Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 08:04   #1471
Normalnie_Nienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 273
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Na dziś:
-sprzątanie
-obiad
-zakupy
-film
-mycie naczyń
-notatki na gecie

''Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, a błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi''

Jeżeli chodzisz- to chodź. Jeżeli siedzisz- to siedź.
Zazwyczaj postępujemy na odwrót, nie żyjemy chwilą.
Stale wykonujemy kilka czynności jednocześnie:
na przykład w trakcie pracy zastanawiamy się, jakie zakupy musimy zrobić, wracając do domu.
Idąc ulicą, załatwiamy rozmaite sprawy przez telefon.
Przy kolacji oglądamy dziennik telewizyjny.
Bezustannie wyprzedzamy siebie o jeden krok.
Nie żyjemy chwilą. Nie koncentrujemy się na niej.
Nie jesteśmy świadomi własnego ''ja''.
To prawdziwa przyjemność wieść aktywne życie.
Ważna jest jednak również umiejętność zażywania spokoju i oddawania się medytacji.
Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zdolność koncentrowania się na tym, co akurat robimy.
W ten sposób nauczymy się dostrzegać piękno chwili, odczuwać radość z faktu, że żyjemy- tu i teraz.
między jednym tchnieniem a drugim.
Dlatego muszę się nauczyć wykonywać wyłącznie jedną rzecz na raz.

Skupianie się na bieżącej chwili pozwala mi odczuwać smak życia.
__________________
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. Więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


Edytowane przez Normalnie_Nienormalna
Czas edycji: 2011-01-24 o 12:35
Normalnie_Nienormalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:11   #1472
janee90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Do każdych chyba. A czy pomaga hmm... chyba za krótko używam żeby coś na 100% powiedzieć ale włosy są fajne po nim, takie odżywione.
Problem mam ogólnie tylko z wypadaniem, od kilku miesięcy strasznie mi lecą włosy, mam chyba połowę z tego co miałam kiedyś
a próbowałaś np merz special ? ja jak kiedyś miałam taki problem, to łykałam te tabletki i mi pomogło. ja za to mam strasznie suoche włosy, nie wiem czemu, bo już nie farbuje ..

plan na dziś:
-nauka egzamin (mam go jutro)
-nauka na egzamin na środę
- na koniec jakaś mała przyjemność dla mnie potem wymyślę co
janee90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:14   #1473
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

oii ja to od dłuższego czasu sobie postanawiam i postanawiam, że się zmienię, ale nic mi nie wychodzi, więc może w takiej grupie będzie mi raźniej ;D
podstawowy plan to znaleźć pracę, bo niestety nie dawałam rady na studiach i zrezygnowałam , wysłałam kilka CV no ale gdzie mnie bez doświadczenia przyjmą ??
zmienić styl, na bardziej kobiecy już ostatnio kupuje same takie kobiece i modne ubranka, ale chciałabym jednak wszystkie ubrania wymienić, do końca miesiąca zrobie w niej porządek i pozbędę się niepotrzebnych (nijakich) ubrań bo dzisiaj to TŻ przychodzi więc spędzę z nim czas
jedno co mi się udaje w noworocznym postanowieniu to nauka niemieckiego kupiłam sobie taką książeczkę i szczerze przyznam, że uczę się z niej i jest bardzo przyjemnie to napisane
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:25   #1474
josephine86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 87
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

na suche wlosy mi pomogl jedwab. co prawda trwalo to jakis czas ale poprawa jest mi farbowanie strasznie przesuszylo wlosy (kolor blond).

a co to za ksiazeczka do neimieckiego bo tez chetnie bym sie podszkolila. uczylam sie neimeickiego dosc dlugo ale bez checi i wiekszego sukcesu. a teraz z perspektywy czasu bardzo tego zaluje...

plan na dzis:
- papierkowa robota
josephine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:44   #1475
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez josephine86 Pokaż wiadomość
na suche wlosy mi pomogl jedwab. co prawda trwalo to jakis czas ale poprawa jest mi farbowanie strasznie przesuszylo wlosy (kolor blond).

a co to za ksiazeczka do neimieckiego bo tez chetnie bym sie podszkolila. uczylam sie neimeickiego dosc dlugo ale bez checi i wiekszego sukcesu. a teraz z perspektywy czasu bardzo tego zaluje...

