Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008 cz.IV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 11:13   #2221
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Funieczka - my umówiliśmy szymona na badanie 3 migadała, umawialiśmy się na początku grdnia na 23 marca, kolejki niebotyczne, masakra jakaś

sybilla - a jakie dolegliwości skórne was męczą? Szymek ma znowu jakieś plamy na rękach pewnie to tym budyniu paula, biedak nie może jeść nic co ma czekoladę bo od razu jakś wysypka...

Ona - a skoro Szymon tak często robi kupki to może jabłko nie jest najlepszym rozwiązaniem już lepiej banana
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:27   #2222
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Sonia wiem, ale po bananie boli go brzuch. Chciałam dać słodkie bo pewnie obiadku i tak nie tknie, nie powinno zaszkodzić- mało dałam
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:57   #2223
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

I po co my ten zus płacimy? Gdybyśmy tak co miesiąc odkładali na konto to, co zabiera nam państwo, na starość bylibyśmy krezusami.
Niestety każdy medal ma dwie strony. A pańatwo ma obowiązek zapewnić nam opiekę lekarską. Nie ważne, że ch*jową. Ja i tak aż nazbyt często musze do lekarza prywatnie chodzić.

Jaka pogodę macie? U nas paskudnie. Zimno nie jest bo tylko -3, ale mży coś i tak nieprzyjemnie. Wróciliśmy właśnie ze spaceru. Pojechaliśmy na zakupy do lidla i kupilam woreczki na pranie. Do tej pory używałam poszewek na jaśki. Zobaczymy jak się sprawdzą. Zastanawiałam się czy wogóle jeszcze będą, ale wokół mnie chyba mieszkają ludzie, którym nic nie jest potrzebne, albo cierpią na brak pieniędzy. Rzadko coś znika w jeden dzień.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:11   #2224
barbaratwarowska
Raczkowanie
 
Avatar barbaratwarowska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 310
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

witam
monia j iaj dzis Arturek sie czuje??

Sybillla te puzzle to nawet niezle wygladaja, tylko jak dla nas to za male elementy sa.

a ja wlasnie zrobilam golabki i upieklam kurczaka, ugotowalam rolol i ryz z kurczakiem dla psinki, za akas godzinke bedzie juz w domku, tz wczoraj pojechal po ni do lodzi i dzis wraca, ten nasz kolego od ktorego bierzemy psinke nie dawal jej nic do jedzenie przez ostatnie 24h zeby nie wymiotowala w drodze i pewnie przyjedzie to zje wszystko co ugotowalam
wyrwalam sie dzis do miasta, z dziewczynami zostal tesc, wiec kupilam psinie karme, zabawki miski i cos ala materacyk, bo chyba narazie bedzie jednak w domu.


co do samodzielnosci Ola potrafi wyjac sobie maslo z lodowki, wziasc chlebek i zrobic sobie kanapke, do lazienki chodzi juz sama tylko jak zrobi kupe to wola zeby ja wytrzec,

dzieki za odpowiedzi co do imienia chyba zostanie Tigra
a u nas zaczol wlasnie padac snieg

Edytowane przez barbaratwarowska
Czas edycji: 2011-02-02 o 12:12
barbaratwarowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:11   #2225
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

U nas też zimno, ale ja sie pocieszam, że teraz luty i już będzie z górki

Michałowi idą dwie górne piątki, już częsciowo przebite, to się wyjaśniło czemu ostatnio taki wrzeszczący był.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:25   #2226
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

BARBARA przyjeżdżam na gołąbki!!!

