2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 21:08   #3811
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
hehe mi też sie marzy swego czsu to nawet delikatny karoryferek miałam robiłam 200 brzuszków na dzień, strasznie to lubiłam ale teraz to by mi sie 10 nie udało zrobić
No to ci się nieźle musiało nudzić żeby tyle brzuszków robić ja nigdy nie miałam kaloryfera, ale przynajmniej miałam brzusio przyzwoity, a teraz mnie on nie zachwyca

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Klarissa slicznosci z tej Twojej Natalki a foty w kapieli mmmrrrrr tez bym chciala zeby ktos Majuni takie ladne foty porobil
Dziękuję za komplementy

Taki problem z głową dziecka miała też moja koleżanka, ale im główka rośnie mniej więcej o 1cm na 2-3 miesiące i lekarz im powiedział, że to jest ok.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:50   #3812
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
A teraz coś z innej beczki..nie sądziłąm ze 2-latki sa takie hmm..spostrzegawcze??
Niezłe ma Dominik pomysły!

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a czy któraś z Was korzystała z porady doradcy laktacyjnego? U mnie w przychodni jest taka osoba i tak się zastanawiam teraz czy mogłaby coś pomóc przy jego jedzeniu z butelki? Nie wiem....nauczyłaby go jeść
Ja korzystałam zaraz po porodzie, ale one się karmieniem piersią zajmują, nie sądzę, żeby się znały na butlach. Dla nich butle to zło

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A to kilka naszych fotek, na pierwszym Natalka przymierza nowe butki, a te 2 z kąpieli zrobił nasz kolega - mamy całą sesję wanienkową, ale nie chcę zarzucać ich do sieci.
Rewelacyjne fotki!
I buciki śliczne
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:57   #3813
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

aaa i zapomnialam sie pochwalic Maja (jutro skonczy 4 miesiace) wazy 7390 noo klocuszek mi rosnie niedlugo takie "muly" bede miec od noszenia jak Pudzian
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 23:11   #3814
tifio
Rozeznanie
 
Avatar tifio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazury - NMR
Wiadomości: 680
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
A ja mam co drugi dzien w domi 5-latka..siostrzeńca..który cały dzien na cały regulator ogląda carton network, a jak nie ogląda to bije sie z Domikiem, albo drą sie niemiłosiernie obaj..no bo mój robi to co ten starszy..dzis też jest i padam z nóg
No to masz zajęcie! Podziwiam Cię, że dajesz radę z malutkim Patryczkiem, rozwydrzonym 2-latkiem i jakimś kosmicznie szalonym 5-latkiem ja bym ich nie pokonała

Binka0310, dash, Klarissa, hagar1, anilkadro słodziachne maluszki

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
Jak wam współczuje tego ząbkowania
ja mam to od 2 lat więc już chyba przywykłam do marudzenia ząbkowego
Domikowi idą 5-ki a jak wyjdą to sie od początku zaczną 1-ki u Patryczka

A później Patryczkowe 5-tki i znów wszystko od początku?

Ale moje małe dziecię to jest aniołeczek przy Domiku..toż to waryjat normalnie... mówie Wam ..okres 2-latka to z dojżewaniem najgorszy czas
syn mnie normalnie wykańcza, ma tyle energi ze szok....teraz tż z pracy wrócil i dorwał sie do tatusia... wchodzi mu na plecy zeby z nim ganiać...tz wykończony po 10 minutach
Jej, skąd te dzieciaki mają tyle energii? Ja wysiadam, nie jadę dalej

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
czesc kobietki. nie bylo mnie chyba tydzien, ale balowalam na weselu u brata a w niedziele tz wycial paskudny numer i do dzisiaj dochodze do siebie...

Fajnie, że mogłaś się trochę rozerwać. Ja idę w sobotę na studniówkę A z Tż-tem mam nadzieję, że już wszystko ok.


pochwale sie jeszcze ze zrozbilam sobie upragniony od wielu lat makijaz permanentny brwi myslalam ze padne tak bolalo...a za msc uzupelnienie i znowu niesamowity ból sama chcialam
ide Was nadrabiac
Fajna sprawa, ale nie wiedziałam, że aż tak to boli

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
a u nas PIERWSZAAAAA noc całkowicie przespana!!!! ani jednej pobudki, ani jednego dokarmiania w nocy nic!!!! ale się cieszę ciekawe czy to wybryk czy już tak się będzie klarować
zjadł na śpiocha o 21 butlę z kleikiem i wstał dziś o 7.30 i zjadł śniadanko aaaaaa teraz buszuje na macie kręci się na brzuchu i się cieszy ale mi fajnie

p.s. ale żeby nie było za słodko to z przewijaniem mamy tragedię bo nie chce w ogóle zginać nóg i wytarcie mu pupska po kupie graniczy z cudem - akrobacje na całego tak pręży te nogi prostuje że z całymi plecami się podnosi.. ehs...
Super!!
Gratulacje!!
Mam nadzieję, że to nie był jednorazowy wybryk i Patryk będzie miał więcej takich nocy
A u nas z przewijaniem znów na odwrót Franek tak zadziera nogi pod brzuch, że założenie mu pampersa graniczy z cudem

