2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 13:56   #3871
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Dziewczyny dziękuję Wam

Kalex ja sama nie wiem czy to już ząb ale bolą go na 100%dziąsła Poza tym U nas noc tak sobie no ale jakoś przetrwany Dojadł o 22 o 23 już się obudził i znowu zjadł bardzo dużo Potem o 2.30 potem o 4 ale go utłamsiłam I tak naprawdę już nie usnął porządnie Zjadł po 6 i tz go zabrał a ja pospałam do 8 ...patrze a on w tym skoku najdłuższym jest (o ile one istnieją :P) Z usypianiem sa problemy, budzi się z krzykiem...A może Wy mi doradzicie czy może go brzuch po bebilonie bolec Dostaje jedną butelkę 120ml dziennie reszta to pierś Kupy nei ma od wtorku Ale mieliśmy już przerwy po 7 dni Odstawić bebilon ?
I jeszcze dodam że dziś dzień rodzinny Byliśmy we 3 na długom spacerze Mój pomysł w celu polepszenia sytuacji z TZ Wiem że to ja muszę się postarać Pogadałam z nim szczerze pomogło, ulżyło mi niesamowicie i chyba mam jakieś stany depresyjne (ale mi głupio ) no ale najważniejsze to chyba to zrozumieć tak? Martwię się za bardzo rzeczami które wcale nie są nie do pokonani np. jak Franek zgłodniej to zje to mleko z butli trudno najwyżej będzie miłą chrypę od darcia a ja muszę jechać i już , za dwa tygodnie wprowadzę mu kleiki i będzie jadł łyżeczką, koleiny problem mój doktorat Ja nie podołam oczywiście że to zrobię Prace mam napisaną w 90 % jak zacznie jeść mały kleik to będę jeździć na dwa karmienia i to poprawie Mam nadzieje że to wszytko się uda Teraz postanowiłam budzić się i powtarzać sobie że jestem najszczęśliwszą osobą bo mamy Franka, na kasę nie narzekamy, mamy mieszkano Tz ma dobrą prace a i o firmie myśli czego chcieć więcej A teraz kończę piec sernik mniam mniam Aha i jeszcze raz Wam dziękuję tu zawsze mogę liczyć a dobre rady
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 15:47   #3872
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość

Wrzucam foty z ostatniej sesji
Cudne te zdjęcia z misiem
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:17   #3873
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ale tu ostatnio pustki.....
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:20   #3874
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

ja tu tylko na chwilę- powiedzieć, że żyjemy i mamy się jako tako.
Wczoraj przyjechałyśmy z Olą do mojej mamy i sióstr- 5,5 h autobusem, ale Ola była grzeczna. Mam tu tylko netbooka siostry i szlag mnie trafia jak piszę na tej małej klawiaturze a i czasu brak- więc raczej nie będę pisać.
Do Gdańska wracamy w piątek. Sobota i niedziela będzie na większe zakupy i ostateczne poukładanie sobie co, jak, kto itp. No a w przyszły poniedziałek- do pracy, więc też pewnie zbraknie czasu na net.
W każdym razie pozdrowienia dla wszystkich. Za jakiś czas zajrzę.

A- z nowości to nam też idą ząbki
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:38   #3875
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

o ja, podziwiam za wyprawę autobusem, ja bym się chyba nie odważyła

laseczki a czym róznią się te smoki, nie butelkowe, 0-3 a 3-6... są jakieś większe czy to tylko naciąganie rodzicow?
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:11   #3876
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
o ja, podziwiam za wyprawę autobusem, ja bym się chyba nie odważyła

laseczki a czym róznią się te smoki, nie butelkowe, 0-3 a 3-6... są jakieś większe czy to tylko naciąganie rodzicow?

sa wieksze tzn te co my kupujemy (z NUKA) i Maja przy tym wiekszym ma odruch wymiotny bo jest jakby dluzszy
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:18   #3877
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
sa wieksze tzn te co my kupujemy (z NUKA) i Maja przy tym wiekszym ma odruch wymiotny bo jest jakby dluzszy
aha, dzięki
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 06:35   #3878
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
o ja, podziwiam za wyprawę autobusem, ja bym się chyba nie odważyła

laseczki a czym róznią się te smoki, nie butelkowe, 0-3 a 3-6... są jakieś większe czy to tylko naciąganie rodzicow?
u nas wcale nie były większe tylko ta otoczka jest większa a smoczek wymieniłam tylko ze względów higieniczynch