U mnie dzisiaj schabowe z ryżem i brzoskwiniami...
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:46   #2227
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

artur z rana goraczkowal, dalam ibufen i przeszlo, szalal do teraz. dostal gratis ogladanie bajek i juz nieznosny jest. normalnie jak nie oglada albo tylko jakas krotka w zlobku to inne dziecko. a jak tylko pusci sie bajki to diabel z adhd do tego! wiec na dzis koniec bajek. za to ladnie je - zjadl obiad, deser (jogurt) i jeszcze wciagnal moja owocowa salatke (poza magno i jablkiem bo twarde, sama zjadlam). ostatnio szałem jest "ananasek"
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:47   #2228
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

mała stopka - , aż się przestraszyłam jak powiedziałam o tym blacie, moja takich pomysłów nie ma, zresztą ona ma lęk wysokości chyba i musi czuć się bezpiecznie i stabilnie by na czymś stanąć

basia - ale się nagotowałaś....ja tyle to na trzy dni bym robiła

ja dziś robię zapiekankę nową, z inspiracji biedronkowych, zapiekanka z ziemniaków, kapusty kiszonej i kiełbasy i boczku, podobnież pyszna, bo już brat robił

sybilla - no tak, czego się spodziewać po takiej cenie, widze że chyba jakość podobna do puzzli jakie się spotyka w jajkach niespodziankach, cienka tektura
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:09   #2229
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Jakie biedne te wasze dzieciaczki takie chore, dla wszystkich chorych maluszków dużo zdrówka.

Beatka no to sprawa skąd się wziął dzidziuś wyjaśniona Taka dawka mogła wpłynąć na antykoncepcje.

A moja Ala uwielbia przyklejać naklejki, to jest dopiero nałóg, kilka razy w tygodniu kupujemy jej naklejki, potrafi przykleić 200 naraz jak usiądzie, kupilismy taki album na naklejki, noi ksiażeczki, w których można kleić.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:14   #2230
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

U nas dziadek i babcia tez chorzy, więc nie wiem co z naszym wypadem do kina, nawet jak dzieciaki wyzdrowieją to nie będzie ich z kim zostawić:/

Sonia pochwal się fotką Szymona, chyba ze dwa lata go nie widziałyśmy
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:45   #2231
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

ona - na pracowym kopie mam tylko z wakacji wiec troche stare ale duzo się nie zmienił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg portret.jpg (22,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg muzyk.jpg (18,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plywak.jpg (19,4 KB, 11 załadowań)
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 14:57   #2232
barbaratwarowska
Raczkowanie
 
Avatar barbaratwarowska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 310
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

nareszcie dojechala, tylko jeszcze nie wiem jak sie bedzie nazywala weikszosc jest za Nika, wiec pewnie ak juz zostanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2020001.jpg (120,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2020006.jpg (35,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2020007.jpg (36,5 KB, 15 załadowań)
barbaratwarowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:24   #2233
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

fajny piesek!

artur znowu ma 38... ech... w koło macieju...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 15:29   #2234
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

basia - ładny piesek, taki spokojny się wydaje, wyczekiwany

sonia - śliczny chłopczyk, nie poznałabym go

moja po tym szpitalu to zaczyna lubić słodycze, jak kiedyś tylko ugryzła kawałek ciastka tak teraz zje całego pączka, całego wafelka! ale w szpitalu były dni że nic nie jadła poza herbatnikami i krakersami więc to pewnie stąd....eh, i soki juz zaczyna lubić....

ja zostałam sama w domu, teżet pojechał z Moną do dziadków, jak fajnie, już chciałam sobie sama posiedzieć w spokoju

a zapiekanka była pyszna!
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:21   #2235
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

ona ja poszła sprzedaż??

ja pakuje i mam wenę do dalszego wystawiania...
ale co mi po tym jak sprzedałąm za dosc spora sumke i juz zdązyłam kliknać sukienkę dla Stefki ja nie mam umiaru

choroby - paskudne coróbska teraz panują u nas podobno szkarlatyna Stefka włąśne spi zasnela o 16.30 no i... same wiecie mam z tyłu głowy czy nie chora...

..a wiec zdrowia wszystkim

boje sie przedzkola moje dziecko jest antyspołęczne mam nadzieję że za pół roku jej przejdzie...
nie che chodzic do klubu małego dziecka... nie chce sie bawic jak Pani prosi... ona po swojemu wszystko...

pies cudny

Szymon wydoroślał i fajnie pływa!

ja na przymusowym urlopie w domu - Niania chora... na zapalenie płuc
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:39   #2236
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Stella Zawitkowaski poszedł za 39
Aukcje ciuszków to część kończy się w czwartek, część w piątek. Ogólnie słabo, mało wyświetleń, ale już oferty są...
U nas tez niedawno szkarlatyna panowała...