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Mszu, Hagar jest taki babciny sposób na sprawdzenie czy to ząb : trzeba popukać to miejsce łyżeczka, ząb jest twardy więc będzie dzwonił

A nam go, znam

Dziewczyny ja chciałam się pochwalić ,zę znalazło się wyjście z mojej systuacji w kwestii "z kim zostawię małą jak pójdę do pracy" , otwierają u nas prywatne przedszkole dla dzieci o 1-4 lat, koszt to 600zł ale biorąc pod uwagę koszt opiekunki to i tak się opłaca w cenie są urodziny wyprawiane maluszkowi, pełne wyżywienie, nauka języka i opieka od 6.30 do 18
Super wiadomość! Szkoda, że u nas nie ma takiego przedszkola i w grę wchodzi tylko opiekunka, jeśli znajdę jakąś sensowną pracę...

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
A ja powoli łapię mega dołaaaa...mój syn chyba zamienił się z córką hagar jeśli chodzi o spanie w nocy jak do tej pory budził się raz, dwa razy w nocy to teraz budzi się 5,6 razy...nie wiem ile, już nawet nie liczę. Tylko po kąpieli śpi od 21 do 24, a potem to co godzine się budzi i je....ja nie wiem ile on może zjeść. Je i je, i to dużo, ja myślę "no, teraz sobie pośpi, bo się najadł jak bąk, a tu gucio".....
jestem wyczerpana i to widać po mnie i po rekacji mojego organizmu od kilku dni....zaczęły mi się szumy w uszach, bębni mi w głowie, kręci się, w uszach mam dodatkowo uczucie jakby ktoś mi balona włożył i nadmuchal. Dwie noce temu prawie zemdlalam jak odkładałam Matiego po karmieniu do łóżka. Nie wiem czy mu też ząbkowanie się zaczyna, bo od tygodnia zaczął pocierać dwoma paluszkami dziąsła u góry i na dole,czego wcześniej nie robił dodatkowo zaczął jeździć po dziąsłach językiem i wygląda to jakby żuł gumę Nie wiem jak długo tak pociągnę, widać organizm się buntuje, jak od jego urodzenia śpię po 3-4 godziny, a teraz to nie więcej niż 3, przez to jego wstawanie w nocy. Niestety człowiek jest tylko człowiek i mimo ogromnych chęci i miłości do Matiego widzę,że zmęczenie organizmu zaczęło dawać znaki...Jeszcze jak dawniej budził się o 7-8, to teraz standardem jest 5-6....dziś już nie dałam rady i po prostu ryczałam z bezsilności karmiąc go po godz.5.
Mąż chce wziąć urlop tygodniowy w pracy,żebym odpoczęła i zregenerowała siły, spała w dzień, a on tylko budziłby mnie na jedzenie Matiego.Ale mam opory, nie wiem czy jest sens żeby tracił na mnie urlop, zamiast wziąć go w wakacje.
Musiałam się wyżalić
Kochana, najlepiej będzie jak będziesz się kładła spać zaraz po Matim. Wtedy prześpisz większość jego "długiego" snu i już nie będziesz taka zmęczona. Ja tak robiłam jak nie dawałam już rady normalnie funkcjonować. A teraz chodzę spać ok. 1-szej Sama nie wiem czemu, ale się wysypiam, chociaż Franek ostatnio coraz częściej wstaje w nocy

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
kalex, hagar... kurna co jest, jakies masowe wychodzenie narosli na dziąsłach
My taką narośl posiadamy od urodzenia

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja doszłam do wniosku, że trochę za dużo czasu spędzam na forum i postanowiłam się na jakiś czas "wyciszyć" to znaczy będę do was zaglądać i cały czas pamiętam, że Marcie obiecałam zapytać teścia o postępowanie z jej małym

Po prostu będę wpadać trochę rzadziej
To niezły wniosek...
Ja ostatnio stwierdziłam, że zad uzo czasu spędzam przed komputerem (chociaż wcale tak nie jest, bo siedzę tylko wieczorami) i nie wiem co mam z tym zrobić, bo jak ja mogłabym do Was nie zaglądać?
__________________
We Dwoje 24.04.2004r.
We Troje 15.10.2010r.
FRANIULA 3900gram, 59cm



tifio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 23:35   #3815
tifio
Rozeznanie
 
Avatar tifio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazury - NMR
Wiadomości: 680
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
A na dodatek zdjęcie Krzysia - brzuszkowe
Słodziak!

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Z miłych wieści to wczoraj listonosz przyniósł przesyłkę z HIPP a w niej słoiczek Pierwsze Jabłuszka, łyżeczka do karmienia, różne broszurki i rabaty na produkty HIPP do Rossmanna plus kupon do Rossa-jak go dam kasjerce to drugą taką paczkę HIPP otrzymam z 1 grosz
A my dostaliśmy paczuszkę wczoraj
Nie rejestrowałam się na stronie, tylko w szpitalu dostałam mnóstwo ankiet do wypełnienia. Jednak paczuszki są wysyłane dopiero, gdy dziecko zbliża się do 4 miesiąca, bo wtedy może próbować nowe smaki. Z tego co kojarzę to będą jeszcze 2 albo 3 takie paczuszki z Hippa.

