takim tropie, a wypowiedziała się jak widac sama...już bez pośredników w stylu Queenn i Janusza.....
Ciekawe to wszystko bardzo...ciekawe....

Jak widac dla niektórych google to nadal zagadka.....



A tak w ogóle czy ktoś pamięta może jeszcze przepowiednie?? Bo coś mi się o uszy obiło że Iwona znajdzie się po roztopach czy jakoś tak
Pierwsze roztopy już za nami, więc jednak może to dobry trop ??
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2011-01-25 o 10:13
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:43   #2970
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Sweet Chocolate Pokaż wiadomość
Taaa... "każdy" morderca, gwałciciel, pedofil, zwyrodnialec, zboczeniec, skur.wysyn jest dobrym, cichym, pracowitym człowiekiem, pomagającym przejść starszym paniom przez pasy, tak o nim wypowiada się rodzina i wszystkie sąsiadki/znajomi/koledzy/znajomi z widzenia/ciotki.
Prawda jest taka, że pastwił się nad Iwoną, gwałcił, i jeden Bóg wie co jeszcze.
A o Ewelince to nawet myśleć nie chcę, jej oprawca też był dobrym kuzynem ciotecznym czy kimś tam jeszcze.
Nigdy nie wiadomo co w kim siedzi. Cicha woda brzegi rwie - jak to się mówi.
Przepraszam, to juz sie prokuratura wypowiedziala w sprawie najnowszych doniesien pana Rutkowskiego? Nie wydaje mi sie.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.