Na weekend zawsze świeci pustkami

Ilona dobrze, że już lepiej niedługo wiosna i mam nadzieję, że już żadna deprecha sie nie przypałęta nikomu mamy super zdrowe dzieciaczki, trzeba się z tego cieszyć, bo ludzie mają naprawdę większe problemy

Ninaad nie wiem jakiego ty masz netbooka ale mój ma normalną klawiaturę i standardowej wielkości przyciski no tylko ekran mały
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:08   #3879
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Ale tu ostatnio pustki.....
w tygodniu może sie cos ruszy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:15   #3880
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Lenka* cudne fotki

aaneczka to w twoim domu identycznie jak w książce G. Zapolskiej - istna moralność pani Dulskiej

Kalex ty to masz z tymi butelkami... istny komis nosy sposób na biznes śmieszne ale domyślam się jak dołujące..

Ilona nie wiesz jak mi miło się czytało twoją wypowiedz.. głowa do góry! przytulam

ninaad wow podziwiam podróż.... już niedługo do pracy.. hmm i co z Olą kto z nią w końcu będzie..? bo chyba nie doczytałam?
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:27   #3881
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ilona-może spróbuj odstawić bebilon na 2-3 dni i zobaczysz czy jest poprawabo może to faktycznie od mleczka
U mnie w nocy znow to samo-mały budzi się i podkurcza nóżki i pierdzi I kończy się na tym,że spi z nami,a ja przez pół nocy śpię, trzymajac mu ugięte nóżki i dzięki temu i on śpi i ja Też już czekam,żeby podawać Matiemu kaszkęTaką mam nadzieje,że moze go to zapchca w nocy na dłużej


Martucha-żebyś wiedzialaz lekka to jest dołujące, z lekka wkurzające, a z lekka śmieszne

Ninaad - podziwiam za wyprawę autobusem ja z moim szkrabem nie odwazyłabym się Z jego możliwosciami wokalnymi...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 09:33   #3882
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

A ja kupilam fotelik http://allegro.pl/super-krzeselko-od...423465929.html
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:49   #3883
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Aneczka kurcze sytuacja niefajna szkoda tylko małego...ja bym tak nie wytrzymała...przecież tak się żyć nie da a nie możecie czegoś sobie wynająć? no chyba ,ze tobie ta sytuacja aż tak nie przeszkadza ja już bym wolała mieć mniej kasy ale spokój
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:29   #3884
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

czesc dziewczyny

ja po dluzszej nieobecnosci juz jestem na zawsze bo w nowym mieszkanku wkoncu mamy internet

strasznie malo sie tu nas zrobilo....

ilona wspolczuje perypetii zwiazanych z zabkowaniem małego

aneczka sytuacja z mama nieciekawa, wspolczuje... ja wkoncu na swoim, choc tesknie za tesciowa ktora rano przychodzila do nas a ja w tym czasie moglam spokojnie sie umyc

a z takich moich nowosci to
1) ola po raz pierwszy skosztowala dzisiaj marchewki
2) mój brat bedzie miał synka, wiec ola bedzie miala braciszka ciotecznego
3) jestesmy przerazeni sytuacja w egipcie bo nasza ciocia, siostra taty mieszka w kairze od 30 lat i dzwoni ze chce wrocic, po czym placze ze nie ma jak nawet na lotnisko sie dostac, siedzi w centrum zamieszek na 3 pietrze u swoich koleżanek bo w jej mieszkaniu na parterze zamieszkali sonbie obcy ludzie jestprzerazone, biedna... mam nadzieje ze szybko do nas dotrze

aha i mam pytanko czy pierzecie dzieci ciuszki razem ze swoimi w pralce???