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
A teraz coś z innej beczki..nie sądziłąm ze 2-latki sa takie hmm..spostrzegawcze??
Domik wpadł do łazienki jak zmieniałm podpaske ..zauważył co i jak
na drógi dzien włązi do łazienki..bieze podpaske..otwiera i wkłada se mędzy nogi mówiąć "oo.mama, mama" myślałm że padne
albo stanoł przy zlewie na swoim krzesełku na golaska..puścił wode i sie mył między nogami albo jak tz spał ten zaglądał mu w majtole
moje dziecko dorasta
Dominik wymiata!

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Dziś kolejne podejście do marchewki- bo wczoraj myślałam, że Ola zjadła 1/3 słoiczka a tu raz-dwa i wszystko wypluła- chyba gdzieś sobie to schowała w polikach jak chomik
Wcześniej dawałam jabłko z marchewką, więc może sama marchew jest teraz dla niej za mdła. No nic- będziemy próbować dalej
Posmarowałam jej wczoraj krostki locoidem, więc dziś buzia wygląda jako tako- zobaczymy czy nie zmieni się po marchewce..
Spryciula mała. Ciekawe gdzie ona to ukryła w tej malutkiej buźce

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja chciałam się wam pochwalić, że chociaż odstawianie od piersi idzie nam ciężko (szczególnie wieczorami) o tyle odkąd podajemy głównie mm to mała super w nocy śpi. Zasypia tak jak zawsze o 19:30, potem dajemy butlę na śpiocha o 24 i potem już śpi do rana, budzi się koło 6-7 i dopiero o 8 je butelkę A w dzień degustujemy jabłuszka z Bobovity, idzie nam różnie i prania leżą całe stosy, bo nie tylko Natalka ale też zazwyczaj i ja jestem cała w jabłuszku, szczególnie gdy mała się zacznie śmiać albo kichać w trakcie jedzenia
Super, że macie takie przespane nocki

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A to kilka naszych fotek, na pierwszym Natalka przymierza nowe butki, a te 2 z kąpieli zrobił nasz kolega - mamy całą sesję wanienkową, ale nie chcę zarzucać ich do sieci.
Boskie zdjęcia Ja nie mam talentu i sprzętu do robienia zdjęć, chociaż bardzo lubię...

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A co do ząbków to ja już głupieje, wszystkie objawy ząbkowania mamy, ale oglądałam jej te dziąsełka i niczego tam nie widać, ani nie czuć.
Już kiedyś pisałam, że moja chrześniaczka miała objawy ząbkowania od 4,5 miesiąca, a pierwszy ząbek przebił się jak miała 10 miesięcy. Już się śmieliśmy, że szybciej zacznie chodzić, niż będzie miała zęby W sumie teraz ma 1,5 roku i tylko 8 zębów

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
hehe mi też sie marzy swego czsu to nawet delikatny karoryferek miałam robiłam 200 brzuszków na dzień, strasznie to lubiłam ale teraz to by mi sie 10 nie udało zrobić
jakoś lenia mam i czasu brak a tak wogóle to po 2 dzieci to i tak nie mam co narzekać bo 36 sie mieszcze
I gdzie Ty chcesz być chudsza? Rozmiar 36 zdecydowanie Ci wystraczy po dwójce dzieci

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Bylysmy dzis na kontroli glowki i w ciagu 2 tygodni urosla o 1 cm ale ciemiaczko ma 0,5/0,5 i witamine d3 mamy jej podawac co 3ci dzien mam nadzieje ze nadal bedzie rosla i ze bedzie wszystko ok
Super, że główka rośnie i wszystko jest w porządku!

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
aaa i zapomnialam sie pochwalic Maja (jutro skonczy 4 miesiace) wazy 7390 noo klocuszek mi rosnie niedlugo takie "muly" bede miec od noszenia jak Pudzian
"Muły" to raczej ja będę mieć, bo mój klocek jak miał 3 miesiące i 5 dni to ważył 7150g



Z gorszych rzeczy to zepsuło nam się wczoraj auto i musieliśmy pożyczyć od mojej mamy "zabytek" żeby wrócić do domu :/ Jutro Tż będzie naprawiał i mam nadzieję, że nie będzie to zbyt duży wydatek. Jestem zdania, że samochód to skarbonka! A mieliśmy jutro jechać oddać wózek na gwarancje i

Zapowiada się bardzo ciekawa nocka, więc chyba najwyższa pora iść spać! Franek zasnął o 20.10 i już dwa razy budził się do jedzenia
__________________
We Dwoje 24.04.2004r.
We Troje 15.10.2010r.
FRANIULA 3900gram, 59cm




Edytowane przez tifio
Czas edycji: 2011-01-27 o 23:40
tifio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 07:01   #3816
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Klarissa och ta moja synowa

annneczka
to witamy w klubie ząbkujących dzieci

Kalex a spróbuj może ten mały silikonowy NUC u mnie on zadziałał

kotek
no faktycznie mały klocuszek

Tifio
u nas też nocka tak sobie . I współczuję zepsutego auta Nasze tez już siada coraz częściej A co z wózkiem??
Mały często chciał jeść mimo że po kąpieli o 20 dostał 120 mm Tyle że wczoraj cały dzięn marudził i spał po tej szczepionce Obudził się o 22 i już jadł Ale nei za dużo Potem wstał o 24.30 i zjadł mi 2 pełne cyce Potem stał o 4.45 zjadł zasnął i wstał o 6.45 bawi sie do tej pory jeszcze nie jadł Wracam do Harmonogramu naszego bo znowu mały szaleje A teraz patrze ze zaczynam 15-sty tydzień wiec może się zacząć skok wrr