Sonia fajny chłopak z Szymona

Basia fajna psina
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:47   #2237
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Sonia jaki fajny chłopczyk, a zdjęcie w jeziorze genialne, będzie z niego pływak U nas Ala to ledwo do kostek weszła, na brzegu tylko w piasku się bawiła.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:55   #2238
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Basia fajny piesek. Oby tylko wam się nie znudził...nie mogę patrzeć na to jak ludzie kupują psa na kila m-cy a potem wyrzucja go, bo pies brudzi, szczeka, dziecko ma alergię itp.

Ona to całkiem sporo kasy za ksiązkę. Ja też ją mam, tylko, ze jak kupiła, to podpisałam ją...bo pożyczałam mnóstwo razy różnym koleżankom i pewnie podpisanej książki nikt nie będzie chciał.

Kala ziś już bez gorączki, trochę kaszle. Udało sie też, bo nie ma rozwolnienia.
Dobrze ze wczoraj wyszliśmy, ale miałam stracha.
W domu bym się na to nie odważyła, ale tu jesteśmy tylko do piąku - rano wracamy i szkoda mi było tych dni, poza tym wczoraj był ostatni dzień pięknej pogody. Dziś już tylko rano słońce, po południu mgły , wiatr i deszcz zamarzający na nosach.

Za to mnie potwornie boli gardło, mam kaszeli i "trzęsie" mnie....super.



co do okulisty to ja jakoś w listopadzie rejestrowałam Kalę na koniec marca, to samo z neurologiem...masakra. I wkurza mnie to że nie mozna umówić się na popołudnie, tylko muszę brać urlop.
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:29   #2239
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Asia ta książka nie jest już w sprzedaży, więc pewnie byś swoją też sprzedała, tylko byś musiała zaznaczyć, że jest popisana. Na okładce podpisałać czy gdzie? Moją książkę prawie 20 osób obserwowało, chodliwy towar
Zdrówka dla ciebie i Kaliny !
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 03:06   #2240
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
Za to mnie potwornie boli gardło, mam kaszeli i "trzęsie" mnie....super.

co do okulisty to ja jakoś w listopadzie rejestrowałam Kalę na koniec marca, to samo z neurologiem...masakra. I wkurza mnie to że nie mozna umówić się na popołudnie, tylko muszę brać urlop.
Asia lecz sie grzancem w gorach najlepiej smakuje

a co lekarzy tu tez nie lepiej, do dentysty oczywiscie za kase lub na prywatne ubezpieczenie moj przyjmuje raz w tygodniu popoludniu a tak normalnie do 3-4popludniu, u innych jest podobnie albo nie przyjmuja wogole popludniu no i rzadko ktory gabinet otwarty jest w piatek,
i tak kasiore zarabiaja duza

Ona faktycznie ta ksiazka chodliwy towar, prawie 40zl za nie nowa ksiazke niezle
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 07:13   #2241
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Witam

Mnie też rozłorzyło.Wczoraj prawie cały dzien pod kocem.Nie wiem czy to grypa czy co.Chyba nie bo goraczki nie mam.Najbardziej dokucza gardlo i bóle stawów.To u mnie podstawowy objaw przeziebienia!
ZDROWKA dla chorujących małych i dużych!

ONA oby ten antybiotyk pomogl.Mój mały kiedys tez mial Augmentin (2 razy)Było ok.Moja mama mówi ,że to mocny antybiotyk i ja go kiedys nie moglam brac bo mialam biegunke.Lekarz wtedy kazal odstawic.Jak jest biegunka a lek dziala to poł biedy a jak czysci maluszka a nie ma poprawy to po co dawac?Jak ta pupcia Szymka???

ASIA ja pewnie tez bym wyszla na stok jak nie bylo goraczki i pogoda spoko.Szkoda wyjazd przesiedziec na kwaterze.