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
fajne ja zaczynam sie rozgladac za fotelikiem do auta dla dziecka bo w tym okrotnym nosidelku wydaje mi sie ze jej strasznie niewygodnie, wytstajace nozki spieraja sie o fotel, mysle ze luty jeszcze przezyjemy a w marcu to juz trzeba bedzie kupic
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:30   #3885
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość

o prawie identyczne jak moje... tyle ze moej było z firmy beebee ale normalnie identyczne...tylko kolorku mojego nie ma..
ja jetsem zadowolona z nigo tylko tych pasow to wogóle nie uzywałam, strasznie ciezko sie odpinały i jakby mi sie dziecko zakrztusiło to bym chyba w stresie nie dała rady tego odpiąć..poza tym raczej małe szanse sa zeby z niego wypaść bo jest dość głębokie..
(nie licząc zwariowanego 2-latka który potrafi sie wspiąć na nie i na tacce tańczyć)


Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
aaneczka to w twoim domu identycznie jak w książce G. Zapolskiej - istna moralność pani Dulskiej ?
oj tak

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Aneczka kurcze sytuacja niefajna szkoda tylko małego...ja bym tak nie wytrzymała...przecież tak się żyć nie da a nie możecie czegoś sobie wynająć? no chyba ,ze tobie ta sytuacja aż tak nie przeszkadza ja już bym wolała mieć mniej kasy ale spokój

narazie odkładamy kase zeby sobie kiedys domek wystawic..do tego czasu musiemy sie mordować ..niestety

Ja jestem tak niewyspana ze szok..Domik dalej komedie w nocy odstawia..ryczy, marudzi..nosz..ciezko z nim wytrzymać..
mam ochote sie zamknąć w pokoju i spać, spać spać...

elenka..ja piore ze swoimi..w zwykłym proszku..mloy zadnego uczulenia nie ma.

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2011-01-31 o 10:34
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:19   #3886
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Aanczeka ale na domek to wy parę dobrych lat będziecie odkładać ( no chyba, że duzo już macie odłożone ) dasz radę tyle wytrzymać? bo z tego co pisałas kiedyś to raczej takie bardzo odległe plany...
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:31   #3887
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ilona-ja też w teorię skoków zbytnio nie wierzę, ale może coś w tym jest, bo zobacz-Twój Franek ma te same objawy przy spaniu co tydzień wcześniej Mati....a Mateusz jest od Twojego własnie tydzien starszy...

Wanilia-kurczę, Wy już za krzeselkami się rozglądacie i kupujecie, ja to w polu jeszcze jestem....zresztą mam jeszcze czas, Mati ma dopiero 3,5 miesiąca, więc jeszcze trochę mu brakuje,żeby usiadł w takim krześle

Elenka-ja o sytuacji w Egipcie wiem tylko z TV, ale zupelnie inaczej jest przeczytać taką relację od bliskiej komus osoby, ktora tam mieszka....nie mogę sobie wyobrazić tego,że ktoś się po prostu wprowadził i zamieszkal u Twojej cioci. Aż trudno sobie uzmyslowić, co Ona musi przeżywać!i na dodatek nie ma jak się wydostać z kraju....

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Aaneczka - nie wiem jak Ty dajesz radę tak mieszkać W rodzinnym domu mieszkaliśmy/mieszkamy z dziadkami (rodzice mojej mamy)-->no,ja na szczęści już 3 lata temu się wyprowadziłam i zostali rodzice z siostrą plus dziadkowie, i powiem Ci, że to jest jedna wielka MASAKRA oraz gehenna Dziadkowie wprowadzili się do nas jak miałam ok.7 lat (dwie siostry mamy mieszkaja w bloku, więc wiadomo-my w domku, to do nas się wprowadzili). Takie mieszkanie jest skrajnie wyczerpujące, dlatego moi rodzice kiedys sami mi powiedzieli,że oni nigdy z nami nie zamieszkają Jak chodziłam do szkoły do babcia non stop podsłuchiwała moje rozmowy z kolezankami (mielismy wtedy jedną linie tel.)-nie pomagało to,że mowiłam wprost do słuchawki:babciu,odłoż słuchawkę, nie podsłuchuj itp.
AA....w ogole bardziej fałszywych osob to nie znam....dostaję spazmow jak mam z nimi siedziec przy jednym stole i slyszę przymilające się do męża teksty babci (zapewne,aby pokazać jakaż to ona nie jest superowa) w stylu:o, jak fajnie,ze jesteście, chodźcie,siądziemy,pogada my Do tej pory zresztą wszystko chce wiedzieć i podsłuchuje-np.ktoś przyjdzie do rodziców i rozmawiają z nim na podwórku,a tu nagle zjawia się ze szczotą babcia i zamiata np.liście albo w zimie zaczyna odsnieżać
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:45   #3888
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Kalex te krzeselka sa od 4 miesiace, bo maja takie odchylenie dla niemowlat. Ja krmie na lezaczku, ale tak sobie pomyslalam ze po co juz teraz brudzic go jak i tak bede kupowac fotelik. Wiec kupilam juz teraz
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:51   #3889
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Wanilia, niedoczytalam w aukcji,zaraz jeszcze raz dokładniej obejrze. taki fotelik byłby fajny, bo jak zacznę małemu podawać np.kaszki to będzie wygodniej niż np. w bujaczku