Idę dziś do gina po dalsze recepty na Azalie

Edytowane przez IlonaN2
Czas edycji: 2011-01-28 o 07:02
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 07:05   #3817
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam Kilka pierwszych stosunków Teraz jest lepiej Wydaje mi się że to blizna właśnie jeszcze jakaś twarda czy coś w tym rodzaju

Później się martwiłam czy nie za dużo mu czopków dałam bo jeden dostał o 16 a kolejny o 22 ale na opakowaniu jest napisane że co 4h nie więcej nić 4 na dobre wiec chyba nie powinno mu zaszkodzić ??
Też myślę, ze to moze być blizna, ale wolę sprawdzić. W sumie u nas tych stosunków w ciągu 4 m-cy to było tak mało, ze aż wstyd sie przyznać
Nie zaszkodza raczej te czopki. Jak tyle jest dozwolone to nic mu nie może być.

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
a co planujesz? pochwal się
Pisałam chyba już, że się przeprowadzamy no i kupujemy co chwilę coś co nam potrzebne do nowego mieszkanka, a to farby, a to jakiś mebelek, a to jakieś duperele, ciagle coś. Mimo ze jest przy tym wiele sprzeczek to takie zakupy to przyjemność dla mnie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Z miłych wieści to wczoraj listonosz przyniósł przesyłkę z HIPP a w niej słoiczek Pierwsze Jabłuszka, łyżeczka do karmienia, różne broszurki i rabaty na produkty HIPP do Rossmanna plus kupon do Rossa-jak go dam kasjerce to drugą taką paczkę HIPP otrzymam z 1 grosz
Też dostała w zeszłym tygodniu Moja siostra odebrała już tą następną, zdradzę, ze był w niej soczek i obiadek i łyżeczka.

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
A teraz coś z innej beczki..nie sądziłąm ze 2-latki sa takie hmm..spostrzegawcze??
Domik wpadł do łazienki jak zmieniałm podpaske ..zauważył co i jak
Niesamowity szkrab!

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
abz hmm dziś też się nie wybudził więc strzelam że to nie wybryk, słodki brzdąc
No to w takim razie dziecko anioł! No, ale w końcu on jest najstarszy na wątku

Cytat:
Napisane przez calabria Pokaż wiadomość
abz-mogłabyś mi opisac ten zabieg przepłukiwania kanalika?bo coś czuje że nas tez to czeka
To nic strasznego. Oczywiście bałam się i najlepiej bym płakała za Krzysia. Najgorsze było to, że kilka godz przed zabiegiem nie mogłam go karmić i tak płakał z głodu, ze myślałam, że mi serce pęknie. A sam zabieg to jest przepłukanie chyba solą fizjoligiczna pod większym ciśnieniem, ze strzykawy albo jakoś tak, dokładnie nie wiem, bo panie radziły mi wyjść i nie patrzeć. Zakropliła małemu oczko czymś znieczulającym. Potem wyszłam za drzwi, mały zakrzyczał, bo piguła musiała mu trzymać główkę żeby nie ruszał. Potem juz nie płakał a cały zabieg trwał może z 4 minuty. Potem od razu dostał cycusia, bo był bardzo spragniony. Kilka dni musieliśmy jeszcze zakraplać oczy, ale już po pierwszej nocy po zabiegu oko było czyste i do tej pory nic sie nie dzieje.
U nas odbywało sie to normalnie w szpitalu, mamy przyjecie na oddział, wypis itp. Ale spędziliśmy tam tylko parę godz.

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a czy któraś z Was korzystała z porady doradcy laktacyjnego? U mnie w przychodni jest taka osoba i tak się zastanawiam teraz czy mogłaby coś pomóc przy jego jedzeniu z butelki? Nie wiem....nauczyłaby go jeść
Taki doradca to raczej tylko uczy z cycusia jeść.

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
Wróciłyście już do swojej wagi??Mi brakuje 5kgciężko jest rozmairowo nosiłam 38 a teraz 40 kupiłam wczoraj spodnie,chodz nie wyglądam na 40 rozmiar chyba biodra lub boczki uniemożliwiają,ćwicz e 6w i na rowerku zaczełam bo mi się nie chciało mam zamiar kupic stepper ma któraś znaczy tż ma kupić bo chciałam chodzić na siłke to kategorycznie NIE!!!chyba zazdrosny hihihi
Ja wróciłam już jakis czas temu. Teraz mam nawet ponad kilogram mniej niż przed ciążą. Brzuch w sumie płaski, ale taka dosyć miękka ta skóra

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A to kilka naszych fotek, na pierwszym Natalka przymierza nowe butki, a te 2 z kąpieli zrobił nasz kolega - mamy całą sesję wanienkową, ale nie chcę zarzucać ich do sieci.
Super fotki!
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 09:07   #3818
hagar1
Rozeznanie
 