plan na dzis:
- papierkowa robota

jest to "Niemiecki 15 minut dziennie" tylko to jest raczej dla początkujących, bo wszystko od nowa jest tłumaczone, typu dzień dobry, do widzenia, członkowie rodziny, potrawy, dialogi oczywiscie też są plusem jest to, że jest wyraz a pod nim dokładna wymowa za 19,90 w Empiku
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:38   #1476
josephine86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 87
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

zawsze dobrze jest powtorzyc sobie podstawy. dzieki. juz od jakiegos czasu kusi mnie zeby cos z tym niemieckim zrobic bo w dzisiejszych czasach znajomosc jednego jezyka nie jest czyms nadzwyczajnym, raczej normalnym. ja znam angielski dosc dobrze a tak poza tym to tylko jezyk ojczysty (czasami wydaje mi sie ze powinnam pojsc na kurs polskiego bo czlowiek nie potrafi sie poprawnie wyslowic we wlasnym jezyku )
josephine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:56   #1477
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Dzisiaj udało mi się:
+ pouczyć angielskiego
+ kupić baterie do kalkulatora ( po 6 latach w końcu się wyczerpały poprzednie)
+ wydrukować notatki
+ posprzątać

Mam w planach
- Naukę na egzamin 1(jutro)
- Nauka na egzamin 2(sroda)
- Liczenie projektu przejściowego

Roboty tyle ze nie wiem jak dam radę, nawet nie mam czasu za bardzo żeby tu pisać
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 13:15   #1478
hekateprincess95
Zadomowienie
 
Avatar hekateprincess95
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wonderland ;)
Wiadomości: 1 033
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Na dzisiaj:
-geografia
-kserówki ang
-ćwiczyć
-skończyć pisać esej.

A Wam dziewczyny powodzenia w nauce do egzaminów !
__________________

Don't be a drag , just be a queen.

Hey baby I ain't no lying
Lady, I can see you like playing with fire

FashionVicteam
hekateprincess95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:43   #1479
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

A ja dziś mam dobry dzień rano posprzątałam w końcu cały pokój, łącznie z odsunięciem mebli (zazwyczaj nie chce mi się tego robić, więc sprzątam tak tylko żeby z wierzchu ładnie wyglądało), potem wystawiłam jedną aukcję na allegro i w ciągu 10 minut zarobiłam 70 zł będzie w sam raz na interaktywny kurs niemieckiego poza tym od lutego idę na włoski (w końcu podjęłam decyzję).
Przerobiłam dziś już wszystkie słówka i zostało mi jeszcze trochę gramatyki, pojeździłam trochę na rowerku stacjonarnym, niedługo powinien przyjść TŻ ale może jeszcze wcześniej zdążę chociaż paznokcie pomalować bo je zaniedbałam trochę ostatnio... w każdym razie dziś jest pozytywnie
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:12   #1480
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Witajcie dziewczyny ale dawno mnie tu nie bylo, widzę że dużo nowych osób się przylączyło ... jakis czas nie mialam internetu, pozniej troche chorowalam a teraz to juz sesja mnie goni na studiach. Musze się pochwalić, w koncu sie odważyłam i umówiłam do okulisty na dobieranie soczewek Jutro przed poludniem idę sie uczyć, jak sie je zakłada, sciąga i tak dalej i musze przyznac że mam troche stresa... Może któraś z was nosi soczewki i sie podzieli doświadczeniem? czy trudno się uczy je zakładać i ściagac? mam takie obawy że rano ubiorę a pod wieczór nie dam rady ściągnąć...
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:33   #1481
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny ale dawno mnie tu nie bylo, widzę że dużo nowych osób się przylączyło ... jakis czas nie mialam internetu, pozniej troche chorowalam a teraz to juz sesja mnie goni na studiach. Musze się pochwalić, w koncu sie odważyłam i umówiłam do okulisty na dobieranie soczewek Jutro przed poludniem idę sie uczyć, jak sie je zakłada, sciąga i tak dalej i musze przyznac że mam troche stresa... Może któraś z was nosi soczewki i sie podzieli doświadczeniem? czy trudno się uczy je zakładać i ściagac? mam takie obawy że rano ubiorę a pod wieczór nie dam rady ściągnąć...
Ja noszę od ok 5 lat. Umiem je już zakładać bez lusterka :P

Wiesz, wprawa to podstawa. No i naturalna umiejętność grzebania sobie w oku
Soczewka lubi np zwinąć się pod powieką i trzeba ją paznokciem wydrapać...

Zastanów się dobrze nad tym, czy miewasz jakieś infekcje, zapalenia spojówek, czy łatwo Ci się podrażniają oczy. Wtedy musisz mieć zawsze okulary w pogotowiu.