a ja dziś rano zobaczyłam u Matiego ciemieniuszkę w jednym miejscy na główce no nic, wieczorem, przed kąpielą, posmaruję mu główkę oliwką, mam nadzieję, że jak będe systematycznie jej używac to mu zejdzie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 11:56   #3890
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
[B]
a ja dziś rano zobaczyłam u Matiego ciemieniuszkę w jednym miejscy na główce no nic, wieczorem, przed kąpielą, posmaruję mu główkę oliwką, mam nadzieję, że jak będe systematycznie jej używac to mu zejdzie
u nas oliwka nie pomagala, ale kupilam masc AA na ciemieniuche i po 2 dniach zeszlo

elenka ja dalej piore w platkach mydlanych bo Lovella nas na pocztku uczulila. I jakos boje sie teraz sprobowac proszku. ALe chyba bede musiala w koncu

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2011-01-31 o 11:59
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:58   #3891
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

ooo, dzięki za wiadomość. Zobaczę czy oliwka u nas da radę-jak nie to też mu kupię jakis specyfik
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:05   #3892
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

odnosnie ciemieniuchy to mi polecono oliwke i zamiast dzieciecej szczotki do wlosow-szczoteczke do zebow...
u nas ta dziecięca nic prawie nie ruszyła, ta do zębów troszke tak, ale i tak sporo zostało i tez wlaśnie nad jakimś kremem sie zastanawiam-bardzo polecany jest taki Musteli ale troszke drogi jak na takie małe zuzycie...
ten z AA tanszy i nie wiem juz sama
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:10   #3893
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

MisQa, Kalex nie było źle. Ola to naprawdę grzeczne dziecko. Bałam się tylko, że zrobi śmierdzącą kupę i zagazujemy cały autobus, ale w dzień wyjazdu nie dostała słoiczków, więc było ok
martucha z Olą będzie siedzieć mama TŻta, najprawdopodobniej do września. Później żłobek
gabisun fakt, klawisze mają standardową wielkość (z wyjątkiem spacji i strzałek- no i ctrl, alt są z tego powodu też trochę inaczej), ale są jakoś bardziej ściśnięte, a ja piszę bezwzrokowo i jest mi trudno
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:12   #3894
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Jak mąż wroci z pracy to wyjdę do apteki po jakiś specyfik na tą ciemieniuchę, np. ten z AA. W sumie to nie chce mi się paprać z oliwką,bo wszystko będzie tłuste.
Kurczę do tej pory nie miał ciemieniuchy i teraz mu się pojawiła-a główkę myję codziennie i czeszę kilka razy dziennie
Misqua-faktycznie ta szczoteczka dziecięca nie ruszyła za bardzo ciemieniuchy,jak mu rano czesałam włoski. Faktycznie lepiej kupić miękką szczoteczkę do zębów.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
MisQa, Kalex nie było źle. Ola to naprawdę grzeczne dziecko. Bałam się tylko, że zrobi śmierdzącą kupę i zagazujemy cały autobus, ale w dzień wyjazdu nie dostała słoiczków, więc było ok

Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:18   #3895
aaannnnnnaaa
Raczkowanie
 
Avatar aaannnnnnaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 257
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Kochane reaktywowałam się na facebooku i nie wiem jak was znaleźćHelp:pro si:
Kalex u nas też ciemieniucha od jakiegoś tygodnia oliwkuję małego ale nie schodzi..jakoś późna ta ciemieniucha-prawie5 miesiąc!