Avatar hagar1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 640
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

hej mamusie

ja dziś wyspana, mała budziła się tylko 3 razy. zasnęła o 20.40, pobudki o 1, 3.30 i 6.30, wstałyśmy o 8 tak to można żyć.

u nas dziś piękna pogoda słońce świeci więc człowiek od razu lepiej się czuję. mała właśnie ucina sobie drzemkę (ja zwykle 30 min.) a ja mam chwilkę dla siebie.

właśnie buszuje po necie i czytam o chustach. bardzo chcę małą nosić. już jak byłam w ciąży to kupiłam chustę ale okazała się do niczego. kupiłam taką typu kołyska i dziecko mi się w niej zapadało a w innej pozycji niż leżąca nie mogę jej w tej chuście nosić więc chce kupić wiązaną, na początek elastyczną. i tak się zastanawiam jaką wybrać. niby powinna być 100% bawełny, mieć certyfikaty i takie tam, wtedy trzeba jakieś 160 zł wydać, ale są też takie z dodatkiem elastyny i za 50 zł chodzą. nie wiem czy to ma takie duże znaczenie, moja koleżanka kupiła taką tanią (firmy pentelka) i świetnie się jej sprawdzała. nosiła w niej córeczkę do pierwszego roku. jedna babka od chust też mi mówiła że to nie do końca ma takie znaczenie. nie chce przepłacać ale z drugiej strony nie chce też oszczędzać kosztem dziecka. nosi któraś z was w chuście??? mocie jakieś doświadczenia, możecie coś poradzić??

kotekk81 gratulację z okazji 4 miesięcy. ale ten twój maluch to jakiś olbrzym, ponad 7 kg., niezły wynik

Edytowane przez hagar1
Czas edycji: 2011-01-28 o 09:11
hagar1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 09:33   #3819
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

aaneczka1984- co do twarzy chodze na solarium 2 razy w miesiacu mam cere srednią ani ciemną ani jasną bardziej nawet na srednio-ciemną , również używam ZIEMII EGIPSKIEJ po ciązy polecam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 09:51   #3820
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Klarissa Natalka słodka

IlonaN2
ja wczoraj zaczęłam kolejne opakowanie Azalii. Ostatnie. Bo i tak pokarmu mam coraz mniej i pewnie nie dam rady dłużej karmić moim mlekiem No trudno. Ale cieszę się, że mała dobrze reaguje na mleko HA (chociaż minusem jest to, że jest droższe niż Bebilon Pepti)


Oli chyba znowu poprzestawiały się godziny wieczornego/nocnego jedzenia. Wczoraj obudziła się o 22 i 3.40 (czyli jedno jedzenie więcej niż zwykle). No ale póki nie będzie tych pobudek więcej to ok
Jak wstanie to znowu będzie walka z jedzeniem marchewki Nie chcę jej mieszać z jabłkiem, bo i tak musi się przyzwyczaić, że nie wszystko jest słodkie. Wczoraj dawałam jej na przemian- łyżeczkę jabłka i łyżeczkę marchewki. I skubana jabłko połykała a marchewkę wypluwała
Ale przynajmniej jeżeli chodzi o wysypkę jest lepiej- po posmarowaniu locoidem przedwczoraj wieczorem krostki zniknęły i póki co nie ma nowych - czyli to nie marchewka a raczej coś co ja zjadłam
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:17   #3821
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Kalex ja chciałam skorzystać z rad ale się okazało że nasz doradca to moja położna która miała rady jak nie powiem co.. i zrezygnowałam.. ale jak masz jakąś fajną życiową babkę to myślę że warto

Klarissa cudowne fotki!! a z ząbkami to jest tak że one się przesuwają długo po parę milimetrów więc niestety czasem potrwa zanim coś będzie widać że się przebijają.. nam pediatra powiedziała że koło 3-4 mce zaczynają się przesuwać do góry i mimo że nie widać to już dzieciaka denerwują u nas już coś widać ale aktualnie spokój czekamy na kolejną falę darcia

kotekk trzymam kciuki za ciemiączko bo główka ładnie rośnie ale wdzię ciemiączko szaleje... no i gratuluje 4 mce

tifio no dziś się młody obudził o 2 i do 3 nie spał nawet daliśmy mu butlę ale nietknął pogadał pokręcił się walnął kupę i poszedł spać, ale godzinka wycięta.. jak człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego...
a co do kompa to ja mam neta cały czas włączonego, na kompie słucham radia, czytam, szukam informacji o różnych rzeczach no i zaglądam na wizaż, a że Pat dużo śpi to ja nie widzę przeszkód coby się nie zanudzić, aczkolwiek ostatnio wieczory ostatnio przeznaczam na czytanie książek
no i współczuje kłopotów z autem...

abz ja też uwielbiam zakupy do mieszkania przy remoncie, urządzanie planowanie... a co do doradcy laktacyjnego to on nie tylko o tym jak przystawiać ale o problemach o przybieraniu na wadze dziecka o diecie itd,...

hagar1 ciesze się że noc zaliczona do udanych, a z chustą nie pomogę bo nie mam..