Kiedyś zawsze przy sobie nosiłam i pojemniczek na soczewki, i okulary. Teraz jak zakładam rano tak zdejmuję przed spaniem, wychodzę z domu bez asortymentu.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 17:12   #1482
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez biala17a
Musze się pochwalić, w koncu sie odważyłam i umówiłam do okulisty na dobieranie soczewek Jutro przed poludniem idę sie uczyć, jak sie je zakłada, sciąga i tak dalej i musze przyznac że mam troche stresa... Może któraś z was nosi soczewki i sie podzieli doświadczeniem? czy trudno się uczy je zakładać i ściagac? mam takie obawy że rano ubiorę a pod wieczór nie dam rady ściągnąć...
Cytat:
Napisane przez mikia20
Ja noszę od ok 5 lat. Umiem je już zakładać bez lusterka :P

Wiesz, wprawa to podstawa. No i naturalna umiejętność grzebania sobie w oku
Soczewka lubi np zwinąć się pod powieką i trzeba ją paznokciem wydrapać...

Zastanów się dobrze nad tym, czy miewasz jakieś infekcje, zapalenia spojówek, czy łatwo Ci się podrażniają oczy. Wtedy musisz mieć zawsze okulary w pogotowiu.

Kiedyś zawsze przy sobie nosiłam i pojemniczek na soczewki, i okulary. Teraz jak zakładam rano tak zdejmuję przed spaniem, wychodzę z domu bez asortymentu.
Dokładnie, trzeba nabrać wprawy i na tym cała sztuka się kończy. Ja przestałam mieć problemy z zakładaniem po około miesiącu noszenia, bo zakładanie jest w sumie najbardziej problematyczne, zdejmowanie to hop i już
I dokładnie tak samo miałam, że nosiłam przy sobie z początku cały zestaw w postaci pudełka i płynu (okulary sprawiłam sobie po roku, bo wcześniej nie miałam). Do tego też trzeba się przyzwyczaić, że trzeba się naprawdę postarać, żeby musieć zdjąć soczewki w ciągu dnia.
Co do okularów, jeśli wcześniej nie nosiłaś, to polecam zrobić od razu. Ułatwiają trochę życie w domu, można od soczewek odpocząć, ponieważ nie powinno się ich nosić cały czas.
Jest z resztą na wizażu cały wątek o soczewkach, a na youtube masa filmów pokazujących zdejmowanie i zakładanie. Myślę, że i po polsku są
Mała wskazówka co do zakładania: zadbaj o to, żeby lustro było dokładnie naprzeciw Twojej twarzy, inaczej oko będzie się przymykać i gorzej będzie umieścić soczewkę (ja musiałam próbować przy lusterku stojącym na niskim biurku, super do uczenia się zakładania w trudnych warunkach). Obetnij też paznokcie, mi zrobił to lekarz, bo stwierdził, że mam za długie i sobie oczy podrapię

Edytowane przez Fanata
Czas edycji: 2011-01-24 o 17:14
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:28   #1483
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez janee90 Pokaż wiadomość
a próbowałaś np merz special ? ja jak kiedyś miałam taki problem, to łykałam te tabletki i mi pomogło. ja za to mam strasznie suoche włosy, nie wiem czemu, bo już nie farbuje ..

plan na dziś:
-nauka egzamin (mam go jutro)
-nauka na egzamin na środę
- na koniec jakaś mała przyjemność dla mnie potem wymyślę co
Merza akurat nie probowałam, na razie biorę Revalid. Kiedyś mi pomagał ale teraz też nie działa

Cytat:
Napisane przez josephine86 Pokaż wiadomość
na suche wlosy mi pomogl jedwab. co prawda trwalo to jakis czas ale poprawa jest mi farbowanie strasznie przesuszylo wlosy (kolor blond).

a co to za ksiazeczka do neimieckiego bo tez chetnie bym sie podszkolila. uczylam sie neimeickiego dosc dlugo ale bez checi i wiekszego sukcesu. a teraz z perspektywy czasu bardzo tego zaluje...

plan na dzis:
- papierkowa robota
Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
jest to "Niemiecki 15 minut dziennie" tylko to jest raczej dla początkujących, bo wszystko od nowa jest tłumaczone, typu dzień dobry, do widzenia, członkowie rodziny, potrawy, dialogi oczywiscie też są plusem jest to, że jest wyraz a pod nim dokładna wymowa za 19,90 w Empiku
Cytat:
Napisane przez josephine86 Pokaż wiadomość
zawsze dobrze jest powtorzyc sobie podstawy. dzieki. juz od jakiegos czasu kusi mnie zeby cos z tym niemieckim zrobic bo w dzisiejszych czasach znajomosc jednego jezyka nie jest czyms nadzwyczajnym, raczej normalnym. ja znam angielski dosc dobrze a tak poza tym to tylko jezyk ojczysty (czasami wydaje mi sie ze powinnam pojsc na kurs polskiego bo czlowiek nie potrafi sie poprawnie wyslowic we wlasnym jezyku )
Też się uczyłam niemieckiego kilka lat i chciałabym do tego wrócić bo już prawie nic nie pamiętam może się skusze na tę książkę o której piszesz.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:50   #1484
pozytywka_
Raczkowanie
 