Co do prania to ciągle Lovella, ale planuję przejść na vizir sensitive jak skończę paczkę
Idę do sklepu i chyba kupię kaszkę manne na ekspozycję glutenu..
Ja chyba po ugotowaniu rozmieszam ze swoim mlekiem..
Korzystam, że mama do mnie przyjechała i mam trochę luzu bo ostatnie tygodnie to była masakra...
Dziewczyny jak u Was szło z tym glutenem?Bez problemów?
Zastanawiam się na co zwrócić uwagę jakby coś było nie tak..
aaannnnnnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:21   #3896
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Jak mąż wroci z pracy to wyjdę do apteki po jakiś specyfik na tą ciemieniuchę, np. ten z AA. W sumie to nie chce mi się paprać z oliwką,bo wszystko będzie tłuste.
Kurczę do tej pory nie miał ciemieniuchy i teraz mu się pojawiła-a główkę myję codziennie i czeszę kilka razy dziennie
Misqua-faktycznie ta szczoteczka dziecięca nie ruszyła za bardzo ciemieniuchy,jak mu rano czesałam włoski. Faktycznie lepiej kupić miękką szczoteczkę do zębów.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

[/LEFT]
kalex a masz szczotke do włosów z naturalnego włosia???? bo taka powinna wyczesywac

ninaad zazdroszcze powrotu do pracy (ja jej dopiero bede musiala szukac) no ale wiedziałam co robie to teraz nie powinnam miec do siebie pretensji
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:25   #3897
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Odnośnie prania-ja piorę w Lovelli.
aaannnnnnaaa - faktycznie późno.Matuesz ma 3,5 miesiąca.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

elenka-nie wiem jaką mamzabiłas mnie tym pytaniem mam taki zestaw niebieski z Chicco(szczotka plus grzebien): http://w ww.patiimaks.pl/Product.asp...roducer=chicco edit:według tego co jest tam napisane to jest z naturalnego włosia
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:38   #3898
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
[LEFT]MisQa, Kalex nie było źle. Ola to naprawdę grzeczne dziecko. Bałam się tylko, że zrobi śmierdzącą kupę i zagazujemy cały autobus, ale w dzień wyjazdu nie dostała słoiczków, więc było ok
hehe od razu ile miejsca by się zrobiło


Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Jak mąż wroci z pracy to wyjdę do apteki po jakiś specyfik na tą ciemieniuchę, np. ten z AA. W sumie to nie chce mi się paprać z oliwką,bo wszystko będzie tłuste.
no tłuste, tluste, a jak dziecko ma dłuższe włosy to już w ogóle masakra bo te płatki zostają we włosach i wtedy trzeba paluchami ściągać więc wszystko upaprane
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:43   #3899
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Aanczeka ale na domek to wy parę dobrych lat będziecie odkładać ( no chyba, że duzo już macie odłożone ) dasz radę tyle wytrzymać? bo z tego co pisałas kiedyś to raczej takie bardzo odległe plany...
troszke mamy, na stan surowy by starzczyło. ale teraz sie kłucimy gdzie mamy sie budowac hehe..
bo ja chce koniecznie w mojej miescinie a tz tam skąd on pochodzi i nie da sobie przegadać..droga sprawa to ta działka u tza to jeszcze pole uprawne a nie działka..nie dochodzi tam nawet droga..ale kiedyś napewno dojdzie bą sa takie plany, ale potrwa to kilka lat..
A ja mam z kolei juz działezke gotowa pod budowe, ale tz nie chce bo sie boi ze moja matka bedzie wypominała kiedys ze nam coś dała...
skomplikowane to..
poza tym szkoda teraz wynajmowac jekies mieszkanie i tracic niepotrzebnie pieniądze, bo kazda złotówka jest cenna jesli chodzi o budowe...
poza tym jakbysmy wynajmowali, to w miescie, bo u mnie we wsi nie ma niczego do wynajęcia
temat rzeka...

no nic musimy przecierpieć
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:03   #3900
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez aaannnnnnaaa Pokaż wiadomość
Kalex u nas też ciemieniucha od jakiegoś tygodnia oliwkuję małego ale nie schodzi..jakoś późna ta ciemieniucha-prawie5 miesiąc!
u nas tez nigdy nie bylo a w 4 mies sie pojawila. Ale dwa dni smarowalam AA kremem na ciemieniuche i zeszlo. A czesalam zwyklym grzebykiem bo po tym kremie w sumie samo sie wykrusza ladnie.
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.