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

dla fanów ciężkiej muzyki !!!
patrzcie jakie BODY BOSKIEEE

http://www.rockmetalshop.pl/cat-pol-...iemowleca.html

ale ceny...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 10:44   #3822
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
aaa i zapomnialam sie pochwalic Maja (jutro skonczy 4 miesiace) wazy 7390 noo klocuszek mi rosnie niedlugo takie "muly" bede miec od noszenia jak Pudzian
Ja też zauważyłam, że robią mi się muskuły - co oczywiście nie napawa mnie entuzjazmem.

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
hej mamusie

ja dziś wyspana, mała budziła się tylko 3 razy. zasnęła o 20.40, pobudki o 1, 3.30 i 6.30, wstałyśmy o 8 tak to można żyć.

u nas były jak zawsze 2 pobudki o 3 i o 6.30 z tym że nasz szkrab zasnął ok 20.30 i jeszcze przebudziła się o 21.20 na jedzonko. Jak na noc po szczepieniu to wszystko było w porządku i tradycyjnie.

u nas dziś piękna pogoda słońce świeci więc człowiek od razu lepiej się czuję. mała właśnie ucina sobie drzemkę (ja zwykle 30 min.) a ja mam chwilkę dla siebie.
My dziś wybieramy się na spacer bo u nas również słoneczko

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
aaneczka1984- co do twarzy chodze na solarium 2 razy w miesiacu mam cere srednią ani ciemną ani jasną bardziej nawet na srednio-ciemną , również używam ZIEMII EGIPSKIEJ po ciązy polecam
A co to ta ZIEMIA EGIPSKA i do czego ona jest

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość

Wróciłyście już do swojej wagi??Mi brakuje 5kgciężko jest rozmairowo nosiłam 38 a teraz 40 kupiłam wczoraj spodnie,chodz nie wyglądam na 40 rozmiar chyba biodra lub boczki uniemożliwiają,ćwicz e 6w i na rowerku zaczełam bo mi się nie chciało mam zamiar kupic stepper ma któraś znaczy tż ma kupić bo chciałam chodzić na siłke to kategorycznie NIE!!!chyba zazdrosny hihihi
Mi cały czas wisi 1 kg za dużo. Jakoś waga stanęła i ani drgnie. Mimo, że waga prawie wróciła to i tak widzę szersze biodra, grubsze uda, wałeczki po bokach no i ten brzuch. Dodatkowo strasznie mi popękały naczynka zaraz nad kolanami i teraz aż mi wstyd iśc na basen

[QUOTE=Klarissa;24665491
A to kilka naszych fotek, na pierwszym Natalka przymierza nowe butki, a te 2 z kąpieli zrobił nasz kolega - mamy całą sesję wanienkową, ale nie chcę zarzucać ich do sieci.[/QUOTE]

Sesja super!
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:59   #3823
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Witam mamusie "zeszłoroczne" też do nich należę, a piszę tu konkretnie do DRA: wyszperałam, że jesteś z Konina, jak ja (niestety nie dało rady wysłać do Ciebie PW, nie wiem czemu, dlatego piszę tutaj) - pytanko moje brzmi czy znasz gdzieś w naszym pięknym mieście sprawdzonego dostawcę świeżego, czysto hodowanego mięska? (ja się domyślam, że Twój maluszek do "doroslego" jedzenia jeszcze trochę poczekać musi, ale pewnie też będziesz wkrótce poszukiwać), a może już masz takie miejsce pewne?

Przepraszam, że tak wyskoczyłam jak Filip z konopii, ale jak mówiłam-PW do dra pójść nie chce
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:33   #3824
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

wrzucam nam nasze fotki z wygłupów i zabaw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1332.jpg (56,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1366.jpg (45,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1367.jpg (51,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1411.jpg (46,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1433.jpg (63,5 KB, 54 załadowań)
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 12:35   #3825
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

witam!
Mati grzecznie śpi o stałej porze ja posprzatalam mieszkanko, zjadłam swój obiad, zrobiłam obiad dla męża i teraz się chwilę zrelasuje przy wizazu-mimo,że parę min temu nie chciała mi sie strona otworzyć w ogole

Cytat:
Napisane przez calabria Pokaż wiadomość
kalex-skoro je z łyżeczki to mysle ze moze sie udac z tą łyżeczką do butelki
Patrycja to sie krzywi na sam widok butelki z mlekiem
dziś będziemy próbować jeść z butelki Lovi z łyżeczką jak nie podpasuje to jeszcze moge się zaopatrzyć w ten smoczek NUKA, o ktorym pisała Ilona Dziś nocka nie byla nawet ok, zasnął o 21, obudzil się o 23.40, potem o 3.40 no i potem standardowo, jak ostatnio, o 5.30 i gadał już w łóżeczku, nie było mowy o dalszym spaniu

Klarissa-piękną masz córeczkę!Będziesz od niej kawalerów odganiać

Martucha-ja na Twojego Patryka napatrzeć sie nie mogę -w koncu jest tu najstarszy i zawsze taki mega męski mi się wydaje

Kaska1980- ziemie egipska z firmy BiKor to taki super kosmetyk do twarzy nadający efekt ładnej opalenizny. Więcej info znajdziesz na stronie producenta w ww.bikor.pl

Malwina - ja akurat nie mam problemów z wagą, bo jestem 8kg chudsza niż przed ciążą