Avatar pozytywka_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Też chciałabym się zmienić lecz za każdym razem się poddaje...
Czuje totalną rezygnacje, nic nie ma sensu, jestem bardzo nieszczęśliwą osobą. Czytam ten wątek i mam nadzieje, że mnie to zmotywuje do działania
__________________
_______________________
pozytywka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:26   #1485
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Dzisiaj udało mi się:

Mam w planach
- Naukę na egzamin 1(jutro) przejrzałam notatki
- Nauka na egzamin 2(sroda) zrobione
- Liczenie projektu przejściowego własnie się za to biorę

Roboty tyle ze nie wiem jak dam radę, nawet nie mam czasu za bardzo żeby tu pisać
A jak u was?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:35   #1486
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Wróciłam do domu po 12h pracy, mam dosyć
Skąd wziąć siły na sprzątanie, robienie projektu na zaliczenie i angielski?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:22   #1487
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
A jak u was?
Ja dziś wstałam o 6 żeby być na 8 w pracy i móc wyjść o 16, jutro zamierzam zrobić tak samo no i cały wieczór probuje się uczyć ale zupełnie mi nie idzie nauka o stosunkach międzynarodowych jest mega nudna
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:37   #1488
janee90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez josephine86 Pokaż wiadomość
na suche wlosy mi pomogl jedwab. co prawda trwalo to jakis czas ale poprawa jest mi farbowanie strasznie przesuszylo wlosy (kolor blond).

a co to za ksiazeczka do neimieckiego bo tez chetnie bym sie podszkolila. uczylam sie neimeickiego dosc dlugo ale bez checi i wiekszego sukcesu. a teraz z perspektywy czasu bardzo tego zaluje...

plan na dzis:
- papierkowa robota
używałam kiedyś i też mi pomagał, idę do fryzjera w piątek - zmieniam fryzurę - więc mam nadzieję , że mi zetnie te suche końcówki i moje włosy będą lepsze , a jak nie to znów zainwestuję w jedwab.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pozytywka_ Pokaż wiadomość
Też chciałabym się zmienić lecz za każdym razem się poddaje...
Czuje totalną rezygnacje, nic nie ma sensu, jestem bardzo nieszczęśliwą osobą. Czytam ten wątek i mam nadzieje, że mnie to zmotywuje do działania
może to jest banalne co napiszę, ale ja sobie to powtarzam przed każdym zaśnięciem . nasze życie zależy GŁÓWNIE od NAS, jeśli będziemy bierni i tylko będziemy się przejmować tym jak bardzo jest nam źle to nic się nigdy nie zmieni . dlatego postanowiłam zacząć pisać na tym wątku , pomaga mi to w organizacji mojego czasu , obecnie skupiam się na sesji, bo chcę zdać egzaminy w pierwszym terminie , aby potem miec więcej wolnego czasu i zacząć cieszyć się zyciem .

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
A jak u was?
ja się nadal uczę na jutrzejszy egzamin, na środowy nic nie ruszyłam i już nie dam rady . odpoczęłam trochę , zrobiłam pranie a więc hm no mogłoby być lepiej, ale cieszę się tym co zrobiłam

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja dziś wstałam o 6 żeby być na 8 w pracy i móc wyjść o 16, jutro zamierzam zrobić tak samo no i cały wieczór probuje się uczyć ale zupełnie mi nie idzie nauka o stosunkach międzynarodowych jest mega nudna
ooo a czego dokładnie się uczysz ? ja właśnie walczę z bilansem płatniczym i innymi makroekonomicznymi bzdurami ((
janee90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:45   #1489
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez janee90 Pokaż wiadomość
ooo a czego dokładnie się uczysz ? ja właśnie walczę z bilansem płatniczym i innymi makroekonomicznymi bzdurami ((
Międzynarodowe stosunki polityczne a ekonomii też współczuję, miałam na I roku i do dziś nie wiem jakim cudem zdałam
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 09:31   #1490
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