W poniedzialek pojechalam z malym do przyjaciolki(tam gdzie mieszkalam).Posiedzialysm y u niej ale zachcialo nam sie na ciuchlandy wyskoczyc.Nie wzielam wozka wiec odstawilam Marcela do mojej mamy.Za cienko bylam ubrana i chyba wtedy przemarzlam.Zakupki sie udalyTrafilam na -50%.Za 5 rzeczy zaplacilam 22zł.

Wczoraj chcialam wystawic kilka rzeczy na allegro.Teraz miniaturki są płatne!Bez sensu.Jak wystawic -aukcja czy kup teraz?Jak aukcja to od ilu?Pisalyscie ,ze ceny minimalne odstraszaja.Tylko dzieki temu mozna sie zabiezpieczyc zeby cos nie poszlo za 1-2zł.

Edytowane przez alusia*
Czas edycji: 2011-02-03 o 07:15
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 07:32   #2242
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Basiu - pisna cudna, nasza już duża ale do tej pory jak Szymon wraca z przedszkola to sie ze szczęscia mało nie posika, ale namęczyła go swego czasu bardzo

Monia - to pewnie bez kolejnej wizytu u lekarza się nie obejdzie, ile to już trwa 3 dni?

stella - mi się wydaje że przedszkole to najlepszy pomysł na "uspołecznienie" jak nie będzie miała kontaktu z innymi dziećmi to będzie jeszcze gorzej. A dlaczego nie chce chodzić do klubu? Ja pamiętam ja w zeszłym roku zaczeliśmy chodzić do klubu to panie nie zmuszły dzieci do zabaw zorganizowanych - Szymon prktycznie cały czas bawił się sam zabawkami - a teraz ma kolegów i wogóle jest super.

Szymek dziękuje za pochwały.
Co do pływania to on to uwielbia, wiosną chodziliśmy na basen - naprawdę nieźle mu szło. Jesienią kupiliśmy karnet na 3 miesiace a na zajęciach bylismy 2 razy bo potem zaczeły się katary, choroby i po nauce pływania. Zastanawiam się czy własnie tam nie złapał tej bakterii do nosa, szkoda mi tych zajęć bo strasznie to lubił.

Zdrówka dla wszystkich chorowitków.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 07:44   #2243
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

alusia ja wystawiłam aukcje. Przykładowo dresik za 19,90, bez kup teraz. Ceny wymyślałam z głowy, ile mniej więcej taka rzecz by u nas w lumpku kosztowała. Choć jak bym dała aukcję od złotowki to by mogło drożej pójść. Sama kiedys obserowałam dwie takie same kamizelki dla Michala i jedna była od 1 zł a inna od 9,90, ja kupiłam tą za 9 zł i byłam jedyna chętna a tej pierwszej to cena do 14 wzrosła...
Dużo zdrowka!
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 07:50   #2244
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość

Ona to całkiem sporo kasy za ksiązkę. Ja też ją mam, tylko, ze jak kupiła, to podpisałam ją...bo pożyczałam mnóstwo razy różnym koleżankom i pewnie podpisanej książki nikt nie będzie chciał.
.
asia wystaw i zobaczysz za ile pójdzie i napisz ze podpisana

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Asia ta książka nie jest już w sprzedaży, więc pewnie byś swoją też sprzedała, tylko byś musiała zaznaczyć, że jest popisana. Na okładce podpisałać czy gdzie? Moją książkę prawie 20 osób obserwowało, chodliwy towar
Zdrówka dla ciebie i Kaliny !
dokładnie nie wiem czemu taki mały nakład był i dlatego to chodliwy towar... ale ja widziałam wznowienie w empiku chyba??

a nie są na empiku
http://www.empik.com/mamo-tato-co-ty...4630,ksiazka-p
http://www.empik.com/mamo-tato-co-ty...4634,ksiazka-p
o dwójke sobie kupię! madry facet z tego lekarza...

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość

Ona faktycznie ta ksiazka chodliwy towar, prawie 40zl za nie nowa ksiazke niezle
no niektóe rzeczy warto kupować... moze nie inwestycja ale czasem masz nowe i w cenie nowego sprzedasz jako używane...


Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość

stella - mi się wydaje że przedszkole to najlepszy pomysł na "uspołecznienie" jak nie będzie miała kontaktu z innymi dziećmi to będzie jeszcze gorzej. A dlaczego nie chce chodzić do klubu? Ja pamiętam ja w zeszłym roku zaczeliśmy chodzić do klubu to panie nie zmuszły dzieci do zabaw zorganizowanych - Szymon prktycznie cały czas bawił się sam zabawkami - a teraz ma kolegów i wogóle jest super.

.
nie wiem czemu nie chce tam chodzić... tzn myslę ze jak były mikołajki i dzien babci i dziadka to za duzó ludzi było i jej sie nie spodobało.
na placu zabaw woli sie bawić sama lub ze starsza dziewczynką któa wciagnie ja do zabawy tak 5-6 lat bo dla starszych to ona nie interesujaca

no i u nas katara

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
alusia ja wystawiłam aukcje. Przykładowo dresik za 19,90, bez kup teraz. Ceny wymyślałam z głowy, ile mniej więcej taka rzecz by u nas w lumpku kosztowała. Choć jak bym dała aukcję od złotowki to by mogło drożej pójść. Sama kiedys obserowałam dwie takie same kamizelki dla Michala i jedna była od 1 zł a inna od 9,90, ja kupiłam tą za 9 zł i byłam jedyna chętna a tej pierwszej to cena do 14 wzrosła...
Dużo zdrowka!
no ja też mam czasem problem z tymi cenami.... ale Ona masz rację...
jak sie wystawi tanio to wiecej osób zajrzy i zalicytuje ja sama tak mam... zalicytuję cos od 9 zł bo nie drogo a potem ma np power-a do walki
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:26   #2245
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Stella ale ta nowa Zawitkowskiego to już zupełnie inna, może grosza, że te stare książki takie poszukiwane ?
Ja sobie jedynie zostawiłam książkę Kurzajewskiej ,,Mama i tata to my,, bo fajnych dużo przepisów tam jest

Ale Szymon rozdarty od rana, masakra. Co mu jest
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:51   #2246
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

sonia takie plamki na buzi i nadgatrstkach - zaczerwienione i sie łuszczą lekarz stwierdził ze to alergiczne i cieżko bedzie obczaić co to

póki co smaruje ją takim oilantum natłuszczającym kąpie w parafinie i jest lekka poprawa ale nie całkiem wyleczona - u mojego mężusia wszyscy maja jakieś dolegliwości dermatologiczne więc to w sumie pewnie genetyczne

zaraz jade do siostry na ploty póki sie za kierownice mieszcze to sie jeszcze przejade a mała sie z kuzynką wyszaleje
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:57   #2247
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

a u nas dzien zaczal sie od goraczki znowu (38,2)... jutro i tak mialam isc do lekarza na sprawdzenie jak idzie alecos czuje ze albo bedziemy dluzej w domu albo nawet antybiotyk, bo codzinna goraczka i to z rana nawet to chyba noenormalne... ale przynajmiej mniej kaszle
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:00   #2248
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

Szymon też od rana gorączkował, ale jak rano zbiłam to dopiero na wieczór dostawał. Dopiero wczoraj w sumie pierwszy raz gorączki nie miał...
Ale znowu strasznie rozdarty nie wiedzieć czemu. Dobrze, że śpi bo już miałam dość. Na 12 do lekarza, ciekawe ile tam spędzę...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:31   #2249
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

jeszcze raz wszystkim zdrowia życzę.

moja też dziś ma katar....

ale wydrukowałam jej kartki do kolorowania z Dorą, ma radochę

fajna ta druga książka Zawistowskiego, fajnie by było ją mieć
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:48   #2250
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasze samodzielne brzdące i rozmów o nich tysiące-Mamusie majowo-czerwcowe 2008

My już po lekarzu. Byłam w szoku , pusta przychodnia, od razu weszliśmy. Z Szymonem nadal nie za dobrze, ma jeszcze mnustwo zalegającej wydzieliny, mało je, właściwie prawie nic nie je. Antybiotyk do niedzieli i dwa razy dziennie inhalacja. Do pupy maść z antybiotykiem... Do kontroli w poniedziałek.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.