Martucha, Szczęśliwa, abz - to dam sobie spokój z tym doradcą, bo akurat z piersi to mati bardzo dobrze wie jak jeść. Jeszcze by mnie pogoniły jakbym im o butli powiedziała

Abz - ooo...dzięki za info odnośnie zawartości drugiej paczuszki z HIPP takie prezenty to mogą przychodzić ciągle

Hagar-gratuluję udanej nocki. Ja jestem ciekawa jak to dziś u nas będzie - mam zamiar tą nową butlą zaaplikować Matiemu MM i cycki przed spaniem i zobaczymy ile pośpi..... Ja chusty nie mam-mamy nosidełko z Chicco do 9kg.Mati lubi w nim siedzieć, choc mi coraz ciężej się robi
Hagar, przeczytałam,że Twoja córka tez ma 30-min drzemki Moj tak samo co 1,5-2h musi sobie kimnąć i to rowno na 30 min!Ja nie wiem,on ma jakiś zegarek w dupce czy co bo mija 30 minuta i się budzi a około 12 ma dłuższe spanie:2,5-3h. Dziś śpi od 12.10.

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2011-01-28 o 12:43
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:02   #3826
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Witam Mamusie!
Córcia śpi już prawie 1,5 h a to jej się w dzień baaardzooo rzadko zdarza
Pewnie zaraz wstanie bo o 14 jedzonko.
U nas trochę zamieszania bo przyjechali na kilka dni ferii bratankowie męża- dziewczynka 9 lat i chłopak 11 lat. Tak wiec mąż się nimi zajmuje a Dagmara na mojej głowie.

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
kotekk81 gratulację z okazji 4 miesięcy. ale ten twój maluch to jakiś olbrzym, ponad 7 kg., niezły wynik
Spory ale inne nasze wizażowe dzieciaczki w tym samym wieku podchodzą już pod 9 kg (np. synuś Naked i synuś Falabali hehehe) to dopiero wynik, któremu ja się nadziwić nie mogę.

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej jeżeli chodzi o wysypkę jest lepiej- po posmarowaniu locoidem przedwczoraj wieczorem krostki zniknęły i póki co nie ma nowych - czyli to nie marchewka a raczej coś co ja zjadłam
No to super, że to ano mleko ani marchew. Możesz podawać dalej

Cytat:
Napisane przez tifio Pokaż wiadomość

Z gorszych rzeczy to zepsuło nam się wczoraj auto i musieliśmy pożyczyć od mojej mamy "zabytek" żeby wrócić do domu :/ Jutro Tż będzie naprawiał i mam nadzieję, że nie będzie to zbyt duży wydatek. Jestem zdania, że samochód to skarbonka! A mieliśmy jutro jechać oddać wózek na gwarancje i
Oj tak- samochód to skarbonka - i te nowe i te stare dają po kieszeni...

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość

a akurat nie mam problemów z wagą, bo jestem 8kg chudsza niż przed ciążą
O żesz- jak Ty to zrobiłaś. Zazdraszczam ja co prawda z wagą ciążową jestem na 0, ale brzuch większy niż był, no i ja mam nadwagę sprzed ciąży z którą zaczęłam walkę. Do powrotu do pracy mam zamiar zgubić 10 kg- a więc mam czas do 04.04.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:12   #3827
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Szczęsliwa- moja waga w ciąży i po ciąży to zasługa Matiego
W ciąży schudłam ok.9 kg(nigdy nie zapomne tej męki przez pierwsze 4 miesiące ciąży, to był HORROR), potem, w 8-9miesiącu, przytyłam może ze 2-3kg i po porodzie już bylam 5kg chudsza i jakoś 3kg jeszcze schudłam na diecie matki karmiącej
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:21   #3828
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Kalex-teraz rozumiem....
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:25   #3829
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ale powiem Ci,że moja przymusowa dieta w ciąży (kefir z ziemniakami, nic innego nie tolerowałam, bo dalej niż widziałam) jest lepsza od tej całej diety Ducana
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 13:55   #3830
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Kalexja pamiętam te Twoje przeboje i tą dietę
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:06   #3831
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Dziewczyny przepraszam że nie odniosę sie dziś do potów ale nie mam siły

Mianowicie moje dziecko do 8 rano z małymi przerwami się drze Dopiero usnęło pierwszy raz Nic nie pomaga czopki, noszenia, okłady na nogę po szczepionce, żel na dziąsło nic ..ale zajrzałam mu do tej buzi i wiecie co w lewej okolicy 4 ma takie jakby lekko rozwalone dziąsło Jezu jak mu 4 najpierw wychodzi to j dziękuje Jest tak spuchnięte że aż taką jakby dziurkę widać Ja dziś wypłakałam oczy razem z nim On ma taką chrypę że już nie wiem co robić..Poległam jako MATKA
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:41   #3832
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Szczęśliwa dzięki buciki ze szmateksu za 10 zł ale są na prawdę śliczne, na żywo jeszcze ładniejsze bo mają takie intensywne kolory.

tifio
wiesz tak sobie pomyślałam, że ciągłe siedzenie przed kompem tylko mnie dołuje, muszę zacząć wychodzić, ludzi widywać itd. lubię was tutaj na forum, ale trzeba też trochę pożyć w realnym świecie.