I jak tam się wam zaczął nowy dzionek? Ja dziś znów jestem pełna energii
Plan na dzisiaj:
- spakować przesyłkę
- przerobić słówka
- przerobić gramatykę
- wykupić kurs niemieckiego on-line
- przygotować wszystkie zagadnienia na egzamin
- dowiedzieć się kto w końcu ma mój indeks
- obejrzeć jakiś film
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:06   #1491
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez janee90 Pokaż wiadomość

a jaki jest Twój drugi kierunek ?
studiuję też ekonomię i jestem zadowolona z kierunku
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:54   #1492
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Dokładnie, trzeba nabrać wprawy i na tym cała sztuka się kończy. Ja przestałam mieć problemy z zakładaniem po około miesiącu noszenia, bo zakładanie jest w sumie najbardziej problematyczne, zdejmowanie to hop i już
I

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Ja noszę od ok 5 lat. Umiem je już zakładać bez lusterka :P

Wiesz, wprawa to podstawa. No i naturalna umiejętność grzebania sobie w oku
Dzieki za rady Wczesniej przez wiele lat (ponad 10) nosilam coraz grubsze okulary. Dzis rano bylam na nauce zakladania, wiadomo, jak to na początku, rece sie trzesą Ale mysle że będzie dobrze, jakość widzenia jest nieporównywalna, do tego wogole nie czuje ich na oku. Moj nastepny cel to jakas nowa fryzurka - może nawet zetnę na krótko? I buty na wiosnę - ale to jak juz bedzie miala jakis nowy przyplyw kasy.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:05   #1493
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

a ja już dzisiaj to tylko pranie zdarzę zrobić, bo potem przychodzi TŻ i obejżymy sobie film "Loser"
i jeszcze zadzwonię do sklepu, bo znalazłam ogłoszenie o pracę , hmm ciekawe czy będą zainteresowani skoro nie mam kursu na obsługę kasy fiskalnej
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:11   #1494
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Uufff dzisiaj w pracy tylko 7h, jestem już w domu
Zdążę ze sprzątaniem, projektem i nauką angielskiego, nie ma wymówek
A jutro znowu będzie 12h jak dobrze pójdzie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:12   #1495
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Dziewczyny, chyba będę szukać pracy. Muszę. Ostatnio ludzie nagminnie odwołują mi korki, a co gorsza- w ostatniej chwili.
Może to wyda się głupie ale za bardzo nie wiem od czego zacząć. Jak Wy znalazłyście swoją prace? Chyba napiszę CV i powysyłam mailem do jakiś firm. Dodam, że studiuję dziennie i pewnie to też może być utrudnienie. Ehhh po prostu dziś już się załamałam... Chciałabym prace w godzinach popołudniowych na pół etatu, ewentualnie elastyczne godziny.
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:29   #1496
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Jako kto chcesz pracować? No i czy masz jakieś doświadczenie/praktyki? (poza dawaniem korków - swoją drogą fajna sprawa).
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:50   #1497
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

nie mam żadnego doświadczenia oprócz praktyk w szkołach i 5 lat udzielania korków z ang. Chciałabym pracować tam gdzie potrzebna jest znajomość biegła ang i podstawy ekonomii- firmy, recepcje, biura.
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:21   #1498
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

ja dzwoniłam do tego sklepu i niestety jest potrzebny kurs kasy fiskalnej ;/ a juz myślałam, że znajdę pracę .
już nie umie wytrzymać w domu ..
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:14   #1499
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

Podsumowanie dnia:
Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
- spakować przesyłkę - gotowe
- przerobić słówka
- przerobić gramatykę

- wykupić kurs niemieckiego on-line - nie wykupiłam, stwierdziłam że lepiej poczekać do końca sesji
- przygotować wszystkie zagadnienia na egzamin - co prawda jeszcze kilku brakuje ale nigdzie ich nie mogę znaleźć, póki co wystarczy to co mam
- dowiedzieć się kto w końcu ma mój indeks
- obejrzeć jakiś film - zaraz oglądam
Hah, takie dni mogłabym mieć co dzień

A na jutro:
- odwiedzić pocztę
- oddać książki do biblioteki
- wziąć książki z innej biblioteki
- szkolenie (od 9 do 17, chyba tam padnę)
- zrobić zakupy
- przerobić słówka
- przerobić gramatykę
- przeczytać jeszcze raz zagadnienia na egzamin
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:17   #1500
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nie odkładam życia na potem! - zmieniam się :-)

zadania na dziś:
- wyprasowań ubrania i schować do szafy
- pomyć naczynia
- 15 minut niemieckiego ;D
- zrobić obiad
- no i do teściowej, bo zaprosiła mnie ;]
- no wysłać kolejne CV do potencjalnych pracodawców
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.