A co do naszych fotek, to te moje też są średniawe, ale kolega nam od czasu do czasu coś zrobi. Problemów z samochodem współczuję, nasz grat też się psuje od czasu do czasu i masz rację, że to skarbonka bez dna.

martucha84
to mnie z tymi ząbkami nie pocieszyłaś... a bodziaki śmieszne, ale ceny zabójcze. No i powiem, że mimo iż my z mężem jesteśmy można powiedzieć metalami (czy raczej byliśmy w młodości ) to jednak nie przeszkadzają mi zupełnie różowe "słitaśne" bodziaki Natalki

Śliczny jest ten twój maluch, a ja nie błysnę spostrzegawczością bo dopiero teraz zauważyłam, że obcięłaś włosy...

Kalex
moja córka już jest zaklepana dla Franka Ilony

IlonaN2 tak ci współczuję tych ząbków, u nas dopiero się zaczyna chyba i Natala tylko marudzi, jeść nie chce i od czasu do czasu ma takie "ataki płaczu" , że ryczy jak dzika w sumie nie wiadomo o co...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:13   #3833
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Hagar, przeczytałam,że Twoja córka tez ma 30-min drzemki Moj tak samo co 1,5-2h musi sobie kimnąć i to rowno na 30 min!Ja nie wiem,on ma jakiś zegarek w dupce czy co bo mija 30 minuta i się budzi a około 12 ma dłuższe spanie:2,5-3h. Dziś śpi od 12.10.
U nas dokładnie tak samo co 1,5 godz drzemka i to tak jak piszecie z zegarkiem w ręku 30 minut. Z tym że mój smyk bardzo rzadko w dzień śpi więcej niż 30 minut. O 2 godzinnej jego drzemce mogę sobie tylko pomarzyć.
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:46   #3834
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
wrzucam nam nasze fotki z wygłupów i zabaw
cuuuuuuuuuudaśny
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:47   #3835
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Kalexja korzystalam z porad poradni laktacyjnej. Zreszta duzo nawet chodzilam do super kobiety. Nawet na necie czytalam o niej ze jest bardzo znana. Ale ona przeciwniczka jest butli wiec wiem ze by nie pomogla. Poradnia laktacyjna ma na celu nauczyc karmienia, wiec oni sa przeciwni butli, wiec uwazam ze tego to cie nie naucza
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:49   #3836
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
wrzucam nam nasze fotki z wygłupów i zabaw
cuuuuuuuudaśny



kaska -ziemia egipska- http://allegro.pl/puder-ziemia-egips...429433763.html
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:29   #3837
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Marucha Pat słitaśny I taki dorosły już
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:33   #3838
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ilona-kurczę,ale jaja z tymi zębami. Nie pisz absolutnie,że poległaś!!!!Nawet tak nie myśl!To normalne,że jest nam ciężko
A u nas nici z tej butli z łyżeczką Ona się nie nadaje,tak jak jest napisane w instrukcji, do mleka czy herbatek tylko do np.kaszek, kleików, słoiczkówMleko z niej po prostu sikaTakże będzie czekać do przyszłego miesiąca na kaszki
A mąż właśnie kupuje smoczek z Nuka i Lovi....tatata....mogę sklep z butlami i smoczkami otworzyć

waniliaania2009 - dziękuję za odp.

kaska1980-hehe, nasze dzieci mają jakies ukryte chipy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:49   #3839
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

dziewczyny dziękuje Wam
U nas jest chyba ząb Pod palcem twardy i ostra białą plamka Franek sie od rana drze no masakra A najlepsze jest to że to lewa 4 a jedynki sine jak cholera Ona ma dopiero 3 miesiące i 5 dni
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:10   #3840
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

hej babeczki..ja dzis na szybcika bo po urzedach cały dzien sie błąkałam

klarissa..nie no, nie nudziłam sie...ten kaloryferek to za czasów liceum wypracowałam, keidy to ja młoda dupcia byłam a mój tz umięśnionym cwaniaczkiem wstyd mi byłop przed nim pokazac moje sflaczałe młode ciałko i zaczełąm ćwiczyć..ale to dawne głupie czasy

martucha..Pat jest the best jak wszystkie patryczki

A ja sie wkórzyłąm dziś..tz miał umówioną wizyte u dermatologa na nfz...i jak poszedł była taki tłok że szok..dermatolog miała dosłownie 4 minutki na pacjenta, stwierdziłą u tza jekies zapalnenie skóry jak tz pokazał ze mu skóra schodzi na cile i nie miała sczasu na oglądneicie reszty..czyli najważniejszego..
męzowi wyskoczyły na nogach takie ogromnie śińce...same z siebie..normalnie wielkości 15x15 sine plamy... boje sie ze to coś poważnegogo, tz jak to chłop ..to olewa...ale to naprawde strasznie wygląda...a kobieta nie miałą czasu nawet spojżeć...kolejna wizyta za 3 tygodnie i może raczy zerknąć

poza tym ząbkowania ciąg dalszy..młody butklą gardzi i mam teraz problem..karmie go na śpiocha..
ilona..no to gratuluje ząbka u Nadusi mszu tez chyba 4-czka pierwsza wyskoczyła
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.